19e Inkelloop

Uitslagenlijst - 10 Engelse Mijl

                     UITSLAGENLIJST - 10 ENGELSE MIJL
04-03-2006 19:01                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    174  Arjan Beije                Delta Sport           1971      1e H20       55:07  17,519     3:25 
    2    167  Bas de Graaf               THOR                  1971      1e H35       56:54  16,970     3:32 
    3    179  Erik Goossen               Scheldesport          1971      2e H20       57:09  16,896     3:33 
    4    175  Miquel van Tongeren        Dynamica              1971      3e H20       57:20  16,842     3:33 
    5    168  René Lambrechts            THOR                  1960      2e H35       58:31  16,501     3:38 
    6    154  Marc Riemens               Dynamica              1969      3e H35       59:53  16,124     3:43 
    7    155  Erik Poppe                 Dynamica              1967      4e H35     1:00:35  15,938     3:45 
    8    153  Erik Kok                   Dynamica              1971      4e H20     1:01:14  15,769     3:48 
    9    157  Edward de Leng             Dynamica              1962      5e H35     1:01:45  15,637     3:50 
   10    178  Wim Vroegop                Olympia Halsteren     1959      6e H35     1:01:47  15,628     3:50 
   11    659  Hanco Adriaanse            TRIM                  1971      1e HTrim   1:02:28  15,458     3:52 
   12    146  Marc Augustijn             AV '56                1963      7e H35     1:02:35  15,429     3:53 
   13    145  Giel Joziasse              AV '56                1962      8e H35     1:02:45  15,388     3:53 
   14    677  Edwin Arens                TRIM                  1969      2e HTrim   1:02:49  15,371     3:54 
   15    173  Peter van Limbergen        AV '56                1973      5e H20     1:02:50  15,367     3:54 
   16    151  Laurens vd Haven           AV '56                1965      9e H35     1:02:54  15,351     3:54 
   17    156  Arjo Verhage               Dynamica              1969     10e H35     1:04:04  15,071     3:58 
   18    651  Martin Stroosnijder        TRIM                  1963      3e HTrim   1:04:26  14,986     4:00 
   19    141  Jos den Hollander          AV '56                1964     11e H35     1:04:52  14,886     4:01 
   20    147  Wim Wouters                AV '56                1954      1e H50     1:04:58  14,863     4:02 
   21    180  Bram de Visser             Dynamica              1959     12e H35     1:05:00  14,855     4:02 
   22    670  Louren-Jan Hengst          TRIM                  1966      4e HTrim   1:05:49  14,671     4:05 
   23    658  Peter Verhage              TRIM                  1981      5e HTrim   1:06:18  14,564     4:07 
   24    148  Marius Dek                 AV '56                1950      2e H50     1:06:28  14,527     4:07 
   25    170  Jon van Caspel             Loopgroep PK          1957     13e H35     1:07:06  14,390     4:10 
   26    158  Ron Dellebeke              Dynamica              1958     14e H35     1:07:40  14,270     4:12 
   27    169  Anne Ruijsink              Loopgroep PK          1982      6e H20     1:07:54  14,221     4:13 
   28    665  Cor de Ridder              TRIM                  1970      6e HTrim   1:08:00  14,200     4:13 
   29    140  Kees vd Pol                AV '56                1946      3e H50     1:08:04  14,186     4:13 
   30    149  Huub Beelen                AV '56                1959     15e H35     1:08:09  14,168     4:14 
   31    657  Ronald Bimmel              TRIM                  1973      7e HTrim   1:08:24  14,117     4:15 
   32    139  Eric van Remortel          AV '56                1956     16e H35     1:08:25  14,113     4:15 
   33    660  Marcel Traas               TRIM                  1966      8e HTrim   1:08:27  14,106     4:15 
   34    150  Sjaan Maartense            AV '56                1955      1e D35     1:08:29  14,099     4:15 
   35    177  Adri Koole                 Dynamica              1951      4e H50     1:08:46  14,041     4:16 
   36    655  Ronnie Krocké              TRIM                  1955      9e HTrim   1:09:28  13,900     4:18 
   37    667  Jan de Vries               TRIM                  1952     10e HTrim   1:09:28  13,900     4:18 
   38    668  Henk Lous                  TRIM                  1958     11e HTrim   1:09:35  13,877     4:19 
   39    166  Wim Roose                  Loopgroep Aart Stigt  1951      5e H50     1:09:52  13,820     4:20 
   40    160  Karel vd Gruiter           Dynamica              1945      1e H60     1:10:35  13,680     4:23 
   41    672  Fred de Bree               TRIM                  1947     12e HTrim   1:12:02  13,405     4:28 
   42    143  Jack van Stel              AV '56                1962     17e H35     1:12:21  13,346     4:29 
   43    656  Freddy Blaas               TRIM                  1978     13e HTrim   1:14:27  12,970     4:37 
   44    654  Leonie Ton                 TRIM                  1975      1e DTrim   1:14:36  12,943     4:38 
   45    159  Piet Beijer                Dynamica              1948      6e H50     1:14:48  12,909     4:38 
   46    171  Wim Tempelaar              Dynamica              1952      7e H50     1:14:48  12,909     4:38 
   47    161  Hugo Poortvliet            Dynamica              1944      2e H60     1:14:59  12,877     4:39 
   48    671  Hans van Boven             TRIM                  1965     14e HTrim   1:17:17  12,494     4:48 
   49    675  Cor Labruyere              TRIM                  1959     15e HTrim   1:17:25  12,473     4:48 
   50    163  Ellie Westerweele          Dynamica              1951      2e D35     1:17:34  12,448     4:49 
   51    172  Herman Abbink              AV '56                1957     18e H35     1:17:36  12,443     4:49 
   52    661  René Aarts            Spado                 1954     16e HTrim   1:19:49  12,097     4:57 
   53    164  Ruud de Jong               AV '56                1966     19e H35     1:21:03  11,913     5:02 
   54    666  Aart van Luijk             Dynamica              1957     17e HTrim   1:21:45  11,811     5:04 
   55    662  Tobias Coppejans           TRIM                  1988      7e H20     1:24:15  11,461     5:14 
   56    663  Niels van Nieuwenhuize     TRIM                  1988      8e H20     1:24:16  11,459     5:14 
   57    676  Lars v/d Beek              TRIM                  1969     18e HTrim   1:24:48  11,387     5:16 
   58    162  Bram de Rijke              Dynamica              1933      3e H60     1:25:29  11,296     5:18 
   59    653  Jan Wiedenhoft             TRIM                  1943     19e HTrim   1:25:30  11,293     5:18 
   60    669  Elza van Zetten            Spado                 1962      2e DTrim   1:25:41  11,269     5:19 
   61    137  Joost Sprinkhuizen         AV '56                1952      8e H50     1:25:42  11,267     5:19 
   62    144  Michela van Stel           AV '56                1962      3e D35     1:25:44  11,263     5:19 
   63    152  Wanda Sloos                AV '56                1980      1e D20     1:25:46  11,258     5:19 
   64    664  Jaap de Ridder             TRIM                  1950     20e HTrim   1:29:04  10,841     5:32 
   65    674  John van Anrooy            TRIM                  1963     21e HTrim   1:31:03  10,605     5:39 
   66    165  Jan Roose                  Loopgroep Aart Stigt  1950      9e H50     1:31:58  10,499     5:42