Poelbosloop

Uitslagenlijst

                              UITSLAGENLIJST
12-10-2009 19:48                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd       Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------   ----- ---------------------- -- -------------------- --------
      J4, JONGENS GROEP 4                                             J5, JONGENS GROEP 5                                    
    1 Rijk Janse                De Zuidwesthoek          3:54       1 Jari Goedegebure          Schengehof               3:37
    2 Thijs de Keijzer          De Zuidwesthoek          3:57       2 Timo de Graaf             De Zuidwesthoek          3:47
    3 Bas vd Berge              Beatrixschool            3:59       3 Junior Iliohan            Holtkampschool           3:51
    4 Sel Griep                 Kloetingse school        4:15       4 Fedde Eveleens            de Schakel               3:52
    5 Wouter Schets             Moolhoek                 4:17       5 Bart Lauwerse             Montessori               3:53
    6 Nuri Kocer                Ichtusschool             4:20       6 Mats Rijvers              Ichtusschool             3:58
    7 Jens Veldhuizen           Bisschop Ernstschool     4:21       7 Vincent Verhaegen         Poeljeugd                4:02
    8 Joey Verbart              De Zuidwesthoek          4:22       8 Folkert van Ruiten        OBS de Tunnel            4:05
    9 Merien Moelker            Kloetingse school        4:23       9 Luke Lock                 Kloetingse school        4:06
   10 Stijn van Liere           de Schakel               4:24      10 Harm van 't Leven         Moolhoek                 4:11
   11 Rick Flipse               Moolhoek                 4:25      11 Thom Binnekamp            Ichtusschool             4:13
   12 Tristan Lamers            de Schakel               4:26      12 Youri de Vos              De Zuidwesthoek          4:15
   13 Lirak Zabelli             Holtkampschool           4:30      13 Aron Bennekom             De Wingerd               4:17
   14 Olaf vd Heijde            De Zuidwesthoek          4:32      14 Bas de Jong               OBS de Tunnel            4:19
   15 Sem de Jong               OBS de Tunnel            4:37      15 Luc Karelse               OBS de Tunnel            4:20
   16 Pim Griep                 Kloetingse school        4:38      16 Sten de Schrijver         De Zuidwesthoek          4:21
   17 Sander Nieuwdorp          Moolhoek                 4:42      17 Mees Van Liere            de Schakel               4:26
   18 Jim Bosters               Moolhoek                 4:44      18 Sem Timmerman             Holtkampschool           4:32
   19 Luc van Westen            De Linden                4:52      19 Jan Nguyen                Holtkampschool           4:38
   20 Koen Dorrepaal            OBS de Tunnel            5:00      20 Wessel Rook               Holtkampschool           4:49
   21 Joost Bol                 OBS de Tunnel            5:10      21 Bono Schraepler           de Reiger                5:03
   22 Bobbie Koppejan           Poeljeugd                5:11      22 Mark Smits                De Zuidwesthoek          5:11
   23 Jay-jay Ridderhof         OBS Wemeldinge           5:12      23 Richard Lam               Holtkampschool           5:12
   24 Junior Cladder            Moolhoek                 5:19                                                                
   25 Jeroen Hoondert           Beatrixschool            5:20         M5, MEISJES GROEP 5                                    
   26 Kjelt Moerbeek            't Noorderlicht          5:21       1 Annemarijn Noya           De Zuidwesthoek          3:51
                                                                    2 Evy van Daalen            De Wingerd               3:54
      M4, MEISJES GROEP 4                                           3 Roos van Marrewijk        Moolhoek                 4:00
    1 Shirin van Anrooy         Moolhoek                 3:41       4 Anne Slabbekoorn          't Opstapje              4:08
    2 Lieke Slabbekoorn         't Opstapje              4:03       5 Jamie Blommaert           't Noorderlicht          4:10
    3 Danique Houtepen          De Zuidwesthoek          4:19       6 Dewi Eversdijk            't Noorderlicht          4:12
    4 Iris Baart                De Zuidwesthoek          4:22       7 Maria Muller              Montessori               4:15
    5 Indy de Graaf             De Zuidwesthoek          4:25       8 Amber Houtepen            De Zuidwesthoek          4:16
    6 Karlijn van Riele         Montessori               4:26       9 Melanie Houtepen          De Zuidwesthoek          4:19
    7 Nilofar Raufi             De Zuidwesthoek          4:29      10 Melissa Anthonise         Beatrixschool            4:22
    8 Tamar van Daalen          De Wingerd               4:30      11 Yael de Vos               Poeljeugd                4:24
    9 Fenna Eelkema             Beatrixschool            4:32      12 Nilab Raufi               De Zuidwesthoek          4:24
   10 Nienke Bordui             Poeljeugd                4:35      13 Kim Hurkmans              De Zuidwesthoek          4:25
   11 Daniëlle Rijk             't Opstapje              4:36      14 Noa van Peenen            De Zuidwesthoek          4:27
   12 Iris van Bremen           De Zuidwesthoek          4:45      15 onbekend                                           4:31
   13 Sophie van 't Leven       Moolhoek                 4:47      16 Esther Bolle              Schengehof               4:35
   14 Demi Hannewijk            de Reiger                4:52      17 Merel Vriese              De Zuidwesthoek          4:39
   15 Merel de Jong             Kloetingse school        4:57      18 onbekend                                           4:41
   16 Floor Swart               Kloetingse school        4:58      19 Jolieke van der Veen      Montessori               4:47
   17 Renske                    Moolhoek                 4:59      20 Mireille Martens          Holtkampschool           4:51
   18 Maureen van Oosten        OBS Wemeldinge           5:05      21 Eline van Eijkeren        de Reiger                5:40
   19 Josephine van den Hoek    Poeljeugd                5:09      22 Anniek vd Guchte          't Opstapje              6:27
   20 Joelle van Eijkeren       de Reiger                5:10
                                                             

UITSLAGENLIJST 12-10-2009 19:48 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- J6, JONGENS GROEP 6 7 Gino Lamers Beatrixschool 3:26 1 Tom Hoezen Prinses Ireneschool 3:25 8 Stijn Ottersberg Bisschop Ernstschool 3:31 2 Wessel Voet de Reiger 3:26 9 Jeroen Joosen Beatrixschool 3:32 3 Danny Bredouw Beatrixschool 3:31 10 Stijn Langedijk Poeljeugd 3:34 4 Collin Passchaert Beatrixschool 3:35 11 Jorick de Vries De Wingerd 3:36 5 Stijn Lavooij Prinses Ireneschool 3:36 12 Roman Meulman Beatrixschool 3:38 6 Ton Jan Driesse Koningin Julianascho 3:37 13 Joris Kok Beatrixschool 3:43 7 Lars Eelkema Beatrixschool 3:38 14 Ard Koornstra Prinses Ireneschool 3:53 8 Ivo vd Broeke Beatrixschool 3:39 15 Mark Langedijk Poeljeugd 4:05 9 Joran Nobels Kohnstammschool 3:40 16 Martijn Bolle Schengehof 4:11 10 Job van den Hoek Poeljeugd 3:41 17 Jurian Nieuwdorp Ichtusschool 4:12 11 Indy Boonstra Beatrixschool 3:44 18 Sven de Vos De Zuidwesthoek 4:17 12 Mick Schraepler de Reiger 3:45 19 Fabian Hassink De Zuidwesthoek 4:18 13 Scout Berks Montessori 3:46 20 Chai Twene De Zuidwesthoek 4:23 14 Tijn van de Boom Kloetingse school 3:48 15 Teun Lindenbergh De Tweern 3:56 M7, MEISJES GROEP 7 16 Thijs Kaelen de Schakel 3:57 1 Ewa de Regt Schengehof 3:32 17 Timo Westeweel Ichtusschool 4:00 2 Amber Vermeule Bisschop Ernstschool 3:42 18 Jan Jenniskens Beatrixschool 4:02 3 Kyra de Jongh Moolhoek 3:47 19 Jochem Vogel Kloetingse school 4:03 4 Cecile van Riele Montessori 3:49 20 Milan Theulen 't Noorderlicht 4:04 5 Amanda Tibbe Holtkampschool 3:55 21 Ax'l van Putten OBS Wemeldinge 4:04 6 Sharona Wentzler Poeljeugd 3:55 22 Dies Minnaard OBS Wemeldinge 4:05 7 Julia vd Heijde De Zuidwesthoek 4:09 23 Elmer Smits Beatrixschool 4:06 8 Valerie van Uden Voorhoute 4:12 24 Robin Flipse Moolhoek 4:15 9 Angelique Huige Kohnstammschool 4:14 25 Noé Petite Kloetingse school 4:17 10 Alicia Anthonise Beatrixschool 4:16 26 Alex Xu 't Noorderlicht 4:21 11 Joelle Bals Kloetingse school 4:25 27 Yaran Steijns De Zuidwesthoek 4:22 12 Judith Griep Kloetingse school 4:25 28 Bas Vriese De Zuidwesthoek 4:29 13 Elske van der Veen Montessori 4:26 29 Bart Leloux Moolhoek 4:35 14 Linsey Meenken Poeljeugd 4:29 30 Tommy Klaassen 't Noorderlicht 4:49 15 Skyler Ars De Zuidwesthoek 4:34 M6, MEISJES GROEP 6 J8, JONGENS GROEP 8 1 Nadine Leestemaker Holtkampschool 3:33 1 Roan Kole Beatrixschool 3:14 2 Michelle vd Sande 't Noorderlicht 3:40 2 Joey van Schaik De Zuidwesthoek 3:16 3 Summer van Schaik De Zuidwesthoek 3:58 3 Ramon de Leeuw Beatrixschool 3:19 4 Bregje Rijvers Ichtusschool 4:21 4 Pier Lindenbergh Kohnstammschool 3:24 5 Lieke Schins Holtkampschool 4:27 5 Werner Verhaegen Poeljeugd 3:29 6 Laura Storm de Schakel 4:35 6 Flinn Berks Montessori 3:40 7 Mireille Kool 't Noorderlicht 4:39 7 Nick Janssen Frank van Borsselesc 3:45 8 Myrna vd Guchte 't Opstapje 4:50 8 Patrick van Zweden Beatrixschool 3:48 9 Sophie Dorrepaal OBS de Tunnel 4:57 9 Corne den Haan Ichtusschool 3:53 10 Alexandre Huige Kohnstammschool 3:55 J7, JONGENS GROEP 7 11 Koen de Jonge De Zuidwesthoek 3:57 1 Daan van Liere de Schakel 3:08 12 Mickey Liplijn Don Bosco 3:58 2 Wesleu Mol Moolhoek 3:16 13 Nick Hannewijk de Reiger 3:59 3 Colin Groen Holtkampschool 3:18 14 Nick de Kok De Zuidwesthoek 4:01 4 Tom Eelkema Beatrixschool 3:18 15 Krijn Gouka de Schakel 5:24 5 Jasper Lindenbergh Kohnstammschool 3:19 6 Bart Balkenende Bisschop Ernstschool 3:21
UITSLAGENLIJST 12-10-2009 19:48 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- M8, MEISJES GROEP 8 1 Simone Weijers 't Noorderlicht 3:28 2 Iris Slabbekoorn 't Opstapje 3:35 3 Lindsay Kaljouw 't Noorderlicht 3:40 4 Sanne van de Boom Kloetingse school 3:41 5 Jolijn Eveleens de Schakel 3:42 6 Femke Slabbekoorn 't Opstapje 3:47 7 Isabelle Voois Voorhoute 3:54 8 Anouk Valk 't Noorderlicht 3:56 9 Amber Braamse Ichtusschool 3:58 10 Willemijn Binnekamp Ichtusschool 4:02 11 Elvira de Nood Moolhoek 4:17 12 Valerie Mieras Moolhoek 4:19 13 Inge vd Berge Beatrixschool 4:23 14 Jennifre Proost 't Noorderlicht 4:37