Onderlinge oefenwedstrijd

Uitslag Onderlinge Oefenwedstrijd 24-3-2007

Uitslagen Onderlinge Oefenwedstrijd

24-3-2007


Jongens pupillen C Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m 600m hoog bal Totaal Punten
1 Sam Pietersen AV '56 7.9 Sec. 2.37.9 Min. 0.75 M 11.09 M 871 Pnt
2 Kevin van Limbergen AV '56 8.1 Sec. 3.41.0 Min. 0.80 M 20.88 M 829 Pnt

Meisjes pupillen C Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m 600m hoog bal Totaal Punten
1 Rosanna Hoogerland AV '56 7.6 Sec. 2.33.4 Min. 1.00 M 14.46 M 1194 Pnt
2 Nadine Leestemaker mini AV '56 8.9 Sec. 3.00.5 Min. 0.65 M 7.29 M 446 Pnt

Jongens pupillen B Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m 1000m hoog kogel Totaal Punten
1 Sven Moerbeek AV '56 7.5 Sec. 4.24.2 Min. 1.05 M 4.30 M 1383 Pnt
2 Bas de Fouw AV '56 7.3 Sec. 4.04.3 Min. 0.85 M 4.54 M 1375 Pnt
3 Bart Balkenende AV '56 7.5 Sec. 4.24.8 Min. 0.85 M 3.69 M 1187 Pnt
4 Marnick Los AV '56 7.9 Sec. 4.33.1 Min. 0.85 M 4.38 M 1139 Pnt
5 Patrick van Zweden AV '56 7.8 Sec. 5.05.3 Min. 0.80 M 3.63 M 956 Pnt
6 Gijs Vader AV '56 8.4 Sec. 5.29.7 Min. 0.80 M 2.60 M 706 Pnt

Meisjes pupillen B Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m 1000m hoog kogel Totaal Punten
1 Simone Weijers AV '56 7.2 Sec. 5.02.8 Min. 0.95 M 3.40 M 1164 Pnt
2 Anouk Valk AV '56 7.8 Sec. 5.06.1 Min. 1.00 M 3.90 M 1121 Pnt
3 Laurien Deurwaarder AV '56 8.6 Sec. 4.31.1 Min. 0.70 M 3.57 M 869 Pnt

Jongens pupillen A(1e jrs) Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m 1000m ver kogel Totaal Punten
1 Luuk Dijkers AV '56 11.8 Sec. 4.25.2 Min. 2.55 M 4.71 M 1072 Pnt
2 Jorick Oggel AV '56 13.0 Sec. 5.22.9 Min. 1.97 M 2.66 M 490 Pnt
3 Lars van Liere AV '56 0 Pnt

Meisjes pupillen A(1e jrs) Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m 1000m ver kogel Totaal Punten
1 Amber Oreel AV '56 11.4 Sec. 4.55.7 Min. 2.81 M 5.25 M 1097 Pnt
2 Merel Bastemeijer AV '56 11.0 Sec. 5.27.9 Min. 2.94 M 4.42 M 1021 Pnt

Jongens pupillen A(2e jrs) Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m 1000m ver kogel Totaal Punten
1 Patrick de Vos AV '56 10.3 Sec. 3.58.2 Min. 3.38 M 5.55 M 1595 Pnt
2 Nuno Westdorp AV '56 10.7 Sec. 4.02.0 Min. 3.18 M 6.00 M 1511 Pnt
3 Sammy de Jong AV '56 9.8 Sec. 4.51.3 Min. 3.35 M 6.52 M 1510 Pnt
4 Jan Willem Magnus AV '56 11.6 Sec. 4.38.7 Min. 3.30 M 4.81 M 1200 Pnt
5 Tim v/d Linde AV '56 11.1 Sec. 5.12.2 Min. 2.58 M 4.07 M 953 Pnt

Meisjes pupillen A(2e jrs) Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m 1000m ver kogel Totaal Punten
1 Sanne Nijsse AV '56 9.6 Sec. 4.00.8 Min. 3.36 M 6.80 M 1758 Pnt
2 Anouk Slabbekoorn AV '56 10.5 Sec. 3.27 M 5.73 M 1133 Pnt

Jongens junioren D 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 JoŽl Geijs AV '56 3.30.1 Min.
2 Wouter Leestemaker AV '56 3.42.8 Min.
3 Pieter Grouwels AV '56 3.43.2 Min.

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 JoŽl Geijs AV '56 11.7 Sec.
2 Wouter Leestemaker AV '56 12.5 Sec.
3 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 12.6 Sec.
4 Pieter Grouwels AV '56 13.2 Sec.

Jongens junioren D discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 13.96 M
2 Pieter Grouwels AV '56 12.35 M
3 Wouter Leestemaker AV '56 12.27 M

Jongens junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 1.31 M
2 Wouter Leestemaker AV '56 1.20 M
3 Pieter Grouwels AV '56 1.15 M

Jongens junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Pieter Grouwels AV '56 18.04 M
2 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 17.07 M
3 Wouter Leestemaker AV '56 6.63 M

Jongens junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 3.70 M
2 Wouter Leestemaker AV '56 3.69 M
3 Pieter Grouwels AV '56 3.50 M

Meisjes junioren D 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 DaniŽlle Flipse AV '56 3.36.1 Min.
2 Alexandra Paszkowska AV '56 3.57.4 Min.
3 Marloes Grutter AV '56 3.59.9 Min.
4 Jeannot Zandee AV '56 4.01.3 Min.

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Alexandra Paszkowska AV '56 9.2 Sec.
2 Jeannot Zandee AV '56 9.5 Sec.
3 Marloes Grutter AV '56 10.0 Sec.
4 DaniŽlle Flipse AV '56 10.3 Sec.
5 Dionne Pieters AV '56 10.7 Sec.
6 Noor Colpaert AV '56 10.8 Sec.

Meisjes junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Alexandra Paszkowska AV '56 1.20 M
2 Noor Colpaert AV '56 1.15 M
3 DaniŽlle Flipse AV '56 1.15 M

Meisjes junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dionne Pieters AV '56 6.81 M
2 DaniŽlle Flipse AV '56 6.61 M
3 Noor Colpaert AV '56 5.90 M
4 Marloes Grutter AV '56 5.43 M

Meisjes junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Alexandra Paszkowska AV '56 20.96 M
2 DaniŽlle Flipse AV '56 11.25 M
3 Noor Colpaert AV '56 10.49 M
4 Dionne Pieters AV '56 9.77 M

Jongens junioren C 1000 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lars Paardekooper AV '56 2.44.9 Min.
2 Patrick Looij AV '56 3.10.1 Min.
3 Thomas Beelen AV '56 3.29.6 Min.
4 Guus de Jong AV '56 3.31.4 Min.
5 Tom Abbink AV '56 3.36.3 Min.

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Frits Bakker AV '56 13.6 Sec.
2 Patrick Looij AV '56 13.9 Sec.
3 Martin Kanters AV '56 14.4 Sec.
4 Tom Abbink AV '56 15.0 Sec.
5 Marc Hamelink AV '56 15.1 Sec.
6 Lars Colpaert AV '56 15.5 Sec.

Jongens junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marc Hamelink AV '56 18.87 M

Jongens junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Looij AV '56 1.60 M
2 Frits Bakker AV '56 1.45 M
3 Lars Colpaert AV '56 1.39 M
4 Marc Hamelink AV '56 1.39 M
5 Thomas Beelen AV '56 1.36 M
6 Tom Abbink AV '56 1.36 M

Jongens junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tom Abbink AV '56 10.57 M
2 Patrick Looij AV '56 8.21 M
3 Lars Paardekooper AV '56 7.76 M
4 Thomas Beelen AV '56 7.70 M
5 Lars Colpaert AV '56 6.40 M

Jongens junioren C speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tom Abbink AV '56 31.76 M
2 Patrick Looij AV '56 31.04 M
3 Frits Bakker AV '56 25.36 M
4 Thomas Beelen AV '56 20.10 M
5 Lars Colpaert AV '56 17.14 M

Meisjes junioren C 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tara Schuilwerve AV '56 3.58.5 Min.

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Pieters AV '56 11.7 Sec.
2 Rosanne de Dreu AV '56 12.3 Sec.
3 Tara Schuilwerve AV '56 12.7 Sec.
4 Michelle Danielse AV '56 13.1 Sec.

Meisjes junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Pieters AV '56 15.55 M
2 Rosanne de Dreu AV '56 14.38 M
3 Iris de Jong AV '56 12.66 M
4 Tara Schuilwerve AV '56 12.21 M

Meisjes junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Pieters AV '56 1.35 M
2 Rosanne de Dreu AV '56 1.30 M
3 Michelle Danielse AV '56 1.30 M
4 Tara Schuilwerve AV '56 1.25 M
5 Charlotte Zwolle AV '56 1.20 M

Meisjes junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Pieters AV '56 7.48 M
2 Rosanne de Dreu AV '56 7.05 M
3 Michelle Danielse AV '56 6.52 M
4 Iris de Jong AV '56 6.23 M
5 Tara Schuilwerve AV '56 4.88 M

Meisjes junioren C speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michelle Danielse AV '56 12.43 M
2 Charlotte Zwolle AV '56 11.31 M

Jongens junioren B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Alex Zwolle AV '56 2.43.4 Min.
2 Viktor Beelen AV '56 2.56.1 Min.
3 Rien de Bock AV '56 3.21.0 Min.
4 Michel Mans AV '56 3.49.4 Min.

Jongens junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Alex Zwolle AV '56 13.1 Sec.
2 Viktor Beelen AV '56 14.0 Sec.
3 Rien de Bock AV '56 15.0 Sec.
4 Michel Mans AV '56 15.2 Sec.

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michel Mans AV '56 20.00 M

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rien de Bock AV '56 1.51 M
2 Viktor Beelen AV '56 1.48 M

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michel Mans AV '56 7.88 M

Meisjes junioren B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Bo Klaassen AV '56 3.05.5 Min.

Meisjes junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Bo Klaassen AV '56 14.2 Sec.

Meisjes junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Kelly van Wirdum AV '56 13.52 M

Meisjes junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Kelly van Wirdum AV '56 7.75 M

Jongens junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rinse Pieters AV '56 11.8 Sec.
2 Harry Lavooy AV '56 12.7 Sec.

Jongens junioren A kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rinse Pieters AV '56 9.40 M

Jongens junioren A speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rinse Pieters AV '56 32.26 M
2 Harry Lavooy AV '56 29.26 M

Mannen Senioren 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Gert-Jan Smit AV '56 2.45.4 Min.
2 Richard Reijnhout AV '56 2.52.3 Min.
3 Miel Verheijen AV '56 3.24.2 Min.

Mannen Senioren 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Richard Reijnhout AV '56 12.4 Sec.

Mannen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Gert-Jan Smit AV '56 1.81 M

Mannen Senioren speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Richard Reijnhout AV '56 23.91 M

Vrouwen Senioren 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Astrid den Herder AV '56 2.33.6 Min.

Vrouwen Masters 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 JuliŽtte Visser AV '56 4.00.5 Min.

Vrouwen Masters 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 JuliŽtte Visser AV '56 19.0 Sec.

2000m steeple
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Gert-Jan Smit AV '56 8.19.5 Min.
2 Viktor Beelen AV '56 8.26.4 Min.
3 Thomas Beelen AV '56 8.26.9 Min.
4 DaniŽlle Flipse AV '56 10.15.9 Min.
5 Rosanne de Dreu AV '56 13.08.7 Min.
6 Noor Colpeart AV '56 13.08.7 Min.
7 Jeannot Zandee AV '56 13.08.7 Min.
8 Alexandra Paszkowska AV '56 13.08.7 Min.
9 Wouter Leestemaker AV '56 13.15.3 Min.
10 Pieter Grouwels AV '56 13.15.3 Min.
11 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 13.15.3 Min.