Ir. Knaap pupillenwedstrijd

Jongens pupillen C Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Joost van den Doel Delta Sport 7.3 Sec. 3.09 M 27.88 M 1243 Pnt
2 Sebastian van Holland AV De Wielingen 7.7 Sec. 3.00 M 25.41 M 1118 Pnt
3 Ruben van Meer Delta Sport 7.2 Sec. 2.99 M 16.28 M 1086 Pnt
4 Dominic Fabry AV Scheldesport 8.1 Sec. 2.65 M 18.26 M 881 Pnt
5 Bryan Vink RK HAV 7.9 Sec. 2.76 M 14.28 M 875 Pnt
6 Sergio Harinck ADSV Dynamica 7.9 Sec. 2.45 M 11.94 M 772 Pnt
7 Arjan van Dorsselaar RK HAV 8.3 Sec. 2.43 M 10.08 M 667 Pnt

Meisjes pupillen C Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m hoog bal Totaal Punten
1 Amber Boutens AV Scheldesport 6.8 Sec. 0.95 M 12.77 M 1107 Pnt
2 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 7.1 Sec. 0.90 M 16.79 M 1068 Pnt
3 Britt van Liere Delta Sport 7.3 Sec. 1.00 M 9.89 M 980 Pnt
4 Maaike de Kreek AV Scheldesport 7.4 Sec. 0.90 M 14.47 M 970 Pnt
5 Amanda Dekker Delta Sport 7.4 Sec. 0.80 M 18.43 M 959 Pnt
6 Anouk de Bruijn RK HAV 7.6 Sec. 0.85 M 15.94 M 918 Pnt
7 Sharon van Wateschoot RK HAV 7.9 Sec. 0.85 M 13.56 M 825 Pnt
8 Selina de Vries AV Scheldesport 7.6 Sec. 0.80 M 12.09 M 817 Pnt

Jongens pupillen B Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Jens d' Hondt RK HAV 6.7 Sec. 3.24 M 21.77 M 1329 Pnt
2 Maarten Biesbroeck RK HAV 6.9 Sec. 3.42 M 20.62 M 1302 Pnt
3 Pelle Gelderblom Delta Sport 7.0 Sec. 3.22 M 20.32 M 1235 Pnt
4 Martijn Flikweert Delta Sport 6.9 Sec. 3.18 M 17.53 M 1210 Pnt
5 Mika Maas ADSV Dynamica 7.0 Sec. 3.06 M 19.42 M 1190 Pnt
6 Nout van den Bos Delta Sport 7.3 Sec. 3.32 M 19.62 M 1182 Pnt
7 Floris Huigh AV De Wielingen 7.2 Sec. 2.78 M 25.39 M 1171 Pnt
8 Sven Moerbeek AV '56 7.0 Sec. 3.00 M 18.85 M 1170 Pnt
9 Matthias Houtzager Delta Sport 7.2 Sec. 3.33 M 16.49 M 1158 Pnt
10 Jouke de Jong AV '56 7.2 Sec. 2.94 M 18.54 M 1111 Pnt
11 Giel Kouijzer RK HAV 7.6 Sec. 2.97 M 19.30 M 1049 Pnt
12 Timo Ponnuthurai ADSV Dynamica 7.0 Sec. 3.04 M 9.70 M 1023 Pnt
13 Bart Balkenende AV '56 7.5 Sec. 2.54 M 15.52 M 924 Pnt
14 Marnick Los AV '56 8.0 Sec. 2.67 M 17.73 M 895 Pnt

Meisjes pupillen B Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m hoog kogel Totaal Punten
1 Romy Lauwers RK HAV 7.0 Sec. 1.00 M 4.88 M 1226 Pnt
2 Femke Bun RK HAV 7.1 Sec. 1.05 M 4.41 M 1208 Pnt
3 Anouk Valk AV '56 7.3 Sec. 1.05 M 4.52 M 1175 Pnt
4 Caya Murre AV Scheldesport 7.1 Sec. 0.95 M 4.86 M 1167 Pnt
5 Jessie van Maele RK HAV 6.9 Sec. 0.90 M 4.21 M 1128 Pnt
6 Manon de Bruin RK HAV 7.0 Sec. 1.00 M 2.67 M 1051 Pnt
7 Annemijn van Broeck RK HAV 7.5 Sec. 0.90 M 4.12 M 996 Pnt
8 Jolien Siebum ADSV Dynamica 7.5 Sec. 0.95 M 3.43 M 979 Pnt
9 Eva Ferket RK HAV 7.8 Sec. 0.80 M 4.26 M 877 Pnt
10 Ewa de Regt AV '56 7.3 Sec. 0.80 M 2.93 M 866 Pnt
11 Maroussia Wegman AV Scheldesport 8.1 Sec. 0.90 M 3.67 M 854 Pnt
12 Jolijn Eveleens AV '56 8.2 Sec. 0.90 M 3.10 M 791 Pnt
13 Tess de Mendonca Delta Sport 7.9 Sec. 0.85 M 2.95 M 791 Pnt
14 Naomi van Vossen Delta Sport 8.3 Sec. 0.85 M 3.58 M 778 Pnt
15 Simone Ruiter AV Scheldesport 8.6 Sec. 0.85 M 3.44 M 720 Pnt
16 Naomi v/d Bijl Delta Sport 8.9 Sec. 0.80 M 3.52 M 649 Pnt
17 Merel Noomen Delta Sport 8.2 Sec. 0.85 M 1.34 M 571 Pnt
18 Jasmijn van Gurp Delta Sport 9.3 Sec. 0.65 M 2.80 M 424 Pnt
19 Elske v/d Veen AV '56 9.7 Sec. 0.60 M 1.51 M 204 Pnt

Jongens pupillen A(1e jrs) Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Kris de Kreek AV Scheldesport 9.8 Sec. 3.64 M 28.96 M 1387 Pnt
2 Melle Maas AV '56 9.2 Sec. 3.51 M 18.92 M 1334 Pnt
3 Gennaro Biswane ADSV Dynamica 9.1 Sec. 3.06 M 20.81 M 1289 Pnt
4 Finn de Leng ADSV Dynamica 10.3 Sec. 3.59 M 24.71 M 1249 Pnt
5 Nigel van Waterschoot RK HAV 9.9 Sec. 3.55 M 19.49 M 1232 Pnt
6 Joseph Tremonti ADSV Dynamica 10.4 Sec. 3.17 M 22.53 M 1123 Pnt
7 Thomas Steenbergen ADSV Dynamica 10.2 Sec. 3.34 M 17.98 M 1122 Pnt
8 Sander van der Wekken Delta Sport 10.3 Sec. 3.41 M 17.74 M 1118 Pnt
9 Dylan Vink RK HAV 10.6 Sec. 3.09 M 23.80 M 1096 Pnt
10 Arne Schot Delta Sport 10.8 Sec. 3.22 M 20.27 M 1047 Pnt
11 Tjeerd van de Velde Delta Sport 10.8 Sec. 3.01 M 11.52 M 866 Pnt
12 Stijn van Voorde RK HAV 10.9 Sec. 2.77 M 12.88 M 829 Pnt
13 Luuk Dijkers AV '56 11.1 Sec. 2.89 M 10.55 M 785 Pnt

Meisjes pupillen A(1e jrs) Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Luka van Dijk RK HAV 9.9 Sec. 1.15 M 5.69 M 1333 Pnt
2 Tessa van den Brink AV Scheldesport 9.0 Sec. 1.00 M 4.75 M 1315 Pnt
3 Amber van der Heydt DK en AV Hercules 9.9 Sec. 0.95 M 7.55 M 1297 Pnt
4 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 9.5 Sec. 1.00 M 5.83 M 1296 Pnt
5 Fieke de Brouwer RK HAV 9.6 Sec. 1.05 M 5.26 M 1280 Pnt
6 Romy van Dorsselaer RK HAV 10.0 Sec. 1.05 M 5.00 M 1198 Pnt
7 Luca Murre AV Scheldesport 10.1 Sec. 1.00 M 5.63 M 1188 Pnt
8 Britt de Mendonca Delta Sport 10.3 Sec. 1.00 M 5.03 M 1118 Pnt
9 Mariska Bouterse AV Scheldesport 10.7 Sec. 0.95 M 5.45 M 1054 Pnt

Jongens pupillen A(2e jrs) Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Tijs Geluk Delta Sport 9.5 Sec. 4.03 M 34.29 M 1575 Pnt
2 Steven Roelse ADSV Dynamica 9.6 Sec. 4.23 M 29.00 M 1539 Pnt
3 Coenraad Marinissen ADSV Dynamica 8.9 Sec. 4.01 M 21.26 M 1523 Pnt
4 Rubin Janse ADSV Dynamica 9.6 Sec. 3.99 M 29.41 M 1495 Pnt
5 Jorn Markenhof RK HAV 9.8 Sec. 3.77 M 29.37 M 1418 Pnt
6 Fabian Verkaaik Delta Sport 9.9 Sec. 3.62 M 30.29 M 1383 Pnt
7 Chiel Bijdevaate Delta Sport 10.0 Sec. 3.58 M 27.66 M 1329 Pnt
8 Joshua de Vries AV Scheldesport 9.7 Sec. 3.48 M 25.07 M 1325 Pnt
9 Tomas Bakker ADSV Dynamica 10.0 Sec. 3.53 M 26.68 M 1307 Pnt
10 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 9.6 Sec. 3.57 M 18.54 M 1271 Pnt
11 Rob Louter RK HAV 9.9 Sec. 3.50 M 22.76 M 1267 Pnt
12 Patrick de Vos AV '56 10.0 Sec. 3.51 M 19.69 M 1211 Pnt
13 Roy de Moor RK HAV 10.1 Sec. 3.60 M 16.98 M 1174 Pnt
14 Remco de Bruijn RK HAV 10.4 Sec. 3.41 M 22.29 M 1168 Pnt
15 Juri Schot Delta Sport 10.3 Sec. 3.32 M 22.45 M 1166 Pnt
16 Liam Ruff Delta Sport 10.0 Sec. 3.56 M 15.30 M 1155 Pnt
17 Nuno Westdorp AV '56 10.0 Sec. 3.30 M 17.65 M 1139 Pnt
18 Jan Willem Magnus AV '56 10.5 Sec. 3.56 M 18.06 M 1124 Pnt
19 Colin de Moor RK HAV 11.1 Sec. 2.90 M 20.50 M 948 Pnt
20 Jason Jacobse RK HAV 11.4 Sec. 2.99 M 19.54 M 916 Pnt

Meisjes pupillen A(2e jrs) Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Sanne Nijsse AV '56 9.0 Sec. 1.15 M 6.71 M 1550 Pnt
2 Michelle Stam DK en AV Hercules 10.0 Sec. 1.25 M 7.24 M 1483 Pnt
3 Maud van Liere Delta Sport 9.5 Sec. 1.10 M 6.30 M 1399 Pnt
4 Maria Strogova AV Scheldesport 9.1 Sec. 0.95 M 6.64 M 1381 Pnt
5 Emma van Mourik Delta Sport 9.6 Sec. 1.20 M 5.00 M 1372 Pnt
6 Nadine de Rijke Delta Sport 9.9 Sec. 1.15 M 6.17 M 1362 Pnt
7 Wendel van Moort Delta Sport 9.9 Sec. 1.10 M 5.73 M 1299 Pnt
8 Mirjam Berrevoets Delta Sport 10.2 Sec. 0.95 M 6.30 M 1178 Pnt
9 Evelien Ruiter AV Scheldesport 10.0 Sec. 1.00 M 4.74 M 1143 Pnt
10 Valerie Volleman AV Scheldesport 10.5 Sec. 0.90 M 5.57 M 1053 Pnt
11 Esther Ponnuthurai ADSV Dynamica 10.6 Sec. 1.00 M 4.27 M 1023 Pnt
12 Tessa Peters DK en AV Hercules 12.5 Sec. 0.85 M 5.55 M 781 Pnt

Uitslag Estafette Pupillen wedstrijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meisjes pupillen A 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1e

naam

2e

naam

3e

naam

4e

naam

Vereniging

Tijd

Plaats

727

Luca Murre

726

Mariska Bouterse

728

Maureen Sprenkels

725

Tessa Brink

Scheldesport

37.4

1

697

Romy Dorsselaer

680

Annemijn Broeck

699

Luka Dijk

698

Fieke Brouwer

RKHAV

40.0

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jongens pupillen A 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

688

Eva Ferket

700

Stijn Voorde

706

Dylan Vink

705

Nigel Waterschoot

RKHAV

41.6

1

660

Tjeerd Velde

913

Arne Schot

896

Joost Doel

911

Sander Wekken

Delta Sport

43.5

2

740

Gennaro Biswane

892

Thomas Steenbergen

888

Joseph Tremonti

676

Finn  Leng

Dynamica

gedisk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jongens pupillen A 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

717

Tomas Bakker

941

Wouter Leeftink

893

Coenraad  Marinissen

891

Steven Roelse

Dynamica

37.3

1

718

Maria Strogova

720

Valerie Volleman

939

Kris Kreek

938

Joshua Vries

Scheldesport

37.3

1

942

Fabian Verkaaik

919

Liam Ruff

922

Chiel Bijdevaate

920

Tijs Geluk

Delta Sport

37.7

2

710

Roy Moor

707

Rob Louter

715

Remco Bruijn

708

Jorn Markenhof

RKHAV

38.8

3

934

Jan Willem Magnus

933

Melle Maas

937

Patrick Vos

935

Nuno Westdorp

AV '56

39.0

4

709

Colin Moor

716

Jason Jacobs

889

Esther Ponnuthurai

886

Robin Janse

HAV/Dyn

40.4

5

906

Tess Mendonca

908

Britt Mendonca

917

Mirjam Berrevoets

665

Juri Schot

Delta Sport

41.0

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meisjes pupillen A 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

918

Emma Mourik

916

Nadine Rijke

914

Wendel Moort

915

Maud Liere

Delta Sport

36.8

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jongens pupillen B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

680

Annemijn Broeck

690

Giel Kouijzer

696

Jens Hondt

695

Maarten Biesbroeck

RKHAV

26.7

1

902

Martijn Flikweert

899

Nout Bos

900

Pelle Gelderblom

901

Matthias Houtzager

Delta Sport

27.1

2

739

Mika Maas

885

Sergio Harinck

887

Jolien Siebum

890

Timo Ponnuthurai

Dynamica

28.9

3

924

Sven Moerbeek

925

Bart Balkenende

926

Jouke Jong

930

Marnick Los

AV '56

29.5

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meisjes pupillen B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

685

Femke Bun

687

Manon Bruin

686

Romy Lauwers

689

Jessie Maele

RKHAV

27.1

1

730

Simone Ruiter

735

Maroussia Wegman

729

Caya Murre

735

Maroussia Wegman

Scheldesport

29.0

2

929

Jolijn Eveleens

923

Elske Veen

927

Ewa Regt

928

Anouk Valk

AV '56

32.7

3

903

Naomi Bijl

904

Naomi Vossen

905

Jasmijn Gurp

907

Merel Noomen

Delta Sport

33.4

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jongens pupillen C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

736

Maaike Kreek

737

Selina Vries

940

Dominic Fabry

738

Amber Boutens

Scheldesport

29.2

1

675

Sharon Wateschoot

679

Arjan Dorsselaar

678

Bryan Vink

677

Anouk Bruijn

RKHAV

30.4

2

894

Britt Liere

898

Amanda Dekker

895

Britt Nieuwendijk

897

Ruben Meer

Delta Sport

30.7

3