1e Goes on Track




Resultaten voor onderdeel 1: Le Beau 3000 meter

*

Serie: 1 Gepland:19:30:00 Officieel: 23:32:42

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

1

024

Paul van de Guchte

senioren mannen

11-04-1974

AV '56

12:44.62

2

006

Evelien Capello

senioren vrouwen

06-04-1988

AV '56

14:04.56

3

012

Jolanda Maas

senioren vrouwen

10-02-1984

AV '56

14:09.58

4

161

Stefan Mansier

senioren mannen

11-02-1979

AV '56

14:32.40

5

038

Wouter de Bruijn

senioren mannen

16-01-1987

AV '56

14:51.44

6

013

Jolien Ulenberg

senioren vrouwen

12-03-1987

AV '56

14:54.38

7

124

Peter Castel

senioren mannen

02-09-1961

Goes

14:55.58

8

064

Gerard Rommers

senioren mannen

30-04-1939

ADSV Dynamica

15:00.98

9

126

Chiel Grishaver

senioren mannen

09-05-1958

Runners Evergem

15:32.38

10

025

Ria Fredriks

senioren vrouwen

30-08-1956

AV '56

15:33.80

11

018

Marina Mol-Krijger

senioren vrouwen

11-05-1979

AV '56

15:40.67

12

011

Jantine Jumelet

senioren vrouwen

03-07-1979

AV '56

16:11.82

13

102

Jan Roose

senioren mannen

09-06-1950

Loopgroep Aart Stigter

16:53.64

14

116

Casper Castel

senioren mannen

19-08-1985

Goes

18:09.11

15

028

Rinus Joosse

senioren mannen

01-08-1939

AV '56

18:10.72


036

Wim Huurman

senioren mannen

04-01-1958

AV '56

DNS


008

Gisela Nijsse - Meertens

senioren vrouwen

26-03-1961

AV '56

DNS


004

Denise van Weelden

senioren vrouwen

29-11-1988

AV '56

DNS


Serie: 2 Gepland:19:50:00 Officieel: 23:32:48

OFFICIEEL


1

157

Martin de Graaf

senioren mannen

20-09-1970

AV '56

11:19.33

2

123

Reinier Spijk

senioren mannen

06-06-1978

Goes

11:43.55

3

040

Seth Dijkstra

senioren mannen

21-04-1971

González Running Team

11:50.31

4

148

Jeroen Janse

senioren mannen

07-01-1993

Kapelle

12:12.21

5

119

Sven Vermeulen

senioren mannen

29-08-1977


12:13.62

6

017

Marco van 't Westeinde

senioren mannen

07-12-1970

AV '56

12:15.22

7

159

Johnny Uiterhoeve

senioren mannen

09-09-1982


12:15.75

8

115

Maurice Steketee

senioren mannen

16-02-1981

Middelburg

12:16.55

9

007

Gertjan Bakker

senioren mannen

17-04-1970

AV '56

12:18.28

10

035

Wim de Jonge

senioren mannen

04-12-1949

AV '56

12:22.90

11

052

Petra Bruijs

senioren vrouwen

05-03-1968

Spado

12:24.61

12

155

Bas Daalmans

senioren mannen

18-03-1978

Goes

12:27.30

13

158

Brigitte de Graaf

junioren meisjes

15-08-2000

AV '56

12:28.07

14

056

Augusta van Hoogdalem

senioren vrouwen

17-11-1976

AV Fortuna

12:28.74

15

049

Teun Noordhoek

senioren mannen

12-03-1953

AV Spirit

12:36.08

16

021

Martin de Regt

senioren mannen

14-03-1966

AV '56

12:51.93

17

079

Edith Margadant

senioren vrouwen

03-01-1955

Delta Sport

12:53.96

18

032

Tim Kramer

senioren mannen

28-01-1984

AV '56

12:58.60

19

114

Tom Jonker

senioren mannen

26-04-1988


13:00.77

20

121

Albert Karstanje

senioren mannen

28-05-1955

Sint Laurens

13:11.14

21

066

Jannie de Vries

senioren vrouwen

12-07-1959

ADSV Dynamica

13:20.63

22

067

John Guequierre

senioren mannen

23-09-1951

ADSV Dynamica

13:34.32


026

Rien de Wilde

senioren mannen

11-08-1960

AV '56

DNS


120

Jozias Boone

senioren mannen

20-04-1982


DNS


Serie: 3 Gepland:20:10:00 Officieel: 23:32:48

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

1

127

Paddy Herijgers

senioren vrouwen

09-12-1976

DJA

10:40.61

2

045

Leonard van Putten

senioren mannen

10-07-1976

MSV en AV Flakkee

11:09.38

3

002

Berry Simonse

senioren mannen

20-10-1971

AV '56

11:09.93

4

096

Yosta de Stigter

junioren meisjes

31-08-1999

CAV Energie

11:13.24

5

010

Jankees Koole

senioren mannen

24-02-1987

AV '56

11:16.20

6

037

Wim Wouters

senioren mannen

20-07-1954

AV '56

11:17.62

7

062

Frans Bos

senioren mannen

27-09-1947

ADSV Dynamica

11:19.71

8

023

Paola van Gilst

senioren vrouwen

17-01-1973

AV '56

11:25.32

9

050

Leonhard van Egeraat

senioren mannen

06-03-1954

Spado

11:27.36

10

015

Marcel Traas

senioren mannen

26-10-1978

AV '56

11:30.58

11

031

Stijn Lavooij

junioren jongens

22-08-2000

AV '56

11:34.72

12

044

Judith Lodder

junioren meisjes

02-05-1999

MSV en AV Flakkee

11:41.12

13

020

Martijn Lavooij

senioren mannen

15-02-1973

AV '56

11:50.06

14

080

Emma van Mourik

junioren meisjes

15-08-1996

Delta Sport

11:52.89


041

Amina van Putten-Derqaoui

senioren vrouwen

01-01-1973

MSV en AV Flakkee

DNF


Serie: 4 Gepland:21:00:00 Officieel: 23:32:48

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

1

081

Piet van Mourik

senioren mannen

25-09-1963

Delta Sport

10:46.03

2

122

Yanis van der Jagt

junioren jongens

10-11-2001

Boekarest (Roe)

10:52.58

3

009

Jan Willem Meeuwse

senioren mannen

23-03-1962

AV '56

10:53.95

4

091

Amy van den Broek

senioren vrouwen

11-02-1982

AV Sprint

10:58.87

5

016

Marco Toussaint

senioren mannen

14-09-1963

AV '56

11:01.82

6

125

Tom Verbeek

senioren mannen

22-04-1982

Kwadendamme

11:07.34

7

118

Marius Boonman

senioren mannen

06-11-1983

Heinkenszand

11:08.72

8

090

Hilde Gilissen

senioren vrouwen

09-03-1988

TSAV Parcival

11:09.78

9

117

Jochem Boschloo

senioren mannen

26-01-1978

Koudekerke

11:16.96

10

094

Lois Stokkers

junioren meisjes

26-09-1999

CAV Energie

11:19.38

11

077

Charles Timmermans

senioren mannen

02-12-1957

AV Pallas '93

11:21.76

12

057

Jia-Lian Yin

senioren vrouwen

19-10-1976

AV Sparta

11:22.63

13

027

Rini Bruggeman

senioren mannen

28-09-1963

AV '56

11:23.06

14

034

Tonnis van der Tuin

senioren mannen

11-12-1962

AV '56

11:37.09

15

149

Archie Staal

senioren mannen

13-05-1964

Delta Sport

11:58.78


065

Henk Lous

senioren mannen

19-03-1958

ADSV Dynamica

DNS


109

Amber Hulleman

senioren vrouwen

27-01-1991

AV Spirit

DNS


Serie: 5 Gepland:21:15:00 Officieel: 23:32:48

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

1

078

Erwin Poldervaart

senioren mannen

21-02-1992

AV Pallas '93

9:17.97

2

029

Robbert Meeuwse

senioren mannen

28-08-1991

AV '56

9:22.47

3

047

Ricardo Sint Nicolaas

senioren mannen

25-06-1986

MSV en AV Flakkee

9:23.00

4

001

Bereket Petersen

junioren jongens

27-02-2001

AV '56

9:32.06

5

043

Eric Wolfert

senioren mannen

18-10-1990

MSV en AV Flakkee

9:34.98

6

082

Marijke de Visser

senioren vrouwen

15-01-1993

AV Phoenix

9:37.68 Baanrecord

7

003

Bezuayehu Petersen

junioren jongens

27-02-2001

AV '56

9:50.00

8

058

Pascal van den Bosch

senioren mannen

10-05-1993

AV Sparta

9:50.88

9

071

Wilco Bogaard

senioren mannen

17-04-1977

ADSV Dynamica

9:51.85

10

101

Cornelis de Stigter

senioren mannen

15-12-1967

CAV Energie

9:52.63

11

042

David Bouman

senioren mannen

01-07-1988

MSV en AV Flakkee

9:53.96

12

054

Peter van Elsacker

senioren mannen

23-08-1986

PAC

9:54.70

13

048

Fouad Fertoute

senioren mannen

06-03-1973

AV Spirit

9:58.61

14

095

Stefan Buit

senioren mannen

24-12-1994

CAV Energie

10:06.00


Serie: 6 Gepland:21:30:00 Officieel: 23:32:48

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

1

055

Neal Bouterse

senioren mannen

11-08-1993

AV Castricum

8:21.45 Baanrecord

2

059

Cedric van de Putte

senioren mannen

07-06-1990

AC Hamme (BE)

8:21.55

3

074

Noah Schutte

senioren mannen

15-05-1995

Leiden Atletiek

8:23.24

4

088

Zerom Ghebrihiwet

senioren mannen

01-01-1993

AV Unitas

8:26.84

5

087

Mahadi Abdi Ali

senioren mannen

08-11-1995

AV Unitas

8:28.37

6

061

Sander Verminck

senioren mannen

14-02-1989

AC Hamme (BE)

8:37.52

7

039

Erwin Harmes

senioren mannen

30-10-1981

González Running Team

8:47.04

8

019

Martijn de Kok

senioren mannen

22-11-1982

AV '56

8:53.24

9

162

Kevin Schauwaers

senioren mannen

02-06-1986

AC Herentals (BE)

8:55.53

10

060

Erwin Leysen

senioren mannen

15-11-1991

Antwerp Athletics (BE)

8:59.15

11

084

Jorim Scheele

senioren mannen

30-01-1988

Atletiek Maastricht

9:04.75

12

086

Huruy Gebregergish

senioren mannen

07-07-1992

AV Unitas

9:09.31

13

046

Maikel Peeman

junioren jongens

14-01-1999

MSV en AV Flakkee

9:14.76

14

085

Crifven Frenken

senioren mannen

13-11-1995

AV Unitas

9:15.76

15

072

Wouter Verstraate

junioren jongens

06-10-1997

ADSV Dynamica

9:26.52

16

073

Max van Gerrevink

junioren jongens

13-03-1996

Leiden Atletiek

9:41.21


075

Vincent Mensen

senioren mannen

28-10-1990

Leiden Atletiek

DNS


033

Tommy Staal

senioren mannen

18-08-1994

AV '56

DNF





Ribbstyle – sprint tweekamp




Resultaten voor onderdeel 2: RibbStyle Sprint-tweekamp

RibbStyle 100m

Serie: 1 Gepland:19:00:00 Officieel: 19:35:53

OFFICIEEL

Wind: -0.9m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

111

Frank Pols

senioren mannen

30-07-1964

Atledo

14.11

212

2

110

Ingrid Rasenberg

senioren vrouwen

04-01-1994

AV Scheldesport

14.55

425

3

051

Linda Prop

senioren vrouwen

05-02-1993

Spado

14.66

409

4

089

George Schanck

senioren mannen

25-05-1982

AV De Wielingen

15.30

49

5

150

Mariet Joosten

senioren vrouwen

05-07-1986

AV '56

15.50

296


Serie: 2 Gepland:19:02:00 Officieel: 19:37:22

OFFICIEEL

Wind: -0.7m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

153

Charlie van Gorkom

junioren meisjes

18-02-2000

Spado

13.49

591

2

083

Pascale Schure

senioren vrouwen

24-11-1973

AV Phoenix

13.58

576

3

030

Sanne Nijsse

junioren meisjes

02-08-1996

AV '56

13.83

535

4

022

Nathalie Lotthrinkx

senioren vrouwen

11-02-1976

AV '56

14.00

508

5

152

Iris Pieters

senioren vrouwen

23-02-1993

Rotterdam Atletiek

14.17

482


Serie: 3 Gepland:19:04:00 Officieel: 19:38:22

OFFICIEEL

Wind: -1.1m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

014

Jorick de Vries

junioren jongens

19-05-1999

AV '56

12.50

482

2

099

Rene Tijl

senioren mannen

07-06-1973

Voorne Atletiek

12.96

398

3

160

Toni Palacio Serrat

senioren mannen

21-07-1966

AV Spirit

13.16

363

4

063

George Ströh

senioren mannen

25-07-1962

ADSV Dynamica

13.29

341

5

097

Harry van den Band

senioren mannen

05-12-1974

Voorne Atletiek

13.47

312


Serie: 4 Gepland:19:06:00 Officieel: 19:39:19

OFFICIEEL

Wind: -1.1m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

106

Shaeriano Murray

junioren jongens

05-02-1997

Rotterdam Atletiek

11.87

607

2

103

Bastiaan den Boer

junioren jongens

01-07-1998

Rotterdam Atletiek

12.18

544

3

112

Glenn Pols

junioren jongens

19-06-1998

Atledo

12.47

488

4

093

Femke van der Meij

senioren vrouwen

20-05-1985

AV Sprint

12.64

744

5

113

Pricilla Huisman

junioren meisjes

21-08-1996

AV Passaat

13.39

608


Serie: 5 Gepland:19:08:00 Officieel: 19:42:45

OFFICIEEL

Wind: -1.6m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

005

Evan de Schrijver

junioren jongens

19-08-1997

AV '56

11.64

657

2

068

Leon van Aartsen

junioren jongens

09-03-1999

ADSV Dynamica

12.15

550

3

100

Rodney O'Driscoll

senioren mannen

15-11-1977

Voorne Atletiek

12.30

520

4

098

Lars Adriaanse

junioren jongens

07-05-2001

Voorne Atletiek

12.67

450

5

151

Kees Koeman

senioren mannen

02-08-1995

Canada

12.74

437

6

070

Ricardo Goormachtig

senioren mannen

23-02-1990

ADSV Dynamica

12.84

419


Serie: 6 Gepland:19:10:00 Officieel: 19:44:31

OFFICIEEL

Wind: -0.6m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

107

Simon Blok

senioren mannen

28-05-1994

Rotterdam Atletiek

11.10

780

2

104

Enrico van Luijk

senioren mannen

19-08-1994

Rotterdam Atletiek

11.14

771

3

053

Wicher Nijkamp

senioren mannen

29-01-1992

Spado

11.38

715

4

154

Jim van Gorkom

junioren jongens

25-01-1998

Spado

11.52

683

5

108

Fabian Verkaaik

junioren jongens

21-09-1996

AAV '36

11.81

620


105

Ifrish Alberg

senioren mannen

13-07-1988

Rotterdam Atletiek

DNS

0








Resultaten voor onderdeel 2: RibbStyle Sprint-tweekamp

RibbStyle 200m

Serie: 1 Gepland:20:35:00 Officieel: 21:25:25

OFFICIEEL

Wind: -0.8m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

103

Bastiaan den Boer

junioren jongens

01-07-1998

Rotterdam Atletiek

24.59

592

2

070

Ricardo Goormachtig

senioren mannen

23-02-1990

ADSV Dynamica

26.03

474

3

051

Linda Prop

senioren vrouwen

05-02-1993

Spado

31.18

412


108

Fabian Verkaaik

junioren jongens

21-09-1996

AAV '36

DNS

0


Serie: 2 Gepland:20:40:00 Officieel: 21:26:09

OFFICIEEL

Wind: -0.1m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

098

Lars Adriaanse

junioren jongens

07-05-2001

Voorne Atletiek

25.25

536

2

111

Frank Pols

senioren mannen

30-07-1964

Atledo

28.94

270

3

110

Ingrid Rasenberg

senioren vrouwen

04-01-1994

AV Scheldesport

29.33

523

4

022

Nathalie Lotthrinkx

senioren vrouwen

11-02-1976

AV '56

29.36

521

5

150

Mariet Joosten

senioren vrouwen

05-07-1986

AV '56

31.31

405

6

089

George Schanck

senioren mannen

25-05-1982

AV De Wielingen

32.85

54


Serie: 3 Gepland:20:45:00 Officieel: 21:26:54

OFFICIEEL

Wind: +0.6m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

160

Toni Palacio Serrat

senioren mannen

21-07-1966

AV Spirit

27.21

386

2

097

Harry van den Band

senioren mannen

05-12-1974

Voorne Atletiek

27.73

350

3

083

Pascale Schure

senioren vrouwen

24-11-1973

AV Phoenix

28.27

593

4

030

Sanne Nijsse

junioren meisjes

02-08-1996

AV '56

28.64

568

5

152

Iris Pieters

senioren vrouwen

23-02-1993

Rotterdam Atletiek

28.91

550


Serie: 4 Gepland:20:50:00 Officieel: 21:27:23

OFFICIEEL

Wind: -0.1m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

014

Jorick de Vries

junioren jongens

19-05-1999

AV '56

25.11

548

2

099

Rene Tijl

senioren mannen

07-06-1973

Voorne Atletiek

26.26

456

3

153

Charlie van Gorkom

junioren meisjes

18-02-2000

Spado

26.74

704

4

113

Pricilla Huisman

junioren meisjes

21-08-1996

AV Passaat

27.19

670

5

063

George Ströh

senioren mannen

25-07-1962

ADSV Dynamica

27.75

348


Serie: 5 Gepland:20:55:00 Officieel: 21:27:59

OFFICIEEL

Wind: +0.3m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

106

Shaeriano Murray

junioren jongens

05-02-1997

Rotterdam Atletiek

23.59

683

2

005

Evan de Schrijver

junioren jongens

19-08-1997

AV '56

23.63

679

3

100

Rodney O'Driscoll

senioren mannen

15-11-1977

Voorne Atletiek

24.84

570

4

112

Glenn Pols

junioren jongens

19-06-1998

Atledo

25.43

521

5

151

Kees Koeman

senioren mannen

02-08-1995

Canada

25.60

508

6

093

Femke van der Meij

senioren vrouwen

20-05-1985

AV Sprint

25.63

792


Serie: 6 Gepland:21:00:00 Officieel: 21:13:25

OFFICIEEL

Wind: +0.9m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

107

Simon Blok

senioren mannen

28-05-1994

Rotterdam Atletiek

22.46

795

2

104

Enrico van Luijk

senioren mannen

19-08-1994

Rotterdam Atletiek

22.58

782

3

053

Wicher Nijkamp

senioren mannen

29-01-1992

Spado

22.67

773

4

154

Jim van Gorkom

junioren jongens

25-01-1998

Spado

23.50

691

5

068

Leon van Aartsen

junioren jongens

09-03-1999

ADSV Dynamica

24.15

631


105

Ifrish Alberg

senioren mannen

13-07-1988

Rotterdam Atletiek

DNS

0





Resultaten voor onderdeel 2: RibbStyle Sprint-tweekamp (na 2 proeven)

Rank.

Startnr.

Atleet

Categorie

Vereniging

Totaal

1

107

Simon Blok

Mannen senioren

Rotterdam Atletiek

1575

2

104

Enrico van Luijk

Mannen senioren

Rotterdam Atletiek

1553

3

093

Femke van der Meij

Vrouwen senioren

AV Sprint

1536

4

053

Wicher Nijkamp

Mannen senioren

Spado

1488

5

154

Jim van Gorkom

Mannen junioren

Spado

1374

6

005

Evan de Schrijver

Mannen junioren

AV '56

1336

7

153

Charlie van Gorkom

Vrouwen junioren

Spado

1295

8

106

Shaeriano Murray

Mannen junioren

Rotterdam Atletiek

1290

9

113

Pricilla Huisman

Vrouwen senioren

AV Passaat

1278

10

068

Leon van Aartsen

Mannen junioren

ADSV Dynamica

1181

11

083

Pascale Schure

Vrouwen senioren

AV Phoenix

1169

12

103

Bastiaan den Boer

Mannen junioren

Rotterdam Atletiek

1136

13

030

Sanne Nijsse

Vrouwen junioren

AV '56

1103

14

100

Rodney O'Driscoll

Mannen senioren

Voorne Atletiek

1090

15

152

Iris Pieters

Vrouwen senioren

Rotterdam Atletiek

1032

16

014

Jorick de Vries

Mannen junioren

AV '56

1030

17

022

Nathalie Lotthrinkx

Vrouwen senioren

AV '56

1029

18

112

Glenn Pols

Mannen junioren

Atledo

1009

19

098

Lars Adriaanse

Mannen junioren

Voorne Atletiek

986

20

110

Ingrid Rasenberg

Vrouwen senioren

AV Scheldesport

948

21

151

Kees Koeman

Mannen senioren

Canada

945

22

070

Ricardo Goormachtig

Mannen senioren

ADSV Dynamica

893

23

099

Rene Tijl

Mannen senioren

Voorne Atletiek

854

24

051

Linda Prop

Vrouwen senioren

Spado

821

25

160

Toni Palacio Serrat

Mannen senioren

AV Spirit

749

26

150

Mariet Joosten

Vrouwen senioren

AV '56

701

27

063

George Ströh

Mannen senioren

ADSV Dynamica

689

28

097

Harry van den Band

Mannen senioren

Voorne Atletiek

662

29

108

Fabian Verkaaik

Mannen junioren

AAV '36

620

30

111

Frank Pols

Mannen senioren

Atledo

482

31

089

George Schanck

Mannen senioren

AV De Wielingen

103

32

105

Ifrish Alberg

Mannen senioren

Rotterdam Atletiek

0


Passieux.nl– werp tweekamp




Resultaten voor onderdeel 1: Passieux.nl Werp-tweekamp Meisjes B (junioren B meisjes)

Discus 1,0kg

Groep: 1 Gepland:19:15:00 Officieel: 20:23:28

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

139

Romy Lauwers

junioren B meisjes

13-05-1998

RK HAV

32m45

594

2

130

Jennifer Proost

junioren B meisjes

13-06-1998

AV '56

22m43

378

3

158

Brigitte de Graaf

junioren B meisjes

15-08-2000

AV '56

17m98

266








Resultaten voor onderdeel 1: Passieux.nl Werp-tweekamp Meisjes B (junioren B meisjes)

Kogelstoten (3,0kg)

Groep: 1 Gepland:20:15:00 Officieel: 21:16:54

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

139

Romy Lauwers

junioren B meisjes

13-05-1998

RK HAV

11m85

710

2

130

Jennifer Proost

junioren B meisjes

13-06-1998

AV '56

10m12

598

3

158

Brigitte de Graaf

junioren B meisjes

15-08-2000

AV '56

9m32

542





Resultaten voor onderdeel 1: Passieux.nl Werp-tweekamp Meisjes B (na 2 proeven)

Plaats

Startnr.

Naam

Vereniging

Totaal

1

139

Romy Lauwers

RK HAV

1304

2

130

Jennifer Proost

AV '56

976

3

158

Brigitte de Graaf

AV '56

808







Resultaten voor onderdeel 3: Passieux.nl Werp-tweekamp Meisjes A (junioren A meisjes)

Discus 1,0kg

Groep: 1 Gepland:19:15:00 Officieel: 20:27:34

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

141

Amber van der Waal

junioren A meisjes

18-10-1996

AV Passaat

22m13

371








Resultaten voor onderdeel 3: Passieux.nl Werp-tweekamp Meisjes A (junioren A meisjes)

Kogelstoten (4,0kg)

Groep: 1 Gepland:20:15:00 Officieel: 21:19:41

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten


141

Amber van der Waal

junioren A meisjes

18-10-1996

AV Passaat

9m05

523





Resultaten voor onderdeel 3: Passieux.nl Werp-tweekamp Meisjes A (na 2 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

1

141

Amber van der Waal

AV Passaat

894









Resultaten voor onderdeel 5: Passieux.nl Werp-tweekamp Vrouwen senioren (senioren vrouwen)

Discus 1,0kg

Groep: 1 Gepland:19:15:00 Officieel: 21:40:14

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

144

Pamela Kiel

senioren vrouwen

09-04-1991

AAV '36

43m79

801

2

051

Linda Prop

senioren vrouwen

05-02-1993

Spado

39m34

723

3

131

Marieke Riemens

senioren vrouwen

04-05-1986

AV '56

33m27

610

4

142

Marlijn Bijker

senioren vrouwen

12-01-1988

AV PEC 1910

28m59

515

5

132

Nanette van der Veen-Koers

senioren vrouwen

16-08-1968

AV '56

21m90

365

6

135

Joyce van Bavel

senioren vrouwen

08-04-1991

Spado

17m79

261








Resultaten voor onderdeel 5: Passieux.nl Werp-tweekamp Vrouwen senioren (senioren vrouwen)

Kogelstoten (4,0kg)

Groep: 1 Gepland:20:15:00 Officieel: 21:39:37

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

144

Pamela Kiel

senioren vrouwen

09-04-1991

AAV '36

15m36 Baanrecord

914

2

131

Marieke Riemens

senioren vrouwen

04-05-1986

AV '56

13m66

819

3

051

Linda Prop

senioren vrouwen

05-02-1993

Spado

11m69

700

4

142

Marlijn Bijker

senioren vrouwen

12-01-1988

AV PEC 1910

9m41

549

5

132

Nanette van der Veen-Koers

senioren vrouwen

16-08-1968

AV '56

7m70

423

6

135

Joyce van Bavel

senioren vrouwen

08-04-1991

Spado

6m23

303











Resultaten voor onderdeel 5: Passieux.nl Werp-tweekamp Vrouwen senioren (na 2 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

1

144

Pamela Kiel

AAV '36

1715

2

131

Marieke Riemens

AV '56

1429

3

051

Linda Prop

Spado

1423

4

142

Marlijn Bijker

AV PEC 1910

1064

5

132

Nanette van der Veen-Koers

AV '56

788

6

135

Joyce van Bavel

Spado

564









Resultaten voor onderdeel 2: Passieux.nl Werp-tweekamp Jongens B (junioren B jongens)

Kogelstoten (5,0kg)

Groep: 1 Gepland:19:15:00 Officieel: 20:05:53

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

134

Nout van den Bos

junioren B jongens

09-02-1998

Delta Sport

14m97

787

2

140

Ruud Louter

junioren B jongens

09-09-2000

RK HAV

13m08

670

3

156

Scott Pols

junioren B jongens

10-08-1999

Atledo

11m75

583

4

147

Pim Groen

junioren B jongens

28-03-2000

Voorne Atletiek

10m47

494

5

138

Noah Lauwers

junioren B jongens

29-03-2001

RK HAV

10m42

491

6

128

Marnick Los

junioren B jongens

09-12-1998

AV '56

9m67

436








Resultaten voor onderdeel 2: Passieux.nl Werp-tweekamp Jongens B (junioren B jongens)

Discus 1,5kg

Groep: 1 Gepland:20:15:00 Officieel: 21:42:38

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

156

Scott Pols

junioren B jongens

10-08-1999

Atledo

40m60

698

2

128

Marnick Los

junioren B jongens

09-12-1998

AV '56

37m56

637

3

134

Nout van den Bos

junioren B jongens

09-02-1998

Delta Sport

35m69

598

4

140

Ruud Louter

junioren B jongens

09-09-2000

RK HAV

31m78

514

5

138

Noah Lauwers

junioren B jongens

29-03-2001

RK HAV

28m41

437

6

147

Pim Groen

junioren B jongens

28-03-2000

Voorne Atletiek

27m54

417





Resultaten voor onderdeel 2: Passieux.nl Werp-tweekamp Jongens B (na 2 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

1

134

Nout van den Bos

Delta Sport

1385

2

156

Scott Pols

Atledo

1281

3

140

Ruud Louter

RK HAV

1184

4

128

Marnick Los

AV '56

1073

5

138

Noah Lauwers

RK HAV

928

6

147

Pim Groen

Voorne Atletiek

911









Resultaten voor onderdeel 4: Passieux.nl Werp-tweekamp Jongens A (junioren A jongens)

Kogelstoten (6,0kg)

Groep: 1 Gepland:19:15:00 Officieel: 20:06:41

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

108

Fabian Verkaaik

junioren A jongens

21-09-1996

AAV '36

14m46

756








Resultaten voor onderdeel 4: Passieux.nl Werp-tweekamp Jongens A (junioren A jongens)

Discus 1,75kg

Groep: 1 Gepland:20:15:00 Officieel: 21:43:36

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

108

Fabian Verkaaik

junioren A jongens

21-09-1996

AAV '36

41m61

717





Resultaten voor onderdeel 4: Passieux.nl Werp-tweekamp Jongens A (na 2 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

1

108

Fabian Verkaaik

AAV '36

1473







Resultaten voor onderdeel 6: Passieux.nl Werp-tweekamp Mannen senioren (senioren mannen)

Kogelstoten (7,26kg)

Groep: 1 Gepland:19:15:00 Officieel: 20:13:39

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

136

Remco Goetheer

senioren mannen

05-10-1992

Rotterdam Atletiek

16m81

894

2

143

Stephan Wapperom

senioren mannen

11-12-1990

PAC

15m68

829

3

129

Rinse Pieters

senioren mannen

08-11-1988

AV '56

11m06

536








Resultaten voor onderdeel 6: Passieux.nl Werp-tweekamp Mannen senioren (senioren mannen)

Discus 2,0kg

Groep: 1 Gepland:20:15:00 Officieel: 21:44:21

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

1

143

Stephan Wapperom

senioren mannen

11-12-1990

PAC

45m63

793

2

136

Remco Goetheer

senioren mannen

05-10-1992

Rotterdam Atletiek

43m90

761

3

129

Rinse Pieters

senioren mannen

08-11-1988

AV '56

37m65

639





Resultaten voor onderdeel 6: Passieux.nl Werp-tweekamp Mannen senioren (na 2 proeven)

Plaats

Startnr

Naam

Vereniging

Totaal

1

136

Remco Goetheer

Rotterdam Atletiek

1655

2

143

Stephan Wapperom

PAC

1622

3

129

Rinse Pieters

AV '56

1175