13e Den Inkelcross

Uitslag Inkelcross 2005

Uitslag Inkelcross 22 oktober 2005
=============================================================================
 
 Heren 20  9030m
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Beije        Arjan      71 284 DeltaSport 30:48 
 002 Koole        Niels      71 113 Dynamica   31:01 
 003 Veerman      Rutger     80 294 Wielingen  31:15 
 004 Rabout       Theo       73 103 Wielingen  31:47 
 005 Riemens      Marc       68 292 Dynamica   33:13 
 006 Janse        Micha      74 115 Dynamica   34:11 
 007 Vaardegem    Jan van    68 293 Dynamica   34:17 
 008 Poppe        Erik       67 276 Dynamica   34:46 
 009 Pruyssers    Martin     68 287 Dynamica   34:58 
 010 Kok          Erik       71 278 Dynamica   35:23 
 011 Kock         Jos de     69 137 RKHAV      35:58 
 012 Verhage      Arjo       69 110 Dynamica   36:48 
 013 Stroo        Reinier    80 283 Trimmer    37:06 
 014 Verkaart     Bart       69 130 DeltaSport 37:19 
 015 Rijke        Ronald de  71 116 Dynamica   38:36 
 016 Wisse        Raoul v d  82 279 Trim       49:20 
     
     Heren 40  9030m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Luteyn       Sjaak      57 102 LPK        31:28 
 002 Wilde        Jan        57 288 AV'56      32:46 
 003 Luijk        Lion van   61 123 Dynamica   32:47 
 004 Cappon       Eric       66 104 Wielingen  32:49 
 005 Broeke       Rian v d   61 121 Dynamica   33:18 
 006 Koeveringe   Kees van   62 289 VetNed zld 33:46 
 007 Bruggeman    Rini       63 139 AV'56      34:00 
 008 Leng         Edward de  62 119 Dynamica   34:13 
 009 Smits        Eric       65 286 VetNed zld 34:26 
 010 Witte        Rinus      62 120 Dynamica   34:39 
 011 Augustijn    Marc       63 144 AV'56      34:41 
 012 Remortel     Patrick v  61 132 RKHAV      35:12 
 013 Rietveld     Aart       62 282 VetNed zld 35:26 
 014 Bouwens      Fer        60 127 DeltaSport 35:35 
 015 Vader        Peter      61 131 DeltaSport 36:00 
 016 Dijke        Wim van    63 117 Dynamica   36:02 
 017 Eversdijk    Ko         57 138 AV'56      36:04 
 018 Mourik       Piet van   63 129 DeltaSport 36:24 
 019 Boonman      Arnold     63 149 RKHAV      36:57 
 020 Nooyer       Hans de    64 285 Dynamica   37:00 
 021 Luitwieler   Jacky      61 122 Dynamica   37:02 
 022 Beelen       Huub       59 142 AV'56      37:04 
 023 Caspel       Jon van    57 125 LPK        37:42 
 024 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica   37:56 
 025 Vette        John       63 277 Trim       38:05 
 026 Carpentier   Jan de     58 295 Trim       38:54 
 027 Waterschoot  Ron van    60 133 RKHAV      40:04 
 028 Witte        Bram       57 291 Dynamica   40:54 
 029 Voorde       Lucas v d  60 134 RKHAV      41:29 
 030 Heijnen      Alex       59 128 DeltaSport 41:33 
 031 Abbink       Herman     57 146 AV'56      41:52 
 032 Beenhakker   Cees       56 280 Trim       47:52 
     
     Heren 50  7325m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Zuidweg      Jan        54 494 Flakkee    26:40 
 002 Horssen      Pieter van 49 302 Dynamica   27:18 
 003 Herder       Theo den   52 314 AV'56      28:03 
 004 Waesberghe   Jo van     46 311 RKHAV      28:34 
 005 Wulp         Peter      55 495 VetNed zld 29:16 
 006 Pol          Kees v d   46 315 AV'56      29:39 
 007 Koole        Adri       51 303 Dynamica   30:28 
 008 Jonge        Wim de     49 320 AV'56      30:37 
 009 Lievense     Lein       50 492 Dynamica   30:51 
 010 Kramer       Acronius      493 AV'56      31:18 
 011 Beijer       Piet       48 304 Dynamica   32:42 
 012 Botman       Kobus      51 498 Dynamica   34:19 
 013 Landegent    Piet Jan   50 309 DeltaSport 34:36 
 014 Meijde       Andre v d  54 301 Flakkee    34:43 
 015 Leendertse   Marius     51 317 AV'56      34:49 
 016 Rouw         Henk       46 499 VetNed zld 35:43 
 017 Wynstra      Simon      55 497 Trimmer    37:09 
     
     Heren 60  7325m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Gruiter      Karel v d  45 305 Dynamica   31:06 
 002 Gerittsen    Han        55 312 RKHAV      32:11 
 003 Poortvliet   Hugo       44 306 Dynamica   34:28 
 004 Mettrop      Christiaan 42 496 Spark      36:28 
 005 Verbeek      Piet       43 319 AV'56      36:32 
 006 Kortleve     Kees       33 316 AV'56      36:38 
 007 Schoenmakers Anton      40 307 Dynamica   36:53 
 008 Rijke        Bram de    33 308 Dynamica   39:51 
     
     Heren Kc  2905m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Caspel       Wouter van 85 101 Energie    09:28 
 002 Verschoor    Friedo     84 298 Rotterdam  09:42 
 003 Stolk        Edwin      75 111 Flakkee    09:44 
 004 Troost       Pascal van 85 299 Haag Atlet 09:50 
 005 Fioole       Pieter Jan    297 PAC        10:00 
 006 Klem         Pieter     5  112 Flakkee    10:04 
 007 Reynhout     Richard    85 140 AV'56      10:08 
 008 Veeken       Davey v d  87 136 RKHAV      10:15 
 009 Aper         Tim        87 135 RKHAV      10:22 
 010 Maaren       Pieter van 87 290 Dynamica   11:53 
 011 Houd         Terence v  70 281 Trim       12:24 
     
     Heren kcV 2905 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Smit         Eddy       48 310 DeltaSport 10:43 
 002 Engels       Anton      62 148 Dynamica   10:47 
 003 Volleman     Roland     61 107 Scheldespo 10:58 
 004 Plateeuw     Albert     65 106 Scheldespo 11:03 
 005 Schoenmaker  Rob        58 296 Dynamica   11:15 
 006 Leeftink     Henk       64 105 Dynamica   11:21 
 007 Pluijlaar    Joost      63 118 Dynamica   11:44 
 008 Zaman        Jacques    61 109 Scheldespo 12:13 
 009 Boog         Bas van de 88 145 AV'56      12:20 
 010 Jong         Ruud de    66 147 AV'56      12:44 
 011 Kayser       Leo        60 108 Scheldespo 12:55 
     
     Dames 20  5620m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Engels Wisse Anjolie    76 060 Haag Atl z 21:21 
 002 Graaff       Marleeb    80 061 Thyphoon   21:38 
 003 Dominka      Vanakova      065 AV'56      22:44 
 004 Koole Maat   Chantal    71 066 Dynamica   24:16 
     
     Dames 35  5620m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Ysebaert     Ingrid     66 054 RKHAV      23:20 
 002 Maartense    Sjaan      55 059 AV'56      23:25 
 003 Rasenberg    Petra      65 042 Scheldespo 24:47 
 004 Gonzalez     Lia        60 046 Dynamica   25:06 
 005 Linde        Janneke vd 66 048 DeltaSport 25:18 
 006 Westerweele  Ellie      51 045 Dynamica   25:44 
 007 Kleven       Lenie van  53 047 VetNed zld 27:25 
 008 Jonge        Henny de   55 049 DeltaSport 28:45 
 009 Verhage      Regina     63 043 Dynamica t 32:08 
     
     Dames Kc  1945 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Herder       Astrid den 85 051 AV'56      07:45 
 002 Verdonk      Marianne   86 063 Scheldespo 08:07 
 003 Reijnhout    Sylvia     88 056 AV'56      08:16 
 004 Becker       Joyce      77 044 Flakkee    11:39 
     
     Dames kcV 1945m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Nijs         Margot de  63 053 RKHAV      08:09 
 002 Aper         Ellen      60 052 RKHAV      08:14 
 003 Anrooy       Mariella   67 040 AV'56      08:52 
 004 Wilde        Suus de    60 055 AV'56      09:25 
 005 Bouterse     Tina       62 041 Scheldespo 11:01 
     
     Jongens A   5620m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Pagter       Kevin de   87 024 Dynamica   20:06 
 002 Jansen       Wouter     87 023 Dynamica   20:36 
 003 Zeijseink    Sander     87 025 Dynamica   21:15 
 004 Kingma       Paul       88 021 Scheldespo 21:23 
 005 Francke      Jesper     88 022 Dynamica   21:32 
 006 Bout         Erik       87 020 Dynamica   25:29 
     
     Jongens B   3910m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Sandee       Yordi      89 003 Dynamica   14:42 
 002 Volleman     Quinten    90 001 Scheldespo 14:48 
 003 Seitte       Noes       90 008 Dynamica   14:52 
 004 Huybregtse   Danny      90 009 Trim       15:02 
 005 Luitwieler   Jermaine   89 004 Dynamica   15:05 
 006 Akkerman     Sebastian  89 002 Flakkee    16:01 
 007 Beelen       Viktor     90 006 AV'56      16:10 
 008 Jonge        Sybren de  90 005 Dynamica   16:43 
 009 Mans         Michel     90 007 AV'56      19:09 
     
     Jongens C   2440m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Exter        Niek den   92 508 Scheldespo 10:27 
 002 Adan         Erwin      92 534 Dynamica   10:41 
 003 Schoenmaker  Stefan     91 532 Dynamica   10:45 
 004 Voncken      Martin     91 507 Scheldespo 11:00 
 005 Bakker       Frits      92 643 AV'56      11:31 
 006 Paardekoper  Lars       92 641 AV'56      11:50 
 007 Brouwer      Job de     92 617 RKHAV      11:52 
 008 Luitwieler   Glenn      91 530 Dynamica   12:11 
 009 Boot         Tom        92 589 DeltaSport 12:34 
 010 Beije        Peter      91 642 AV'56      12:39 
 011 Botman       Robin      91 533 Dynamica   12:46 
 012 Colpaert     Lars       92 646 AV'56      13:06 
 013 Looy         Patrick    92 644 AV'56      13:08 
     
     Jongens D   1945m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Staal        Tommy      94 586 DeltaSport 06:59 
 002 Roelofs      Milan      94 587 DeltaSport 07:36 
 003 Vogel        Jurriaan   93 541 Dynamica   07:42 
 004 Witte        Dennis     94 544 Dynamica   07:51 
 005 Sandee       Django     93 538 Dynamica   07:56 
 006 Thomaes      Jurgen     93 503 Wielingen  07:57 
 007 Geijs        Joel       94 659 AV'56      07:58 
 008 Bouterse     Sebastiaan 94 509 Scheldespo 08:01 
 009 Elferink     Patrick    94 561 DeltaSport 08:33 
 010 Geluk        Joost      93 562 DeltaSport 08:44 
 011 Belzen       Corne van  94 546 Dynamica   08:55 
 012 Lange        Thijs de   94 634 AV'56      08:57 
 013 Beelen       Thomas     93 637 AV'56      09:07 
 014 Berlo        David van  93 537 Dynamica   09:09 
 015 Jong         Guus de    93 649 AV'56      09:11 
 016 Mattijssen   Rowan      94 510 Scheldespo 09:39 
 017 Luteijn      Arjen      94 505 Wielingen  09:47 
 018 Bostelaar    Melvin     94 543 Dynamica   10:49 
     
     Jongens Pupillen A2  950m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Thomaes      Wouter     95 502 Wielingen  03:36 
 002 Broeke       Tim van de 95 547 Dynamica   03:38 
 003 Berg         Tom van de 95 577 DeltaSport 03:52 
 004 Heijnen      Noah       95 576 DeltaSport 03:56 
 005 Balkenende   Luuk       95 665 AV'56      04:02 
 006 Bemden       Edwin van  95 578 DeltaSport 04:04 
 007 Flikweert    Stefan     95 575 DeltaSport 04:07 
 008 Leestemaker  Wouter     95 629 AV'56      04:09 
 009 Pluijlaar    Dion       95 549 Dynamica   04:14 
 010 Klompe       Bas        95 651 AV'56      04:20 
 011 Goethem      Rick van   95 608 RKHAV      04:23 
 012 AkuokoMaclea Dwayn      15 631 AV'56      04:25 
 013 Cauteren     Jordy van  95 609 RKHAV      04:30 
 014 Ponnuthurai  David      95 548 Dynamica   04:49 
 015 Joziasse     Bram       15 662 Dynamica   05:30 
     
     Jongens Pupillen A1  950m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Vos          Sven de    96 572 DeltaSport 03:58 
 002 Geluk        Tijs       96 559 DeltaSport 04:00 
 003 Vries        Joshua de  96 511 Scheldespo 04:12 
 004 Berlo        Yannick v  96 550 Dynamica   04:17 
 005 Westdorp     Nuno       96 624 AV'56      04:27 
 006 Roelans      Randy      96 606 RKHAV      04:33 
 007 Fabry        Maurice    96 512 Scheldespo 04:52 
 008 Leeftink     Wouter     96 668 Dynamica   04:54 
 009 Bruijn       Remco de   96 603 RKHAV      04:59 
 010 Jong         Sammy de   96 627 AV'56      05:05 
 011 Markenhof    Jorn       96 602 RKHAV      05:15 
 012 Moor         Colin de   96 605 RKHAV      05:28 
     
     Jongens Pupillen B   950m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Waterschoot  Nigel van  97 597 RKHAV      03:58 
 002 Velde        Tjeerd van 97 567 DeltaSport 04:01 
 003 Kreek        Kris de    97 513 Scheldespo 04:05 
 004 Heupperman   Mike       97 652 Dynamica   04:08 
 005 Anrooy       Franklin v 97 650 AV'56      04:12 
 006 Schot        Arne       97 569 DeltaSport 04:20 
 007 Leng         Finn de    97 654 Dynamica   04:26 
 008 Hillebrand   Joel       97 568 DeltaSport 04:30 
 009 Westdorp     Niels      97 623 AV'56      04:33 
 010 Heese        Julian van 97 554 Dynamica   04:35 
 011 Joziasse     Niek       17 660 Scholier   04:45 
 012 Dijkers      Luuk       97 622 AV'56      04:47 
 013 Wekke        Sander vd  97 669 DeltaSport 04:51 
 014 Jonkman      Glenn      97 514 Scheldespo 04:57 
 015 Vink         Dylan      97 595 RKHAV      05:00 
 016 Belzen       Merijn van 97 555 Dynamica   05:02 
 017 Liere        Lars van   97 620 AV'56      05:17 
 018 Voorde       Stijn van  97 596 RKHAV      05:26 
     
     Jongens Pupillen C   950m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Kouijzer     Giel       98 591 RKHAV      05:04 
 002 Sinke        Tommie     98 558 Spado      05:09 
 003 Balkenende   Bart       98 666 AV'56      05:12 
 004 Berlo        Jesper van 98 556 Dynamica   05:22 
 005 Ponnuthurai  Timoteus   98 557 Dynamica   05:58 
     
     Meisjes A   2905m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Koppelaar    Kelly      88 500 Sprint     11:48 
     
     Meisjes B   1945m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Hey          Laurey     89 529 Flakkee    07:20 
 002 Aper         Aniek      89 618 RKHAV      07:26 
 003 Hoebe        Evelien v  90 515 Scheldespo 07:33 
 004 Wilde        Renate de  89 645 AV'56      07:49 
 005 Tegelaar     Marit      96 671 Energie    08:06 
     
     Meisjes C   1945m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Platteeuw    Esther     92 655 Scheldespo 07:28 
 002 Klaassen     Bo         91 640 AV'56      07:30 
 003 Volleman     Claire     92 517 Scheldespo 07:53 
 004 Kayser       Liselot    91 516 Scheldespo 08:11 
 005 Luteijn      Bianca     92 506 Wielingen  08:41 
 006 Gorp         Iris van   92 647 AV'56      09:15 
 007 Pluijlaar    Cirelle    91 531 Dynamica   09:34 
 008 Bostelaar    Michelle   92 535 Dynamica   09:37 
 009 Cham         Isatou     91 648 AV'56      10:26 
 010 Ysebaert     Eva        92 616 RKHAV      10:29 
     
     Meisjes D   1465m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Pieters      Iris       94 635 AV'56      05:41 
 002 Hout         Dascha v d 93 657 Scheldespo 05:44 
 003 Seitte       Jhemila    93 540 DeltaSport 05:48 
 004 Mourik       Sanne van  94 579 DeltaSport 05:51 
 005 Murre        Annick     93 518 Scheldespo 06:00 
 006 Verhage      Christa    93 539 Dynamica   06:04 
 007 Vries        Layla de   93 656 Scheldespo 06:06 
 008 Jong         Jolanda 't 93 580 DeltaSport 06:08 
 009 Doeleman     Hilde      94 582 DeltaSport 06:11 
 010 Vlieger      Linda de   94 583 DeltaSport 06:13 
 011 Deurinck     Gerlinde   94 522 Scheldespo 06:17 
 012 Flipse       Danielle   94 633 AV'56      06:23 
 013 Velde        Annemiek v 93 581 DeltaSport 06:25 
 014 Groot        Ylana      94 524 Scheldespo 06:28 
 015 Es           Teuntje va 94 658 Dynamica   06:39 
 016 Waterschoot  Francoise  94 614 RKHAV      06:43 
 017 Bun          Mariska    94 612 RKHAV      06:46 
 018 Blommaert    Annelies   93 585 DeltaSport 06:49 
 019 Ysebaert     Maaike     94 615 RKHAV      06:51 
 020 Reale        Dominique  94 523 Scheldespo 06:53 
 021 Rasenberg    Ingrid     94 521 Scheldespo 06:56 
 022 Notschaele   Tjitske    93 542 Dynamica   06:57 
 023 Murre        Joyce      94 519 Scheldespo 07:00 
 024 Oppeneer     Naomi      94 520 Scheldespo 07:02 
 025 Pannekoek    Jeanitha   94 584 DeltaSport 07:13 
 026 Beule        Kylie de   94 611 RKHAV      07:15 
 027 Leuven       Ellen van  94 613 RKHAV      07:17 
 028 Gonzalez     Angelica   94 545 Dynamica   07:22 
 029 Bergen       Ilse van   94 670 Scholier   07:25 
     
     Meisjes Pupillen A2  980m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Gastel       Meike van  95 574 DeltaSport 03:54 
 002 Blommaert    Aileen     95 573 DeltaSport 03:56 
 003 Wouters      Jennifer   95 607 RKHAV      04:02 
 004 Heuperman    Marissa    95 653 Dynamica   04:25 
 005 Grutter      Marloes    95 630 AV'56      04:27 
 006 Mouthaan     Anne       95 619 RKHAV      04:33 
 007 Colpaert     Noortje    95 632 AV'56      04:46 
 008 Iwaarden     Joziane    95 667 trim       04:49 
 009 Harding      Chayenne   95 501 Wielingen  04:59 
     
     Meisjes Pupillen A1  980m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Ysebaert     Sara       96 599 RKHAV      03:59 
 002 Mourik       Emma van   96 570 DeltaSport 04:05 
 003 Volleman     Valerie    96 525 Scheldespo 04:14 
 004 Gonzalez     Maureen    96 553 Dynamica   04:18 
 005 Anrooy       Lindy van  96 626 AV'56      04:21 
 006 Slabbekoorn  Anouk      24 628 AV'56      04:23 
 007 Nijsse       Sanne      96 625 AV'56      04:29 
 008 Ysebaert     Renee      96 598 RKHAV      04:39 
 009 Gils         Robin van  96 571 DeltaSport 04:43 
 010 Gasseling    Aniek      96 663 Dynamica   05:25 
 011 Jong         Eugenie de 96 600 RKHAV      05:29 
 012 Boonman      Sanne      96 601 RKHAV      05:35 
     
     Meisjes Pupillen B   980m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Mendonca     Britt de   97 565 DeltaSport 04:16 
 002 Lockefeer    Lisane     97 664 Dynamica   04:22 
 003 Brouwer      Fieke de   97 592 RKHAV      04:25 
 004 Dorsselaer   Romy van   97 594 RKHAV      04:28 
 005 Vliet        Sara van d 97 564 DeltaSport 04:37 
 006 Gastel       Mirthe van 97 566 DeltaSport 04:40 
 007 Jobse        Danique    97 661 Dynamica   04:49 
 008 Murre        Luca       97 527 Scheldespo 05:07 
 009 Bouterse     Mariska    97 526 Scheldespo 05:14 
 010 Neefs        Steffi     97 593 RKHAV      05:19 
 011 Bastemeijer  Merel      97 621 AV'56      05:51 
     
     Meisjes Pupillen C   980m 
     naam                   geb stn club        tijd 
 001 Mendonca     Tess de    98 563 DeltaSport 05:39 
 002 Bun          Femke      98 590 RKHAV      05:55