Onderlinge oefenwedstrijd

Uitslagen Onderlinge oefenwedstrijd 2012

17-03-2012

Jongens pupillen C
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
8Jesse van den Dikkenberg20047.32.8512.29924 ptn
87Sem van Gilst20049.02.4013.40589 ptn
2Jordy Otte mini20049.51.6910.49334 ptn
600m3 deelnemer(s)
18Dikkenberg, Jesse van den2004AV'562.21.2min
287Gilst, Sem van2004AV'562.44.3min
32Otte mini, Jordy 2004AV '562.57.2min
Meisjes pupillen C
600m5 deelnemer(s)
19Schets, Tessa 2004AV'562.28.0min
286Graaf mini, Amy de2004AV'562.33.8min
34Burg, Yara 2004AV '563.02.9min
43Pellaers mini, Fenne 2004AV '563.14.3min
57Kramer mini, Mila 2004AV'563.50.1min
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
9Tessa Schets20047.92.3812.63730 ptn
4Yara Burg20048.42.2412.59624 ptn
86Amy de Graaf mini20048.42.037.16472 ptn
3Fenne Pellaers mini20049.51.637.91268 ptn
7Mila Kramer mini200411.11.594.8267 ptn
Jongens pupillen B
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
12Luc van Westen20037.62.6020.42946 ptn
11Sven Kramer20038.12.5719.88851 ptn
10Casper Blom20037.72.0915.34751 ptn
14Guus Pekaar20038.61.4710.37401 ptn
1000m4 deelnemer(s)
111Kramer, Sven 21-08-2003AV '564.30.5min
210Blom, Casper 2003AV'564.32.7min
312Westen, Luc van04-08-2003AV '564.34.3min
414Pekaar, Guus 2003AV '565.07.7min
Meisjes pupillen B
1000m1 deelnemer(s)
113Daalen, Tamar van04-06-2003AV '564.20.4min
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
13Tamar van Daalen20037.03.1415.901102 ptn
Jongens pupillen A
StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
81Tim Manders20029.83.3526.401261 ptn
46Sten de Schrijver A220019.93.2224.311194 ptn
21Wouter Schets20029.83.3220.621180 ptn
16Tijn Lindenbergh20029.93.2018.881116 ptn
26Bas van den Berge A2200110.23.1519.881077 ptn
19Jorg van Sabben200210.33.1718.291044 ptn
22Matthijs Roos200210.33.1118.411034 ptn
80Thijs Jansen200210.82.5416.95832 ptn
24Tycho Landa A2200111.22.5018.19794 ptn
17Steijn Schout200211.12.6411.79729 ptn
90Mees Verbrugge200211.12.4713.59726 ptn
88Wout van Weele200211.42.2016.81691 ptn
47Mido Sandee200210.52.228.80662 ptn
1000m13 deelnemer(s)
121Schets, Wouter 13-07-2002AV '563.44.5min
222Roos, Matthijs 27-05-2002AV '563.58.4min
316Lindenbergh, Tijn 2002AV '563.58.7min
490Verbrugge, Mees 2002AV'564.00.4min
547Sandee, Mido 2002AV'564.04.6min
624Landa A2, Tycho 2001AV '564.06.2min
719Sabben, Jorg van28-07-2002AV '564.16.0min
880Jansen, Thijs 2002AV'564.18.0min
926Berge A2, Bas van den13-07-2001AV '564.23.5min
1081Manders, Tim 2002AV'564.29.9min
1146Schrijver A2, Sten de2001AV '564.36.5min
1217Schout, Steijn 2002AV '564.37.0min
1388Weele, Wout van2002AV'565.24.5min
Meisjes pupillen A
StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
25Evy van Daalen A220019.23.4814.331214 ptn
28Iris de Nooijer A2200110.02.7514.64946 ptn
85Danique van der Leeden A2200110.32.9913.48932 ptn
27Jolieke van der Veen A2200110.92.7119.17887 ptn
23Shelby van Putten200210.42.6814.55875 ptn
15Veerle Smits200210.52.9412.16871 ptn
20Eeke Flink200210.92.7313.71806 ptn
18Maud Pellaers200210.82.8710.97796 ptn
79Anna Marcusse200212.42.189.82460 ptn
1000m9 deelnemer(s)
125Daalen A2, Evy van17-08-2001AV '563.53.8min
223Putten, Shelby van2002AV '564.08.2min
315Smits, Veerle 2002AV '564.16.0min
485Leeden A2, Danique van der2001AV'564.23.2min
579Marcusse, Anna 2002AV'564.31.5min
618Pellaers, Maud 19-08-2002AV '564.32.3min
720Flink, Eeke 26-07-2002AV '564.35.0min
828Nooijer A2, Iris de2001AV '564.48.8min
Jongens junioren D
kogel6 deelnemer(s)
138Oeveren, Olivier van1999AV '567.83m
243Petiet, Noe 24-01-2000AV '566.21m
334Lavooij, Stijn 22-08-2000AV '566.16m
441Vries, Jorick 19-05-1999AV '566.14m
532Flikweert, Stefan 12-11-2000AV '565.02m
662Koornstra, Ard 22-06-1999AV '564.84m
80m5 deelnemer(s)
141Vries, Jorick 19-05-1999AV '5611.5sec
234Lavooij, Stijn 22-08-2000AV '5611.8sec
332Flikweert, Stefan 12-11-2000AV '5611.8sec
438Oeveren, Olivier van1999AV '5612.1sec
543Petiet, Noe 24-01-2000AV '5612.1sec
hoog5 deelnemer(s)
134Lavooij, Stijn 22-08-2000AV '561.30m
243Petiet, Noe 24-01-2000AV '561.15m
362Koornstra, Ard 22-06-1999AV '561.10m
441Vries, Jorick 19-05-1999AV '561.10m
532Flikweert, Stefan 12-11-2000AV '561.05m
1000m5 deelnemer(s)
134Lavooij, Stijn 22-08-2000AV '563.49.9min
243Petiet, Noe 24-01-2000AV '563.56.6min
332Flikweert, Stefan 12-11-2000AV '564.20.8min
462Koornstra, Ard 22-06-1999AV '564.21.4min
Meisjes junioren D
ver6 deelnemer(s)
139Sande, Michelle van de15-03-2000AV '563.49m
276Riele, Cecile van17-05-1999AV '563.23m
373Lamoen, Nuriye van14-02-2000AV '563.17m
459Bolle, Esther 28-10-2000AV '563.02m
582Kolk, Selomi van der07-09-2000AV '562.86m
630Graaf, Brigitte de2000AV '562.83m
60m6 deelnemer(s)
173Lamoen, Nuriye van14-02-2000AV '569.7sec
259Bolle, Esther 28-10-2000AV '5610.0sec
339Sande, Michelle van de15-03-2000AV '5610.0sec
476Riele, Cecile van17-05-1999AV '5610.2sec
582Kolk, Selomi van der07-09-2000AV '5610.6sec
630Graaf, Brigitte de2000AV '5610.6sec
kogel5 deelnemer(s)
139Sande, Michelle van de15-03-2000AV '567.53m
259Bolle, Esther 28-10-2000AV '565.74m
330Graaf, Brigitte de2000AV '565.54m
476Riele, Cecile van17-05-1999AV '565.37m
582Kolk, Selomi van der07-09-2000AV '565.30m
1000m4 deelnemer(s)
139Sande, Michelle van de15-03-2000AV '563.58.7min
230Graaf, Brigitte de2000AV '563.59.7min
373Lamoen, Nuriye van14-02-2000AV '564.12.2min
459Bolle, Esther 28-10-2000AV '564.30.6min
Jongens junioren C
hoog3 deelnemer(s)
142Bot, Jordi 1998AV '561.50m
237Huisman, Jules 30-08-1997AV '561.50m
360Zweden, Patrick van07-04-1998AV '561.10m
100m6 deelnemer(s)
167Maas, Melle 26-01-1997AV '5612.3sec
242Bot, Jordi 1998AV '5612.9sec
337Huisman, Jules 30-08-1997AV '5612.9sec
461Dijkers, Luuk 24-02-1997AV '5613.8sec
551Balkenende, Bart 25-11-1998AV '5615.7sec
660Zweden, Patrick van07-04-1998AV '5616.5sec
kogel5 deelnemer(s)
167Maas, Melle 26-01-1997AV '569.37m
237Huisman, Jules 30-08-1997AV '568.77m
342Bot, Jordi 1998AV '567.17m
461Dijkers, Luuk 24-02-1997AV '566.77m
560Zweden, Patrick van07-04-1998AV '564.69m
1000 meter5 deelnemer(s)
142Bot, Jordi 1998AV '563.21min
283Anrooij, Franklin van03-09-1997AV '563.22min
351Balkenende, Bart 25-11-1998AV '563.43min
460Zweden, Patrick van07-04-1998AV '564.18min
Meisjes junioren C
kogel9 deelnemer(s)
149Proost, Jennifer 13-06-1998AV '568.76m
21Valk, Anouk 23-10-1998AV '568.00m
353Weijers, Simone 14-06-1998AV '566.71m
456Slager, Neline 22-11-1997AV '565.98m
575Witkam, Chimaine 25-11-1998AV '565.84m
640Koster, Leoniek 28-08-1998AV '565.84m
744Slabbekoorn, Femke 02-07-1998AV '565.56m
872Veen, Elske van der15-11-1998AV '565.17m
969Gillissen, Lisa 1998AV '564.59m
80m7 deelnemer(s)
153Weijers, Simone 14-06-1998AV '5611.0sec
21Valk, Anouk 23-10-1998AV '5611.2sec
356Slager, Neline 22-11-1997AV '5611.7sec
475Witkam, Chimaine 25-11-1998AV '5611.7sec
544Slabbekoorn, Femke 02-07-1998AV '5612.0sec
640Koster, Leoniek 28-08-1998AV '5612.4sec
772Veen, Elske van der15-11-1998AV '5614.3sec
hoog6 deelnemer(s)
156Slager, Neline 22-11-1997AV '561.35m
21Valk, Anouk 23-10-1998AV '561.35m
375Witkam, Chimaine 25-11-1998AV '561.25m
444Slabbekoorn, Femke 02-07-1998AV '561.25m
540Koster, Leoniek 28-08-1998AV '561.20m
72Veen, Elske van der15-11-1998AV '56m
1000m2 deelnemer(s)
153Weijers, Simone 14-06-1998AV '563.47.8min
244Slabbekoorn, Femke 02-07-1998AV '564.03.3min
Jongens junioren B
hoog2 deelnemer(s)
174Leestemaker, Wouter 01-12-1995AV '561.70m
233Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995AV '561.60m
100m3 deelnemer(s)
154Gillissen, Jason 11-06-1996AV'5611.6sec
233Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995AV '5612.2sec
374Leestemaker, Wouter 01-12-1995AV '5612.4sec
kogel1 deelnemer(s)
133Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995AV '5612.59m
1000m2 deelnemer(s)
163Balkenende, Luuk 28-12-1995AV '562.51.4min
248Vos, Patrick de01-04-1996AV '563.03.5min
2000m steeple15 deelnemer(s)
1194Vos, Robin de1996AV'567.18.5min
248Vos, Patrick de01-04-1996AV '567.23.1min
3183Anrooij, Franklin van1996AV'569.11.9min
4151Balkenende, Bart 1996AV'569.39.1min
5153Weijers, Simone 1996AV'5612.35.0min
6156Slager, Neline 1996AV'5612.35.0min
7152Nijsse, Sanne 1996AV'5612.35.0min
8176Riele, Cecile van1996AV'5613.04.6min
9172Veen, Elske van der1996AV'5613.04.6min
10101Valk, Anouk 1996AV'5613.04.6min
Meisjes junioren B
hoog3 deelnemer(s)
145Rijke, Nadine de17-09-1996AV '561.35m
250Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996AV '561.30m
357Pieters, Dionne 04-03-1995AV '561.20m
100m3 deelnemer(s)
152Nijsse, Sanne 02-08-1996AV '5613.1sec
257Pieters, Dionne 04-03-1995AV '5614.2sec
350Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996AV '5615.1sec
kogel3 deelnemer(s)
145Rijke, Nadine de17-09-1996AV '568.73m
252Nijsse, Sanne 02-08-1996AV '568.20m
350Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996AV '566.78m
1000m0 deelnemer(s)
Meisjes junioren A
hoog1 deelnemer(s)
58Waaning, Lauren 21-10-1994AV '56m
100m2 deelnemer(s)
164Hoogesteger, Iris 18-03-1994AV '5614.5sec
258Waaning, Lauren 21-10-1994AV '5615.1sec
kogel1 deelnemer(s)
164Hoogesteger, Iris 18-03-1994AV '567.62m
1000m0 deelnemer(s)
Mannen Senioren
hoog1 deelnemer(s)
65Looij, Patrick 01-09-1992AV '56m
100m0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
1000m4 deelnemer(s)
166Zuidhof, Jasper 27-09-1990AV '562.50.5min
291Boone, Dave 1988AV'562.56.4min
365Looij, Patrick 01-09-1992AV '563.04.0min
468Verheijen, Miel 06-08-1972AV '563.22.6min
Mannen Masters
kogel2 deelnemer(s)
135Doorn, Jan van24-03-1956AV '567.11m
278Kortleve, Kees 31-10-1933AV '565.87m
1000m5 deelnemer(s)
189Kramer, Acronius 1952AV'563.31.8min
292Remortel, Eric van1956AV'563.54.4min
393Pol, Kees van der1946AV'564.01.7min
431Joosse, Rinus 01-08-1939AV '564.06.9min
Vrouwen Masters
kogel1 deelnemer(s)
171Veen-Koers, Nanette van der16-08-1968AV '567.36m