Onderlinge oefenwedstrijd

Uitslag Onderlinge oefenwedstrijd 29-3-2008

Uitslagen Onderlinge oefenwedstrijd

29-3-2008

 

Jongens pupillen C

3-kamp(sprint-ver-bal)

 

Plaats

Naam

Vereniging

40m

ver

bal

Totaal Punten

1

Teun Lindenbergh

AV '56

8.0

Sec.

3.03

M

10.59

M

806 Pnt

2

Fedde Eveleens

AV '56

8.7

Sec.

2.37

M

13.33

M

621 Pnt

 

Jongens pupillen C

600m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Teun Lindenbergh

AV '56

2.35.5

Min.

2

Fedde Eveleens

AV '56

2.54.5

Min.

 

Meisjes pupillen C

3-kamp(sprint-ver-bal)

 

Plaats

Naam

Vereniging

40m

ver

bal

Totaal Punten

1

Michelle van de Sande

AV '56

8.2

Sec.

2.82

M

12.20

M

763 Pnt

2

Shirin van Anrooy

AV '56

8.7

Sec.

2.00

M

5.76

M

389 Pnt

 

Meisjes pupillen C

600m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Michelle van de Sande

AV '56

2.44.5

Min.

2

Shirin van Anrooy

AV '56

3.01.4

Min.

 

Jongens pupillen B

3-kamp(sprint-ver-bal)

 

Plaats

Naam

Vereniging

40m

ver

bal

Totaal Punten

1

Jorick de Vries

AV '56

7.6

Sec.

2.81

M

12.53

M

865 Pnt

 

Jongens pupillen B

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Jorick de Vries

AV '56

4.43.1

Min.

 

Meisjes pupillen B

3-kamp(sprint-ver-bal)

 

Plaats

Naam

Vereniging

40m

ver

bal

Totaal Punten

1

Rosanna Hoogerland

AV '56

7.0

Sec.

3.56

M

19.21

M

1236 Pnt

2

Cecile van Riele

AV '56

8.0

Sec.

2.59

M

9.71

M

701 Pnt

 

Meisjes pupillen B

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Rosanna Hoogerland

AV '56

4.37.5

Min.

2

Cecile van Riele

AV '56

5.18.6

Min.

 

Jongens pupillen A

3-kamp(sprint-hoog-kogel)

 

Plaats

Naam

Vereniging

60m

hoog

kogel

Totaal Punten

1

Melle Maas

AV '56

8.7

Sec.

1.30

M

6.79

M

1675 Pnt

2

Sven Moerbeek

AV '56

9.6

Sec.

1.10

M

5.77

M

1311 Pnt

3

Bas de Fouw

AV '56

9.9

Sec.

1.05

M

6.31

M

1261 Pnt

4

Pier Lindenbergh

AV '56

10.2

Sec.

1.00

M

5.81

M

1149 Pnt

5

Luuk Dijkers

AV '56

10.2

Sec.

1.00

M

5.55

M

1133 Pnt

6

Franklin van Anrooy

AV '56

10.2

Sec.

1.05

M

4.63

M

1108 Pnt

7

Bart Balkenende

AV '56

10.1

Sec.

0.90

M

4.57

M

1007 Pnt

8

Marnick Los

AV '56

10.8

Sec.

0.90

M

4.68

M

921 Pnt

9

Patrick van Zweden

AV '56

10.5

Sec.

0.85

M

4.59

M

917 Pnt

10

Arne Fierloos

AV '56

10.6

Sec.

0.85

M

4.74

M

914 Pnt

11

Gijs Vader

AV '56

11.3

Sec.

0.90

M

3.37

M

762 Pnt

 

Jongens pupillen A

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Franklin van Anrooy

AV '56

3.30.4

Min.

2

Bas de Fouw

AV '56

3.54.5

Min.

3

Melle Maas

AV '56

4.07.7

Min.

4

Pier Lindenbergh

AV '56

4.12.2

Min.

5

Luuk Dijkers

AV '56

4.21.5

Min.

6

Sven Moerbeek

AV '56

4.28.2

Min.

7

Bart Balkenende

AV '56

4.32.5

Min.

8

Marnick Los

AV '56

4.35.4

Min.

9

Patrick van Zweden

AV '56

4.47.0

Min.

10

Arne Fierloos

AV '56

4.56.6

Min.

11

Gijs Vader

AV '56

5.16.7

Min.

 

Meisjes pupillen A

3-kamp(sprint-hoog-kogel)

 

Plaats

Naam

Vereniging

60m

hoog

kogel

Totaal Punten

1

Anouk Valk

AV '56

9.9

Sec.

1.05

M

5.45

M

1207 Pnt

2

Ewa de Regt

AV '56

10.2

Sec.

0.90

M

3.49

M

911 Pnt

3

Simone Weijers

AV '56

9.6

Sec.

0.90

M

 

 

772 Pnt

4

Jolijn Eveleens

AV '56

11.3

Sec.

0.85

M

3.15

M

706 Pnt

5

Elske van der Veen

AV '56

11.9

Sec.

0.80

M

2.68

M

562 Pnt

 

Meisjes pupillen A

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Ewa de Regt

AV '56

4.31.7

Min.

2

Jolijn Eveleens

AV '56

4.53.0

Min.

3

Anouk Valk

AV '56

5.05.0

Min.

4

Elske van der Veen

AV '56

5.48.3

Min.

 

Jongens junioren D

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Luuk Balkenende

AV '56

3.26.2

Min.

2

Patrick de Vos

AV '56

3.46.9

Min.

3

Nuno Westdorp

AV '56

3.52.7

Min.

4

Jan Willem Magnus

AV '56

4.14.7

Min.

 

Jongens junioren D

80m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Wouter Leestemaker

AV '56

11.5

Sec.

2

Luuk Balkenende

AV '56

11.8

Sec.

3

Sammy de Jong

AV '56

12.5

Sec.

4

Nuno Westdorp

AV '56

12.9

Sec.

5

Jan Willem Magnus

AV '56

13.3

Sec.

 

Jongens junioren D

kogel

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Dwayn Akuoko Maclean

AV '56

8.15

M

2

Pieter Grouwels

AV '56

7.72

M

3

Sammy de Jong

AV '56

6.15

M

 

Jongens junioren D

speer

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Dwayn Akuoko Maclean

AV '56

23.77

M

2

Pieter Grouwels

AV '56

19.56

M

3

Luuk Balkenende

AV '56

18.99

M

4

Sammy de Jong

AV '56

18.44

M

5

Nuno Westdorp

AV '56

12.71

M

6

Jan Willem Magnus

AV '56

11.04

M

 

Jongens junioren D

ver

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Wouter Leestemaker

AV '56

4.08

M

2

Sammy de Jong

AV '56

3.81

M

3

Pieter Grouwels

AV '56

3.72

M

4

Jan Willem Magnus

AV '56

3.66

M

5

Dwayn Akuoko Maclean

AV '56

3.62

M

 

Meisjes junioren D

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Lindy van Anrooy

AV '56

3.47.7

Min.

2

Marloes Grutter

AV '56

3.53.9

Min.

3

Sanne Nijsse

AV '56

3.54.8

Min.

4

Noor Colpaert

AV '56

4.12.1

Min.

5

Jasmijn van Dieren

AV '56

4.20.8

Min.

 

Meisjes junioren D

60m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Sanne Nijsse

AV '56

9.0

Sec.

2

Marloes Grutter

AV '56

9.2

Sec.

3

Jasmijn van Dieren

AV '56

9.6

Sec.

4

Dionne Pieters

AV '56

9.7

Sec.

5

Noor Colpaert

AV '56

9.8

Sec.

6

Anouk Slabbekoorn

AV '56

9.8

Sec.

 

Meisjes junioren D

kogel

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Noor Colpaert

AV '56

6.73

M

2

Dionne Pieters

AV '56

6.11

M

 

Meisjes junioren D

speer

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Noor Colpaert

AV '56

16.38

M

2

Sanne Nijsse

AV '56

15.86

M

3

Anouk Slabbekoorn

AV '56

12.76

M

 

Meisjes junioren D

ver

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Sanne Nijsse

AV '56

3.71

M

2

Marloes Grutter

AV '56

3.62

M

3

Dionne Pieters

AV '56

3.49

M

4

Anouk Slabbekoorn

AV '56

3.45

M

5

Noor Colpaert

AV '56

3.25

M

 

Jongens junioren C

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Thomas Beelen

AV '56

3.16.9

Min.

 

Jongens junioren C

100m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Marc Hamelink

AV '56

13.3

Sec.

2

Thomas Beelen

AV '56

13.4

Sec.

 

Jongens junioren C

discus

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Thomas Beelen

AV '56

21.72

M

2

Marc Hamelink

AV '56

19.57

M

 

Jongens junioren C

hoog

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Marc Hamelink

AV '56

1.45

M

2

Thomas Beelen

AV '56

1.40

M

 

Jongens junioren C

kogel

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Guus de Jong

AV '56

7.94

M

 

Meisjes junioren C

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Danielle Flipse

AV '56

3.29.4

Min.

2

Iris Pieters

AV '56

3.45.4

Min.

3

Tara Schuilwerve

AV '56

3.47.5

Min.

4

Alexandra Paszkowska

AV '56

3.50.7

Min.

5

Rosanne de Dreu

AV '56

3.55.0

Min.

6

Charlotte Zwolle

AV '56

4.49.6

Min.

 

Meisjes junioren C

80m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Iris Pieters

AV '56

11.0

Sec.

2

Alexandra Paszkowska

AV '56

11.0

Sec.

3

Iris Hoogesteger

AV '56

11.2

Sec.

4

Rosanne de Dreu

AV '56

11.4

Sec.

5

Tara Schuilwerve

AV '56

11.5

Sec.

6

Janine trimp

AV '56

11.8

Sec.

7

Charlotte Zwolle

AV '56

12.4

Sec.

8

Marije Allemekinders

AV '56

12.9

Sec.

9

Irene Fierloos

AV '56

13.5

Sec.

 

Meisjes junioren C

hoog

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Iris Hoogesteger

AV '56

1.35

M

2

Iris Pieters

AV '56

1.35

M

3

Tara Schuilwerve

AV '56

1.30

M

4

Alexandra Paszkowska

AV '56

1.25

M

5

Rosanne de Dreu

AV '56

1.20

M

6

Charlotte Zwolle

AV '56

1.15

M

 

Meisjes junioren C

kogel

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Iris Hoogesteger

AV '56

8.60

M

 

Jongens junioren B

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Steven Nuytinck

AV '56

2.40.9

Min.

4

Lars Colpaert

AV '56

3.28.1

Min.

 

Jongens junioren B

2000m steeple

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

2

Thomas Beelen

AV '56

8.32.2

M

3

Luuk Balkenende

AV '56

9.02.8

M

4

Danielle Flipse

AV '56

10.02.4

M

5

Patrick de Vos

AV '56

10.14.6

M

6

Tara Schuilwerve

AV '56

10.19.8

M

7

Lindy van Anrooy

AV '56

10.57.0

M

8

Nuno Westdorp

AV '56

11.09.6

M

9

Anouk Slabbekoorn

AV '56

11.33.6

M

10

Jan Willem Magnus

AV '56

11.49.0

M

11

Jasmijn van Dieren

AV '56

12.38.7

M

12

Alexandra Paszkowska

AV '56

13.46.5

M

13

Pieter Grouwels

AV '56

13.46.5

M

14

Rosanne de Dreu

AV '56

13.46.5

M

15

Dwayn Akuoko Maclean

AV '56

13.46.5

M

16

Wouter Leestemaker

AV '56

13.46.5

M

 

Jongens junioren B

200m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

2

Lars Colpaert

AV '56

27.1

Sec.

6

Tom Abbink

AV '56

30.3

Sec.

 

Jongens junioren B

400m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

4

Frits Bakker

AV '56

58.9

Sec.

5

Patrick Looij

AV '56

60.0

Sec.

 

Jongens junioren B

discus

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Tom Abbink

AV '56

24.05

M

2

Frits Bakker

AV '56

19.50

M

3

Patrick Looij

AV '56

19.39

M

5

Lars Colpaert

AV '56

16.36

M

 

Jongens junioren B

hoog

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Patrick Looij

AV '56

1.60

M

3

Lars Colpaert

AV '56

1.45

M

4

Frits Bakker

AV '56

1.45

M

7

Tom Abbink

AV '56

1.30

M

 

Jongens junioren B

kogel

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Tom Abbink

AV '56

9.82

M

3

Frits Bakker

AV '56

6.91

M

 

Meisjes junioren B

200m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

3

Iris Pieters

AV '56

28.3

Sec.

4

Alexandra Paszkowska

AV '56

29.5

Sec.

5

Rosanne de Dreu

AV '56

30.2

Sec.

 

Meisjes junioren B

400m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

6

Iris Pieters

AV '56

69.6

Sec.

7

Janine Trimp

AV '56

80.0

Sec.

8

Marije Allemekinders

AV '56

82.0

Sec.

 

Meisjes junioren B

discus

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

6

Marije Allemekinders

AV '56

11.52

M

7

Janine Trimp

AV '56

9.08

M

 

Meisjes junioren B

hoog

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

8

Marije Allemekinders

AV '56

1.15

M

9

Janine Trimp

AV '56

1.15

M

 

Jongens junioren A

400m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Alex Zwolle

AV '56

54.4

Sec.

 

Mannen Senioren

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

2

Gert-Jan Smit

AV '56

2.43.2

Min.

 

Mannen Senioren

2000m steeple

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Gert-Jan Smit

AV '56

8.12.3

M

 

Mannen Senioren

200m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

1

Rinse Pieters

AV '56

23.1

Sec.

 

Mannen Senioren

400m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

2

Cesar Zwolle

AV '56

55.4

Sec.

3

Rinse Pieters

AV '56

56.8

Sec.

 

Mannen Senioren

hoog

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

2

Gert-Jan Smit

AV '56

1.55

M

 

Mannen Masters

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

3

Miel Verheijen

AV '56

3.20.8

Min.

 

Mannen Masters

hoog

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

5

Miel Verheijen

AV '56

1.35

M

 

Mannen Masters 50+

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

5

Acronius Kramer

AV '56

3.33.3

Min.

 

Heren Masters 60+

1000m

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

6

Rinus Joosse

AV '56

3.49.3

Min.

 

Heren Masters 60+

discus

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

4

Rinus Polderman

AV '56

19.10

M

 

Heren Masters 60+

hoog

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

6

Rinus Polderman

AV '56

1.35

M

 

Heren Masters 60+

kogel

 

Plaats

Naam

Vereniging

Prestatie

2

Rinus Polderman

AV '56

8.04

M