Baanwedstrijd

Open Baanwedstrijd 15 mei 2015








Resultaten voor onderdeel 1: 60m Meisjes D (junioren D meisjes)

*

Serie: 1 Gepland:19:00:00 Officieel: 20:02:50

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

155

Maud Pellaers

junioren D meisjes

19-08-2002

AV '56

10.22

0

0

2

153

Marit van Os

junioren D meisjes

07-07-2003

AV '56

10.80

0

0

3

201

Kimberley Meurs

junioren D meisjes

02-12-2003

Voorne Atletiek

10.84

0

0

4

130

Eeke Flink

junioren D meisjes

26-07-2002

AV '56

10.94

0

0


Serie: 2 Gepland:19:02:00 Officieel: 20:02:50

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

204

Nathalie Meurs

junioren D meisjes

02-12-2003

Voorne Atletiek

8.96

0

0

2

210

Anique van Klinken

junioren D meisjes

06-07-2002

Delta Sport

9.19

0

0

3

223

Nikita Hulsken

junioren D meisjes

26-07-2002

Delta Sport

9.25

0

0

4

182

Tamar van Daalen

junioren D meisjes

04-06-2003

AV '56

9.70

0

0






Resultaten voor onderdeel 6: Verspringen Meisjes D (junioren D meisjes)

*

Groep: 1 Gepland:19:20:00 Officieel: 20:26:48

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

210

Anique van Klinken

junioren D meisjes

06-07-2002

Delta Sport

3m98

0

0

2

204

Nathalie Meurs

junioren D meisjes

02-12-2003

Voorne Atletiek

3m93

0

0

3

182

Tamar van Daalen

junioren D meisjes

04-06-2003

AV '56

3m85

0

0

4

223

Nikita Hulsken

junioren D meisjes

26-07-2002

Delta Sport

3m76

0

0

5

155

Maud Pellaers

junioren D meisjes

19-08-2002

AV '56

3m61

0

0

6

153

Marit van Os

junioren D meisjes

07-07-2003

AV '56

2m93

0

0

7

130

Eeke Flink

junioren D meisjes

26-07-2002

AV '56

2m83

0

0

8

201

Kimberley Meurs

junioren D meisjes

02-12-2003

Voorne Atletiek

2m58

0

0






Resultaten voor onderdeel 7: Kogelstoten (2kg) Meisjes D (junioren D meisjes)

*

Groep: 1 Gepland:20:00:00 Officieel: 20:41:51

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

223

Nikita Hulsken

junioren D meisjes

26-07-2002

Delta Sport

7m11

0

0

2

130

Eeke Flink

junioren D meisjes

26-07-2002

AV '56

6m92

0

0

3

155

Maud Pellaers

junioren D meisjes

19-08-2002

AV '56

6m82

0

0

4

204

Nathalie Meurs

junioren D meisjes

02-12-2003

Voorne Atletiek

6m01

0

0

5

153

Marit van Os

junioren D meisjes

07-07-2003

AV '56

4m62

0

0

6

201

Kimberley Meurs

junioren D meisjes

02-12-2003

Voorne Atletiek

3m52

0

0






Resultaten voor onderdeel 2: 80m Jongens D (junioren D jongens)

*

Serie: 1 Gepland:19:15:00 Officieel: 20:05:42

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

216

Ivo Baas

junioren D jongens

27-10-2003

Delta Sport

12.33

0

0

2

121

Baris Akbay

junioren D jongens

29-09-2002

AV '56

12.34

0

0

3

244

Mats Vierbergen

junioren D jongens

15-11-2003

RK HAV

12.87

0

0

4

171

Roan Hekkers

junioren D jongens

04-03-2003

AV '56

14.47

0

0


Serie: 2 Gepland:19:25:00 Officieel: 20:05:43

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

162

Niek van Belzen

junioren D jongens

01-12-2002

AV '56

12.38

0

0

2

176

Sander Prevoo

junioren D jongens

16-07-2003

AV '56

12.41

0

0

3

145

Jorg van Sabben

junioren D jongens

28-07-2002

AV '56

12.56

0

0

4

175

Ryan Karelse

junioren D jongens

17-11-2003

AV '56

12.87

0

0

5

221

Milan Hilleman

junioren D jongens

06-05-2003

Delta Sport

13.09

0

0

6

181

Sven Kramer

junioren D jongens

21-08-2003

AV '56

13.50

0

0


Serie: 3 Gepland:19:35:00 Officieel: 20:05:43

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

178

Stef Kapteijn

junioren D jongens

02-01-2002

AV '56

12.00

0

0

2

156

Mees Verbrugge

junioren D jongens

29-10-2002

AV '56

12.29

0

0

3

237

Fabio Dudink

junioren D jongens

01-09-2003

Spado

12.57

0

0

4

154

Matthijs Roos

junioren D jongens

27-05-2002

AV '56

12.75

0

0

5

173

Robert de Graaf

junioren D jongens

21-08-2002

AV '56

12.78

0

0

6

148

Luc van Westen

junioren D jongens

04-08-2003

AV '56

13.21

0

0






Resultaten voor onderdeel 8: Verspringen Jongens D (junioren D jongens)

*

Groep: 1 Gepland:19:30:00 Officieel: 20:40:38

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

178

Stef Kapteijn

junioren D jongens

02-01-2002

AV '56

4m03

0

0

2

154

Matthijs Roos

junioren D jongens

27-05-2002

AV '56

3m86

0

0

3

156

Mees Verbrugge

junioren D jongens

29-10-2002

AV '56

3m66

0

0

4

162

Niek van Belzen

junioren D jongens

01-12-2002

AV '56

3m55

0

0

5

145

Jorg van Sabben

junioren D jongens

28-07-2002

AV '56

3m48

0

0

6

221

Milan Hilleman

junioren D jongens

06-05-2003

Delta Sport

3m47

0

0

7

175

Ryan Karelse

junioren D jongens

17-11-2003

AV '56

3m45

0

0

8

121

Baris Akbay

junioren D jongens

29-09-2002

AV '56

3m42

0

0

9

237

Fabio Dudink

junioren D jongens

01-09-2003

Spado

3m25

0

0

10

176

Sander Prevoo

junioren D jongens

16-07-2003

AV '56

3m22

0

0

11

244

Mats Vierbergen

junioren D jongens

15-11-2003

RK HAV

3m18

0

0

12

216

Ivo Baas

junioren D jongens

27-10-2003

Delta Sport

2m98

0

0

13

171

Roan Hekkers

junioren D jongens

04-03-2003

AV '56

2m92

0

0

14

181

Sven Kramer

junioren D jongens

21-08-2003

AV '56

2m85

0

0

14

148

Luc van Westen

junioren D jongens

04-08-2003

AV '56

2m85

0

0

16

226

Rick van Doorn

junioren D jongens

07-02-2003

Delta Sport

2m80

0

0

17

220

Lisandro Schoenmakers

junioren D jongens

15-07-2002

Delta Sport

2m59

0

0






Resultaten voor onderdeel 9: Kogelstoten (3kg) Jongens D (junioren D jongens)

*

Groep: 1 Gepland:20:40:00 Officieel: 22:22:28

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

156

Mees Verbrugge

junioren D jongens

29-10-2002

AV '56

7m18

0

0

2

178

Stef Kapteijn

junioren D jongens

02-01-2002

AV '56

7m08

0

0

3

175

Ryan Karelse

junioren D jongens

17-11-2003

AV '56

7m03

0

0

4

145

Jorg van Sabben

junioren D jongens

28-07-2002

AV '56

6m95

0

0

5

121

Baris Akbay

junioren D jongens

29-09-2002

AV '56

6m67

0

0

6

154

Matthijs Roos

junioren D jongens

27-05-2002

AV '56

6m56

0

0

7

181

Sven Kramer

junioren D jongens

21-08-2003

AV '56

6m47

0

0

8

221

Milan Hilleman

junioren D jongens

06-05-2003

Delta Sport

6m15

0

0

9

173

Robert de Graaf

junioren D jongens

21-08-2002

AV '56

5m63

0

0

10

176

Sander Prevoo

junioren D jongens

16-07-2003

AV '56

5m60

0

0

11

216

Ivo Baas

junioren D jongens

27-10-2003

Delta Sport

5m52

0

0

12

148

Luc van Westen

junioren D jongens

04-08-2003

AV '56

5m36

0

0

13

162

Niek van Belzen

junioren D jongens

01-12-2002

AV '56

5m16

0

0

14

226

Rick van Doorn

junioren D jongens

07-02-2003

Delta Sport

4m36

0

0

15

237

Fabio Dudink

junioren D jongens

01-09-2003

Spado

3m63

0

0

15

244

Mats Vierbergen

junioren D jongens

15-11-2003

RK HAV

3m63

0

0






Resultaten voor onderdeel 3: 80m Meisjes C (junioren C meisjes)

*

Serie: 1 Gepland:19:25:00 Officieel: 20:13:20

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

151

Marijntje Huige

junioren C meisjes

27-07-2000

AV '56

11.29

0

0

2

134

Evy van Daalen

junioren C meisjes

17-08-2001

AV '56

11.79

0

0

3

160

Nanne Gelderblom

junioren C meisjes

15-06-2000

AV '56

12.36

0

0


Serie: 2 Gepland:19:27:00 Officieel: 20:13:20

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

196

Noa Reynierse

junioren C meisjes

25-09-2000

ADSV Dynamica

11.17

0

0

2

215

Iris Heikoop

junioren C meisjes

18-07-2001

Delta Sport

12.11

0

0

3

206

Suzanne Meurs

junioren C meisjes

09-06-2001

Voorne Atletiek

12.13

0

0

4

131

Esther Bolle

junioren C meisjes

28-10-2000

AV '56

12.50

0

0






Resultaten voor onderdeel 11: Verspringen Meisjes C (junioren C meisjes)

*

Groep: 1 Gepland:20:20:00 Officieel: 21:28:44

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

125

Brigitte de Graaf

junioren C meisjes

15-08-2000

AV '56

4m12

0

0

2

206

Suzanne Meurs

junioren C meisjes

09-06-2001

Voorne Atletiek

3m95

0

0

3

134

Evy van Daalen

junioren C meisjes

17-08-2001

AV '56

3m89

0

0

4

215

Iris Heikoop

junioren C meisjes

18-07-2001

Delta Sport

3m86

0

0

5

241

Anouk Hemelaar

junioren C meisjes

31-05-2000

RK HAV

2m60

0

0


151

Marijntje Huige

junioren C meisjes

27-07-2000

AV '56

DNS

0

0






Resultaten voor onderdeel 10: Kogelstoten (3kg) Meisjes C (junioren C meisjes)

*

Groep: 1 Gepland:19:00:00 Officieel: 19:57:02

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

160

Nanne Gelderblom

junioren C meisjes

15-06-2000

AV '56

9m58

0

0

2

131

Esther Bolle

junioren C meisjes

28-10-2000

AV '56

7m50

0

0

3

206

Suzanne Meurs

junioren C meisjes

09-06-2001

Voorne Atletiek

7m09

0

0

4

236

Eline Verhulst

junioren C meisjes

23-02-2001

Spado

7m08

0

0

5

241

Anouk Hemelaar

junioren C meisjes

31-05-2000

RK HAV

6m53

0

0

6

151

Marijntje Huige

junioren C meisjes

27-07-2000

AV '56

6m31

0

0

7

215

Iris Heikoop

junioren C meisjes

18-07-2001

Delta Sport

6m29

0

0






Resultaten voor onderdeel 4: 100m Jongens C (junioren C jongens)

*

Serie: 1 Gepland:20:20:00 Officieel: 21:12:42

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

247

Ruud Louter

junioren C jongens

09-09-2000

RK HAV

12.93

0

0

2

245

Noah Lauwers

junioren C jongens

29-03-2001

RK HAV

13.58

0

0

3

207

Tom Pieters

junioren C jongens

22-01-2001

Voorne Atletiek

14.15

0

0

4

122

Bas van den Berge

junioren C jongens

13-07-2001

AV '56

16.21

0

0


Serie: 2 Gepland:20:22:00 Officieel: 21:13:21

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

205

Roderik Cobben

junioren C jongens

25-02-2001

Voorne Atletiek

13.65

0

0

2

180

Stijn Lavooij

junioren C jongens

22-08-2000

AV '56

13.94

0

0

3

208

Xander Stip

junioren C jongens

04-01-2000

Voorne Atletiek

14.21

0

0

4

231

Toine van den Bos

junioren C jongens

06-09-2000

Delta Sport

14.40

0

0


Serie: 3 Gepland:20:24:00 Officieel: 21:14:05

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

179

Sten de Schrijver

junioren C jongens

01-01-2001

AV '56

13.33

0

0

2

143

Job van Belzen

junioren C jongens

19-02-2001

AV '56

13.40

0

0

3

203

Marnix van Meggelen

junioren C jongens

30-06-2000

Voorne Atletiek

13.41

0

0

4

227

Ruben Heijnen

junioren C jongens

27-12-2000

Delta Sport

13.44

0

0

5

202

Luc Giele

junioren C jongens

15-06-2000

Voorne Atletiek

13.60

0

0






Resultaten voor onderdeel 13: Verspringen Jongens C (junioren C jongens)

*

Groep: 1 Gepland:20:40:00 Officieel: 22:20:27

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

247

Ruud Louter

junioren C jongens

09-09-2000

RK HAV

4m89

0

0

2

202

Luc Giele

junioren C jongens

15-06-2000

Voorne Atletiek

4m69

0

0

3

205

Roderik Cobben

junioren C jongens

25-02-2001

Voorne Atletiek

4m57

0

0

4

143

Job van Belzen

junioren C jongens

19-02-2001

AV '56

4m55

0

0

5

180

Stijn Lavooij

junioren C jongens

22-08-2000

AV '56

4m44

0

0

6

203

Marnix van Meggelen

junioren C jongens

30-06-2000

Voorne Atletiek

4m34

0

0

7

245

Noah Lauwers

junioren C jongens

29-03-2001

RK HAV

4m29

0

0

8

208

Xander Stip

junioren C jongens

04-01-2000

Voorne Atletiek

4m27

0

0

9

179

Sten de Schrijver

junioren C jongens

01-01-2001

AV '56

4m25

0

0

10

228

Rutger Berger

junioren C jongens

25-12-2000

Delta Sport

4m19

0

0

11

207

Tom Pieters

junioren C jongens

22-01-2001

Voorne Atletiek

3m99

0

0

12

222

Niels van Tuil

junioren C jongens

29-11-2001

Delta Sport

3m88

0

0

13

123

Bereket Petersen

junioren C jongens

27-02-2001

AV '56

3m87

0

0

14

230

Siem Lindhout

junioren C jongens

18-09-2000

Delta Sport

3m66

0

0

15

122

Bas van den Berge

junioren C jongens

13-07-2001

AV '56

3m41

0

0


124

Bezuayehu Petersen

junioren C jongens

27-02-2001

AV '56

DNS

0

0


227

Ruben Heijnen

junioren C jongens

27-12-2000

Delta Sport

DNS

0

0






Resultaten voor onderdeel 12: Kogelstoten (4kg) Jongens C (junioren C jongens)

*

Groep: 1 Gepland:19:00:00 Officieel: 20:25:23

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

247

Ruud Louter

junioren C jongens

09-09-2000

RK HAV

14m18

0

0

2

245

Noah Lauwers

junioren C jongens

29-03-2001

RK HAV

12m06

0

0

3

189

Dennis Janse

junioren C jongens

04-01-2000

ADSV Dynamica

10m79

0

0

4

231

Toine van den Bos

junioren C jongens

06-09-2000

Delta Sport

10m25

0

0

5

179

Sten de Schrijver

junioren C jongens

01-01-2001

AV '56

9m74

0

0

6

202

Luc Giele

junioren C jongens

15-06-2000

Voorne Atletiek

9m68

0

0

7

205

Roderik Cobben

junioren C jongens

25-02-2001

Voorne Atletiek

8m60

0

0

8

203

Marnix van Meggelen

junioren C jongens

30-06-2000

Voorne Atletiek

7m77

0

0

9

208

Xander Stip

junioren C jongens

04-01-2000

Voorne Atletiek

7m64

0

0

10

143

Job van Belzen

junioren C jongens

19-02-2001

AV '56

7m35

0

0

11

207

Tom Pieters

junioren C jongens

22-01-2001

Voorne Atletiek

7m25

0

0

12

122

Bas van den Berge

junioren C jongens

13-07-2001

AV '56

5m17

0

0

13

222

Niels van Tuil

junioren C jongens

29-11-2001

Delta Sport

4m88

0

0






Resultaten voor onderdeel 15: 100m A/B-Junioren, Senioren, Masters (m/v)

*

Serie: 1 Gepland:20:30:00 Officieel: 21:16:13

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

128

Daan van Liere

junioren B jongens

18-03-1999

AV '56

12.41

0

0

2

217

Jasper Heikoop

junioren B jongens

14-09-1998

Delta Sport

12.99

0

0

3

135

Femke Slabbekoorn

junioren B meisjes

02-07-1998

AV '56

14.92

0

0

4

174

Ruud Fredriks

M60

16-09-1954

AV '56

15.56

0

0


Serie: 2 Gepland:20:32:00 Officieel: 21:18:16

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

252

Patricia Dieleman

V40

26-09-1970

AV Scheldesport

14.39

0

0

2

200

Joyce Bahnerth

junioren B meisjes

31-10-1999

Voorne Atletiek

14.61

0

0

3

129

Dionne Pieters

senioren vrouwen

04-03-1995

AV '56

15.14

0

0

4

218

Joop Lasseur

M70

20-10-1942

Delta Sport

16.73

0

0

5

193

Gerard Rommers

M75

30-04-1939

ADSV Dynamica

18.73

0

0


Serie: 3 Gepland:20:34:00 Officieel: 21:19:16

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

126

Britt van den Nieuwendijk

junioren B meisjes

06-01-1999

AV '56

13.95

0

0

2

209

Amber Alofsen

junioren B meisjes

07-12-1999

AV Groene Ster

13.99

0

0

3

255

Iris Pieters

senioren vrouwen

23-02-1993

Rotterdam Atletiek

14.07

0

0

4

177

Simone Weijers

junioren B meisjes

14-06-1998

AV '56

14.29

0

0

5

254

Roselyn Obasohan

V40

29-06-1972

Belgium

15.10

0

0


Serie: 4 Gepland:20:36:00 Officieel: 21:19:51

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

146

Jorick de Vries

junioren B jongens

19-05-1999

AV '56

12.77

0

0

2

262

Lex van Aartsen

junioren B jongens

04-01-1998

ADSV Dynamica

13.02

0

0

3

191

George Ströh

M50

25-07-1962

ADSV Dynamica

13.16

0

0

4

219

Jurriaan Berger

junioren B jongens

07-02-1998

Delta Sport

13.80

0

0

5

161

Nathalie Lotthrinkx

V35

11-02-1976

AV '56

14.02

0

0


Serie: 5 Gepland:20:38:00 Officieel: 21:27:31

OFFICIEEL

Wind: +0.0m/s

Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

248

Fabian Verkaaik

junioren A jongens

21-09-1996

AAV '36

11.54

0

0

2

133

Evan de Schrijver

junioren A jongens

19-08-1997

AV '56

11.85

0

0

3

263

Leon van Aartsen

junioren B jongens

09-03-1999

ADSV Dynamica

12.16

0

0

4

127

Chiel bij de Vaate

junioren A jongens

22-02-1996

AV '56

12.19

0

0

5

250

Mandy Heppener

V35

13-05-1980

AV Scheldesport

15.13

0

0


165

Pelle Gelderblom

junioren B jongens

27-07-1998

AV '56

DNS

0

0


251

Mike Dierkx

junioren B jongens

09-02-1999

AV Scheldesport

DNS

0

0






Resultaten voor onderdeel 16: Verspringen A/B-Junioren, Senioren, Masters (m/v)

*

Groep: 1 Gepland:21:05:00 Officieel: 22:34:31

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

248

Fabian Verkaaik

junioren A jongens

21-09-1996

AAV '36

6m21

0

0

2

128

Daan van Liere

junioren B jongens

18-03-1999

AV '56

5m76

0

0

3

224

Nout van den Bos

junioren B jongens

09-02-1998

Delta Sport

4m99

0

0

4

217

Jasper Heikoop

junioren B jongens

14-09-1998

Delta Sport

4m97

0

0

5

219

Jurriaan Berger

junioren B jongens

07-02-1998

Delta Sport

4m77

0

0

6

209

Amber Alofsen

junioren B meisjes

07-12-1999

AV Groene Ster

4m76

0

0

7

146

Jorick de Vries

junioren B jongens

19-05-1999

AV '56

4m60

0

0

8

126

Britt van den Nieuwendijk

junioren B meisjes

06-01-1999

AV '56

4m48

0

0

9

161

Nathalie Lotthrinkx

V35

11-02-1976

AV '56

4m45

0

0

10

129

Dionne Pieters

senioren vrouwen

04-03-1995

AV '56

4m31

0

0

11

177

Simone Weijers

junioren B meisjes

14-06-1998

AV '56

4m28

0

0

12

211

Britt van Liere

junioren B meisjes

19-04-1999

Delta Sport

4m16

0

0

13

229

Sebastiaan Heikoop

M45

21-12-1969

Delta Sport

4m13

0

0

14

200

Joyce Bahnerth

junioren B meisjes

31-10-1999

Voorne Atletiek

4m08

0

0

15

135

Femke Slabbekoorn

junioren B meisjes

02-07-1998

AV '56

3m92

0

0

16

213

Demi Ravia

junioren B meisjes

23-05-1999

Delta Sport

3m50

0

0


165

Pelle Gelderblom

junioren B jongens

27-07-1998

AV '56

DNS

0

0


133

Evan de Schrijver

junioren A jongens

19-08-1997

AV '56

DNS

0

0


250

Mandy Heppener

V35

13-05-1980

AV Scheldesport

DNS

0

0






Resultaten voor onderdeel 14: Open ZK 400m A/B-Junioren, Senioren, Masters (m/v)

*

Serie: 1 Gepland:19:40:00 Officieel: 20:35:26

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

200

Joyce Bahnerth

junioren B meisjes

31-10-1999

Voorne Atletiek

1:06.84

0

0

2

188

Carolien van de Kreeke

V40

16-01-1974

ADSV Dynamica

1:09.52

0

0

3

151

Marijntje Huige

junioren B meisjes

27-07-2000

AV '56

1:09.80

0

0

4

218

Joop Lasseur

M70

20-10-1942

Delta Sport

1:14.42

0

0

5

120

Anneke Harthoorn

V35

10-04-1978

AV '56

1:17.86

0

0

6

193

Gerard Rommers

M75

30-04-1939

ADSV Dynamica

1:32.69

0

0


Serie: 2 Gepland:19:45:00 Officieel: 20:35:26

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

179

Sten de Schrijver

junioren B jongens

01-01-2001

AV '56

1:03.41

0

0

2

253

Shirley Kerkhove

senioren vrouwen

06-08-1993

AV Scheldesport

1:05.24

0

0

3

209

Amber Alofsen

junioren B meisjes

07-12-1999

AV Groene Ster

1:06.67

0

0

4

255

Iris Pieters

senioren vrouwen

23-02-1993

Rotterdam Atletiek

1:07.54

0

0

5

252

Patricia Dieleman

V40

26-09-1970

AV Scheldesport

1:07.63

0

0

6

125

Brigitte de Graaf

junioren B meisjes

15-08-2000

AV '56

1:08.28

0

0


Serie: 3 Gepland:19:50:00 Officieel: 20:35:26

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

249

Albert Platteeuw

M50

23-04-1965

AV Scheldesport

1:02.34

0

0

2

177

Simone Weijers

junioren B meisjes

14-06-1998

AV '56

1:04.01

0

0

3

219

Jurriaan Berger

junioren B jongens

07-02-1998

Delta Sport

1:04.08

0

0

4

214

Emma van Mourik

junioren A meisjes

15-08-1996

Delta Sport

1:08.95

0

0

5

212

Co de Feijter

M50

22-06-1963

Delta Sport

1:15.16

0

0


191

George Ströh

M50

25-07-1962

ADSV Dynamica

DNS

0

0


Serie: 4 Gepland:19:55:00 Officieel: 20:35:26

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

262

Lex van Aartsen

junioren B jongens

04-01-1998

ADSV Dynamica

55.62

0

0

2

124

Bezuayehu Petersen

junioren B jongens

27-02-2001

AV '56

56.93

0

0

3

123

Bereket Petersen

junioren B jongens

27-02-2001

AV '56

57.48

0

0

4

229

Sebastiaan Heikoop

M45

21-12-1969

Delta Sport

58.21

0

0

5

225

Piet van Mourik

M50

25-09-1963

Delta Sport

1:01.86

0

0

6

149

Maarten Harthoorn

M35

19-10-1978

AV '56

1:02.33

0

0


Serie: 5 Gepland:20:00:00 Officieel: 20:35:26

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

133

Evan de Schrijver

junioren A jongens

19-08-1997

AV '56

52.15

0

0

2

165

Pelle Gelderblom

junioren B jongens

27-07-1998

AV '56

52.53

0

0

3

127

Chiel bij de Vaate

junioren A jongens

22-02-1996

AV '56

53.15

0

0

4

146

Jorick de Vries

junioren B jongens

19-05-1999

AV '56

56.20

0

0

5

248

Fabian Verkaaik

junioren A jongens

21-09-1996

AAV '36

56.21

0

0

6

251

Mike Dierkx

junioren B jongens

09-02-1999

AV Scheldesport

57.97

0

0








Resultaten voor onderdeel 5: 1 Engelse Mijl (1609m)

*

Serie: 1 Gepland:20:55:00 Officieel: 22:15:12

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

174

Ruud Fredriks

M60

16-09-1954

AV '56

6:21.25

0

0

2

205

Roderik Cobben

junioren B jongens

25-02-2001

Voorne Atletiek

6:29.92

0

0

3

120

Anneke Harthoorn

V35

10-04-1978

AV '56

6:32.92

0

0

4

261

Hans Minnaard

M50

04-12-1960

AV '56

6:38.04

0

0

5

207

Tom Pieters

junioren B jongens

22-01-2001

Voorne Atletiek

6:38.87

0

0

6

259

Gerrit Spaans

M60

19-10-1952

AV '56

6:43.23

0

0

7

132

Esther van Sluijs-Kole

V40

25-05-1974

AV '56

7:24.93

0

0

8

238

Gillis Bosman

M75

23-06-1939

THOR

7:27.83

0

0

9

152

Marina Mol - Krijger

V35

11-05-1979

AV '56

7:53.92

0

0

10

147

Katinka van de Glind

V35

17-08-1975

AV '56

8:16.15

0

0

11

234

Jan Roose

M60

09-06-1950

Loopgroep Aart Stigter

8:46.67

0

0

12

170

Rinus Joosse

M75

01-08-1939

AV '56

9:18.15

0

0


137

Gisela Nijsse - Meertens

V50

26-03-1961

AV '56

DNS

0

0


180

Stijn Lavooij

junioren B jongens

22-08-2000

AV '56

DNS

0

0


Serie: 2 Gepland:21:05:00 Officieel: 22:15:12

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

184

Wilko de Vos

M50

13-03-1963

AV '56

5:14.09

0

0

2

166

Peter Balkenende

M45

27-05-1966

AV '56

5:15.89

0

0

3

157

Michel Bekink

M40

26-12-1973

AV '56

5:26.25

0

0

4

144

Johan Karelse

M40

17-01-1973

AV '56

5:28.92

0

0

5

140

Jan Willem Meeuwse

M50

23-03-1962

AV '56

5:34.57

0

0

6

198

Shanice Harmon

junioren A meisjes

10-01-1996

ADSV Dynamica

5:35.96

0

0

7

258

Marco Toussaint

M50

14-09-1963

AV '56

5:36.91

0

0

8

158

Nadine de Wilde

senioren vrouwen

09-01-1988

AV '56

5:37.11

0

0

9

233

Henkjan Tieleman

M45

11-05-1969

MSV en AV Flakkee

5:42.30

0

0

10

138

Jan-Kees Koole

senioren mannen

24-02-1987

AV '56

5:47.13

0

0

11

190

Frans Bos

M65

27-09-1947

ADSV Dynamica

5:48.48

0

0

12

168

Rien de Wilde

M50

11-08-1960

AV '56

5:50.36

0

0

13

163

Paola van Gilst

V40

17-01-1973

AV '56

5:53.34

0

0

14

192

Gerard Bras

M60

30-10-1952

ADSV Dynamica

5:57.10

0

0

15

186

Wim Wouters

M60

20-07-1954

AV '56

5:58.26

0

0

16

202

Luc Giele

junioren B jongens

15-06-2000

Voorne Atletiek

6:01.34

0

0

17

136

Gertjan Bakker

M45

17-04-1970

AV '56

6:12.63

0

0

18

212

Co de Feijter

M50

22-06-1963

Delta Sport

6:16.44

0

0

19

239

Teun Noordhoek

M60

13-03-1953

AV Spirit

6:17.09

0

0

20

167

Rian Verstelle

V50

06-10-1962

AV '56

6:18.35

0

0

21

185

Wim de Jonge

M65

04-12-1949

AV '56

6:21.00

0

0


Serie: 3 Gepland:21:15:00 Officieel: 22:15:12

OFFICIEEL


Plaats

Startnr.

Naam

Categorie

Geb. Datum

Vereniging

Resultaat

Punten

Teampunten

1

197