Zeeuws baancircuitwedstrijd

Uitslag Zeeuws baan circuit 2007 23-6-2007

Uitslagen Zeeuws baan circuit 2007

23-6-2007


Jongens junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sebastiaan Bouterse AV Scheldesport 1.43.0 Min. 646 Pnt
2 Xavier de Vriendt AV Scheldesport 1.43.6 Min. 637 Pnt
3 Emiel van den Bos Delta Sport 1.46.8 Min. 591 Pnt
4 Tim van den Broeke ADSV Dynamica 1.47.6 Min. 580 Pnt
5 Joel Geijs AV '56 1.50.2 Min. 544 Pnt
6 Luuk Balkenende AV '56 1.56.1 Min. 470 Pnt
7 Lyam Jones AV Scheldesport 1.59.4 Min. 432 Pnt
8 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 2.01.1 Min. 413 Pnt
9 Pieter Grouwels AV '56 2.01.6 Min. 408 Pnt
10 Joris Suij AV Scheldesport 2.02.2 Min. 401 Pnt
11 Dorus v/d Brink AV Scheldesport 2.05.0 Min. 372 Pnt
12 Derk van den Doel Delta Sport 2.07.7 Min. 345 Pnt
13 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 2.12.5 Min. 299 Pnt
14 Roelof Hoogenberg AV Scheldesport 2.14.1 Min. 285 Pnt
15 Stijn Ruiter AV Scheldesport 2.29.8 Min. 159 Pnt

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Joel Geijs AV '56 11.2 Sec. 549 Pnt
2 Xavier de Vriendt AV Scheldesport 11.3 Sec. 534 Pnt
3 Sebastiaan Bouterse AV Scheldesport 11.6 Sec. 490 Pnt
4 Lyam Jones AV Scheldesport 12.1 Sec. 422 Pnt
5 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 12.1 Sec. 422 Pnt
6 Pieter Grouwels AV '56 12.3 Sec. 396 Pnt
7 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 12.4 Sec. 383 Pnt
8 Luuk Balkenende AV '56 12.6 Sec. 359 Pnt
9 Derk van den Doel Delta Sport 12.7 Sec. 347 Pnt
10 Joris Suij AV Scheldesport 13.1 Sec. 301 Pnt
11 Dorus v/d Brink AV Scheldesport 13.1 Sec. 301 Pnt
12 Roelof Hoogenberg AV Scheldesport 13.1 Sec. 301 Pnt
13 Stijn Ruiter AV Scheldesport 14.3 Sec. 177 Pnt

Jongens junioren D discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 21.07 M 327 Pnt
2 Pieter Grouwels AV '56 15.21 M 211 Pnt
3 Lyam Jones AV Scheldesport 13.37 M 171 Pnt
4 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 12.92 M 161 Pnt
5 Tim van den Broeke ADSV Dynamica 12.63 M 154 Pnt
6 Joris Suij AV Scheldesport 11.72 M 132 Pnt
7 Dorus v/d Brink AV Scheldesport 10.81 M 109 Pnt
8 Luuk Balkenende AV '56 10.60 M 104 Pnt
9 Derk van den Doel Delta Sport 9.75 M 82 Pnt
10 Stijn Ruiter AV Scheldesport 9.56 M 77 Pnt

Meisjes junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sanne van Mourik Delta Sport 1.49.5 Min. 554 Pnt
2 Alexandra Paszkowska AV '56 1.51.1 Min. 533 Pnt
3 Danielle Flipse AV '56 1.54.5 Min. 490 Pnt
4 Jennifer Wouters RK HAV 1.59.7 Min. 429 Pnt
5 Mariska Bun RK HAV 2.02.6 Min. 397 Pnt
6 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 2.03.4 Min. 389 Pnt
7 Ingrid Rasenberg AV Scheldesport 2.04.6 Min. 376 Pnt
8 Francoise Waterschoot RK HAV 2.05.1 Min. 371 Pnt
9 Marloes Grutter AV '56 2.05.6 Min. 366 Pnt
10 Vere van Rie RK HAV 2.06.7 Min. 355 Pnt
11 Michelle Sanders AV Scheldesport 2.13.9 Min. 287 Pnt

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 8.3 Sec. 641 Pnt
2 Jennifer Wouters RK HAV 8.6 Sec. 580 Pnt
3 Alexandra Paszkowska AV '56 8.6 Sec. 580 Pnt
4 Iris Hoogesteger AV '56 8.6 Sec. 580 Pnt
5 Kylie de Beule RK HAV 8.8 Sec. 541 Pnt
6 Dominique Reale AV Scheldesport 9.1 Sec. 487 Pnt
7 Naomi Oppeneer AV Scheldesport 9.2 Sec. 469 Pnt
8 Sanne van Mourik Delta Sport 9.2 Sec. 469 Pnt
9 Katrien Bracke RK HAV 9.2 Sec. 469 Pnt
10 Joyce Murre AV Scheldesport 9.3 Sec. 452 Pnt
11 Marloes Grutter AV '56 9.3 Sec. 452 Pnt
12 Vere van Rie RK HAV 9.6 Sec. 403 Pnt
13 Danielle Flipse AV '56 9.8 Sec. 372 Pnt
14 Astrid Rasenberg AV Scheldesport 9.8 Sec. 372 Pnt
15 Michelle Sanders AV Scheldesport 9.9 Sec. 357 Pnt
16 Noor Colpaert AV '56 10.1 Sec. 327 Pnt

Meisjes junioren D discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Kylie de Beule RK HAV 21.05 M 326 Pnt
2 Mariska Bun RK HAV 18.08 M 270 Pnt
3 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 16.78 M 244 Pnt
4 Joyce Murre AV Scheldesport 16.05 M 229 Pnt
5 Michelle Sanders AV Scheldesport 13.75 M 179 Pnt
6 Danielle Flipse AV '56 13.62 M 177 Pnt
7 Ingrid Rasenberg AV Scheldesport 13.41 M 172 Pnt
8 Noor Colpaert AV '56 12.50 M 151 Pnt
9 Astrid Rasenberg AV Scheldesport 12.07 M 140 Pnt
10 Katrien Bracke RK HAV 12.01 M 139 Pnt
11 Francoise Waterschoot RK HAV 10.34 M 97 Pnt
12 Marloes Grutter AV '56 9.91 M 86 Pnt

Meisjes junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 1.45 M 582 Pnt
2 Jennifer Wouters RK HAV 1.45 M 582 Pnt
3 Iris Hoogesteger AV '56 1.35 M 499 Pnt
4 Dominique Reale AV Scheldesport 1.35 M 499 Pnt
5 Danielle Flipse AV '56 1.35 M 499 Pnt
6 Alexandra Paszkowska AV '56 1.30 M 462 Pnt
7 Sanne van Mourik Delta Sport 1.30 M 462 Pnt
8 Kylie de Beule RK HAV 1.30 M 462 Pnt
9 Noor Colpaert AV '56 1.25 M 426 Pnt
10 Katrien Bracke RK HAV 1.25 M 426 Pnt
11 Naomi Oppeneer AV Scheldesport 1.25 M 426 Pnt
12 Francoise Waterschoot RK HAV 1.15 M 352 Pnt

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 11.8 Sec. 818 Pnt
2 Frits Bakker AV '56 12.5 Sec. 707 Pnt
3 Patrick Looij AV '56 12.7 Sec. 677 Pnt
4 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 12.7 Sec. 677 Pnt
5 Lars Colpaert AV '56 13.8 Sec. 529 Pnt
6 Robin Geschiere ADSV Dynamica 13.9 Sec. 517 Pnt
7 Rafael Hoogenberg AV Scheldesport 14.4 Sec. 458 Pnt

Jongens junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 17.6 Sec. 839 Pnt
2 Frits Bakker AV '56 18.9 Sec. 700 Pnt
3 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 19.3 Sec. 661 Pnt
4 Robin Geschiere ADSV Dynamica 21.0 Sec. 512 Pnt

Jongens junioren C 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Lars Paardekooper AV '56 2.05.5 Min. 841 Pnt
2 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 2.21.4 Min. 647 Pnt
3 Django Sandee ADSV Dynamica 2.26.8 Min. 591 Pnt
4 Thomas Beelen AV '56 2.29.2 Min. 567 Pnt
5 Guus de Jong AV '56 2.31.3 Min. 547 Pnt
6 Rafael Hoogenberg AV Scheldesport 2.32.7 Min. 533 Pnt

Jongens junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tom Abbink AV '56 29.04 M 460 Pnt
2 Django Sandee ADSV Dynamica 26.76 M 424 Pnt
3 Lars Paardekooper AV '56 23.99 M 378 Pnt
4 Brehua Akuoko Maclean AV '56 23.31 M 366 Pnt
5 Frits Bakker AV '56 22.17 M 346 Pnt

Jongens junioren C polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Patrick Looij AV '56 2.30 M 520 Pnt
2 Lars Colpaert AV '56 2.10 M 466 Pnt
3 Tom Abbink AV '56 2.10 M 466 Pnt
4 Frits Bakker AV '56 2.00 M 438 Pnt
5 Tim Broekman RK HAV 1.90 M 410 Pnt
6 Joeri van der Hooft AV De Wielingen
7 Brehua Akuoko Maclean AV '56

Meisjes junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Anne van Driessche RK HAV 20.0 Sec. 597 Pnt
2 Iris Pieters AV '56 20.6 Sec. 545 Pnt
3 Khaoula Bannani AV Scheldesport 20.8 Sec. 529 Pnt
4 Jiska Bertram ADSV Dynamica 21.4 Sec. 481 Pnt
5 Anniek Murre AV Scheldesport 21.6 Sec. 465 Pnt
6 Claire Volleman AV Scheldesport 21.8 Sec. 450 Pnt
7 Rosanne de Dreu AV '56 22.1 Sec. 428 Pnt
8 Dascha van der Hout AV Scheldesport 22.1 Sec. 428 Pnt
9 Marthe Knijff AV Scheldesport 22.7 Sec. 385 Pnt
10 Christa Verhage ADSV Dynamica 23.1 Sec. 358 Pnt
11 Layla de Vries AV Scheldesport 23.2 Sec. 352 Pnt

Meisjes junioren C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Esther Platteeuw AV Scheldesport 1.46.2 Min. 599 Pnt
2 Dascha van der Hout AV Scheldesport 1.51.7 Min. 525 Pnt
3 Claire Volleman AV Scheldesport 1.56.7 Min. 463 Pnt

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Iris Pieters AV '56 10.9 Sec. 596 Pnt
2 Khaoula Bannani AV Scheldesport 11.0 Sec. 580 Pnt
3 Anne van Driessche RK HAV 11.0 Sec. 580 Pnt
4 Jiska Bertram ADSV Dynamica 11.3 Sec. 534 Pnt
5 Rosanne de Dreu AV '56 11.4 Sec. 519 Pnt
6 Anniek Murre AV Scheldesport 11.6 Sec. 490 Pnt
7 Marthe Knijff AV Scheldesport 11.7 Sec. 476 Pnt
8 Dascha van der Hout AV Scheldesport 11.7 Sec. 476 Pnt
9 Christa Verhage ADSV Dynamica 12.2 Sec. 409 Pnt

Meisjes junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Esther Platteeuw AV Scheldesport 21.82 M 340 Pnt
2 Claire Volleman AV Scheldesport 20.80 M 322 Pnt
3 Layla de Vries AV Scheldesport 18.72 M 283 Pnt
4 Anniek Murre AV Scheldesport 17.14 M 252 Pnt
5 Iris van Gorp AV '56 15.31 M 214 Pnt

Meisjes junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Esther Platteeuw AV Scheldesport 1.45 M 582 Pnt
2 Iris Pieters AV '56 1.40 M 541 Pnt
3 Khaoula Bannani AV Scheldesport 1.35 M 499 Pnt
4 Christa Verhage ADSV Dynamica 1.25 M 426 Pnt
5 Anniek Murre AV Scheldesport 1.20 M 389 Pnt
6 Marthe Knijff AV Scheldesport 1.20 M 389 Pnt

Jongens junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jeffrey de Brouwer RK HAV 11.7 Sec. 593 Pnt

Jongens junioren B 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Viktor Beelen AV '56 10.09.5 Min. 532 Pnt

Jongens junioren B 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Alex Zwolle AV '56 52.4 Sec. 697 Pnt
2 Jeffrey de Brouwer RK HAV 52.9 Sec. 677 Pnt
3 Steven Nuytinck AV '56 54.0 Sec. 634 Pnt

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Michiel Borm RK HAV 25.12 M 358 Pnt
2 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 24.02 M 330 Pnt

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tim Broekman RK HAV 1.65 M 540 Pnt
2 Steven Nuytinck AV '56 1.60 M 492 Pnt
3 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 1.60 M 492 Pnt
4 Alex Zwolle AV '56 1.55 M 444 Pnt
5 Michiel Borm RK HAV 1.55 M 444 Pnt
6 Viktor Beelen AV '56 1.45 M 344 Pnt

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tom Abbink AV '56 10.26 M 479 Pnt

Jongens junioren B polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 2.00 M 198 Pnt

Meisjes junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Lot Antheunisse ADSV Dynamica 12.9 Sec. 651 Pnt
2 Samantha Lernout RK HAV 12.9 Sec. 651 Pnt
3 Bo Klaassen AV '56 13.3 Sec. 582 Pnt
4 Mirjam Arends ADSV Dynamica 14.2 Sec. 441 Pnt

Meisjes junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mirjam Arends ADSV Dynamica 29.1 Sec. 523 Pnt

Meisjes junioren B 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Liselot Kaijser AV Scheldesport 13.11.3 Min. 337 Pnt

Meisjes junioren B 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Bo Klaassen AV '56 60.0 Sec. 773 Pnt
2 Samantha Lernout RK HAV 60.6 Sec. 754 Pnt
3 Lot Antheunisse ADSV Dynamica 62.3 Sec. 704 Pnt
4 Mirjam Arends ADSV Dynamica 69.1 Sec. 529 Pnt

Meisjes junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Liselot Kaijser AV Scheldesport 19.99 M 318 Pnt

Meisjes junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Liselot Kaijser AV Scheldesport 9.07 M 525 Pnt

Jongens junioren A 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jesper Francke ADSV Dynamica 9.21.3 Min. 684 Pnt

Jongens junioren A 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jermaine Luitwieler ADSV Dynamica 54.5 Sec. 615 Pnt

Meisjes junioren A 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Laurey Hey MSV en AV Flakkee 12.12.9 Min. 457 Pnt

Meisjes junioren A 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 63.1 Sec. 682 Pnt

Meisjes junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 24.75 M 431 Pnt

Meisjes junioren A kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 9.42 M 549 Pnt

Mannen Senioren 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tim Pleijte ADSV Dynamica 9.03.7 Min. 746 Pnt
2 Gert-Jan Smit AV '56 9.11.6 Min. 718 Pnt
3 Edwin Stolk MSV en AV Flakkee 9.21.3 Min. 684 Pnt
4 Miel Verheijen AV '56 11.15.9 Min. 358 Pnt

Mannen Senioren 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rutger Veerman AV De Wielingen 52.6 Sec. 689 Pnt
2 Richard Reijnhout AV '56 53.6 Sec. 649 Pnt
3 Caesar Zwolle Rotterdam Atletiek 53.7 Sec. 645 Pnt

Mannen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jeroen van Belzen ADSV Dynamica 30.52 M 486 Pnt
2 Stefan Stokman ADSV Dynamica 29.01 M 451 Pnt
3 Jasper Ruinard AV '56 26.19 M 384 Pnt

Mannen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Gerben Klein THOR 1.95 M 813 Pnt
2 Jordy van Bodegraven ARV Achilles 1.90 M 769 Pnt
3 Gert-Jan Smit AV '56 1.80 M 680 Pnt

Mannen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jeroen van Belzen ADSV Dynamica 11.95 M 597 Pnt
2 Stefan Stokman ADSV Dynamica 11.47 M 564 Pnt
3 Jasper Ruinard AV '56 10.88 M 523 Pnt

Mannen Senioren polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Denis Goossens Belgie 5.00 M 1053 Pnt
2 Rob Sonke AV '56 2.70 M 436 Pnt

Mannen Masters 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Kay Schaafsma +35 AV Sprint 11.5 Sec. 635 Pnt
2 Jacques Zaman +35 AV Scheldesport 12.7 Sec. 402 Pnt
3 Ronald Rasenberg +35 AV Scheldesport 12.8 Sec. 384 Pnt
4 George Stroh +35 AV '56 12.9 Sec. 367 Pnt
5 Theo Jansen +35 Veteranen Nederland 13.0 Sec. 350 Pnt

Mannen Masters 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Kay Schaafsma +35 AV Sprint 23.2 Sec. 697 Pnt
2 Ronald Rasenberg +35 AV Scheldesport 26.3 Sec. 435 Pnt

Mannen Masters 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jacky Luitwieler +35 ADSV Dynamica 10.40.3 Min. 447 Pnt
2 Huub Beelen +35 AV '56 11.06.6 Min. 381 Pnt
3 Jo van Waesberghe +50 RK HAV 11.33.9 Min. 317 Pnt
4 Marcel de Bruin 35 RK HAV 11.44.0 Min. 295 Pnt
5 Rinus Joosse +50 AV '56 12.14.1 Min. 232 Pnt

Mannen Masters 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jacques Zaman +35 AV Scheldesport 56.4 Sec. 546 Pnt
2 Albert Platteeuw +35 AV Scheldesport 59.7 Sec. 437 Pnt
3 Roland Volleman +35 AV Scheldesport 62.2 Sec. 362 Pnt
4 George Valckx +50 RK HAV 66.8 Sec. 239 Pnt
5 Jeroen Hage +35 ADSV Dynamica 69.1 Sec. 183 Pnt
6 Jo van Waesberghe +50 RK HAV 74.7 Sec. 62 Pnt
7 Rinus Joosse +50 AV '56 76.5 Sec. 27 Pnt

Mannen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Geert Oerlemans +50 SV Diomedon 36.60 M 617 Pnt
2 Jeroen Hage +35 ADSV Dynamica 31.98 M 519 Pnt
3 Ronald Rasenberg +35 AV Scheldesport 26.70 M 397 Pnt
4 Emile Fabry +35 AV Scheldesport 21.62 M 268 Pnt
5 Albert Platteeuw +35 AV Scheldesport 17.26 M 144 Pnt

Mannen Masters hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Kees-Jan Mol +35 ADSV Dynamica 1.65 M 540 Pnt
2 Jos Geluk +35 Delta Sport 1.60 M 492 Pnt
3 Jeroen Hage +35 ADSV Dynamica 1.55 M 444 Pnt
4 Roland Volleman +35 AV Scheldesport 1.50 M 394 Pnt
5 Ronald Rasenberg +35 AV Scheldesport 1.40 M 293 Pnt
6 Rinus Polderman +50 AV '56 1.35 M 241 Pnt
7 Jacques Zaman +35 AV Scheldesport 1.25 M 134 Pnt
8 Geert Oerlemans +50 SV Diomedon 1.20 M 79 Pnt

Mannen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Emile Fabry +35 AV Scheldesport 10.44 M 492 Pnt
2 Geert Oerlemans +50 SV Diomedon 9.67 M 436 Pnt
3 Ronald Rasenberg +35 AV Scheldesport 8.59 M 353 Pnt
4 Albert Platteeuw +35 AV Scheldesport 8.07 M 312 Pnt

Mannen Masters polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jeroen Hage +35 ADSV Dynamica 2.00 M 198 Pnt
2 Roland Volleman +35 AV Scheldesport 1.90 M 161 Pnt
3 George Valckx +50 RK HAV 1.80 M 122 Pnt
4 Kees-Jan Mol +35 ADSV Dynamica

Vrouwen Senioren 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 12.8 Sec. 669 Pnt
2 Astrid den Herder AV '56 13.4 Sec. 566 Pnt
3 Marianne Verdonk AV Scheldesport 14.1 Sec. 456 Pnt

Vrouwen Senioren 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sandra de Block RK HAV 10.53.6 Min. 656 Pnt
2 Lisette Antheunisse ADSV Dynamica 12.27.3 Min. 426 Pnt

Vrouwen Senioren 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Astrid den Herder AV '56 62.7 Sec. 693 Pnt
2 Marianne Verdonk AV Scheldesport 67.3 Sec. 572 Pnt

Vrouwen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Audrey de Beule RK HAV 27.43 M 490 Pnt

Vrouwen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 1.40 M 615 Pnt
2 Marianne Verdonk AV Scheldesport 1.20 M 348 Pnt

Vrouwen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Audrey de Beule RK HAV 9.49 M 554 Pnt

Vrouwen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Wilhelmien Verdonk-van Eersel +35 AV Scheldesport 18.82 M 288 Pnt
2 Tina Bouterse +35 AV Scheldesport 16.16 M 217 Pnt

Vrouwen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Wilhelmien Verdonk-van Eersel +35 AV Scheldesport 7.99 M 445 Pnt
2 Tina Bouterse +35 AV Scheldesport 5.72 M 258 Pnt
3 Leonoor Ruiter-Voogt +35 AV Scheldesport 5.72 M 258 Pnt