Onderlinge oefenwedstrijd

Uitslagen Onderlinge oefenwedstrijd 2006

25-03-2006

Jongens pupillen C
PlaatsNaamVereniging40mHoogspringenBalwerpenptn
1Bart BalkenendeAV'567.90.6511.40599 ptn
2Patrick van ZwedenAV'568.50.709.47507 ptn
3Marnick LosAV'568.70.6511.78487 ptn
600m3 deelnemer(s)
1Balkenende, Bart AV'562.30.2min
2Zweden, Patrick vanAV'562.52.3min
3Los, Marnick AV'562.54.4min
Meisjes pupillen C
600m3 deelnemer(s)
1Weijers, Simone AV''562.36.3min
2Valk, Anouk v/dAV''562.54.6min
3Eveleens, Jolijn AV''563.06.4min
PlaatsNaamVereniging40mHoogspringenBalwerpenptn
1Simone WeijersAV''567.60.7511.08717 ptn
2Anouk v/d ValkAV''568.00.859.23687 ptn
3Jolijn EveleensAV''568.40.754.55439 ptn
Jongens pupillen B
1000m8 deelnemer(s)
1Anrooy, Franklin van AV'563.54.6min
2Kaat, Allon AV'564.12.2min
3Westdorp, Niels AV'564.18.0min
4Maas, Melle AV'564.18.0min
5Dijkers, Luuk AV'564.26.8min
6Vernooij, Hannes AV'564.44.8min
7Minnaard, Roel AV'564.53.8min
8Liere, Lars vanAV'565.26.5min
PlaatsNaamVereniging40mHoogspringenKogelstotenptn
1Niels WestdorpAV'567.01.104.321209 ptn
2Melle MaasAV'567.00.955.451177 ptn
3Allon KaatAV'567.40.955.901128 ptn
4Lars van LiereAV'567.90.805.13880 ptn
5Hannes VernooijAV'567.40.753.60819 ptn
6Luuk DijkersAV'567.80.803.29760 ptn
7Roel MinnaardAV'568.40.753.61655 ptn
Meisjes pupillen B
1000m2 deelnemer(s)
1Oreel, Amber AV'565.27.1min
2Bastemeijer, Merel AV'565.54.5min
PlaatsNaamVereniging40mHoogspringenKogelstotenptn
1Merel BastemeijerAV'567.50.953.74958 ptn
2Amber OreelAV'567.80.854.02854 ptn
Jongens pupillen A
1000m10 deelnemer(s)
1Balkenende A2, Luuk AV'563.40.8min
2Leestemaker A2, Wouter AV'564.04.1min
3Reijnhout A1, Jeroen AV'564.07.0min
4Vos A1, Patrick deAV'564.07.6min
5Klompe A2, Bas AV'564.13.1min
6Westdorp A1, Nuno AV'564.16.7min
7Akuoko Maclean A2, Dwayn AV'564.24.8min
8Grouwels A2, Pieter AV'564.27.7min
9Jong A1, Sammy deAV'564.36.0min
10Magnus A1, Jan Willem AV'564.51.6min
PlaatsNaamVereniging60mVerspringenKogelstotenptn
1Dwayn Akuoko Maclean A2AV'569.13.637.421520 ptn
2Wouter Leestemaker A2AV'569.13.806.681512 ptn
3Luuk Balkenende A2AV'569.53.615.761350 ptn
4Sammy de Jong A1AV'569.53.446.211344 ptn
5Pieter Grouwels A2AV'5610.03.457.001316 ptn
6Patrick de Vos A1AV'5610.43.305.241121 ptn
7Bas Klompe A2AV'5610.33.095.481108 ptn
8Jeroen Reijnhout A1AV'5610.23.244.691099 ptn
9Nuno Westdorp A1AV'5610.53.035.101044 ptn
10Jan Willem Magnus A1AV'5611.12.854.86916 ptn
Meisjes pupillen A
1000m6 deelnemer(s)
1Grutter A2, Marloes AV'564.05.1min
2Pieters A2, Dionne AV'564.23.2min
3Nijsse, Sanne AV564.24.1min
4Slabbekoorn A1, Anouk AV'564.29.0min
5Colpaert A2, Noortje AV'564.29.3min
6Vernooij A2, Marjontien AV'564.41.8min
PlaatsNaamVereniging60mVerspringenKogelstotenptn
1Dionne Pieters A2AV'569.63.515.031266 ptn
2Sanne NijsseAV569.43.394.781257 ptn
3Marloes Grutter A2AV'569.53.354.881240 ptn
4Noortje Colpaert A2AV'5610.23.306.081202 ptn
5Marjontien Vernooij A2AV'569.93.304.181118 ptn
6Anouk Slabbekoorn A1AV'5610.33.334.241070 ptn
Jongens junioren D
80m4 deelnemer(s)
1Kanters, Martin AV'5611.2sec
2Hamelink, Marc AV'5612.2sec
3Beelen, Thomas AV'5612.2sec
4Jong, Guus deAV'5612.5sec
ver3 deelnemer(s)
1Kanters, Martin AV'564.46m
2Hamelink, Marc AV'563.66m
3Jong, Guus deAV'563.34m
speer4 deelnemer(s)
1Kanters, Martin AV'5623.24m
2Beelen, Thomas AV'5617.95m
3Hamelink, Marc AV'5615.84m
4Jong, Guus deAV'5613.55m
hoog1 deelnemer(s)
1Hamelink, Marc AV'561.30m
1000m2 deelnemer(s)
1Jong, Guus deAV'564.15.1min
2Hamelink, Marc AV'564.16.2min
Meisjes junioren D
kogel5 deelnemer(s)
1Pieters, Iris AV'568.12m
2Dreu, Rosanne deAV'567.38m
3Paszkowska, Alexandra AV'566.40m
4Bastemeijer, Daphne AV'566.09m
5Flipse, DaniŽlle AV'564.56m
60m7 deelnemer(s)
1Paszkowska, Alexandra AV'568.7sec
2Dreu, Rosanne deAV'568.9sec
3Pieters, Iris AV'569.0sec
4Bastemeijer, Daphne AV'569.7sec
5Zwolle, Charlotte AV'5610.0sec
6Flipse, DaniŽlle AV'5610.1sec
7Schuilwerve, Tara AV'5610.1sec
speer6 deelnemer(s)
1Dreu, Rosanne deAV'5615.63m
2Pieters, Iris AV'5614.92m
3Zwolle, Charlotte AV'5613.23m
4Paszkowska, Alexandra AV'5611.95m
5Flipse, DaniŽlle AV'569.72m
6Bastemeijer, Daphne AV'568.73m
hoog6 deelnemer(s)
1Dreu, Rosanne deAV'561.25m
2Pieters, Iris AV'561.25m
3Flipse, DaniŽlle AV'561.25m
4Paszkowska, Alexandra AV'561.20m
5Schuilwerve, Tara AV'561.15m
6Zwolle, Charlotte AV'561.10m
discus1 deelnemer(s)
1Schuilwerve, Tara AV'5611.56m
1000m6 deelnemer(s)
1Paszkowska, Alexandra AV'563.40.0min
2Flipse, DaniŽlle AV'563.58.4min
3Dreu, Rosanne deAV'564.07.0min
4Pieters, Iris AV'564.08.9min
5Schuilwerve, Tara AV'564.18.0min
6Bastemeijer, Daphne AV'564.21.5min
Jongens junioren C
hoog5 deelnemer(s)
1Looij, Patrick AV'561.47m
2Bakker, Frits AV'561.35m
3Abbink, Tom AV561.30m
4Colpaert, Lars AV'561.30m
5Akuoko Maclean, Brehua AV'561.30m
100m7 deelnemer(s)
1Bakker, Frits AV'5613.2sec
2Beije, Peter AV'5613.6sec
3Looij, Patrick AV'5613.8sec
4Paardekoper, Lars AV'5614.2sec
5Colpaert, Lars AV'5615.1sec
6Akuoko Maclean, Brehua AV'5615.5sec
7Zielstra, Mark AV'5616.1sec
kogel6 deelnemer(s)
1Abbink, Tom AV569.25m
2Looij, Patrick AV'567.21m
3Akuoko Maclean, Brehua AV'567.15m
4Beije, Peter AV'566.87m
5Bakker, Frits AV'566.75m
6Colpaert, Lars AV'566.18m
speer6 deelnemer(s)
1Abbink, Tom AV5625.18m
2Looij, Patrick AV'5622.93m
3Akuoko Maclean, Brehua AV'5622.49m
4Bakker, Frits AV'5622.09m
5Colpaert, Lars AV'5617.20m
6Zielstra, Mark AV'5616.70m
discus3 deelnemer(s)
1Abbink, Tom AV5621.77m
2Akuoko Maclean, Brehua AV'5621.58m
3Paardekoper, Lars AV'5619.94m
1000meter6 deelnemer(s)
1Bakker, Frits AV'563.16.3min
2Looij, Patrick AV'563.23.5min
3Paardekoper, Lars AV'563.24.0min
4Beije, Peter AV'563.38.8min
5Colpaert, Lars AV'563.49.0min
6Zielstra, Mark AV'564.17.6min
Meisjes junioren C
hoog5 deelnemer(s)
1Driel, Iris vanAV'561.25m
2Rooijen, Anne vanAV'561.25m
3Klaassen, Bo AV'561.25m
4Zandee, Hannah AV'561.20m
5Wirdum, Kelly vanAV'561.20m
80m6 deelnemer(s)
1Rooijen, Anne vanAV'5610.9sec
2Klaassen, Bo AV'5611.1sec
3Zandee, Hannah AV'5611.5sec
4Driel, Iris vanAV'5611.7sec
5Gorp, Iris vanAV'5612.1sec
6Wirdum, Kelly vanAV'5612.4sec
kogel5 deelnemer(s)
1Klaassen, Bo AV'567.60m
2Gorp, Iris vanAV'566.79m
3Wirdum, Kelly vanAV'566.58m
4Zandee, Hannah AV'565.79m
5Driel, Iris vanAV'565.50m
speer3 deelnemer(s)
1Klaassen, Bo AV'5614.65m
2Gorp, Iris vanAV'5613.65m
3Driel, Iris vanAV'5612.95m
discus1 deelnemer(s)
1Wirdum, Kelly vanAV'5615.41m
1000m3 deelnemer(s)
1Klaassen, Bo AV'563.22.0min
2Zandee, Hannah AV'563.51.7min
3Gorp, Iris vanAV'564.07.5min
Jongens junioren B
hoog1 deelnemer(s)
1Zwolle, Alex AV'561.55m
100m2 deelnemer(s)
1Lavooij, Harry AV'5611.5sec
Zwolle, Alex AV'56sec
speer2 deelnemer(s)
1Lavooij, Harry AV'5634.84m
2Zwolle, Alex AV'5624.39m
2000m steeple12 deelnemer(s)
1Bakker, Frits AV569.16.6min
2Paardekooper, Lars AV569.28.5min
3Klaassen, Bo AV569.44.9min
4Beelen, Thomas AV5610.18.0min
5Paszkowska, Alexandra AV5610.39.8min
6Flipse, Danielle AV5610.48.0min
7Colpaert, Lars AV5610.54.3min
8Zandee, Hannah AV5610.54.4min
9Dreu, Rosanne deAV5610.59.2min
10Gorp, Iris vanAV5611.18.7min
11Kanters, Martin AV5612.18.2min
12Hamelink, Mark AV5612.20.4min
Meisjes junioren B
hoog2 deelnemer(s)
1Zande, Evianne v/dAV'561.50m
2Schuilwerve, Kim AV'561.20m
kogel1 deelnemer(s)
1Wilde, Renate deAV'569.07m
100m1 deelnemer(s)
1Schuilwerve, Kim AV'5615.1sec
discus2 deelnemer(s)
1Schuilwerve, Kim AV'5620.61m
2Wilde, Renate deAV'5619.68m
speer1 deelnemer(s)
1Wilde, Renate deAV'5619.49m
Jongens junioren A
kogel1 deelnemer(s)
1Stokman, Stefan AV'5612.49m
discus1 deelnemer(s)
1Stokman, Stefan AV'5628.96m
speer1 deelnemer(s)
1Stokman, Stefan AV'5632.97m
Meisjes junioren A
100m1 deelnemer(s)
1Reijnhout, Sylvia AV'5614.2sec
Mannen Senioren
100m1 deelnemer(s)
1Reijnhout, Richard AV'5611.9sec
kogel1 deelnemer(s)
1Berg, Henk v/dAV'5612.59m
discus1 deelnemer(s)
1Berg, Henk v/dAV'5637.87m
speer1 deelnemer(s)
1Reijnhout, Richard AV'5628.39m
800m2 deelnemer(s)
1Reijnhout, Richard AV'562.18.4min
2Verheijen, Miel AV562.37.3min
Vrouwen Senioren
hoog1 deelnemer(s)
1Riemens, Marieke AV'561.40m
100m2 deelnemer(s)
1Riemens, Marieke AV'5612.5sec
2Herder, Astrid denAV5613.6sec
speer1 deelnemer(s)
1Riemens, Marieke AV'5629.04m
Mannen Veteranen
100m1 deelnemer(s)
1Jong, Ruud deAV'5613.0sec
800m3 deelnemer(s)
1Pol, Kees v/dAV'562.29.6min
2Jong, Ruud deAV'562.45.6min
3Verbeek, Piet AV563.01.5min