Scholierenwedstrijd

Uitslagen Scholieren Atletiek dag

16-6-2012


Jongens groep 4 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Pepijn Fermont Beatrixschool 6.9 Sec. 26.8 Sec. 3.17 M 19.75 M 1468 Pnt
2 Thijn van Horssen Beatrixschool 7.3 Sec. 26.0 Sec. 2.87 M 15.26 M 1265 Pnt
3 Jeroen Steenhart 't Honk 7.6 Sec. 30.5 Sec. 2.74 M 20.18 M 1225 Pnt
4 Lars Gijzel 't Honk 7.7 Sec. 28.5 Sec. 2.49 M 18.92 M 1155 Pnt
5 Bent van den Dries 't Honk 7.2 Sec. 30.0 Sec. 2.38 M 14.84 M 1151 Pnt
6 Jovi Koens OBS Wemeldinge 7.9 Sec. 28.9 Sec. 2.68 M 18.50 M 1150 Pnt
7 Kees Stevense De Moolhoek 7.8 Sec. 32.0 Sec. 2.16 M 14.69 M 982 Pnt
8 Finley Nijsse 't Honk 7.7 Sec. 31.0 Sec. 2.37 M 10.01 M 964 Pnt
9 Sem Eversdijk 't Honk 8.7 Sec. 37.0 Sec. 2.29 M 9.46 M 743 Pnt
10 Dylan Sombroek De Moolhoek 9.1 Sec. 38.0 Sec. 1.63 M 11.84 M 599 Pnt

Jongens groep 4 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Thijn van Horssen Beatrixschool 2.13.0 Min.
2 Pepijn Fermont Beatrixschool 2.23.2 Min.
3 Bent van den Dries 't Honk 2.37.2 Min.
4 Jovi Koens OBS Wemeldinge 2.39.8 Min.
5 Kees Stevense De Moolhoek 2.41.7 Min.
6 Finley Nijsse 't Honk 2.59.1 Min.
7 Sem Eversdijk 't Honk 3.19.6 Min.
8 Lars Gijzel 't Honk 3.26.4 Min.
9 Dylan Sombroek De Moolhoek 3.33.8 Min.
10 Jeroen Steenhart 't Honk 3.45.8 Min.

Meisjes groep 4 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Amy de Graaf De Hoeksteen 7.4 Sec. 29.4 Sec. 2.56 M 12.88 M 1120 Pnt
2 Isabelle Manten De Linden 7.4 Sec. 30.9 Sec. 2.51 M 8.98 M 1026 Pnt
3 Irene Slabbekoorn 't Opstapje 8.4 Sec. 33.7 Sec. 2.15 M 7.87 M 744 Pnt
4 Ilse Verschiere De Moolhoek 8.5 Sec. 38.9 Sec. 2.02 M 10.00 M 715 Pnt
5 Kim Verschiere De Moolhoek 9.3 Sec. 39.7 Sec. 2.13 M 9.06 M 609 Pnt
6 Dannique van Maris De Moolhoek 9.6 Sec. 40.5 Sec. 1.91 M 8.58 M 516 Pnt
7 Jente Flink De Zuidwesthoek 9.3 Sec. 40.8 Sec. 1.96 M 4.53 M 457 Pnt

Meisjes groep 4 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Amy de Graaf De Hoeksteen 2.25.1 Min.
2 Isabelle Manten De Linden 2.43.1 Min.
3 Irene Slabbekoorn 't Opstapje 2.44.3 Min.
4 Ilse Verschiere De Moolhoek 3.01.8 Min.
5 Kim Verschiere De Moolhoek 3.17.4 Min.
6 Jente Flink De Zuidwesthoek 3.52.1 Min.
7 Dannique van Maris De Moolhoek 4.08.5 Min.

Jongens groep 5 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Merijn de Gijsel Beatrixschool 6.9 Sec. 25.8 Sec. 3.52 M 19.49 M 1556 Pnt
2 Rick Smit Beatrixschool 7.0 Sec. 26.8 Sec. 3.02 M 20.90 M 1451 Pnt
3 Bjorn van Dijke De Moolhoek 7.5 Sec. 31.7 Sec. 3.06 M 28.75 M 1443 Pnt
4 Remco Aalbers De Zuidwesthoek 7.2 Sec. 29.8 Sec. 3.06 M 19.32 M 1385 Pnt
5 Scott Hull De Moolhoek 7.5 Sec. 30.3 Sec. 3.13 M 22.36 M 1382 Pnt
6 Ferre de Kok De Moolhoek 7.3 Sec. 29.5 Sec. 3.10 M 18.57 M 1364 Pnt
7 Jelle van Gurp Beatrixschool 7.2 Sec. 26.9 Sec. 3.20 M 13.31 M 1331 Pnt
8 Marc Eversdijk 't Honk 7.4 Sec. 28.4 Sec. 3.05 M 17.69 M 1327 Pnt
9 Mido Sandee De Zuidwesthoek 7.3 Sec. 30.9 Sec. 3.09 M 14.30 M 1289 Pnt
10 Faizel Mangroe De Zuidwesthoek 7.8 Sec. 27.3 Sec. 3.01 M 19.59 M 1280 Pnt
11 Sander Prevoo OBS Wemeldinge 7.5 Sec. 27.5 Sec. 3.10 M 10.42 M 1198 Pnt
12 Jesse Slabbekoorn De Moolhoek 7.6 Sec. 26.0 Sec. 2.57 M 17.16 M 1195 Pnt
13 Luuk Driessen 't Honk 7.5 Sec. 31.2 Sec. 2.70 M 14.00 M 1168 Pnt
14 Xander Boseler Beatrixschool 8.4 Sec. 28.4 Sec. 2.41 M 23.44 M 1114 Pnt
15 Justin Ke Holtkampschool 8.1 Sec. 27.9 Sec. 2.32 M 18.96 M 1083 Pnt
16 Sven Kramer 't Honk 8.2 Sec. 32.8 Sec. 2.59 M 17.16 M 1075 Pnt
17 Pol Provoost De Linge 8.4 Sec. 32.5 Sec. 2.45 M 15.94 M 999 Pnt
18 Joost Lemmens Holtkampschool 9.3 Sec. 35.9 Sec. 2.84 M 7.98 M 800 Pnt

Jongens groep 5 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Merijn de Gijsel Beatrixschool 2.09.3 Min.
2 Rick Smit Beatrixschool 2.13.4 Min.
3 Scott Hull De Moolhoek 2.16.5 Min.
4 Mido Sandee De Zuidwesthoek 2.17.7 Min.
5 Jelle van Gurp Beatrixschool 2.18.7 Min.
6 Jesse Slabbekoorn De Moolhoek 2.19.6 Min.
7 Luuk Driessen 't Honk 2.19.9 Min.
8 Ferre de Kok De Moolhoek 2.29.1 Min.
9 Remco Aalbers De Zuidwesthoek 2.29.7 Min.
10 Sven Kramer 't Honk 2.34.2 Min.
11 Bjorn van Dijke De Moolhoek 2.35.8 Min.
12 Xander Boseler Beatrixschool 2.38.4 Min.
13 Faizel Mangroe De Zuidwesthoek 2.42.2 Min.
14 Justin Ke Holtkampschool 2.45.7 Min.
15 Marc Eversdijk 't Honk 2.57.7 Min.
16 Sander Prevoo OBS Wemeldinge 3.00.3 Min.
17 Pol Provoost De Linge 3.01.4 Min.
18 Joost Lemmens Holtkampschool 3.15.2 Min.

Meisjes groep 5 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Femke Gorter Beatrixschool 7.2 Sec. 29.6 Sec. 3.03 M 18.42 M 1367 Pnt
2 Mayla Boonstra Beatrixschool 7.6 Sec. 28.8 Sec. 3.06 M 16.37 M 1270 Pnt
3 Veerle Smits Beatrixschool 7.2 Sec. 29.0 Sec. 3.11 M 11.00 M 1262 Pnt
4 Quinty Geldof Beatrixschool 32.3 Sec. 1.72 M 9.32 M 479 Pnt

Meisjes groep 5 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Veerle Smits Beatrixschool 2.21.0 Min.
2 Mayla Boonstra Beatrixschool 2.44.1 Min.
3 Femke Gorter Beatrixschool 2.51.2 Min.

Jongens groep 6 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Robert de Graaf De Hoeksteen 9.7 Sec. 24.4 Sec. 3.57 M 26.64 M 1631 Pnt
2 Tom Kosten De Poeljeugd 9.8 Sec. 29.4 Sec. 3.32 M 20.01 M 1461 Pnt
3 Joost van Horssen Beatrixschool 9.9 Sec. 27.8 Sec. 2.93 M 24.92 M 1439 Pnt
4 Thijs Fermont Beatrixschool 10.2 Sec. 27.1 Sec. 3.22 M 22.82 M 1429 Pnt
5 Jay jay Ridderhof OBS Wemeldinge 10.6 Sec. 27.6 Sec. 3.16 M 25.79 M 1399 Pnt
6 Thijs Jansen Bisschop Ernstschool 10.5 Sec. 26.0 Sec. 3.08 M 25.48 M 1398 Pnt
7 Jaron Geene De Poeljeugd 10.3 Sec. 27.1 Sec. 3.04 M 20.71 M 1350 Pnt
8 Nick Bakker De Poeljeugd 10.3 Sec. 26.0 Sec. 3.07 M 17.80 M 1319 Pnt
9 Milan Oostrom De Moolhoek 10.7 Sec. 28.8 Sec. 2.72 M 24.92 M 1282 Pnt
10 Noah Schins Holtkampschool 11.1 Sec. 28.2 Sec. 2.75 M 22.82 M 1213 Pnt
11 Sander Nieuwdorp De Moolhoek 11.6 Sec. 30.5 Sec. 2.22 M 18.62 M 984 Pnt

Jongens groep 6 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Robert de Graaf De Hoeksteen 1.56.3 Min.
2 Thijs Fermont Beatrixschool 2.08.8 Min.
3 Thijs Jansen Bisschop Ernstschool 2.14.5 Min.
4 Joost van Horssen Beatrixschool 2.17.3 Min.
5 Jaron Geene De Poeljeugd 2.22.7 Min.
6 Nick Bakker De Poeljeugd 2.32.0 Min.
7 Noah Schins Holtkampschool 2.35.6 Min.
8 Tom Kosten De Poeljeugd 2.41.0 Min.
9 Jay jay Ridderhof OBS Wemeldinge 2.46.0 Min.
10 Milan Oostrom De Moolhoek 2.47.8 Min.
11 Sander Nieuwdorp De Moolhoek 2.59.7 Min.

Meisjes groep 6 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Shelby van Putten OBS Wemeldinge 10.2 Sec. 27.5 Sec. 2.95 M 21.74 M 1358 Pnt
2 Eeke Flink De Zuidwesthoek 10.7 Sec. 29.2 Sec. 3.00 M 18.33 M 1247 Pnt
3 Kyra van Paassen Beatrixschool 11.0 Sec. 29.7 Sec. 2.72 M 14.13 M 1086 Pnt
4 Fenna Eelkema Beatrixschool 11.3 Sec. 27.7 Sec. 2.67 M 7.63 M 922 Pnt
5 Anniek van de Guchte 't Opstapje 12.3 Sec. 32.7 Sec. 2.46 M 15.87 M 909 Pnt

Meisjes groep 6 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Shelby van Putten OBS Wemeldinge 2.13.1 Min.
2 Eeke Flink De Zuidwesthoek 2.26.5 Min.
3 Fenna Eelkema Beatrixschool 2.47.0 Min.
4 Kyra van Paassen Beatrixschool 2.52.6 Min.
5 Anniek van de Guchte 't Opstapje 3.18.4 Min.

Jongens groep 7 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel bal Totaal Punten
1 Pol de Vos OBS Wemeldinge 9.7 Sec. 3.69 M 7.07 M 34.32 M 1905 Pnt
2 Sten de Schrijver De Zuidwesthoek 9.7 Sec. 3.28 M 7.48 M 30.68 M 1806 Pnt
3 Martijn Aalbers De Zuidwesthoek 9.7 Sec. 3.38 M 6.20 M 29.13 M 1733 Pnt
4 Jens de Gijsel Beatrixschool 9.9 Sec. 3.67 M 5.60 M 29.47 M 1728 Pnt
5 Bas Smits Beatrixschool 9.7 Sec. 3.41 M 6.64 M 19.19 M 1638 Pnt
6 Dennis Koeman De Zandplaat 9.9 Sec. 3.47 M 4.70 M 25.60 M 1581 Pnt
7 Siem van Hekken De Zuidwesthoek 9.6 Sec. 3.02 M 4.66 M 20.70 M 1470 Pnt
8 Flip Meijaard De Moolhoek 10.1 Sec. 2.82 M 5.34 M 17.70 M 1357 Pnt
9 Sem de Jonge De Zandplaat 10.5 Sec. 3.43 M 4.21 M 18.16 M 1352 Pnt
10 Yoran Zegers De Zuidwesthoek 10.6 Sec. 3.11 M 5.36 M 17.35 M 1343 Pnt

Jongens groep 7 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Siem van Hekken De Zuidwesthoek 2.04.3 Min.
2 Pol de Vos OBS Wemeldinge 2.05.0 Min.
3 Jens de Gijsel Beatrixschool 2.10.6 Min.
4 Dennis Koeman De Zandplaat 2.12.6 Min.
5 Flip Meijaard De Moolhoek 2.14.3 Min.
6 Bas Smits Beatrixschool 2.18.7 Min.
7 Sem de Jonge De Zandplaat 2.18.7 Min.
8 Sten de Schrijver De Zuidwesthoek 2.18.7 Min.
9 Martijn Aalbers De Zuidwesthoek 2.19.2 Min.
10 Yoran Zegers De Zuidwesthoek 2.20.2 Min.

Meisjes groep 7 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver kogel Totaal Punten
1 Isabel Schuitert Beatrixschool 10.3 Sec. 29.3 Sec. 3.34 M 5.16 M 1426 Pnt
2 Manouk Poot Beatrixschool 10.1 Sec. 27.7 Sec. 3.45 M 3.97 M 1397 Pnt
3 Sanne Tramper De Zandplaat 10.4 Sec. 27.5 Sec. 3.21 M 3.93 M 1306 Pnt
4 Lotte Weijers Beatrixschool 10.2 Sec. 27.0 Sec. 2.85 M 4.42 M 1300 Pnt
5 Kaylee Jacobs Holtkampschool 11.5 Sec. 29.9 Sec. 2.91 M 5.33 M 1200 Pnt
6 Jolieke van der Veen De Basis 10.7 Sec. 2.95 M 7.21 M 1132 Pnt
7 Dagmar van de Wijgaart De Zandplaat 11.7 Sec. 33.2 Sec. 2.78 M 3.77 M 1029 Pnt

Meisjes groep 7 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Tramper De Zandplaat 2.16.9 Min.
2 Isabel Schuitert Beatrixschool 2.19.8 Min.
3 Lotte Weijers Beatrixschool 2.27.6 Min.
4 Manouk Poot Beatrixschool 2.39.8 Min.
5 Kaylee Jacobs Holtkampschool 2.48.8 Min.
6 Dagmar van de Wijgaart De Zandplaat 2.54.1 Min.

Jongens groep 8 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel bal Totaal Punten
1 Joel de Vos OBS Wemeldinge 8.3 Sec. 5.09 M 11.53 M 51.09 M 2827 Pnt
2 Stijn Lavooij Prinses Ireneschool 9.1 Sec. 4.31 M 7.57 M 34.10 M 2155 Pnt
3 Noe Petiet Prinses Ireneschool 8.9 Sec. 4.27 M 8.01 M 29.15 M 2151 Pnt
4 Nicky Vermeule De Zandplaat 9.2 Sec. 3.85 M 7.40 M 30.25 M 1992 Pnt
5 Dylan de Kam De Zuidwesthoek 9.9 Sec. 4.06 M 7.40 M 28.93 M 1907 Pnt
6 Ax'l van Putten OBS Wemeldinge 9.6 Sec. 3.88 M 6.11 M 29.72 M 1851 Pnt
7 Dies Minnaard OBS Wemeldinge 9.8 Sec. 3.25 M 6.65 M 29.64 M 1725 Pnt
8 Yaran Steijns Zuidwesthoek 10.3 Sec. 3.16 M 5.72 M 25.55 M 1528 Pnt
9 Maik Matthijssen De Zuidwesthoek 10.7 Sec. 3.10 M 6.56 M 24.93 M 1507 Pnt

Jongens groep 8 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Joel de Vos OBS Wemeldinge 1.44.7 Min.
2 Noe Petiet Prinses Ireneschool 1.56.5 Min.
3 Stijn Lavooij Prinses Ireneschool 1.59.4 Min.
4 Ax'l van Putten OBS Wemeldinge 2.03.1 Min.
5 Nicky Vermeule De Zandplaat 2.09.8 Min.
6 Dylan de Kam De Zuidwesthoek 2.16.6 Min.
7 Dies Minnaard OBS Wemeldinge 2.18.2 Min.
8 Yaran Steijns Zuidwesthoek 2.24.0 Min.
9 Maik Matthijssen De Zuidwesthoek 2.29.8 Min.

Meisjes groep 8 eigen meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver kogel Totaal Punten
1 Brigitte de Graaf De Hoeksteen 9.8 Sec. 28.8 Sec. 3.34 M 6.76 M 1601 Pnt
2 Myrna van de Guchte 't Opstapje 10.2 Sec. 27.8 Sec. 3.44 M 6.45 M 1547 Pnt
3 Danique van Bremen De Zuidwesthoek 10.1 Sec. 29.4 Sec. 3.32 M 6.17 M 1514 Pnt
4 Julia de Feijter De Zandplaat 9.7 Sec. 30.6 Sec. 3.67 M 3.94 M 1488 Pnt
5 Tessa Paauwe De Zuidwesthoek 10.4 Sec. 29.0 Sec. 3.26 M 5.77 M 1438 Pnt
6 Robin Sterkens Holtkampschool 10.5 Sec. 31.4 Sec. 3.09 M 6.09 M 1401 Pnt
7 Lisa Aalbers De Zuidwesthoek 10.7 Sec. 28.0 Sec. 2.65 M 4.82 M 1217 Pnt
8 Joni Rensen 't Noorderlicht 12.7 Sec. 32.6 Sec. 2.71 M 3.44 M 891 Pnt

Meisjes groep 8 600meter
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Brigitte de Graaf De Hoeksteen 2.06.7 Min.
2 Danique van Bremen De Zuidwesthoek 2.21.2 Min.
3 Tessa Paauwe De Zuidwesthoek 2.30.1 Min.
4 Myrna van de Guchte 't Opstapje 2.35.3 Min.
5 Robin Sterkens Holtkampschool 2.38.4 Min.
6 Lisa Aalbers De Zuidwesthoek 2.38.9 Min.
7 Joni Rensen 't Noorderlicht 2.50.2 Min.
8 Julia de Feijter De Zandplaat 3.37.8 Min.