Ir. Knaap pupillenwedstrijd

Uitslag Ir Knaap pupillenwedstrijd 2012 12-5-2012

Uitslagen Ir Knaap pupillenwedstrijd 2012

12-5-2012


Jongens pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Jesse van den Dikkenberg AV '56 7.3 Sec. 3.02 M 16.53 M 1028 Pnt
2 Tom van Houwelingen mini ADSV Dynamica 7.9 Sec. 2.26 M 14.10 M 731 Pnt
3 Mart Kapteijn mini AV '56 8.0 Sec. 2.61 M 9.68 M 704 Pnt
4 Thijmen Vermaire mini AV '56 8.7 Sec. 1.92 M 11.29 M 494 Pnt

Meisjes pupillen C 3-kamp(sprint-hoog-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog bal Totaal Punten
1 Fenna Gelderblom Delta Sport 7.9 Sec. 0.90 M 15.96 M 860 Pnt
2 Lilian Fertoute mini Delta Sport 7.9 Sec. 0.80 M 13.37 M 745 Pnt
3 Katja van Eetvelt RK HAV 7.8 Sec. 0.80 M 12.06 M 739 Pnt
4 Amy de Graaf mini AV '56 8.0 Sec. 0.80 M 10.81 M 682 Pnt
5 Tessa Schets AV '56 7.9 Sec. 0.75 M 9.39 M 633 Pnt
6 Yara Burger AV '56 8.5 Sec. 0.80 M 11.98 M 629 Pnt
7 Iris de Rechter RK HAV 8.9 Sec. 0.70 M 10.86 M 480 Pnt
8 Myrthe Keijmel mini AV Scheldesport 9.0 Sec. 0.65 M 6.87 M 346 Pnt

Jongens pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Luc van Westen AV '56 7.5 Sec. 2.92 M 19.99 M 1022 Pnt
2 Milan Hilleman Delta Sport 8.0 Sec. 2.77 M 25.45 M 980 Pnt
3 Sven Kramer AV '56 8.3 Sec. 2.75 M 18.44 M 835 Pnt
4 Mats Vierbergen RK HAV 8.2 Sec. 2.48 M 11.89 M 689 Pnt

Meisjes pupillen B 3-kamp(sprint-hoog-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m hoog bal Totaal Punten
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 6.9 Sec. 1.05 M 4.68 M 927 Pnt
2 Tamar van Dalen AV '56 7.1 Sec. 1.00 M 4.31 M 838 Pnt
3 Romy Dieleman AV De Wielingen 7.2 Sec. 0.90 M 5.23 M 771 Pnt
4 Marit Stevels ADSV Dynamica 7.5 Sec. 1.00 M 3.05 M 745 Pnt
5 Elaine Fertoute Delta Sport 7.4 Sec. 0.95 M 4.23 M 741 Pnt
6 Rosanne Kaagman ADSV Dynamica 7.4 Sec. 0.90 M 4.23 M 704 Pnt
7 Marit Slabbekoorn ADSV Dynamica 7.8 Sec. 0.90 M 4.10 M 629 Pnt
8 Ilse Goudswaard Delta Sport 7.9 Sec. 0.80 M 3.19 M 530 Pnt
9 Eva den Exter RK HAV 8.0 Sec. 0.80 M 2.33 M 514 Pnt

Jongens pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Lucian de Nooyer ADSV Dynamica 9.9 Sec. 3.90 M 33.84 M 1442 Pnt
2 Stef Kapteijn AV '56 9.7 Sec. 3.79 M 20.29 M 1285 Pnt
3 Luca van de Belt ADSV Dynamica 9.7 Sec. 3.19 M 25.44 M 1233 Pnt
4 Wouter Schets AV '56 9.8 Sec. 3.37 M 21.24 M 1199 Pnt
5 Stijn de Rechter RK HAV 10.2 Sec. 3.19 M 19.96 M 1086 Pnt
6 Jorg van Sabben AV '56 10.0 Sec. 3.04 M 19.08 M 1072 Pnt
7 Mathijs Roos AV '56 10.7 Sec. 3.17 M 19.29 M 1005 Pnt
8 Mido Sandee AV '56 10.8 Sec. 2.70 M 12.60 M 792 Pnt

Meisjes pupillen A(1e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Louise le Coq AV De Wielingen 9.9 Sec. 1.10 M 5.79 M 1266 Pnt
2 Parel Bun ADSV Dynamica 10.5 Sec. 1.05 M 5.24 M 1108 Pnt
3 Amber de Bruin RK HAV 10.4 Sec. 1.05 M 4.55 M 1075 Pnt
3 Anouk Maes RK HAV 10.8 Sec. 1.05 M 5.33 M 1075 Pnt
5 Jasmijn Geldof ADSV Dynamica 11.0 Sec. 1.10 M 4.34 M 1019 Pnt
6 Shelby van Putten AV '56 10.6 Sec. 0.95 M 4.87 M 997 Pnt
7 Fien Lelie RK HAV 10.4 Sec. 0.95 M 4.44 M 994 Pnt
8 Veerle Smit AV '56 11.0 Sec. 1.00 M 3.99 M 919 Pnt
9 Cobie Weyenberg RK HAV 10.9 Sec. 0.95 M 4.30 M 919 Pnt
10 Eeke Flink AV '56 12.4 Sec. 0.95 M 4.87 M 795 Pnt
11 Maaike Hemelaar RK HAV 11.9 Sec. 0.90 M 3.91 M 739 Pnt

Jongens pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 60m ver bal Totaal Punten
1 Mart Brouwers RK HAV 9.3 Sec. 3.99 M 28.84 M 1499 Pnt
2 Felix Schillings ADSV Dynamica 9.3 Sec. 4.04 M 25.89 M 1473 Pnt
3 Paavo de Leng ADSV Dynamica 9.6 Sec. 3.87 M 32.11 M 1463 Pnt
4 Paul van Houwelingen ADSV Dynamica 9.9 Sec. 3.93 M 22.12 M 1308 Pnt
5 Robert Schouwenaar ADSV Dynamica 10.1 Sec. 3.41 M 24.71 M 1207 Pnt
6 Noah Lauwers RK HAV 10.3 Sec. 3.29 M 22.80 M 1131 Pnt
7 Owen Schouls Delta Sport 11.1 Sec. 3.33 M 23.95 M 1051 Pnt
8 Jochem van Pamelen RK HAV 11.2 Sec. 3.10 M 26.02 M 1020 Pnt
9 Maarten Marcusse AV '56 11.0 Sec. 3.29 M 19.88 M 1000 Pnt
10 Tycho Landa AV '56 10.7 Sec. 3.14 M 17.22 M 969 Pnt

Meisjes pupillen A(2e jrs) 3-kamp(sprint-hoog-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m hoog kogel Totaal Punten
1 Caevilia Kaagman ADSV Dynamica 9.0 Sec. 1.20 M 5.75 M 1483 Pnt
2 Lianne van Kampen AV Scheldesport 9.2 Sec. 1.10 M 5.97 M 1389 Pnt
3 Isel Begemann Delta Sport 9.4 Sec. 1.10 M 5.89 M 1350 Pnt
4 Evy van Daalen AV '56 9.4 Sec. 1.15 M 4.83 M 1317 Pnt
5 Iris Heikoop Delta Sport 10.2 Sec. 1.25 M 4.97 M 1278 Pnt
6 Jolieke van der Veen AV '56 11.3 Sec. 1.00 M 7.07 M 1085 Pnt
7 Iris de Nooijer AV '56 10.3 Sec. 1.00 M 4.99 M 1081 Pnt
8 Alysha den Exter ADSV Dynamica 10.5 Sec. 0.95 M 5.36 M 1043 Pnt
9 Nikita de Lange ADSV Dynamica 10.9 Sec. 1.05 M 4.82 M 1029 Pnt
10 Stephanie Dhanis RK HAV 11.0 Sec. 1.00 M 5.05 M 995 Pnt
11 Emma Roelse ADSV Dynamica 10.9 Sec. 0.95 M 4.98 M 967 Pnt
12 Charlotte Hensels AV '56 11.0 Sec. 0.95 M 4.78 M 940 Pnt
13 Amy Niemantsverdriet RK HAV 11.5 Sec. 1.00 M 4.64 M 908 Pnt
14 Sascha Janson ADSV Dynamica 11.4 Sec. 0.95 M 4.73 M 891 Pnt
15 Caroline van den Doel Delta Sport 11.6 Sec. 0.90 M 5.33 M 871 Pnt