Ir. Knaap pupillenwedstrijd

Uitslag Ir Knaap pupillen wedstrijd 9-5-2009

Uitslagen Ir Knaap pupillen wedstrijd

9-5-2009


Jongens pupillen C 3-kamp(sprint-hoog-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog bal Totaal Punten
1 Mart Brouwers RK HAV 7.1 Sec. 1.05 M 23.74 M 1227 Pnt
2 Jip Haest Spado 7.4 Sec. 0.95 M 19.07 M 1032 Pnt
3 Paavo de Leng ADSV Dynamica 7.6 Sec. 0.85 M 14.66 M 853 Pnt
4 Fedde Eveleens AV '56 8.2 Sec. 0.80 M 23.69 M 850 Pnt
5 Stef Kapteijn mini AV '56 8.1 Sec. 0.80 M 13.14 M 710 Pnt
6 Aron Bennekam AV '56 8.0 Sec. 0.75 M 9.10 M 611 Pnt

Jongens pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Mart Brouwers RK HAV 2.11.1 Min.
2 Paavo de Leng ADSV Dynamica 2.14.7 Min.
3 Stef Kapteijn mini AV '56 2.22.4 Min.
4 Jip Haest Spado 2.23.3 Min.
5 Fedde Eveleens AV '56 2.27.4 Min.
6 Aron Bennekam AV '56 2.58.6 Min.

Meisjes pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Caecilia Kaagman ADSV Dynamica 7.3 Sec. 3.24 M 8.99 M 938 Pnt
2 Iris Heikoop Delta Sport 7.6 Sec. 3.14 M 8.72 M 857 Pnt
2 Evi van Daalen AV '56 7.5 Sec. 2.90 M 10.17 M 857 Pnt
4 Esmee Hagenaar Spado 7.7 Sec. 2.49 M 12.19 M 778 Pnt
5 Josca de Boer Delta Sport 7.6 Sec. 2.41 M 11.68 M 770 Pnt
6 Amber Hagenaar Spado 7.9 Sec. 2.52 M 8.46 M 676 Pnt
7 Shirin van Anrooy mini AV '56 8.1 Sec. 2.35 M 10.12 M 646 Pnt
8 Jamie Blommaert AV '56 8.3 Sec. 2.40 M 7.89 M 578 Pnt
9 Daphne Proost mini AV '56 8.2 Sec. 1.97 M 8.67 M 524 Pnt

Meisjes pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Heikoop Delta Sport 2.19.5 Min.
2 Shirin van Anrooy mini AV '56 2.20.3 Min.
3 Evi van Daalen AV '56 2.27.1 Min.
4 Esmee Hagenaar Spado 2.31.6 Min.
5 Caecilia Kaagman ADSV Dynamica 2.35.3 Min.
6 Amber Hagenaar Spado 2.37.8 Min.
7 Jamie Blommaert AV '56 2.45.1 Min.
8 Josca de Boer Delta Sport 2.54.6 Min.
9 Daphne Proost mini AV '56 3.12.5 Min.

Jongens pupillen B 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog kogel Totaal Punten
1 Daimy Schild ADSV Dynamica 6.5 Sec. 1.00 M 4.67 M 1271 Pnt
2 Toine van den Bos Delta Sport 6.8 Sec. 1.00 M 5.21 M 1239 Pnt
3 Nino Schutte Spado 7.1 Sec. 1.00 M 5.57 M 1201 Pnt
4 Guus Nijkamp Spado 6.9 Sec. 0.95 M 4.78 M 1153 Pnt
5 Dennis Janse ADSV Dynamica 7.4 Sec. 0.95 M 6.14 M 1143 Pnt
6 Stijn Lavooij AV '56 7.0 Sec. 1.00 M 3.65 M 1084 Pnt
7 Midas Noya ADSV Dynamica 7.1 Sec. 0.95 M 4.14 M 1066 Pnt
8 Ruben Heijnen Delta Sport 6.9 Sec. 0.90 M 3.77 M 1042 Pnt
9 Rutger Berger Delta Sport 7.3 Sec. 0.90 M 4.52 M 1017 Pnt
10 Joel van Daalen AV '56 7.2 Sec. 0.95 M 3.67 M 1010 Pnt
11 Davey Godeschalk RK HAV 7.3 Sec. 0.95 M 3.83 M 1002 Pnt
12 Nick Heijmans RK HAV 7.3 Sec. 0.95 M 3.83 M 1002 Pnt
13 Jim Rode Spado 7.4 Sec. 0.80 M 4.67 M 936 Pnt
14 Siem Lindhout Delta Sport 8.1 Sec. 0.90 M 3.65 M 814 Pnt
15 Sylvan Konings ADSV Dynamica 8.8 Sec. 0.80 M 2.84 M 572 Pnt
16 Mark Govers Spado 8.6 Sec. 0.80 M 2.49 M 566 Pnt

Jongens pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Toine van den Bos Delta Sport 3.54.8 Min.
2 Rutger Berger Delta Sport 4.01.7 Min.
3 Guus Nijkamp Spado 4.02.1 Min.
4 Daimy Schild ADSV Dynamica 4.06.1 Min.
5 Jim Rode Spado 4.07.6 Min.
6 Stijn Lavooij AV '56 4.10.4 Min.
7 Siem Lindhout Delta Sport 4.16.1 Min.
8 Ruben Heijnen Delta Sport 4.20.0 Min.
9 Davey Godeschalk RK HAV 4.28.6 Min.
10 Joel van Daalen AV '56 4.29.0 Min.
11 Dennis Janse ADSV Dynamica 4.44.8 Min.
12 Nick Heijmans RK HAV 4.45.2 Min.
13 Sylvan Konings ADSV Dynamica 4.51.9 Min.
14 Mark Govers Spado 5.11.5 Min.

Meisjes pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Michelle v/d Sande AV '56 7.7 Sec. 3.23 M 19.50 M 1042 Pnt
2 Maria Delampeki AV Scheldesport 7.3 Sec. 3.12 M 15.10 M 1026 Pnt
3 Tinca Siebum ADSV Dynamica 7.5 Sec. 3.08 M 15.18 M 982 Pnt
4 Robin van Ommeren THOR 7.4 Sec. 2.89 M 16.34 M 981 Pnt
5 Nanne Gelderblom Delta Sport 7.8 Sec. 2.70 M 18.34 M 903 Pnt
6 Maaike van Vossen RK HAV 7.8 Sec. 3.05 M 12.86 M 885 Pnt
7 Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport 7.4 Sec. 2.63 M 11.88 M 854 Pnt
8 Quinty van der Bijl Delta Sport 7.9 Sec. 2.89 M 12.84 M 835 Pnt
9 Anne Ravia Delta Sport 7.8 Sec. 2.73 M 13.45 M 831 Pnt
10 Amber Moes AV '56 8.1 Sec. 2.69 M 12.99 M 767 Pnt
11 Daphne Coomans Delta Sport 7.9 Sec. 2.58 M 9.91 M 719 Pnt
12 Lisa Braam Delta Sport 7.9 Sec. 2.61 M 9.39 M 714 Pnt
13 Nuriye van Lamoen AV '56 8.2 Sec. 2.55 M 6.39 M 588 Pnt

Meisjes pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport 4.02.4 Min.
2 Michelle v/d Sande AV '56 4.10.0 Min.
3 Robin van Ommeren THOR 4.13.6 Min.
4 Maria Delampeki AV Scheldesport 4.18.2 Min.
5 Quinty van der Bijl Delta Sport 4.20.7 Min.
6 Tinca Siebum ADSV Dynamica 4.23.5 Min.
7 Anne Ravia Delta Sport 4.41.5 Min.
8 Nanne Gelderblom Delta Sport 4.46.2 Min.
9 Amber Moes AV '56 4.52.5 Min.
10 Maaike van Vossen RK HAV 4.53.1 Min.
11 Lisa Braam Delta Sport 5.00.7 Min.
12 Daphne Coomans Delta Sport 5.09.9 Min.

Jongens pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Ruben van Meer Delta Sport 9.7 Sec. 1.10 M 5.95 M 1306 Pnt
2 Joost van den Doel Delta Sport 10.0 Sec. 1.00 M 6.90 M 1244 Pnt
3 Taco Blom AV '56 9.4 Sec. 1.00 M 5.37 M 1243 Pnt
4 Sergio Harinck ADSV Dynamica 9.5 Sec. 1.05 M 4.64 M 1214 Pnt
5 Daan van Liere AV '56 9.9 Sec. 1.00 M 5.33 M 1162 Pnt
6 Mathijs Selsig Spado 9.9 Sec. 1.00 M 5.06 M 1144 Pnt
7 Sebastian van Holland AV De Wielingen 10.3 Sec. 0.95 M 5.76 M 1096 Pnt
8 Erik Vriends Spado 10.3 Sec. 0.95 M 4.46 M 1008 Pnt
9 Youri Janssens Spado 10.4 Sec. 0.95 M 4.53 M 1000 Pnt
10 Yaran Steijns AV '56 10.7 Sec. 0.95 M 4.16 M 933 Pnt
11 Jorick de Vries AV '56 10.4 Sec. 0.85 M 4.41 M 918 Pnt
12 Dominic Fabry AV Scheldesport 11.2 Sec. 0.85 M 4.44 M 819 Pnt
13 Mike Dierkx AV Scheldesport 1.10 M 416 Pnt

Jongens pupillen A(1e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sergio Harinck ADSV Dynamica 3.45.8 Min.
2 Jorick de Vries AV '56 3.55.7 Min.
3 Daan van Liere AV '56 3.56.6 Min.
4 Taco Blom AV '56 3.59.5 Min.
5 Joost van den Doel Delta Sport 4.05.2 Min.
6 Youri Janssens Spado 4.14.8 Min.
7 Sebastian van Holland AV De Wielingen 4.15.4 Min.
8 Mathijs Selsig Spado 4.15.8 Min.
9 Ruben van Meer Delta Sport 4.16.3 Min.
10 Erik Vriends Spado 4.22.6 Min.
11 Dominic Fabry AV Scheldesport 4.40.7 Min.
12 Yaran Steijns AV '56 5.04.6 Min.

Meisjes pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Britt v/d Nieuwendijk Delta Sport 9.4 Sec. 4.02 M 17.69 M 1341 Pnt
2 Waeoby Jones AV Scheldesport 9.5 Sec. 3.54 M 18.49 M 1241 Pnt
3 Maaike de Kreek AV Scheldesport 9.4 Sec. 3.48 M 16.47 M 1214 Pnt
4 Amanda Dekker Delta Sport 9.6 Sec. 3.65 M 16.17 M 1212 Pnt
5 Eva van der Heijden Spado 9.8 Sec. 3.47 M 20.44 M 1208 Pnt
6 Rosanne Hoogerland AV '56 9.7 Sec. 3.48 M 18.04 M 1190 Pnt
7 Amber Boutens AV Scheldesport 9.6 Sec. 3.59 M 13.94 M 1163 Pnt
8 Iggy Nachtegael RK HAV 9.7 Sec. 3.33 M 13.41 M 1086 Pnt
9 Anouk de Bruijn RK HAV 10.5 Sec. 3.44 M 19.07 M 1082 Pnt
10 Lisa Bolle Delta Sport 10.0 Sec. 3.46 M 13.21 M 1064 Pnt
11 Floortje Brouwers RK HAV 10.4 Sec. 3.57 M 13.46 M 1034 Pnt
12 Britt van Liere Delta Sport 9.9 Sec. 3.12 M 13.74 M 1020 Pnt
13 Ilse v/d Nieuwendijk Delta Sport 10.4 Sec. 3.24 M 11.64 M 936 Pnt
14 Sharon van Wateschoot RK HAV 10.7 Sec. 3.09 M 14.05 M 908 Pnt
15 Anna-Lee Roelans RK HAV 11.0 Sec. 2.93 M 13.91 M 836 Pnt
16 Margot Thuy RK HAV 10.8 Sec. 2.96 M 12.10 M 835 Pnt
17 Laura Boone RK HAV 10.8 Sec. 2.99 M 9.49 M 791 Pnt
17 Demi Ravia Delta Sport 11.0 Sec. 2.82 M 12.57 M 791 Pnt
19 Ilse Dirkzwager Delta Sport 11.0 Sec. 2.88 M 11.16 M 777 Pnt
20 Denise Elmendorp Delta Sport 11.1 Sec. 2.66 M 14.03 M 772 Pnt
21 Laurie de Boer Delta Sport 12.8 Sec. 2.26 M 7.93 M 399 Pnt

Meisjes pupillen A(1e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Waeoby Jones AV Scheldesport 3.33.3 Min.
2 Maaike de Kreek AV Scheldesport 3.55.0 Min.
3 Amber Boutens AV Scheldesport 3.59.5 Min.
4 Britt v/d Nieuwendijk Delta Sport 4.12.7 Min.
5 Ilse Dirkzwager Delta Sport 4.13.1 Min.
6 Rosanne Hoogerland AV '56 4.17.1 Min.
7 Eva van der Heijden Spado 4.19.1 Min.
8 Anouk de Bruijn RK HAV 4.23.6 Min.
9 Lisa Bolle Delta Sport 4.25.1 Min.
10 Floortje Brouwers RK HAV 4.26.0 Min.
11 Amanda Dekker Delta Sport 4.27.1 Min.
12 Iggy Nachtegael RK HAV 4.27.2 Min.
13 Britt van Liere Delta Sport 4.29.1 Min.
14 Laura Boone RK HAV 4.31.7 Min.
15 Demi Ravia Delta Sport 4.32.3 Min.
16 Margot Thuy RK HAV 4.35.4 Min.
17 Anna-Lee Roelans RK HAV 4.38.0 Min.
18 Ilse v/d Nieuwendijk Delta Sport 4.40.7 Min.
19 Sharon van Wateschoot RK HAV 4.46.1 Min.
20 Denise Elmendorp Delta Sport 4.53.6 Min.
21 Laurie de Boer Delta Sport 5.57.3 Min.

Jongens pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Jens d' Hondt RK HAV 9.2 Sec. 1.20 M 7.84 M 1570 Pnt
2 Sven Moerbeek AV '56 9.3 Sec. 1.20 M 7.49 M 1534 Pnt
3 Pelle Gelderblom Delta Sport 9.5 Sec. 1.20 M 7.86 M 1522 Pnt
4 Stephan Huis in 't Veld Spado 9.3 Sec. 1.15 M 7.76 M 1512 Pnt
5 Tom van Ommeren THOR 9.5 Sec. 1.15 M 7.03 M 1438 Pnt
6 Rik Schutte Spado 9.9 Sec. 1.15 M 7.76 M 1417 Pnt
7 Christian Selsig Spado 9.7 Sec. 1.20 M 6.51 M 1413 Pnt
8 Maarten Biesbroeck RK HAV 9.3 Sec. 1.10 M 6.61 M 1411 Pnt
9 Nout van den Bos Delta Sport 9.5 Sec. 1.15 M 6.20 M 1389 Pnt
10 Matthias Houtzager Delta Sport 9.6 Sec. 1.15 M 6.30 M 1379 Pnt
11 Lars Dirkzwager Delta Sport 9.6 Sec. 1.15 M 5.82 M 1350 Pnt
12 Timo Ponnuthurai ADSV Dynamica 9.2 Sec. 1.05 M 5.86 M 1345 Pnt
13 Tim van Ommeren THOR 9.8 Sec. 1.00 M 6.68 M 1261 Pnt
14 Casper de Boer Delta Sport 10.2 Sec. 1.10 M 4.61 M 1143 Pnt
15 Jurriaan Berger Delta Sport 10.9 Sec. 1.10 M 5.68 M 1123 Pnt
16 Jasper Heikoop Delta Sport 10.2 Sec. 0.90 M 6.51 M 1119 Pnt
17 Frits Kuhn Delta Sport 10.2 Sec. 1.05 M 4.75 M 1116 Pnt
18 Bart Balkenende AV '56 10.1 Sec. 0.95 M 4.93 M 1069 Pnt
19 Gijs Vader AV '56 10.4 Sec. 1.00 M 4.55 M 1038 Pnt
20 Rick Govers Spado 11.0 Sec. 1.10 M 4.18 M 1007 Pnt
21 Nils Colpaert AV '56 11.0 Sec. 0.95 M 4.87 M 946 Pnt
22 Philip de Jonge Delta Sport 12.9 Sec. 0.75 M 3.08 M 465 Pnt

Jongens pupillen A(2e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tom van Ommeren THOR 3.17.7 Min.
2 Matthias Houtzager Delta Sport 3.38.1 Min.
3 Nout van den Bos Delta Sport 3.43.3 Min.
4 Timo Ponnuthurai ADSV Dynamica 3.48.5 Min.
5 Pelle Gelderblom Delta Sport 3.50.3 Min.
6 Christian Selsig Spado 3.52.8 Min.
7 Bart Balkenende AV '56 3.56.5 Min.
8 Rick Govers Spado 4.02.5 Min.
9 Frits Kuhn Delta Sport 4.04.2 Min.
10 Jasper Heikoop Delta Sport 4.06.9 Min.
11 Maarten Biesbroeck RK HAV 4.07.7 Min.
12 Jens d' Hondt RK HAV 4.08.5 Min.
13 Lars Dirkzwager Delta Sport 4.27.2 Min.
14 Stephan Huis in 't Veld Spado 4.32.1 Min.
15 Rik Schutte Spado 4.35.6 Min.
16 Nils Colpaert AV '56 4.37.5 Min.
17 Casper de Boer Delta Sport 4.41.2 Min.
18 Gijs Vader AV '56 4.44.6 Min.
19 Jurriaan Berger Delta Sport 4.56.9 Min.
20 Philip de Jonge Delta Sport 5.46.6 Min.

Meisjes pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Amy Langen THOR 9.2 Sec. 4.09 M 21.34 M 1441 Pnt
2 Jessie van Maele RK HAV 9.3 Sec. 4.01 M 22.40 M 1422 Pnt
3 Kimberley van Es Spado 9.6 Sec. 3.70 M 28.90 M 1392 Pnt
4 Simone Weijers AV '56 9.0 Sec. 3.93 M 17.60 M 1391 Pnt
5 Maroua Hajji Spado 9.6 Sec. 3.60 M 27.29 M 1353 Pnt
6 Yasmine Benjilali Spado 9.4 Sec. 3.69 M 22.19 M 1339 Pnt
7 Romy Lauwers RK HAV 9.8 Sec. 3.77 M 23.58 M 1310 Pnt
8 Romy van Kesel RK HAV 9.8 Sec. 3.50 M 22.14 M 1237 Pnt
9 Femke Bun RK HAV 10.0 Sec. 3.50 M 22.61 M 1213 Pnt
10 Laura Elmendorp Delta Sport 9.8 Sec. 3.25 M 23.22 M 1201 Pnt
11 Caya Murre AV Scheldesport 10.0 Sec. 3.43 M 20.41 M 1169 Pnt
12 Jolien Siebum ADSV Dynamica 9.7 Sec. 3.33 M 15.53 M 1122 Pnt
13 Naomie van Vossen Delta Sport 10.4 Sec. 3.31 M 22.39 M 1116 Pnt
14 Annemijn van Broeck RK HAV 9.9 Sec. 3.07 M 19.61 M 1101 Pnt
15 Anouk Valk AV '56 10.2 Sec. 3.40 M 17.58 M 1093 Pnt
16 Eva Ferket RK HAV 10.4 Sec. 3.09 M 22.65 M 1076 Pnt
17 Stephanie v/d Veen AV Scheldesport 10.2 Sec. 3.30 M 16.55 M 1058 Pnt
18 Femke Slabbekoorn AV '56 9.6 Sec. 3.22 M 12.16 M 1058 Pnt
19 Tess de Mendonca Delta Sport 10.4 Sec. 3.14 M 17.11 M 1007 Pnt
20 Bridget v/d Kasteele Delta Sport 10.0 Sec. 3.15 M 13.21 M 1002 Pnt
21 Ewa de Regt AV '56 10.0 Sec. 3.23 M 10.41 M 967 Pnt
22 Jolijn Eveleens AV '56 10.9 Sec. 3.16 M 10.72 M 838 Pnt
23 Naomi van der Bijl Delta Sport 11.5 Sec. 2.63 M 10.52 M 657 Pnt
24 Elske v/d Veen AV '56 11.4 Sec. 2.50 M 7.62 M 582 Pnt

Meisjes pupillen A(2e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Maroua Hajji Spado 3.36.5 Min.
2 Jessie van Maele RK HAV 3.44.3 Min.
3 Simone Weijers AV '56 3.52.2 Min.
4 Kimberley van Es Spado 3.53.6 Min.
5 Yasmine Benjilali Spado 3.54.6 Min.
6 Caya Murre AV Scheldesport 4.06.0 Min.
7 Tess de Mendonca Delta Sport 4.08.0 Min.
8 Romy Lauwers RK HAV 4.09.2 Min.
9 Ewa de Regt AV '56 4.10.0 Min.
10 Amy Langen THOR 4.13.0 Min.
11 Jolien Siebum ADSV Dynamica 4.14.1 Min.
12 Eva Ferket RK HAV 4.15.9 Min.
13 Laura Elmendorp Delta Sport 4.19.6 Min.
14 Femke Slabbekoorn AV '56 4.20.3 Min.
15 Femke Bun RK HAV 4.21.5 Min.
16 Jolijn Eveleens AV '56 4.23.7 Min.
17 Anouk Valk AV '56 4.27.5 Min.
18 Bridget v/d Kasteele Delta Sport 4.34.6 Min.
19 Naomie van Vossen Delta Sport 4.35.3 Min.
20 Naomi van der Bijl Delta Sport 4.40.2 Min.
21 Romy van Kesel RK HAV 4.44.1 Min.