Zeeuws baancircuitwedstrijd

Uitslag Baancircuit 9-4-2011

Uitslagen Baancircuit

9-4-2011


Jongens junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Pelle Gelderblom AV '56 1.48.63 Min.
2 Daan van Liere AV '56 1.49.29 Min.
3 Joram Verhage ADSV Dynamica 1.49.52 Min.
4 Nout van den Bos Delta Sport 1.50.10 Min.
5 Rens de Ridder ADSV Dynamica 1.56.09 Min.
6 Matthias Houtzager Delta Sport 1.57.36 Min.
7 Sergio Harinck ADSV Dynamica 2.01.13 Min.
8 Lukas Minderhoud ADSV Dynamica 2.02.43 Min.
9 Maarten Biesbroeck RK HAV 2.03.20 Min.
10 Jorick de Vries AV '56 2.04.78 Min.
11 Jasper Heikoop Delta Sport 2.07.31 Min.
12 Floris Huigh AV De Wielingen 2.08.24 Min.
13 Marnick Los AV '56 2.09.03 Min.
14 Jurriaan Berger Delta Sport 2.10.69 Min.
15 Bryan Vink RK HAV 2.11.09 Min.
16 Mike Dierkx AV Scheldesport 2.11.63 Min.

Jongens junioren D 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Pelle Gelderblom AV '56 11.28 Sec.
2 Daan van Liere AV '56 11.59 Sec.
3 Lars Dirkzwager AV '56 11.85 Sec.
4 Nout van den Bos Delta Sport 11.95 Sec.
5 Maarten Biesbroeck RK HAV 12.02 Sec.
6 Joram Verhage ADSV Dynamica 12.16 Sec.
7 Mike Dierkx AV Scheldesport 12.40 Sec.
8 Matthias Houtzager Delta Sport 12.46 Sec.
9 Rens de Ridder ADSV Dynamica 12.54 Sec.
10 Bart Balkenende AV '56 12.75 Sec.
11 Reinout Campfens AV '56 12.88 Sec.
12 Patrick van Zweden AV '56 12.93 Sec.
13 Sergio Harinck ADSV Dynamica 12.93 Sec.
14 Jasper Heikoop Delta Sport 13.07 Sec.
15 Olivier van Oeveren AV '56 13.09 Sec.
16 Jurriaan Berger Delta Sport 13.10 Sec.
17 Bryan Vink RK HAV 13.10 Sec.
18 Floris Huigh AV De Wielingen 13.11 Sec.
19 Lukas Minderhoud ADSV Dynamica 13.19 Sec.
20 Marnick Los AV '56 13.25 Sec.
21 Nils Colpaert AV '56 13.33 Sec.
22 Gijs Vader AV '56 13.43 Sec.
23 Jorick de Vries AV '56 13.43 Sec.
24 J.P. Mastenbroek AV '56 13.59 Sec.
25 Rick van Sluijs AV '56 13.98 Sec.
26 Alex Westdorp AV '56 14.24 Sec.

Jongens junioren D hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lars Dirkzwager AV '56 1.40 M
2 Pelle Gelderblom AV '56 1.35 M
3 Matthias Houtzager Delta Sport 1.30 M
4 Maarten Biesbroeck RK HAV 1.30 M
5 Rens de Ridder ADSV Dynamica 1.25 M
6 Mike Dierkx AV Scheldesport 1.20 M
7 Alex Westdorp AV '56 1.20 M
8 Reinout Campfens AV '56 1.20 M
9 Jurriaan Berger Delta Sport 1.20 M
10 Jasper Heikoop Delta Sport 1.20 M
11 Bryan Vink RK HAV 1.20 M
12 Floris Huigh AV De Wielingen 1.20 M
13 Olivier van Oeveren AV '56 1.15 M
14 Marnick Los AV '56 1.15 M
15 Gijs Vader AV '56 1.10 M
16 Nils Colpaert AV '56 1.10 M
17 Rick van Sluijs AV '56 1.05 M
18 Patrick van Zweden AV '56 1.05 M
19 Jorick de Vries AV '56 1.05 M
20 J.P. Mastenbroek AV '56 1.05 M

Jongens junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Pelle Gelderblom AV '56 29.55 M
2 Marnick Los AV '56 25.22 M
3 Daan van Liere AV '56 22.45 M
4 Olivier van Oeveren AV '56 22.05 M
5 Maarten Biesbroeck RK HAV 21.76 M
6 Nout van den Bos Delta Sport 21.52 M
7 Jasper Heikoop Delta Sport 19.71 M
8 Rens de Ridder ADSV Dynamica 19.49 M
9 Lars Dirkzwager AV '56 18.46 M
10 Reinout Campfens AV '56 18.07 M
11 Patrick van Zweden AV '56 17.57 M
12 Rick van Sluijs AV '56 17.04 M
13 Matthias Houtzager Delta Sport 16.14 M
14 Mike Dierkx AV Scheldesport 15.02 M
15 Sergio Harinck ADSV Dynamica 14.72 M
16 Bryan Vink RK HAV 14.22 M
17 Alex Westdorp AV '56 13.60 M
18 Jorick de Vries AV '56 13.52 M
19 Gijs Vader AV '56 13.17 M
20 Ezra Tolhoek Delta Sport 13.08 M
21 Jurriaan Berger Delta Sport 12.81 M
22 Nils Colpaert AV '56 12.56 M
23 Bart Balkenende AV '56 11.71 M
24 Lukas Minderhoud ADSV Dynamica 10.19 M
25 J.P. Mastenbroek AV '56 9.42 M

Meisjes junioren D 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jessie van Maele RK HAV 1.48.31 Min.
2 Waeby Jones AV Scheldesport 1.52.52 Min.
3 Maaike de Kreek AV Scheldesport 1.53.17 Min.
4 Simone Weijers AV '56 1.59.37 Min.
5 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 2.01.79 Min.
6 Celina Rijk ADSV Dynamica 2.05.77 Min.
7 Femke Slabbekoorn AV '56 2.05.83 Min.
8 Manon de Bruin RK HAV 2.06.27 Min.
9 Floortje Brouwers RK HAV 2.06.68 Min.
10 Ilse Dirkzwager Delta Sport 2.07.36 Min.
11 Marijke Wijnmaalen SV Diomedon 2.09.57 Min.
12 Ashley van Kinderen SV Diomedon 2.12.27 Min.
13 Annemijn van Broeck RK HAV 2.14.24 Min.
14 Stephanie van der Veen AV Scheldesport 2.14.32 Min.
15 Iggy Nachtegael RK HAV 2.16.85 Min.
16 Leoniek Koster AV '56 2.18.06 Min.
17 Femke Bun RK HAV 2.18.53 Min.
18 Anouk de Bruijn RK HAV 2.19.49 Min.
19 Margot Thuy RK HAV 2.20.13 Min.
20 Elise Nieuwenhuijze AV '56 2.20.21 Min.
21 Romy de Kesel RK HAV 2.23.50 Min.
22 Cecile van Riele AV '56 2.25.46 Min.
23 Daphne van Hekken AV '56 2.25.90 Min.
24 Anouk Valk AV '56 2.26.54 Min.
25 Sophie Konings AV '56 2.29.58 Min.
26 Irina Nuiten SV Diomedon 2.32.80 Min.
27 Elske van der Veen AV '56 2.46.36 Min.

Meisjes junioren D 60m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 8.91 Sec.
2 Simone Weijers AV '56 8.98 Sec.
3 Marijke Wijnmaalen SV Diomedon 9.12 Sec.
4 Celina Rijk ADSV Dynamica 9.18 Sec.
5 Annemijn van Broeck RK HAV 9.24 Sec.
6 Waeby Jones AV Scheldesport 9.32 Sec.
7 Anouk Valk AV '56 9.46 Sec.
8 Iggy Nachtegael RK HAV 9.52 Sec.
9 Jessie van Maele RK HAV 9.54 Sec.
10 Maaike de Kreek AV Scheldesport 9.56 Sec.
11 Femke Slabbekoorn AV '56 9.59 Sec.
12 Stephanie van der Veen AV Scheldesport 9.66 Sec.
13 Romy de Kesel RK HAV 9.67 Sec.
14 Femke Bun RK HAV 9.69 Sec.
15 Daphne van Hekken AV '56 9.72 Sec.
16 Mirthe Nachtegael RK HAV 9.84 Sec.
17 Britt van Liere Delta Sport 9.85 Sec.
18 Floortje Brouwers RK HAV 9.85 Sec.
19 Manon de Bruin RK HAV 9.87 Sec.
20 Elise Nieuwenhuijze AV '56 9.99 Sec.
21 Tess de Mendonca Delta Sport 10.03 Sec.
22 Anouk de Bruijn RK HAV 10.08 Sec.
23 Ashley van Kinderen SV Diomedon 10.10 Sec.
24 Naomi van Vossen Delta Sport 10.16 Sec.
25 Margot Thuy RK HAV 10.21 Sec.
26 Leoniek Koster AV '56 10.24 Sec.
27 Sophie Konings AV '56 10.35 Sec.
28 Eva Ferket RK HAV 10.36 Sec.
29 Ilse v/d Nieuwendijk Delta Sport 10.45 Sec.
30 Irina Nuiten SV Diomedon 10.47 Sec.
31 Ilse Dirkzwager Delta Sport 10.66 Sec.
32 Cecile van Riele AV '56 10.70 Sec.
33 Brecht Muller AV '56 10.81 Sec.

Meisjes junioren D speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Romy Lauwers RK HAV 23.34 M
2 Femke Bun RK HAV 22.06 M
3 Eva Ferket RK HAV 21.25 M
4 Annemijn van Broeck RK HAV 19.65 M
5 Stephanie van der Veen AV Scheldesport 18.47 M
6 Romy de Kesel RK HAV 17.83 M
7 Anouk de Bruijn RK HAV 17.46 M
8 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 16.62 M
9 Naomi van Vossen Delta Sport 16.40 M
10 Simone Weijers AV '56 16.07 M
11 Jessie van Maele RK HAV 15.99 M
12 Lara de Greef AV De Wielingen 15.76 M
13 Irina Nuiten SV Diomedon 15.21 M
14 Celina Rijk ADSV Dynamica 14.48 M
15 Anouk Valk AV '56 14.43 M
16 Jennifer Proost AV '56 14.15 M
17 Maaike de Kreek AV Scheldesport 13.18 M
18 Leoniek Koster AV '56 11.92 M
19 Marijke Wijnmaalen SV Diomedon 11.67 M
20 Mirthe Nachtegael RK HAV 10.94 M
21 Tess de Mendonca Delta Sport 10.80 M
22 Elise Nieuwenhuijze AV '56 10.57 M
23 Floortje Brouwers RK HAV 9.70 M
24 Brecht Muller AV '56 9.64 M
25 Britt van Liere Delta Sport 9.22 M
26 Manon de Bruin RK HAV 8.79 M
27 Ilse v/d Nieuwendijk Delta Sport 8.69 M
28 Margot Thuy RK HAV 8.01 M
29 Elske van der Veen AV '56 7.89 M
30 Cecile van Riele AV '56 7.86 M
31 Ilse Dirkzwager Delta Sport 7.52 M
32 Ashley van Kinderen SV Diomedon 7.47 M

Meisjes junioren D ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 4.25 M
2 Marijke Wijnmaalen SV Diomedon 4.04 M
3 Simone Weijers AV '56 4.04 M
4 Waeby Jones AV Scheldesport 4.03 M
5 Romy Lauwers RK HAV 3.99 M
6 Femke Bun RK HAV 3.92 M
7 Romy de Kesel RK HAV 3.91 M
8 Jessie van Maele RK HAV 3.83 M
9 Anouk Valk AV '56 3.75 M
10 Maaike de Kreek AV Scheldesport 3.74 M
11 Iggy Nachtegael RK HAV 3.67 M
12 Femke Slabbekoorn AV '56 3.65 M
13 Annemijn van Broeck RK HAV 3.64 M
14 Elise Nieuwenhuijze AV '56 3.64 M
15 Naomi van Vossen Delta Sport 3.63 M
16 Anouk de Bruijn RK HAV 3.53 M
17 Stephanie van der Veen AV Scheldesport 3.44 M
18 Britt van Liere Delta Sport 3.39 M
19 Eva Ferket RK HAV 3.37 M
20 Mirthe Nachtegael RK HAV 3.34 M
21 Ashley van Kinderen SV Diomedon 3.27 M
22 Floortje Brouwers RK HAV 3.26 M
23 Daphne van Hekken AV '56 3.25 M
24 Brecht Muller AV '56 3.22 M
25 Irina Nuiten SV Diomedon 3.15 M
26 Margot Thuy RK HAV 3.07 M
27 Sophie Konings AV '56 3.04 M
28 Tess de Mendonca Delta Sport 3.00 M
29 Leoniek Koster AV '56 2.97 M
30 Ilse v/d Nieuwendijk Delta Sport 2.92 M
31 Manon de Bruin RK HAV 2.81 M
32 Elske van der Veen AV '56 2.75 M
33 Cecile van Riele AV '56 2.74 M

Jongens junioren C 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Coenraad Marinisse ADSV Dynamica 12.40 Sec.
2 Jason Gillissen ADSV Dynamica 12.41 Sec.
3 Melle Maas AV '56 13.02 Sec.
4 Gennaro Biswane U-Track 13.06 Sec.
5 Rubin Janse ADSV Dynamica 13.14 Sec.
6 Fabian Verkaaik Delta Sport 13.19 Sec.
7 Chiel bij de Vaate Delta Sport 13.52 Sec.
8 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 13.65 Sec.
9 Jorn Markenhof RK HAV 13.67 Sec.
10 Job Sytsma ADSV Dynamica 13.72 Sec.
11 Luuk Dijkers AV '56 14.43 Sec.
12 Jol Hillebrand Delta Sport 14.90 Sec.
13 Gino Harinck ADSV Dynamica 15.01 Sec.
14 Tijs Geluk Delta Sport 15.30 Sec.

Jongens junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jason Gillissen ADSV Dynamica 18.66 Sec.
2 Coenraad Marinisse ADSV Dynamica 19.11 Sec.
3 Gennaro Biswane U-Track 20.23 Sec.
4 Job Sytsma ADSV Dynamica 20.56 Sec.
5 Rubin Janse ADSV Dynamica 20.72 Sec.
6 Luuk Dijkers AV '56 22.06 Sec.
7 Stijn van de Voorde RK HAV 24.11 Sec.

Jongens junioren C 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Gino Harinck ADSV Dynamica 2.20.34 Min.
2 Wouter Leeftink ADSV Dynamica 2.20.83 Min.
3 Wouter Verstraate ADSV Dynamica 2.23.28 Min.
4 Kris de Kreek AV Scheldesport 2.25.30 Min.
5 Marijn de Greef AV De Wielingen 2.26.64 Min.
6 Chiel bij de Vaate Delta Sport 2.28.17 Min.
7 Finn de Leng ADSV Dynamica 2.32.81 Min.
8 Rubin Janse ADSV Dynamica 2.33.19 Min.
9 Tijs Geluk Delta Sport 2.37.21 Min.
10 Fabian Verkaaik Delta Sport 2.45.49 Min.
11 Gennaro Biswane U-Track 2.47.87 Min.

Jongens junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Fabian Verkaaik Delta Sport 33.29 M
2 Jorn Markenhof RK HAV 32.95 M
3 Finn de Leng ADSV Dynamica 28.88 M
4 Rubin Janse ADSV Dynamica 28.74 M
5 Colin de Moor RK HAV 23.81 M
6 Roy de Moor RK HAV 23.06 M
7 Gino Harinck ADSV Dynamica 22.90 M
8 Sven de Vos Delta Sport 22.27 M
9 Stijn van de Voorde RK HAV 16.45 M
10 Job Sytsma ADSV Dynamica 15.87 M
11 Jol Hillebrand Delta Sport 15.66 M

Jongens junioren C hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rubin Janse ADSV Dynamica 1.60 M
2 Coenraad Marinisse ADSV Dynamica 1.60 M
3 Fabian Verkaaik Delta Sport 1.55 M
4 Job Sytsma ADSV Dynamica 1.55 M
5 Finn de Leng ADSV Dynamica 1.50 M
6 Chiel bij de Vaate Delta Sport 1.45 M
7 Tijs Geluk Delta Sport 1.40 M
8 Melle Maas AV '56 1.35 M
9 Jol Hillebrand Delta Sport 1.35 M
10 Sven de Vos Delta Sport 1.35 M
11 Gennaro Biswane U-Track 1.30 M

Jongens junioren C polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Chiel bij de Vaate Delta Sport 2.25 M
2 Fabian Verkaaik Delta Sport 2.25 M
3 Finn de Leng ADSV Dynamica 2.15 M
4 Sven de Vos Delta Sport 1.95 M

Meisjes junioren C 150m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 20.61 Sec.
2 Jasmijn van Dieren AV '56 20.83 Sec.
3 Kristen Baas Delta Sport 21.26 Sec.
4 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 21.28 Sec.
5 Naomi Nachtegael RK HAV 21.67 Sec.
6 Tessa van den Brink AV Scheldesport 21.68 Sec.
7 Anouk Slabbekoorn AV '56 22.42 Sec.
8 Aysha van Es AV Scheldesport 22.56 Sec.
9 Loes de Boitselier RK HAV 22.65 Sec.
10 Maud van Liere Delta Sport 22.83 Sec.

Meisjes junioren C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tessa van den Brink AV Scheldesport 1.46.93 Min.
2 Kristen Baas Delta Sport 1.47.57 Min.
3 Fieke de Brouwer RK HAV 1.47.75 Min.
4 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 1.48.82 Min.
5 Jasmijn van Dieren AV '56 1.52.30 Min.
6 Emma van Mourik Delta Sport 1.54.23 Min.
7 Romy van Dorsselaer RK HAV 1.59.02 Min.
8 Julie van Dam RK HAV 1.59.94 Min.
9 Dsire Dellaert RK HAV 2.00.78 Min.
10 Britt de Mendonca Delta Sport 2.10.15 Min.

Meisjes junioren C 80m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 11.01 Sec.
2 Jasmijn van Dieren AV '56 11.09 Sec.
3 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 11.20 Sec.
4 Kristen Baas Delta Sport 11.25 Sec.
5 Naomi Nachtegael RK HAV 11.32 Sec.
6 Tessa van den Brink AV Scheldesport 11.41 Sec.
7 Nadine de Rijke AV '56 11.67 Sec.
8 Anouk Slabbekoorn AV '56 11.73 Sec.
9 Fieke de Brouwer RK HAV 11.74 Sec.
10 Maud van Liere Delta Sport 11.81 Sec.
11 Loes de Boitselier RK HAV 11.81 Sec.
12 Aysha van Es AV Scheldesport 11.82 Sec.
13 Britt de Mendonca Delta Sport 12.12 Sec.
14 Dsire Dellaert RK HAV 12.56 Sec.
15 Romy van Dorsselaer RK HAV 12.68 Sec.
16 Lotte van den Nieuwendijk Delta Sport 12.90 Sec.
17 Julie van Dam RK HAV 13.51 Sec.

Meisjes junioren C discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nadine de Rijke AV '56 24.23 M
2 Anouk Slabbekoorn AV '56 20.95 M
3 Maria Strovgova AV Scheldesport 19.32 M
4 Anouk de Vries AV Scheldesport 18.81 M
5 Lotte van den Nieuwendijk Delta Sport 17.96 M
6 Maud van Liere Delta Sport 16.59 M
7 Emma van Mourik Delta Sport 15.84 M
8 Britt de Mendonca Delta Sport 15.51 M
9 Sanne Nijsse AV '56 15.29 M

Meisjes junioren C polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marijke Wijnmaalen (MD) SV Diomedon 1.90 M

Meisjes junioren C ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Anouk Slabbekoorn AV '56 4.41 M
2 Aysha van Es AV Scheldesport 4.39 M
3 Naomi Nachtegael RK HAV 4.34 M
4 Fieke de Brouwer RK HAV 4.29 M
5 Kristen Baas Delta Sport 4.27 M
6 Maureen Sprenkels AV Scheldesport 3.95 M
7 Britt de Mendonca Delta Sport 3.88 M
8 Dsire Dellaert RK HAV 3.82 M
9 Tessa van den Brink AV Scheldesport 3.76 M
10 Maud van Liere Delta Sport 3.74 M
11 Maria Strovgova AV Scheldesport 3.73 M
12 Lotte van den Nieuwendijk Delta Sport 3.57 M
13 Nadine de Rijke AV '56 3.49 M
14 Julie van Dam RK HAV 3.43 M
15 Anouk de Vries AV Scheldesport 2.58 M

Jongens junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Robin Hummel ARV Achilles 23.67 Sec.
2 Edwin van Bemden AV '56 23.78 Sec.
3 Lyam Jones AV Scheldesport 26.28 Sec.
4 Ricardo van Hese AV '56 28.19 Sec.
5 Joris Suij AV Scheldesport 28.78 Sec.

Jongens junioren B 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tim van den Broeke ADSV Dynamica 9.51.60 Min.
2 Arjen Luteijn AV De Wielingen 13.09.55 Min.

Jongens junioren B 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lyam Jones AV Scheldesport 2.20.16 Min.
2 Joris Suij AV Scheldesport 2.29.35 Min.
3 Dorus van den Brink AV Scheldesport 2.38.47 Min.

Jongens junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michael de Kesel RK HAV 31.99 M
2 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 26.05 M
3 Jelle Lauwers RK HAV 22.25 M
4 Yunus Ozden AV Scheldesport 20.73 M
5 Ricardo van Hese AV '56 15.00 M

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Joost Ketel ARV Achilles 1.95 M
2 Wouter Leestemaker AV '56 1.70 M
3 Edwin van Bemden AV '56 1.70 M
4 Lyam Jones AV Scheldesport 1.60 M
5 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 1.50 M
6 Joris Suij AV Scheldesport 1.50 M
7 Ricardo van Hese AV '56 1.20 M

Jongens junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michael de Kesel RK HAV 11.46 M
2 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 10.66 M
3 Jelle Lauwers RK HAV 9.04 M
4 Yunus Ozden AV Scheldesport 8.79 M

Jongens junioren B polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 2.45 M
2 Wouter Leestemaker AV '56 2.25 M

Meisjes junioren B 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Mariska Bun RK HAV 26.30 Sec.
2 Kylie de Beule RK HAV 32.65 Sec.

Meisjes junioren B 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne van Mourik Delta Sport 2.38.16 Min.
2 Danielle Flipse AV '56 2.58.00 Min.
3 Hilde Doeleman Delta Sport 3.17.12 Min.

Meisjes junioren B discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Kylie de Beule RK HAV 25.48 M
2 Iris Hoogesteger AV '56 23.67 M

Meisjes junioren B kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iris Hoogesteger AV '56 10.19 M

Meisjes junioren B polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lauren Waaning AV '56 1.80 M
2 Dionne Pieters AV '56 1.70 M

Meisjes junioren B ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Mariska Bun RK HAV 5.17 M
2 Dionne Pieters AV '56 4.48 M
3 Iris Hoogesteger AV '56 4.26 M
4 Hilde Doeleman Delta Sport 4.08 M
5 Kylie de Beule RK HAV 4.04 M
6 Lauren Waaning AV '56 4.01 M

Jongens junioren A 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Looij AV '56 26.35 Sec.

Jongens junioren A 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Neal Bouterse AV '56 9.21.12 Min.
2 Willem de Korte ADSV Dynamica 9.52.51 Min.
3 Pieter Verhulst ADSV Dynamica 10.26.60 Min.
4 Pieter Wisse ADSV Dynamica 10.51.08 Min.

Jongens junioren A 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Thomas Beelen AV '56 2.12.09 Min.

Jongens junioren A discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Django Sandee ADSV Dynamica 26.04 M
2 Frits Bakker AV '56 23.72 M

Jongens junioren A hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Looij AV '56 1.65 M

Jongens junioren A kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Django Sandee ADSV Dynamica 9.72 M
2 Frits Bakker AV '56 7.33 M

Jongens junioren A polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Looij AV '56 3.00 M
2 Frits Bakker AV '56 2.55 M

Meisjes junioren A 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Anne van Rooijen AV '56 28.42 Sec.
2 Iris Pieters AV '56 29.22 Sec.
3 Tara Schuilwerve AV '56 29.63 Sec.
4 Vicky Stevendaal AV Scheldesport 42.97 Sec.

Meisjes junioren A 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Esther Platteeuw AV Scheldesport 11.11.78 Min.
2 Marijke de Visser ADSV Dynamica 11.29.37 Min.

Meisjes junioren A 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marijke de Visser ADSV Dynamica 2.28.52 Min.
2 Tara Schuilwerve AV '56 2.42.51 Min.

Meisjes junioren A kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Vicky Stevendaal AV Scheldesport 5.38 M

Meisjes junioren A ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Anne van Rooijen AV '56 4.73 M
2 Michelle Maris AV '56 4.21 M
3 Vicky Stevendaal AV Scheldesport 2.98 M

Mannen Senioren 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rik Hopmans ESAV Asterix 24.26 Sec.
2 Rene Slabbekoorn ESAV Asterix 24.52 Sec.
3 Jasper Zuidhof AV '56 25.63 Sec.
4 Sebas Schaalje AV Scheldesport 27.01 Sec.

Mannen Senioren 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Erwin Harmes ADSV Dynamica 8.58.67 Min.
2 Micha Janse ADSV Dynamica 10.11.80 Min.
3 Eric Wolfert MSV en AV Flakkee 10.32.93 Min.
4 Coen de Danschutter Delta Sport 11.53.33 Min.

Mannen Senioren 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sebas Schaalje AV Scheldesport 2.25.55 Min.

Mannen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sebas Schaalje AV Scheldesport 17.43 M

Mannen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rik Hopmans ESAV Asterix 1.65 M

Mannen Masters 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jacques Zaman AV Scheldesport 26.92 Sec.
2 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 27.44 Sec.
3 Iwan Brouwers RK HAV 27.95 Sec.
4 Peter Lauwers RK HAV 28.63 Sec.
5 Jaap van der Veen AV Scheldesport 28.73 Sec.
6 Jos de Kreek AV Scheldesport 29.96 Sec.
7 Piet Verbeek AV '56 31.83 Sec.

Mannen Masters 3000m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Mauricio Gonzalez ADSV Dynamica 9.58.75 Min.
2 Pieter Wisse ADSV Dynamica 10.46.42 Min.
3 Piet van Mourik Delta Sport 11.00.10 Min.
4 Miel Verheijen AV '56 11.47.17 Min.
5 Willem Louter RK HAV 12.07.71 Min.
6 Jan Roose Loopgroep Aart Stigter 15.05.42 Min.

Mannen Masters 800m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Michel van den Bos Delta Sport 2.12.70 Min.
2 Stefan de Block RK HAV 2.20.52 Min.
3 Jacques Zaman AV Scheldesport 2.26.37 Min.

Mannen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Geert Oerlemans SV Diomedon 35.58 M
2 Donald Segers RK HAV 34.57 M
3 Stefan de Block RK HAV 28.57 M
4 Emile Fabry AV Scheldesport 24.37 M
5 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 24.00 M
6 Jos de Kreek AV Scheldesport 20.40 M
7 Jacques Zaman AV Scheldesport 20.06 M
8 Jaap van der Veen AV Scheldesport 19.26 M

Mannen Masters hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Iwan Brouwers RK HAV 1.55 M
2 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 1.45 M
3 Jaap van der Veen AV Scheldesport 1.30 M

Mannen Masters kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Donald Segers RK HAV 10.79 M
2 Emile Fabry AV Scheldesport 10.64 M
3 Iwan Brouwers RK HAV 8.53 M
4 Geert Oerlemans SV Diomedon 8.50 M
5 Peter Lauwers RK HAV 7.47 M
6 Willem Louter RK HAV 6.93 M

Mannen Masters polshoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Ronald Rasenberg AV Scheldesport 1.85 M

Vrouwen Senioren 200m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Samantha Lernout RK HAV 27.60 Sec.
2 Nathalie Wijsevelde AV Scheldesport 42.40 Sec.

Vrouwen Senioren discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Samantha Lernout RK HAV 30.19 M
2 Hanneke de Danschutter Delta Sport 24.85 M
3 Audrey de Beule RK HAV 24.13 M
4 Nathalie Wijsevelde AV Scheldesport 17.03 M

Vrouwen Senioren kogel
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Samantha Lernout RK HAV 9.81 M
2 Marieke Riemens AV '56 9.56 M
3 Audrey de Beule RK HAV 9.06 M
4 Hanneke de Danschutter Delta Sport 8.25 M
5 Nathalie Wijsevelde AV Scheldesport 7.60 M

Vrouwen Senioren ver
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Samantha Lernout RK HAV 5.07 M

Vrouwen Masters discus
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nanette van der Veen-Koers AV '56 21.27 M