Onderlinge oefenwedstrijd

Uitslag Onderlinge Oefenwedstrijd 21-3-2009

Uitslagen Onderlinge Oefenwedstrijd

21-3-2009


Jongens pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Mark Houweling AV '56 8.2 Sec. 3.35 M 14.35 M 906 Pnt
2 Aron Bennekom AV '56 8.3 Sec. 8.69 M 397 Pnt

Jongens pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Mark Houweling AV '56 2.30.4 Min.

Meisjes pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Evy van Daalen AV '56 7.3 Sec. 2.75 M 7.75 M 813 Pnt
2 Shirin van Anrooy mini AV '56 8.3 Sec. 2.23 M 8.64 M 560 Pnt
3 Daphne Proost mini AV '56 8.4 Sec. 2.04 M 11.08 M 556 Pnt
4 Suzanne de Vries AV '56 8.4 Sec. 2.12 M 4.70 M 426 Pnt
5 Jamie Blommaert AV '56 8.8 Sec. 2.03 M 5.94 M 387 Pnt

Meisjes pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Shirin van Anrooy mini AV '56 2.28.2 Min.
2 Evy van Daalen AV '56 2.32.2 Min.
3 Jamie Blommaert AV '56 2.53.9 Min.
4 Suzanne de Vries AV '56 2.58.4 Min.
5 Daphne Proost mini AV '56 3.17.9 Min.

Jongens pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Vincent Verhaegen AV '56 7.4 Sec. 3.25 M 24.36 M 1166 Pnt
2 Joel van Daalen AV '56 7.4 Sec. 2.70 M 11.36 M 859 Pnt

Jongens pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Vincent Verhaegen AV '56 4.17.2 Min.
2 Joel van Daalen AV '56 5.00.7 Min.

Meisjes pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Michelle van de Sande AV '56 7.4 Sec. 3.12 M 18.86 M 1065 Pnt
2 Nadine Leestemaker AV '56 7.2 Sec. 2.89 M 12.92 M 963 Pnt
3 Nuriye van Lamoen AV '56 8.0 Sec. 2.59 M 7.80 M 660 Pnt

Meisjes pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nadine Leestemaker AV '56 4.06.8 Min.
2 Michelle van de Sande AV '56 4.20.3 Min.
3 Nuriye van Lamoen AV '56 5.12.1 Min.

Jongens pupillen A 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Sven Moerbeek(A2) AV '56 9.2 Sec. 1.20 M 7.21 M 1536 Pnt
2 Taco Blom(A1) AV '56 9.5 Sec. 1.00 M 5.16 M 1213 Pnt
3 Bart Balkenende(A2) AV '56 10.0 Sec. 1.10 M 4.68 M 1177 Pnt
4 Patrick van Zweden(A2) AV '56 10.1 Sec. 0.95 M 4.90 M 1067 Pnt
5 Kevin van Limbergen(A1) AV '56 10.1 Sec. 0.95 M 4.88 M 1066 Pnt
6 Gijs Vader(A2) AV '56 10.2 Sec. 1.00 M 3.72 M 1003 Pnt
7 Alex Westdorp AV '56 11.1 Sec. 0.95 M 5.30 M 963 Pnt
8 Werner Verhaegen(A1) AV '56 10.6 Sec. 0.90 M 4.79 M 955 Pnt
9 Jorick de Vries(A1) AV '56 10.7 Sec. 0.95 M 4.34 M 947 Pnt
10 Nils Colpaert(A2) AV '56 11.1 Sec. 0.95 M 4.57 M 913 Pnt
11 Sven Vos(A2) AV '56 11.5 Sec. 0.90 M 4.59 M 832 Pnt
12 Ton Jan Driesse(A1) AV '56 10.9 Sec. 0.80 M 3.40 M 739 Pnt
13 Bas de Fouw(A2) AV '56 0 Pnt

Jongens pupillen A 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sven Moerbeek(A2) AV '56 3.41.2 Min.
2 Jorick de Vries(A1) AV '56 3.59.4 Min.
3 Werner Verhaegen(A1) AV '56 4.02.7 Min.
4 Taco Blom(A1) AV '56 4.07.0 Min.
5 Bart Balkenende(A2) AV '56 4.08.4 Min.
6 Alex Westdorp AV '56 4.18.3 Min.
7 Ton Jan Driesse(A1) AV '56 4.27.3 Min.
8 Gijs Vader(A2) AV '56 4.27.8 Min.
9 Patrick van Zweden(A2) AV '56 4.36.2 Min.
10 Sven Vos(A2) AV '56 4.52.5 Min.
11 Nils Colpaert(A2) AV '56 4.53.4 Min.
12 Kevin van Limbergen(A1) AV '56 4.57.1 Min.

Meisjes pupillen A 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Simone Weijers(A2) AV '56 9.1 Sec. 1.05 M 5.57 M 1345 Pnt
2 Annouk Valk(A2) AV '56 10.1 Sec. 1.10 M 7.29 M 1325 Pnt
3 Femke Slabbekoorn(A2) AV '56 9.7 Sec. 1.20 M 4.32 M 1269 Pnt
4 Rossanna Hoogerland(A1) AV '56 9.9 Sec. 1.15 M 4.98 M 1249 Pnt
5 Ewa de Regt(A2) AV '56 10.2 Sec. 1.00 M 4.10 M 1032 Pnt
6 Jennifer Proost(A2) AV '56 11.3 Sec. 0.90 M 6.06 M 952 Pnt
7 Cecile van Riele(A1) AV '56 11.0 Sec. 0.90 M 3.67 M 821 Pnt
8 Elske van der Veen(A2) AV '56 11.5 Sec. 0.90 M 3.52 M 751 Pnt

Meisjes pupillen A 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Simone Weijers(A2) AV '56 3.55.0 Min.
2 Ewa de Regt(A2) AV '56 4.18.4 Min.
3 Femke Slabbekoorn(A2) AV '56 4.22.6 Min.
4 Rossanna Hoogerland(A1) AV '56 4.28.0 Min.
5 Cecile van Riele(A1) AV '56 4.31.3 Min.
6 Annouk Valk(A2) AV '56 4.34.6 Min.
7 Jennifer Proost(A2) AV '56 5.12.6 Min.
8 Elske van der Veen(A2) AV '56 5.53.5 Min.

Jongens junioren D 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Franklin van Anrooy AV '56 3.19.8 Min.
2 Patrick de Vos AV '56 3.21.7 Min.
3 Bob Husson AV '56 3.47.0 Min.
4 Nuno Westdorp AV '56 3.53.3 Min.
5 Jules Huisman AV '56 4.06.8 Min.
6 Jan Willem Magnus AV '56 4.09.5 Min.
7 Luuk Dijkers AV '56 4.10.2 Min.

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Melle Maas AV '56 11.8 Sec.
2 Bob Husson AV '56 11.9 Sec.
3 Sammy de Jong AV '56 12.3 Sec.
4 Jules Huisman AV '56 12.5 Sec.
5 Nuno Westdorp AV '56 13.2 Sec.
6 Luuk Dijkers AV '56 13.4 Sec.
7 Jan Willem Magnus AV '56 13.5 Sec.

Jongens junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Melle Maas AV '56 6.94 M
2 Jules Huisman AV '56 6.19 M
3 Bob Husson AV '56 5.34 M

Jongens junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sammy de Jong AV '56 18.70 M
2 Patrick de Vos AV '56 15.55 M
3 Nuno Westdorp AV '56 14.23 M
4 Melle Maas AV '56 11.82 M
5 Bob Husson AV '56 11.63 M
6 Jules Huisman AV '56 11.55 M
7 Jan Willem Magnus AV '56 11.40 M
8 Franklin van Anrooy AV '56 10.03 M
9 Luuk Dijkers AV '56 9.09 M

Jongens junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Melle Maas AV '56 4.18 M
2 Bob Husson AV '56 3.56 M
3 Nuno Westdorp AV '56 3.52 M
4 Jan Willem Magnus AV '56 3.42 M
5 Jules Huisman AV '56 3.29 M
6 Luuk Dijkers AV '56 2.74 M

Meisjes junioren D 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lindy van Anrooy AV '56 3.43.5 Min.
2 Jasmijn van Dieren AV '56 4.04.5 Min.

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 8.7 Sec.
2 Julia de Dreu AV '56 9.1 Sec.
3 Jasmijn van Dieren AV '56 9.6 Sec.
4 Annouk Slabbekoorn AV '56 9.6 Sec.

Meisjes junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 9.16 M
2 Annouk Slabbekoorn AV '56 5.82 M

Meisjes junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 19.60 M
2 Annouk Slabbekoorn AV '56 15.25 M
3 Julia de Dreu AV '56 11.93 M
4 Lindy van Anrooy AV '56 10.30 M

Meisjes junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Julia de Dreu AV '56 4.01 M
2 Sanne Nijsse AV '56 4.01 M
3 Annouk Slabbekoorn AV '56 3.85 M

Jongens junioren C 1000 M
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Milan Roelofs AV '56 2.59.2 Min.
2 Luuk Balkenende AV '56 3.21.2 Min.

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Edwin van Bemden AV '56 12.4 Sec.
2 Wouter Leestemaker AV '56 14.0 Sec.
3 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 15.0 Sec.
4 Luuk Balkenende AV '56 15.0 Sec.

Jongens junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Edwin van Bemden AV '56 27.34 M
2 Patrick Elfrink AV '56 25.96 M
3 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 18.29 M
4 Wouter Leestemaker AV '56 15.61 M
5 Luuk Balkenende AV '56 14.11 M

Jongens junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Edwin van Bemden AV '56 1.50 M
2 Wouter Leestemaker AV '56 1.45 M
3 Patrick Elfrink AV '56 1.40 M
4 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 1.15 M

Jongens junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Edwin van Bemden AV '56 9.81 M
2 Patrick Elfrink AV '56 9.70 M
3 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 6.94 M
4 Luuk Balkenende AV '56 5.01 M

Meisjes junioren C 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dionne Pieters AV '56 4.01.1 Min.
2 Lauren Waaning AV '56 4.01.3 Min.

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Alexandra Paszkowska AV '56 11.1 Sec.
2 Iris Hoogesteger AV '56 11.3 Sec.
3 Jeannot Zandee AV '56 11.6 Sec.
4 Dionne Pieters AV '56 12.3 Sec.
5 Noor Colpaert AV '56 12.7 Sec.

Meisjes junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Hoogesteger AV '56 19.46 M
2 Noor Colpaert AV '56 16.29 M
3 Dionne Pieters AV '56 12.86 M
4 Jeannot Zandee AV '56 10.42 M
5 Lauren Waaning AV '56 9.57 M

Meisjes junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Hoogesteger AV '56 1.40 M
2 Jeannot Zandee AV '56 1.30 M
3 Noor Colpaert AV '56 1.30 M
4 Dionne Pieters AV '56 1.20 M
5 Lauren Waaning AV '56 1.20 M

Meisjes junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Hoogesteger AV '56 9.15 M

Jongens junioren B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lars Paardekooper AV '56 2.33.2 Min.
2 Thomas Beelen AV '56 2.58.7 Min.

Jongens junioren B 2000m steeple
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Robin de Vos AV '56 7.13.0 M
2 Luuk Balkenende AV '56 8.42.4 M
3 Franklin van Anrooy AV '56 8.42.4 M
4 Patrick de Vos AV '56 8.50.7 M
5 Tara Schuilwerve AV '56 9.58.1 M
6 Lindy van Anrooy AV '56 10.12.7 M
7 Alexandra Paszkowska AV '56 10.23.0 M
8 Rossanne de Dreu AV '56 10.23.0 M
9 Nuno Westdorp AV '56 10.38.4 M
10 Jan Willem Magnus AV '56 11.15.2 M
11 jasmijn van Dieren AV '56 11.19.9 M
12 Sanne Nijsse AV '56 11.19.9 M
13 Anouk Slabbekoorn AV '56 11.19.9 M
14 Jeannot Zandee AV '56 12.52.7 M
15 Julia de Dreu AV '56 12.52.7 M
16 Noor Colpaert AV '56 12.52.7 M
17 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 14.41.8 M
18 Wouter Leestemaker AV '56 14.41.8 M
19 Luuk Dijkers AV '56 14.41.8 M

Jongens junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Edwin van Bemden (JC) AV '56 25.3 Sec.
2 lars Colpaert AV '56 26.5 Sec.
3 Patrick Elfrink (JC) AV '56 26.6 Sec.

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Frits Bakker AV '56 24.29 M
2 lars Colpaert AV '56 20.86 M

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 lars Colpaert AV '56 1.50 M

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 lars Colpaert AV '56 7.90 M
2 Frits Bakker AV '56 7.49 M

Meisjes junioren B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tara Schuilwerve AV '56 3.38.8 Min.
2 Rossanne de Dreu AV '56 3.43.7 Min.

Meisjes junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Pieters AV '56 28.0 Sec.

Meisjes junioren B 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Alexandra Paszkowska (MC) AV '56 63.9 Sec.
2 Iris Pieters AV '56 64.8 Sec.
3 Rossanne de Dreu AV '56 69.2 Sec.

Meisjes junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Pieters AV '56 1.45 M
2 Tara Schuilwerve AV '56 1.30 M
3 Charlotte Zwolle AV '56 1.15 M

Meisjes junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Pieters AV '56 8.51 M

Jongens junioren A 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Robin de Vos AV '56 2.58.0 Min.

Jongens junioren A 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Steven Nuytinck AV '56 23.6 Sec.

Jongens junioren A 400m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Alex Zwolle AV '56 50.9 Sec.

Jongens junioren A hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Steven Nuytinck AV '56 1.75 M
2 Alex Zwolle AV '56 1.70 M

Meisjes junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Bo Klaassen AV '56 11.86 M

Mannen Senioren 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jorim Scheele AV '56 2.51.1 Min.
2 Joost van Dijk AV '56 2.52.4 Min.

Mannen Masters 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Acronius Kramer AV '56 3.24.8 Min.

Vrouwen Senioren 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Astrid den Herder AV '56 3.13.5 Min.

Vrouwen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nannette van de Veen AV '56 7.48 M