Poelbosloop

Uitslagenlijst

                              UITSLAGENLIJST
11-10-2008 16:03                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd       Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------   ----- ---------------------- -- -------------------- --------
      J 4, JONGENS GROEP 4                                         22 Tessa Verwei              Zuidwesthoek             7:09
    1 Sieb Koets                Leeuwerik                3:40                                                                
    2 Jari Goedegebure          Schengehof               3:42         J 5, JONGENS GROEP 5                                   
    3 Jerome Sarneel            Voorhoute                3:44       1 Joppe de Vries            Poeljeugd                3:24
    4 Bart Zandee               Beatrixschool            4:00       2 Wessel Voet               de Reiger                3:29
    5 Martijn Ganzeman          Beatrixschool            4:03       3 Tom Hoezen                Prinses Irene            3:33
    6 Vincent Verhaegen         Poeljeugd                4:10       4 Collin Plasschaart        Beatrixschool            3:40
    7 Raoul Huisman             Jan van Schengen         4:14       5 Taco Blom                 Koelmanschool            3:44
    8 Timo de Graaf             Zuidwesthoek             4:14       6 Danny Bredouw             Beatrixschool            3:46
    9 Bas vd Berge              Beatrixschool            4:16       7 Job van den Hoek          Poeljeugd                3:47
   10 Raoul Sastroredjo         De Basis                 4:21       8 Ton Jan Driessen          Koelmanschool            3:49
   11 Delano Mol                Holtkamp                 4:22       9 Ivo vd Broeke             Beatrixschool            3:49
   12 Youri de Vos              Zuidwesthoek             4:27      10 Auke Loijenga             Zuidwesthoek             3:52
   13 Thom Binnekamp            Ichthusschool            4:28      11 Lars Eelkema              Beatrixschool            3:54
   14 Xander Voet               Holtkamp                 4:33      12 Demy Vader                Cypressenhof             3:55
   15 Sem Timmerman             Holtkamp                 4:35      13 Robin Flipse              Moolhoek                 3:57
   16 Justin Verrijzer          Beatrixschool            4:36      14 Sander Goedegebure        Schengehof               3:58
   17 Wessel Verrijzer          Beatrixschool            4:41      15 Kevin Ravensbergen        Franck van Borssele      3:59
   18 Marc Houweling            Beatrixschool            4:43      16 Timo Westerweel           Ichthusschool            4:00
   19 Luuc Karelse              De Tunnel                4:49      17 Elmer Smits               Beatrixschool            4:00
   20 Max Tramper               Zuidwesthoek             4:52      18 Esra Schrier              Beatrixschool            4:01
   21 Jelmer de Bruin           Voorhoute                4:55      19 Jan Jenniskens            Beatrixschool            4:02
   22 Yoran Zegers              Zuidwesthoek             4:58      20 Rick Wiskerke             Koelmanschool            4:04
   23 Ties Polderdijk           Zuidwesthoek             4:59      21 Niek Minnaard             Noorderlicht             4:05
   24 Calvin vd Berge           Holtkamp                 5:17      22 Sacha Verheul             Moolhoek                 4:06
   25 Wessel Rook               Holtkamp                 5:20      23 Milan Theulen             Noorderlicht             4:10
   26 Joey Kramer               Holtkamp                 6:12      24 Jeroen Luteijn            Beatrixschool            4:11
                                                                   25 Indy Boonstra             Beatrixschool            4:13
      M 4, MEISJES GROEP 4                                         26 Tim Lelooux               Noorderlicht             4:14
    1 Annemarijn Noya           Zuidwesthoek             3:59      27 Yaran Steijns             Zuidwesthoek             4:17
    2 Demi Poleij               Voorhoute                4:07      28 Sjors Meeuwsen            Zuidwesthoek             4:18
    3 Sterre Westplate          Jan van Schengen         4:09      29 Joep Korstanje            Beatrixschool            4:19
    4 Shirin van Anrooy         Moolhoek                 4:09      30 Joel van Daalen           De Wingerd               4:20
    5 Anne Slabbekoorn          't Opstapje              4:15      31 Jurriaan van Kampen       Holtkamp                 4:20
    6 Jet Vetriest              de Reiger                4:27      32 Bart Leloux               Moolhoek                 4:22
    7 Lotte Weijers             Beatrixschool            4:30      33 Michael Hesp              Zuidwesthoek             4:33
    8 Amber Houtepen            Zuidwesthoek             4:31      34 Dimitrie Lauer            Moolhoek                 4:41
    9 Kim Hurkmans              Zuidwesthoek             4:37      35 Danique Snoodijk          Beatrixschool            4:47
   10 Meike Knijnenburg         Kloetingseschool         4:37      36 Eline de Bruijne          Beatrixschool            4:53
   11 Dewi Eversdijk            Noorderlicht             4:38      37 Raul Weysters             de Linge                 4:53
   12 Yael de Vos               Poeljeugd                4:39      38 Tommy Klaassen            Noorderlicht             4:57
   13 Esther Bolle              Schengehof               4:40      39 Sebastiaan Nabbe          Holtkamp                 5:02
   14 Nilaub Raufi              Zuidwesthoek             4:44      40 Nick Westerbeke           Beatrixschool            5:04
   15 Jaimie Blommaert          Noorderlicht             4:46      41 Justin Snoek              Kloetingseschool         5:05
   16 Melissa Anthonise         Beatrixschool            4:56      42 Levi Baruch               Noorderlicht             5:07
   17 Merel Vriese              Zuidwesthoek             4:57                                                                
   18 Mireille Martens          Holtkamp                 5:03         M 5, MEISJES GROEP 5                                   
   19 Lieke Korstanje           Beatrixschool            5:37       1 Nadine Leestemaker        Holtkamp                 3:45
   20 Romy Fasol                Noorderlicht             6:35       2 Michelle vd Sande         Noorderlicht             3:58
   21 Celeste Visser            De Tweemaster            7:03       3 Summer van Schaik         Zuidwesthoek             4:03

UITSLAGENLIJST 11-10-2008 16:03 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 4 Kyra Wagenaar Kloetingseschool 4:07 2 Cecile van Riele De Basis 3:57 5 Naomi Vermue Beatrixschool 4:11 3 Quinty Cok Beatrixschool 4:11 6 Amber Moes Holtkamp 4:13 4 Liesmijn Sarneel Voorhoute 4:20 7 India Westdorp Zuidwesthoek 4:16 5 Amanda Tibbe Holtkamp 4:28 8 Nuriye van Lamoen De Basis 4:18 6 Julia vd Heijde Zuidwesthoek 4:29 9 Avelon Scharff Zuidwesthoek 4:19 7 Anniek vd Gruiter Beatrixschool 4:31 10 Iza Traas De Basis 4:21 8 Elske vd Veen De Basis 4:34 11 Sophie Luteijn Beatrixschool 4:28 9 Shanon Ravensbergen Franck van Borssele 4:55 12 Pien van Leijden Zuidwesthoek 4:39 10 Alicia Anthonise Beatrixschool 4:57 13 Lieke Keijzer Zuidwesthoek 4:46 11 Jasmijn Zandee Beatrixschool 4:59 14 Robin Rozinga Ithaka 4:47 12 Soraya Sastroredjo De Basis 5:24 15 Zarii Nahid Noorderlicht 4:51 16 Shirley Jacobs Bisschop Ernst 4:52 J 7, JONGENS GROEP 7 17 Danique van Bremen Zuidwesthoek 5:01 1 Bas de Fouw Holtkamp 3:11 18 Noelle Bustraan Beatrixschool 5:33 2 Roan Kole Beatrixschool 3:12 19 Eliza de Jong Holtkamp 5:39 3 Patrick Rijk De Tweern 3:17 20 Robin Sterkens Holtkamp 5:55 4 Lars Noya Zuidwesthoek 3:17 5 Brian van Vilsteren de Reiger 3:31 J 6, JONGENS GROEP 6 6 Dennis Goedegebure Schengehof 3:34 1 Wesley Mol Moolhoek 3:23 7 Jasper Westplate Jan van Schengen 3:38 2 Jordi Bot Bisschop Ernst 3:28 8 Erik Buijsrogge Beatrixschool 3:41 3 Tom Eelkema Beatrixschool 3:29 9 Werner Verhaegen Poeljeugd 3:42 4 Sven van Moerbeek Kloetingseschool 3:32 10 Philip van Kampen Holtkamp 3:43 5 Marnick Los Leeuwerik 3:35 11 Sven Goudswaard Moolhoek 3:45 6 Jochem Rozinga Moolhoek 3:37 12 Koen de Jonge Zuidwesthoek 3:49 7 Jordy Faasse De Tweern 3:41 13 Dion Boonstra Beatrixschool 3:52 8 Rik Witkam 't Opstapje 3:42 14 Mika Vermeulen Don Boscoschool 3:58 9 Stijn Ottersberg Bisschop Ernst 3:42 15 Nick vd Klooster Beatrixschool 4:07 10 Tom vd Ouderraa De Tunnel 3:43 16 Nils Colpaert Prinses Irene 4:09 11 Ard Koornstra Prinses Irene 3:47 17 Mickey Liplijn Don Boscoschool 4:11 12 Stijn Langedijk Poeljeugd 3:50 18 Roby de Vegte Prinses Irene 4:16 13 Martijn Bollle Schengehof 3:55 19 Corne den Haan Ichthusschool 4:17 14 Julian Nieuwdorp de Linge 3:55 20 Robbin Bustraan Beatrixschool 4:31 15 Noah Leijnse de Reiger 3:56 21 Jesse Schog Moolhoek 4:36 16 Beau Calberson De Basis 4:00 22 Kevin van Vilsteren de Reiger 4:40 17 Bart Knijnenburg Kloetingseschool 4:01 18 Klaas de Boer Jan van Schengen 4:08 M 7, MEISJES GROEP 7 19 Jurian Nieuwdorp Ichthusschool 4:10 1 Simone Weijers Noorderlicht 3:33 20 Marnix Ramondt de Linge 4:12 2 Lizzy de Koster Jan van Schengen 3:41 21 Gijs Vader Bisschop Ernst 4:12 3 Femke Slabbekoorn 't Opstapje 3:48 22 Mark Langedijk Poeljeugd 4:13 4 Willemijn Binnekamp Ichthusschool 3:51 23 Fabian Hassink Zuidwesthoek 4:19 5 Kirsten Verschuure Beatrixschool 3:52 24 Joek Tempelaars De Basis 4:19 6 Julia Hoondert de Reiger 3:55 25 Sven de Vos Zuidwesthoek 4:20 7 Anouk Valk Noorderlicht 4:16 26 Jurgen de Vlieger de Linge 4:23 8 Amber Braamse Ichthusschool 4:18 27 Carlos Trasancos de Reiger 4:27 9 Inge vd Berge Beatrixschool 4:34 28 Teun Hoezen Prinses Irene 4:36 10 Valerie Mieras Moolhoek 4:46 11 Elvira de Nood Moolhoek 4:55 M 6, MEISJES GROEP 6 12 Naomi Bot Beatrixschool 4:59 1 Ewa de Regt Schengehof 3:46 13 Abigail Versluis Beatrixschool 5:25
UITSLAGENLIJST 11-10-2008 16:03 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- J 8, JONGENS GROEP 8 1 Tren van Leijden Zuidwesthoek 3:12 2 Luc Sarneel Voorhoute 3:20 3 Jules Huisman Jan van Schengen 3:27 4 Bob Husson Jan van Schengen 3:29 5 Jan Willem Magnus Ichthusschool 3:32 6 Luuk Dijkers Holtkamp 3:38 7 Jens Koornstra Prinses Irene 3:41 8 Fedde hopmans Zuidwesthoek 3:46 9 Jean Pierre Amperse Bisschop Ernst 3:52 10 Yannick Grimminck Kloetingseschool 3:55 11 Merijn Huurman Noorderlicht 4:00 12 Wesley Jacobs Bisschop Ernst 4:22 13 Peter Jansen Voorhoute 7:27 14 Dennis Leuchter Beatrixschool 7:28 M 8, MEISJES GROEP 8 1 Anne Jansen Beatrixschool 3:24 2 Amber Oreel Moolhoek 3:25 3 Gwen Boonman 't Opstapje 3:26 4 Didi de Vries Poeljeugd 3:43 5 Naomi Faasse Poeljeugd 4:00 6 Xanne Weijers Beatrixschool 4:02 7 Melissa Hofs Beatrixschool 4:03 8 Cynthia Sterkens Holtkamp 4:06 9 Tjallie Vriesema Poeljeugd 4:09 10 Demi Wagenaar Kloetingseschool 4:10