Scholierenwedstrijd

Uitslag Scholierenatletiekdag 2007 2-6-2007

Uitslagen Scholierenatletiekdag 2007

2-6-2007


jongens groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernis ver bal Totaal Punten
1 Jordi Bot Bisschop Ernstschool 7.0 Sec. 0.24.9 Min. 3.08 M 19.50 M 1440 Pnt
2 Kevin van Limbergen De Poeljeugd 8.0 Sec. 0.26.1 Min. 2.45 M 24.54 M 1191 Pnt
3 Sven Moerbeek Kloetingse school 7.5 Sec. 0.26.7 Min. 2.64 M 15.31 M 1178 Pnt
4 Bart Balkenende Bisschop Ernstschool 7.9 Sec. 0.25.6 Min. 2.80 M 14.22 M 1131 Pnt
5 Marvin Openeer De Tweemaster 7.4 Sec. 0.26.6 Min. 2.20 M 16.07 M 1122 Pnt
6 Bart Geerts De Poeljeugd 8.2 Sec. 0.25.7 Min. 2.42 M 15.49 M 1029 Pnt
7 Rick van Sluys De Poeljeugd 7.8 Sec. 0.27.2 Min. 2.21 M 13.15 M 1000 Pnt
8 Marc Jakobs Bisschop Ernstschool 7.9 Sec. 0.26.9 Min. 2.44 M 9.76 M 969 Pnt
9 Gijs Vader Bisschop Ernstschool 8.2 Sec. 0.29.7 Min. 2.11 M 11.27 M 864 Pnt
10 Stijn Langedijk De Poeljeugd 8.4 Sec. 0.28.5 Min. 2.15 M 10.31 M 833 Pnt
11 Kacper Paszkowski Bisschop Ernstschool 9.0 Sec. 0.29.5 Min. 2.23 M 11.86 M 790 Pnt
12 Mark Langedijk De Poeljeugd 9.0 Sec. 0.32.8 Min. 2.13 M 8.86 M 687 Pnt

meisjes groep 4 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernis ver bal Totaal Punten
1 Suzan Zegers De Poeljeugd 7.9 Sec. 0.28.6 Min. 2.44 M 12.70 M 1011 Pnt
2 Ewa de Regt Schengehof 7.8 Sec. 0.26.2 Min. 2.20 M 7.80 M 901 Pnt
3 Annabel Reins 't Noorderlicht 8.1 Sec. 0.27.6 Min. 1.97 M 11.98 M 880 Pnt
4 Intissar Talb De Tweemaster 8.5 Sec. 0.26.8 Min. 1.83 M 12.23 M 803 Pnt
5 Armida van Meel De Tweemaster 9.7 Sec. 0.37.2 Min. 1.64 M 11.40 M 527 Pnt
6 Ivana Dahoe De Tweemaster 10.2 Sec. 0.35.5 Min. 1.80 M 9.69 M 485 Pnt

jongens groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernis ver bal Totaal Punten
1 Bas de Fouw Holtkamp 7.4 Sec. 0.24.5 Min. 3.12 M 14.59 M 1307 Pnt
2 Ferdie Vroegop Bisschop Ernstschool 7.5 Sec. 0.27.3 Min. 2.85 M 16.14 M 1248 Pnt
3 ReŘel Illis 't Noorderlicht 7.9 Sec. 0.28.0 Min. 2.64 M 17.62 M 1157 Pnt
4 Severano Verhoef De Zuidwesthoek 8.3 Sec. 0.28.6 Min. 2.60 M 12.37 M 999 Pnt

meisjes groep 5 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m Hindernis ver bal Totaal Punten
1 Simone Weijers 't Noorderlicht 7.2 Sec. 0.26.0 Min. 2.94 M 13.52 M 1285 Pnt
2 Lara Verhoef Kohnstamschool 7.5 Sec. 0.24.6 Min. 3.10 M 11.04 M 1222 Pnt
3 Anouk Valk 't Noorderlicht 7.7 Sec. 0.27.5 Min. 2.61 M 11.80 M 1091 Pnt
4 Isabelle Voois Obs Voorhoute 8.8 Sec. 0.26.0 Min. 2.50 M 12.41 M 920 Pnt
5 Anouska Iliohan 't Noorderlicht 8.7 Sec. 0.31.4 Min. 2.07 M 7.83 M 735 Pnt
6 Jennifer Proost 't Noorderlicht 9.4 Sec. 0.33.6 Min. 2.00 M 12.10 M 710 Pnt

jongens groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernis ver bal Totaal Punten
1 Ruurd Oosterhof Bisschop Ernstschool 10.4 Sec. 0.25.8 Min. 3.41 M 23.51 M 1454 Pnt
2 Brian de Winter Obs Voorhoute 10.0 Sec. 0.22.1 Min. 3.29 M 19.17 M 1442 Pnt
3 Bob Husson Jan v. Schengenschool 9.8 Sec. 0.23.2 Min. 3.25 M 16.61 M 1421 Pnt
4 Jules Huisman Jan v Schengenschool 10.3 Sec. 0.23.4 Min. 3.05 M 16.56 M 1306 Pnt
5 Nico Wijts De Poeljeugd 11.0 Sec. 0.25.9 Min. 3.15 M 21.98 M 1303 Pnt
6 Luuk Dijkers Holtkamp 11.0 Sec. 0.25.7 Min. 2.89 M 15.67 M 1160 Pnt
7 Nordien Dachouite De Tweemaster 13.0 Sec. 0.29.6 Min. 2.33 M 18.97 M 877 Pnt

meisjes groep 6 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m Hindernis ver bal Totaal Punten
1 Saskia Zegers De Poeljeugd 10.6 Sec. 0.24.0 Min. 2.93 M 16.93 M 1245 Pnt
2 Amber Oreel De Moolhoek 10.5 Sec. 0.25.1 Min. 2.90 M 16.07 M 1235 Pnt
3 Loes Janssen De Moolhoek 10.7 Sec. 0.26.2 Min. 3.03 M 10.51 M 1133 Pnt
4 Lisa Pieters De Moolhoek 10.4 Sec. 0.24.5 Min. 2.70 M 11.51 M 1133 Pnt
5 Bente Sinke Obs Voorhoute 11.1 Sec. 0.26.6 Min. 3.00 M 13.57 M 1132 Pnt
6 Blerina Mehmeti Obs Voorhoute 11.4 Sec. 0.26.9 Min. 2.89 M 16.35 M 1120 Pnt
7 Didi de Vries De Poeljeugd 11.2 Sec. 0.25.1 Min. 2.74 M 15.97 M 1115 Pnt
8 Charrissa Frissen 't Opstapje 12.0 Sec. 0.29.7 Min. 2.93 M 19.68 M 1102 Pnt
9 Mette Wagenvoort 't Noorderlicht 11.0 Sec. 0.24.5 Min. 2.67 M 14.20 M 1097 Pnt
10 Marlissa Openeer De Tweemaster 11.1 Sec. 0.26.3 Min. 2.52 M 16.42 M 1084 Pnt
11 Femke v/d Bogaart 't Opstapje 11.6 Sec. 0.28.0 Min. 2.66 M 11.06 M 956 Pnt
12 Rosalie van Beek 't Opstapje 12.8 Sec. 0.29.4 Min. 2.06 M 9.93 M 690 Pnt

jongens groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver hoog kogel Totaal Punten
1 Luuk Balkenende Bisschop Ernstschool 9.7 Sec. 3.24 M 1.05 M 7.47 M 1724 Pnt
2 Nuno Westdorp De Zuidwesthoek 10.6 Sec. 2.78 M 1.20 M 5.88 M 1521 Pnt
3 Sammy de Jong De Kattenschulp 9.6 Sec. 3.37 M 0.70 M 6.70 M 1465 Pnt
4 Patrick de Vos De Kattenschulp 10.6 Sec. 3.16 M 1.00 M 5.50 M 1425 Pnt
5 Ruben Welten Bisschop Ernstschool 11.0 Sec. 2.82 M 0.95 M 4.78 M 1222 Pnt

meisjes groep 7 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver hoog kogel Totaal Punten
1 Marloes Grutter Jan v. Schengen 9.5 Sec. 3.23 M 1.10 M 5.01 M 1641 Pnt
2 Cindy Zegers De Poeljeugd 9.8 Sec. 3.23 M 1.05 M 5.46 M 1587 Pnt
3 Jessie Raas De Poeljeugd 9.8 Sec. 3.13 M 1.05 M 3.48 M 1424 Pnt
4 Marije Nieuwenhuize Jan v. Schengen 10.4 Sec. 2.72 M 1.10 M 5.01 M 1406 Pnt
5 Carolien Volleman Jan v. Schengen 11.1 Sec. 2.47 M 1.00 M 5.98 M 1255 Pnt
6 Marscha de Klerk Jan v. Schengen 10.4 Sec. 2.95 M 0.90 M 3.81 M 1218 Pnt
7 Sharon de Schipper Jan v. Schengen 10.3 Sec. 2.51 M 1.00 M 3.38 M 1181 Pnt
8 Joelle Govaarts Bisschop Ernstschool 11.6 Sec. 2.39 M 0.95 M 2.78 M 909 Pnt

jongens groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver hoog kogel Totaal Punten
1 Marc Wijts De Poeljeugd 9.8 Sec. 3.33 M 1.25 M 8.77 M 1943 Pnt
2 Yulin Loeve De Poeljeugd 10.0 Sec. 2.63 M 0.80 M 6.11 M 1295 Pnt

meisjes groep 8 Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver hoog kogel Totaal Punten
1 Noor Colpaert Prinses Ireneschool 10.1 Sec. 2.92 M 1.20 M 5.96 M 1621 Pnt