Scholierenwedstrijd

Uitslagen Scholieren Atletiek Dag

31-5-2008

Jongens groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Joppe de Vries De Poeljeugd 7.2 Sec. 25.3 Sec. 2.96 M 21.73 M 1404 Pnt
2 Yaran Steijns De Zuidwesthoek 7.9 Sec. 37.1 Sec. 2.45 M 14.25 M 982 Pnt
3 Niek Minnaard 't Noorderlicht 8.3 Sec. 32.2 Sec. 2.28 M 14.64 M 924 Pnt
4 Robin Flipse De Moolhoek 7.9 Sec. 37.7 Sec. 2.44 M 11.10 M 920 Pnt
5 Tim Leloux 't Noorderlicht 7.8 Sec. 32.1 Sec. 1.96 M 12.50 M 903 Pnt
6 Jan Jenniskens Pr. Beatrix school 8.5 Sec. 30.2 Sec. 2.28 M 14.00 M 899 Pnt
7 Job Fokke De Poeljeugd 8.4 Sec. 25.7 Sec. 1.91 M 13.21 M 859 Pnt
8 Joey Boogaard Holtkamp school 8.1 Sec. 33.9 Sec. 1.94 M 12.71 M 843 Pnt
9 Ismael Bahamid OBS De Tweemaster 8.7 Sec. 36.8 Sec. 2.14 M 14.66 M 809 Pnt
10 Bradley Kole Holtkamp school 8.3 Sec. 29.5 Sec. 2.16 M 8.43 M 804 Pnt
11 Levi Baruch 't Noorderlicht 9.3 Sec. 35.3 Sec. 2.28 M 9.97 M 686 Pnt
12 Randy Germing De Zuidwesthoek 10.9 Sec. 48.9 Sec. 1.96 M 10.62 M 413 Pnt

Meisjes groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Michelle v/d Sande 't Noorderlicht 8.0 Sec. 27.2 Sec. 2.96 M 11.12 M 1080 Pnt
2 Djamilla Atewe Holtkamp school 8.3 Sec. 31.6 Sec. 2.85 M 14.24 M 1036 Pnt
3 Sandra Korsuize Bisschop Ernstschool 8.2 Sec. 29.0 Sec. 2.77 M 11.50 M 1005 Pnt
4 Daphne Blansjaar Jan van Schengenschool 8.2 Sec. 26.7 Sec. 2.68 M 10.29 M 981 Pnt
5 Tessa Paauwe De Zuidwesthoek 8.3 Sec. 30.8 Sec. 2.73 M 9.94 M 939 Pnt
6 Shirley Jacobs Bisschop Ernstschool 8.4 Sec. 26.9 Sec. 2.50 M 11.38 M 935 Pnt
7 Femke Lepoeter De Linge 8.5 Sec. 32.0 Sec. 2.24 M 15.61 M 905 Pnt
8 Madelief Izebout 't Noorderlicht 8.4 Sec. 34.3 Sec. 2.30 M 12.39 M 861 Pnt
9 Summer v Schaik De Zuidwesthoek 8.2 Sec. 26.4 Sec. 1.84 M 9.13 M 792 Pnt
10 Tessa Danielse Pr. Beatrix school 8.3 Sec. 32.4 Sec. 2.02 M 9.68 M 781 Pnt
11 Mireille Kool 't Noorderlicht 9.2 Sec. 34.9 Sec. 2.47 M 11.95 M 777 Pnt
12 Fabienne Schrier De Linge 8.5 Sec. 27.9 Sec. 2.19 M 6.98 M 759 Pnt
13 Amber Paulusse 't Noorderlicht 9.3 Sec. 34.5 Sec. 2.17 M 10.30 M 676 Pnt
14 Naomi Paulusse 't Noorderlicht 9.3 Sec. 36.9 Sec. 1.95 M 10.17 M 614 Pnt
15 Eliza de Jong Holtkamp school 9.9 Sec. 36.5 Sec. 2.18 M 9.40 M 580 Pnt
16 Nahid Zarii 't Noorderlicht 9.0 Sec. 35.6 Sec. 1.95 M 4.78 M 532 Pnt
17 Shirin van Anrooy De Moolhoek 8.9 Sec. 31.3 Sec. 1.55 M 5.60 M 518 Pnt
18 Nikki Schouwenaar De Zuidwesthoek 9.5 Sec. 41.5 Sec. 1.48 M 6.86 M 396 Pnt

Jongens groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Sven Moerbeek Kloetingseschool 6.8 Sec. 26.0 Sec. 3.57 M 18.70 M 1575 Pnt
2 Bart Balkenende Bisschop Ernstschool 7.4 Sec. 27.4 Sec. 3.05 M 21.20 M 1381 Pnt
3 Tom Eelkema Pr. Beatrix school 7.6 Sec. 28.9 Sec. 2.89 M 21.35 M 1308 Pnt
4 Taco Blom Koelmanschool 7.4 Sec. 27.4 Sec. 3.09 M 14.49 M 1289 Pnt
5 Davy Rijk Kloetingseschool 7.2 Sec. 26.5 Sec. 2.95 M 13.52 M 1285 Pnt
6 Marnick Los De Leeuwerik 7.9 Sec. 27.6 Sec. 3.06 M 19.70 M 1273 Pnt
7 Colin Groen Holtkamp school 7.2 Sec. 31.1 Sec. 2.69 M 15.52 M 1248 Pnt
8 Jaswinder Willegers Pr. Beatrix school 8.1 Sec. 28.0 Sec. 2.71 M 23.38 M 1220 Pnt
9 Mark Traas Holtkamp school 8.0 Sec. 29.6 Sec. 2.48 M 25.52 M 1211 Pnt
10 Gijs Vader Bisschop Ernstschool 7.5 Sec. 30.1 Sec. 2.75 M 11.03 M 1129 Pnt
11 Daniel Lukasse Koelman school 7.8 Sec. 26.5 Sec. 2.60 M 14.54 M 1123 Pnt
12 Thomas de Jong De Poeljeugd 8.2 Sec. 34.3 Sec. 2.68 M 18.39 M 1106 Pnt
13 Stijn Langedijk De Poeljeugd 8.0 Sec. 29.9 Sec. 2.49 M 15.21 M 1066 Pnt
14 Beau Calberson De Basis 8.3 Sec. 33.6 Sec. 2.45 M 19.63 M 1065 Pnt
15 Alex Westdorp Don Boscoschool 8.2 Sec. 31.0 Sec. 2.65 M 13.98 M 1043 Pnt
16 Bart Geerts De Poeljeugd 8.4 Sec. 35.3 Sec. 2.14 M 23.17 M 1031 Pnt
17 Sven Vos Holtkamp school 8.8 Sec. 33.2 Sec. 2.57 M 16.39 M 973 Pnt
18 Mark Langedijk De Poeljeugd 8.9 Sec. 35.7 Sec. 2.39 M 16.06 M 909 Pnt

Meisjes groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Maxime Weber Bisschop Ernstschool 7.8 Sec. 29.5 Sec. 2.93 M 13.49 M 1161 Pnt
2 Leone de Winter Don Boscoschool 7.7 Sec. 29.1 Sec. 2.74 M 11.53 M 1106 Pnt
3 Suzan Zegers De Poeljeugd 7.7 Sec. 33.7 Sec. 2.52 M 13.14 M 1074 Pnt
4 Susan de Vlieger De Moolhoek 7.4 Sec. 29.3 Sec. 2.59 M 8.10 M 1060 Pnt
5 Donate v/d Kloostewr Pr. Beatrix school 7.9 Sec. 30.1 Sec. 2.56 M 10.34 M 1009 Pnt
6 Sanne Lengkeek Pr. Beatrix school 8.5 Sec. 30.8 Sec. 2.51 M 14.95 M 988 Pnt
7 Lisa Goessens De Basis 8.6 Sec. 35.3 Sec. 2.49 M 13.84 M 935 Pnt
8 Lara Vermue Don Boscoschool 8.5 Sec. 32.0 Sec. 2.59 M 11.25 M 935 Pnt
9 Elske v/d Veen De Basis 8.0 Sec. 30.2 Sec. 2.38 M 8.18 M 912 Pnt
10 Shems Khudair Holtkamp school 8.4 Sec. 33.7 Sec. 2.15 M 12.26 M 873 Pnt
11 Cecile van Riele De Basis 8.3 Sec. 37.0 Sec. 8.96 M 664 Pnt
12 Armida van Meel Obs De Tweemaster 9.4 Sec. 37.2 Sec. 1.70 M 8.76 M 572 Pnt

Jongens groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Rykiel Fijn Holtkamp school 10.5 Sec. 24.3 Sec. 3.39 M 29.68 M 1517 Pnt
2 Bas de Fouw Holtkamp school 10.4 Sec. 23.3 Sec. 3.62 M 22.50 M 1493 Pnt
3 Ramon de Leeuw Pr. Beatrix school 10.3 Sec. 24.2 Sec. 3.39 M 23.44 M 1468 Pnt
4 Patrick van Zweden Pr. Beatrix school 10.8 Sec. 33.5 Sec. 2.90 M 15.34 M 1151 Pnt
5 Justin Janssen 't Opstapje 11.7 Sec. 26.7 Sec. 2.78 M 18.97 M 1104 Pnt
6 Daniel Tramper 't Noorderlicht 11.6 Sec. 26.3 Sec. 2.76 M 16.87 M 1082 Pnt
7 Severano Verhoef De Zuidwesthoek 11.5 Sec. 28.2 Sec. 2.71 M 16.11 M 1063 Pnt

Meisjes groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver bal Totaal Punten
1 Lizzy de Koster Jan van Schengenschool 10.2 Sec. 28.1 Sec. 3.34 M 18.67 M 1391 Pnt
2 Simone Weijers 't Noorderlicht 9.9 Sec. 26.9 Sec. 3.19 M 15.63 M 1364 Pnt
3 Anouk Valk 't Noorderlicht 10.7 Sec. 24.3 Sec. 3.37 M 17.34 M 1326 Pnt
4 Anouk Versluys De Zuidwesthoek 11.7 Sec. 27.8 Sec. 2.44 M 14.77 M 967 Pnt
5 Femke Slabbekoorn 't Opstapje 11.1 Sec. 26.8 Sec. 2.39 M 7.34 M 886 Pnt
6 Jennifer Proost 't Noorderlicht 12.9 Sec. 32.4 Sec. 2.36 M 13.26 M 792 Pnt
7 Anne de Kok Holtkamp school 12.7 Sec. 33.4 Sec. 2.47 M 7.65 M 717 Pnt
8 Anouska Iliohan 't Noorderlicht 13.1 Sec. 32.6 Sec. 2.29 M 8.22 M 661 Pnt
9 Tialda van Meel Obs De Tweemaster 12.8 Sec. 31.6 Sec. 1.75 M 11.25 M 646 Pnt

Jongens groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel bal Totaal Punten
1 Bob Husson Jan van Schengenschool 9.7 Sec. 3.73 M 6.07 M 18.94 M 1663 Pnt
2 Jules Huisman Jan van Schengenschool 9.8 Sec. 3.75 M 6.69 M 16.63 M 1656 Pnt
3 Allon Kaat Bisschop Ernstschool 10.8 Sec. 3.97 M 6.34 M 20.92 M 1602 Pnt
4 Ruurd Oosterhof Bisschop Ernstschool 10.3 Sec. 3.19 M 6.83 M 22.33 M 1560 Pnt
5 Rik Wullems Bisschop Ernstschool 10.9 Sec. 2.73 M 5.57 M 20.21 M 1284 Pnt
6 Aziz Rashid Holtkamp school 10.4 Sec. 2.37 M 5.22 M 20.03 M 1252 Pnt
7 Ashraf Belhajji Obs De Tweemaster 12.2 Sec. 2.60 M 4.86 M 15.61 M 999 Pnt

Meisjes groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver kogel Totaal Punten
1 Krista Liplijn De Moolhoek 9.5 Sec. 22.0 Sec. 3.58 M 6.51 M 1708 Pnt
2 Saskia Zegers De Poeljeugd 10.3 Sec. 24.7 Sec. 3.20 M 6.51 M 1501 Pnt
3 Didi de Vries De Poeljeugd 10.5 Sec. 21.6 Sec. 3.10 M 4.54 M 1339 Pnt
4 Aniek de Winter Don Boscoschool 10.9 Sec. 25.7 Sec. 3.27 M 4.63 M 1312 Pnt
5 Annemarie v/d Vrie De Poeljeugd 11.0 Sec. 24.9 Sec. 2.87 M 4.53 M 1214 Pnt
6 Chantal Dogan De Moolhoek 12.0 Sec. 26.2 Sec. 2.85 M 4.67 M 1104 Pnt
7 Mascha van Wijk De Linge 12.0 Sec. 25.5 Sec. 2.67 M 4.78 M 1079 Pnt

Jongens groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel bal Totaal Punten
1 Sammy de Jong De Kattenschulp 9.4 Sec. 4.49 M 9.01 M 36.00 M 2236 Pnt
2 Luuk Balkenende Bisschop Ernstschool 9.3 Sec. 3.92 M 7.40 M 29.67 M 1982 Pnt
3 Kylian Steijns De Zuidwesthoek 9.2 Sec. 4.32 M 5.86 M 24.45 M 1925 Pnt
4 Patrick de Vos De Kattenschulp 9.7 Sec. 3.63 M 6.47 M 25.13 M 1752 Pnt
5 Jelle Groen Holtkamp school 11.1 Sec. 3.20 M 6.15 M 23.43 M 1433 Pnt
6 Franklin van Anrooy De Moolhoek 11.3 Sec. 3.52 M 4.84 M 20.59 M 1351 Pnt
7 Wijnand Post Holtkamp 13.2 Sec. 3.09 M 4.73 M 14.71 M 981 Pnt

Meisjes groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernisbaan ver kogel Totaal Punten
1 Cindy Zegers De Poeljeugd 9.7 Sec. 21.8 Sec. 3.81 M 7.99 M 1807 Pnt
2 Jessie Raas De Poeljeugd 9.9 Sec. 23.9 Sec. 3.65 M 6.78 M 1668 Pnt
3 Lindy van Anrooy De Moolhoek 11.3 Sec. 24.3 Sec. 3.00 M 5.38 M 1266 Pnt
       
600m  
Categorie jongens groep 4       
Naam School Prestatie Plaats
Joppe Vries De Poeljeugd 2:19:2 1
Job Fokke De Poeljeugd 2:31:3 2
Niek Minnaard 't Noorderlicht 2:36:7 3
Robin Flipse De Moolhoek 2:40:4 4
Jan Jenniskens Pr. Beatrix school 2:52:6 5
Tim Leloux 't Noorderlicht 2:53:5 6
Yaran Steijns De Zuidwesthoek 3:00:0 7
Joey Boogaard Holtkamp school 3:07:8 8
Levi Baruch 't Noorderlicht 3:09:7 9
Bradley Kole Holtkamp school 3:16:7 10
Ismael Bahamid OBS De Tweemaster 3:49:7 11
Randy Germing De Zuidwesthoek 4:29:7 12
   
Categorie meisjes groep 4  
Naam School Prestatie Plaats
Michelle Sande 't Noorderlicht 2:28:9 1
Daphne Blansjaar Jan van Schengenschool 2:33:7 2
Shirin Anrooy De Moolhoek 2:39:5 3
Summer Schaik De Zuidwesthoek 2:45:1 4
Sandra Korsuize Bisschop Ernstschool 2:50:3 5
Shirley Jacobs Bisschop Ernstschool 3:02:8 6
Fabienne Schrier De Linge 3:04:5 7
Femke Lepoeter De Linge 3:14:4 8
Tessa Paauwe De Zuidwesthoek 3:21:4 9
Amber Paulusse 't Noorderlicht 3:26:2 10
Mireille Kool 't Noorderlicht 3:29:2 11
Nikki Schouwenaar De Zuidwesthoek 3:31:4 12
Tessa Danielse Pr. Beatrix school 3:34:2 13
Djamilla Atewe Holtkamp school 3:35:9 14
Eliza Jong Holtkamp school 3:40:0 15
Naomi Paulusse 't Noorderlicht 3:44:9 16
   
Categorie jongens groep 5    
Naam School Prestatie Plaats  
Sven Moerbeek Kloetingseschool 2:13:3 1
Colin Groen Holtkamp school 2:21:4 2
Tom Eelkema Pr. Beatrix school 2:22:0 3
Taco Blom Koelmanschool 2:22:6 4
Daniel Lukasse Koelmanschool 2:23:6 5
Bart Balkenende Bisschop Ernstschool 2:24:1 6
Stijn Langedijk De Poeljeugd 2:25:1 7
Davy Rijk Kloetingseschool 2:27:1 8
Marnick Los De Leeuwerik 2:29:0 9
Beau Calberson De Basis 2:29:5 10
Jaswinder Willegers Pr. Beatrix school 2:40:2 11
Alex Westdorp Don Boscoschool 2:41:4 12
Mark Traas Holtkamp school 2:44:0 13
Maxime Weber Bisschop Ernstschool 2:46:2 14
Mark Langedijk De Poeljeugd 2:48:2 15
Gijs Vader Bisschop Ernstschool 2:48:9 16
Bart Geerts De Poeljeugd 2:50:3 17
Thomas Jong De Poeljeugd 2:53:6 18
Sven Vos Holtkamp school 3:02:1 19
   
Categorie meisjes groep 5   
Naam School Prestatie Plaats  
Cecile Riele De Basis 2:30:1 1
Sanne Lengkeek Pr. Beatrix school 2:36:4 2
Susan de Vlieger De Moolhoek 2:38:9 3
Donate Kloostewr Pr. Beatrix school 2:42:5 4
Leone de Winter Don Boscoschool 2:50:9 5
Suzan Zegers De Poeljeugd 2:58:7 6
Elske Veen De Basis 2:59:6 7
Shems x Holtkamp school 3:00:7 8
Lisa Goessens De Basis 3:03:1 9
Lara Vermue Don Boscoschool 3:04:0 10
Armida Meel Obs De Tweemaster 3:22:2 11
   
Categorie jongens groep 6  
Naam School Prestatie Plaats  
Bas Fouw  Holtkamp school 2:08:5 1
Rykiel Fijn  Holtkamp school 2:10:7 2
Ramon Leeuw  Pr. Beatrix school 2:21:0 3
Justin Janssen  't Opstapje 2:27:0 4
Patrick van Zweden Pr. Beatrix school 2:28:8 5
Daniel Tramper  't Noorderlicht 2:29:7 6
Severano Verhoef  De Zuidwesthoek 2:53:6 7
   
Categorie meisjes groep 6   
Naam School Prestatie Plaats
Simone Weijers  't Noorderlicht 2:23:5 1
Lizzy Koster  Jan van Schengenschool 2:28:3 2
Anouk Valk  't Noorderlicht 2:40:2 3
Femke Slabbekoorn  't Opstapje 2:56:6 4
Tialda Meel  Obs De Tweemaster 2:59:1 5
Anouska Iliohan  't Noorderlicht 3:03:1 6
Anouk Versluys  De Zuidwesthoek 3:04:5 7
Jennifer Proost  't Noorderlicht 3:11:5 8
Anne Kok  Holtkamp school 3:12:6 9
       
Categorie jongens groep 7  
Naam School Prestatie Plaats  
Bob Husson  Jan van Schengenschool 2:08:7 1
Allon Kaat  Bisschop Ernstschool 2:11:2 2
Jules Huisman  Jan van Schengenschool 2:14:4 3
Rik Wullems  Bisschop Ernstschool 2:26:6 4
Ruurd Oosterhof  Bisschop Ernstschool 2:42:4 5
Aziz Rashid  Holtkamp school 3:09:6 6
Ashraf Belhajji  Obs De Tweemaster 3:11:5 7
       
Categorie meisjes groep 7  
Naam School Prestatie Plaats  
Didi Vries  De Poeljeugd 2:27:7 1
Mascha Wijk  De Linge 2:44:9 2
Annemarie Vrie  De Poeljeugd 2:45:0 3
Chantal Degan  De Moolhoek 2:54:0 4
Aniek de Winter Don Boscoschool 2:54:0 5
Categorie jongens groep 8   
Naam School Prestatie Plaats
Luuk Balkenende  Bisschop Ernstschool 1:52:7 1
Franklin Anrooy  De Moolhoek 1:56:8 2
Patrick Vos  De Kattenschulp 2:00:2 3
Kylian Steijns De Zuidwesthoek 2:18:3 4
Sammy Jong  De Kattenschulp 2:31:3 5
Jelle Groen  Holtkamp school 2:39:6 6
Wijnand Post  Holtkamp school 3:44:7 7
   
Categorie meisjes groep 8   
Naam School Prestatie Plaats
Lindy Anrooy  De Moolhoek 2:13:7 1
Jessie Raas  De Poeljeugd 2:19:4 2
Cindy Zegers  De Poeljeugd 2:20:7 3