Onderlinge oefenwedstrijd

Uitslag onderlinge oefenwedstrijd 19-3-2011

Uitslagen onderlinge oefenwedstrijd

19-3-2011


Jongens pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Luc van Westen AV '56 8.3 Sec. 2.50 M 12.32 M 686 Pnt
2 Sven Kramer AV '56 9.7 Sec. 1.91 M 7.74 M 298 Pnt

Jongens pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Luc van Westen AV '56 2.50.0 Min.
2 Sven Kramer AV '56 2.54.6 Min.

Meisjes pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Tamar van Daalen AV '56 7.8 Sec. 2.71 M 10.72 M 778 Pnt
2 Tessa Schets mini AV '56 8.9 Sec. 2.02 M 6.26 M 380 Pnt

Meisjes pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tamar van Daalen AV '56 2.37.2 Min.
2 Tessa Schets mini AV '56 3.50.6 Min.

Jongens pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Stef Kapteijn AV '56 6.9 Sec. 3.55 M 21.41 M 1286 Pnt
2 Baris Auby AV '56 7.7 Sec. 3.17 M 22.88 M 1077 Pnt
3 Wouter Schets AV '56 7.3 Sec. 2.64 M 17.29 M 964 Pnt
4 Jorg van Sabben AV '56 7.6 Sec. 2.90 M 16.59 M 950 Pnt
5 Thijs Jansen AV '56 7.9 Sec. 2.82 M 14.73 M 854 Pnt
6 Matthiijs Roos AV '56 8.1 Sec. 2.58 M 16.65 M 805 Pnt
7 Daan Verheij AV '56 8.7 Sec. 2.33 M 7.07 M 488 Pnt
8 Kjelt Moerbeek AV '56 9.3 Sec. 2.39 M 8.21 M 450 Pnt

Jongens pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Stef Kapteijn AV '56 3.37.3 Min.
2 Wouter Schets AV '56 3.59.3 Min.
3 Baris Auby AV '56 4.00.4 Min.
4 Matthiijs Roos AV '56 4.09.1 Min.
5 Jorg van Sabben AV '56 4.36.4 Min.
6 Thijs Jansen AV '56 4.40.5 Min.
7 Daan Verheij AV '56 5.00.7 Min.
8 Kjelt Moerbeek AV '56 6.02.9 Min.

Meisjes pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Maud Pellaers AV '56 7.7 Sec. 2.88 M 12.25 M 857 Pnt
2 Eeke Flink AV '56 7.7 Sec. 2.74 M 8.17 M 748 Pnt

Meisjes pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Eeke Flink AV '56 4.46.9 Min.
2 Maud Pellaers AV '56 4.55.4 Min.

Jongens pupillen A 3-kamp(sprint-ver-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel Totaal Punten
1 Stefan Flikweert AV '56 9.4 Sec. 3.94 M 4.88 M 1374 Pnt
2 Stijn Lavooij AV '56 9.5 Sec. 3.66 M 5.83 M 1364 Pnt
3 Noe Petiet AV '56 10.1 Sec. 3.50 M 6.96 M 1308 Pnt
4 Joel van Daalen AV '56 9.8 Sec. 3.49 M 5.53 M 1264 Pnt

Jongens pupillen A 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Stijn Lavooij AV '56 3.52.6 Min.
2 Noe Petiet AV '56 4.15.6 Min.
3 Joel van Daalen AV '56 4.25.5 Min.
4 Stefan Flikweert AV '56 4.25.8 Min.

Meisjes pupillen A 3-kamp(sprint-ver-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel Totaal Punten
1 Michelle van de Sande AV '56 10.5 Sec. 3.83 M 6.64 M 1301 Pnt
2 Evy van Daalen AV '56 9.7 Sec. 3.51 M 3.97 M 1174 Pnt
3 Danielle Bilius AV '56 10.2 Sec. 3.41 M 4.19 M 1097 Pnt
4 Jolieke van der Veen AV '56 11.1 Sec. 2.82 M 6.49 M 1014 Pnt
5 Demi Vermeule AV '56 11.0 Sec. 3.36 M 4.16 M 979 Pnt
6 Jamie Blommaert AV '56 11.7 Sec. 2.78 M 4.13 M 781 Pnt
7 Esther Bolle AV '56 0 Pnt

Meisjes pupillen A 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michelle van de Sande AV '56 4.03.3 Min.
2 Evy van Daalen AV '56 4.06.2 Min.
3 Demi Vermeule AV '56 4.31.8 Min.
4 Jamie Blommaert AV '56 4.33.7 Min.

Jongens junioren D 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Daan van Liere AV '56 3.29.4 Min.
2 Pelle Gelderblom AV '56 3.34.1 Min.
3 Bart Balkenende AV '56 3.40.9 Min.
4 Jorick Vries AV '56 3.47.8 Min.
5 Patrick van Zweden AV '56 4.05.6 Min.
6 Ard Koornstra AV '56 4.14.7 Min.
7 Gijs Vader AV '56 5.02.6 Min.

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Pelle Gelderblom AV '56 11.0 Sec.
2 Daan van Liere AV '56 11.9 Sec.
3 Lars Dirkzwager AV '56 12.1 Sec.
4 Bart Balkenende AV '56 12.8 Sec.
5 Jorick Vries AV '56 13.0 Sec.
6 Patrick van Zweden AV '56 13.1 Sec.
7 Marnick Los AV '56 13.4 Sec.
8 Nils Colpaert AV '56 13.7 Sec.
9 Gijs Vader AV '56 14.0 Sec.
10 Joost Mastenbroek AV '56 14.2 Sec.
11 Ard Koornstra AV '56 15.1 Sec.

Jongens junioren D discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Pelle Gelderblom AV '56 22.11 M
2 Marnick Los AV '56 15.94 M
3 Lars Dirkzwager AV '56 15.72 M
4 Daan van Liere AV '56 14.69 M
5 Bart Balkenende AV '56 12.92 M
6 Jorick Vries AV '56 12.05 M
7 Patrick van Zweden AV '56 11.41 M
8 Joost Mastenbroek AV '56 10.83 M
9 Gijs Vader AV '56 10.71 M
10 Nils Colpaert AV '56 10.56 M
11 Ard Koornstra AV '56 8.93 M

Jongens junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lars Dirkzwager AV '56 1.35 M
2 Pelle Gelderblom AV '56 1.30 M
3 Daan van Liere AV '56 1.20 M
4 Marnick Los AV '56 1.15 M
5 Patrick van Zweden AV '56 1.15 M
6 Gijs Vader AV '56 1.10 M
7 Jorick Vries AV '56 1.10 M
8 Bart Balkenende AV '56 1.10 M
9 Nils Colpaert AV '56 1.10 M
10 Joost Mastenbroek AV '56 1.05 M
11 Ard Koornstra AV '56 1.05 M

Jongens junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Pelle Gelderblom AV '56 7.66 M
2 Daan van Liere AV '56 7.22 M
3 Lars Dirkzwager AV '56 6.89 M
4 Marnick Los AV '56 6.66 M
5 Patrick van Zweden AV '56 5.77 M
6 Joost Mastenbroek AV '56 5.14 M
7 Jorick Vries AV '56 5.12 M
8 Bart Balkenende AV '56 4.82 M
9 Nils Colpaert AV '56 4.78 M
10 Ard Koornstra AV '56 4.62 M

Meisjes junioren D 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Simone Weijers AV '56 3.33.9 Min.
2 Femke Slabbekoorn AV '56 4.03.6 Min.
3 Leoniek Koster AV '56 4.31.1 Min.

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Simone Weijers AV '56 9.0 Sec.
2 Femke Slabbekoorn AV '56 9.4 Sec.
3 Anouk Valk AV '56 9.5 Sec.
4 Daphne van Hekken AV '56 10.0 Sec.
5 ELise Nieuwenhuijze AV '56 10.3 Sec.
6 Leoniek Koster AV '56 10.7 Sec.
7 Elske van der Veen AV '56 11.4 Sec.

Meisjes junioren D discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jennifer Proost AV '56 19.56 M
2 Leoniek Koster AV '56 13.74 M
3 Simone Weijers AV '56 13.18 M
4 Femke Slabbekoorn AV '56 13.00 M
5 Brecht Muller AV '56 12.18 M
6 Anouk Valk AV '56 11.61 M
7 Daphne van Hekken AV '56 11.60 M
8 ELise Nieuwenhuijze AV '56 9.81 M
9 Elske van der Veen AV '56 9.54 M

Meisjes junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Anouk Valk AV '56 1.27 M
2 Femke Slabbekoorn AV '56 1.20 M
3 Leoniek Koster AV '56 1.20 M
4 Jennifer Proost AV '56 1.10 M

Meisjes junioren D kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jennifer Proost AV '56 8.27 M
2 Anouk Valk AV '56 7.52 M
3 Brecht Muller AV '56 6.79 M
4 Leoniek Koster AV '56 6.46 M
5 Simone Weijers AV '56 6.29 M
6 Elske van der Veen AV '56 5.57 M

Jongens junioren C 1000 m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick de Vos AV '56 3.09.3 Min.
2 Franklin van Anrooy AV '56 3.24.3 Min.
3 Evan de Schrijver AV '56 3.33.0 Min.
4 Nuno Westdorp AV '56 4.03.0 Min.

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jason Gillissen AV '56 12.2 Sec.
2 Melle Maas AV '56 12.9 Sec.
3 Evan de Schrijver AV '56 14.0 Sec.
4 Luuk Dijkers AV '56 14.3 Sec.

Jongens junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Melle Maas AV '56 9.21 M
2 Evan de Schrijver AV '56 7.87 M
3 Nuno Westdorp AV '56 6.73 M
4 Luuk Dijkers AV '56 5.76 M

Jongens junioren C speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Evan de Schrijver AV '56 16.54 M
2 Franklin van Anrooy AV '56 13.48 M
3 Nuno Westdorp AV '56 11.33 M

Jongens junioren C ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Melle Maas AV '56 4.74 M
2 Jason Gillissen AV '56 4.73 M
3 Evan de Schrijver AV '56 4.01 M
4 Luuk Dijkers AV '56 3.37 M
5 Nuno Westdorp AV '56 3.33 M

Meisjes junioren C 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jasmijn van Dieren AV '56 3.42.4 Min.

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 11.1 Sec.
2 Jasmijn van Dieren AV '56 11.2 Sec.
3 Nadine de Rijke AV '56 12.0 Sec.
4 Anouk Slabbekoorn AV '56 12.1 Sec.
5 Neline Slager AV '56 12.4 Sec.

Meisjes junioren C kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nadine de Rijke AV '56 9.78 M
2 Sanne Nijsse AV '56 8.06 M
3 Anouk Slabbekoorn AV '56 8.04 M
4 Neline Slager AV '56 5.93 M

Meisjes junioren C speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 26.65 M
2 Anouk Slabbekoorn AV '56 20.58 M

Meisjes junioren C ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Anouk Slabbekoorn AV '56 4.02 M
2 Nadine de Rijke AV '56 3.93 M
3 Neline Slager AV '56 3.73 M

Jongens junioren B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Luuk Balkenende AV '56 2.59.8 Min.
2 Ricardo van Hese AV '56 3.23.7 Min.

Jongens junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Edwin van Bemden AV '56 11.4 Sec.
2 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 12.6 Sec.
3 Wouter Leestemaker AV '56 13.1 Sec.
4 Tom van den Berg AV '56 13.3 Sec.
5 Luuk Balkenende AV '56 14.1 Sec.
6 Ricardo van Hese AV '56 14.1 Sec.

Jongens junioren B 2000m steeple
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Thomas Beelen AV '56 7.50.7 M
2 Patrick de Vos AV '56 8.01.3 M
3 Luuk Balkenende AV '56 8.35.3 M
4 Franklin v Anrooy AV '56 9.11.8 M
5 Marnick Los AV '56 9.46.9 M
6 Bart Balkenende AV '56 10.19.1 M
7 Tara Schuilwerve AV '56 10.22.7 M
8 Jasmijn v Dieren AV '56 10.23.2 M
9 Evan de Schrijver AV '56 11.42.2 M
10 Daan v Liere AV '56 11.42.8 M
11 Joost Masterbroek AV '56 12.19.7 M
12 Nils Colpaert AV '56 12.30.2 M
13 Nuno Westdorp AV '56 12.34.5 M
14 Simone Weijers AV '56 13.14.7 M
15 Daphne v Hekken AV '56 13.39.3 M
16 Femke Slabbekoorn AV '56 13.40.2 M
17 Elise Nieuwenhuijse AV '56 13.41.2 M
18 Anouk Valk AV '56 13.41.6 M

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 11.19 M
2 Tom van den Berg AV '56 10.96 M
3 Ricardo van Hese AV '56 6.44 M

Jongens junioren B speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tom van den Berg AV '56 38.72 M
2 Edwin van Bemden AV '56 36.18 M
3 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 28.13 M
4 Wouter Leestemaker AV '56 21.31 M
5 Ricardo van Hese AV '56 10.07 M

Jongens junioren B ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Edwin van Bemden AV '56 5.69 M
2 Tom van den Berg AV '56 5.36 M
3 Wouter Leestemaker AV '56 4.90 M
4 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 4.63 M
5 Luuk Balkenende AV '56 4.16 M
6 Ricardo van Hese AV '56 3.28 M

Meisjes junioren B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Danielle Flipse AV '56 3.43.5 Min.

Meisjes junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dionne Pieters AV '56 14.8 Sec.
2 Danielle Flipse AV '56 16.4 Sec.

Meisjes junioren B ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dionne Pieters AV '56 4.29 M
2 Danielle Flipse AV '56 3.61 M

Jongens junioren A 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Thomas Beelen AV '56 2.51.7 Min.

Meisjes junioren A 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tara Schuilwerve AV '56 3.37.2 Min.

Meisjes junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tara Schuilwerve AV '56 14.4 Sec.
2 Michelle Maris AV '56 16.1 Sec.

Meisjes junioren A speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michelle Maris AV '56 19.46 M

Meisjes junioren A ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michelle Maris AV '56 3.84 M

Mannen Senioren 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dave Boone AV '56 3.00.1 Min.
2 Japser Zuidhof AV '56 3.09.4 Min.

Mannen Masters 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rien de Wilde AV '56 3.41.2 Min.
2 Rinus Joosse AV '56 3.57.0 Min.

Mannen Masters speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rien de Wilde AV '56 25.61 M

Vrouwen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marieke Riemens AV '56 9.94 M

Vrouwen Senioren speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marieke Riemens AV '56 25.35 M