Poelbosloop




                              UITSLAGENLIJST
09-10-2011 19:40                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd       Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------   ----- ---------------------- -- -------------------- --------
      J4, JONGENS GROEP 4                                           5 Anna Marcusse             Beatrixschool            4:01
    1 Sam de Groene             Zuidwesthoek             3:48       6 Fleur Paauwe              Wemeldinge               5:06
    2 Jovi Koens                Wemeldinge               3:49       7 Phaedra Minnaard          Moolhoek                 5:15
    3 Tijs Blommaert            't Noorderlicht          3:50       8 Lejla Basic               Wemeldinge               5:22
    4 Derk Ottersberg           Bisschop Ernst           4:04                                                                
    5 Max Schuitert             De Tunnel                4:05         J6, JONGENS GROEP 6                                    
    6 Tom Dees                  Beatrixschool            4:06       1 Wouter Schets             Moolhoek                 3:21
    7 Sem Goedhart              't Noorderlicht          4:07       2 Robert de Graaf           Wemeldinge               3:24
    8 Rinke Sijbrands           De Linge                 4:44       3 Rijk Janse                Zuidwesthoek             3:27
                                                                    4 Mathijs Roos              Beatrixschool            3:34
      M4, MEISJES GROEP 4                                           5 Jens de Kok               Zuidwesthoek             3:40
    1 Eisa ??                                            4:05       6 Thijs Jansen              Bisschop Ernst           3:51
    2 Tessa Schets              Moolhoek                 4:13       7 Bas vd Berge              Beatrixschool            3:52
    3 Ilse de Kraker            Moolhoek                 4:21       8 Carlo van Waveren         Prinses Ireneschool      3:58
    4 Irene Slabbekoorn         Opstapje                 4:23       9 Mathijs Govers            Tweern                   4:01
    5 Mette Verbrugge           Kohnstammschool          4:34      10 Jay-Jay Riderhof          Wemeldinge               4:06
    6 Isabelle Manten           Omnisschool de Linde     4:55      11 Jim Bosters               Moolhoek                 4:08
    7 Maelle Caerou             Moolhoek                 4:55      12 Ivar Burg                 Schengehof               4:40
    8 Yara Burg                 Schengehof               4:55                                                                
    9 Britt Tazelaar            Moolhoek                 5:02         M6, MEISJES GROEP 6                                    
   10 Desi Sandee               Zuidwesthoek             5:03       1 Shirin van Anrooij        Moolhoek                 3:34
   11 Zoë Bal                   Zuidwesthoek             5:04       2 Shelby van Putten         Wemeldinge               3:45
                                                                    3 Emilie Caerou             Moolhoek                 4:11
      J5, JONGENS GROEP 5                                           4 Karlijn van Riele         Montessori               4:13
    1 Mees Verbrugge            Kohnstammschool          3:36       5 Emmely van Lieren         De Tunnel                4:30
    2 Merijn de Gijsel          Beatrixschool            3:38       6 Hoby Moerland             Wemeldinge               4:35
    3 Milan vd Guchte           Kloetingseschool         3:38       7 Sheena Kempers            Zuidwesthoek             4:37
    4 Stan de Kok               Zuidwesthoek             3:45       8 Demi Hannewijk            Omnischool de Reiger     4:40
    5 Rowen Boeije              Wemeldinge               3:49       9 Daphne Proost             't Noorderlicht          4:56
    6 Frederique Speleman       Prinses Ireneschool      3:58      10 Iris van Bremen           Zuidwesthoek             5:26
    7 Mido Sandee               Zuidwesthoek             4:08                                                                
    8 Sven Kramer               Honk                     4:12         J7, JONGENS GROEP 7                                    
    9 Abdulkadir Barre          Wemeldinge               4:14       1 Folkert van Ruiten        De Tunnel                3:25
   10 Stefan Kort               Zuidwesthoek             4:17       2 Bart Louwerse             Tweemaster               3:27
   11 Luc van Westen            Omnisschool de Linde     4:20       3 Arco Hollestelle          Wemeldinge               3:28
   12 Remco Aalbers             Zuidwesthoek             4:25       4 Pol de Vos                Wemeldinge               3:29
   13 Dries de Wee              De Tunnel                4:26       5 Martijn Aalbers           Zuidwesthoek             3:41
   14 Faizel Mangroe            Zuidwesthoek             4:30       6 Vincent Verhaege          Poeljeugd                3:41
   15 Abdulahi Ahmed Mohamud    De Tunnel                4:34       7 Yordi Rouw                Poeljeugd                3:44
   16 Délano Petiet             Prinses Ireneschool      4:35       8 Cyriel Giese              Poeljeugd                3:48
   17 Tycho Fraanje             't Noorderlicht          4:36       9 Tim van Zon               't Noorderlicht          4:10
   18 Pier de Vos               Wemeldinge               4:41      10 Reno Welleman             Zuidwesthoek             4:26
   19 Sem vd Vinne              Wemeldinge               5:08      11 Danique Snoodijk          Beatrixschool            4:26
   20 Sam de Nooijer            Kohnstammschool          5:09      12 Mark Smits                Zuidwesthoek             4:36
                                                                                                                             
      M5, MEISJES GROEP 5                                             M7, MEISJES GROEP 7                                    
    1 Tamar van Daalen          De Wingerd               3:47       1 Evy van Daalen            De Wingerd               3:41
    2 Veerle Smits              Beatrixschool            3:48       2 Pom Nieuwdorp             Omnischool de Reiger     3:51
    3 Roxanne van Ruiten        De Tunnel                3:49       3 Esther Bolle              Schengehof               3:53
    4 Carlein Hollestelle       Wemeldinge               3:58       4 Indy van Herk             Moolhoek                 3:55

UITSLAGENLIJST 09-10-2011 19:40 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 5 Jamie Blommaert 't Noorderlicht 3:56 6 Jiska Dieleman 't Noorderlicht 4:00 7 Isabel Weezepoel Zuidwesthoek 4:11 8 Maud den Engelsman Kohnstammschool 4:15 9 Lynn vd Weele 't Noorderlicht 4:20 10 Kim Zweedijk Prinses Ireneschool 4:22 11 Mydunyen Nguyen Zuidwesthoek 4:35 12 Bowien de Wee De Tunnel 4:50 13 Sem vd Biggelaar Zuidwesthoek 5:01 14 Kim Hurkmans Zuidwesthoek 5:04 15 Ramla Ahmed Mohamed De Tunnel 5:08 16 Nikki Schouwenaar Zuidwesthoek 5:12 17 Julia Hoorenman Don Bosco 5:13 18 Pascalle Dekker Zuidwesthoek 5:22 J8, JONGENS GROEP 8 1 Noé Petiet Prinses Ireneschool 3:21 2 Stijn Lavooij Prinses Ireneschool 3:22 3 Ax'l van Putten Wemeldinge 3:25 4 Danny Bredouw Beatrixschool 3:27 5 Elmer Smits Beatrixschool 3:45 6 Julian van Herpen Zuidwesthoek 3:54 7 Yaran Steijns Zuidwesthoek 4:03 8 Dylan Hijdra Bisschop Ernst 4:07 9 Maik Matthijsen Zuidwesthoek 4:18 10 Daan Roos Beatrixschool 4:39 M8, MEISJES GROEP 8 1 Summer van Schaik Zuidwesthoek 3:50 2 Brigitte de Graaf Wemeldinge 3:57 3 Roxanne de Nood Moolhoek 4:07 4 Robin Rozinga OdyZeeschool 4:19