Poelbosloop


                              UITSLAGENLIJST
09-10-2010 17:03                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd       Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------   ----- ---------------------- -- -------------------- --------
      J4, JONGENS GROEP 4                                           9 Perry Bilius              Holtkampschool           3:49
    1 Merijn de Gijsel          Beatrixschool            3:43      10 Thijs van Oosten          OBS de Linden            3:51
    2 Rowen Boeije              OBS Wemeldinge           3:46      11 Jesse Onderdijk           Beatrixschool            3:55
    3 Patrick Bredouw           Beatrixschool            3:48      12 Joeri Dagevos             OBS De Moolhoek          3:58
    4 Rick Smit                 Beatrixschool            3:53      13 Jens Veldhuizen           Bisschop Ernstschool     4:02
    5 Bryant Kaat               OBS de Reiger            3:55      14 Carlo van Waveren         Pr Ireneschool           4:03
    6 Pako de Graaf             Zuidwesthoek             3:58      15 Rens vd Heijde            Beatrixschool            4:06
    7 Stan de Kok               Zuidwesthoek             4:13      16 Stijn van Liere           OBS De Schakel           4:08
    8 Kasper Zweedijk           Pr Ireneschool           4:18      17 Jaron Geene               CBS De Poeljeugd         4:09
    9 Luka Schrier              Beatrixschool            4:20      18 Lars Traas                Zuidwesthoek             4:19
   10 Daan Verheij              De Wingerd               4:26      19 Jim Bosters               OBS De Moolhoek          4:20
   11 Yarno Soeters             Holtkampschool           4:27      20 Koen Dorrepaal            OBS de Tunnel            4:21
   12 Dries van Wee             OBS de Tunnel            4:28      21 Jeroen Hoondert           Beatrixschool            4:22
   13 Luc van Westen            OBS de Linden            4:29      22 Jay-Jay Ridderhof         OBS Wemeldinge           4:26
   14 Ryan Karelse              Jan van Schengenscho     4:29      23 Jermo de Jongh            OBS De Moolhoek          4:28
   15 Lars Goedegebure          Schengehof               4:33      24 Bobbie Koppejan           CBS De Poeljeugd         4:36
   16 Delano Petiet             Pr Ireneschool           4:41      25 Sander Nieuwdorp          OBS De Moolhoek          4:45
   17 Bas Kole                  OBS de Tunnel            4:44      26 Pascal Jans               OBS De Moolhoek          4:47
   18 Joep Adriaanse            Jan van Schengenscho     5:15      27 Kjelt Moerbeek            't Noorderlicht          5:24
   19 Tycho Fraanje             't Noorderlicht          5:18      28 Joost Bol                 OBS de Tunnel            5:35
   20 Myrddyn van Dijk          't Noorderlicht          5:47      29 Jelle Braamse             't Opstapje              5:40
   21 Sven vd Boomgaard         't Noorderlicht          5:57                                                                
   22 Pier de Vos               OBS Wemeldinge           9:03         M5, MEISJES GROEP 5                                    
                                                                    1 Indy de Graaf             Zuidwesthoek             3:55
      M4, MEISJES GROEP 4                                           2 Shelby van Putten         OBS Wemeldinge           3:58
    1 Lotte Voet                OBS de Reiger            4:12       3 Danique Houtepen          Zuidwesthoek             4:08
    2 Veerle Smits              Beatrixschool            4:13       4 Iris Baart                Zuidwesthoek             4:13
    3 Femke Gorter              Beatrixschool            4:18       5 Iris van Bremen           Zuidwesthoek             4:21
    4 Tamar van Daalen          De Wingerd               4:19       6 Kim Rouw                  OBS De Moolhoek          4:22
    5 Asya Rana Celik           Zuidwesthoek             4:29       7 Emma Kaelen               OBS De Schakel           4:23
    6 Danique Slabbekoorn       Zuidwesthoek             4:39       8 Fenna Eelkema             Beatrixschool            4:25
    7 Isa van den Hurk          Zuidwesthoek             4:45       9 Lisanne de Munnik         Het Honk                 4:29
    8 Pascalle Kraak            CBS De Poeljeugd         4:46      10 Eeke Flink                Zuidwesthoek             4:30
    9 Dione Pieper              Zuidwesthoek             4:47      11 Emmely van Lieren         OBS de Tunnel            4:31
   10 Alizée Eielts             OBS de Reiger            4:56      12 Karlijn van Riele         Montessori               4:32
   11 Belle Kaelen              OBS De Schakel           4:59      13 Daisy Gecaj               OBS de Linden            4:40
   12 Tara Eversdijk            't Noorderlicht          5:06      14 Demi Hannewijk            OBS de Reiger            4:42
   13 Alice Nijsse              't Opstapje              5:21      15 Joëlle van Eijkeren       OBS de Reiger            4:45
   14 Kim de Jong               Holtkampschool           5:23      16 Milou Kentin              Zuidwesthoek             4:45
   15 Fleur Paauwe              OBS Wemeldinge           5:29      17 Sarah van Stee            OBS de Linden            4:46
                                                                   18 Daphne Proost             't Noorderlicht          4:48
      J5, JONGENS GROEP 5                                          19 Manuela Traas             OBS de Reiger            4:54
    1 Stef Kapteijn             Het Honk                 3:14      20 Kyra van Paassen          Beatrixschool            4:55
    2 Rijk Janse                Zuidwesthoek             3:34      21 Isa van Stee              OBS de Linden            5:07
    3 Jens de Kok               Zuidwesthoek             3:39      22 Maaike van Oosten         OBS de Linden            5:08
    4 Bas vd Berge              Beatrixschool            3:41      23 Sophie vh Leven           OBS De Moolhoek          5:18
    5 Thijs de Keijzer          Zuidwesthoek             3:42      24 Naomi vd Lans             Pr Ireneschool           6:29
    6 Baris Akbay               OBS de Linden            3:42                                                                
    7 Wouter Schets             OBS De Moolhoek          3:43         J6, JONGENS GROEP 6                                    
    8 Matthijs Roos             Beatrixschool            3:47       1 Jari Goedegebure          Schengehof               3:30

UITSLAGENLIJST 09-10-2010 17:03 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 2 Pol de Vos OBS Wemeldinge 3:33 7 Danny Bredouw Beatrixschool 3:37 3 Stephan Flikweert De Wingerd 3:36 8 Quinten Kaat OBS de Reiger 3:47 4 Joran vd Panne Beatrixschool 3:37 9 Noe Petiet Pr Ireneschool 3:48 5 Vincent Verhaegen CBS De Poeljeugd 3:40 10 Tim Bilderdijk Beatrixschool 3:54 6 Sieb Koets De Leeuwerik 3:41 11 Jan Jenniskens Beatrixschool 3:56 7 Ruben Cuelenaere Zuidwesthoek 3:41 12 Daan Roos Beatrixschool 4:19 8 Flip Meijaard OBS De Moolhoek 3:42 13 Thomas Luteijn Beatrixschool 4:23 9 Fedde Eveleens OBS De Schakel 3:44 14 Sam Besuyen Beatrixschool 4:25 10 Timo de Graaf Zuidwesthoek 3:45 15 Bart Leloux OBS De Moolhoek 4:27 11 Mees van Liere OBS De Schakel 3:53 16 Tommy Klaassen 't Noorderlicht 4:31 12 Bas Smit Beatrixschool 3:56 17 Thijs Kaelen OBS De Schakel 4:38 13 Youri de Vos Zuidwesthoek 4:02 14 Just Hopmans Beatrixschool 4:04 M7, MEISJES GROEP 7 15 Harm vh Leven OBS De Moolhoek 4:05 1 Michelle vd Sande 't Noorderlicht 3:41 16 Kas Weber Bisschop Ernstschool 4:09 2 Summer van Schaik Zuidwesthoek 3:49 17 Luuk Karelse OBS de Tunnel 4:12 3 Daniëlle Bilius Holtkampschool 3:51 18 Mark Smit Zuidwesthoek 4:17 4 Amber Moes Holtkampschool 3:59 19 Danique Snoodijk Beatrixschool 4:17 5 India Westdorp Zuidwesthoek 4:07 20 Justin Verrijzer Beatrixschool 4:20 6 Sandra Korsuize Bisschop Ernstschool 4:18 21 Romeo vd Lans Pr Ireneschool 4:21 7 Sophie Luteijn Beatrixschool 4:19 8 Pien van Leijden Zuidwesthoek 4:25 M6, MEISJES GROEP 6 9 Roxanne de Nood OBS De Moolhoek 4:28 1 Shirin van Anrooij OBS De Moolhoek 3:26 10 Amy Kole OBS de Tunnel 4:29 2 Annemarijn Noya Zuidwesthoek 3:30 11 Anne Wisse Beatrixschool 4:31 3 Evy van Daalen De Wingerd 3:49 12 Julia Trompert Beatrixschool 4:32 4 Yael de Vos CBS De Poeljeugd 3:55 13 Lieke de Keijzer Zuidwesthoek 4:33 5 Roos van Marrewijk OBS De Moolhoek 3:58 14 Eline de Bruijne Beatrixschool 4:40 6 Isabel Schuitert Beatrixschool 4:00 15 Sophie Dorrepaal OBS de Tunnel 4:42 7 Esther Bolle Schengehof 4:03 16 Laura Storm OBS De Schakel 4:49 8 Lotte Weijers Beatrixschool 4:05 17 Robin Rozinga 4:52 9 Finn Kasse Pr Ireneschool 4:06 18 Eliza de Jong Holtkampschool 5:26 10 Jet Vertriest OBS de Reiger 4:08 19 Li LIn Xiang Beatrixschool 5:56 11 Dewi Eversdijk 't Noorderlicht 4:10 12 Luna Mol Zuidwesthoek 4:14 J8, JONGENS GROEP 8 13 Amber Houtepen Zuidwesthoek 4:16 1 Daan van Liere OBS De Schakel 3:04 14 Kim Zweedijk Pr Ireneschool 4:18 2 Bart Balkenende Bisschop Ernstschool 3:11 15 Carina van Nieuwkerk Beatrixschool 4:26 3 Tom Eelkema Beatrixschool 3:14 16 Merel Vriese Zuidwesthoek 4:39 4 Koen van Marrewijk OBS De Moolhoek 3:22 17 Jolieke vd Veen Montessori 4:39 5 Jochem Rozinga OBS De Moolhoek 3:24 18 Pascalle Dekker Zuidwesthoek 5:47 6 Stijn Langedijk CBS De Poeljeugd 3:26 19 Tessa Verwei Zuidwesthoek 6:49 7 Jorick de Vries De Wingerd 3:27 20 Bowien de Wee OBS de Tunnel 7:06 8 Joris Kok Beatrixschool 3:30 9 Marnick Los De Leeuwerik 3:31 J7, JONGENS GROEP 7 10 Alwin van Guchte 't Opstapje 3:36 1 Wessel Voet OBS de Reiger 3:19 11 Ard Koornstra Pr Ireneschool 3:38 2 Ax'l van Putten OBS Wemeldinge 3:21 12 Rik Witkam 't Opstapje 3:43 3 Stijn Lavooij Pr Ireneschool 3:22 13 Klaas Osasenagan-de Bo Jan van Schengenscho 3:48 4 Niels van Geijstelen 't Opstapje 3:30 14 Thijs de Gijsel Beatrixschool 3:50 5 Yaran Steijns Zuidwesthoek 3:31 15 Daniel de Jongh Bisschop Ernstschool 3:50 6 Dies Minnaard OBS Wemeldinge 3:37 16 Gijs Vader Bisschop Ernstschool 3:51
UITSLAGENLIJST 09-10-2010 17:03 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 17 Martijn Bolle Schengehof 3:56 18 Sven de Vos Zuidwesthoek 4:00 M8, MEISJES GROEP 8 1 Maxime Weber Bisschop Ernstschool 3:29 2 Rosanna Hoogerland Schengehof 3:34 3 Elise Nieuwenhuize Schengehof 3:36 4 Amanda Tibbe Holtkampschool 3:38 5 Sanne Lengkeek Beatrixschool 4:00 6 Shinne Boonstra Beatrixschool 4:18 7 Roos van Stee OBS de Linden 4:35 8 Mandy Gecaj OBS de Linden 5:18