6e avondbaancircuitwedstrijd

Uitslag Avondbaanwedstrijd AV'56 Datum:2-9-2006

Uitslagen Avondbaanwedstrijd AV'56

2-9-2006


Jongens junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Django Sandee ADSV Dynamica 1.49.6 Min. 552 Pnt
2 Guus de Jong AV '56 1.52.0 Min. 521 Pnt
3 Joost Geluk Delta Sport 1.53.1 Min. 507 Pnt
4 Thomas Beelen AV '56 1.53.9 Min. 497 Pnt
5 Jurgen Thomaes AV De Wielingen 1.57.2 Min. 457 Pnt
6 JoŽl Geijs AV '56 1.58.0 Min. 448 Pnt
7 Melvin Bostelaar ADSV Dynamica 2.37.8 Min. 105 Pnt

Jongens junioren D 80 m 2e
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Robin Geschiere ADSV Dynamica 11.2 Sec. 549 Pnt
2 JoŽl Geijs AV '56 11.3 Sec. 534 Pnt
3 Jurgen Thomaes AV De Wielingen 11.9 Sec. 448 Pnt
4 Mart Roks RK HAV 12.6 Sec. 359 Pnt

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 JoŽl Geijs AV '56 11.2 Sec. 549 Pnt
2 Robin Geschiere ADSV Dynamica 11.3 Sec. 534 Pnt
3 Jurgen Thomaes AV De Wielingen 11.6 Sec. 490 Pnt
4 Thomas Beelen AV '56 12.0 Sec. 435 Pnt
5 Joost Geluk Delta Sport 12.1 Sec. 422 Pnt
6 Guus de Jong AV '56 12.1 Sec. 422 Pnt
7 Mart Roks RK HAV 12.5 Sec. 371 Pnt

Jongens junioren D discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Django Sandee ADSV Dynamica 24.94 M 394 Pnt
2 Jurgen Thomaes AV De Wielingen 21.72 M 338 Pnt
3 Joost Geluk Delta Sport 19.63 M 300 Pnt
4 Mart Roks RK HAV 10.77 M 108 Pnt
5 Melvin Bostelaar ADSV Dynamica 9.48 M 75 Pnt

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Bjorn Briquet Spado 12.0 Sec. 785 Pnt
2 Terry Heinstman ADSV Dynamica 12.2 Sec. 753 Pnt
3 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 12.2 Sec. 753 Pnt
4 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 12.8 Sec. 662 Pnt
5 Frits Bakker AV '56 13.4 Sec. 580 Pnt
6 Lars Paardekooper AV '56 13.7 Sec. 541 Pnt
7 Peter Beije AV '56 13.8 Sec. 529 Pnt
8 Lars Colpaert AV '56 14.8 Sec. 413 Pnt

Jongens junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Bjorn Briquet Spado 18.2 Sec. 772 Pnt
2 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 18.4 Sec. 751 Pnt
3 Yannick Mol ADSV Dynamica 18.6 Sec. 730 Pnt
4 Terry Heinstman ADSV Dynamica 18.7 Sec. 720 Pnt

Jongens junioren C 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Stefan Schoenmaker ADSV Dynamica 2.12.1 Min. 755 Pnt
2 Erwin Adan ADSV Dynamica 2.12.7 Min. 747 Pnt

Jongens junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 29.49 M 467 Pnt
2 Erwin Adan ADSV Dynamica 28.09 M 445 Pnt
3 Yannick Mol ADSV Dynamica 27.96 M 443 Pnt
4 Patrick Looij AV '56 25.80 M 408 Pnt
5 Jurgen Geljon ADSV Dynamica 25.33 M 400 Pnt
6 Tom Abbink AV '56 23.13 M 363 Pnt
7 Frits Bakker AV '56 22.54 M 353 Pnt
8 Lars Colpaert AV '56 18.43 M 277 Pnt

Jongens junioren C polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Patrick Looij AV '56 2.20 M 493 Pnt
2 Jurgen Geljon ADSV Dynamica 1.90 M 410 Pnt
3 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 1.90 M 410 Pnt
4 Yannick Mol ADSV Dynamica 1.80 M 380 Pnt
5 Frits Bakker AV '56 1.80 M 380 Pnt
6 Tom Abbink AV '56 0.00 M

Jongens junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Harry Lavooy AV '56 12.1 Sec. 513 Pnt
2 Yordi Sandee ADSV Dynamica 12.6 Sec. 419 Pnt
3 Noes Seitte ADSV Dynamica 13.0 Sec. 350 Pnt
4 Michel Mans AV '56 14.2 Sec. 164 Pnt

Jongens junioren B 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Yordi Sandee ADSV Dynamica 10.38.6 Min. 452 Pnt
2 Viktor Beelen AV '56 10.40.9 Min. 446 Pnt

Jongens junioren B 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jermaine Luitwieler ADSV Dynamica 59.2 Sec. 453 Pnt
2 Noes Seitte ADSV Dynamica 64.5 Sec. 298 Pnt

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Danny Goulooze AV '56 25.81 M 375 Pnt
2 Yordi Sandee ADSV Dynamica 25.43 M 366 Pnt
3 Noes Seitte ADSV Dynamica 22.98 M 303 Pnt
4 Michel Mans AV '56 17.62 M 155 Pnt

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jermaine Luitwieler ADSV Dynamica 1.55 M 444 Pnt
2 Viktor Beelen AV '56 1.50 M 394 Pnt

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Danny Goulooze AV '56 10.36 M 486 Pnt
2 Michel Mans AV '56 8.16 M 319 Pnt

Jongens junioren B polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jermaine Luitwieler ADSV Dynamica 0.00 M

Jongens junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rinse Pieters AV '56 11.4 Sec. 657 Pnt

Jongens junioren A 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rinse Pieters AV '56 25.1 Sec. 529 Pnt

Jongens junioren A 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tim Aper RK HAV 56.9 Sec. 529 Pnt

Jongens junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Stefan Stokman AV '56 31.43 M 506 Pnt

Jongens junioren A kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Stefan Stokman AV '56 12.95 M 662 Pnt

Jongens junioren A polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rik van Leeuwen AV Parthenon 4.00 M 807 Pnt

Meisjes junioren D 60 m 2e
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Iris Pieters AV '56 8.7 Sec. 560 Pnt
2 Anniek Murre AV Scheldesport 8.9 Sec. 523 Pnt
3 Alexandra Paszkowska AV '56 8.9 Sec. 523 Pnt
4 Dominique Reale AV Scheldesport 9.2 Sec. 469 Pnt
5 Kayleigh Muriel Delta Sport 9.2 Sec. 469 Pnt
6 Dascha van der Hout AV Scheldesport 9.3 Sec. 452 Pnt
7 Tara Schuilwerve AV '56 9.4 Sec. 435 Pnt
8 Michelle Danielse AV '56 9.4 Sec. 435 Pnt
9 Kylie de Beule RK HAV 9.6 Sec. 403 Pnt
10 Marthe Knijff AV Scheldesport 9.7 Sec. 387 Pnt
11 Daphne Mol ADSV Dynamica 9.7 Sec. 387 Pnt
12 Jessie Waaning AV '56 9.8 Sec. 372 Pnt
13 Ellen van Leuven RK HAV 9.9 Sec. 357 Pnt
14 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 10.2 Sec. 313 Pnt
15 Charlotte Zwolle AV '56 10.2 Sec. 313 Pnt

Meisjes junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Dascha van der Hout AV Scheldesport 1.56.5 Min. 466 Pnt
2 DaniŽlle Flipse AV '56 2.02.8 Min. 395 Pnt
3 Jolanda 't Jong Delta Sport 2.07.0 Min. 352 Pnt
4 Tara Schuilwerve AV '56 2.08.7 Min. 335 Pnt
5 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 2.10.3 Min. 320 Pnt
6 Wendy van de Velde AV De Wielingen 2.14.8 Min. 279 Pnt
7 Marthe Knijff AV Scheldesport 2.20.9 Min. 227 Pnt

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Iris Pieters AV '56 8.6 Sec. 580 Pnt
2 Anniek Murre AV Scheldesport 8.8 Sec. 541 Pnt
3 Alexandra Paszkowska AV '56 8.9 Sec. 523 Pnt
4 Annejet Mol Delta Sport 9.0 Sec. 504 Pnt
5 Kayleigh Muriel Delta Sport 9.0 Sec. 504 Pnt
6 Dominique Reale AV Scheldesport 9.2 Sec. 469 Pnt
7 Dascha van der Hout AV Scheldesport 9.2 Sec. 469 Pnt
8 Kylie de Beule RK HAV 9.3 Sec. 452 Pnt
9 Michelle Danielse AV '56 9.3 Sec. 452 Pnt
10 Tara Schuilwerve AV '56 9.4 Sec. 435 Pnt
11 Marthe Knijff AV Scheldesport 9.5 Sec. 419 Pnt
12 Wendy van de Velde AV De Wielingen 9.6 Sec. 403 Pnt
13 Jessie Waaning AV '56 9.6 Sec. 403 Pnt
14 Daphne Mol ADSV Dynamica 9.7 Sec. 387 Pnt
15 Ellen van Leuven RK HAV 9.8 Sec. 372 Pnt
16 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 10.0 Sec. 342 Pnt
17 Charlotte Zwolle AV '56 10.3 Sec. 299 Pnt

Meisjes junioren D discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Layla de Vries AV Scheldesport 21.10 M 327 Pnt
2 Kylie de Beule RK HAV 19.35 M 295 Pnt
3 Anniek Murre AV Scheldesport 16.54 M 239 Pnt
4 Annejet Mol Delta Sport 15.38 M 215 Pnt
5 Dominique Reale AV Scheldesport 12.97 M 162 Pnt
6 Jolanda 't Jong Delta Sport 12.63 M 154 Pnt
7 Tara Schuilwerve AV '56 12.35 M 147 Pnt
8 Joyce Murre AV Scheldesport 11.27 M 121 Pnt
9 DaniŽlle Flipse AV '56 10.52 M 102 Pnt
10 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 7.33 M 13 Pnt

Meisjes junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Layla de Vries AV Scheldesport 1.35 M 499 Pnt
2 Iris Pieters AV '56 1.30 M 462 Pnt
3 Michelle Danielse AV '56 1.30 M 462 Pnt
4 Anniek Murre AV Scheldesport 1.30 M 462 Pnt
5 Kayleigh Muriel Delta Sport 1.30 M 462 Pnt
6 DaniŽlle Flipse AV '56 1.25 M 426 Pnt
7 Annejet Mol Delta Sport 1.25 M 426 Pnt
8 Wendy van de Velde AV De Wielingen 1.25 M 426 Pnt
9 Tara Schuilwerve AV '56 1.20 M 389 Pnt
10 Kylie de Beule RK HAV 1.20 M 389 Pnt
11 Marthe Knijff AV Scheldesport 1.15 M 352 Pnt
12 Jessie Waaning AV '56 1.15 M 352 Pnt
13 Daphne Mol ADSV Dynamica 1.10 M 316 Pnt
14 Charlotte Zwolle AV '56 1.10 M 316 Pnt
15 Alexandra Paszkowska AV '56 1.10 M 316 Pnt
16 Joyce Murre AV Scheldesport 1.05 M 279 Pnt

Meisjes junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Bo Klaassen AV '56 20.2 Sec. 579 Pnt
2 Khaoula Bannani AV Scheldesport 20.8 Sec. 529 Pnt
3 Anne van Driessche RK HAV 21.3 Sec. 488 Pnt
4 Jiska Bertram ADSV Dynamica 21.7 Sec. 458 Pnt
5 Hannah Zandee AV '56 22.3 Sec. 414 Pnt
8 Michelle Bostelaar ADSV Dynamica 23.4 Sec. 338 Pnt
9 Iris van Gorp AV '56 23.4 Sec. 338 Pnt

Meisjes junioren C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Bo Klaassen AV '56 1.38.5 Min. 717 Pnt
2 Esther Platteeuw AV Scheldesport 1.39.7 Min. 698 Pnt
3 Diede Fennema AV Sparta 1.46.3 Min. 598 Pnt
4 Ilse Smits Delta Sport 2.01.6 Min. 408 Pnt
5 Liselot Kaijser AV Scheldesport 2.04.8 Min. 374 Pnt
6 Kristy Blommaert Delta Sport 2.09.3 Min. 329 Pnt
7 Iris van Gorp AV '56 2.16.9 Min. 260 Pnt
8 Stephanie Bouman AV De Wielingen 2.30.1 Min. 157 Pnt

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Anne van Rooijen AV '56 10.9 Sec. 596 Pnt
2 Bo Klaassen AV '56 11.0 Sec. 580 Pnt
3 Khaoula Bannani AV Scheldesport 11.1 Sec. 564 Pnt
4 Anne van Driessche RK HAV 11.4 Sec. 519 Pnt
5 Hannah Zandee AV '56 11.4 Sec. 519 Pnt
6 Jiska Bertram ADSV Dynamica 11.4 Sec. 519 Pnt
11 Stephanie Bouman AV De Wielingen 12.7 Sec. 347 Pnt

Meisjes junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Esther Platteeuw AV Scheldesport 25.09 M 396 Pnt
2 Liselot Kaijser AV Scheldesport 23.17 M 364 Pnt
3 Diede Fennema AV Sparta 21.97 M 343 Pnt
4 Evelien Burm RK HAV 17.98 M 268 Pnt
5 Stephanie Bouman AV De Wielingen 16.59 M 240 Pnt
6 Michelle Bostelaar ADSV Dynamica 15.31 M 214 Pnt
7 Kelly van Wirdum AV '56 14.12 M 188 Pnt
8 Iris van Driel AV '56 13.67 M 178 Pnt
9 Jiska Bertram ADSV Dynamica 0.00 M

Meisjes junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Esther Platteeuw AV Scheldesport 1.40 M 541 Pnt
2 Kristy Blommaert Delta Sport 1.40 M 541 Pnt
3 Ilse Smits Delta Sport 1.30 M 462 Pnt
4 Liselot Kaijser AV Scheldesport 1.30 M 462 Pnt
5 Anne van Driessche RK HAV 1.30 M 462 Pnt
6 Stephanie Bouman AV De Wielingen 1.30 M 462 Pnt
7 Hannah Zandee AV '56 1.25 M 426 Pnt
8 Evelien Burm RK HAV 1.25 M 426 Pnt
9 Kelly van Wirdum AV '56 1.25 M 426 Pnt

Meisjes junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Daisy van de Velde AV De Wielingen 16.3 Sec. 171 Pnt

Meisjes junioren B 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 63.5 Sec. 670 Pnt

Meisjes junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Kim Schuilwerve AV '56 23.87 M 411 Pnt
2 Aniek Aper RK HAV 23.27 M 397 Pnt
3 Daisy van de Velde AV De Wielingen 19.32 M 301 Pnt

Meisjes junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Daisy van de Velde AV De Wielingen 1.25 M 417 Pnt

Meisjes junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 10.46 M 620 Pnt

Meisjes junioren A 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Esther VermuŽ Rotterdam Atletiek 61.9 Sec. 716 Pnt

Meisjes junioren A hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Glenn Letterie Delta Sport 1.45 M 672 Pnt

Mannen Senioren 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rob Sonke AV '56 12.3 Sec. 474 Pnt

Mannen Senioren 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Wouter de Brabandere ROBA 8.37.2 Min. 848 Pnt
2 Gert -Jan Smit AV '56 9.45.8 Min. 604 Pnt
3 Marino Rodrigo RK HAV 10.36.5 Min. 457 Pnt
4 Miel Verheijen AV '56 11.21.0 Min. 347 Pnt

Mannen Senioren 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Richard Reijnhout AV '56 53.9 Sec. 638 Pnt
2 Stefan de Block RK HAV 54.9 Sec. 600 Pnt
3 Jasper Ruinard AV '56 55.0 Sec. 596 Pnt

Mannen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jasper Ruinard AV '56 26.98 M 404 Pnt
2 Rob Sonke AV '56 24.79 M 350 Pnt

Mannen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Gert -Jan Smit AV '56 1.75 M 634 Pnt
2 Maarten Jansen ADSV Dynamica 1.75 M 634 Pnt
3 Arjan Meijer Delta Sport 1.55 M 444 Pnt

Mannen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Bart van Kralingen Delta Sport 11.16 M 543 Pnt
2 Jasper Ruinard AV '56 10.21 M 476 Pnt
3 Rob Sonke AV '56 10.04 M 463 Pnt

Mannen Senioren polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Bart van Kralingen Delta Sport 3.50 M 673 Pnt

Mannen Masters 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Glenn Hoffman AV Scheldesport 11.7 Sec. 593 Pnt
2 Ruud de Jong AV '56 13.2 Sec. 317 Pnt

Mannen Masters 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jacques Zaman AV Scheldesport 27.3 Sec. 363 Pnt

Mannen Masters 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Erik Goossen AV Scheldesport 9.46.8 Min. 600 Pnt
2 Michel van den Bos Delta Sport 10.04.2 Min. 548 Pnt
3 Edward de Leng ADSV Dynamica 10.24.2 Min. 490 Pnt

Mannen Masters 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Glenn Hoffman AV Scheldesport 57.1 Sec. 522 Pnt
2 Jacques Zaman AV Scheldesport 59.0 Sec. 459 Pnt
3 Albert Platteeuw AV Scheldesport 62.1 Sec. 365 Pnt
4 Jos Geluk Delta Sport 62.6 Sec. 351 Pnt

Mannen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jeroen Hage ADSV Dynamica 36.98 M 625 Pnt
2 Geert Oerlemans master 50+ SV Diomedon 34.90 M 582 Pnt
3 Donald Segers master 60+ RK HAV 33.41 M 550 Pnt
4 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 24.82 M 350 Pnt
5 Jos Geluk Delta Sport 24.57 M 344 Pnt
6 Emile Fabry AV Scheldesport 24.36 M 339 Pnt
7 Leo Kaijser AV Scheldesport 20.26 M 230 Pnt

Mannen Masters hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Kees-Jan Mol ADSV Dynamica 1.65 M 540 Pnt
2 Jeroen Hage ADSV Dynamica 1.60 M 492 Pnt
3 Jos Geluk Delta Sport 1.55 M 444 Pnt
4 Rinus Polderman master 50+ AV '56 1.30 M 188 Pnt
5 Geert Oerlemans master 50+ SV Diomedon 1.20 M 79 Pnt

Mannen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jeroen Hage ADSV Dynamica 10.70 M 511 Pnt
2 Donald Segers master 60+ RK HAV 10.40 M 489 Pnt
3 Emile Fabry AV Scheldesport 10.36 M 486 Pnt
4 Geert Oerlemans master 50+ SV Diomedon 9.99 M 460 Pnt
5 Jos Geluk Delta Sport 9.22 M 402 Pnt
6 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 8.60 M 354 Pnt
7 Albert Platteeuw AV Scheldesport 7.37 M 253 Pnt
8 Leo Kaijser AV Scheldesport 6.45 M 172 Pnt

Mannen Masters polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Kees-Jan Mol ADSV Dynamica 1.90 M 161 Pnt
2 Jeroen Hage ADSV Dynamica 0.00 M
3 Albert Platteeuw AV Scheldesport 0.00 M

Vrouwen Senioren 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sandra de Block RK HAV 10.44.7 Min. 681 Pnt

Vrouwen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Linda Visser Dynamica 29.80 M 540 Pnt
2 Audrey de Beule RK HAV 24.59 M 428 Pnt
3 Nathalie Wijsevelde AV Scheldesport 20.47 M 330 Pnt
4 Jessica Segers RK HAV 20.10 M 321 Pnt

Vrouwen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Linda Visser Dynamica 10.20 M 603 Pnt
2 Audrey de Beule RK HAV 8.83 M 507 Pnt
3 Nathalie Wijsevelde AV Scheldesport 8.06 M 451 Pnt
4 Jessica Segers RK HAV 6.80 M 351 Pnt

Vrouwen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Brenda Bostelaar-van Essen ADSV Dynamica 22.01 M 368 Pnt
2 Tina Bouterse AV Scheldesport 18.08 M 269 Pnt

Vrouwen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Brenda Bostelaar-van Essen ADSV Dynamica 9.02 M 521 Pnt
2 Tina Bouterse AV Scheldesport 6.28 M 308 Pnt