Scholierenwedstrijd

Uitslag Scholieren Atletiekdag 25-6-2011

Uitslagen Scholieren Atletiekdag

25-6-2011


Jongens groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Bjorn van Dijke De Moolhoek 8.2 Sec. 30.3 Sec. 2.86 M 22.70 M 1187 Pnt
2 Rick Smit Beatrixschool 7.4 Sec. 25.9 Sec. 2.38 M 16.73 M 1173 Pnt
3 Patrick Bredouw Beatrixschool 7.8 Sec. 23.9 Sec. 2.58 M 17.28 M 1166 Pnt
4 Jens Goudzwaard Kon Julianaschool 8.1 Sec. 25.5 Sec. 2.58 M 20.73 M 1156 Pnt
5 Davy Verschuren 't Opstapje 8.2 Sec. 24.9 Sec. 2.32 M 22.00 M 1110 Pnt
6 Jesse Slabbekoorn De Moolhoek 8.2 Sec. 26.8 Sec. 2.20 M 19.21 M 1032 Pnt
7 Berto Jangbahadoer De Moolhoek 8.1 Sec. 24.5 Sec. 2.28 M 14.81 M 1015 Pnt
8 Ferre de Kok De Moolhoek 8.8 Sec. 24.2 Sec. 2.49 M 14.33 M 950 Pnt
9 Jesper Back De Moolhoek 8.3 Sec. 25.5 Sec. 2.18 M 14.39 M 949 Pnt
10 Dick Bunt Beatrixschool 8.6 Sec. 24.2 Sec. 2.28 M 14.92 M 945 Pnt
11 Mido Sandee De Zuidwesthoek 8.4 Sec. 27.2 Sec. 1.98 M 12.30 M 845 Pnt
12 Sander Prevoo OBS Wemeldinge 8.2 Sec. 28.8 Sec. 2.46 M 5.76 M 820 Pnt
13 Tim Scholten Beatrixschool 9.1 Sec. 25.5 Sec. 1.98 M 15.09 M 811 Pnt
14 Kjelt Moerbeek 't Noorderlicht 10.3 Sec. 31.9 Sec. 2.27 M 7.76 M 553 Pnt
15 Lemonius Turney 't Noorderlicht 24.3 Sec. 2.48 M 514 Pnt
16 Joris van 't Zelfden 't Opstapje 25.0 Sec. 2.42 M 497 Pnt
17 Bas Geijs 't Noorderlicht 9.6 Sec. 32.6 Sec. 1.52 M 5.16 M 407 Pnt

Meisjes groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Tamar van Daalen De Wingerd 7.5 Sec. 24.3 Sec. 2.84 M 14.69 M 1226 Pnt
2 Tenisha Boogaard De Zuidwesthoek 8.5 Sec. 24.9 Sec. 2.42 M 15.29 M 988 Pnt
3 Femke Gorter Beatrixschool 8.0 Sec. 26.7 Sec. 2.28 M 4.29 M 789 Pnt
4 Tess Schets De Moolhoek 8.9 Sec. 27.1 Sec. 2.00 M 8.26 M 702 Pnt
5 Nina Kristalijn De Wingerd 10.5 Sec. 27.9 Sec. 2.10 M 4.00 M 429 Pnt

Jongens groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Wouter Schets De Moolhoek 7.1 Sec. 21.4 Sec. 3.22 M 19.86 M 1478 Pnt
2 Bas v/d Berge Beatrixschool 7.3 Sec. 22.1 Sec. 3.17 M 19.45 M 1420 Pnt
3 Milan van Oostrom De Moolhoek 7.5 Sec. 23.1 Sec. 2.74 M 21.29 M 1317 Pnt
4 Sven Rijk De Zuidwesthoek 7.7 Sec. 24.2 Sec. 2.86 M 19.38 M 1276 Pnt
5 Julian Wagenaar De Kloetingsseschool 7.7 Sec. 23.8 Sec. 2.85 M 17.34 M 1246 Pnt
6 Ebi de Rijke De Zuidwesthoek 7.7 Sec. 25.2 Sec. 2.29 M 25.81 M 1243 Pnt
7 Wessel v/d Klooster Beatrixschool 7.5 Sec. 24.4 Sec. 2.53 M 18.10 M 1225 Pnt
8 Matthijs Roos Beatrixschool 7.6 Sec. 24.7 Sec. 2.60 M 17.48 M 1211 Pnt
9 Jermo de Jongh De Moolhoek 7.9 Sec. 24.1 Sec. 2.52 M 21.30 M 1202 Pnt
10 Roan Kant De Moolhoek 7.5 Sec. 24.0 Sec. 2.92 M 11.31 M 1193 Pnt
11 Jim Bosters De Moolhoek 7.7 Sec. 24.3 Sec. 2.47 M 18.44 M 1184 Pnt
12 Sas van Damme De Moolhoek 7.7 Sec. 25.8 Sec. 2.27 M 15.16 M 1088 Pnt
13 Tom Kosten Poeljeugd 7.6 Sec. 27.1 Sec. 2.62 M 9.06 M 1058 Pnt

Meisjes groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Demi Vermeule Bisschop Ernstschool 7.0 Sec. 23.8 Sec. 3.26 M 12.09 M 1373 Pnt
2 Kim Rouw De Moolhoek 7.0 Sec. 23.2 Sec. 2.93 M 13.92 M 1341 Pnt
3 Shelby van Putten OBS Wemeldinge 7.7 Sec. 23.5 Sec. 2.91 M 9.22 M 1117 Pnt
4 Eeke Flink Zuidwesthoek 7.6 Sec. 23.9 Sec. 2.63 M 11.20 M 1115 Pnt
5 Daphne Proost 't Noorderlicht 8.0 Sec. 26.6 Sec. 2.43 M 14.50 M 1056 Pnt
6 Lisa Noordhoek De Kloetingsseschool 7.7 Sec. 24.3 Sec. 2.11 M 8.03 M 928 Pnt
7 Anniek v/d Guchte 't Opstapje 9.1 Sec. 32.7 Sec. 2.18 M 13.35 M 807 Pnt

Jongens groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Pol de Vos OBS Wemeldinge 10.4 Sec. 21.4 Sec. 3.34 M 30.15 M 1538 Pnt
2 Sten de Schrijver De Zuidwesthoek 10.1 Sec. 21.9 Sec. 3.34 M 20.62 M 1457 Pnt
3 Glenn Weesepoel Poeljeugd 10.8 Sec. 21.7 Sec. 3.20 M 27.62 M 1426 Pnt
4 Martijn Aalbers De Zuidwesthoek 10.8 Sec. 22.2 Sec. 3.18 M 26.56 M 1407 Pnt
5 Timo de Graaf De Zuidwesthoek 10.2 Sec. 22.4 Sec. 3.00 M 21.90 M 1391 Pnt
6 Kristijan Wagenaar De Kloetingseschool 10.2 Sec. 21.9 Sec. 3.13 M 17.05 M 1349 Pnt
7 Yoran Zegers De Zuidwesthoek 11.0 Sec. 24.6 Sec. 3.83 M 14.49 M 1334 Pnt
8 Kas Weber Bisschop Ernstschool 10.9 Sec. 24.0 Sec. 2.82 M 26.79 M 1319 Pnt
9 Flip Meijaard De Moolhoek 10.5 Sec. 22.0 Sec. 3.10 M 17.98 M 1316 Pnt
10 Max Bochardt Bisschop Ernstschool 10.8 Sec. 22.8 Sec. 2.72 M 25.82 M 1304 Pnt
11 Max Tramper De Zuidwesthoek 11.1 Sec. 23.4 Sec. 2.73 M 19.53 M 1183 Pnt
12 Harm v/h Leven De Moolhoek 11.5 Sec. 27.9 Sec. 2.78 M 17.95 M 1107 Pnt
13 Sem Timmerman Holtkampschool 10.7 Sec. 23.9 Sec. 17.78 M 941 Pnt

Meisjes groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Evy van Daalen De Wingerd 9.5 Sec. 21.2 Sec. 3.50 M 13.39 M 1473 Pnt
2 Esther Bolle Het Schengehof 10.4 Sec. 22.0 Sec. 2.78 M 22.74 M 1333 Pnt
3 Jolieke v/d Veen De Basis 11.6 Sec. 24.9 Sec. 2.74 M 18.95 M 1113 Pnt
4 Kaylee Jacobs Holtkampschool 12.3 Sec. 24.8 Sec. 2.88 M 13.91 M 992 Pnt
5 Romy Fasol 't Noorderlicht 11.3 Sec. 26.4 Sec. 2.18 M 14.09 M 954 Pnt

Jongens groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Joel de Vos OBS Wemeldinge 8.5 Sec. 1.25 M 8.81 M 1790 Pnt
2 Sander Erades Bisschop Ernstschool 9.0 Sec. 1.15 M 7.98 M 1576 Pnt
3 Stijn Lavooij Pr Ireneschool 9.4 Sec. 1.20 M 6.60 M 1466 Pnt
4 Yaran Steijns De Zuidwesthoek 9.4 Sec. 1.10 M 6.11 M 1364 Pnt
5 Noe Petiet Pr Ireneschool 10.2 Sec. 1.10 M 7.49 M 1322 Pnt
6 Danny Bredouw Beatrixschool 9.7 Sec. 1.00 M 6.13 M 1243 Pnt
7 Joel van Daalen De Wingerd 9.7 Sec. 1.00 M 6.07 M 1239 Pnt
8 Job v/d Hoek Poeljeugd 10.2 Sec. 1.05 M 5.39 M 1159 Pnt
9 Ries Goudzwaard Kon Julianaschool 10.3 Sec. 1.05 M 5.54 M 1155 Pnt
10 Ax'l van Putten OBS Wemeldinge 9.7 Sec. 0.95 M 4.58 M 1105 Pnt
11 Jan Jenniskens Beatrixschool 10.5 Sec. 0.95 M 5.82 M 1073 Pnt
12 Dies Minnaard OBS Wemeldinge 10.3 Sec. 0.90 M 5.64 M 1051 Pnt
13 Daan Roos Beatrixschool 11.4 Sec. 0.90 M 4.70 M 851 Pnt

Meisjes groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Michelle v/d Sande 't Noorderlicht 9.8 Sec. 1.20 M 6.52 M 1399 Pnt
2 Ilke Hendry De Moolhoek 10.2 Sec. 1.10 M 6.66 M 1275 Pnt
3 Fleur Zonder 't Noorderlicht 10.1 Sec. 1.10 M 5.44 M 1213 Pnt
4 Brechje van Damme De Moolhoek 10.5 Sec. 1.05 M 5.22 M 1107 Pnt
5 Julia Trompert Beatrixschool 10.3 Sec. 1.00 M 5.02 M 1084 Pnt
6 Roxanne de Nood De Moolhoek 10.4 Sec. 1.00 M 4.30 M 1020 Pnt
7 Latischa Ebhulu 't Noorderlicht 10.5 Sec. 1.05 M 3.55 M 985 Pnt
8 Annelin Wever De Moolhoek 10.6 Sec. 0.95 M 4.25 M 953 Pnt
9 Myrna v/d Guchte 't Opstapje 11.3 Sec. 0.95 M 5.34 M 943 Pnt
10 Mireille Kool 't Noorderlicht 11.7 Sec. 0.90 M 5.61 M 878 Pnt
11 Amber Tazelaar Holtkampschool 11.9 Sec. 0.95 M 5.18 M 866 Pnt
12 Mette Koppelaar 't Noorderlicht 11.9 Sec. 0.95 M 4.45 M 816 Pnt
13 Amber Paulusse 't Noorderlicht 12.8 Sec. 0.90 M 4.69 M 709 Pnt

Jongens groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Jordi Bot Bisschop Ernstschool 8.4 Sec. 1.30 M 9.64 M 1887 Pnt

Meisjes groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Maxime Weber Bisschop Ernstschool 9.5 Sec. 1.20 M 6.24 M 1429 Pnt
2 Suzan Zegers Poeljeugd 11.7 Sec. 1.15 M 7.15 M 1154 Pnt
3 Elske v/d Veen De Basis 10.4 Sec. 1.00 M 5.29 M 1089 Pnt
4 Annabel Reins 't Noorderlicht 10.3 Sec. 1.15 M 851 Pnt