Poelbosloop



                              UITSLAGENLIJST
11-10-2014 16:05                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MSJE4, M4                                              
    1 Brigitte de Geus          Omnischool de Meidoo     4:24
    2 Lisa Raadtgever           OBS de Moolhoek          4:34
    3 Marena Vos                Holtkampschool           4:38
    4 Robin Koopmans            OBS Wemeldinge           4:44
    5 Evi Klootwijk             OBS Wemeldinge           4:50
    6 Isa Goedhart              't Noorderlicht          5:00
    7 Anna van Hoorn            OBS Wemeldinge           5:05
    8 Mirthe Jansen             Ichthusschool            5:15
    9 Veerle Bruijnes                                    5:23
   10 Danisha de Koning         OBS de Moolhoek          6:05
   11 Kylie Braamse             Prinses Ireneschool      6:06
   12 Anh Ti Nguyen             't Noorderlicht          6:52
                                                             
      JGN4, J4                                               
    1 Jochem Rottier            Beatrixschool            4:16
    2 Bas Vervenne              OBS Wemeldinge           4:18
    3 Joa van den Boom          Holtkampschool           4:20
    4 Sam de Waal               't Noorderlicht          4:27
    5 Bas van der Vinne         OBS Wemeldinge           4:31
    6 Senne Rentmeester         Beatrixschool            5:00
    7 Senna van Dijk            Prinses Ireneschool      5:00
    8 Wessel Rooze              Kloetingseschool         5:06
    9 Quinten Keijsers          't Noorderlicht          5:10
   10 Niels Oele                Zuidwesthoek             5:20
   11 Joeri                     Zuidwesthoek             5:25
   12 Kevin de Laat             Holtkampschool           5:30
   13 Matthijs Openneer         OBS de Wingerd           5:38
                                                             
      MSJE5, M5                                              
    1 Kassandra El Bacchouch    Holtkampschool           3:56
    2 Anouk Boonman             de Leeuwerik             4:15
    3 Verena de Graaf           't Noorderlicht          4:21
    4 Emma de Geus              Omnischool de Meidoo     4:28
    5 Iris Goedegebure          De Tunnel                4:39
    6 Marit Simonse             Beatrixschool            4:40
    7 Jasmijn Goedhart          't Noorderlicht          4:49
    8 Eef de Winter             Beatrixschool            4:49
    9 Inge de Jong              Kloetingseschool         4:50
   10 Noë Spruit                Omnischool de Meidoo     4:51
   11 Diana van de Ketterij     't Noorderlicht          5:03
   12 Evi Keur                  Kloetingseschool         5:05
   13 Louise de Koster          Kloetingseschool         5:18
   14 Silke van Liere           de Regenboog             5:35
   15 Isa Vroonland             Kloetingseschool         5:52
                                                             
      JGN5, J5                                               
    1 Koen Steenblok            de Wegwijzer             3:48
    2 Nander Bachet             Beatrixschool            4:00
    3 Mart Zuidweg              Kloetingseschool         4:00

UITSLAGENLIJST 11-10-2014 16:05 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 4 Doug Moens Beatrixschool 4:10 5 Sintuyahu van de Wilt OBS de Moolhoek 4:20 6 Damian Cijntje Omnischool de Meidoo 4:21 7 Sven Slootmaker Beatrixschool 4:25 8 Flenn Moens Beatrixschool 4:26 9 Rob Mol OBS de Moolhoek 4:35 10 Damian Geldof Beatrixschool 4:37 11 Brian van Wilgen 't Noorderlicht 4:39 12 Rody Dees Beatrixschool 4:41 13 Kennard van Waveren Prinses Ireneschool 4:42 14 Enzo Hazel Beatrixschool 4:51 15 Harry Gijssel OBS Wemeldinge 4:55 16 Leroy Hoogerheide Zuidwesthoek 4:56 17 Jelmer Fierloos Omnischool de Meidoo 5:06 18 Jort Boeije OBS Wemeldinge 5:07 19 Merijn Filius OBS Wemeldinge 5:30 MSJE6, M6 1 Amy de Graaf de Hoeksteen 3:36 2 Lois van Diest Kloetingseschool 3:50 3 Zena Wijers Beatrixschool 4:02 4 Rosalie Baaijens OBS de Wingerd 4:02 5 Sarah Verheij OBS de Wingerd 4:18 6 Adrianne van Gilst OBS de Wingerd 4:21 7 Sita de Graaf Zuidwesthoek 4:23 8 Tamar Openeer OBS de Wingerd 4:32 9 Iris Bilderbeek Beatrixschool 4:33 10 Julia Nieuwenhuize De Wingerd 4:53 11 Myrthe Keijsers 't Noorderlicht 5:08 12 Indy Haemers Zuidwesthoek 5:16 JGN6, J6 1 Remco de Baar Ichthusschool 3:29 2 Hylke van Gurp Beatrixschool 3:46 3 Julian Sprengers Ichthusschool 3:48 4 Firn Arens 3:49 5 Jochem Schipper Beatrixschool 3:53 6 Tijmen Schipper Beatrixschool 4:06 7 Willem Eversdijk Beatrixschool 4:10 8 Robin Paardekooper Kloetingseschool 4:20 9 Justus Back OBS de Moolhoek 4:24 10 Kina de Vos Poeljeugd 4:24 11 Jesper Simonse Beatrixschool 4:25 12 Jens de Kruyf Zuidwesthoek 4:36 13 Tim Kort Zuidwesthoek 4:39 14 Niels van Dijke OBS de Moolhoek 4:42 15 Milan van de Veeke OBS de Moolhoek 4:43 MSJE7, M7 1 Coco Schoots Zuidwesthoek 3:53
UITSLAGENLIJST 11-10-2014 16:05 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 2 Ilse de Kraker OBS de Moolhoek 3:58 3 Anniek Jansen OBS Schengehof 4:05 4 Alya Khalil Rhaso Prinses Ireneschool 4:15 5 Margo Rottier Beatrixschool 4:20 6 Kris de Winter Beatrixschool 4:22 7 Nikky Goedegebure De Tunnel 4:30 8 Elise Rothuis OBS Schengehof 4:39 9 Noa Besuyen Beatrixschool 6:30 JGN7, J7 1 Pepijn Jansen Ichthusschool 3:38 2 Ben Westrate Kloetingseschool 3:47 3 Liam Hazel Beatrixschool 3:52 4 Tom Dees Beatrixschool 3:53 5 Gio de Rijke Zuidwesthoek 3:58 6 Sem van Gilst Kloetingseschool 4:00 7 Timo Huijbregsen Holtkampschool 4:37 8 Tijs van Duivendijk Zuidwesthoek 4:38 9 Sven Oele Beatrixschool 4:47 10 Dylan van Wilgen 't Noorderlicht 4:53 11 Mark van de Ketterij 't Noorderlicht 5:06 MSJE8, M8 1 Veerle Smits Beatrixschool 3:32 2 Sanne de Baar Ichthusschool 3:59 3 Britt van Westen Prinses Ireneschool 4:29 4 Nikki Tolhoek OBS Schengehof 4:33 5 Rachel Verbrugge OBS Schengehof 4:37 JGN8, J8 1 Mido Sandee Zuidwesthoek 3:28 2 Rowen Boeije OBS Wemeldinge 3:34 3 Cas de Vlieger de Leeuwerik 3:42 4 Stan de Kok Zuidwesthoek 3:51 5 Kasper Zweedijk Prinses Ireneschool 3:52 6 Klaas-Jan Eversdijk Beatrixschool 3:54 7 Bas Geijs 't Noorderlicht 4:56