Ir. Knaap pupillenwedstrijd

Uitslag IR Knaap 17-4-2010

Uitslagen IR Knaap

17-4-2010


Jongens pupillen C 3-kamp(sprint-hoog-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog bal Totaal Punten
1 Lucian de Nooijer ADSV Dynamica 7.58 Sec. 0.80 M 28.96 M 1061 Pnt
2 Leroy Eschenroder AV Scheldesport 7.30 Sec. 0.95 M 15.09 M 1037 Pnt
3 Stef Kapteijn AV '56 7.26 Sec. 0.85 M 16.28 M 990 Pnt
4 Baris Abbay AV '56 8.79 Sec. 0.85 M 19.49 M 778 Pnt
5 Jorg van Sabben AV '56 8.36 Sec. 0.75 M 14.52 M 692 Pnt
6 Luc van Westen m AV '56 9.16 Sec. 0.70 M 9.99 M 460 Pnt
7 Boaz van de Geer m ADSV Dynamica 9.05 Sec. 0.70 M 6.14 M 389 Pnt
8 Kjelt Moerbeek AV '56 11.30 Sec. 0.70 M 8.31 M 239 Pnt

Meisjes pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Shirin van Anrooy AV '56 8.03 Sec. 2.63 M 16.26 M 859 Pnt
2 Parel Bun ADSV Dynamica 7.86 Sec. 2.74 M 10.92 M 818 Pnt
3 Ruchama Houtzager m Delta Sport 7.98 Sec. 2.73 M 10.31 M 784 Pnt
4 Elaine Fertoute m Delta Sport 8.37 Sec. 2.46 M 14.39 M 740 Pnt
5 Ninah van Vliet Delta Sport 7.87 Sec. 2.57 M 8.48 M 733 Pnt
6 Daphne van Vossen RK HAV 8.17 Sec. 2.48 M 9.99 M 696 Pnt
7 Tess van Broekhoven ADSV Dynamica 8.44 Sec. 2.50 M 11.75 M 691 Pnt
8 Tamar van Daalen m AV '56 8.40 Sec. 2.39 M 10.53 M 652 Pnt
9 Rosanne Kaagman m ADSV Dynamica 8.29 Sec. 2.28 M 8.79 M 612 Pnt
10 Maaike Hemelaar RK HAV 8.86 Sec. 2.33 M 10.88 M 580 Pnt
11 Daphne Proost AV '56 9.36 Sec. 2.16 M 14.03 M 537 Pnt
12 Eeke Flink AV '56 8.64 Sec. 2.14 M 8.14 M 516 Pnt
13 Maud Pellaers AV '56 8.86 Sec. 2.15 M 7.85 M 481 Pnt
14 Estee Linthout Delta Sport 9.37 Sec. 2.01 M 9.91 M 431 Pnt
15 Lizanna Janse m ADSV Dynamica 10.77 Sec. 1.59 M 6.94 M 131 Pnt

Jongens pupillen B 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog kogel Totaal Punten
1 Mart Brouwers RK HAV 6.98 Sec. 1.10 M 5.19 M 1326 Pnt
2 Paavo de Leng ADSV Dynamica 7.22 Sec. 1.05 M 5.13 M 1233 Pnt
3 Felix Schillings ADSV Dynamica 7.17 Sec. 0.90 M 4.05 M 1057 Pnt
4 Robert Schouwenaar ADSV Dynamica 7.57 Sec. 1.00 M 3.80 M 1031 Pnt
5 Paul van Houwelingen ADSV Dynamica 7.57 Sec. 0.90 M 4.52 M 1012 Pnt
6 Noah Lauwers RK HAV 7.86 Sec. 0.90 M 4.94 M 988 Pnt
7 Jochem van Pamelen RK HAV 8.17 Sec. 0.75 M 4.82 M 818 Pnt
8 Pim Nieuwenstein AV '56 8.68 Sec. 0.90 M 4.15 M 802 Pnt
9 Kaj Lems Delta Sport 8.54 Sec. 0.75 M 3.09 M 627 Pnt
10 Fedde Eveleens AV '56 0 Pnt

Meisjes pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Caecilia Kaagman ADSV Dynamica 6.93 Sec. 3.55 M 11.34 M 1173 Pnt
2 Evy van Daalen AV '56 7.03 Sec. 3.29 M 11.67 M 1105 Pnt
3 Isel Begemann Delta Sport 7.09 Sec. 3.01 M 15.60 M 1104 Pnt
4 Iris Heikoop Delta Sport 7.46 Sec. 3.02 M 13.03 M 987 Pnt
5 Lotte Zuidgeest ADSV Dynamica 7.97 Sec. 3.00 M 10.00 M 833 Pnt
6 Nienke Stoutjesdijk Delta Sport 7.90 Sec. 2.71 M 12.05 M 826 Pnt
7 Jolieke van der Veen AV '56 8.24 Sec. 2.46 M 14.62 M 764 Pnt
8 Emma Roelse ADSV Dynamica 8.00 Sec. 2.29 M 10.42 M 695 Pnt
9 Jamie Blommaert AV '56 8.34 Sec. 2.52 M 10.68 M 691 Pnt
10 Caroline van den Doel Delta Sport 8.52 Sec. 2.22 M 15.20 M 682 Pnt
11 Charlotte Hensels AV '56 8.54 Sec. 2.49 M 10.65 M 653 Pnt
12 Sascha Janson ADSV Dynamica 8.46 Sec. 2.36 M 9.57 M 618 Pnt

Jongens pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Robin van der Veen AV Scheldesport 9.30 Sec. 1.20 M 7.97 M 1602 Pnt
2 Ruud Louter RK HAV 10.35 Sec. 1.25 M 8.59 M 1504 Pnt
3 Toine van den Bos Delta Sport 9.79 Sec. 1.00 M 5.72 M 1241 Pnt
4 Stijn Lavooij AV '56 10.14 Sec. 1.05 M 5.00 M 1177 Pnt
5 Dennis Janse ADSV Dynamica 10.28 Sec. 0.90 M 6.57 M 1146 Pnt
6 Rutger Berger Delta Sport 10.53 Sec. 1.05 M 5.34 M 1144 Pnt
7 Joel van Daalen AV '56 10.04 Sec. 1.00 M 4.83 M 1144 Pnt
8 Max van der Heyden AV Scheldesport 10.12 Sec. 1.10 M 3.92 M 1139 Pnt
9 Ruben Heijnen Delta Sport 9.82 Sec. 0.95 M 4.66 M 1130 Pnt
10 Davey Godeschalk RK HAV 10.69 Sec. 1.05 M 5.29 M 1119 Pnt
11 Jacob Kik Delta Sport 10.45 Sec. 1.00 M 4.59 M 1067 Pnt
12 Nick Heijmans RK HAV 11.02 Sec. 1.05 M 5.06 M 1060 Pnt
13 Midas Noya ADSV Dynamica 10.68 Sec. 1.05 M 3.89 M 1020 Pnt
14 Jesse Roelands RK HAV 11.51 Sec. 0.95 M 4.92 M 918 Pnt
15 Siem Lindhout Delta Sport 11.64 Sec. 0.95 M 4.47 M 872 Pnt
16 Vincent Marteijn ADSV Dynamica 11.94 Sec. 0.90 M 4.13 M 776 Pnt
17 Sylvan Konings ADSV Dynamica 13.27 Sec. 0.80 M 3.58 M 532 Pnt

Meisjes pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Michelle van de Sande AV '56 10.93 Sec. 3.35 M 24.64 M 1114 Pnt
2 Maria Dalampeki AV Scheldesport 10.37 Sec. 3.27 M 14.99 M 1037 Pnt
3 Maaike van Vossen RK HAV 11.30 Sec. 3.02 M 13.07 M 833 Pnt
4 India Wesdorp AV '56 11.62 Sec. 2.85 M 14.82 M 791 Pnt
5 Anne Ravia Delta Sport 11.26 Sec. 2.81 M 11.99 M 776 Pnt
6 Esther Bolle AV '56 11.34 Sec. 2.75 M 12.31 M 760 Pnt
7 Nuriye van Lamoen AV '56 11.31 Sec. 2.95 M 8.55 M 730 Pnt
8 Isa van de Voorde RK HAV 12.33 Sec. 2.74 M 9.61 M 599 Pnt
9 Anouk Hemelaar RK HAV 12.52 Sec. 2.67 M 10.08 M 575 Pnt
10 Nanne Gelderblom Delta Sport 19.03 M 304 Pnt

Jongens pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Daan van Liere AV '56 9.30 Sec. 1.20 M 6.67 M 1529 Pnt
2 Taco Blom AV '56 9.29 Sec. 1.15 M 6.23 M 1467 Pnt
3 Rens de Ridder ADSV Dynamica 10.06 Sec. 1.15 M 5.96 M 1324 Pnt
4 Sergio Harinck ADSV Dynamica 9.66 Sec. 1.10 M 5.18 M 1301 Pnt
5 Joram Verhage ADSV Dynamica 9.69 Sec. 1.05 M 5.56 M 1284 Pnt
6 Ruben van Meer Delta Sport 10.09 Sec. 1.00 M 7.16 M 1281 Pnt
7 Mike Dierkx AV Scheldesport 10.04 Sec. 1.05 M 6.26 M 1273 Pnt
8 Joost van den Doel Delta Sport 10.53 Sec. 1.05 M 7.15 M 1254 Pnt
9 Sebastian van Holland AV De Wielingen 10.48 Sec. 1.05 M 6.56 M 1227 Pnt
10 Marcel Pannekoek Delta Sport 10.75 Sec. 1.15 M 5.66 M 1208 Pnt
11 Bryan Vink RK HAV 10.23 Sec. 1.05 M 5.36 M 1187 Pnt
12 Jochem Rozinga AV '56 10.09 Sec. 1.10 M 4.43 M 1181 Pnt
13 Jorick Vries AV '56 10.30 Sec. 1.00 M 5.55 M 1153 Pnt
14 Yaran Steijns AV '56 11.13 Sec. 1.00 M 4.66 M 982 Pnt

Meisjes pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 9.47 Sec. 4.37 M 22.11 M 1502 Pnt
2 Maaike de Kreek AV Scheldesport 9.67 Sec. 3.69 M 21.09 M 1319 Pnt
3 Amanda Dekker Delta Sport 9.79 Sec. 3.57 M 19.66 M 1256 Pnt
4 Iggy Nachtegael RK HAV 9.84 Sec. 3.51 M 17.76 M 1208 Pnt
5 Lisa Bolle Delta Sport 10.16 Sec. 3.35 M 21.61 M 1182 Pnt
6 Anouk de Bruijn RK HAV 10.30 Sec. 3.35 M 22.07 M 1167 Pnt
7 Floortje Brouwer RK HAV 10.11 Sec. 3.36 M 17.28 M 1129 Pnt
8 Latisha Eschenroder AV Scheldesport 10.06 Sec. 3.28 M 16.13 M 1103 Pnt
9 Britt van Liere Delta Sport 10.34 Sec. 3.56 M 14.29 M 1087 Pnt
10 Demi Ravia Delta Sport 11.02 Sec. 3.17 M 17.14 M 964 Pnt
11 Laura Boone RK HAV 10.78 Sec. 3.09 M 15.13 M 947 Pnt
12 Sharon van Waterschoot RK HAV 11.20 Sec. 2.92 M 19.84 M 930 Pnt
13 Ilse Dirkzwager Delta Sport 10.88 Sec. 3.10 M 13.05 M 901 Pnt