Scholierenwedstrijd

Uitslagen Scholieren Atletiekdag

4-7-2009


Jongens groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Richard de Pree 't Opstapje 7.8 Sec. 26.7 Sec. 2.43 M 24.55 M 1215 Pnt
2 Gert de Kok De Wingerd 7.4 Sec. 29.9 Sec. 2.78 M 15.28 M 1202 Pnt
3 Kas Weber Bisschop Ernstschool 7.7 Sec. 27.5 Sec. 2.87 M 15.37 M 1184 Pnt
4 Glenn Weesepoel De Poeljeugd 7.8 Sec. 31.4 Sec. 2.64 M 21.35 M 1181 Pnt
5 Jerome Sarneel Obs Voorhoute 7.8 Sec. 27.4 Sec. 2.58 M 16.04 M 1121 Pnt
6 Jens de Gijsel Beatrixschool 7.5 Sec. 29.5 Sec. 2.70 M 12.26 M 1118 Pnt
7 Max Bochardt Bisschop Ernstschool 7.7 Sec. 32.1 Sec. 2.42 M 16.11 M 1073 Pnt
8 Sten de Schrijver De Zuidwesthoek 7.8 Sec. 27.1 Sec. 2.82 M 10.21 M 1069 Pnt
9 Gideon de Groot De Wingerd 7.7 Sec. 37.4 Sec. 2.63 M 13.84 M 1043 Pnt
10 Bas de Jong Obs De Tunnel 8.0 Sec. 28.0 Sec. 2.47 M 14.87 M 1042 Pnt
11 Enzo Scholten Beatrixschool 7.7 Sec. 27.3 Sec. 2.63 M 9.56 M 1034 Pnt
12 Ties Bouman Bisschop Ernstschool 7.3 Sec. 28.7 Sec. 2.08 M 11.68 M 1026 Pnt
13 Justin Verrijzer Beatrixschool 8.3 Sec. 29.9 Sec. 2.63 M 14.86 M 1015 Pnt
14 Kristijan Wagenaar De Kloetingseschool 7.8 Sec. 27.2 Sec. 2.41 M 8.38 M 948 Pnt
15 Menno Verburg De Wingerd 8.4 Sec. 30.9 Sec. 2.47 M 9.30 M 859 Pnt
16 Erik de Jong De Wingerd 8.1 Sec. 30.2 Sec. 2.01 M 11.33 M 858 Pnt
17 Dion Harinck De Poeljeugd 8.0 Sec. 32.4 Sec. 1.98 M 11.35 M 851 Pnt
18 Luc Karelse De Tunnel 8.3 Sec. 30.3 Sec. 1.91 M 11.25 M 805 Pnt

Meisjes groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Evy van Daalen De Wingerd 7.0 Sec. 24.7 Sec. 2.90 M 9.91 M 1246 Pnt
2 Maria Muller De Basis 7.6 Sec. 28.0 Sec. 2.67 M 13.30 M 1123 Pnt
3 Danique Moelker De Wingerd 8.0 Sec. 28.6 Sec. 2.43 M 10.94 M 961 Pnt
4 Jolieke v/d Veen De Basis 7.8 Sec. 27.8 Sec. 2.33 M 9.65 M 954 Pnt
5 Annemarijn Noya De Zuidwesthoek 7.9 Sec. 28.6 Sec. 2.35 M 7.31 M 885 Pnt
6 Sterre Dronkers De Wingerd 7.9 Sec. 27.6 Sec. 2.57 M 3.44 M 841 Pnt
7 Anne Slabbekoorn 't Opstapje 7.7 Sec. 29.9 Sec. 1.79 M 8.37 M 822 Pnt
8 Roos van Marrewijk De Moolhoek 8.2 Sec. 29.8 Sec. 2.23 M 7.49 M 809 Pnt
9 Pascalle Dekker De Zuidwesthoek 8.5 Sec. 30.6 Sec. 2.12 M 10.44 M 800 Pnt
10 Femke van Heusden Beatrixschool 8.4 Sec. 30.8 Sec. 2.34 M 7.12 M 785 Pnt
11 Daphne Proost 't Noorderlicht 8.4 Sec. 30.1 Sec. 2.27 M 7.09 M 776 Pnt
12 Jamie Blommaert 't Noorderlicht 8.8 Sec. 30.5 Sec. 2.41 M 8.04 M 767 Pnt
13 Yael de Vos De Poeljeugd 8.6 Sec. 28.6 Sec. 2.31 M 7.05 M 766 Pnt
14 Vera van Riet 't Noorderlicht 8.5 Sec. 30.3 Sec. 1.53 M 8.67 M 648 Pnt

Jongens groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Yaran Steijns De Zuidwesthoek 7.1 Sec. 25.1 Sec. 3.31 M 21.26 M 1501 Pnt
2 Dylan de Kam De Zuidwesthoek 7.1 Sec. 25.0 Sec. 3.16 M 23.42 M 1500 Pnt
3 Wessel Groen Beatrixschool 7.1 Sec. 23.3 Sec. 3.36 M 13.19 M 1395 Pnt
4 Rody Bosschaart De Poeljeugd 7.1 Sec. 25.5 Sec. 2.77 M 21.07 M 1388 Pnt
5 Stijn Lavooij Prinses Ireneschool 7.4 Sec. 24.0 Sec. 3.34 M 15.89 M 1374 Pnt
6 Tim Leloux 't Noorderlicht 7.2 Sec. 25.8 Sec. 2.90 M 18.75 M 1361 Pnt
7 Jesse Mol Prinses Ireneschool 7.1 Sec. 24.0 Sec. 2.87 M 17.05 M 1356 Pnt
8 Robin Flipse De Moolhoek 7.1 Sec. 25.8 Sec. 3.00 M 13.63 M 1320 Pnt
9 Steven v/d Broek De Poeljeugd 7.2 Sec. 28.3 Sec. 2.89 M 16.10 M 1309 Pnt
10 Menno Ederer Bisschop Ernstschool 7.6 Sec. 24.8 Sec. 2.89 M 20.00 M 1305 Pnt
11 Niek Minnaard 't Noorderlicht 7.5 Sec. 24.3 Sec. 2.78 M 20.01 M 1304 Pnt
12 Job v/d Hoek De Poeljeugd 7.1 Sec. 24.2 Sec. 2.99 M 12.37 M 1302 Pnt
13 Auke Loijenga De Zuidwesthoek 7.6 Sec. 25.5 Sec. 2.93 M 17.84 M 1279 Pnt
14 Steijn de Bruine Prinses Ireneschool 7.6 Sec. 23.0 Sec. 2.75 M 19.01 M 1270 Pnt
15 Dimitrie Lauer De Moolhoek 7.1 Sec. 27.1 Sec. 2.86 M 11.80 M 1255 Pnt
16 Ruben Hamers De Kloetingseschool 7.8 Sec. 27.8 Sec. 2.80 M 17.10 M 1199 Pnt
17 Joel van Daalen De Wingerd 7.2 Sec. 26.4 Sec. 2.63 M 11.66 M 1188 Pnt
18 Jan Jenniskens Beatrixschool 7.6 Sec. 26.2 Sec. 2.62 M 14.94 M 1169 Pnt
19 Bo Willemse De Kloetingseschool 7.8 Sec. 24.9 Sec. 2.55 M 16.97 M 1158 Pnt
20 Maik Matthijssen De Zuidwesthoek 7.9 Sec. 26.8 Sec. 2.70 M 15.97 M 1149 Pnt
21 Bas Vriese De Zuidwesthoek 8.2 Sec. 27.5 Sec. 2.76 M 14.63 M 1089 Pnt
22 Ivo Kleppe De Wingerd 8.2 Sec. 27.4 Sec. 2.53 M 14.63 M 1044 Pnt
23 Maurice Jacobse De Wingerd 8.2 Sec. 27.3 Sec. 2.33 M 14.05 M 994 Pnt
24 Remco den Ouden De Wingerd 9.4 Sec. 28.4 Sec. 2.20 M 15.76 M 832 Pnt
25 Levi Baruch 't Noorderlicht 8.7 Sec. 27.3 Sec. 2.10 M 11.27 M 827 Pnt
26 Michael Hesp De Zuidwesthoek 7.4 Sec. 2.15 M 14.61 M 806 Pnt

Meisjes groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Myrna v/d Guchte 't Opstapje 7.6 Sec. 27.5 Sec. 3.08 M 14.31 M 1246 Pnt
2 Tessa Pauwe De Zuidwesthoek 7.9 Sec. 27.1 Sec. 2.67 M 14.56 M 1119 Pnt
3 Ilke Hendry De Moolhoek 7.7 Sec. 29.8 Sec. 2.63 M 12.69 M 1102 Pnt
4 Avelon Scharff De Zuidwesthoek 7.6 Sec. 26.9 Sec. 2.35 M 11.06 M 1045 Pnt
5 Hannah Kristalijn De Wingerd 8.1 Sec. 26.2 Sec. 2.73 M 11.07 M 1041 Pnt
6 Nuriye van Lamoen De Basis 7.8 Sec. 28.5 Sec. 2.84 M 7.88 M 1037 Pnt
7 Lisa Aalbers De Zuidwesthoek 7.9 Sec. 26.5 Sec. 2.53 M 11.06 M 1031 Pnt
8 Selomi v/d Kolk De Wingerd 7.7 Sec. 26.1 Sec. 2.29 M 10.78 M 1014 Pnt
9 Fleur Pekaar De Poeljeugd 8.0 Sec. 27.0 Sec. 2.18 M 13.44 M 986 Pnt
10 Nahid Zarii 't Noorderlicht 7.8 Sec. 28.1 Sec. 2.43 M 7.52 M 949 Pnt
11 Roxanne de Nood De Moolhoek 7.6 Sec. 27.8 Sec. 2.10 M 8.84 M 947 Pnt
12 Isis van Velsen De Moolhoek 7.9 Sec. 30.4 Sec. 2.46 M 8.10 M 942 Pnt
13 Bo Kamstra De Poeljeugd 8.3 Sec. 27.8 Sec. 2.38 M 11.46 M 942 Pnt
14 Emma Bareman De Kloetingseschool 8.0 Sec. 27.6 Sec. 2.30 M 7.61 M 894 Pnt
15 Eline de Bruijne Beatrixschool 8.2 Sec. 28.7 Sec. 1.87 M 10.44 M 832 Pnt
16 Tessy Tamisier De Kloetingseschool 8.2 Sec. 29.1 Sec. 2.07 M 6.73 M 790 Pnt
17 Quinty Tsjarks De Kloetingseschool 8.7 Sec. 27.8 Sec. 2.03 M 6.53 M 710 Pnt
18 Marit van Drongelen De Wingerd 9.0 Sec. 30.0 Sec. 1.56 M 9.04 M 626 Pnt

Jongens groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Jordi Bot Bisschop Ernstschool 9.3 Sec. 21.6 Sec. 3.89 M 28.00 M 1789 Pnt
2 Sven Moerbeek De Kloetingseschool 9.7 Sec. 24.0 Sec. 3.98 M 24.92 M 1694 Pnt
3 Taco Blom Koelmanschool 9.6 Sec. 19.9 Sec. 3.73 M 23.62 M 1659 Pnt
4 Bart Balkenende Bisschop Ernstschool 10.3 Sec. 23.1 Sec. 3.40 M 23.05 M 1469 Pnt
5 Jeffrey v/d Endt De Kloetingseschool 10.2 Sec. 25.1 Sec. 3.32 M 20.40 M 1424 Pnt
6 Thijs de Gijsel Beatrixschool 10.2 Sec. 23.4 Sec. 3.13 M 22.06 M 1415 Pnt
7 Wouter van Heusden Beatrixschool 10.4 Sec. 24.4 Sec. 3.09 M 20.14 M 1349 Pnt
8 Koen van Marrewijk De Moolhoek 10.2 Sec. 22.8 Sec. 3.05 M 12.69 M 1259 Pnt
9 Jorick de Vries De Wingerd 10.4 Sec. 25.8 Sec. 3.01 M 14.65 M 1245 Pnt
10 Beau Calberson De Basis 11.6 Sec. 25.8 Sec. 2.96 M 25.47 M 1242 Pnt
11 Gijs Vader Bisschop Ernstschool 10.6 Sec. 23.1 Sec. 3.29 M 11.58 M 1231 Pnt
12 Stijn Langedijk De Poeljeugd 10.6 Sec. 25.7 Sec. 2.88 M 15.35 M 1204 Pnt
13 Thomas de Jong De Poeljeugd 11.0 Sec. 25.4 Sec. 2.60 M 20.76 M 1178 Pnt
14 Alex Westdorp Don Boscoschool 11.2 Sec. 25.2 Sec. 2.99 M 16.87 M 1178 Pnt
15 Bart Geerts De Poeljeugd 11.2 Sec. 29.8 Sec. 2.51 M 24.00 M 1163 Pnt
16 Yari Sinnecker Prinses Ireneschool 12.1 Sec. 29.4 Sec. 2.72 M 23.59 M 1104 Pnt
17 Frank Dorst De Wingerd 12.1 Sec. 27.1 Sec. 2.50 M 22.04 M 1049 Pnt
18 Mark Langedijk De Poeljeugd 11.6 Sec. 27.6 Sec. 2.49 M 14.61 M 987 Pnt
19 Stef de Groot De Wingerd 11.7 Sec. 26.5 Sec. 2.50 M 14.61 M 982 Pnt

Meisjes groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Kyra de Jongh De Moolhoek 9.9 Sec. 23.9 Sec. 3.19 M 16.18 M 1384 Pnt
2 Leone de Winter Don Boscoschool 10.5 Sec. 25.7 Sec. 2.98 M 16.67 M 1257 Pnt
3 Romy Gelok De Poeljeugd 10.4 Sec. 26.3 Sec. 2.55 M 21.12 M 1248 Pnt
4 Suzan Zegers De Poeljeugd 10.4 Sec. 26.1 Sec. 2.65 M 18.29 M 1229 Pnt
5 Brecht Muller De Basis 11.8 Sec. 26.4 Sec. 2.87 M 18.03 M 1099 Pnt
6 Lisa Goessens De Basis 11.2 Sec. 25.7 Sec. 2.80 M 13.05 M 1075 Pnt
7 Cecile van Riele De Basis 10.9 Sec. 25.9 Sec. 2.81 M 10.85 M 1072 Pnt
8 Shania Poortvliet De Zuidwesthoek 11.8 Sec. 28.6 Sec. 2.45 M 16.89 M 990 Pnt
9 Elske v/d Veen De Basis 11.4 Sec. 26.9 Sec. 2.85 M 8.59 M 972 Pnt
10 Annabel Reins 't Noorderlicht 10.7 Sec. 3.13 M 10.48 M 852 Pnt
11 Julia v/d Heyde De Zuidwesthoek 12.9 Sec. 41.4 Sec. 2.06 M 7.33 M 581 Pnt

Jongens groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Maik van Iersel De Zandplaat 9.6 Sec. 1.20 M 6.70 M 1440 Pnt
2 Pepijn Menheere De Zandplaat 10.1 Sec. 1.25 M 6.57 M 1394 Pnt
3 Jouke de Jong De Wingerd 9.9 Sec. 1.05 M 6.36 M 1264 Pnt
4 Dominic Bosschaart De Poeljeugd 10.0 Sec. 1.05 M 6.34 M 1248 Pnt
5 Mika Vermeulen Don Boscoschool 9.7 Sec. 1.10 M 4.97 M 1242 Pnt
6 Yannick Hofsté De Zandplaat 10.0 Sec. 1.00 M 6.76 M 1236 Pnt
7 Werner Verhaegen De Poeljeugd 10.7 Sec. 1.10 M 5.31 M 1124 Pnt
8 Patrick van Zweden Beatrixschool 10.5 Sec. 1.00 M 5.61 M 1095 Pnt
9 Joey Dekker De Zuidwesthoek 10.7 Sec. 0.90 M 4.87 M 947 Pnt
10 Joshua van Terheijden De Zandplaat 12.1 Sec. 1.00 M 4.44 M 831 Pnt
11 Jurre de Roo De Wingerd 12.1 Sec. 0.95 M 3.74 M 742 Pnt

Meisjes groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Anouk Valk 't Noorderlicht 10.3 Sec. 1.15 M 7.35 M 1336 Pnt
2 Nada de Jonge De Zandplaat 9.8 Sec. 1.15 M 4.52 M 1232 Pnt
3 Femke Slabbekoorn 't Opstapje 9.5 Sec. 1.00 M 3.37 M 1081 Pnt
4 Jennifer Proost 't Noorderlicht 11.5 Sec. 1.00 M 6.60 M 1034 Pnt
5 Isabelle Voois Obs Voorhoute 10.8 Sec. 1.00 M 5.17 M 1028 Pnt
6 Kim Dalebout De Kloetingseschool 11.3 Sec. 1.00 M 5.54 M 992 Pnt
7 Elvira de Nood De Moolhoek 11.2 Sec. 1.00 M 4.40 M 926 Pnt
8 Laurien de Feijter De Zandplaat 1.00 M 2.24 M 459 Pnt

Jongens groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Peter Jansen Obs Voorhoute 9.4 Sec. 1.35 M 11.40 M 1822 Pnt
2 Ramon Koens De Zandplaat 9.3 Sec. 1.25 M 8.80 M 1641 Pnt
3 Niels Reijnhout De Moolhoek 9.3 Sec. 1.30 M 7.94 M 1632 Pnt
4 Evan de Schrijver De Zuidwesthoek 9.7 Sec. 1.25 M 7.44 M 1503 Pnt
5 Niels Westdorp De Moolhoek 9.7 Sec. 1.10 M 8.50 M 1451 Pnt
6 Ruurd Oosterhof Bisschop Ernstschool 9.8 Sec. 1.10 M 8.65 M 1443 Pnt
7 Jarno Huijbrechts De Zandplaat 10.0 Sec. 1.05 M 6.39 M 1251 Pnt
8 Tren van Leijden De Zuidwesthoek 9.9 Sec. 1.05 M 6.00 M 1242 Pnt
9 Robin Flipse De Wingerd 10.4 Sec. 1.10 M 6.50 M 1238 Pnt
10 Luc Sarneel Obs Voorhoute 9.6 Sec. 1.00 M 5.57 M 1224 Pnt
11 Jolan Huisman De Zandplaat 10.4 Sec. 1.10 M 6.13 M 1216 Pnt
12 Nathan van Terheijden De Zandplaat 10.9 Sec. 1.05 M 6.88 M 1159 Pnt
13 Justin Meulpolder De Moolhoek 10.7 Sec. 0.90 M 7.99 M 1136 Pnt
14 Kevin Hesp De Zuidwesthoek 10.9 Sec. 1.05 M 5.20 M 1055 Pnt
15 Nico Wijts De Poeljeugd 10.9 Sec. 0.70 M 5.35 M 808 Pnt
16 Niek Stoop De Zandplaat 6.75 M 451 Pnt

Meisjes groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Krista Liplijn De Moolhoek 9.1 Sec. 1.20 M 7.80 M 1586 Pnt
2 Amber Oreel De Moolhoek 9.5 Sec. 1.15 M 7.51 M 1465 Pnt
3 Gwen Boonman 't Opstapje 9.6 Sec. 1.05 M 8.14 M 1411 Pnt
4 Saskia Zegers De Poeljeugd 9.8 Sec. 1.10 M 7.12 M 1360 Pnt
5 Charrissa Frissen 't Opstapje 10.8 Sec. 1.10 M 8.07 M 1274 Pnt
6 Lisa Pieters De Moolhoek 9.8 Sec. 1.10 M 5.56 M 1266 Pnt
7 Anouk Goense De Zandplaat 10.4 Sec. 1.15 M 5.81 M 1232 Pnt
8 Aniek de Winter Don Boscoschool 10.6 Sec. 1.10 M 5.89 M 1174 Pnt
9 Loes Janssen De Moolhoek 10.3 Sec. 1.10 M 4.88 M 1148 Pnt
10 Bente Sinke Obs Voorhoute 9.9 Sec. 1.00 M 4.77 M 1124 Pnt
11 Chantal Dogan De Moolhoek 11.0 Sec. 1.05 M 6.05 M 1096 Pnt
12 Blerina Nimanaj Obs Voorhoute 10.4 Sec. 1.10 M 4.18 M 1085 Pnt
13 Amber Hoofenman Don Boscoschool 9.9 Sec. 0.90 M 5.18 M 1079 Pnt
14 Demi Holleman De Moolhoek 10.4 Sec. 1.05 M 3.02 M 955 Pnt
15 Rosalie van Beek De Zandplaat 12.5 Sec. 1.00 M 4.79 M 817 Pnt
Uitslag Estafette Scholieren atletiekdag 2009
Totaal Plaats  Serie Ploeg Tijd Serie Plaats Serie Naam School
1 3 1 1.21.2 1 Dimitrie Lauer De Moolhoek
1 3 1 1.21.2 1 Elvira de Nood De Moolhoek
1 3 1 1.21.2 1 Isis van Velsen De Moolhoek
1 3 1 1.21.2 1 Justin Meulpolder De Moolhoek
1 3 1 1.21.2 1 Koen van Marrewijk De Moolhoek
1 3 1 1.21.2 1 Krista Liplijn De Moolhoek
1 3 1 1.21.2 1 Lisa Pieters De Moolhoek
1 3 1 1.21.2 1 Loes Janssen De Moolhoek
2 2 1 1.22.2 1 Chantal Dogan De Moolhoek
2 2 1 1.22.2 1 Demi Holleman De Moolhoek
2 2 1 1.22.2 1 Ilke Hendry De Moolhoek
2 2 1 1.22.2 1 Kyra de Jongh De Moolhoek
2 2 1 1.22.2 1 Niels Reijnhout De Moolhoek
2 2 1 1.22.2 1 Niels Westdorp De Moolhoek
2 2 1 1.22.2 1 Robin Flipse De Moolhoek
2 2 1 1.22.2 1 Roxanne de Nood De Moolhoek
3 4 4 1.22.4 1 Bas de Jong Obs De Tunnel
3 4 4 1.22.4 1 Bente Sinke Obs Voorhoute
3 4 4 1.22.4 1 Blerina Nimanaj Obs Voorhoute
3 4 4 1.22.4 1 Isabelle Voois Obs Voorhoute
3 4 4 1.22.4 1 Jerome Sarneel Obs Voorhoute
3 4 4 1.22.4 1 Luc Sarneel Obs Voorhoute
3 4 4 1.22.4 1 Peter Jansen Obs Voorhoute
3 4 4 1.22.4 1 Stijn Lavooij Prinses Ireneschool
4 3 4 1.22.8 2 Evy van Daalen De Wingerd
4 3 4 1.22.8 2 Joel van Daalen De Wingerd
4 3 4 1.22.8 2 Jolan Huisman De Zandplaat
4 3 4 1.22.8 2 Nada de Jonge De Zandplaat
4 3 4 1.22.8 2 Nathan van Terheijden De Zandplaat
4 3 4 1.22.8 2 Pepijn Menheere De Zandplaat
4 3 4 1.22.8 2 Ramon Koens De Zandplaat
4 3 4 1.22.8 2 Rosalie van Beek De Zandplaat
5 2 4 1.24.5 2 Anouk Goense De Zandplaat
5 2 4 1.24.5 2 Jarno Huijbrechts De Zandplaat
5 2 4 1.24.5 2 Joshua van Terheijden De Zandplaat
5 2 4 1.24.5 2 Laurien de Feijter De Zandplaat
5 2 4 1.24.5 2 Maik van Iersel De Zandplaat
5 2 4 1.24.5 2 Niek Stoop De Zandplaat
5 2 4 1.24.5 2 Sven Moerbeek De Kloetingseschool
5 2 4 1.24.5 2 Yannick Hofsté De Zandplaat
6 3 2 1.25.9 3 Dominic Bosschaart De Poeljeugd
6 3 2 1.25.9 3 Fleur Pekaar De Poeljeugd
6 3 2 1.25.9 3 Glenn Weesepoel De Poeljeugd
6 3 2 1.25.9 3 Job v/d Hoek De Poeljeugd
6 3 2 1.25.9 3 Rody Bosschaart De Poeljeugd
6 3 2 1.25.9 3 Romy Gelok De Poeljeugd
6 3 2 1.25.9 3 Stijn Langedijk De Poeljeugd
6 3 2 1.25.9 3 Thomas de Jong De Poeljeugd
7 5 3 1.26.8 1 Anne Slabbekoorn 't Opstapje
7 5 3 1.26.8 1 Anouk Valk 't Noorderlicht
7 5 3 1.26.8 1 Charrissa Frissen 't Opstapje
7 5 3 1.26.8 1 Femke Slabbekoorn 't Opstapje
7 5 3 1.26.8 1 Gwen Boonman 't Opstapje
7 5 3 1.26.8 1 Myrna v/d Guchte 't Opstapje
7 5 3 1.26.8 1 Richard de Pree 't Opstapje
7 5 3 1.26.8 1 Taco Blom Koelmanschool
8 1 2 1.27.1 1 Bart Balkenende Bisschop Ernstschool
8 1 2 1.27.1 1 Gijs Vader Bisschop Ernstschool
8 1 2 1.27.1 1 Jordi Bot Bisschop Ernstschool
8 1 2 1.27.1 1 Kas Weber Bisschop Ernstschool
8 1 2 1.27.1 1 Max Bochardt Bisschop Ernstschool
8 1 2 1.27.1 1 Menno Ederer+B50 Bisschop Ernstschool
8 1 2 1.27.1 1 Patrick van Zweden Beatrixschool
8 1 2 1.27.1 1 Ties Bouman Bisschop Ernstschool
9 4 2 1.27.5 2 Amber Oreel De Moolhoek
9 4 2 1.27.5 2 Bas Vriese De Zuidwesthoek
9 4 2 1.27.5 2 Jens de Gijsel Beatrixschool
9 4 2 1.27.5 2 Lisa Aalbers De Zuidwesthoek
9 4 2 1.27.5 2 Nico Wijts De Poeljeugd
9 4 2 1.27.5 2 Roos van Marrewijk De Moolhoek
9 4 2 1.27.5 2 Saskia Zegers De Poeljeugd
10 5 1 1.30.5 2 Avelon Scharff De Zuidwesthoek
10 5 1 1.30.5 2 Dylan de Kam De Zuidwesthoek
10 5 1 1.30.5 2 Kevin Hesp De Zuidwesthoek
10 5 1 1.30.5 2 Koen de Jonge De Zuidwesthoek
10 5 1 1.30.5 2 Michael Hesp De Zuidwesthoek
10 5 1 1.30.5 2 Pascalle Dekker De Zuidwesthoek
10 5 1 1.30.5 2 Shania Poortvliet De Zuidwesthoek
10 5 1 1.30.5 2 Tren van Leijden De Zuidwesthoek
11 4 2 1.32.6 3 Yaran Steijns De Zuidwesthoek
11 4 3 1.32.6 3 Alex Westdorp Don Boscoschool
11 4 3 1.32.6 3 Amber Hoofenman Don Boscoschool
11 4 3 1.32.6 3 Aniek de Winter Don Boscoschool
11 4 3 1.32.6 3 Frank Dorst De Wingerd
11 4 3 1.32.6 3 Ivo Kleppe De Wingerd
11 4 3 1.32.6 3 Leone de Winter Don Boscoschool
11 4 3 1.32.6 3 Maurice Jacobse De Wingerd
11 4 3 1.32.6 3 Mika Vermeulen Don Boscoschool
12 4 1 1.32.8 4 Annemarijn Noya De Zuidwesthoek
12 4 1 1.32.8 4 Auke Loijenga De Zuidwesthoek
12 4 1 1.32.8 4 Evan de Schrijver De Zuidwesthoek
12 4 1 1.32.8 4 Joey Dekker De Zuidwesthoek
12 4 1 1.32.8 4 Julia v/d Heyde De Zuidwesthoek
12 4 1 1.32.8 4 Sten de Schrijver De Zuidwesthoek
12 4 1 1.32.8 4 Tessa Pauwe De Zuidwesthoek
13 1 1 1.32.9 2 Eline de Bruijne Beatrixschool
13 1 1 1.32.9 2 Enzo Scholten Beatrixschool
13 1 1 1.32.9 2 Femke van Heusden Beatrixschool
13 1 1 1.32.9 2 Jan Jenniskens Beatrixschool
13 1 1 1.32.9 2 Justin Verrijzer Beatrixschool
13 1 1 1.32.9 2 Thijs de Gijsel Beatrixschool
13 1 1 1.32.9 2 Wessel Groen Beatrixschool
13 1 1 1.32.9 2 Wouter van Heusden Beatrixschool
13 1 4 1.32.9 3 Bo Willemse De Kloetingseschool
13 1 4 1.32.9 3 Emma Bareman De Kloetingseschool
13 1 4 1.32.9 3 Jeffrey v/d Endt De Kloetingseschool
13 1 4 1.32.9 3 Kim Dalebout De Kloetingseschool
13 1 4 1.32.9 3 Kristijan Wagenaar De Kloetingseschool
13 1 4 1.32.9 3 Quinty Tsjarks De Kloetingseschool
13 1 4 1.32.9 3 Tessy Tamisier De Kloetingseschool
15 2 2 1.34.5 3 Bart Geerts De Poeljeugd
15 2 2 1.34.5 3 Bo Kamstra De Poeljeugd
15 2 2 1.34.5 3 Dion Harinck De Poeljeugd
15 2 2 1.34.5 3 Mark Langedijk De Poeljeugd
15 2 2 1.34.5 3 Steven v/d Broek De Poeljeugd
15 2 2 1.34.5 3 Suzan Zegers De Poeljeugd
15 2 2 1.34.5 3 Werner Verhaegen De Poeljeugd
15 2 2 1.34.5 3 Yael de Vos De Poeljeugd
16 2 3 1.35.1 4 Gert de Kok De Wingerd
16 2 3 1.35.1 4 Gideon de Groot De Wingerd
16 2 3 1.35.1 4 Jarin Dekker De Wingerd
16 2 3 1.35.1 4 Jouke de Jong De Wingerd
16 2 3 1.35.1 4 Selomi v/d Kolk De Wingerd
16 2 3 1.35.1 4 Stef de Groot De Wingerd
16 2 3 1.35.1 4 Sterre Dronkers De Wingerd
17 1 3 1.35.4 4 Beau Calberson De Basis
17 1 3 1.35.4 4 Brecht Muller De Basis
17 1 3 1.35.4 4 Cecile van Riele De Basis
17 1 3 1.35.4 4 Elske v/d Veen De Basis
17 1 3 1.35.4 4 Jolieke v/d Veen De Basis
17 1 3 1.35.4 4 Lisa Goessens De Basis
17 1 3 1.35.4 4 Maria Muller De Basis
17 1 3 1.35.4 4 Nuriye van Lamoen De Basis
18 5 4 1.35.8 3 Jennifer Proost 't Noorderlicht
18 5 4 1.35.8 3 Jesse Mol Prinses Ireneschool
18 5 4 1.35.8 3 Luc Karelse De Tunnel
18 5 4 1.35.8 3 Steijn de Bruine Prinses Ireneschool
18 5 4 1.35.8 3 Yari Sinnecker Prinses Ireneschool
19 3 3 1.38.4 4 Carla Arslanlar De Wingerd
19 3 3 1.38.4 4 Danique Moelker De Wingerd
19 3 3 1.38.4 4 Erik de Jong De Wingerd
19 3 3 1.38.4 4 Hannah Kristalijn De Wingerd
19 3 3 1.38.4 4 Jurre de Roo De Wingerd
19 3 3 1.38.4 4 Marit van Drongelen De Wingerd
19 3 3 1.38.4 4 Menno Verburg De Wingerd
19 3 3 1.38.4 4 Robin Flipse De Wingerd
20 5 2 1.39.5 4 Annabel Reins 't Noorderlicht
20 5 2 1.39.5 4 Daphne Proost 't Noorderlicht
20 5 2 1.39.5 4 Jamie Blommaert 't Noorderlicht
20 5 2 1.39.5 4 Levi Baruch 't Noorderlicht
20 5 2 1.39.5 4 Nahid Zarii 't Noorderlicht
20 5 2 1.39.5 4 Niek Minnaard 't Noorderlicht
20 5 2 1.39.5 4 Tim Leloux 't Noorderlicht
20 5 2 1.39.5 4 Vera van Riet 't Noorderlicht