Zeeuws baancircuitwedstrijd

Uitslag Baancircuit 9-5-2009

Uitslagen Baancircuit

9-5-2009


Jongens junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Steven Roelse ADSV Dynamica 1.45.4 Min. 611 Pnt
2 Kris de Kreek AV Scheldesport 1.48.4 Min. 569 Pnt
3 Coenraad Marinissen ADSV Dynamica 1.50.3 Min. 543 Pnt
4 Gino Harinck ADSV Dynamica 1.50.8 Min. 536 Pnt
5 Rubin Janse ADSV Dynamica 1.51.2 Min. 531 Pnt
6 Tijs Geluk Delta Sport 1.58.4 Min. 443 Pnt
7 Melle Maas AV '56 2.06.4 Min. 358 Pnt
8 Finn de Leng ADSV Dynamica 2.07.8 Min. 344 Pnt
9 Biswane Gennaro ADSV Dynamica 2.15.2 Min. 275 Pnt
10 Jan Willem Magnus AV '56 2.20.3 Min. 232 Pnt

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Steven Roelse ADSV Dynamica 10.6 Sec. 645 Pnt
2 Rubin Janse ADSV Dynamica 10.7 Sec. 629 Pnt
3 Biswane Gennaro ADSV Dynamica 11.2 Sec. 549 Pnt
4 Coenraad Marinissen ADSV Dynamica 11.2 Sec. 549 Pnt
5 Melle Maas AV '56 11.2 Sec. 549 Pnt
6 Jorn Markenhof RK HAV 11.5 Sec. 504 Pnt
7 Chiel Bij de Vaate Delta Sport 11.6 Sec. 490 Pnt
8 Kylian Steijns AV '56 11.9 Sec. 448 Pnt
9 Kris de Kreek AV Scheldesport 12.1 Sec. 422 Pnt
10 Fabian Verkaaik Delta Sport 12.3 Sec. 396 Pnt
11 JoŰl Hillebrand Delta Sport 12.3 Sec. 396 Pnt
12 Liam Ruff Delta Sport 12.4 Sec. 383 Pnt
13 Gino Harinck ADSV Dynamica 12.5 Sec. 371 Pnt
14 Jan Willem Magnus AV '56 13.5 Sec. 257 Pnt

Jongens junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rubin Janse ADSV Dynamica 1.55 M 663 Pnt
2 Steven Roelse ADSV Dynamica 1.50 M 623 Pnt
3 Chiel Bij de Vaate Delta Sport 1.40 M 541 Pnt
4 Kris de Kreek AV Scheldesport 1.40 M 541 Pnt
5 Liam Ruff Delta Sport 1.35 M 499 Pnt
6 Tijs Geluk Delta Sport 1.35 M 499 Pnt
7 Fabian Verkaaik Delta Sport 1.30 M 462 Pnt
8 Sven de Vos Delta Sport 1.30 M 462 Pnt
9 Jorn Markenhof RK HAV 1.25 M 426 Pnt
10 Melle Maas AV '56 1.25 M 426 Pnt
11 Kylian Steijns AV '56 1.20 M 389 Pnt
12 Jan Willem Magnus AV '56 1.20 M 389 Pnt
13 Finn de Leng ADSV Dynamica 1.20 M 389 Pnt
14 JoŰl Hillebrand Delta Sport 1.20 M 389 Pnt

Jongens junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sven de Vos Delta Sport 8.02 M 422 Pnt
2 Rubin Janse ADSV Dynamica 7.69 M 404 Pnt
3 Finn de Leng ADSV Dynamica 7.34 M 385 Pnt
4 Tijs Geluk Delta Sport 7.08 M 370 Pnt
5 Melle Maas AV '56 7.00 M 366 Pnt
6 Kris de Kreek AV Scheldesport 6.95 M 363 Pnt
7 Coenraad Marinissen ADSV Dynamica 6.85 M 357 Pnt
8 Chiel Bij de Vaate Delta Sport 6.66 M 346 Pnt
9 Gino Harinck ADSV Dynamica 6.31 M 325 Pnt
10 Luuk Dijkers AV '56 6.11 M 313 Pnt

Meisjes junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tessa van den Brink AV Scheldesport 1.48.0 Min. 574 Pnt
2 Emma van Mourik Delta Sport 1.55.5 Min. 478 Pnt
3 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 1.57.0 Min. 460 Pnt
4 Sanne Nijsse AV '56 1.59.9 Min. 427 Pnt
5 Fieke de Brouwer RK HAV 2.02.3 Min. 400 Pnt
6 Maud van Liere Delta Sport 2.04.5 Min. 377 Pnt
7 Maria Strogova AV Scheldesport 2.05.3 Min. 369 Pnt
8 Kirstin Baas Delta Sport 2.06.0 Min. 362 Pnt
9 Esmee Jansen Spado 2.07.2 Min. 350 Pnt
10 Nathalie de Bruin RK HAV 2.16.7 Min. 262 Pnt

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sanne Nijsse AV '56 8.4 Sec. 620 Pnt
2 Tessa van den Brink AV Scheldesport 8.8 Sec. 541 Pnt
3 Julia de Dreu AV '56 8.9 Sec. 523 Pnt
4 Maud van Liere Delta Sport 8.9 Sec. 523 Pnt
5 Fieke de Brouwer RK HAV 8.9 Sec. 523 Pnt
6 Maria Strogova AV Scheldesport 8.9 Sec. 523 Pnt
7 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 9.0 Sec. 504 Pnt
8 Aisha van Es AV Scheldesport 9.1 Sec. 487 Pnt
9 Emma van Mourik Delta Sport 9.2 Sec. 469 Pnt
10 Kirstin Baas Delta Sport 9.3 Sec. 452 Pnt
11 Anouk Slabbekoorn AV '56 9.3 Sec. 452 Pnt
12 Mirjam Berrevoets Delta Sport 9.5 Sec. 419 Pnt
13 Esmee Jansen Spado 9.7 Sec. 387 Pnt
14 Mariska Bouterse AV Scheldesport 9.8 Sec. 372 Pnt
15 Lotte v/d Nieuwendijk Delta Sport 10.1 Sec. 327 Pnt
16 Nathalie de Bruin RK HAV 10.6 Sec. 259 Pnt

Meisjes junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Nadine de Rijke Delta Sport 9.71 M 508 Pnt
2 Mirjam Berrevoets Delta Sport 9.22 M 484 Pnt
3 Maud van Liere Delta Sport 9.14 M 480 Pnt
4 Maria Strogova AV Scheldesport 9.11 M 479 Pnt
5 Sanne Nijsse AV '56 8.93 M 470 Pnt
6 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 7.54 M 396 Pnt
7 Lotte v/d Nieuwendijk Delta Sport 7.37 M 387 Pnt
8 Tessa van den Brink AV Scheldesport 7.19 M 376 Pnt
9 Mariska Bouterse AV Scheldesport 7.07 M 370 Pnt
10 Esmee Jansen Spado 6.97 M 364 Pnt
11 Aisha van Es AV Scheldesport 6.96 M 363 Pnt
12 Anouk Slabbekoorn AV '56 6.87 M 358 Pnt

Meisjes junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Julia de Dreu AV '56 4.26 M 470 Pnt
2 Nadine de Rijke Delta Sport 4.09 M 436 Pnt
3 Tessa van den Brink AV Scheldesport 3.95 M 408 Pnt
4 Sanne Nijsse AV '56 3.88 M 394 Pnt
5 Aisha van Es AV Scheldesport 3.80 M 378 Pnt
6 Fieke de Brouwer RK HAV 3.80 M 378 Pnt
7 Maria Strogova AV Scheldesport 3.67 M 352 Pnt
8 Mirjam Berrevoets Delta Sport 3.59 M 336 Pnt
9 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 3.54 M 326 Pnt
10 Maud van Liere Delta Sport 3.46 M 310 Pnt
11 Mariska Bouterse AV Scheldesport 3.33 M 284 Pnt
12 Emma van Mourik Delta Sport 3.23 M 264 Pnt
13 Nathalie de Bruin RK HAV 2.51 M 120 Pnt
14 Anouk Slabbekoorn AV '56 2.36 M 90 Pnt

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Edwin van Bemden AV '56 12.3 Sec. 737 Pnt
2 Jasper Knibbeler RK HAV 12.4 Sec. 722 Pnt
3 Noah Heijnen Delta Sport 12.5 Sec. 707 Pnt
4 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 12.5 Sec. 707 Pnt
5 Tom van de Berg Spado 13.4 Sec. 580 Pnt
6 Sebastiaan Bouterse AV Scheldesport 13.4 Sec. 580 Pnt
7 Joris Suij AV Scheldesport 13.6 Sec. 554 Pnt
8 Lyam Jones AV Scheldesport 14.0 Sec. 504 Pnt
9 Dion Pluijlaar ADSV Dynamica 14.1 Sec. 493 Pnt
10 Yńshleley van Es AV Scheldesport 14.2 Sec. 481 Pnt
11 Wouter Leestemaker AV '56 14.3 Sec. 469 Pnt
12 Luuk Balkenende AV '56 14.6 Sec. 435 Pnt
13 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 15.1 Sec. 381 Pnt
14 Dorus v/d Brink AV Scheldesport 15.3 Sec. 361 Pnt
15 Thijs Siebum ADSV Dynamica 15.3 Sec. 361 Pnt

Jongens junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Edwin van Bemden AV '56 18.5 Sec. 741 Pnt
2 Jasper Knibbeler RK HAV 18.6 Sec. 730 Pnt
3 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 19.6 Sec. 633 Pnt
4 Sebastiaan Bouterse AV Scheldesport 20.4 Sec. 562 Pnt
5 Noah Heijnen Delta Sport 20.8 Sec. 529 Pnt
6 Dion Pluijlaar ADSV Dynamica 21.5 Sec. 473 Pnt

Jongens junioren C 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tim van den Broeke ADSV Dynamica 2.16.4 Min. 703 Pnt
2 Sebastiaan Bouterse AV Scheldesport 2.20.8 Min. 653 Pnt
3 Luuk Balkenende AV '56 2.30.6 Min. 553 Pnt
4 Joris Suij AV Scheldesport 2.32.7 Min. 533 Pnt
5 Dorus v/d Brink AV Scheldesport 2.40.7 Min. 463 Pnt
6 Dion Pluijlaar ADSV Dynamica 2.46.2 Min. 418 Pnt
7 Arjen Luteijn AV De Wielingen 2.51.4 Min. 379 Pnt

Jongens junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tom van de Berg Spado 1.55 M 663 Pnt
2 Wouter Leestemaker AV '56 1.55 M 663 Pnt
3 Lyam Jones AV Scheldesport 1.50 M 623 Pnt
4 Joris Suij AV Scheldesport 1.45 M 582 Pnt
5 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 1.40 M 541 Pnt
6 Yńshleley van Es AV Scheldesport 1.25 M 426 Pnt
7 Thijs Siebum ADSV Dynamica 1.15 M 352 Pnt

Jongens junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jasper Knibbeler RK HAV 10.99 M 569 Pnt
2 Edwin van Bemden AV '56 8.98 M 472 Pnt
3 David Ponnuthurai ADSV Dynamica 8.81 M 464 Pnt
4 Yńshleley van Es AV Scheldesport 7.34 M 385 Pnt
5 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 6.91 M 360 Pnt
6 Lyam Jones AV Scheldesport 6.90 M 360 Pnt
7 Dorus v/d Brink AV Scheldesport 6.12 M 313 Pnt
8 Arjen Luteijn AV De Wielingen 4.86 M 232 Pnt

Meisjes junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 19.9 Sec. 606 Pnt
2 Fleur van Hoorn AV De Wielingen 20.6 Sec. 545 Pnt
3 Iris Hoogesteger AV '56 20.7 Sec. 537 Pnt
4 Meike van Gastel Delta Sport 20.8 Sec. 529 Pnt
5 Marjolein de Jonge AV De Wielingen 21.9 Sec. 443 Pnt
6 Sanne van Mourik Delta Sport 22.0 Sec. 435 Pnt
7 Ingrid Rasenberg AV Scheldesport 22.0 Sec. 435 Pnt
8 Linda de Vlieger Delta Sport 22.9 Sec. 372 Pnt

Meisjes junioren C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Meike van Gastel Delta Sport 1.49.1 Min. 559 Pnt
2 Sanne van Mourik Delta Sport 1.52.4 Min. 516 Pnt
3 Linda de Vlieger Delta Sport 1.54.0 Min. 496 Pnt
4 Hilde Doeleman Delta Sport 2.01.0 Min. 414 Pnt
5 Elke Freijzer RK HAV 2.02.7 Min. 396 Pnt
6 Vere van Rie RK HAV 2.03.3 Min. 390 Pnt

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 10.4 Sec. 680 Pnt
2 Fleur van Hoorn AV De Wielingen 10.9 Sec. 596 Pnt
3 Meike van Gastel Delta Sport 11.0 Sec. 580 Pnt
4 Iris Hoogesteger AV '56 11.1 Sec. 564 Pnt
5 Jennifer Wouters RK HAV 11.3 Sec. 534 Pnt
6 Marjolein de Jonge AV De Wielingen 11.5 Sec. 504 Pnt
7 Sanne van Mourik Delta Sport 11.6 Sec. 490 Pnt
8 Vere van Rie RK HAV 11.9 Sec. 448 Pnt
9 Elke Freijzer RK HAV 12.0 Sec. 435 Pnt
10 Doinne Pieters AV '56 12.3 Sec. 396 Pnt
11 Linda de Vlieger Delta Sport 12.3 Sec. 396 Pnt

Meisjes junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 10.12 M 528 Pnt
2 Iris Hoogesteger AV '56 9.68 M 507 Pnt
3 Gerlinde Duerink AV Scheldesport 8.84 M 465 Pnt
4 Meike van Gastel Delta Sport 8.59 M 452 Pnt
5 Jennifer Wouters RK HAV 7.73 M 406 Pnt
6 Astrid Rasenberg AV Scheldesport 6.73 M 350 Pnt
7 Doinne Pieters AV '56 5.78 M 292 Pnt

Meisjes junioren C ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Mariska Bun RK HAV 4.70 M 560 Pnt
2 Fleur van Hoorn AV De Wielingen 4.32 M 482 Pnt
3 Meike van Gastel Delta Sport 4.31 M 480 Pnt
4 Iris Hoogesteger AV '56 4.27 M 472 Pnt
5 Marjolein de Jonge AV De Wielingen 3.82 M 382 Pnt
6 Doinne Pieters AV '56 3.79 M 376 Pnt
7 Noor Colpaert AV '56 3.70 M 358 Pnt
8 Hilde Doeleman Delta Sport 3.69 M 356 Pnt
9 Linda de Vlieger Delta Sport 3.28 M 274 Pnt

Jongens junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 11.6 Sec. 614 Pnt
2 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 12.2 Sec. 493 Pnt
3 Robin Geschiere ADSV Dynamica 12.4 Sec. 456 Pnt

Jongens junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 23.5 Sec. 669 Pnt
2 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 25.2 Sec. 520 Pnt
3 Lars Colpaert AV '56 26.1 Sec. 450 Pnt
4 Robin Geschiere ADSV Dynamica 26.1 Sec. 450 Pnt
5 Django Sandee ADSV Dynamica 26.8 Sec. 398 Pnt

Jongens junioren B 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Tommy Staal Delta Sport 9.15.2 Min. 705 Pnt
2 Lars Paardekooper AV '56 9.22.4 Min. 680 Pnt
3 Milan Roelofs AV '56 10.33.5 Min. 465 Pnt

Jongens junioren B 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Erwin Adan ADSV Dynamica 2.01.9 Min. 715 Pnt
2 Job de Brouwer RK HAV 2.13.1 Min. 544 Pnt
3 Thomas Beelen AV '56 2.17.5 Min. 484 Pnt

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Django Sandee ADSV Dynamica 28.50 M 440 Pnt
2 Frits Bakker AV '56 24.51 M 343 Pnt

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Joeri van der Hooft AV De Wielingen 1.80 M 680 Pnt
2 Rens Hamelinck AV De Wielingen 1.75 M 634 Pnt
3 Jan-Willem Roelse ADSV Dynamica 1.75 M 634 Pnt
4 Lars Colpaert AV '56 1.55 M 444 Pnt

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Django Sandee ADSV Dynamica 10.83 M 520 Pnt

Jongens junioren B polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Patrick Looij AV '56 2.70 M 436 Pnt
2 Lars Colpaert AV '56 2.50 M 371 Pnt
3 Frits Bakker AV '56 2.40 M 338 Pnt

Meisjes junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Anne van Rooijen AV '56 13.3 Sec. 582 Pnt
2 Iris Pieters AV '56 13.4 Sec. 566 Pnt
3 Gertie de Boey RK HAV 13.8 Sec. 502 Pnt
4 Tara Schuilwerve AV '56 14.5 Sec. 398 Pnt
5 Cyrille de Kousemaeker ADSV Dynamica 14.9 Sec. 343 Pnt
6 Sophie Bakker AV '56 15.5 Sec. 266 Pnt

Meisjes junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Iris Pieters AV '56 27.5 Sec. 630 Pnt
2 Anne van Rooijen AV '56 28.6 Sec. 555 Pnt
3 Gertie de Boey RK HAV 28.8 Sec. 542 Pnt
4 Tara Schuilwerve AV '56 30.9 Sec. 415 Pnt

Meisjes junioren B 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rosanne de Dreu AV '56 2.42.6 Min. 544 Pnt
2 Tara Schuilwerve AV '56 2.44.8 Min. 524 Pnt

Meisjes junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Iris Pieters AV '56 22.17 M 371 Pnt
2 Cyrille de Kousemaeker ADSV Dynamica 17.28 M 247 Pnt
3 Charlotte Zwolle AV '56 17.12 M 243 Pnt

Meisjes junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Iris Pieters AV '56 9.88 M 581 Pnt
2 Sophie Bakker AV '56 7.34 M 395 Pnt
3 Cyrille de Kousemaeker ADSV Dynamica 7.12 M 377 Pnt

Meisjes junioren B ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Anne van Rooijen AV '56 4.75 M 616 Pnt
2 Iris Pieters AV '56 4.70 M 603 Pnt
3 Gertie de Boey RK HAV 4.21 M 478 Pnt
4 Rosanne de Dreu AV '56 4.12 M 455 Pnt
5 Tara Schuilwerve AV '56 4.11 M 452 Pnt
6 Cyrille de Kousemaeker ADSV Dynamica 3.80 M 368 Pnt
7 Charlotte Zwolle AV '56 3.42 M 261 Pnt

Jongens junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Alex Zwolle AV '56 11.4 Sec. 657 Pnt
2 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 12.0 Sec. 532 Pnt

Jongens junioren A 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Alex Zwolle AV '56 22.7 Sec. 746 Pnt

Jongens junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 25.19 M 360 Pnt

Jongens junioren A hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Glenn Luitwieler ADSV Dynamica 1.72 M 606 Pnt

Meisjes junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Samantha Lernout RK HAV 13.5 Sec. 549 Pnt
2 Bianca Wagenaar RK HAV 14.6 Sec. 384 Pnt
3 Anne v/d Meer RK HAV 16.2 Sec. 183 Pnt

Meisjes junioren A 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Samantha Lernout RK HAV 28.3 Sec. 575 Pnt
2 Bianca Wagenaar RK HAV 31.0 Sec. 409 Pnt
3 Anne v/d Meer RK HAV 32.2 Sec. 344 Pnt

Meisjes junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Samantha Lernout RK HAV 26.18 M 463 Pnt

Meisjes junioren A kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Samantha Lernout RK HAV 8.44 M 479 Pnt
2 Bianca Wagenaar RK HAV 6.87 M 357 Pnt

Meisjes junioren A ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Samantha Lernout RK HAV 4.53 M 561 Pnt
2 Anne v/d Meer RK HAV 4.01 M 425 Pnt
3 Bianca Wagenaar RK HAV 3.81 M 371 Pnt

Mannen Senioren 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Caesar Zwolle Rotterdam Atletiek 11.7 Sec. 593 Pnt
2 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 11.7 Sec. 593 Pnt
3 Jermaine Luitwieler ADSV Dynamica 12.0 Sec. 532 Pnt

Mannen Senioren 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rik Hopmans ESAV Asterix 23.3 Sec. 687 Pnt
2 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 24.3 Sec. 596 Pnt

Mannen Senioren 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Caesar Zwolle Rotterdam Atletiek 2.05.8 Min. 652 Pnt

Mannen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Stefan Stokman ADSV Dynamica 33.77 M 558 Pnt

Mannen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Stefan Stokman ADSV Dynamica 11.85 M 590 Pnt

Mannen Senioren polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 2.40 M 338 Pnt

Mannen Masters 40+ 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jacques Zaman AV Scheldesport 12.8 Sec. 384 Pnt
2 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 13.2 Sec. 317 Pnt
3 Jos de Kreek AV Scheldesport 14.0 Sec. 193 Pnt

Mannen Masters 40+ 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jacques Zaman AV Scheldesport 26.9 Sec. 391 Pnt
2 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 26.9 Sec. 391 Pnt
3 Jaap v/d Veen AV Scheldesport 28.7 Sec. 270 Pnt

Mannen Masters 40+ 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Chris Koole AV '56 10.58.4 Min. 401 Pnt
2 Marcel de Bruin RK HAV 11.13.2 Min. 365 Pnt

Mannen Masters 40+ 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Michel van den Bos Delta Sport 2.12.2 Min. 556 Pnt
2 Jos de Kreek AV Scheldesport 2.30.7 Min. 326 Pnt

Mannen Masters 40+ discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 26.22 M 385 Pnt
2 Emile Fabry AV Scheldesport 22.10 M 280 Pnt
3 Jaap v/d Veen AV Scheldesport 19.14 M 199 Pnt
4 Jacques Zaman AV Scheldesport 15.66 M 95 Pnt

Mannen Masters 40+ hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Kees-Jan Mol ADSV Dynamica 1.70 M 587 Pnt
2 Jaap v/d Veen AV Scheldesport 1.45 M 344 Pnt
3 Jos de Kreek AV Scheldesport 1.45 M 344 Pnt

Mannen Masters 40+ kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Emile Fabry AV Scheldesport 10.93 M 527 Pnt
2 Jaap v/d Veen AV Scheldesport 7.66 M 278 Pnt

Mannen Masters 50+ 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 George Valckx RK HAV 14.0 Sec. 193 Pnt

Mannen Masters 50+ 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 George Valckx RK HAV 30.1 Sec. 186 Pnt

Mannen Masters 50+ 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Sjaak Luteijn Loopgroep PK 9.30.9 Min. 652 Pnt

Mannen Masters 50+ 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Rinus Joosse AV '56 2.49.5 Min. 143 Pnt

Mannen Masters 50+ discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Geert Oerlemans SV Diomedon 39.19 M 670 Pnt
2 Donald Segers RK HAV 35.09 M 586 Pnt
3 Jos Geluk Delta Sport 29.36 M 460 Pnt

Mannen Masters 50+ hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Jos Geluk Delta Sport 1.55 M 444 Pnt

Mannen Masters 50+ kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Donald Segers RK HAV 11.43 M 561 Pnt
2 Jos Geluk Delta Sport 10.46 M 494 Pnt
3 Geert Oerlemans SV Diomedon 10.44 M 492 Pnt

Mannen Masters 50+ polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 George Valckx RK HAV 2.10 M 234 Pnt

Vrouwen Senioren 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 12.6 Sec. 706 Pnt

Vrouwen Senioren 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 26.4 Sec. 712 Pnt

Vrouwen Senioren 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Astrid den Herder AV '56 2.30.0 Min. 672 Pnt

Vrouwen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Audrey de Beule RK HAV 23.70 M 407 Pnt
2 Hanneke de Danschutter Delta Sport 21.31 M 351 Pnt

Vrouwen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Audrey de Beule RK HAV 8.73 M 500 Pnt
2 Hanneke de Danschutter Delta Sport 8.36 M 473 Pnt

Vrouwen Senioren ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Marieke Riemens AV '56 4.88 M 648 Pnt

Vrouwen Masters 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Astrid de Bruin RK HAV 15.30.5 Min. 110 Pnt

Vrouwen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Nanette v/d Veen AV '56 19.98 M 318 Pnt

Vrouwen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie Punten
1 Nanette v/d Veen AV '56 7.58 M 414 Pnt