Ir. Knaap pupillenwedstrijd

Uitslag IR Knaap pupillen competitie 12-4-2008

Uitslagen IR Knaap pupillen competitie

12-4-2008


Jongens pupillen C 3-kamp(sprint-hoog-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog bal Totaal Punten
1 Ruud Louter RK HAV 7.23 Sec. 0.95 M 27.86 M 1227 Pnt
2 Daimy Schild ADSV Dynamica 7.18 Sec. 0.95 M 23.74 M 1186 Pnt
3 Dennis Janse ADSV Dynamica 7.90 Sec. 0.95 M 22.36 M 1031 Pnt
4 Toine van den Bos Delta Sport 7.37 Sec. 0.85 M 19.29 M 1013 Pnt
5 Midas Noya ADSV Dynamica 8.01 Sec. 0.80 M 23.07 M 911 Pnt
6 Jesse Roelands RK HAV 7.63 Sec. 0.85 M 14.03 M 881 Pnt
7 Joel van Daalen AV '56 7.77 Sec. 0.85 M 12.82 M 835 Pnt
8 Ruben Heijnen Delta Sport 7.89 Sec. 0.80 M 13.03 M 782 Pnt
9 Jasper Waakop Reijers Delta Sport 8.02 Sec. 0.75 M 11.86 M 701 Pnt
10 Siem Linthout AV '56 8.85 Sec. 0.80 M 8.10 M 537 Pnt

Jongens pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Toine van den Bos Delta Sport 2.12.36 Min.
2 Daimy Schild ADSV Dynamica 2.15.30 Min.
3 Ruud Louter RK HAV 2.24.94 Min.
4 Dennis Janse ADSV Dynamica 2.30.19 Min.
5 Ruben Heijnen Delta Sport 2.34.86 Min.
6 Jesse Roelands RK HAV 2.35.75 Min.
7 Midas Noya ADSV Dynamica 2.38.55 Min.
8 Siem Linthout AV '56 2.40.52 Min.
9 Jasper Waakop Reijers Delta Sport 2.42.30 Min.
10 Joel van Daalen AV '56 2.43.21 Min.

Meisjes pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Nadine Leestemaker AV '56 7.71 Sec. 2.87 M 12.07 M 893 Pnt
2 Nanne Gelderblom Delta Sport 7.73 Sec. 2.68 M 11.86 M 847 Pnt
3 Michelle v/d Sande AV '56 8.33 Sec. 2.71 M 16.21 M 825 Pnt
4 Tinca Siebum ADSV Dynamica 8.26 Sec. 2.54 M 16.39 M 805 Pnt
5 Isa Verkaart Delta Sport 8.38 Sec. 2.52 M 15.93 M 775 Pnt
6 Yentl Scharff ADSV Dynamica 8.07 Sec. 2.42 M 13.76 M 769 Pnt
7 Quinty v/d Bijl Delta Sport 8.51 Sec. 2.54 M 16.32 M 766 Pnt
8 Noa Reynierse ADSV Dynamica 7.90 Sec. 2.33 M 9.62 M 704 Pnt
9 Maaike van Vossen RK HAV 8.23 Sec. 2.27 M 8.90 M 622 Pnt
10 Daphne Coomans Delta Sport 8.40 Sec. 2.33 M 8.63 M 601 Pnt
11 Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport 8.83 Sec. 2.10 M 10.48 M 530 Pnt
12 Lisa Braam Delta Sport 8.64 Sec. 2.30 M 6.78 M 517 Pnt
13 Noa Schell Delta Sport 9.31 Sec. 2.08 M 13.00 M 509 Pnt
14 Isa v/d Voorde RK HAV 9.92 Sec. 2.00 M 7.26 M 307 Pnt

Meisjes pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nadine Leestemaker AV '56 2.25.86 Min.
2 Nanne Gelderblom Delta Sport 2.32.59 Min.
3 Quinty v/d Bijl Delta Sport 2.38.62 Min.
4 Michelle v/d Sande AV '56 2.43.68 Min.
5 Yentl Scharff ADSV Dynamica 2.45.93 Min.
6 Tinca Siebum ADSV Dynamica 2.50.99 Min.
7 Noa Reynierse ADSV Dynamica 2.52.15 Min.
8 Isa Verkaart Delta Sport 2.53.23 Min.
9 Daphne Coomans Delta Sport 2.58.32 Min.
10 Maaike van Vossen RK HAV 2.58.60 Min.
11 Lisa Braam Delta Sport 3.02.37 Min.
12 Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport 3.02.95 Min.
13 Noa Schell Delta Sport 3.03.51 Min.
14 Isa v/d Voorde RK HAV 3.29.91 Min.

Jongens pupillen B 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog kogel Totaal Punten
1 Joost van den Doel Delta Sport 7.23 Sec. 1.00 M 6.21 M 1263 Pnt
2 Ruben van Meer Delta Sport 6.96 Sec. 0.95 M 4.44 M 1168 Pnt
3 Soufyan Gnini ADSV Dynamica 7.57 Sec. 1.00 M 4.56 M 1088 Pnt
4 Sebastian van Holland AV De Wielingen 7.35 Sec. 0.90 M 4.99 M 1087 Pnt
5 Menno v/d Elst ADSV Dynamica 7.18 Sec. 0.85 M 4.06 M 1018 Pnt
6 Mike Dierkx AV Scheldesport 7.56 Sec. 0.90 M 3.77 M 958 Pnt
7 Bryan Vink RK HAV 7.60 Sec. 0.85 M 3.90 M 923 Pnt
8 Sergio Harinck ADSV Dynamica 7.45 Sec. 0.85 M 3.20 M 895 Pnt
9 Wessel Markus Delta Sport 8.11 Sec. 0.80 M 4.66 M 853 Pnt
10 Dominic Fabry AV Scheldesport 8.03 Sec. 0.85 M 3.84 M 842 Pnt
11 Arjan van Dorsselaar RK HAV 7.81 Sec. 0.85 M 3.32 M 838 Pnt
12 Jorick de Vries AV '56 7.83 Sec. 0.80 M 3.20 M 788 Pnt

Jongens pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Soufyan Gnini ADSV Dynamica 4.07.20 Min.
2 Menno v/d Elst ADSV Dynamica 4.11.98 Min.
3 Sergio Harinck ADSV Dynamica 4.14.78 Min.
4 Joost van den Doel Delta Sport 4.16.16 Min.
5 Ruben van Meer Delta Sport 4.21.30 Min.
6 Mike Dierkx AV Scheldesport 4.26.67 Min.
7 Sebastian van Holland AV De Wielingen 4.28.96 Min.
8 Arjan van Dorsselaar RK HAV 4.34.55 Min.
9 Jorick de Vries AV '56 4.40.46 Min.
10 Bryan Vink RK HAV 4.41.82 Min.
11 Dominic Fabry AV Scheldesport 4.48.69 Min.
12 Wessel Markus Delta Sport 5.04.58 Min.

Meisjes pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Britt v/d Nieuwendijk Delta Sport 6.78 Sec. 3.76 M 17.04 M 1345 Pnt
2 Amber Boutens AV Scheldesport 6.81 Sec. 3.23 M 12.19 M 1152 Pnt
3 Maaike de Kreek AV Scheldesport 7.10 Sec. 3.11 M 17.23 M 1146 Pnt
4 Anouk de Bruijn RK HAV 7.34 Sec. 3.19 M 16.75 M 1106 Pnt
5 Britt van Liere Delta Sport 7.25 Sec. 3.14 M 13.57 M 1062 Pnt
6 Iggy Nachtegael RK HAV 7.06 Sec. 3.04 M 9.80 M 1012 Pnt
7 Sharon van Wateschoot RK HAV 7.61 Sec. 2.63 M 13.40 M 886 Pnt
8 Anna-Lee Roelans RK HAV 8.11 Sec. 2.68 M 11.89 M 781 Pnt
9 Cecile van Riele AV '56 8.33 Sec. 2.47 M 10.02 M 669 Pnt
10 Denise Elmendorp Delta Sport 8.23 Sec. 2.31 M 9.83 M 649 Pnt
11 Demi Jongepier ADSV Dynamica 9.11 Sec. 2.14 M 12.47 M 538 Pnt
12 Kim de Braal Delta Sport 9.61 Sec. 2.14 M 11.02 M 449 Pnt

Meisjes pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Britt v/d Nieuwendijk Delta Sport 4.04.16 Min.
2 Amber Boutens AV Scheldesport 4.06.25 Min.
3 Maaike de Kreek AV Scheldesport 4.09.32 Min.
4 Anouk de Bruijn RK HAV 4.25.78 Min.
5 Britt van Liere Delta Sport 4.29.53 Min.
6 Cecile van Riele AV '56 4.32.98 Min.
7 Sharon van Wateschoot RK HAV 4.36.37 Min.
8 Iggy Nachtegael RK HAV 4.39.52 Min.
9 Anna-Lee Roelans RK HAV 4.57.55 Min.
10 Denise Elmendorp Delta Sport 5.19.84 Min.
11 Demi Jongepier ADSV Dynamica 5.30.19 Min.
12 Kim de Braal Delta Sport 6.15.65 Min.

Jongens pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Jens d' Hondt RK HAV 9.80 Sec. 1.15 M 6.55 M 1400 Pnt
2 Pelle Gelderblom Delta Sport 10.00 Sec. 1.15 M 6.62 M 1373 Pnt
3 Maarten Biesbroeck RK HAV 9.53 Sec. 1.10 M 5.56 M 1348 Pnt
4 Sven Moerbeek AV '56 9.76 Sec. 1.10 M 5.80 M 1325 Pnt
5 Tim Slabbekoorn ADSV Dynamica 9.53 Sec. 1.05 M 5.48 M 1306 Pnt
6 Nout van den Bos Delta Sport 9.76 Sec. 1.05 M 5.75 M 1285 Pnt
7 Matthias Houtzager Delta Sport 10.09 Sec. 1.10 M 5.46 M 1252 Pnt
8 Bas de Fouw AV '56 10.27 Sec. 1.00 M 6.03 M 1188 Pnt
9 Jouke de Jong AV '56 9.87 Sec. 1.00 M 4.90 M 1174 Pnt
10 Floris Huigh AV De Wielingen 10.55 Sec. 0.95 M 5.63 M 1087 Pnt
11 Timo Ponnuthurai ADSV Dynamica 10.01 Sec. 0.95 M 4.38 M 1080 Pnt
12 Martijn Flikweert Delta Sport 10.40 Sec. 1.00 M 4.55 M 1071 Pnt
13 Jordi Malcontent RK HAV 10.38 Sec. 0.90 M 4.82 M 1020 Pnt
14 Bart Balkenende AV '56 10.64 Sec. 1.00 M 3.91 M 991 Pnt
15 Marnick Los AV '56 10.93 Sec. 0.90 M 4.66 M 934 Pnt
16 Jasper Heikoop Delta Sport 11.28 Sec. 0.90 M 4.45 M 876 Pnt
17 Gijs Vader AV '56 11.32 Sec. 0.90 M 2.76 M 735 Pnt
18 Philip de Jonge Delta Sport 13.85 Sec. 0.80 M 2.36 M 376 Pnt

Jongens pupillen A(1e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tim Slabbekoorn ADSV Dynamica 3.35.51 Min.
2 Nout van den Bos Delta Sport 3.39.80 Min.
3 Martijn Flikweert Delta Sport 3.43.79 Min.
4 Bas de Fouw AV '56 3.45.80 Min.
5 Matthias Houtzager Delta Sport 3.53.99 Min.
6 Sven Moerbeek AV '56 3.55.30 Min.
7 Pelle Gelderblom Delta Sport 3.57.54 Min.
8 Maarten Biesbroeck RK HAV 3.58.34 Min.
9 Timo Ponnuthurai ADSV Dynamica 4.03.61 Min.
10 Floris Huigh AV De Wielingen 4.03.90 Min.
11 Jens d' Hondt RK HAV 4.15.92 Min.
12 Jouke de Jong AV '56 4.19.05 Min.
13 Marnick Los AV '56 4.19.31 Min.
14 Jordi Malcontent RK HAV 4.19.56 Min.
15 Bart Balkenende AV '56 4.22.68 Min.
16 Jasper Heikoop Delta Sport 4.24.22 Min.
17 Gijs Vader AV '56 5.11.15 Min.
18 Philip de Jonge Delta Sport 5.34.44 Min.

Meisjes pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Jessie van Maele RK HAV 9.98 Sec. 3.62 M 19.67 M 1236 Pnt
2 Romy Lauwers RK HAV 10.08 Sec. 3.44 M 21.64 M 1212 Pnt
3 Simone Weijers AV '56 9.90 Sec. 3.55 M 16.18 M 1183 Pnt
4 Caya Murre AV Scheldesport 10.14 Sec. 3.50 M 15.45 M 1124 Pnt
5 Anouk Valk AV '56 10.18 Sec. 3.29 M 14.14 M 1055 Pnt
6 Laura Elmendorp Delta Sport 10.52 Sec. 3.29 M 16.16 M 1039 Pnt
7 Jolien Siebum ADSV Dynamica 10.32 Sec. 3.19 M 13.79 M 1008 Pnt
8 Femke Bun RK HAV 11.10 Sec. 3.05 M 18.87 M 955 Pnt
9 Annemijn van Broeck RK HAV 10.58 Sec. 3.17 M 12.94 M 953 Pnt
10 Eva Ferket RK HAV 10.99 Sec. 3.11 M 15.45 M 929 Pnt
11 Manon de Bruin RK HAV 10.35 Sec. 3.16 M 9.98 M 928 Pnt
12 Naomi van Vossen Delta Sport 11.40 Sec. 3.13 M 18.38 M 927 Pnt
13 Bridget v/d Kasteele Delta Sport 10.70 Sec. 3.23 M 10.52 M 904 Pnt
14 Ewa de Regt AV '56 10.46 Sec. 3.07 M 8.98 M 874 Pnt
15 Jolijn Eveleens AV '56 11.13 Sec. 3.09 M 7.94 M 767 Pnt
16 Iris Jonker Delta Sport 11.35 Sec. 2.67 M 12.78 M 751 Pnt
17 Tess de Mendonca Delta Sport 11.52 Sec. 2.77 M 11.64 M 731 Pnt
18 Naomi van der Bijl Delta Sport 12.47 Sec. 2.63 M 8.88 M 547 Pnt
19 Elske v/d Veen AV '56 11.85 Sec. 2.60 M 6.31 M 547 Pnt
20 Merel Noomen Delta Sport 11.70 Sec. 2.20 M 7.24 M 506 Pnt

Meisjes pupillen A(1e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jessie van Maele RK HAV 4.00.09 Min.
2 Jolien Siebum ADSV Dynamica 4.02.60 Min.
3 Caya Murre AV Scheldesport 4.08.01 Min.
4 Simone Weijers AV '56 4.12.03 Min.
5 Ewa de Regt AV '56 4.18.61 Min.
6 Tess de Mendonca Delta Sport 4.21.85 Min.
7 Manon de Bruin RK HAV 4.24.85 Min.
8 Romy Lauwers RK HAV 4.29.83 Min.
9 Jolijn Eveleens AV '56 4.33.74 Min.
10 Annemijn van Broeck RK HAV 4.34.16 Min.
11 Eva Ferket RK HAV 4.34.20 Min.
12 Bridget v/d Kasteele Delta Sport 4.41.20 Min.
13 Anouk Valk AV '56 4.44.26 Min.
14 Laura Elmendorp Delta Sport 4.46.46 Min.
15 Femke Bun RK HAV 4.51.54 Min.
16 Naomi van der Bijl Delta Sport 4.57.77 Min.
17 Naomi van Vossen Delta Sport 5.00.11 Min.
18 Iris Jonker Delta Sport 5.09.78 Min.
19 Merel Noomen Delta Sport 5.12.56 Min.
20 Elske v/d Veen AV '56 5.21.52 Min.

Jongens pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Job Sytsma ADSV Dynamica 8.82 Sec. 1.25 M 7.59 M 1709 Pnt
2 Kris de Kreek AV Scheldesport 9.71 Sec. 1.15 M 7.46 M 1468 Pnt
3 Biswane Gennaro ADSV Dynamica 9.08 Sec. 1.05 M 6.67 M 1459 Pnt
4 Finn de Leng ADSV Dynamica 10.03 Sec. 1.15 M 7.51 M 1419 Pnt
5 Joel Hillebrand Delta Sport 9.78 Sec. 1.10 M 5.99 M 1334 Pnt
6 Sander van der Wekken Delta Sport 9.94 Sec. 1.00 M 7.02 M 1296 Pnt
7 Joseph Tremonti ADSV Dynamica 10.46 Sec. 1.05 M 6.24 M 1210 Pnt
8 Thomas Steenbergen ADSV Dynamica 10.24 Sec. 1.00 M 5.90 M 1184 Pnt
9 Dylan Vink RK HAV 10.18 Sec. 1.05 M 5.16 M 1182 Pnt
10 Sven van de Voorde RK HAV 10.24 Sec. 1.00 M 5.47 M 1156 Pnt
11 Arne Schot Delta Sport 10.39 Sec. 1.05 M 5.19 M 1153 Pnt
12 Stijn van Voorde RK HAV 10.73 Sec. 1.00 M 5.50 M 1089 Pnt
13 Franklin van Anrooy AV '56 10.64 Sec. 0.95 M 4.91 M 1027 Pnt
14 Luuk Dijkers AV '56 10.46 Sec. 0.85 M 5.20 M 997 Pnt
15 Tjeerd van de Velde Delta Sport 10.53 Sec. 0.90 M 4.72 M 992 Pnt

Jongens pupillen A(2e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Franklin van Anrooy AV '56 3.21.60 Min.
2 Kris de Kreek AV Scheldesport 3.27.93 Min.
3 Tjeerd van de Velde Delta Sport 3.39.81 Min.
4 Joel Hillebrand Delta Sport 3.49.43 Min.
5 Job Sytsma ADSV Dynamica 3.50.27 Min.
6 Arne Schot Delta Sport 3.51.62 Min.
7 Biswane Gennaro ADSV Dynamica 3.54.59 Min.
8 Finn de Leng ADSV Dynamica 3.54.82 Min.
9 Joseph Tremonti ADSV Dynamica 3.57.41 Min.
10 Sven van de Voorde RK HAV 4.06.04 Min.
11 Luuk Dijkers AV '56 4.06.73 Min.
12 Thomas Steenbergen ADSV Dynamica 4.09.19 Min.
13 Sander van der Wekken Delta Sport 4.13.92 Min.
14 Dylan Vink RK HAV 4.16.02 Min.
15 Stijn van Voorde RK HAV 4.21.81 Min.

Meisjes pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 9.46 Sec. 3.87 M 20.22 M 1379 Pnt
2 Aysha van Es AV Scheldesport 9.67 Sec. 3.58 M 24.02 M 1336 Pnt
3 Fieke de Brouwer RK HAV 9.54 Sec. 3.82 M 16.55 M 1301 Pnt
4 Mirthe van Gastel Delta Sport 9.73 Sec. 3.74 M 17.19 M 1263 Pnt
5 Luca Murre AV Scheldesport 9.91 Sec. 3.31 M 22.04 M 1218 Pnt
6 Neline Slager RK HAV 9.73 Sec. 3.53 M 15.33 M 1192 Pnt
7 Mariska Bouterse AV Scheldesport 10.17 Sec. 3.37 M 18.67 M 1142 Pnt
8 Britt de Mendonca Delta Sport 9.92 Sec. 3.27 M 17.07 M 1137 Pnt
9 Amber Oreel AV '56 9.86 Sec. 3.14 M 16.42 M 1111 Pnt
10 Romy van Dorsselaer RK HAV 10.34 Sec. 3.10 M 16.95 M 1038 Pnt
11 Désireé Dellaert RK HAV 10.11 Sec. 3.31 M 9.94 M 992 Pnt
12 Melanie van Os RK HAV 10.89 Sec. 2.70 M 18.77 M 910 Pnt
13 Lotte v/d Nieuwendijk Delta Sport 11.21 Sec. 3.05 M 16.40 M 904 Pnt
14 Sofie v/d Doel Delta Sport 11.00 Sec. 2.80 M 16.29 M 879 Pnt
15 Nathalie de Bruin RK HAV 11.19 Sec. 2.69 M 13.47 M 787 Pnt

Meisjes pupillen A(2e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 3.35.53 Min.
2 Britt de Mendonca Delta Sport 3.38.67 Min.
3 Aysha van Es AV Scheldesport 3.55.56 Min.
4 Mirthe van Gastel Delta Sport 3.56.85 Min.
5 Fieke de Brouwer RK HAV 4.04.69 Min.
6 Mariska Bouterse AV Scheldesport 4.05.32 Min.
7 Désireé Dellaert RK HAV 4.15.68 Min.
8 Romy van Dorsselaer RK HAV 4.19.67 Min.
9 Amber Oreel AV '56 4.19.89 Min.
10 Neline Slager RK HAV 4.23.10 Min.
11 Luca Murre AV Scheldesport 4.30.62 Min.
12 Nathalie de Bruin RK HAV 4.31.57 Min.
13 Melanie van Os RK HAV 4.59.26 Min.
14 Sofie v/d Doel Delta Sport 5.33.25 Min.
15 Lotte v/d Nieuwendijk Delta Sport 5.33.30 Min.