Scholierenwedstrijd

Uitslag Scholieren Atletiekdag 3-7-2010

Uitslagen Scholieren Atletiekdag

3-7-2010


Jongens groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Bas v/d Berge Beatrixschool 7.5 Sec. 23.7 Sec. 2.60 M 15.15 M 1190 Pnt
2 Jay-Jay Ridderhof OBS Wemeldinge 7.9 Sec. 22.9 Sec. 2.50 M 19.05 M 1167 Pnt
3 Wessel v/d Klooster Beatrixschool 7.9 Sec. 25.5 Sec. 2.61 M 16.24 M 1127 Pnt
4 Milan van Oostrom De Moolhoek 7.7 Sec. 26.6 Sec. 2.46 M 16.05 M 1120 Pnt
5 Perry Bilius Holtkampschool 8.0 Sec. 26.5 Sec. 2.32 M 17.50 M 1065 Pnt
6 Jaron Geene De Poeljeugd 8.3 Sec. 26.2 Sec. 2.56 M 17.17 M 1064 Pnt
7 Wouter Schets De Moolhoek 7.5 Sec. 26.0 Sec. 2.60 M 9.06 M 1061 Pnt
8 Jermo de Jongh De Moolhoek 7.9 Sec. 25.5 Sec. 2.16 M 17.28 M 1053 Pnt
9 Bertho Jungbakadoer De Moolhoek 8.5 Sec. 26.6 Sec. 2.24 M 17.36 M 971 Pnt
10 Sander Nieuwdorp De Moolhoek 8.3 Sec. 31.1 Sec. 2.32 M 13.27 M 917 Pnt
11 Rovano v/d Boogaard Holtkampschool 8.5 Sec. 29.8 Sec. 2.17 M 15.49 M 904 Pnt
12 Matthijs Roos Beatrixschool 8.4 Sec. 29.2 Sec. 2.10 M 11.02 M 831 Pnt
13 Luc van Westen De Linden 8.5 Sec. 30.8 Sec. 2.09 M 10.89 M 801 Pnt
14 Olaf v/d Heyde De Zuidwesthoek 8.6 Sec. 30.3 Sec. 2.15 M 7.02 M 721 Pnt
15 Bobbie Koppejan De Poeljeugd 8.9 Sec. 32.5 Sec. 2.10 M 6.54 M 643 Pnt
16 Jonathan Sulman 't Noorderlicht 9.1 Sec. 32.5 Sec. 2.02 M 6.62 M 603 Pnt
17 Kjelt Moerbeek 't Noorderlicht 9.3 Sec. 47.6 Sec. 2.23 M 9.53 M 592 Pnt

Jongens groep 4 600
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Wouter Schets De Moolhoek 2.17.3 Min.
2 Bas v/d Berge Beatrixschool 2.18.8 Min.
3 Bertho Jungbakadoer De Moolhoek 2.31.6 Min.
4 Matthijs Roos Beatrixschool 2.32.2 Min.
5 Jaron Geene De Poeljeugd 2.32.7 Min.
6 Wessel v/d Klooster Beatrixschool 2.33.8 Min.
7 Perry Bilius Holtkampschool 2.34.4 Min.
8 Jermo de Jongh De Moolhoek 2.41.6 Min.
9 Milan van Oostrom De Moolhoek 2.42.8 Min.
10 Olaf v/d Heyde De Zuidwesthoek 2.45.3 Min.
11 Sander Nieuwdorp De Moolhoek 2.48.6 Min.
12 Bobbie Koppejan De Poeljeugd 2.49.3 Min.
13 Luc van Westen De Linden 2.56.6 Min.
14 Jay-Jay Ridderhof OBS Wemeldinge 3.04.2 Min.
15 Jonathan Sulman 't Noorderlicht 3.08.2 Min.
16 Kjelt Moerbeek 't Noorderlicht 3.12.6 Min.
17 Rovano v/d Boogaard Holtkampschool 3.44.0 Min.

Meisjes groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Kim Rouw De Moolhoek 7.5 Sec. 24.7 Sec. 2.80 M 11.52 M 1160 Pnt
2 Emma Raus Bisschop Ernstschool 7.7 Sec. 26.6 Sec. 2.36 M 13.83 M 1064 Pnt
3 Shelby van Putten OBS Wemeldinge 7.6 Sec. 26.8 Sec. 2.46 M 10.30 M 1034 Pnt
4 Lieke Slabbekoorn 't Opstapje 7.8 Sec. 24.5 Sec. 2.55 M 9.31 M 1016 Pnt
5 Fenne Hoogerland De Moolhoek 7.5 Sec. 24.6 Sec. 2.40 M 6.76 M 981 Pnt
6 Tamar van Daalen De Wingerd 8.0 Sec. 28.0 Sec. 2.46 M 10.57 M 964 Pnt
7 Indy de Graaf De Zuidwesthoek 8.4 Sec. 27.8 Sec. 2.33 M 12.58 M 916 Pnt
8 Daphne Proost 't Noorderlicht 8.2 Sec. 27.1 Sec. 2.23 M 10.90 M 900 Pnt
9 Eeke Flink De Zuidwesthoek 8.0 Sec. 27.3 Sec. 2.29 M 7.70 M 876 Pnt
10 Larissa Boone De Moolhoek 8.6 Sec. 30.9 Sec. 1.87 M 8.15 M 687 Pnt
11 Karlijn van Riele De Basis 8.7 Sec. 30.4 Sec. 1.96 M 6.42 M 653 Pnt
12 Fenna Eelkema Beatrixschool 8.7 Sec. 27.4 Sec. 2.00 M 5.23 M 652 Pnt
13 Anniek v/d Guchte 't Opstapje 9.7 Sec. 35.4 Sec. 2.12 M 9.03 M 589 Pnt
14 Izabella Lindemans 't Noorderlicht 8.7 Sec. 27.4 Sec. 1.54 M 6.14 M 584 Pnt
15 Kyra v Paassen Beatrixschool 8.8 Sec. 28.3 Sec. 0.80 M 6.69 M 552 Pnt

Meisjes groep 4 600
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lieke Slabbekoorn 't Opstapje 2.30.1 Min.
2 Shelby van Putten OBS Wemeldinge 2.38.5 Min.
3 Tamar van Daalen De Wingerd 2.39.5 Min.
4 Indy de Graaf De Zuidwesthoek 2.46.8 Min.
5 Kim Rouw De Moolhoek 2.54.2 Min.
6 Eeke Flink De Zuidwesthoek 2.56.6 Min.
7 Fenne Hoogerland De Moolhoek 2.57.7 Min.
8 Fenna Eelkema Beatrixschool 2.58.3 Min.
9 Kyra v Paassen Beatrixschool 3.01.6 Min.
10 Emma Raus Bisschop Ernstschool 3.06.4 Min.
11 Izabella Lindemans 't Noorderlicht 3.29.3 Min.
12 Larissa Boone De Moolhoek 3.30.1 Min.
13 Anniek v/d Guchte 't Opstapje 3.31.5 Min.
14 Daphne Proost 't Noorderlicht 3.38.6 Min.

Jongens groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Vincent Verhaegen De Poeljeugd 6.8 Sec. 19.9 Sec. 3.33 M 34.39 M 1745 Pnt
2 Glenn Weesepoel De Poeljeugd 7.5 Sec. 20.4 Sec. 2.99 M 24.15 M 1416 Pnt
3 Sten de Schrijver De Zuidwesthoek 7.6 Sec. 22.3 Sec. 2.83 M 22.30 M 1335 Pnt
4 Kristijan Wagenaar Kloetingseschool 7.2 Sec. 22.5 Sec. 2.50 M 19.88 M 1310 Pnt
5 Martijn Aalbers De Zuidwesthoek 7.6 Sec. 23.0 Sec. 2.58 M 18.98 M 1236 Pnt
6 Kas Weber Bisschop Ernstschool 7.8 Sec. 23.6 Sec. 2.60 M 19.75 M 1215 Pnt
7 Dion Harinck De Poeljeugd 7.5 Sec. 22.9 Sec. 2.41 M 18.66 M 1215 Pnt
8 Max Bochardt Bisschop Ernstschool 7.8 Sec. 24.4 Sec. 2.53 M 20.48 M 1207 Pnt
9 Yoran Zegers De Zuidwesthoek 7.6 Sec. 25.0 Sec. 2.78 M 14.82 M 1204 Pnt
10 Joey v/d Boogaard Holtkampschool 7.6 Sec. 24.9 Sec. 2.21 M 21.07 M 1183 Pnt
11 Max Tramper De Zuidwesthoek 7.8 Sec. 24.0 Sec. 2.46 M 15.22 M 1117 Pnt
12 Emiel de Jong Don Boscoschool 7.8 Sec. 24.6 Sec. 2.32 M 16.67 M 1109 Pnt
13 Tim Jenniskens Beatrixschool 8.0 Sec. 23.8 Sec. 2.46 M 15.99 M 1097 Pnt
14 Sem Timmerman Holtkampschool 7.8 Sec. 25.4 Sec. 2.63 M 11.85 M 1087 Pnt

Jongens groep 5 600 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Emiel de Jong Don Boscoschool 2.17.7 Min.
2 Glenn Weesepoel De Poeljeugd 2.21.6 Min.
3 Vincent Verhaegen De Poeljeugd 2.24.0 Min.
4 Max Tramper De Zuidwesthoek 2.34.0 Min.
5 Kristijan Wagenaar Kloetingseschool 2.35.9 Min.
6 Martijn Aalbers De Zuidwesthoek 2.36.6 Min.
7 Joey v/d Boogaard Holtkampschool 2.38.5 Min.
8 Kas Weber Bisschop Ernstschool 2.41.9 Min.
9 Dion Harinck De Poeljeugd 2.44.0 Min.
10 Tim Jenniskens Beatrixschool 2.44.8 Min.
11 Sten de Schrijver De Zuidwesthoek 2.45.8 Min.
12 Sem Timmerman Holtkampschool 2.49.9 Min.
13 Max Bochardt Bisschop Ernstschool 3.00.1 Min.
14 Yoran Zegers De Zuidwesthoek 3.01.4 Min.

Meisjes groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Esther Bolle Schengehof 7.7 Sec. 23.2 Sec. 2.62 M 16.28 M 1185 Pnt
2 Yael de Vos De Poeljeugd 8.1 Sec. 23.3 Sec. 2.46 M 12.32 M 1022 Pnt
3 Anne Slabbekoorn 't Opstapje 7.6 Sec. 24.7 Sec. 2.21 M 8.93 M 983 Pnt
4 Dewi Eversdijk 't Noorderlicht 7.9 Sec. 24.3 Sec. 2.34 M 9.80 M 977 Pnt
5 Jamie Blommaert 't Noorderlicht 8.3 Sec. 23.1 Sec. 2.53 M 9.58 M 953 Pnt
6 Lieke Korstanje Beatrixschool 8.4 Sec. 26.5 Sec. 2.42 M 10.87 M 928 Pnt
7 Carina van Nieuwkerk Beatrixschool 8.1 Sec. 24.0 Sec. 2.13 M 9.46 M 899 Pnt
8 Merel de Vriese De Zuidwesthoek 8.5 Sec. 29.8 Sec. 2.01 M 11.71 M 835 Pnt
9 Anouk Westdorp De Moolhoek 9.2 Sec. 27.5 Sec. 2.21 M 12.16 M 800 Pnt
10 Muriel de Winter Don Boscoschool 8.9 Sec. 31.5 Sec. 1.74 M 9.15 M 671 Pnt

Meisjes groep 5 600 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Yael de Vos De Poeljeugd 2.32.5 Min.
2 Dewi Eversdijk 't Noorderlicht 2.33.5 Min.
3 Anne Slabbekoorn 't Opstapje 2.34.4 Min.
4 Esther Bolle Schengehof 2.41.1 Min.
5 Lieke Korstanje Beatrixschool 2.58.8 Min.
6 Muriel de Winter Don Boscoschool 3.05.8 Min.
7 Merel de Vriese De Zuidwesthoek 3.15.4 Min.
8 Carina van Nieuwkerk Beatrixschool 3.17.2 Min.
9 Anouk Westdorp De Moolhoek 3.29.8 Min.

Jongens groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Dylan de Kam De Zuidwesthoek 9.6 Sec. 21.0 Sec. 3.68 M 34.82 M 1777 Pnt
2 Yaran Steijns De Zuidwesthoek 9.7 Sec. 20.8 Sec. 3.56 M 27.48 M 1655 Pnt
3 Joel van Daalen De Wingerd 9.7 Sec. 21.4 Sec. 3.46 M 17.28 M 1495 Pnt
4 Ax'l van Putten OBS Wemeldinge 10.1 Sec. 21.0 Sec. 3.29 M 17.62 M 1408 Pnt
5 Sander Erades Bisschop Ernstschool 10.0 Sec. 21.1 Sec. 3.27 M 15.38 M 1384 Pnt
6 Robin Flipse De Moolhoek 10.0 Sec. 21.1 Sec. 3.08 M 14.52 M 1332 Pnt
7 Dimitrie Lauer De Moolhoek 9.9 Sec. 22.4 Sec. 3.00 M 14.80 M 1330 Pnt
8 Niek Minnaard 't Noorderlicht 10.7 Sec. 21.4 Sec. 2.76 M 23.58 M 1302 Pnt
9 Dies Minnaard OBS Wemeldinge 11.1 Sec. 22.5 Sec. 3.01 M 22.10 M 1278 Pnt
10 Job v/d Hoek De Poeljeugd 11.3 Sec. 21.2 Sec. 3.27 M 18.26 M 1258 Pnt
11 Steven v/d Broek De Poeljeugd 10.5 Sec. 21.9 Sec. 3.01 M 14.64 M 1246 Pnt
12 Jan Jenniskens Beatrixschool 11.2 Sec. 23.5 Sec. 2.61 M 21.30 M 1173 Pnt
13 Bas de Vriese De Zuidwesthoek 11.3 Sec. 24.2 Sec. 2.68 M 12.80 M 1041 Pnt
14 Bart Leloux De Moolhoek 11.7 Sec. 23.8 Sec. 2.30 M 9.70 M 863 Pnt
15 Bram Oome Holtkampschool 11.4 Sec. 24.1 Sec. 2.03 M 7.64 M 798 Pnt

Jongens groep 6 600 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dylan de Kam De Zuidwesthoek 2.10.7 Min.
2 Robin Flipse De Moolhoek 2.13.6 Min.
3 Joel van Daalen De Wingerd 2.18.4 Min.
4 Ax'l van Putten OBS Wemeldinge 2.22.8 Min.
5 Job v/d Hoek De Poeljeugd 2.24.0 Min.
6 Yaran Steijns De Zuidwesthoek 2.24.8 Min.
7 Sander Erades Bisschop Ernstschool 2.26.5 Min.
8 Dies Minnaard OBS Wemeldinge 2.32.5 Min.
9 Steven v/d Broek De Poeljeugd 2.34.2 Min.
10 Bart Leloux De Moolhoek 2.41.4 Min.
11 Dimitrie Lauer De Moolhoek 2.42.2 Min.
12 Bram Oome Holtkampschool 2.44.1 Min.
13 Bas de Vriese De Zuidwesthoek 3.02.8 Min.

Meisjes groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Danielle Bilius Holtkampschool 10.2 Sec. 23.4 Sec. 2.60 M 19.50 M 1273 Pnt
2 Ilke Hendry De Moolhoek 10.7 Sec. 23.9 Sec. 2.88 M 17.22 M 1227 Pnt
3 Myrna v/d Guchte 't Opstapje 11.3 Sec. 23.5 Sec. 3.17 M 17.08 M 1212 Pnt
4 Roxanne de Nood De Moolhoek 10.5 Sec. 22.6 Sec. 2.61 M 11.24 M 1104 Pnt
5 Lisa Aalbers De Zuidwesthoek 10.9 Sec. 24.8 Sec. 2.36 M 11.68 M 1003 Pnt
6 Sophie Luteijn Beatrixschool 11.7 Sec. 22.8 Sec. 2.73 M 10.16 M 963 Pnt
7 Isis van Velsen De Moolhoek 11.4 Sec. 23.3 Sec. 2.62 M 7.08 M 906 Pnt
8 Paulien Koster De Zuidwesthoek 11.5 Sec. 27.1 Sec. 2.06 M 13.84 M 901 Pnt

Meisjes groep 6 600 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lisa Aalbers De Zuidwesthoek 2.35.6 Min.
2 Danielle Bilius Holtkampschool 2.38.9 Min.
3 Sophie Luteijn Beatrixschool 2.39.9 Min.
4 Ilke Hendry De Moolhoek 2.42.8 Min.
5 Isis van Velsen De Moolhoek 2.51.6 Min.
6 Roxanne de Nood De Moolhoek 2.52.9 Min.
7 Myrna v/d Guchte 't Opstapje 3.00.6 Min.
8 Paulien Koster De Zuidwesthoek 3.09.5 Min.

Jongens groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel bal Totaal Punten
1 Krzysztof Koleczko De Zandplaat 9.6 Sec. 3.79 M 7.85 M 29.05 M 1925 Pnt
2 Colin Groen Holtkampschool 9.3 Sec. 3.62 M 6.45 M 25.69 M 1820 Pnt
3 Joep den Toonder De Zandplaat 9.9 Sec. 3.41 M 6.81 M 25.62 M 1704 Pnt
4 Kevin van Limbergen De Poeljeugd 10.2 Sec. 3.33 M 6.50 M 31.58 M 1695 Pnt
5 Bart Balkenende Bisschop Ernstschool 9.9 Sec. 3.47 M 5.15 M 26.02 M 1617 Pnt
6 Jorick de Vries De Wingerd 9.6 Sec. 3.33 M 5.33 M 17.87 M 1537 Pnt
7 Alex Westdorp Don Boscoschool 10.5 Sec. 3.09 M 5.91 M 20.89 M 1438 Pnt
8 Edwin Rijk De Zandplaat 10.3 Sec. 3.04 M 5.56 M 17.63 M 1386 Pnt
9 Paul van Nieuwkerk Beatrixschool 10.7 Sec. 3.26 M 4.32 M 22.73 M 1364 Pnt
10 Bart Geerts De Poeljeugd 10.4 Sec. 2.78 M 4.75 M 20.50 M 1308 Pnt
11 Gijs Vader Bisschop Ernstschool 10.3 Sec. 3.17 M 5.05 M 12.12 M 1289 Pnt
12 Stijn Langedijk De Poeljeugd 10.5 Sec. 3.17 M 3.96 M 18.19 M 1281 Pnt
13 Martijn Bolle Schengehof 11.1 Sec. 2.62 M 5.37 M 22.32 M 1253 Pnt
14 Sjoerd Boogert De Zandplaat 10.7 Sec. 2.78 M 5.13 M 12.41 M 1168 Pnt
15 Mark Langedijk De Poeljeugd 11.0 Sec. 2.72 M 3.60 M 15.89 M 1064 Pnt

Jongens groep 7 600 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Colin Groen Holtkampschool 2.00.8 Min.
2 Bart Balkenende Bisschop Ernstschool 2.02.6 Min.
3 Krzysztof Koleczko De Zandplaat 2.04.7 Min.
4 Jorick de Vries De Wingerd 2.07.0 Min.
5 Stijn Langedijk De Poeljeugd 2.12.6 Min.
6 Edwin Rijk De Zandplaat 2.19.2 Min.
7 Alex Westdorp Don Boscoschool 2.20.1 Min.
8 Joep den Toonder De Zandplaat 2.22.5 Min.
9 Gijs Vader Bisschop Ernstschool 2.23.2 Min.
10 Paul van Nieuwkerk Beatrixschool 2.27.6 Min.
11 Martijn Bolle Schengehof 2.30.5 Min.
12 Sjoerd Boogert De Zandplaat 2.35.3 Min.
13 Bart Geerts De Poeljeugd 2.36.6 Min.
14 Mark Langedijk De Poeljeugd 2.39.5 Min.
15 Kevin van Limbergen De Poeljeugd 2.46.9 Min.

Meisjes groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver kogel Totaal Punten
1 Rosanna Hoogerland Schengehof 9.3 Sec. 19.4 Sec. 3.63 M 6.45 M 1758 Pnt
2 Leone de Winter Don Boscoschool 10.0 Sec. 22.7 Sec. 3.09 M 5.54 M 1470 Pnt
3 Annabel Reims 't Noorderlicht 10.0 Sec. 20.3 Sec. 3.28 M 4.58 M 1453 Pnt
4 Suzan de Vlieger De Moolhoek 10.0 Sec. 20.8 Sec. 3.09 M 4.29 M 1392 Pnt
5 Suzan Zegers De Poeljeugd 10.5 Sec. 23.6 Sec. 3.05 M 5.03 M 1355 Pnt
6 Cecile van Riele De Basis 10.7 Sec. 31.7 Sec. 2.80 M 4.22 M 1190 Pnt

Meisjes groep 7 600 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rosanna Hoogerland Schengehof 2.14.5 Min.
2 Suzan de Vlieger De Moolhoek 2.29.6 Min.
3 Suzan Zegers De Poeljeugd 2.42.2 Min.
4 Leone de Winter Don Boscoschool 2.43.5 Min.

Jongens groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel bal Totaal Punten
1 Pepijn Menheere De Zandplaat 9.3 Sec. 3.80 M 7.93 M 35.46 M 2051 Pnt
2 Maik van Iersel De Zandplaat 9.4 Sec. 3.83 M 7.25 M 35.79 M 2007 Pnt
3 Calvin Huang De Zandplaat 9.5 Sec. 3.84 M 5.56 M 36.52 M 1898 Pnt
4 Werner Verhaegen De Poeljeugd 10.4 Sec. 3.65 M 6.74 M 32.40 M 1756 Pnt
5 Maddin van Mierlo De Zandplaat 10.4 Sec. 3.13 M 4.57 M 15.80 M 1296 Pnt
6 Joshua van Terheijden De Zandplaat 11.9 Sec. 2.62 M 5.27 M 12.42 M 1006 Pnt

Jongens groep 8 600 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Maik van Iersel De Zandplaat 2.05.5 Min.
2 Calvin Huang De Zandplaat 2.06.4 Min.
3 Pepijn Menheere De Zandplaat 2.11.0 Min.
4 Werner Verhaegen De Poeljeugd 2.13.5 Min.
5 Maddin van Mierlo De Zandplaat 2.38.7 Min.
6 Joshua van Terheijden De Zandplaat 2.55.1 Min.

Meisjes groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver kogel Totaal Punten
1 Anouk Valk 't Noorderlicht 9.5 Sec. 21.0 Sec. 3.58 M 7.44 M 1765 Pnt
2 Femke Slabbekoorn 't Opstapje 9.4 Sec. 19.3 Sec. 3.75 M 5.69 M 1719 Pnt
3 Nada de Jonge De Zandplaat 9.9 Sec. 20.7 Sec. 3.48 M 5.79 M 1587 Pnt
4 Laurien de Feijter De Zandplaat 10.5 Sec. 20.7 Sec. 3.28 M 5.97 M 1473 Pnt
5 Leoniek Koster De Zuidwesthoek 10.4 Sec. 24.3 Sec. 3.04 M 6.22 M 1441 Pnt
6 Elvira de Nood De Moolhoek 10.8 Sec. 23.2 Sec. 2.55 M 5.85 M 1271 Pnt

Meisjes groep 8 600 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nada de Jonge De Zandplaat 2.13.0 Min.
2 Femke Slabbekoorn 't Opstapje 2.19.7 Min.
3 Anouk Valk 't Noorderlicht 2.33.2 Min.
4 Leoniek Koster De Zuidwesthoek 2.33.9 Min.
5 Elvira de Nood De Moolhoek 2.41.3 Min.
6 Laurien de Feijter De Zandplaat 3.10.2 Min.