47e Wallenloop

Uitslagenlijst

                              UITSLAGENLIJST
05-01-2008 17:06                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MPC, C/B PUPILLEN                                      
    1 Julie Ceuterick        00 Duffel AC                5:26
    2 Cato Steemans          00 Duffel AC                5:34
    3 Nadine Leestemaker     00 AV '56                   5:42
    4 Emma Verstraate        00 Dynamica                 5:51
    5 Caro Van den Beghen    00 Duffel AC                5:54
    6 Lore Wilms             01 Duffel AC                6:05
    7 Julie Ceuppens         00 Duffel AC                6:12
    8 Ettha Kootstra         00 AV '56                   6:42
                                                             
      JPC, C/B PUPILLEN                                      
    1 Tim Van de Velde       00 Duffel AC                4:48
    2 Jonas Wyns             00 Duffel AC                4:55
    3 Teun Lindenbergh       00 AV '56                   5:50
                                                             
      JPB, C/B PUPILLEN                                      
    1 Sergio Harinck         99 Dynamica                 5:05
    2 Tristan Sonke          99 Dynamica                 5:13
                                                             
      MPA1, MPA1/MPA2                                        
    1 Sofie Van de Velde     98 Duffel AC                4:24
    2 Elise Duthoo           98 Duffel AC                4:38
    3 Jolien Siebum          98 Dynamica                 5:02
    4 Dorien Verlinden       98 Duffel AC                5:10
    5 Simone Weijers         98 AV '56                   5:15
    6 Dafne Van Dijck        98 Duffel AC                5:17
    7 Ewa de Regt            98 AV '56                   5:46
                                                             
      MPA2, MPA1/MPA2                                        
    1 Celien Iliaens         97 Duffel AC                4:24
    2 Jody Doossche          97 Duffel AC                4:25
    3 Anke Windelinckx       97 Duffel AC                4:27
    4 Nathalie Van den Eede  97 Duffel AC                4:29
    5 Nele Blommaerts        97 Duffel AC                4:58
    6 Emma Cuypers           97 Duffel AC                5:08
    7 Nele Steemans          97 Duffel AC                5:17
                                                             
      JPA1, JPA1/JPA2                                        
    1 Bas de Fouw            98 AV '56                   4:42
    2 Tim Slabbekoorn        98 Dynamica                 4:44
    3 Kevin Van den Eede     98 Duffel AC                5:01
    4 Pier Lindenbergh       98 AV '56                   5:14
    5 Bart Balkenende        98 AV '56                   5:25
    6 Sven Moerbeek          98 AV '56                   5:49
    7 Seppe Wilms            98 Duffel AC                6:04
    8 Gijs Vader             98 AV '56                   6:14
                                                             
      JPA2, JPA1/JPA2                                        
    1 Wouter Verstraate      97 Dynamica                 4:12
    2 Joost de Wolff         97 Dynamica                 4:30

UITSLAGENLIJST 05-01-2008 17:06 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 3 Franklin van Anrooy 97 AV '56 4:31 4 Seppe Blommaerts 97 Duffel AC 5:23 5 Luuk Dijkers 97 AV '56 5:33 JD, JD/MD/MC 1 Simon Denis 95 Duffel AC 4:09 2 Tim van den Broeke 95 Dynamica 4:16 3 Luuk Balkenende 95 AV '56 4:30 4 Toon Belis 96 Duffel AC 4:35 5 Toon Blommaerts 95 Duffel AC 4:40 6 Pjotr Meyvisch 95 Duffel AC 4:43 7 Patrick de Vos 96 AV '56 4:54 8 Wouter Leestemaker 95 AV '56 5:04 9 Gino Harinck 96 Dynamica 5:04 10 David Ponnuthurai 95 Dynamica 5:06 11 Nuno Westdorp 96 AV '56 5:10 12 Kylian Steijns 96 AV '56 5:38 13 Jan Willem Magnus 96 AV '56 5:42 MD, JD/MD/MC 1 Sarah Andries 95 Duffel AC 4:25 2 Anouk Coussens 95 Duffel AC 4:44 3 Julie Van den Eede 95 Duffel AC 4:44 4 Viktorien Van Reeth 96 Duffel AC 4:47 5 Liesbeth Van Dessel 95 Duffel AC 4:48 6 Lotte Aras 95 Duffel AC 4:50 7 Romy Wyns 95 Duffel AC 5:05 8 Marloes Grutter 95 AV '56 5:15 9 Sanne Nijsse 96 AV '56 5:17 10 Eline Malfait 95 Duffel AC 5:30 11 Anouk Slabbekoorn 96 AV '56 5:44 12 Dionne Pieters 95 AV '56 5:48 13 Annick Peeters 96 Duffel AC 6:08 MC, JD/MD/MC 1 Sara Van den Velde 94 Duffel AC 4:11 2 Iris Pieters 93 AV '56 4:45 3 Alexandra Paszkowska 94 AV '56 4:48 4 Tara Schuilwerve 93 AV '56 4:49 5 Rosanne de Dreu 93 AV '56 5:03 JC, JC/MB/TRIM 1 Django Sandee Dynamica 9:05 2 Thomas Beelen 93 AV '56 9:09 3 Flip Van Dessel 94 Duffel AC 9:31 4 Jeroen Verlinden 93 Duffel AC 9:53 5 Jonas Aras 94 Duffel AC 10:29 6 Corne van Belzen 94 Dynamica 11:29 7 Frank Peeters 94 Duffel AC 11:35
UITSLAGENLIJST 05-01-2008 17:06 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- MB, JC/MB/TRIM 1 Melanie Van Reeth 92 Duffel AC 9:01 2 Tessa Denis 92 Duffel AC 9:17 3 Marlies Vandenheede 92 Duffel AC 9:28 4 Shana Meylemans 92 Duffel AC 9:38 TRIM2, JC/MB/TRIM 1 Thomas Griep 98 Nederland 12:47 2 Julian Bramhill 96 Nederland 14:14 3 Sven Voorbach 98 Nederland 14:15 4 Anne Voorbach 00 Nederland 14:40 5 Joanne Bramhill 98 Nederland 1:07:06 6 Mirre Voorbach 00 Nederland 1:07:07 7 Rick Pruysers 03 Trimmer 1:08:50 JB, JB/MA/TRIM 1 Joris Verlinden 91 Duffel AC 12:31 2 Lars Paardekooper 92 AV '56 12:48 3 Robin de Vos 91 AV '56 13:06 4 Frits Bakker 92 AV '56 13:38 5 Dirk De Laet 92 Duffel AC 14:13 TRIM3, JB/MA/TRIM 1 Robin Krijger 92 9:54 2 Mark Mulder 65 Trimmer 17:28 3 Marja Schot 80 Trimmer 23:01 4 Herman Schot 51 Trimmer 23:02 JA, JA/VR/MN/MAST/T 1 Maarten Mortelmans 89 Duffel AC 25:49 2 Diego Van Looy 90 Duffel AC 26:39 3 Nils Wijns 90 Duffel AC 26:57 4 Viktor Beelen 90 AV '56 29:53 VRSEN, JA/VR/MN/MAST/T 1 Astrid den Herder 85 AV '56 32:07 2 An Verlinden 78 Duffel AC 36:44 VRMAS, JA/VR/MN/MAST/T 1 Mariette van Anrooy 67 AV '56 33:56 2 Juliette Visser 63 AV '56 34:42 3 Huguette Declercq 45 Dynamica 36:19 4 Lenie van Kleven 53 Veteranen Nederland 37:43 MANSR, JA/VR/MN/MAST/T 1 Stein Van Es 83 Duffel AC 23:44 2 Tim Pleijte 85 Dynamica 23:49 3 Bart Verschoren 77 Duffel AC 24:32 4 Tom Verlinden 75 Duffel AC 26:18 5 Tedros Kebede Tulu 88 Atlemo 26:44
UITSLAGENLIJST 05-01-2008 17:06 Pag: 4 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 6 Peter van Limbergen 73 AV '56 27:49 7 Martijn de Kok 82 Dynamica 28:55 8 Peter Verhage 81 Dynamica 30:09 MAS35, JA/VR/MN/MAST/T 1 Wilko de Vos 63 AV '56 26:58 2 Arno Verhage 69 Dynamica 27:03 3 Gerard Posthuma 65 AV '56 27:04 4 Marc Augustijn 63 AV '56 28:03 5 Koen Vande Velde 68 Duffel AC 29:19 6 Dirk Belis 64 Duffel AC 29:43 7 Bou Nieuwenhuijse 65 AV '56 31:16 8 Anton Engels 62 Dynamica 31:59 9 Ruud de Jong 66 AV '56 33:27 10 Emile de Die 66 AV '56 39:17 11 Guy Wilms 69 Duffel AC 43:52 MAS45, JA/VR/MN/MAST/T 1 Willem Wouters 54 AV '56 29:24 2 Rien de Wilde 60 AV '56 31:07 3 Jacky Luitwieler 61 Dynamica 31:52 4 Geert Verlinden 62 Duffel AC 31:54 5 Hans Wouters 62 AV '56 33:22 6 Jan Witkam 53 AV '56 34:50 MAS55, JA/VR/MN/MAST/T 1 Eddy Smit 48 Delta Sport 30:40 2 Wilfried van Aken 48 Vrienden in Toek. 30:56 3 Wim Roose 51 Loopgroep Aart Stigt 31:16 4 Acronius Kramer 52 AV '56 31:26 5 Karel van de Gruiter 45 Dynamica 32:42 6 Jaap Oele 50 AC Stabroek 33:02 7 Kees Marcusse 44 Dynamica 33:41 8 Piet Beijer 48 Dynamica 34:24 9 Hugo Poortvliet 44 Dynamica 35:54 10 Marius Leendertse 51 AV '56 36:01 MAS65, JA/VR/MN/MAST/T 1 Rinus Joosse 39 AV '56 32:34 2 Adri Noordijke 41 Veteranen Nederland 37:27 3 Bram de Rijke 33 Dynamica 39:11 MTRIM, JA/VR/MN/MAST/T 1 Jorim Scheele 88 Trimmer 27:29 2 Huub van Noorden 88 Trimmer 28:18 3 Peter Balkenende 66 Trimmer 28:26 4 Wijnand de Wolf 85 Trimmer 28:56 5 Erwin Harmes 81 Dynamica 29:30 6 Fons Schelfhout 53 Trimmer 30:16 7 Rein Jan Elenbaas 81 Trimmer 30:25
UITSLAGENLIJST 05-01-2008 17:06 Pag: 5 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 8 Andries Goeree 65 Trimmer 30:32 9 Chris Vleugels 63 Duffel AC 31:26 10 Geert Ceuppens 73 Duffel AC 32:20 11 Jos Meeuwse 63 Trimmer 32:25 12 Toon de Backer 68 Trimmer 32:56 13 Johan Klompe 60 Trimmer 33:04 14 Andre Crucq Dynamica 33:10 15 Peter Dijkwel 62 Trimmer 33:55 16 Engel Ralph 70 Trimmer 34:19 17 Henri Willemsen 64 Trimmer 34:28 18 Danny Helder 85 Loopservice Nederlan 34:46 19 Arno van Trigt 58 Loopservice Nederlan 35:05 20 Wim Huurman 58 AV '56 35:20 21 Ko Geldof 47 Trimmer 35:33 22 C. Muller 38 Delta Sport 35:42 23 Ruud Fredriks 54 Trimmer 36:27 24 Ron Oltmans 64 Trimmer 36:28 25 Piet Verwijs 50 Trimmer 37:19 26 Piet Mosselman 46 AV '56 37:34 27 Andre de Koning 52 Trimmer 38:22 28 Hans Verhaagen 66 Trimmer 38:57 29 Jasper Lindenbergh 99 Trimmer 1:14:33 VTRIM, JA/VR/MN/MAST/T 1 Ria Schellens 65 Duffel AC 34:54 2 Mira Peeters 85 Duffel AC 36:26 3 Corrie Witkam 56 AV '56 37:30 4 Margot Verhaagen 65 Trimmer 41:40 5 Chantal Van Bael 60 Duffel AC 43:20 6 Marleen Francis 61 Duffel AC 43:59 7 Nicole Vosters 60 Duffel AC 45:38 8 Marijke Geerts Duffel AC 48:39 9 Sofie Geerts 91 Duffel AC 48:41