Onderlinge oefenwedstrijd

Uitslag Onderlinge Oefenwedstrijd 27-3-2010

Uitslagen Onderlinge Oefenwedstrijd

27-3-2010


Jongens pupillen C meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m 600m ver bal Totaal Punten
1 Stef Kapteijn AV '56 6.8 Sec. 2.02.3 Min. 2.75 M 16.59 M 1577 Pnt
2 Jorg van Sabben AV '56 8.0 Sec. 2.38.2 Min. 2.63 M 12.95 M 972 Pnt
3 Luc van Westen mini AV '56 8.5 Sec. 2.59.9 Min. 2.07 M 11.10 M 629 Pnt
4 Kjelt Moerbeek AV '56 9.9 Sec. 3.38.9 Min. 1.47 M 5.70 M 139 Pnt

Meisjes pupillen C meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m 600m ver bal Totaal Punten
1 Shirin van Anrooy AV '56 7.6 Sec. 2.15.7 Min. 2.50 M 9.44 M 1115 Pnt
2 Nienke Bordui AV '56 8.2 Sec. 2.43.3 Min. 2.28 M 12.13 M 825 Pnt
3 Tamar van Daalen mini AV '56 8.2 Sec. 2.40.7 Min. 2.18 M 10.44 M 789 Pnt
4 Karlijn van Riele AV '56 8.6 Sec. 2.39.1 Min. 2.05 M 7.87 M 661 Pnt
5 Daphne Proost AV '56 8.5 Sec. 3.30.5 Min. 1.87 M 13.48 M 552 Pnt
6 Eeke Flink AV '56 8.6 Sec. 3.06.1 Min. 1.85 M 7.80 M 473 Pnt

Jongens pupillen B meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m 1000m ver bal Totaal Punten
1 Fedde Eveleens AV '56 7.6 Sec. 4.16.6 Min. 2.71 M 20.83 M 1314 Pnt
2 Marc Houweling AV '56 7.7 Sec. 4.37.0 Min. 2.71 M 19.27 M 1196 Pnt
3 Sal Griep AV '56 7.7 Sec. 4.27.3 Min. 2.25 M 13.45 M 1049 Pnt
4 Aron van Bennekom AV '56 7.6 Sec. 2.64 M 11.59 M 814 Pnt
5 Pim Nieuwenstein AV '56 8.3 Sec. 5.15.4 Min. 2.51 M 11.27 M 808 Pnt
6 Kas Weber AV '56 7.8 Sec. 6.22.4 Min. 2.56 M 13.90 M 805 Pnt

Meisjes pupillen B meerkamp
Plaats Naam Vereniging 40m 1000m ver bal Totaal Punten
1 Evy van Daalen AV '56 6.8 Sec. 4.14.3 Min. 3.26 M 10.71 M 1428 Pnt
2 Jamie Blommaert AV '56 8.0 Sec. 4.28.3 Min. 2.43 M 11.12 M 989 Pnt
3 Jolieke v/d Veen AV '56 7.7 Sec. 2.36 M 14.95 M 799 Pnt
4 Charlotte Hensels AV '56 8.3 Sec. 5.08.1 Min. 2.35 M 10.06 M 774 Pnt

Jongens pupillen A meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m 1000m hoog kogel Totaal Punten
1 Daan van Liere A2 AV '56 9.0 Sec. 3.38.0 Min. 1.15 M 6.18 M 2004 Pnt
2 Werner Verhaegen A2 AV '56 10.0 Sec. 3.53.2 Min. 1.00 M 6.16 M 1648 Pnt
3 Jorick Vries A2 AV '56 9.7 Sec. 3.52.8 Min. 0.95 M 5.42 M 1612 Pnt
4 Stijn Lavooij AV '56 9.9 Sec. 4.07.9 Min. 1.05 M 5.19 M 1568 Pnt
5 Vincent Verhaegen AV '56 9.7 Sec. 4.30.7 Min. 1.05 M 6.02 M 1557 Pnt
6 Joel van Daalen AV '56 9.7 Sec. 4.06.4 Min. 1.05 M 4.12 M 1530 Pnt
7 Robin Flipse A2 AV '56 10.0 Sec. 4.07.8 Min. 0.90 M 5.42 M 1458 Pnt
8 Yaran Steijns A2 AV '56 10.5 Sec. 4.47.3 Min. 1.10 M 4.52 M 1321 Pnt

Meisjes pupillen A meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m 1000m hoog kogel Totaal Punten
1 Rosanne Hoogerland A2 AV '56 9.5 Sec. 4.17.8 Min. 1.20 M 5.30 M 1704 Pnt
2 Michelle van de Sande AV '56 10.4 Sec. 4.04.0 Min. 1.10 M 5.73 M 1587 Pnt
3 Cecile van Riele A2 AV '56 10.8 Sec. 4.19.3 Min. 1.05 M 3.68 M 1286 Pnt
4 Nuriye van Lamoen AV '56 10.9 Sec. 4.32.7 Min. 0.95 M 4.03 M 1175 Pnt
5 Esther Bolle AV '56 11.2 Sec. 4.54.7 Min. 0.90 M 3.64 M 996 Pnt

Jongens junioren D 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Bart Balkenende AV '56 3.44.7 Min.
2 Patrick van Zweden AV '56 4.00.2 Min.

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Melle Maas AV '56 11.5 Sec.
2 Pelle Gelderblom AV '56 11.8 Sec.
3 Patrick van Zweden AV '56 12.5 Sec.
4 Lars Dirkzwager AV '56 12.6 Sec.
5 Luuk Dijkers AV '56 12.6 Sec.
6 Bart Balkenende AV '56 13.2 Sec.
7 Nils Colpaert AV '56 14.1 Sec.
8 Joost Mastenbroek AV '56 14.3 Sec.
9 Alex Westdorp AV '56 14.6 Sec.

Jongens junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Melle Maas AV '56 8.05 M
2 Pelle Gelderblom AV '56 7.11 M
3 Sven Moerbeek AV '56 6.95 M
4 Luuk Dijkers AV '56 6.44 M
5 Lars Dirkzwager AV '56 5.65 M
6 Marnick Los AV '56 5.35 M
7 Nils Colpaert AV '56 4.60 M
8 Joost Mastenbroek AV '56 4.08 M
9 Bart Balkenende AV '56 3.98 M

Jongens junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marnick Los AV '56 20.48 M
2 Pelle Gelderblom AV '56 18.88 M
3 Melle Maas AV '56 17.22 M
4 Sven Moerbeek AV '56 13.67 M
5 Lars Dirkzwager AV '56 13.41 M
6 Patrick van Zweden AV '56 12.21 M
7 Alex Westdorp AV '56 11.79 M
8 Nils Colpaert AV '56 10.40 M
9 Bart Balkenende AV '56 10.00 M
10 Luuk Dijkers AV '56 8.91 M
11 Joost Mastenbroek AV '56 6.79 M

Jongens junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Melle Maas AV '56 4.15 M
2 Pelle Gelderblom AV '56 3.78 M
3 Lars Dirkzwager AV '56 3.53 M
4 Patrick van Zweden AV '56 3.40 M
5 Sven Moerbeek AV '56 3.34 M
6 Marnick Los AV '56 3.22 M
7 Bart Balkenende AV '56 3.12 M
8 Alex Westdorp AV '56 2.78 M
9 Nils Colpaert AV '56 2.73 M

Meisjes junioren D 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Simone Weijers AV '56 3.43.8 Min.
2 Femke Slabbekoorn AV '56 4.02.1 Min.
3 Ewa de Regt AV '56 4.10.0 Min.

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Simone Weijers AV '56 9.1 Sec.
2 Femke Slabbekoorn AV '56 9.5 Sec.
3 Elise Nieuwenhuize AV '56 9.8 Sec.
4 Ewa de Regt AV '56 10.0 Sec.
5 Leoniek Koster AV '56 10.3 Sec.
6 Elske van der Veen AV '56 10.9 Sec.
7 Jennifer Proost AV '56 11.3 Sec.

Meisjes junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jennifer Proost AV '56 7.58 M
2 Anouk Valk AV '56 7.42 M
3 Leoniek Koster AV '56 5.50 M
4 Elise Nieuwenhuize AV '56 5.07 M
5 Elske van der Veen AV '56 4.87 M
6 Ewa de Regt AV '56 4.28 M

Meisjes junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Simone Weijers AV '56 13.22 M
2 Anouk Valk AV '56 9.96 M
3 Jennifer Proost AV '56 9.10 M
4 Elise Nieuwenhuize AV '56 8.99 M
5 Femke Slabbekoorn AV '56 8.22 M
6 Leoniek Koster AV '56 7.75 M
7 Elske van der Veen AV '56 5.99 M

Meisjes junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Simone Weijers AV '56 3.66 M
2 Femke Slabbekoorn AV '56 3.46 M
3 Anouk Valk AV '56 3.41 M
4 Ewa de Regt AV '56 3.06 M
5 Leoniek Koster AV '56 2.88 M
6 Sophie Konings AV '56 2.78 M
7 Elise Nieuwenhuize AV '56 2.73 M
8 Elske van der Veen AV '56 2.30 M

Jongens junioren C 1000 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Luuk Balkenende AV '56 3.06.9 Sec.
2 Patrick de Vos AV '56 3.07.3 Sec.
3 Kylian Steijns AV '56 3.57.8 Sec.
4 Nuno Westdorp AV '56 4.19.5 Sec.

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Edwin van Bemden AV '56 11.7 Sec.
2 Patrick de Vos AV '56 13.9 Sec.
3 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 14.0 Sec.
4 Kylian Steijns AV '56 14.3 Sec.
5 Luuk Balkenende AV '56 14.5 Sec.
6 Nuno Westdorp AV '56 15.9 Sec.

Jongens junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 25.88 M
2 Edwin van Bemden AV '56 25.64 M
3 Jochem Braamse AV '56 15.94 M
4 Nuno Westdorp AV '56 15.21 M
5 Kylian Steijns AV '56 12.34 M

Jongens junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 1.30 M
2 Nuno Westdorp AV '56 1.20 M
3 Kylian Steijns AV '56 1.20 M
4 Jochem Braamse AV '56 1.15 M

Jongens junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Edwin van Bemden AV '56 10.28 M
2 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 8.70 M
3 Jochem Braamse AV '56 6.54 M
4 Nuno Westdorp AV '56 6.38 M

Meisjes junioren C 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Meike van Gastel AV '56 3.11.0 Min.
2 Lindy van Anrooy AV '56 3.32.1 Min.
3 Marloes Grutter AV '56 3.36.0 Min.
4 Nadine de Rijke AV '56 4.11.1 Min.

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 10.9 Sec.
2 Marloes Grutter AV '56 11.3 Sec.
3 Jeannot Zandee AV '56 11.3 Sec.
4 Meike van Gastel AV '56 11.3 Sec.
5 Nadine de Rijke AV '56 11.5 Sec.
6 Julia de Dreu AV '56 11.5 Sec.
7 Dionne Pieters AV '56 12.0 Sec.
8 Anouk Slabbekoorn AV '56 12.2 Sec.
9 Noor Colpaert AV '56 13.0 Sec.

Meisjes junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nadine de Rijke AV '56 19.33 M
2 Sanne Nijsse AV '56 16.55 M
3 Anouk Slabbekoorn AV '56 15.83 M
4 Jeannot Zandee AV '56 15.73 M

Meisjes junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nadine de Rijke AV '56 1.40 M
2 Julia de Dreu AV '56 1.30 M
3 Jeannot Zandee AV '56 1.30 M
4 Noor Colpaert AV '56 1.25 M
5 Anouk Slabbekoorn AV '56 1.25 M
6 Dionne Pieters AV '56 1.15 M

Meisjes junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nadine de Rijke AV '56 8.83 M
2 Meike van Gastel AV '56 8.13 M
3 Sanne Nijsse AV '56 7.85 M
4 Julia de Dreu AV '56 7.22 M
5 Noor Colpaert AV '56 6.55 M
6 Jeannot Zandee AV '56 6.41 M
7 Dionne Pieters AV '56 6.33 M

Jongens junioren B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Thomas Beelen AV '56 2.57.3 Min.

Jongens junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Elfrink AV '56 13.2 Sec.

Jongens junioren B 2000m steeple
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick de Vos AV '56 8.11.1 M
2 Lindy van Anrooy AV '56 10.04.2 M
3 Franklin van Anrooy AV '56 10.27.9 M
4 Kylian Steijns AV '56 10.45.4 M
5 Jochem Braamse AV '56 10.45.9 M
6 Tara Schuilwerve AV '56 10.50.3 M
7 Sanne Nijsse AV '56 10.50.4 M
8 Sven Moerbeek AV '56 10.57.5 M
9 Marnick Los AV '56 11.15.3 M
10 Bart Balkenende AV '56 11.15.7 M
11 Luuk Dijkers AV '56 11.31.4 M
12 Anouk Slabbekoorn AV '56 11.36.2 M
13 Rosanne de Dreu AV '56 11.44.5 M
14 Alexandra Pastovska AV '56 11.44.5 M
15 Joost Mastenbroek AV '56 13.32.8 M
16 Nils Colpaert AV '56 13.33.9 M

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Elfrink AV '56 24.69 M

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Elfrink AV '56 8.59 M

Meisjes junioren B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Danielle Flipse AV '56 3.33.2 Min.
2 Tara Schuilwerve AV '56 3.44.3 Min.

Meisjes junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Hoogesteger AV '56 13.7 Sec.
2 Tara Schuilwerve AV '56 14.2 Sec.
3 Nina van Kleef AV '56 15.6 Sec.

Meisjes junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Hoogesteger AV '56 24.49 M
2 Charlotte Zwolle AV '56 19.54 M
3 Danielle Flipse AV '56 15.53 M

Meisjes junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Hoogesteger AV '56 1.45 M
2 Danielle Flipse AV '56 1.40 M
3 Iris Pieters AV '56 1.40 M
4 Tara Schuilwerve AV '56 1.35 M
5 Nina van Kleef AV '56 1.25 M
6 Charlotte Zwolle AV '56 1.25 M

Meisjes junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Pieters AV '56 8.94 M

Jongens junioren A 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lars Paardekoper AV '56 2.32.8 Min.

Jongens junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Looij AV '56 12.7 Sec.
2 Lars Colpaert AV '56 12.9 Sec.

Jongens junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Looij AV '56 20.05 M
2 frits Bakker AV '56 19.77 M
3 Lars Colpaert AV '56 17.61 M

Jongens junioren A hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lars Colpaert AV '56 1.60 M
2 Patrick Looij AV '56 1.60 M

Mannen Senioren 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Viktor Beelen AV '56 2.52.5 Min.
2 Menno Tanis AV '56 2.55.0 Min.

Mannen Senioren 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Viktor Besters AV '56 11.5 Sec.

Mannen Masters 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Remco Kapteijn AV '56 3.18.9 Min.

Vrouwen Senioren 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Astrid den Herder AV '56 3.17.6 Min.

Vrouwen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marieke Riemens AV '56 22.92 M

Vrouwen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marieke Riemens AV '56 9.25 M

Vrouwen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nanette v/d Veen AV '56 20.93 M

Vrouwen Masters hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nanette v/d Veen AV '56 1.10 M

Vrouwen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nanette v/d Veen AV '56 7.69 M