Ir. Knaap pupillenwedstrijd


Resultaten voor onderdeel 3: Driekamp mini pupillen jongens (minipupillen jongens)

40m

Serie: 1 Gepland:13:15:00 Officieel: 16:20:49

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

295

Koole, Lars

minipupillen jongens

22-06-2008

ADSV Dynamica

8.5

243

0

1

939

Noordijk, Lyam

minipupillen jongens

18-05-2008

AV Scheldesport

8.5

243

0

3

945

Bos, Wessel

minipupillen jongens

16-11-2009

SV Diomedon

11.2

0

0


Serie: 2 Gepland:13:15:00 Officieel: 15:57:42

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

979

Vos, Nikay

minipupillen jongens

24-08-2008

ADSV Dynamica

8.7

215

0

2

941

van Manen, Sieb

minipupillen jongens

25-11-2008

THOR

8.8

202

0

2

276

Rosenbrand, Kjell

minipupillen jongens

03-08-2008

MSV en AV Flakkee

8.8

202

0






Resultaten voor onderdeel 3: Driekamp mini pupillen jongens (minipupillen jongens)

Balwerpen

Groep: 1 Gepland:13:45:00 Officieel: 16:19:05

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

295

Koole, Lars

minipupillen jongens

22-06-2008

ADSV Dynamica

12m77

204

0

2

979

Vos, Nikay

minipupillen jongens

24-08-2008

ADSV Dynamica

11m52

182

0

3

945

Bos, Wessel

minipupillen jongens

16-11-2009

SV Diomedon

9m59

144

0

4

939

Noordijk, Lyam

minipupillen jongens

18-05-2008

AV Scheldesport

9m27

138

0

5

276

Rosenbrand, Kjell

minipupillen jongens

03-08-2008

MSV en AV Flakkee

9m02

132

0

6

941

van Manen, Sieb

minipupillen jongens

25-11-2008

THOR

8m97

131

0






Resultaten voor onderdeel 3: Driekamp mini pupillen jongens (minipupillen jongens)

Verspringen

Groep: 1 Gepland:14:40:00 Officieel: 15:55:27

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

276

Rosenbrand, Kjell

minipupillen jongens

03-08-2008

MSV en AV Flakkee

2m43

204

0

2

941

van Manen, Sieb

minipupillen jongens

25-11-2008

THOR

2m24

166

0

3

979

Vos, Nikay

minipupillen jongens

24-08-2008

ADSV Dynamica

2m23

164

0

4

295

Koole, Lars

minipupillen jongens

22-06-2008

ADSV Dynamica

1m92

102

0

5

939

Noordijk, Lyam

minipupillen jongens

18-05-2008

AV Scheldesport

1m57

32

0

6

945

Bos, Wessel

minipupillen jongens

16-11-2009

SV Diomedon

1m53

24

0






Resultaten voor onderdeel 1: Driekamp mini-pupillen meisjes (minipupillen meisjes)

40m

Serie: 1 Gepland:13:00:00 Officieel: 17:17:40

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

291

Rijk, Noëmie

minipupillen meisjes

25-12-2008

ADSV Dynamica

8.3

272

0

2

893

Schilperoordt, Rosa

minipupillen meisjes

25-05-2008

Delta Sport

8.4

257

0

3

937

Pijnen, Valerie

minipupillen meisjes

09-02-2008

AV Scheldesport

8.7

215

0


Serie: 2 Gepland:13:00:00 Officieel: 17:17:40

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

938

van Damme, Marit

minipupillen meisjes

02-01-2008

AV Scheldesport

8.7

215

0

2

871

Vural, Sibelle

minipupillen meisjes

01-01-2008

Delta Sport

8.8

202

0

3

289

Rietberg, Britt

minipupillen meisjes

08-11-2008

ADSV Dynamica

9.7

93

0






Resultaten voor onderdeel 1: Driekamp mini-pupillen meisjes (minipupillen meisjes)

Balwerpen

Groep: 1 Gepland:15:05:00 Officieel: 17:17:47

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

893

Schilperoordt, Rosa

minipupillen meisjes

25-05-2008

Delta Sport

9m27

0

0

2

937

Pijnen, Valerie

minipupillen meisjes

09-02-2008

AV Scheldesport

8m62

0

0

3

291

Rijk, Noëmie

minipupillen meisjes

25-12-2008

ADSV Dynamica

8m06

0

0

4

871

Vural, Sibelle

minipupillen meisjes

01-01-2008

Delta Sport

7m38

0

0

5

938

van Damme, Marit

minipupillen meisjes

02-01-2008

AV Scheldesport

7m36

0

0

6

289

Rietberg, Britt

minipupillen meisjes

08-11-2008

ADSV Dynamica

5m49

0

0






Resultaten voor onderdeel 1: Driekamp mini-pupillen meisjes (minipupillen meisjes)

Hoogspringen

Groep: 1 Gepland:13:30:00 Officieel: 17:17:43

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

893

Schilperoordt, Rosa

minipupillen meisjes

25-05-2008

Delta Sport

0m90

269

0

2

291

Rijk, Noëmie

minipupillen meisjes

25-12-2008

ADSV Dynamica

0m85

232

0

3

937

Pijnen, Valerie

minipupillen meisjes

09-02-2008

AV Scheldesport

0m75

159

0

4

871

Vural, Sibelle

minipupillen meisjes

01-01-2008

Delta Sport

0m70

122

0

5

289

Rietberg, Britt

minipupillen meisjes

08-11-2008

ADSV Dynamica

0m65

86

0

6

938

van Damme, Marit

minipupillen meisjes

02-01-2008

AV Scheldesport

0m55

12

0






Resultaten voor onderdeel 6: Driekamp B pupillen jongens (pupillen B jongens)

40m

Serie: 1 Gepland:13:45:00 Officieel: 15:20:25

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

255

van Dessel, Daan

pupillen B jongens

15-04-2006

DJA

7.3

440

0

2

292

Koole, Stijn

pupillen B jongens

28-10-2006

ADSV Dynamica

8.1

303

0

3

888

Dees, Rody

pupillen B jongens

15-09-2006

AV '56

8.7

215

0

4

273

de Boer, Jayden

pupillen B jongens

07-11-2006

MSV en AV Flakkee

8.9

189

0


Serie: 2 Gepland:13:45:00 Officieel: 15:20:25

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

899

Pijnen, Benjamin

pupillen B jongens

07-03-2006

AV Scheldesport

7.4

422

0

2

283

Koopman, Kasper

pupillen B jongens

30-08-2006

ADSV Dynamica

7.5

403

0

3

290

Rietberg, Stein

pupillen B jongens

11-09-2006

ADSV Dynamica

8.3

272

0

4

275

van Zielst, Luuk

pupillen B jongens

26-12-2006

MSV en AV Flakkee

8.6

229

0


Serie: 3 Gepland:13:45:00 Officieel: 15:20:25

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

889

Steenblok, Koen

pupillen B jongens

30-08-2006

AV '56

7.4

422

0

2

891

Groen, Jari

pupillen B jongens

05-05-2006

AV '56

7.9

334

0

3

279

Bakelaar, Lars

pupillen B jongens

14-08-2006

MSV en AV Flakkee

8.4

257

0


Serie: 4 Gepland:13:45:00 Officieel: 15:20:25

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

260

Bouwhuizen, Robin

pupillen B jongens

01-01-2006

RK HAV

7.1

480

0

2

890

Prevoo, Thomas

pupillen B jongens

08-06-2006

AV '56

8.2

287

0

3

887

van Westen, Menno

pupillen B jongens

28-04-2006

AV '56

8.4

257

0


Serie: 5 Gepland:13:45:00 Officieel: 15:20:25

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

896

de Maat, Fabian

pupillen B jongens

08-07-2006

AV Scheldesport

7.0

500

0

2

897

Verschuren, Niels

pupillen B jongens

03-03-2006

AV Scheldesport

7.7

368

0

3

498

Jansen, Sam

pupillen B jongens

28-01-2006

ARV Achilles

7.8

351

0






Resultaten voor onderdeel 6: Driekamp B pupillen jongens (pupillen B jongens)

Balwerpen

Groep: 1 Gepland:14:30:00 Officieel: 15:21:48

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

283

Koopman, Kasper

pupillen B jongens

30-08-2006

ADSV Dynamica

23m16

360

0

2

255

van Dessel, Daan

pupillen B jongens

15-04-2006

DJA

22m98

358

0

3

889

Steenblok, Koen

pupillen B jongens

30-08-2006

AV '56

19m84

315

0

4

279

Bakelaar, Lars

pupillen B jongens

14-08-2006

MSV en AV Flakkee

17m37

279

0

5

896

de Maat, Fabian

pupillen B jongens

08-07-2006

AV Scheldesport

17m34

279

0

6

260

Bouwhuizen, Robin

pupillen B jongens

01-01-2006

RK HAV

16m80

270

0

7

899

Pijnen, Benjamin

pupillen B jongens

07-03-2006

AV Scheldesport

16m52

266

0

8

888

Dees, Rody

pupillen B jongens

15-09-2006

AV '56

14m75

238

0

9

498

Jansen, Sam

pupillen B jongens

28-01-2006

ARV Achilles

13m13

211

0

10

890

Prevoo, Thomas

pupillen B jongens

08-06-2006

AV '56

12m52

200

0

11

275

van Zielst, Luuk

pupillen B jongens

26-12-2006

MSV en AV Flakkee

12m51

200

0

12

292

Koole, Stijn

pupillen B jongens

28-10-2006

ADSV Dynamica

12m43

198

0

13

897

Verschuren, Niels

pupillen B jongens

03-03-2006

AV Scheldesport

12m00

190

0

14

290

Rietberg, Stein

pupillen B jongens

11-09-2006

ADSV Dynamica

11m68

185

0

15

891

Groen, Jari

pupillen B jongens

05-05-2006

AV '56

11m65

184

0

16

273

de Boer, Jayden

pupillen B jongens

07-11-2006

MSV en AV Flakkee

11m32

178

0

17

887

van Westen, Menno

pupillen B jongens

28-04-2006

AV '56

11m22

176

0






Resultaten voor onderdeel 6: Driekamp B pupillen jongens (pupillen B jongens)

Verspringen

Groep: 1 Gepland:13:00:00 Officieel: 13:59:08

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

255

van Dessel, Daan

pupillen B jongens

15-04-2006

DJA

3m53

424

0

2

889

Steenblok, Koen

pupillen B jongens

30-08-2006

AV '56

3m12

342

0

3

260

Bouwhuizen, Robin

pupillen B jongens

01-01-2006

RK HAV

3m10

338

0

4

896

de Maat, Fabian

pupillen B jongens

08-07-2006

AV Scheldesport

3m09

336

0

5

283

Koopman, Kasper

pupillen B jongens

30-08-2006

ADSV Dynamica

3m03

324

0

6

899

Pijnen, Benjamin

pupillen B jongens

07-03-2006

AV Scheldesport

2m78

274

0

7

279

Bakelaar, Lars

pupillen B jongens

14-08-2006

MSV en AV Flakkee

2m78

274

0

8

891

Groen, Jari

pupillen B jongens

05-05-2006

AV '56

2m66

250

0

9

897

Verschuren, Niels

pupillen B jongens

03-03-2006

AV Scheldesport

2m53

224

0

10

292

Koole, Stijn

pupillen B jongens

28-10-2006

ADSV Dynamica

2m48

214

0

11

890

Prevoo, Thomas

pupillen B jongens

08-06-2006

AV '56

2m46

210

0

12

498

Jansen, Sam

pupillen B jongens

28-01-2006

ARV Achilles

2m45

208

0

13

290

Rietberg, Stein

pupillen B jongens

11-09-2006

ADSV Dynamica

2m34

186

0

14

273

de Boer, Jayden

pupillen B jongens

07-11-2006

MSV en AV Flakkee

2m23

164

0

15

275

van Zielst, Luuk

pupillen B jongens

26-12-2006

MSV en AV Flakkee

2m22

162

0

16

887

van Westen, Menno

pupillen B jongens

28-04-2006

AV '56

2m15

148

0

17

888

Dees, Rody

pupillen B jongens

15-09-2006

AV '56

2m14

146

0






Resultaten voor onderdeel 5: Driekamp B pupillen meisjes (pupillen B meisjes)

40m

Serie: 1 Gepland:13:30:00 Officieel: 14:28:15

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

796

van Daalen, Loïs

pupillen B meisjes

17-11-2006

AV '56

8.1

303

0

2

799

Landsbergen, Maud

pupillen B meisjes

25-07-2006

AV '56

8.7

215

0

3

798

Kramer, Mila

pupillen B meisjes

11-09-2006

AV '56

8.8

202

0

4

942

van Manen, Yfke

pupillen B meisjes

04-12-2006

THOR

9.4

127

0


Serie: 2 Gepland:13:30:00 Officieel: 14:28:15

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

978

van der Maas, Britt

pupillen B meisjes

02-11-2006

Delta Sport

7.2

460

0

2

797

van den Dikkenberg, Inke

pupillen B meisjes

07-10-2006

AV '56

7.4

422

0

3

977

van Otzel, Isabel

pupillen B meisjes

16-01-2006

Delta Sport

7.7

368

0

4

794

Mol, Dorothé

pupillen B meisjes

30-11-2006

AV '56

9.0

176

0


Serie: 3 Gepland:13:30:00 Officieel: 14:28:15

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

976

Boot, Anna

pupillen B meisjes

03-12-2006

Delta Sport

7.7

368

0

2

898

Vural, Jasmine

pupillen B meisjes

24-07-2006

Delta Sport

8.0

318

0

3

274

Paasse, Laura

pupillen B meisjes

11-10-2006

MSV en AV Flakkee

8.6

229

0


Serie: 4 Gepland:13:30:00 Officieel: 14:28:15

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

885

Karelse, Yara

pupillen B meisjes

06-06-2006

AV '56

7.2

460

0

2

285

de Kraker, Yasmine

pupillen B meisjes

25-09-2006

ADSV Dynamica

7.3

440

0

3

886

van Luijk, Zoe

pupillen B meisjes

07-02-2006

AV '56

7.8

351

0

4

259

den Exter, Ann

pupillen B meisjes

12-09-2006

RK HAV

8.4

257

0






Resultaten voor onderdeel 5: Driekamp B pupillen meisjes (pupillen B meisjes)

Hoogspringen

Groep: 1 Gepland:13:55:00 Officieel: 15:07:23

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

885

Karelse, Yara

pupillen B meisjes

06-06-2006

AV '56

1m05

379

0

2

976

Boot, Anna

pupillen B meisjes

03-12-2006

Delta Sport

1m00

342

0

3

978

van der Maas, Britt

pupillen B meisjes

02-11-2006

Delta Sport

0m95

306

0

4

796

van Daalen, Loïs

pupillen B meisjes

17-11-2006

AV '56

0m90

269

0

4

797

van den Dikkenberg, Inke

pupillen B meisjes

07-10-2006

AV '56

0m90

269

0

4

977

van Otzel, Isabel

pupillen B meisjes

16-01-2006

Delta Sport

0m90

269

0

7

259

den Exter, Ann

pupillen B meisjes

12-09-2006

RK HAV

0m85

232

0

7

798

Kramer, Mila

pupillen B meisjes

11-09-2006

AV '56

0m85

232

0

7

799

Landsbergen, Maud

pupillen B meisjes

25-07-2006

AV '56

0m85

232

0

7

886

van Luijk, Zoe

pupillen B meisjes

07-02-2006

AV '56

0m85

232

0

11

285

de Kraker, Yasmine

pupillen B meisjes

25-09-2006

ADSV Dynamica

0m80

196

0

11

898

Vural, Jasmine

pupillen B meisjes

24-07-2006

Delta Sport

0m80

196

0

13

942

van Manen, Yfke

pupillen B meisjes

04-12-2006

THOR

0m70

122

0

13

274

Paasse, Laura

pupillen B meisjes

11-10-2006

MSV en AV Flakkee

0m70

122

0

15

794

Mol, Dorothé

pupillen B meisjes

30-11-2006

AV '56

0m65

86

0






Resultaten voor onderdeel 5: Driekamp B pupillen meisjes (pupillen B meisjes)

Kogelstoten (2kg)

Groep: 1 Gepland:15:05:00 Officieel: 15:50:27

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

976

Boot, Anna

pupillen B meisjes

03-12-2006

Delta Sport

4m72

322

0

2

285

de Kraker, Yasmine

pupillen B meisjes

25-09-2006

ADSV Dynamica

4m62

315

0

2

799

Landsbergen, Maud

pupillen B meisjes

25-07-2006

AV '56

4m62

315

0

4

886

van Luijk, Zoe

pupillen B meisjes

07-02-2006

AV '56

4m55

310

0

5

977

van Otzel, Isabel

pupillen B meisjes

16-01-2006

Delta Sport

4m32

293

0

6

978

van der Maas, Britt

pupillen B meisjes

02-11-2006

Delta Sport

4m01

270

0

7

798

Kramer, Mila

pupillen B meisjes

11-09-2006

AV '56

3m93

264

0

8

797

van den Dikkenberg, Inke

pupillen B meisjes

07-10-2006

AV '56

3m80

254

0

9

885

Karelse, Yara

pupillen B meisjes

06-06-2006

AV '56

3m66

243

0

10

796

van Daalen, Loïs

pupillen B meisjes

17-11-2006

AV '56

3m41

223

0

11

259

den Exter, Ann

pupillen B meisjes

12-09-2006

RK HAV

3m15

201

0

12

274

Paasse, Laura

pupillen B meisjes

11-10-2006

MSV en AV Flakkee

2m98

186

0

13

794

Mol, Dorothé

pupillen B meisjes

30-11-2006

AV '56

2m91

180

0

14

898

Vural, Jasmine

pupillen B meisjes

24-07-2006

Delta Sport

2m75

166

0

15

942

van Manen, Yfke

pupillen B meisjes

04-12-2006

THOR

2m48

140

0






Resultaten voor onderdeel 8: Driekamp A1 pupillen jongens (pupillen A1 jongens)

60m

Serie: 1 Gepland:14:05:00 Officieel: 15:09:41

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

265

van Goethem, Maxim

pupillen A1 jongens

04-06-2005

RK HAV

9.7

487

0

2

869

de Hesselle, Joey

pupillen A1 jongens

01-01-2005

DJA

10.0

442

0

3

249

Klein, Joris

pupillen A1 jongens

30-08-2005

DJA

10.4

386

0

4

288

Zuidhof, Chris

pupillen A1 jongens

20-07-2005

ADSV Dynamica

12.2

177

0


Serie: 2 Gepland:14:05:00 Officieel: 15:09:41

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

769

Mol, Bart

pupillen A1 jongens

01-01-2005

DJA

9.5

519

0

2

968

de Baar, Remco

pupillen A1 jongens

17-01-2005

AV '56

9.6

503

0

3

969

Kapteijn, Mart

pupillen A1 jongens

22-05-2005

AV '56

10.4

386

0


Serie: 3 Gepland:14:05:00 Officieel: 15:09:41

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

967

Mertens, Quinten

pupillen A1 jongens

01-03-2005

AV '56

10.1

427

0

2

894

den Hamer, Jelte

pupillen A1 jongens

24-08-2005

AV Scheldesport

10.4

386

0


Serie: 4 Gepland:14:05:00 Officieel: 15:09:41

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

895

Schuit, Daan

pupillen A1 jongens

27-12-2005

AV Scheldesport

10.1

427

0

2

966

van den Berg, Nino

pupillen A1 jongens

22-08-2005

AV '56

10.8

333

0

3

287

Zuidhof, Noël

pupillen A1 jongens

20-07-2005

ADSV Dynamica

11.2

285

0






Resultaten voor onderdeel 8: Driekamp A1 pupillen jongens (pupillen A1 jongens)

Balwerpen

Groep: 1 Gepland:13:00:00 Officieel: 13:46:52

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

869

de Hesselle, Joey

pupillen A1 jongens

01-01-2005

DJA

28m64

428

0

2

769

Mol, Bart

pupillen A1 jongens

01-01-2005

DJA

27m64

416

0

3

265

van Goethem, Maxim

pupillen A1 jongens

04-06-2005

RK HAV

23m00

358

0

4

894

den Hamer, Jelte

pupillen A1 jongens

24-08-2005

AV Scheldesport

21m48

338

0

5

249

Klein, Joris

pupillen A1 jongens

30-08-2005

DJA

19m96

317

0

6

967

Mertens, Quinten

pupillen A1 jongens

01-03-2005

AV '56

19m90

316

0

7

895

Schuit, Daan

pupillen A1 jongens

27-12-2005

AV Scheldesport

19m72

314

0

8

968

de Baar, Remco

pupillen A1 jongens

17-01-2005

AV '56

19m62

312

0

9

287

Zuidhof, Noël

pupillen A1 jongens

20-07-2005

ADSV Dynamica

17m43

280

0

10

969

Kapteijn, Mart

pupillen A1 jongens

22-05-2005

AV '56

16m55

267

0

11

966

van den Berg, Nino

pupillen A1 jongens

22-08-2005

AV '56

15m60

252

0

12

288

Zuidhof, Chris

pupillen A1 jongens

20-07-2005

ADSV Dynamica

15m35

248

0






Resultaten voor onderdeel 8: Driekamp A1 pupillen jongens (pupillen A1 jongens)

Verspringen

Groep: 1 Gepland:14:50:00 Officieel: 15:40:22

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

265

van Goethem, Maxim

pupillen A1 jongens

04-06-2005

RK HAV

3m80

478

0

2

769

Mol, Bart

pupillen A1 jongens

01-01-2005

DJA

3m79

476

0

3

968

de Baar, Remco

pupillen A1 jongens

17-01-2005

AV '56

3m73

464

0

4

895

Schuit, Daan

pupillen A1 jongens

27-12-2005

AV Scheldesport

3m62

442

0

5

869

de Hesselle, Joey

pupillen A1 jongens

01-01-2005

DJA

3m55

428

0

6

967

Mertens, Quinten

pupillen A1 jongens

01-03-2005

AV '56

3m43

404

0

7

249

Klein, Joris

pupillen A1 jongens

30-08-2005

DJA

3m40

398

0

8

287

Zuidhof, Noël

pupillen A1 jongens

20-07-2005

ADSV Dynamica

3m21

360

0

9

966

van den Berg, Nino

pupillen A1 jongens

22-08-2005

AV '56

3m20

358

0

10

894

den Hamer, Jelte

pupillen A1 jongens

24-08-2005

AV Scheldesport

3m19

356

0

11

969

Kapteijn, Mart

pupillen A1 jongens

22-05-2005

AV '56

3m12

342

0

12

288

Zuidhof, Chris

pupillen A1 jongens

20-07-2005

ADSV Dynamica

2m88

294

0






Resultaten voor onderdeel 7: Driekamp A1 pupillen meisjes (pupillen A1 meisjes)

60m

Serie: 1 Gepland:14:20:00 Officieel: 15:48:56

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

250

Klein, Sofie

pupillen A1 meisjes

30-08-2005

DJA

10.2

413

0

2

943

Bos, Lieke

pupillen A1 meisjes

03-02-2005

SV Diomedon

10.9

321

0

3

272

Hulsteijn, Tirza

pupillen A1 meisjes

01-01-2005

AV '56

11.8

218

0

4

970

Openneer, Tamar

pupillen A1 meisjes

10-09-2005

AV '56

12.2

177

0


Serie: 2 Gepland:14:20:00 Officieel: 15:48:56

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

944

Aertssen, Amber

pupillen A1 meisjes

09-10-2005

SV Diomedon

9.8

472

0

2

934

Keijmel, Myrthe

pupillen A1 meisjes

12-01-2005

AV Scheldesport

10.9

321

0

3

245

de Geus, Emma

pupillen A1 meisjes

03-12-2005

AV '56

11.1

296

0

3

248

Boomaerts, Anouk

pupillen A1 meisjes

06-09-2005

DJA

11.1

296

0


Serie: 3 Gepland:14:20:00 Officieel: 15:48:56

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

946

de Graaf, Amy

pupillen A1 meisjes

06-10-2005

AV '56

9.8

472

0

2

948

Pellaers, Fenne

pupillen A1 meisjes

01-01-2005

AV '56

11.4

262

0

3

277

Nieuwenhuize, Julia

pupillen A1 meisjes

15-08-2005

AV '56

11.7

228

0

4

271

Hekkers, Lizzy

pupillen A1 meisjes

20-09-2005

AV '56

11.8

218

0


Serie: 4 Gepland:14:20:00 Officieel: 15:48:56

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

940

Cools, Brittany

pupillen A1 meisjes

13-06-2005

THOR

10.2

413

0

2

293

Koole, Hilde

pupillen A1 meisjes

30-03-2005

ADSV Dynamica

10.8

333

0

3

299

van Dalen, Quinty

pupillen A1 meisjes

01-03-2005

ADSV Dynamica

11.0

308

0

4

947

van Sluijs, Femke

pupillen A1 meisjes

13-06-2005

AV '56

11.4

262

0






Resultaten voor onderdeel 7: Driekamp A1 pupillen meisjes (pupillen A1 meisjes)

Hoogspringen

Groep: 1 Gepland:15:05:00 Officieel: 17:00:46

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

940

Cools, Brittany

pupillen A1 meisjes

13-06-2005

THOR

1m15

452

0

1

943

Bos, Lieke

pupillen A1 meisjes

03-02-2005

SV Diomedon

1m15

452

0

1

944

Aertssen, Amber

pupillen A1 meisjes

09-10-2005

SV Diomedon

1m15

452

0

1

250

Klein, Sofie

pupillen A1 meisjes

30-08-2005

DJA

1m15

452

0

5

248

Boomaerts, Anouk

pupillen A1 meisjes

06-09-2005

DJA

1m05

379

0

6

970

Openneer, Tamar

pupillen A1 meisjes

10-09-2005

AV '56

0m95

306

0

6

271

Hekkers, Lizzy

pupillen A1 meisjes

20-09-2005

AV '56

0m95

306

0

6

293

Koole, Hilde

pupillen A1 meisjes

30-03-2005

ADSV Dynamica

0m95

306

0

6

277

Nieuwenhuize, Julia

pupillen A1 meisjes

15-08-2005

AV '56

0m95

306

0

10

946

de Graaf, Amy

pupillen A1 meisjes

06-10-2005

AV '56

0m90

269

0

10

947

van Sluijs, Femke

pupillen A1 meisjes

13-06-2005

AV '56

0m90

269

0

10

272

Hulsteijn, Tirza

pupillen A1 meisjes

01-01-2005

AV '56

0m90

269

0

13

948

Pellaers, Fenne

pupillen A1 meisjes

01-01-2005

AV '56

0m85

232

0

13

934

Keijmel, Myrthe

pupillen A1 meisjes

12-01-2005

AV Scheldesport

0m85

232

0

15

245

de Geus, Emma

pupillen A1 meisjes

03-12-2005

AV '56

0m80

196

0


299

van Dalen, Quinty

pupillen A1 meisjes

01-03-2005

ADSV Dynamica


0

0






Resultaten voor onderdeel 7: Driekamp A1 pupillen meisjes (pupillen A1 meisjes)

Kogelstoten (2kg)

Groep: 1 Gepland:13:00:00 Officieel: 15:32:24

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

250

Klein, Sofie

pupillen A1 meisjes

30-08-2005

DJA

5m90

400

0

2

946

de Graaf, Amy

pupillen A1 meisjes

06-10-2005

AV '56

5m77

392

0

3

940

Cools, Brittany

pupillen A1 meisjes

13-06-2005

THOR

5m64

383

0

4

943

Bos, Lieke

pupillen A1 meisjes

03-02-2005

SV Diomedon

5m63

383

0

5

248

Boomaerts, Anouk

pupillen A1 meisjes

06-09-2005

DJA

5m61

381

0

6

944

Aertssen, Amber

pupillen A1 meisjes

09-10-2005

SV Diomedon

5m18

353

0

7

948

Pellaers, Fenne

pupillen A1 meisjes

01-01-2005

AV '56

5m09

347

0

8

299

van Dalen, Quinty

pupillen A1 meisjes

01-03-2005

ADSV Dynamica

5m06

345

0

9

934

Keijmel, Myrthe

pupillen A1 meisjes

12-01-2005

AV Scheldesport

4m63

316

0

10

947

van Sluijs, Femke

pupillen A1 meisjes

13-06-2005

AV '56

4m16

281

0

11

272

Hulsteijn, Tirza

pupillen A1 meisjes

01-01-2005

AV '56

4m05

273

0

12

271

Hekkers, Lizzy

pupillen A1 meisjes

20-09-2005

AV '56

4m00

269

0

13

277

Nieuwenhuize, Julia

pupillen A1 meisjes

15-08-2005

AV '56

3m63

241

0

14

245

de Geus, Emma

pupillen A1 meisjes

03-12-2005

AV '56

3m55

234

0

15

293

Koole, Hilde

pupillen A1 meisjes

30-03-2005

ADSV Dynamica

3m53

233

0

16

970

Openneer, Tamar

pupillen A1 meisjes

10-09-2005

AV '56

3m30

214

0






Resultaten voor onderdeel 10: Driekamp A2 pupillen jongens (pupillen A2 jongens)

60m

Serie: 1 Gepland:14:05:00 Officieel: 19:39:40

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

950

van den Dikkenberg, Jesse

pupillen A2 jongens

06-02-2004

AV '56

9.6

503

0

2

495

van de Voort, Björn

pupillen A2 jongens

01-06-2004

ADSV Dynamica

10.3

399

0

3

892

Noordijk, Bryan

pupillen A2 jongens

07-07-2004

AV Scheldesport

11.0

308

0


Serie: 2 Gepland:14:05:00 Officieel: 19:39:40

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

247

Klein, Tim

pupillen A2 jongens

02-01-2004

DJA

9.2

569

0

2

269

de Bruijn, Tim

pupillen A2 jongens

15-04-2004

RK HAV

9.3

552

0

3

965

Koens, Jovi

pupillen A2 jongens

07-06-2004

AV '56

10.2

413

0






Resultaten voor onderdeel 10: Driekamp A2 pupillen jongens (pupillen A2 jongens)

Balwerpen

Groep: 1 Gepland:13:00:00 Officieel: 19:41:56

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

247

Klein, Tim

pupillen A2 jongens

02-01-2004

DJA

36m81

518

0

2

965

Koens, Jovi

pupillen A2 jongens

07-06-2004

AV '56

27m72

417

0

3

269

de Bruijn, Tim

pupillen A2 jongens

15-04-2004

RK HAV

26m63

404

0

4

495

van de Voort, Björn

pupillen A2 jongens

01-06-2004

ADSV Dynamica

24m52

378

0

5

950

van den Dikkenberg, Jesse

pupillen A2 jongens

06-02-2004

AV '56

24m51

378

0

6

892

Noordijk, Bryan

pupillen A2 jongens

07-07-2004

AV Scheldesport

16m31

263

0






Resultaten voor onderdeel 10: Driekamp A2 pupillen jongens (pupillen A2 jongens)

Verspringen

Groep: 1 Gepland:14:50:00 Officieel: 19:39:47

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

247

Klein, Tim

pupillen A2 jongens

02-01-2004

DJA

4m64

648

0

2

950

van den Dikkenberg, Jesse

pupillen A2 jongens

06-02-2004

AV '56

3m95

508

0

3

269

de Bruijn, Tim

pupillen A2 jongens

15-04-2004

RK HAV

3m94

506

0

4

965

Koens, Jovi

pupillen A2 jongens

07-06-2004

AV '56

3m64

446

0

5

495

van de Voort, Björn

pupillen A2 jongens

01-06-2004

ADSV Dynamica

3m51

420

0

6

892

Noordijk, Bryan

pupillen A2 jongens

07-07-2004

AV Scheldesport

3m23

364

0






Resultaten voor onderdeel 9: Driekamp A2 pupillen meisjes (pupillen A2 meisjes)

60m

Serie: 1 Gepland:14:20:00 Officieel: 19:57:21

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

298

Joossens, Nynke

pupillen A2 meisjes

25-02-2004

ADSV Dynamica

9.6

503

0

2

499

Verwijmeren, Fleur

pupillen A2 meisjes

05-03-2004

ARV Achilles

11.7

228

0

3

267

Dijkens, Luna

pupillen A2 meisjes

05-02-2004

RK HAV

12.4

157

0


Serie: 2 Gepland:14:20:00 Officieel: 19:57:21

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

294

Longdon, Shirley

pupillen A2 meisjes

06-03-2004

ADSV Dynamica

9.6

503

0

2

973

Gelderblom, Fenna

pupillen A2 meisjes

13-06-2004

Delta Sport

9.8

472

0

3

933

Verschuren, Suzanne

pupillen A2 meisjes

25-01-2004

AV Scheldesport

9.9

457

0

4

975

Leenheer, Anouk

pupillen A2 meisjes

05-10-2004

Delta Sport

10.5

372

0


Serie: 3 Gepland:14:20:00 Officieel: 19:57:21

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

280

Marinissen, Shanty

pupillen A2 meisjes

08-11-2004

ADSV Dynamica

10.0

442

0

2

240

Baaijens, Merel

pupillen A2 meisjes

21-10-2004

AV '56

10.3

399

0

3

286

de Kraker, Pascalle

pupillen A2 meisjes

22-06-2004

ADSV Dynamica

10.8

333

0


Serie: 4 Gepland:14:20:00 Officieel: 19:57:21

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

284

van Tuijl, Noa

pupillen A2 meisjes

18-03-2004

ADSV Dynamica

9.4

535

0

2

266

van Eetvelt, Katja

pupillen A2 meisjes

21-02-2004

RK HAV

9.6

503

0


297

ter Haar, Dana

pupillen A2 meisjes

30-06-2004

ADSV Dynamica

DNS

0

0


Serie: 5 Gepland:14:20:00 Officieel: 19:57:21

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

270

Haest, Lotte

pupillen A2 meisjes

05-05-2004

Spado

9.7

486

0

2

949

de Kraker, Ilse

pupillen A2 meisjes

09-06-2004

AV '56

10.2

413

0


974

de Widt, Daphne

pupillen A2 meisjes

24-06-2004

Delta Sport

DNS

0

0






Resultaten voor onderdeel 9: Driekamp A2 pupillen meisjes (pupillen A2 meisjes)

Hoogspringen

Groep: 1 Gepland:15:05:00 Officieel: 19:57:18

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

270

Haest, Lotte

pupillen A2 meisjes

05-05-2004

Spado

1m25

526

0

1

294

Longdon, Shirley

pupillen A2 meisjes

06-03-2004

ADSV Dynamica

1m25

526

0

3

266

van Eetvelt, Katja

pupillen A2 meisjes

21-02-2004

RK HAV

1m20

489

0

3

284

van Tuijl, Noa

pupillen A2 meisjes

18-03-2004

ADSV Dynamica

1m20

489

0

3

933

Verschuren, Suzanne

pupillen A2 meisjes

25-01-2004

AV Scheldesport

1m20

489

0

6

973

Gelderblom, Fenna

pupillen A2 meisjes

13-06-2004

Delta Sport

1m15

452

0

7

949

de Kraker, Ilse

pupillen A2 meisjes

09-06-2004

AV '56

1m10

416

0

8

240

Baaijens, Merel

pupillen A2 meisjes

21-10-2004

AV '56

1m05

379

0

8

280

Marinissen, Shanty

pupillen A2 meisjes

08-11-2004

ADSV Dynamica

1m05

379

0

8

298

Joossens, Nynke

pupillen A2 meisjes

25-02-2004

ADSV Dynamica

1m05

379

0

8

499

Verwijmeren, Fleur

pupillen A2 meisjes

05-03-2004

ARV Achilles

1m05

379

0

8

975

Leenheer, Anouk

pupillen A2 meisjes

05-10-2004

Delta Sport

1m05

379

0

13

286

de Kraker, Pascalle

pupillen A2 meisjes

22-06-2004

ADSV Dynamica

0m85

232

0

14

267

Dijkens, Luna

pupillen A2 meisjes

05-02-2004

RK HAV

0m75

159

0


297

ter Haar, Dana

pupillen A2 meisjes

30-06-2004

ADSV Dynamica

DNS

0

0


974

de Widt, Daphne

pupillen A2 meisjes

24-06-2004

Delta Sport

DNS

0

0






Resultaten voor onderdeel 9: Driekamp A2 pupillen meisjes (pupillen A2 meisjes)

Kogelstoten (2kg)

Groep: 1 Gepland:13:00:00 Officieel: 19:56:21

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

270

Haest, Lotte

pupillen A2 meisjes

05-05-2004

Spado

8m63

554

0

2

933

Verschuren, Suzanne

pupillen A2 meisjes

25-01-2004

AV Scheldesport

7m83

512

0

3

973

Gelderblom, Fenna

pupillen A2 meisjes

13-06-2004

Delta Sport

7m81

511

0

4

284

van Tuijl, Noa

pupillen A2 meisjes

18-03-2004

ADSV Dynamica

7m40

488

0

5

294

Longdon, Shirley

pupillen A2 meisjes

06-03-2004

ADSV Dynamica

6m45

433

0

6

298

Joossens, Nynke

pupillen A2 meisjes

25-02-2004

ADSV Dynamica

6m30

424

0

7

499

Verwijmeren, Fleur

pupillen A2 meisjes

05-03-2004

ARV Achilles

6m11

413

0

8

266

van Eetvelt, Katja

pupillen A2 meisjes

21-02-2004

RK HAV

5m65

384

0

9

240

Baaijens, Merel

pupillen A2 meisjes

21-10-2004

AV '56

4m99

340

0

10

949

de Kraker, Ilse

pupillen A2 meisjes

09-06-2004

AV '56

4m94

337

0

11

975

Leenheer, Anouk

pupillen A2 meisjes

05-10-2004

Delta Sport

4m66

318

0

12

267

Dijkens, Luna

pupillen A2 meisjes

05-02-2004

RK HAV

4m49

306

0

13

280

Marinissen, Shanty

pupillen A2 meisjes

08-11-2004

ADSV Dynamica

4m43

301

0

14

286

de Kraker, Pascalle

pupillen A2 meisjes

22-06-2004

ADSV Dynamica

4m30

292

0


297

ter Haar, Dana

pupillen A2 meisjes

30-06-2004

ADSV Dynamica

DNS

0

0


974

de Widt, Daphne

pupillen A2 meisjes

24-06-2004

Delta Sport

DNS

0

0





Resultaten voor onderdeel 11: 4 x 40m mini/C-pupillen

4x40m

Serie: 1 Gepland: 13:00:00 Officieel: 17:03:58 OFFICIEEL

Plaats

Startnr.

Naam

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1


282

281

494

971

Dynamica Cpup1

Puroja, Jeremiah

Engels, Ivar

Ton, Luca

Rijk, Yannic

ADSV Dynamica

32.2

312

0

2


893

870

871

795

Delta Sport C

Schilperoordt, Rosa

Schilperoordt, Amie

Vural, Sibelle

Goudswaard, Lieke

Delta Sport

33.0

281

0

3


793

698

697

699

A.V.'56

Jansen, Myrthe

Oele, Niels

van Luijk, Tess

de Geus, Brigitte

AV '56

33.1

278

0

4


939

696

937

938

Scheldesport Cpup2

Noordijk, Lyam

Verlinde, Neline

Pijnen, Valerie

van Damme, Marit

AV Scheldesport

34.7

221

0


Serie: 2 Gepland: 13:00:00 Officieel: 17:03:58 OFFICIEEL

Plaats

Startnr.

Naam

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1


981

932

935

936

Scheldesport pupC

Keijmel, Ruben

Zandstra, Lucas

den Hamer, Benthe

Peeters, Demi

AV Scheldesport

31.7

332

0

2


296

289

291

257

Dynamica Cpup3

Zerbib, Chloë

Rietberg, Britt

Rijk, Noëmie

Thilleman, Lindsey

ADSV Dynamica

32.6

296

0

3


300

979

295

276

Dynamica Cpup2

Lous, Jochem

Vos, Nikay

Koole, Lars

Rosenbrand, Kjell

ADSV Dynamica

36.5

164

0





Resultaten voor onderdeel 12: 4 x 40m B-pupillen

4x40m

Serie: 1 Gepland: 13:00:00 Officieel: 17:06:02 OFFICIEEL

Plaats

Startnr.

Naam

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1


977

978

898

976

Delta Sport Bpup

van Otzel, Isabel

van der Maas, Britt

Vural, Jasmine

Boot, Anna

Delta Sport

30.5

382

0

2


259

246

260

258

RKHAV1

den Exter, Ann

Kouijzer, Ben

Bouwhuizen, Robin

de Grave, Diablo

RK HAV

31.9

324

0

3


794

798

799

887

A.V.'56 bpup

Mol, Dorothé

Kramer, Mila

Landsbergen, Maud

van Westen, Menno

AV '56

34.6

225

0


Serie: 2 Gepland: 13:00:00 Officieel: 17:06:02 OFFICIEEL

Plaats

Startnr.

Naam

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1


796

886

885

797

A.V'56 2 bpup

van Daalen, Loïs

van Luijk, Zoe

Karelse, Yara

van den Dikkenberg, Inke

AV '56

29.4

431

0

2


891

888

889

890

A.V'56 3bpup

Groen, Jari

Dees, Rody

Steenblok, Koen

Prevoo, Thomas

AV '56

30.8

369

0

3


498

497

496

255

Brabant 2

Jansen, Sam

Jansen, Finn

Rockx, Enrico

van Dessel, Daan

ARV Achilles

31.5

340

0





Resultaten voor onderdeel 13: 4 x 60m A-pupillen

4x60m

Serie: 1 Gepland: 13:00:00 Officieel: 17:47:19 OFFICIEEL

Plaats

Startnr.

Naam

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1


266

265

267

269

RKHAV 2

van Eetvelt, Katja

van Goethem, Maxim

Dijkens, Luna

de Bruijn, Tim

RK HAV

39.0

0

0

2


950

965

240

949

A.V'56 combi

van den Dikkenberg, Jesse

Koens, Jovi

Baaijens, Merel

de Kraker, Ilse

AV '56

39.3

0

0

3


245

946

948

947

A.V'56 meisjes 1

de Geus, Emma

de Graaf, Amy

Pellaers, Fenne

van Sluijs, Femke

AV '56

43.5

324

0

4


271

272

970

277

A.V'56 meisjes2

Hekkers, Lizzy

Hulsteijn, Tirza

Openneer, Tamar

Nieuwenhuize, Julia

AV '56

47.8

202

0


Serie: 2 Gepland: 13:00:00 Officieel: 17:47:19 OFFICIEEL

Plaats

Startnr.

Naam

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1


280

284

294

298

Dynamica Apup3

Marinissen, Shanty

van Tuijl, Noa

Longdon, Shirley

Joossens, Nynke

ADSV Dynamica

37.0

0

0

2


892

894

895

933

Scheldesport A2

Noordijk, Bryan

den Hamer, Jelte

Schuit, Daan

Verschuren, Suzanne

AV Scheldesport

39.3

0

0

3


292

290

286

285

Dynamica Apup2

Koole, Stijn

Rietberg, Stein

de Kraker, Pascalle

de Kraker, Yasmine

ADSV Dynamica

43.3

330

0



943

944

940

499

Brabant Mpa

Bos, Lieke

Aertssen, Amber

Cools, Brittany

Verwijmeren, Fleur

SV Diomedon

DIS

0

0


Serie: 3 Gepland: 13:00:00 Officieel: 17:47:19 OFFICIEEL

Plaats

Startnr.

Naam

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1


968

967

966

969

A.V'56 jongens1

de Baar, Remco

Mertens, Quinten

van den Berg, Nino

Kapteijn, Mart

AV '56

39.2

471

0

2


495

288

293

287

Dynamica Apup1

van de Voort, Björn

Zuidhof, Chris

Koole, Hilde

Zuidhof, Noël

ADSV Dynamica

41.5

0

0

3


934

896

897

899

Scheldesport A1

Keijmel, Myrthe

de Maat, Fabian

Verschuren, Niels

Pijnen, Benjamin

AV Scheldesport

41.6

385

0





Ir. Knaap pupillenwedstrijd Meerkampen



Resultaten voor onderdeel 9: Driekamp A2 pupillen meisjes (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

60m

60m

Plaats na 60m

Hoogspringen

Hoogspringen

Plaats na Hoogspringen

Kogelstoten (2kg)

Kogelstoten (2kg)

Plaats na Kogelstoten (2kg)

1

270

Haest, Lotte

Spado

1566

526

9.70

2

486

1.25

1

554

8.63

1

2

284

van Tuijl, Noa

ADSV Dynamica

1512

535

9.4

1

489

1.20

3

488

7.40

2

3

294

Longdon, Shirley

ADSV Dynamica

1462

503

9.6

3

526

1.25

2

433

6.45

3

4

933

Verschuren, Suzanne

AV Scheldesport

1458

457

9.9

7

489

1.20

5

512

7.83

4

5

973

Gelderblom, Fenna

Delta Sport

1435

472

9.8

6

452

1.15

6

511

7.81

5

6

266

van Eetvelt, Katja

RK HAV

1376

503

9.6

3

489

1.20

4

384

5.65

6

7

298

Joossens, Nynke

ADSV Dynamica

1306

503

9.6

3

379

1.05

7

424

6.30

7

8

949

de Kraker, Ilse

AV '56

1166

413

10.2

9

416

1.10

8

337

4.94

8

9

280

Marinissen, Shanty

ADSV Dynamica

1122

442

10.0

8

379

1.05

9

301

4.43

9

10

240

Baaijens, Merel

AV '56

1118

399

10.3

10

379

1.05

10

340

4.99

10

11

975

Leenheer, Anouk

Delta Sport

1069

372

10.5

11

379

1.05

11

318

4.66

11

12

499

Verwijmeren, Fleur

ARV Achilles

1020

228

11.7

13

379

1.05

12

413

6.11

12

13

286

de Kraker, Pascalle

ADSV Dynamica

857

333

10.8

12

232

0.85

13

292

4.30

13

14

267

Dijkens, Luna

RK HAV

622

157

12.4

14

159

0.75

14

306

4.49

14

15

297

ter Haar, Dana

ADSV Dynamica

0

0

DNS

15

0

DNS

15

0

DNS

15

15

974

de Widt, Daphne

Delta Sport

0

0

DNS

15

0

DNS

15

0

DNS

15


Resultaten voor onderdeel 7: Driekamp A1 pupillen meisjes (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

60m

60m

Plaats na 60m

Hoogspringen

Hoogspringen

Plaats na Hoogspringen

Kogelstoten

(2kg)

Kogelstoten

(2kg)

Plaats na Kogelstoten

(2kg)

1

944

Aertssen, Amber

SV Diomedon

1277

472

9.8

1

452

1.15

1

353

5.18

1

2

250

Klein, Sofie

DJA

1265

413

10.2

3

452

1.15

2

400

5.90

2

3

940

Cools, Brittany

THOR

1248

413

10.2

3

452

1.15

2

383

5.64

3

4

943

Bos, Lieke

SV Diomedon

1156

321

10.9

6

452

1.15

4

383

5.63

4

5

946

de Graaf, Amy

AV '56

1133

472

9.8

1

269

0.90

5

392

5.77

5

6

248

Boomaerts, Anouk

DJA

1056

296

11.1

9

379

1.05

6

381

5.61

6

7

293

Koole, Hilde

ADSV Dynamica

872

333

10.8

5

306

0.95

7

233

3.53

7

8

934

Keijmel, Myrthe

AV Scheldesport

869

321

10.9

6

232

0.85

8

316

4.63

8

9

948

Pellaers, Fenne

AV '56

841

262

11.4

11

232

0.85

12

347

5.09

9

10

947

van Sluijs, Femke

AV '56

812

262

11.4

11

269

0.90

10

281

4.16

10

11

271

Hekkers, Lizzy

AV '56

793

218

11.8

14

306

0.95

11

269

4.00

11

12

277

Nieuwenhuize, Julia

AV '56

775

228

11.7

13

306

0.95

9

241

3.63

12

13

272

Hulsteijn, Tirza

AV '56

760

218

11.8

14

269

0.90

14

273

4.05

13

14

245

de Geus, Emma

AV '56

726

296

11.1

9

196

0.80

13

234

3.55

14

15

970

Openneer, Tamar

AV '56

697

177

12.2

16

306

0.95

15

214

3.30

15

16

299

van Dalen, Quinty

ADSV Dynamica

653

308

11.0

8

0


16

345

5.06

16


Resultaten voor onderdeel 3: Driekamp mini pupillen jongens (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

40m

40m

Plaats na 40m

Verspringen

Verspringen

Plaats na Verspringen

Balwerpen

Balwerpen

Plaats na Balwerpen

1

979

Vos, Nikay

ADSV Dynamica

561

215

8.7

3

164

2.23

2

182

11.52

1

2

295

Koole, Lars

ADSV Dynamica

549

243

8.5

1

102

1.92

4

204

12.77

2

3

276

Rosenbrand, Kjell

MSV en AV Flakkee

538

202

8.8

4

204

2.43

1

132

9.02

3

4

941

van Manen, Sieb

THOR

499

202

8.8

4

166

2.24

3

131

8.97

4

5

939

Noordijk, Lyam

AV Scheldesport

413

243

8.5

1

32

1.57

5

138

9.27

5

6

945

Bos, Wessel

SV Diomedon

168

0

11.2

6

24

1.53

6

144

9.59

6


Resultaten voor onderdeel 4: Driekamp C pupillen jongens (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

40m

40m

Plaats na 40m

Verspringen

Verspringen

Plaats na Verspringen

Balwerpen

Balwerpen

Plaats na Balwerpen

1

256

Putter, Jim

DJA

1253

542

6.8

1

408

3.45

1

303

18.96

1

2

282

Puroja, Jeremiah

ADSV Dynamica

1014

385

7.6

4

286

2.84

4

343

21.83

2

3

494

Ton, Luca

ADSV Dynamica

1011

440

7.3

3

288

2.85

2

283

17.60

3

4

971

Rijk, Yannic

ADSV Dynamica

1005

480

7.1

2

234

2.58

3

291

18.14

4

5

278

Joppe, Zedie

MSV en AV Flakkee

904

385

7.6

4

280

2.81

5

239

14.82

5

6

246

Kouijzer, Ben

RK HAV

820

351

7.8

6

244

2.63

6

225

13.97

6

7

497

Jansen, Finn

ARV Achilles

801

318

8.0

8

212

2.47

10

271

16.83

7

8

258

de Grave, Diablo

RK HAV

798

318

8.0

8

262

2.72

7

218

13.57

8

9

932

Zandstra, Lucas

AV Scheldesport

766

287

8.2

11

254

2.68

9

225

13.98

9

10

281

Engels, Ivar

ADSV Dynamica

735

334

7.9

7

232

2.57

8

169

10.83

10

11

981

Keijmel, Ruben

AV Scheldesport

714

318

8.0

8

140

2.11

11

256

15.88

11

12

496

Rockx, Enrico

ARV Achilles

689

272

8.3

12

176

2.29

12

241

14.93

12

13

972

van der Bijl, Rinze

Delta Sport

552

257

8.4

13

166

2.24

13

129

8.85

13

14

300

Lous, Jochem

ADSV Dynamica

502

105

9.6

15

142

2.12

15

255

15.81

14

15

698

Oele, Niels

AV '56

415

163

9.1

14

114

1.98

14

138

9.27

15


Resultaten voor onderdeel 1: Driekamp mini-pupillen meisjes (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

40m

40m

Plaats na 40m

Hoogspringen

Hoogspringen

Plaats na Hoogspringen

Balwerpen

Balwerpen

Plaats na Balwerpen

1

893

Schilperoordt, Rosa

Delta Sport

526

257

8.4

2

269

0.90

1

0

9.27

1

2

291

Rijk, Noëmie

ADSV Dynamica

504

272

8.3

1

232

0.85

2

0

8.06

2

3

937

Pijnen, Valerie

AV Scheldesport

374

215

8.7

3

159

0.75

3

0

8.62

3

4

871

Vural, Sibelle

Delta Sport

324

202

8.8

5

122

0.70

4

0

7.38

4

5

938

van Damme, Marit

AV Scheldesport

227

215

8.7

3

12

0.55

5

0

7.36

5

6

289

Rietberg, Britt

ADSV Dynamica

179

93

9.7

6

86

0.65

6

0

5.49

6










Resultaten voor onderdeel 2: Driekamp C-pupillen meisjes (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

40m

40m

Plaats na 40m

Hoogspringen

Hoogspringen

Plaats na Hoogspringen

Balwerpen

Balwerpen

Plaats na Balwerpen

1

296

Zerbib, Chloë

ADSV Dynamica

1099

542

6.8

0

342

1.00

1

215

13.36

1

2

699

de Geus, Brigitte

AV '56

923

440

7.3

0

269

0.90

2

214

13.31

2

3

935

den Hamer, Benthe

AV Scheldesport

791

318

8.0

0

269

0.90

3

204

12.78

3

4

870

Schilperoordt, Amie

Delta Sport

780

318

8.0

0

269

0.90

3

193

12.14

4

5

936

Peeters, Demi

AV Scheldesport

760

351

7.8

0

232

0.85

5

177

11.29

5

6

697

van Luijk, Tess

AV '56

712

303

8.1

0

232

0.85

6

177

11.25

6

7

257

Thilleman, Lindsey

RK HAV

653

303

8.1

0

159

0.75

8

191

12.03

7

8

795

Goudswaard, Lieke

Delta Sport

627

318

8.0

0

196

0.80

7

113

8.14

8

9

793

Jansen, Myrthe

AV '56

480

176

9.0

0

196

0.80

9

108

7.91

9

10

696

Verlinde, Neline

AV Scheldesport

324

127

9.4

0

122

0.70

10

75

6.50

10


Resultaten voor onderdeel 6: Driekamp B pupillen jongens (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

40m

40m

Plaats na 40m

Verspringen

Verspringen

Plaats na Verspringen

Balwerpen

Balwerpen

Plaats na Balwerpen

1

255

van Dessel, Daan

DJA

1222

440

7.3

0

424

3.53

1

358

22.98

1

2

896

de Maat, Fabian

AV Scheldesport

1115

500

7.0

0

336

3.09

4

279

17.34

2

3

260

Bouwhuizen, Robin

RK HAV

1088

480

7.1

0

338

3.10

3

270

16.80

3

4

283

Koopman, Kasper

ADSV Dynamica

1087

403

7.5

0

324

3.03

5

360

23.16

4

5

889

Steenblok, Koen

AV '56

1079

422

7.4

0

342

3.12

2

315

19.84

5

6

899

Pijnen, Benjamin

AV Scheldesport

962

422

7.4

0

274

2.78

6

266

16.52

6

7

279

Bakelaar, Lars

MSV en AV Flakkee

810

257

8.4

0

274

2.78

6

279

17.37

7

8

897

Verschuren, Niels

AV Scheldesport

782

368

7.7

0

224

2.53

9

190

12.00

8

9

498

Jansen, Sam

ARV Achilles

770

351

7.8

0

208

2.45

12

211

13.13

9

10

891

Groen, Jari

AV '56

768

334

7.9

0

250

2.66

8

184

11.65

10

11

292

Koole, Stijn

ADSV Dynamica

715

303

8.1

0

214

2.48

10

198

12.43

11

12

890

Prevoo, Thomas

AV '56

697

287

8.2

0

210

2.46

11

200

12.52

12

13

290

Rietberg, Stein

ADSV Dynamica

643

272

8.3

0

186

2.34

13

185

11.68

13

14

888

Dees, Rody

AV '56

599

215

8.7

0

146

2.14

17

238

14.75

14

15

275

van Zielst, Luuk

MSV en AV Flakkee

591

229

8.6

0

162

2.22

15

200

12.51

15

16

887

van Westen, Menno

AV '56

581

257

8.4

0

148

2.15

16

176

11.22

16

17

273

de Boer, Jayden

MSV en AV Flakkee

531

189

8.9

0

164

2.23

14

178

11.32

17


Resultaten voor onderdeel 10: Driekamp A2 pupillen jongens (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

6

6

Plaats na 6

Verspringen

Verspringen

Plaats na Verspringen

Balwerpen

Balwerpen

Plaats na Balwerpen

1

247

Klein, Tim

DJA

1735

569

9.2

1

648

4.64

1

518

36.81

1

2

269

de Bruijn, Tim

RK HAV

1462

552

9.3

1

506

3.94

2

404

26.63

2

3

950

van den Dikkenberg, Jesse

AV '56

1389

503

9.6

1

508

3.95

3

378

24.51

3

4

965

Koens, Jovi

AV '56

1276

413

10.2

1

446

3.64

4

417

27.72

4

5

495

van de Voort, Björn

ADSV Dynamica

1197

399

10.3

1

420

3.51

5

378

24.52

5

6

892

Noordijk, Bryan

AV Scheldesport

935

308

11.0

1

364

3.23

6

263

16.31

6


Resultaten voor onderdeel 8: Driekamp A1 pupillen jongens (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

60m

60m

Plaats na 60m

Verspringen

Verspringen

Plaats na Verspringen

Balwerpen

Balwerpen

Plaats na Balwerpen

1

769

Mol, Bart

DJA

1411

519

9.5

0

476

3.79

1

416

27.64

1

2

265

van Goethem, Maxim

RK HAV

1323

487

9.7

0

478

3.80

3

358

23.00

2

3

869

de Hesselle, Joey

DJA

1298

442

10.0

0

428

3.55

4

428

28.64

3

4

968

de Baar, Remco

AV '56

1279

503

9.6

0

464

3.73

2

312

19.62

4

5

895

Schuit, Daan

AV Scheldesport

1183

427

10.1

0

442

3.62

5

314

19.72

5

6

967

Mertens, Quinten

AV '56

1147

427

10.1

0

404

3.43

6

316

19.90

6

7

249

Klein, Joris

DJA

1101

386

10.4

0

398

3.40

7

317

19.96

7

8

894

den Hamer, Jelte

AV Scheldesport

1080

386

10.4

0

356

3.19

8

338

21.48

8

9

969

Kapteijn, Mart

AV '56

995

386

10.4

0

342

3.12

9

267

16.55

9

10

966

van den Berg, Nino

AV '56

943

333

10.8

0

358

3.20

10

252

15.60

10

11

287

Zuidhof, Noël

ADSV Dynamica

925

285

11.2

0

360

3.21

11

280

17.43

11

12

288

Zuidhof, Chris

ADSV Dynamica

719

177

12.2

0

294

2.88

12

248

15.35

12


Resultaten voor onderdeel 5: Driekamp B pupillen meisjes (na 3 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

40m

40m

Plaats na 40m

Hoogspringen

Hoogspringen

Plaats na Hoogspringen

Kogelstoten (2kg)

Kogelstoten (2kg)

Plaats na Kogelstoten (2kg)

1

885

Karelse, Yara

AV '56

1082

460

7.2

0

379

1.05

1

243

3.66

1

2

978

van der Maas, Britt

Delta Sport

1036

460

7.2

0

306

0.95

2

270

4.01

2

3

976

Boot, Anna

Delta Sport

1032

368

7.7

0

342

1.00

3

322

4.72

3

4

285

de Kraker, Yasmine

ADSV Dynamica

951

440

7.3

0

196

0.80

6

315

4.62

4

5

797

van den Dikkenberg, Inke

AV '56

945

422

7.4

0

269

0.90

4

254

3.80

5

6

977

van Otzel, Isabel

Delta Sport

930

368

7.7

0

269

0.90

5

293

4.32

6

7

886

van Luijk, Zoe

AV '56

893

351

7.8

0

232

0.85

7

310

4.55

7

8

796

van Daalen, Loïs

AV '56

795

303

8.1

0

269

0.90

8

223

3.41

8

9

799

Landsbergen, Maud

AV '56

762

215

8.7

0

232

0.85

11

315

4.62

9

10

798

Kramer, Mila

AV '56

698

202

8.8

0

232

0.85

12

264

3.93

10

11

259

den Exter, Ann

RK HAV

690

257

8.4

0

232

0.85

10

201

3.15

11

12

898

Vural, Jasmine

Delta Sport

680

318

8.0

0

196

0.80

9

166

2.75

12

13

274

Paasse, Laura

MSV en AV Flakkee

537

229

8.6

0

122

0.70

13

186

2.98

13

14

794

Mol, Dorothé

AV '56

442

176

9.0

0

86

0.65

14

180

2.91

14

15

942

van Manen, Yfke

THOR

389

127

9.4

0

122

0.70

15

140

2.48

15