Zeeuws baancircuitwedstrijd

Uitslag 1e baan circuit 12-4-2008

Uitslagen 1e baan circuit

12-4-2008


Jongens junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Edwin van Bemden Delta Sport 1.44.49 Min. 625 Pnt
2 Emiel van den Bos Delta Sport 1.46.42 Min. 596 Pnt
3 Tim van den Broeke ADSV Dynamica 1.48.16 Min. 573 Pnt
4 Dorus van den Brink AV Scheldesport 1.56.93 Min. 461 Pnt
5 Tijs Geluk Delta Sport 1.57.93 Min. 449 Pnt
6 Chiel Bij de Vaate Delta Sport 1.58.45 Min. 443 Pnt
7 Noah Heijnen Delta Sport 2.01.98 Min. 405 Pnt
8 Sven de Vos Delta Sport 2.03.61 Min. 386 Pnt
9 Steven Roelse ADSV Dynamica 2.05.33 Min. 369 Pnt
10 Rubin Janse ADSV Dynamica 2.07.03 Min. 352 Pnt
11 Gino Harinck ADSV Dynamica 2.08.56 Min. 337 Pnt
12 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 2.09.76 Min. 325 Pnt
13 Liam Ruff Delta Sport 2.11.87 Min. 306 Pnt
14 Coenraad Marinissen ADSV Dynamica 2.13.33 Min. 292 Pnt
15 Stijn Ruiter AV Scheldesport 2.14.32 Min. 283 Pnt
16 Thijs Siebum ADSV Dynamica 2.15.44 Min. 273 Pnt
17 Fabian Verkaaik Delta Sport 2.17.55 Min. 255 Pnt
18 Rob Louter RK HAV 2.28.88 Min. 167 Pnt
19 Remco de Bruijn RK HAV 2.35.28 Min. 122 Pnt

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Edwin van Bemden Delta Sport 10.67 Sec. 675 Pnt
2 Noah Heijnen Delta Sport 10.84 Sec. 645 Pnt
3 Tom van de Berg Delta Sport 10.90 Sec. 635 Pnt
4 Coenraad Marinissen ADSV Dynamica 11.62 Sec. 522 Pnt
5 Martijn van den Houten Delta Sport 11.67 Sec. 515 Pnt
6 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 11.71 Sec. 509 Pnt
7 Emiel van den Bos Delta Sport 11.81 Sec. 494 Pnt
8 Steven Roelse ADSV Dynamica 11.81 Sec. 494 Pnt
9 Wouter Leestemaker AV '56 11.96 Sec. 473 Pnt
10 Rubin Janse ADSV Dynamica 11.99 Sec. 469 Pnt
11 Jelle Lauwers RK HAV 12.10 Sec. 454 Pnt
12 Sammy de Jong AV '56 12.29 Sec. 428 Pnt
13 Sven de Vos Delta Sport 12.33 Sec. 423 Pnt
14 Fabian Verkaaik Delta Sport 12.33 Sec. 423 Pnt
15 Jorn Markenhof RK HAV 12.39 Sec. 415 Pnt
16 Tim van den Broeke ADSV Dynamica 12.51 Sec. 400 Pnt
17 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 12.65 Sec. 382 Pnt
18 Tijs Geluk Delta Sport 12.74 Sec. 371 Pnt
19 Chiel Bij de Vaate Delta Sport 12.78 Sec. 366 Pnt
20 Tomas Bakker ADSV Dynamica 12.89 Sec. 353 Pnt
21 Gino Harinck ADSV Dynamica 12.92 Sec. 349 Pnt
22 Thijs Siebum ADSV Dynamica 12.93 Sec. 348 Pnt
23 Liam Ruff Delta Sport 12.95 Sec. 346 Pnt
24 Dorus van den Brink AV Scheldesport 13.36 Sec. 298 Pnt
25 Nuno Westdorp AV '56 13.36 Sec. 298 Pnt
26 Rob Louter RK HAV 13.39 Sec. 295 Pnt
27 Stijn Ruiter AV Scheldesport 13.67 Sec. 265 Pnt

Jongens junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tom van de Berg Delta Sport 1.45 M 582 Pnt
2 Wouter Leestemaker AV '56 1.40 M 541 Pnt
3 Wouter Thomaes AV De Wielingen 1.40 M 541 Pnt
4 Rubin Janse ADSV Dynamica 1.35 M 499 Pnt
5 Edwin van Bemden Delta Sport 1.35 M 499 Pnt
6 Sven de Vos Delta Sport 1.30 M 462 Pnt
7 Steven Roelse ADSV Dynamica 1.30 M 462 Pnt
8 Noah Heijnen Delta Sport 1.30 M 462 Pnt
9 Martijn van den Houten Delta Sport 1.25 M 426 Pnt
10 Fabian Verkaaik Delta Sport 1.25 M 426 Pnt
11 Liam Ruff Delta Sport 1.25 M 426 Pnt
12 Tijs Geluk Delta Sport 1.20 M 389 Pnt
13 Coenraad Marinissen ADSV Dynamica 1.20 M 389 Pnt
14 Tim van den Broeke ADSV Dynamica 1.20 M 389 Pnt
15 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 1.20 M 389 Pnt
16 Rob Louter RK HAV 1.15 M 352 Pnt
17 Stijn Ruiter AV Scheldesport 1.15 M 352 Pnt
18 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 1.15 M 352 Pnt
19 Nuno Westdorp AV '56 1.15 M 352 Pnt
20 Chiel Bij de Vaate Delta Sport 1.15 M 352 Pnt
21 Emiel van den Bos Delta Sport 1.15 M 352 Pnt
22 Thijs Siebum ADSV Dynamica 1.15 M 352 Pnt
23 Gino Harinck ADSV Dynamica 1.00 M 242 Pnt
24 Tomas Bakker ADSV Dynamica

Jongens junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Edwin van Bemden Delta Sport 9.63 M 505 Pnt
2 Tom van de Berg Delta Sport 9.05 M 476 Pnt
3 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 8.09 M 426 Pnt
4 Wouter Thomaes AV De Wielingen 8.08 M 425 Pnt
5 Martijn van den Houten Delta Sport 7.62 M 400 Pnt
6 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 7.26 M 380 Pnt
7 Tijs Geluk Delta Sport 6.94 M 362 Pnt
8 Noah Heijnen Delta Sport 6.87 M 358 Pnt
9 Rubin Janse ADSV Dynamica 6.86 M 358 Pnt
10 Sven de Vos Delta Sport 6.82 M 355 Pnt
11 Fabian Verkaaik Delta Sport 6.61 M 343 Pnt
12 Coenraad Marinissen ADSV Dynamica 6.57 M 341 Pnt
13 Tomas Bakker ADSV Dynamica 6.52 M 338 Pnt
14 Jorn Markenhof RK HAV 6.51 M 337 Pnt
15 Sammy de Jong AV '56 6.40 M 330 Pnt
16 Emiel van den Bos Delta Sport 6.38 M 329 Pnt
17 Jelle Lauwers RK HAV 6.31 M 325 Pnt
18 Chiel Bij de Vaate Delta Sport 5.80 M 293 Pnt
19 Stijn Ruiter AV Scheldesport 5.69 M 287 Pnt
20 Thijs Siebum ADSV Dynamica 5.69 M 287 Pnt
21 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 5.50 M 274 Pnt
22 Dorus van den Brink AV Scheldesport 5.39 M 267 Pnt
23 Liam Ruff Delta Sport 5.25 M 258 Pnt
24 Remco de Bruijn RK HAV 5.17 M 253 Pnt
25 Gino Harinck ADSV Dynamica 4.97 M 239 Pnt

Meisjes junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Meike van Gastel Delta Sport 1.47.99 Min. 575 Pnt
2 Aileen Blommaert Delta Sport 1.56.74 Min. 463 Pnt
3 Jennifer Wouters RK HAV 1.59.32 Min. 433 Pnt
4 Emma van Mourik Delta Sport 1.59.77 Min. 429 Pnt
5 Sanne Nijsse AV '56 2.01.41 Min. 410 Pnt
6 Maria Strogova AV Scheldesport 2.02.15 Min. 402 Pnt
7 Nadine de Rijke Delta Sport 2.07.08 Min. 352 Pnt
8 Elke Freijzer RK HAV 2.08.89 Min. 334 Pnt
9 Maud van Liere Delta Sport 2.12.48 Min. 300 Pnt
10 Frederique Voorhans AV Scheldesport 2.13.71 Min. 288 Pnt
11 Mirjam Berrevoets Delta Sport 2.15.84 Min. 270 Pnt
12 Anouk Slabbekoorn AV '56 2.19.96 Min. 235 Pnt
13 Jasmijn van Dieren AV '56 2.28.27 Min. 171 Pnt
14 Joy Nachtegael RK HAV 2.30.72 Min. 153 Pnt

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jennifer Wouters RK HAV 8.62 Sec. 624 Pnt
2 Meike van Gastel Delta Sport 8.66 Sec. 616 Pnt
3 Sanne Nijsse AV '56 8.75 Sec. 598 Pnt
4 Aileen Blommaert Delta Sport 9.00 Sec. 549 Pnt
5 Maria Strogova AV Scheldesport 9.05 Sec. 539 Pnt
6 Frederique Voorhans AV Scheldesport 9.07 Sec. 536 Pnt
7 Maud van Liere Delta Sport 9.19 Sec. 513 Pnt
8 Mirjam Berrevoets Delta Sport 9.28 Sec. 497 Pnt
9 Emma van Mourik Delta Sport 9.43 Sec. 471 Pnt
10 Marloes Grutter AV '56 9.43 Sec. 471 Pnt
11 Nadine de Rijke Delta Sport 9.46 Sec. 466 Pnt
12 Elke Freijzer RK HAV 9.59 Sec. 444 Pnt
13 Anouk de Vries AV Scheldesport 9.73 Sec. 421 Pnt
14 Jasmijn van Dieren AV '56 9.75 Sec. 417 Pnt
15 Dionne Pieters AV '56 9.84 Sec. 403 Pnt
16 Anouk Slabbekoorn AV '56 9.93 Sec. 389 Pnt
17 Noor Colpaert AV '56 9.99 Sec. 380 Pnt
18 Joy Nachtegael RK HAV 9.99 Sec. 380 Pnt

Meisjes junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Meike van Gastel Delta Sport 9.78 M 512 Pnt
2 Jennifer Wouters RK HAV 8.81 M 464 Pnt
3 Aileen Blommaert Delta Sport 8.22 M 433 Pnt
4 Mirjam Berrevoets Delta Sport 8.21 M 432 Pnt
5 Nadine de Rijke Delta Sport 7.95 M 418 Pnt
6 Maud van Liere Delta Sport 7.55 M 397 Pnt
7 Maria Strogova AV Scheldesport 7.16 M 375 Pnt
8 Astrid Rasenberg AV Scheldesport 6.92 M 361 Pnt
9 Noor Colpaert AV '56 6.52 M 338 Pnt
10 Anouk de Vries AV Scheldesport 6.50 M 336 Pnt
11 Dionne Pieters AV '56 6.33 M 326 Pnt
12 Anouk Slabbekoorn AV '56 6.29 M 324 Pnt
13 Frederique Voorhans AV Scheldesport 6.20 M 318 Pnt
14 Emma van Mourik Delta Sport 5.57 M 279 Pnt
15 Joy Nachtegael RK HAV 4.80 M 227 Pnt

Meisjes junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Meike van Gastel Delta Sport 4.39 M 496 Pnt
2 Aileen Blommaert Delta Sport 4.20 M 458 Pnt
3 Jennifer Wouters RK HAV 4.09 M 436 Pnt
4 Maria Strogova AV Scheldesport 3.86 M 390 Pnt
5 Nadine de Rijke Delta Sport 3.67 M 352 Pnt
6 Sanne Nijsse AV '56 3.66 M 350 Pnt
7 Marloes Grutter AV '56 3.64 M 346 Pnt
8 Mirjam Berrevoets Delta Sport 3.57 M 332 Pnt
9 Anouk Slabbekoorn AV '56 3.57 M 332 Pnt
10 Emma van Mourik Delta Sport 3.56 M 330 Pnt
11 Astrid Rasenberg AV Scheldesport 3.55 M 328 Pnt
12 Dionne Pieters AV '56 3.51 M 320 Pnt
13 Frederique Voorhans AV Scheldesport 3.43 M 304 Pnt
14 Maud van Liere Delta Sport 3.35 M 288 Pnt
15 Anouk de Vries AV Scheldesport 3.23 M 264 Pnt
16 Noor Colpaert AV '56 3.22 M 262 Pnt
17 Joy Nachtegael RK HAV 3.18 M 254 Pnt
18 Jasmijn van Dieren AV '56 3.05 M 228 Pnt

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 12.53 Sec. 739 Pnt
2 Thomas Kempe ADSV Dynamica 12.56 Sec. 734 Pnt
3 Olaf Stoutjesdijk Delta Sport 13.15 Sec. 647 Pnt
4 Robin Geschiere ADSV Dynamica 13.44 Sec. 607 Pnt
5 Gianni van Meel AV '56 13.64 Sec. 580 Pnt
6 Marijn de Rijke Delta Sport 13.71 Sec. 571 Pnt
7 Patrick Elfrink Delta Sport 13.80 Sec. 559 Pnt
8 Sebastiaan Bouterse AV Scheldesport 14.12 Sec. 519 Pnt
9 Arjen Luteijn AV De Wielingen 17.06 Sec. 221 Pnt

Jongens junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 18.67 Sec. 748 Pnt
2 Thomas Kempe ADSV Dynamica 18.88 Sec. 726 Pnt
3 Olaf Stoutjesdijk Delta Sport 20.21 Sec. 600 Pnt
4 Patrick Elfrink Delta Sport 20.62 Sec. 564 Pnt
5 Gianni van Meel AV '56 20.74 Sec. 554 Pnt
6 Sebastiaan Bouterse AV Scheldesport 20.80 Sec. 549 Pnt
7 Marijn de Rijke Delta Sport 20.91 Sec. 539 Pnt

Jongens junioren C 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tommy Staal Delta Sport 2.18.45 Min. 680 Pnt
2 Neal Bouterse ADSV Dynamica 2.21.42 Min. 647 Pnt
3 Milan Roelofs Delta Sport 2.22.79 Min. 633 Pnt
4 Sebastiaan Bouterse AV Scheldesport 2.23.54 Min. 624 Pnt
5 Thomas Beelen AV '56 2.25.41 Min. 605 Pnt
6 Django Sandee ADSV Dynamica 2.32.43 Min. 536 Pnt
7 Arjen Luteijn AV De Wielingen 3.09.21 Min. 260 Pnt

Jongens junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 1.65 M 741 Pnt
2 Django Sandee ADSV Dynamica 1.55 M 663 Pnt
3 Gianni van Meel AV '56 1.55 M 663 Pnt
4 Thomas Kempe ADSV Dynamica 1.50 M 623 Pnt
5 Marijn de Rijke Delta Sport 1.50 M 623 Pnt

Jongens junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 10.63 M 552 Pnt
2 Django Sandee ADSV Dynamica 9.75 M 510 Pnt
3 Thomas Kempe ADSV Dynamica 8.49 M 447 Pnt
4 Gianni van Meel AV '56 8.30 M 437 Pnt
5 Patrick Elfrink Delta Sport 8.14 M 429 Pnt
6 Guus de Jong AV '56 8.12 M 427 Pnt
7 Olaf Stoutjesdijk Delta Sport 8.12 M 427 Pnt
8 Marijn de Rijke Delta Sport 6.88 M 359 Pnt
9 Arjen Luteijn AV De Wielingen 4.03 M 172 Pnt

Meisjes junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 19.76 Sec. 641 Pnt
2 Iris Pieters AV '56 20.32 Sec. 590 Pnt
3 Alexandra Paszkowska AV '56 20.73 Sec. 554 Pnt
4 Paulien van Luyk AV De Wielingen 21.01 Sec. 531 Pnt
5 Iris Hoogesteger AV '56 21.52 Sec. 490 Pnt
6 Rosanne de Dreu AV '56 21.5 * Sec. 473 Pnt
7 Tara Schuilwerve AV '56 22.32 Sec. 429 Pnt
8 Marie van Luyk AV De Wielingen 22.3 * Sec. 414 Pnt
9 Marthe Knijff AV Scheldesport 22.57 Sec. 411 Pnt
10 Ingrid Rasenberg AV Scheldesport 22.5 * Sec. 399 Pnt
11 Vere van Rie RK HAV 23.68 Sec. 336 Pnt
* Handtijden (punten op basis van handtijden berekend)

Meisjes junioren C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sanne van Mourik Delta Sport 1.44.17 Min. 630 Pnt
2 Linda de Vlieger Delta Sport 1.46.48 Min. 596 Pnt
3 DaniŽlle Flipse AV '56 1.50.70 Min. 538 Pnt
4 Iris Pieters AV '56 1.56.50 Min. 466 Pnt
5 Alexandra Paszkowska AV '56 1.58.79 Min. 440 Pnt
6 Vere van Rie RK HAV 1.59.43 Min. 432 Pnt
7 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 1.59.77 Min. 429 Pnt
8 Rosanne de Dreu AV '56 2.00.24 Min. 423 Pnt
9 Tara Schuilwerve AV '56 2.01.88 Min. 406 Pnt

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 10.49 Sec. 707 Pnt
2 Paulien van Luyk AV De Wielingen 11.10 Sec. 602 Pnt
3 Iris Pieters AV '56 11.12 Sec. 599 Pnt
4 Alexandra Paszkowska AV '56 11.17 Sec. 591 Pnt
5 Iris Hoogesteger AV '56 11.23 Sec. 581 Pnt
6 Rosanne de Dreu AV '56 11.50 Sec. 540 Pnt
7 Marthe Knijff AV Scheldesport 11.67 Sec. 515 Pnt
8 Kylie de Beule RK HAV 11.73 Sec. 506 Pnt
9 Tara Schuilwerve AV '56 11.87 Sec. 486 Pnt
10 Linda de Vlieger Delta Sport 11.92 Sec. 479 Pnt
11 Naomi Oppeneer AV Scheldesport 12.07 Sec. 458 Pnt
12 Dominique Reale AV Scheldesport 12.07 Sec. 458 Pnt

Meisjes junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 9.05 M 476 Pnt
2 Iris Hoogesteger AV '56 8.74 M 460 Pnt
3 Kylie de Beule RK HAV 8.07 M 425 Pnt
4 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 7.68 M 404 Pnt
5 Linda de Vlieger Delta Sport 5.73 M 289 Pnt

Meisjes junioren C ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 4.76 M 572 Pnt
2 Iris Pieters AV '56 4.39 M 496 Pnt
3 Iris Hoogesteger AV '56 4.30 M 478 Pnt
4 Paulien van Luyk AV De Wielingen 4.28 M 474 Pnt
5 Rosanne de Dreu AV '56 4.26 M 470 Pnt
6 Tara Schuilwerve AV '56 4.18 M 454 Pnt
7 Marthe Knijff AV Scheldesport 4.17 M 452 Pnt
8 Marie van Luyk AV De Wielingen 4.01 M 420 Pnt
9 Dominique Reale AV Scheldesport 3.88 M 394 Pnt
10 Linda de Vlieger Delta Sport 3.78 M 374 Pnt
11 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 3.66 M 350 Pnt
12 Naomi Oppeneer AV Scheldesport 3.66 M 350 Pnt
13 Sanne van Mourik Delta Sport 3.65 M 348 Pnt
14 Alexandra Paszkowska AV '56 3.57 M 332 Pnt

Jongens junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 11.91 Sec. 599 Pnt
2 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 12.45 Sec. 491 Pnt
3 Patrick Looij AV '56 12.84 Sec. 419 Pnt
4 Marco Bijl AV Scheldesport 13.19 Sec. 358 Pnt
5 Lars Colpaert AV '56 13.32 Sec. 336 Pnt

Jongens junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 25.76 Sec. 495 Pnt
2 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 28.42 Sec. 304 Pnt

Jongens junioren B 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Niek den Exter AV Scheldesport 9.13.46 Min. 711 Pnt
2 Erwin Adan ADSV Dynamica 10.20.53 Min. 501 Pnt

Jongens junioren B 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 55.78 Sec. 573 Pnt
2 Jeffrey de Brouwer RK HAV 57.16 Sec. 525 Pnt
3 Patrick Looij AV '56 57.41 Sec. 516 Pnt
4 Steven Nuytinck AV '56 57.43 Sec. 516 Pnt
5 Frits Bakker AV '56 58.60 Sec. 477 Pnt
6 Job de Brouwer RK HAV 60.49 Sec. 417 Pnt
7 Lars Colpaert AV '56 63.64 Sec. 325 Pnt
   

Jongens junioren B
400m - Finale
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jeffrey de Brouwer RK HAV 53.63 Sec. 654 Pnt
2 Steven Nuytinck AV '56 53.83 Sec. 646 Pnt
3 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 55.26 Sec. 592 Pnt
4 Frits Bakker AV '56 58.18 Sec. 490 Pnt
5 Patrick Looij AV '56 59.09 Sec. 461 Pnt
6 Job de Brouwer RK HAV 59.42 Sec. 450 Pnt

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Michiel Borm RK HAV 29.86 M 471 Pnt
2 Tom Abbink AV '56 24.39 M 340 Pnt
3 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 23.39 M 314 Pnt
4 Frits Bakker AV '56 21.94 M 276 Pnt
5 Patrick Looij AV '56 20.06 M 225 Pnt
6 Jeffrey de Brouwer RK HAV 19.34 M 205 Pnt

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 1.70 M 587 Pnt
2 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 1.70 M 587 Pnt
3 Patrick Looij AV '56 1.60 M 492 Pnt
4 Marco Bijl AV Scheldesport 1.60 M 492 Pnt
5 Frits Bakker AV '56 1.60 M 492 Pnt
6 Lars Colpaert AV '56 1.50 M 394 Pnt
7 Tom Abbink AV '56 1.30 M 188 Pnt

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marco Bijl AV Scheldesport 10.41 M 490 Pnt
2 Tom Abbink AV '56 9.64 M 434 Pnt

Meisjes junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Samantha Lernout RK HAV 13.07 Sec. 664 Pnt
2 Anne van Rooijen AV '56 13.10 Sec. 658 Pnt
3 Khaoula Bannani AV Scheldesport 13.81 Sec. 538 Pnt
4 Gertie de Boey RK HAV 14.00 Sec. 508 Pnt
5 Anne van Driessche RK HAV 14.01 Sec. 506 Pnt
6 Esther Platteeuw AV Scheldesport 14.49 Sec. 434 Pnt

Meisjes junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Hannah Zandee AV '56 30.51 Sec. 451 Pnt

Meisjes junioren B 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Bo Klaassen AV '56 10.37.91 Min. 701 Pnt
2 Liselot Kaijser AV Scheldesport 12.30.65 Min. 419 Pnt

Meisjes junioren B 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Samantha Lernout RK HAV 62.03 Sec. 716 Pnt
2 Diede Fennema AV Sparta 63.30 Sec. 680 Pnt
3 Esther Platteeuw AV Scheldesport 65.80 Sec. 613 Pnt
4 Anne van Driessche RK HAV 71.50 Sec. 478 Pnt

Meisjes junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Liselot Kaijser AV Scheldesport 22.86 M 388 Pnt

Meisjes junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Diede Fennema AV Sparta 10.08 M 595 Pnt
2 Esther Platteeuw AV Scheldesport 9.49 M 554 Pnt
3 Kristy Blommaert Delta Sport 8.94 M 515 Pnt
4 Liselot Kaijser AV Scheldesport 8.71 M 499 Pnt
5 Khaoula Bannani AV Scheldesport 7.73 M 425 Pnt

Meisjes junioren B ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Samantha Lernout RK HAV 4.90 M 653 Pnt
2 Anne van Rooijen AV '56 4.75 M 616 Pnt
3 Liselot Kaijser AV Scheldesport 3.96 M 412 Pnt
4 Khaoula Bannani AV Scheldesport 3.96 M 412 Pnt
5 Gertie de Boey RK HAV 3.89 M 393 Pnt
6 Kristy Blommaert Delta Sport 3.81 M 371 Pnt

Jongens junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jermaine Luitwieler ADSV Dynamica 12.39 Sec. 503 Pnt
2 Michel Mans AV '56 14.31 Sec. 183 Pnt

Jongens junioren A 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jermaine Luitwieler ADSV Dynamica 25.25 Sec. 536 Pnt

Jongens junioren A 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Victor Beelen AV '56 10.23.56 Min. 492 Pnt

Jongens junioren A 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Alex Zwolle AV '56 52.06 Sec. 717 Pnt
2 Jermaine Luitwieler ADSV Dynamica 55.02 Sec. 601 Pnt

Jongens junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Michel Mans AV '56 22.00 M 278 Pnt

Jongens junioren A hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Roy van Meel ARV Ilion 1.90 M 769 Pnt
2 Victor Beelen AV '56 1.45 M 344 Pnt

Jongens junioren A kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Michel Mans AV '56 7.82 M 291 Pnt

Meisjes junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Bianca Wagenaer RK HAV 14.45 Sec. 440 Pnt
2 Kim Schuilwerve AV '56 14.58 Sec. 421 Pnt

Meisjes junioren A 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 62.80 Sec. 694 Pnt
2 Bianca Wagenaer RK HAV 75.91 Sec. 387 Pnt

Meisjes junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 23.24 M 397 Pnt
2 Kim Schuilwerve AV '56 19.30 M 301 Pnt

Meisjes junioren A kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 9.56 M 559 Pnt

Meisjes junioren A ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Aniek Aper RK HAV 4.51 M 556 Pnt
2 Bianca Wagenaer RK HAV 4.09 M 447 Pnt

Mannen Senioren 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 11.56 Sec. 674 Pnt

Mannen Senioren 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 23.58 Sec. 684 Pnt

Mannen Senioren 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Michel Schrier ADSV Dynamica 9.11.89 Min. 717 Pnt
2 Tim Pleijte ADSV Dynamica 9.12.32 Min. 715 Pnt
3 H.J. Goossen AV Scheldesport 9.37.15 Min. 631 Pnt
4 Gert-Jan Smit AV '56 9.44.65 Min. 607 Pnt
5 Henrik Westerweele ADSV Dynamica 10.29.90 Min. 475 Pnt
6 Martijn de Kok ADSV Dynamica 10.46.09 Min. 432 Pnt
7 Miel Verheijen AV '56 11.13.92 Min. 363 Pnt

Mannen Senioren 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rik Hopmans ESAV Asterix 54.84 Sec. 608 Pnt
2 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 55.03 Sec. 601 Pnt
3 Stefan de Block RK HAV 56.94 Sec. 532 Pnt
4 Johan Hack ARV Achilles 60.29 Sec. 423 Pnt
5 Rob Sterrenburg ESAV Asterix 64.36 Sec. 306 Pnt

Mannen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Stefan Stokman ADSV Dynamica 34.11 M 565 Pnt
2 Jeroen van Belzen ADSV Dynamica 32.31 M 526 Pnt
3 Rob Sterrenburg ESAV Asterix 19.49 M 209 Pnt

Mannen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Gert-Jan Smit AV '56 1.75 M 634 Pnt

Mannen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Stefan Stokman ADSV Dynamica 12.16 M 610 Pnt
2 Jeroen van Belzen ADSV Dynamica 11.75 M 583 Pnt
3 Rob Sterrenburg ESAV Asterix 8.01 M 307 Pnt

Mannen Masters 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jacques Zaman (M40+) AV Scheldesport 13.37 Sec. 328 Pnt

Mannen Masters 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jacques Zaman (M40+) AV Scheldesport 28.41 Sec. 304 Pnt

Mannen Masters 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Patrick van Quekelberghe (M40+) AV De Wielingen 9.46.59 Min. 601 Pnt
2 Edwin de Jaeger RK HAV 10.32.95 Min. 467 Pnt
3 Jacky Luitwieler (M40+) ADSV Dynamica 10.49.43 Min. 424 Pnt
4 Marcel de Bruin (M40+) RK HAV 11.38.29 Min. 308 Pnt
5 Jan Willem Markenhof (M40+) RK HAV 13.00.22 Min. 145 Pnt

Mannen Masters 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jacques Zaman (M40+) AV Scheldesport 58.44 Sec. 482 Pnt
2 Ronald Rasenberg (M40+) AV Scheldesport 60.65 Sec. 412 Pnt
3 Albert Platteeuw (M40+) AV Scheldesport 60.93 Sec. 404 Pnt

Mannen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Geert Oerlemans (M50+) SV Diomedon 35.22 M 588 Pnt
2 Donald Segers (M50+) RK HAV 35.01 M 584 Pnt
3 Jeroen Hage (M40+) ADSV Dynamica 32.56 M 531 Pnt
4 Ronald Rasenberg (M40+) AV Scheldesport 25.67 M 372 Pnt
5 Jacques Zaman (M40+) AV Scheldesport 17.81 M 160 Pnt

Mannen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Donald Segers (M50+) RK HAV 10.95 M 528 Pnt
2 Geert Oerlemans (M50+) SV Diomedon 9.44 M 419 Pnt
3 Ronald Rasenberg (M40+) AV Scheldesport 8.42 M 340 Pnt

Vrouwen Senioren 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 12.68 Sec. 736 Pnt
2 Kelly de Jongh THOR 14.07 Sec. 497 Pnt
3 Margo Koevoets THOR 14.75 Sec. 396 Pnt

Vrouwen Senioren 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 26.26 Sec. 741 Pnt

Vrouwen Senioren 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sandra de Block RK HAV 11.04.90 Min. 624 Pnt

Vrouwen Senioren ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 4.74 M 613 Pnt
2 Kelly de Jongh THOR 4.59 M 576 Pnt
3 Margo Koevoets THOR 4.36 M 517 Pnt

Vrouwen Masters 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Hermien Roggeband-de Vrieze (V45+) Delta Sport 13.11 Sec. 657 Pnt

Vrouwen Masters 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Hermien Roggeband-de Vrieze (V45+) Delta Sport 27.60 Sec. 640 Pnt

Vrouwen Masters 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marja de Bruin RK HAV 15.49.90 Min. 84 Pnt
2 Astrid de Bruin-Schuttkowski RK HAV 17.07.77 Min.

Vrouwen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Margot de Nijs RK HAV 16.98 M 239 Pnt
2 Ellen Aper (V45+) RK HAV 16.87 M 236 Pnt
3 Tina Bouterse (V45+) AV Scheldesport 14.64 M 173 Pnt

Vrouwen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Ellen Aper (V45+) RK HAV 6.91 M 360 Pnt