Ir. Knaap pupillenwedstrijd

Uitslag IR Knaap pupillen competitie 9-4-2011

Uitslagen IR Knaap pupillen competitie

9-4-2011


Jongens pupillen C 3-kamp(sprint-hoog-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog bal Totaal Punten
1 Luc van Westen AV '56 7.97 Sec. 0.80 M 12.22 M 753 Pnt
2 Bram Janson ADSV Dynamica 7.73 Sec. 0.80 M 9.77 M 749 Pnt
3 Boaz van de Geer ADSV Dynamica 8.62 Sec. 0.75 M 9.41 M 560 Pnt
4 Stefano de Koster AV De Wielingen 8.71 Sec. 0.60 M 14.44 M 529 Pnt
5 Sven Kramer AV '56 9.04 Sec. 0.65 M 10.22 M 445 Pnt

Jongens pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Bram Janson ADSV Dynamica 2.28.52 Min.
2 Luc van Westen AV '56 2.37.90 Min.
3 Boaz van de Geer ADSV Dynamica 2.44.52 Min.
4 Sven Kramer AV '56 2.50.43 Min.
5 Stefano de Koster AV De Wielingen 2.50.65 Min.

Meisjes pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 7.53 Sec. 3.10 M 15.01 M 1022 Pnt
2 Elaine Fertoute Delta Sport 7.72 Sec. 2.78 M 20.24 M 1002 Pnt
3 Tamar van Daalen AV '56 7.49 Sec. 2.86 M 10.00 M 892 Pnt
4 Rosanne Kaagman ADSV Dynamica 8.01 Sec. 2.93 M 12.63 M 862 Pnt
5 Marit Stevels ADSV Dynamica 7.91 Sec. 2.99 M 8.95 M 820 Pnt
6 Fenna Gelderblom Delta Sport 8.20 Sec. 2.34 M 10.00 M 663 Pnt
7 Ilse Durinck RK HAV 8.96 Sec. 2.46 M 11.14 M 598 Pnt
8 Tessa Schets AV '56 8.71 Sec. 2.16 M 6.19 M 464 Pnt
9 Ilse Goudszwaard Delta Sport 8.99 Sec. 2.09 M 6.21 M 413 Pnt
10 Isa Lindhout Delta Sport 10.35 Sec. 2.34 M 7.20 M 328 Pnt
11 Lilian Fertoute Delta Sport 2.45 M 208 Pnt
12 Lizanna Janse ADSV Dynamica 0 Pnt

Meisjes pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 2.17.17 Min.
2 Tamar van Daalen AV '56 2.27.14 Min.
3 Marit Stevels ADSV Dynamica 2.27.56 Min.
4 Elaine Fertoute Delta Sport 2.32.07 Min.
5 Rosanne Kaagman ADSV Dynamica 2.34.42 Min.
6 Ilse Durinck RK HAV 2.41.30 Min.
7 Tessa Schets AV '56 2.44.78 Min.
8 Isa Lindhout Delta Sport 2.55.96 Min.
9 Ilse Goudszwaard Delta Sport 2.57.50 Min.

Jongens pupillen B 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog kogel Totaal Punten
1 Lucian de Nooijer ADSV Dynamica 7.02 Sec. 1.05 M 6.11 M 1339 Pnt
2 Stijn de Rechter RK HAV 7.31 Sec. 1.05 M 5.46 M 1237 Pnt
3 Stef Kapteijn AV '56 7.20 Sec. 1.00 M 5.11 M 1199 Pnt
4 Jorg van Sabben AV '56 7.76 Sec. 1.00 M 4.86 M 1074 Pnt
5 Wouter Schets AV '56 7.35 Sec. 0.90 M 3.85 M 1005 Pnt
6 Baris Akbay AV '56 7.80 Sec. 0.85 M 5.12 M 973 Pnt
7 Thijs Jansen AV '56 8.05 Sec. 0.90 M 4.71 M 939 Pnt
8 Matthijs Roos AV '56 7.81 Sec. 0.90 M 3.98 M 928 Pnt
9 Nathan Boot Delta Sport 7.95 Sec. 0.75 M 4.58 M 837 Pnt
10 Senne Herwegh RK HAV 7.96 Sec. 0.80 M 3.99 M 830 Pnt
11 Nathan de Zeeuw AV Scheldesport 8.06 Sec. 0.90 M 2.78 M 785 Pnt
12 Daan Verheij AV '56 8.74 Sec. 0.80 M 2.56 M 587 Pnt
13 Kjelt Moerbeek AV '56 9.38 Sec. 0.70 M 4.33 M 575 Pnt

Jongens pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Stef Kapteijn AV '56 3.35.24 Min.
2 Wouter Schets AV '56 3.48.79 Min.
3 Lucian de Nooijer ADSV Dynamica 3.53.34 Min.
4 Matthijs Roos AV '56 3.57.05 Min.
5 Baris Akbay AV '56 4.03.42 Min.
6 Senne Herwegh RK HAV 4.16.60 Min.
7 Stijn de Rechter RK HAV 4.22.92 Min.
8 Jorg van Sabben AV '56 4.27.18 Min.
9 Nathan de Zeeuw AV Scheldesport 4.29.01 Min.
10 Thijs Jansen AV '56 4.34.07 Min.
11 Daan Verheij AV '56 4.40.84 Min.
12 Nathan Boot Delta Sport 4.45.74 Min.
13 Kjelt Moerbeek AV '56 5.55.08 Min.

Meisjes pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Louise le Coq AV De Wielingen 7.20 Sec. 3.48 M 19.28 M 1229 Pnt
2 Anique van Klinken Delta Sport 7.28 Sec. 3.50 M 14.41 M 1142 Pnt
3 Parel Bun ADSV Dynamica 7.53 Sec. 3.30 M 15.40 M 1068 Pnt
4 Jasmijn Geldof ADSV Dynamica 7.77 Sec. 2.98 M 13.66 M 932 Pnt
5 Tess van Broekhoven ADSV Dynamica 8.11 Sec. 2.73 M 14.86 M 843 Pnt
6 Yara Tolhoek Delta Sport 7.83 Sec. 3.06 M 8.53 M 839 Pnt
7 Maud Pellaers AV '56 7.89 Sec. 2.57 M 10.75 M 776 Pnt
8 Phoebe Ehlers AV Scheldesport 8.24 Sec. 2.85 M 10.14 M 761 Pnt
9 Eeke Flink AV '56 7.83 Sec. 2.54 M 9.58 M 757 Pnt
10 Tessa Reuvers SV Diomedon 8.55 Sec. 2.74 M 11.71 M 722 Pnt
11 Maaike Hemelaar RK HAV 8.61 Sec. 2.62 M 11.98 M 694 Pnt
12 Ellen Durinck RK HAV 8.22 Sec. 2.61 M 7.94 M 671 Pnt
13 Cobie Weyenberg RK HAV 8.23 Sec. 2.57 M 7.31 M 647 Pnt
14 Karlijn van Riele AV '56 8.41 Sec. 2.55 M 7.00 M 607 Pnt
15 Estee Lindhout Delta Sport 8.94 Sec. 2.50 M 10.46 M 595 Pnt
16 Beau Schollema RK HAV 8.82 Sec. 2.19 M 10.59 M 552 Pnt
17 Saranya Erdtsieck ADSV Dynamica 0 Pnt

Meisjes pupillen B 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Anique van Klinken Delta Sport 4.10.04 Min.
2 Jasmijn Geldof ADSV Dynamica 4.11.68 Min.
3 Yara Tolhoek Delta Sport 4.15.14 Min.
4 Parel Bun ADSV Dynamica 4.16.41 Min.
5 Louise le Coq AV De Wielingen 4.23.47 Min.
6 Tess van Broekhoven ADSV Dynamica 4.31.15 Min.
7 Maud Pellaers AV '56 4.31.76 Min.
8 Maaike Hemelaar RK HAV 4.34.68 Min.
9 Eeke Flink AV '56 4.38.76 Min.
10 Phoebe Ehlers AV Scheldesport 4.40.42 Min.
11 Estee Lindhout Delta Sport 4.43.49 Min.
12 Karlijn van Riele AV '56 4.44.99 Min.
13 Cobie Weyenberg RK HAV 4.59.62 Min.
14 Ellen Durinck RK HAV 5.05.03 Min.
15 Beau Schollema RK HAV 5.06.89 Min.
16 Tessa Reuvers SV Diomedon 5.22.04 Min.

Jongens pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Mart Brouwers RK HAV 9.90 Sec. 1.15 M 6.49 M 1382 Pnt
2 Paavo de Leng ADSV Dynamica 9.89 Sec. 1.00 M 5.93 M 1239 Pnt
3 Felix Schillings ADSV Dynamica 9.76 Sec. 0.90 M 5.68 M 1171 Pnt
4 Tjalle Jansonius Delta Sport 10.91 Sec. 1.10 M 5.75 M 1156 Pnt
5 Paul van Houwelingen ADSV Dynamica 10.21 Sec. 0.95 M 5.06 M 1097 Pnt
6 Robert Schouwenaar ADSV Dynamica 10.53 Sec. 1.00 M 4.92 M 1079 Pnt
7 Noah Lauwers RK HAV 10.87 Sec. 0.95 M 5.99 M 1066 Pnt
8 Kas Weber AV '56 11.13 Sec. 0.95 M 5.50 M 1002 Pnt
9 Owen Schouls Delta Sport 11.11 Sec. 0.95 M 5.32 M 993 Pnt
10 Jochem van Pamelen RK HAV 11.93 Sec. 0.85 M 5.35 M 826 Pnt

Jongens pupillen A(1e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Paavo de Leng ADSV Dynamica 3.31.70 Min.
2 Mart Brouwers RK HAV 3.48.40 Min.
3 Paul van Houwelingen ADSV Dynamica 3.55.60 Min.
4 Tjalle Jansonius Delta Sport 3.56.90 Min.
5 Felix Schillings ADSV Dynamica 4.06.40 Min.
6 Robert Schouwenaar ADSV Dynamica 4.17.50 Min.
7 Kas Weber AV '56 4.20.40 Min.
8 Jochem van Pamelen RK HAV 4.56.60 Min.

Meisjes pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Caecilia Kaagman ADSV Dynamica 9.80 Sec. 3.74 M 12.95 M 1182 Pnt
2 Evy van Daalen AV '56 9.81 Sec. 3.66 M 11.88 M 1146 Pnt
3 Isel Begemann Delta Sport 9.73 Sec. 3.25 M 13.34 M 1103 Pnt
4 Demi Vermeule AV '56 10.28 Sec. 3.44 M 9.67 M 988 Pnt
5 Iris Heikoop Delta Sport 10.71 Sec. 3.20 M 13.00 M 942 Pnt
6 Sterre Dronkers AV '56 10.37 Sec. 3.30 M 9.06 M 934 Pnt
7 Nienke Stoutjesdijk Delta Sport 10.73 Sec. 2.79 M 11.18 M 824 Pnt
8 Emma Roelse ADSV Dynamica 11.32 Sec. 2.67 M 14.90 M 791 Pnt
9 Jamie Blommaert AV '56 11.41 Sec. 2.89 M 9.86 M 734 Pnt
10 Charlotte Hensels AV '56 11.71 Sec. 2.87 M 10.36 M 706 Pnt
11 Jolieke van der Veen AV '56 11.77 Sec. 2.45 M 15.33 M 702 Pnt
12 Florienne de Koster AV De Wielingen 12.02 Sec. 2.61 M 14.20 M 689 Pnt
13 Nikita de Lange ADSV Dynamica 11.81 Sec. 2.72 M 11.49 M 686 Pnt
14 Sascha Janson ADSV Dynamica 12.03 Sec. 2.66 M 12.36 M 666 Pnt
15 Caroline van den Doel Delta Sport 11.90 Sec. 2.02 M 13.06 M 564 Pnt

Meisjes pupillen A(1e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Evy van Daalen AV '56 3.56.63 Min.
2 Caecilia Kaagman ADSV Dynamica 4.02.18 Min.
3 Iris Heikoop Delta Sport 4.04.80 Min.
4 Sterre Dronkers AV '56 4.15.16 Min.
5 Demi Vermeule AV '56 4.15.70 Min.
6 Nikita de Lange ADSV Dynamica 4.18.52 Min.
7 Emma Roelse ADSV Dynamica 4.19.21 Min.
8 Jamie Blommaert AV '56 4.20.11 Min.
9 Nienke Stoutjesdijk Delta Sport 4.23.93 Min.
10 Isel Begemann Delta Sport 4.28.44 Min.
11 Florienne de Koster AV De Wielingen 4.47.02 Min.
12 Charlotte Hensels AV '56 4.53.88 Min.

Jongens pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Robin van der Veen AV Scheldesport 9.41 Sec. 1.35 M 9.12 M 1752 Pnt
2 Ruud Louter RK HAV 10.23 Sec. 1.20 M 9.94 M 1552 Pnt
3 Noe Petiet AV '56 9.93 Sec. 1.15 M 6.48 M 1376 Pnt
4 Jori de Jaeger RK HAV 9.64 Sec. 1.10 M 6.05 M 1360 Pnt
5 Davey Godeschalk RK HAV 10.53 Sec. 1.15 M 7.15 M 1327 Pnt
6 Rutger Berger Delta Sport 10.20 Sec. 1.15 M 6.30 M 1324 Pnt
7 Stijn Lavooij AV '56 10.23 Sec. 1.15 M 6.36 M 1323 Pnt
8 Stefan Flikweert AV '56 9.69 Sec. 1.10 M 4.60 M 1256 Pnt
9 Dennis Janse ADSV Dynamica 10.28 Sec. 0.95 M 7.01 M 1208 Pnt
10 Nick Heijmans RK HAV 10.37 Sec. 1.05 M 5.43 M 1172 Pnt
11 Joel van Daalen AV '56 10.18 Sec. 0.95 M 6.12 M 1170 Pnt
12 Bart Boogaart ADSV Dynamica 10.68 Sec. 1.00 M 6.01 M 1129 Pnt
13 Jacob Kik Delta Sport 10.63 Sec. 1.05 M 4.72 M 1088 Pnt
14 Jesse Roelands RK HAV 11.25 Sec. 1.00 M 5.88 M 1048 Pnt
15 Siem Lindhout Delta Sport 11.27 Sec. 1.00 M 4.86 M 979 Pnt
16 Jordy van der Wekken Delta Sport 11.13 Sec. 0.90 M 5.28 M 951 Pnt
17 Sylvan Konings ADSV Dynamica 12.32 Sec. 0.95 M 4.55 M 805 Pnt
18 Ruben Heijnen Delta Sport 0 Pnt

Jongens pupillen A(2e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Robin van der Veen AV Scheldesport 3.32.48 Min.
2 Rutger Berger Delta Sport 3.40.68 Min.
3 Stijn Lavooij AV '56 3.42.82 Min.
4 Jori de Jaeger RK HAV 3.47.83 Min.
5 Jacob Kik Delta Sport 3.48.53 Min.
6 Noe Petiet AV '56 3.53.17 Min.
7 Ruben Heijnen Delta Sport 3.55.28 Min.
8 Bart Boogaart ADSV Dynamica 4.02.76 Min.
9 Joel van Daalen AV '56 4.03.63 Min.
10 Dennis Janse ADSV Dynamica 4.05.63 Min.
11 Siem Lindhout Delta Sport 4.08.34 Min.
12 Stefan Flikweert AV '56 4.12.33 Min.
13 Nick Heijmans RK HAV 4.15.68 Min.
14 Sylvan Konings ADSV Dynamica 4.17.17 Min.
15 Davey Godeschalk RK HAV 4.21.36 Min.
16 Jordy van der Wekken Delta Sport 4.26.82 Min.
17 Jesse Roelands RK HAV 4.36.13 Min.

Meisjes pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Annika Reuvers SV Diomedon 9.43 Sec. 4.14 M 25.07 M 1502 Pnt
2 Maria Dalampeki AV Scheldesport 9.99 Sec. 3.94 M 17.83 M 1272 Pnt
3 Michelle van de Sande AV '56 10.85 Sec. 3.87 M 27.71 M 1267 Pnt
4 Nanne Gelderblom Delta Sport 10.35 Sec. 3.46 M 21.78 M 1178 Pnt
5 Maaike van Vossen RK HAV 10.99 Sec. 3.48 M 18.34 M 1048 Pnt
6 Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport 10.28 Sec. 3.16 M 16.26 M 1048 Pnt
7 Nuriye van Lamoen AV '56 10.73 Sec. 3.17 M 10.68 M 891 Pnt
8 Esther Bolle AV '56 11.12 Sec. 2.77 M 14.32 M 826 Pnt
9 Isa van de Voorde RK HAV 12.04 Sec. 2.94 M 12.66 M 726 Pnt
10 Anouk Hemelaar RK HAV 12.19 Sec. 2.89 M 12.42 M 696 Pnt
11 Anne Ravia Delta Sport 0 Pnt

Meisjes pupillen A(2e jrs) 1000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Annika Reuvers SV Diomedon 3.36.05 Min.
2 Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport 3.41.42 Min.
3 Michelle van de Sande AV '56 3.57.91 Min.
4 Maria Dalampeki AV Scheldesport 4.16.81 Min.
5 Nuriye van Lamoen AV '56 4.32.38 Min.
6 Maaike van Vossen RK HAV 4.37.08 Min.
7 Isa van de Voorde RK HAV 4.38.11 Min.
8 Esther Bolle AV '56 4.41.89 Min.