Clubkampioenschappen

Uitslagen Clubkampioenschappen 2012

29-9-2012


Jongens pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Jesse van den Dikkenberg AV '56 7.4 Sec. 3.55 M 20.26 M 1171 Pnt
2 Mart Kapteijn mini AV '56 7.9 Sec. 2.92 M 14.65 M 872 Pnt
3 Thijmen Vermaire mini AV '56 8.1 Sec. 2.56 M 16.00 M 791 Pnt
4 Sasha de Waal mini AV '56 8.4 Sec. 2.56 M 14.44 M 720 Pnt
5 Bas Geijs AV '56 8.1 Sec. 2.34 M 7.86 M 596 Pnt
6 Menno van Westen mini AV '56 9.5 Sec. 2.12 M 8.12 M 371 Pnt

Jongens pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Jesse van den Dikkenberg AV '56 2.12.7 Min.
2 Mart Kapteijn mini AV '56 2.24.2 Min.
3 Thijmen Vermaire mini AV '56 2.49.2 Min.
4 Bas Geijs AV '56 2.51.0 Min.
5 Sasha de Waal mini AV '56 2.55.9 Min.
6 Menno van Westen mini AV '56 2.59.7 Min.

Meisjes pupillen C 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Amy de Graaf mini AV '56 7.3 Sec. 2.93 M 14.51 M 978 Pnt
2 Tessa Schets AV '56 7.8 Sec. 2.62 M 12.45 M 792 Pnt
3 Yara Burg AV '56 8.1 Sec. 2.65 M 12.14 M 744 Pnt
4 Inke van den Dikkenberg mini AV '56 8.6 Sec. 2.09 M 7.20 M 457 Pnt
5 Lois van Daalen mini AV '56 8.9 Sec. 1.20 M 6.63 M 267 Pnt
6 Mila Kramer mini AV '56 10.7 Sec. 1.83 M 4.67 M 110 Pnt

Meisjes pupillen C 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Amy de Graaf mini AV '56 2.21.0 Min.
2 Tessa Schets AV '56 2.27.9 Min.
3 Yara Burg AV '56 2.46.6 Min.
4 Inke van den Dikkenberg mini AV '56 2.57.7 Min.
5 Mila Kramer mini AV '56 3.36.3 Min.
6 Lois van Daalen mini AV '56 5.25.5 Min.

Jongens pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Luc van Westen AV '56 7.4 Sec. 3.19 M 19.80 M 1093 Pnt
2 Casper Blom AV '56 7.4 Sec. 2.88 M 16.27 M 978 Pnt
3 Sven Kramer AV '56 8.1 Sec. 2.75 M 19.00 M 874 Pnt
4 Roan Hekkers AV '56 8.0 Sec. 2.80 M 14.85 M 836 Pnt
5 Guus Pekaar AV '56 8.1 Sec. 2.31 M 14.69 M 720 Pnt

Jongens pupillen B 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Luc van Westen AV '56 2.24.7 Min.
2 Sven Kramer AV '56 2.25.3 Min.
3 Casper Blom AV '56 2.28.1 Min.
4 Roan Hekkers AV '56 2.33.7 Min.
5 Guus Pekaar AV '56 2.40.2 Min.

Meisjes pupillen B 3-kamp(sprint-ver-bal)
Plaats Naam Vereniging 40m ver bal Totaal Punten
1 Tamar van Daalen AV '56 6.7 Sec. 3.53 M 18.10 M 1279 Pnt
2 Sanne de Baar AV '56 8.6 Sec. 2.49 M 7.76 M 550 Pnt

Meisjes pupillen B 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Tamar van Daalen AV '56 2.17.4 Min.
2 Sanne de Baar AV '56 2.51.5 Min.

Jongens pupillen A 3-kamp(sprint-ver-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel Totaal Punten
1 Sten de Schrijver A2 AV '56 9.7 Sec. 3.83 M 7.44 M 1461 Pnt
2 Tijn Lindenbergh A1 AV '56 9.8 Sec. 3.32 M 6.35 M 1281 Pnt
3 Bas van den Berge A2 AV '56 10.1 Sec. 3.37 M 6.63 M 1263 Pnt
4 Jorg van Sabben A1 AV '56 10.0 Sec. 3.23 M 6.79 M 1259 Pnt
5 Matthijs Roos A1 AV '56 10.1 Sec. 3.66 M 5.35 M 1242 Pnt
6 Wouter Schets A1 AV '56 10.0 Sec. 3.71 M 4.81 M 1230 Pnt
7 Robert de Graaf A1 AV '56 10.2 Sec. 3.57 M 5.45 M 1216 Pnt
8 Kas Weber A2 AV '56 10.6 Sec. 3.44 M 6.55 M 1204 Pnt
9 Mees Verbrugge A1 AV '56 10.0 Sec. 3.31 M 5.47 M 1194 Pnt
10 Baris Akbay A1 AV '56 10.6 Sec. 3.50 M 5.84 M 1173 Pnt
11 Tycho Landa A2 AV '56 10.2 Sec. 3.38 M 4.05 M 1080 Pnt
12 Steijn Schout A1 AV '56 10.9 Sec. 3.11 M 5.07 M 1007 Pnt
13 Thijs Jansen A1 AV '56 11.3 Sec. 2.87 M 6.12 M 978 Pnt
14 Maarten Marcusse A2 AV '56 12.1 Sec. 3.27 M 4.37 M 856 Pnt
15 Stefan Traas AV '56 11.4 Sec. 3.00 M 3.80 M 834 Pnt

Jongens pupillen A 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Robert de Graaf A1 AV '56 1.55.7 Min.
2 Wouter Schets A1 AV '56 2.01.4 Min.
3 Matthijs Roos A1 AV '56 2.02.6 Min.
4 Mees Verbrugge A1 AV '56 2.03.7 Min.
5 Baris Akbay A1 AV '56 2.07.1 Min.
6 Sten de Schrijver A2 AV '56 2.11.5 Min.
7 Tycho Landa A2 AV '56 2.13.6 Min.
8 Bas van den Berge A2 AV '56 2.15.8 Min.
9 Jorg van Sabben A1 AV '56 2.18.0 Min.
10 Maarten Marcusse A2 AV '56 2.19.1 Min.
11 Tijn Lindenbergh A1 AV '56 2.19.9 Min.
12 Thijs Jansen A1 AV '56 2.21.5 Min.
13 Kas Weber A2 AV '56 2.27.7 Min.
14 Steijn Schout A1 AV '56 2.30.5 Min.
15 Stefan Traas AV '56 5.22.9 Min.

Meisjes pupillen A 3-kamp(sprint-ver-kogel)
Plaats Naam Vereniging 60m ver kogel Totaal Punten
1 Evy van Dalen AV '56 9.1 Sec. 3.63 M 5.05 M 1376 Pnt
2 Jolieke van der Veen A2 AV '56 10.3 Sec. 3.43 M 7.40 M 1291 Pnt
3 Shelby van Putten A1 AV '56 9.8 Sec. 3.46 M 5.99 M 1287 Pnt
4 Iris de Nooijer A2 AV '56 9.6 Sec. 3.25 M 5.59 M 1251 Pnt
5 Eeke Flink A1 AV '56 10.7 Sec. 3.13 M 5.16 M 1042 Pnt
6 Maud Pellaers A1 AV '56 10.5 Sec. 3.05 M 4.49 M 1006 Pnt

Meisjes pupillen A 600m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Evy van Dalen AV '56 1.59.3 Min.
2 Shelby van Putten A1 AV '56 2.07.1 Min.
3 Iris de Nooijer A2 AV '56 2.23.4 Min.
4 Maud Pellaers A1 AV '56 2.25.3 Min.
5 Eeke Flink A1 AV '56 2.30.5 Min.

Jongens junioren D Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 80m 600m ver kogel speer Totaal Punten
1 Daan van Liere AV '56 10.5 Sec. 1.39.8 Min. 4.66 M 11.21 M 32.60 M 3024 Pnt
2 Taco Blom AV '56 11.1 Sec. 1.57.9 Min. 3.92 M 7.76 M 23.76 M 2216 Pnt
3 Jorick de Vries AV '56 11.2 Sec. 1.42.8 Min. 3.69 M 7.32 M 17.32 M 2209 Pnt
4 Olivier van Oeveren AV '56 11.9 Sec. 2.10.0 Min. 3.60 M 8.68 M 32.39 M 2098 Pnt
5 Noe Petiet AV '56 11.5 Sec. 1.53.8 Min. 3.11 M 6.88 M 22.46 M 1971 Pnt
6 Jochem Rozinga AV '56 11.3 Sec. 2.01.7 Min. 4.04 M 5.28 M 17.40 M 1900 Pnt
7 Arne Ruis AV '56 11.7 Sec. 2.07.1 Min. 3.76 M 5.87 M 16.96 M 1759 Pnt
8 Stijn Lavooij AV '56 12.0 Sec. 1.58.4 Min. 3.69 M 5.67 M 12.63 M 1687 Pnt
9 Ard Koornstra AV '56 13.5 Sec. 2.19.9 Min. 2.94 M 5.67 M 9.20 M 1062 Pnt

Meisjes junioren D Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 60m 600m hoog kogel speer Totaal Punten
1 Michelle van de Sande AV '56 9.8 Sec. 2.05.9 Min. 1.25 M 7.79 M 1571 Pnt
2 Nanne Gelderblom AV '56 9.5 Sec. 2.10.1 Min. 1.20 M 8.32 M 1568 Pnt
3 Nuriye van Lamoen AV '56 9.5 Sec. 2.09.5 Min. 1.00 M 6.17 M 1304 Pnt
4 Brigitte de Graaf AV '56 10.3 Sec. 1.10 M 7.00 M 981 Pnt
5 Lian Storm AV '56 0 Pnt

Jongens junioren C Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 100m 600m hoog kogel speer Totaal Punten
1 Evan de Schrijver AV '56 12.0 Sec. 1.66 M 11.06 M 2106 Pnt
2 Pelle Gelderblom AV '56 12.5 Sec. 1.50 M 8.56 M 1781 Pnt
3 Jules Huisman AV '56 12.9 Sec. 1.50 M 8.47 M 1717 Pnt
4 Jordi Bot AV '56 12.6 Sec. 1.45 M 7.69 M 1678 Pnt
5 Job Simons AV '56 15.2 Sec. 1.30 M 6.91 M 1193 Pnt
6 Marnick Los AV '56 15.5 Sec. 1.30 M 6.33 M 1129 Pnt
7 Gijs Vader AV '56 15.2 Sec. 1.25 M 5.76 M 1088 Pnt
8 Bart Balkenende AV '56 15.1 Sec. 1.20 M 5.58 M 1049 Pnt
9 Kelvin Krombeen AV '56 15.6 Sec. 1.10 M 5.00 M 888 Pnt
10 Patrick van Zweden AV '56 16.7 Sec. 1.10 M 4.75 M 771 Pnt

Meisjes junioren C Meerkamp
Plaats Naam Vereniging 80m 600m ver kogel discus Totaal Punten
1 Simone Weijers AV '56 11.1 Sec. 1.50.9 Min. 4.34 M 6.93 M 13.89 M 2130 Pnt
2 Anouk Valk AV '56 11.4 Sec. 2.21.0 Min. 4.29 M 8.99 M 18.01 M 1963 Pnt
3 Celina Rijk AV '56 11.8 Sec. 2.02.0 Min. 3.50 M 5.29 M 15.95 M 1671 Pnt
4 Leoniek Koster AV '56 12.5 Sec. 2.12.6 Min. 3.57 M 6.92 M 17.05 M 1612 Pnt
5 Femke Slabbekoorn AV '56 12.5 Sec. 2.00.4 Min. 3.80 M 5.71 M 12.39 M 1606 Pnt
6 Jennifer Proost AV '56 13.3 Sec. 2.45.9 Min. 3.30 M 8.93 M 19.88 M 1387 Pnt

Jongens junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 11.6 Sec.
2 W. Leestemaker AV '56 12.4 Sec.
3 Luuk Balkenende AV '56 12.8 Sec.
4 Patrick de Vos AV '56 13.1 Sec.

Jongens junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 W. Leestemaker AV '56 1.70 M
2 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 1.60 M
3 Patrick de Vos AV '56 1.50 M
4 Luuk Balkenende AV '56 1.45 M

Jongens junioren B speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Maarten Snoeken AV '56 36.67 M
2 Dwayn Akuoko Maclean AV '56 35.60 M
3 W. Leestemaker AV '56 25.33 M
4 Luuk Balkenende AV '56 24.23 M
5 Patrick de Vos AV '56 17.94 M

Meisjes junioren B 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 13.7 Sec.
2 Anouk Slabbekoorn AV '56 14.9 Sec.

Meisjes junioren B hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Anouk Slabbekoorn AV '56 1.35 M

Meisjes junioren B speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Sanne Nijsse AV '56 29.95 M
2 Anouk Slabbekoorn AV '56 20.07 M

Jongens junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Elfrink AV '56 12.4 Sec.

Jongens junioren A hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Elfrink AV '56 1.40 M

Jongens junioren A speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Elfrink AV '56 38.84 M

Meisjes junioren A 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lauren Waaning AV '56 15.1 Sec.

Meisjes junioren A speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Lauren Waaning AV '56 14.76 M

Mannen Senioren 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Steven Nuytinck AV '56 11.4 Sec.
2 Jasper Zuidhof AV '56 12.0 Sec.
3 Robin de Vos AV '56 12.8 Sec.

Mannen Senioren hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Steven Nuytinck AV '56 1.83 M
2 Robin de Vos AV '56 1.50 M
3 Jasper Zuidhof AV '56 1.40 M

Mannen Senioren speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Steven Nuytinck AV '56 47.20 M
2 Daan Slotboom AV '56 42.22 M
3 Roland Visser AV '56 29.65 M
4 Robin de Vos AV '56 27.01 M
5 Jasper Zuidhof AV '56 20.42 M

Mannen Masters 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rob Dekker AV '56 15.9 Sec.
2 Piet Verbeek AV '56 16.0 Sec.

Mannen Masters hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Paul Huibregtse AV '56 1.55 M
2 Rob Dekker AV '56 1.50 M

Mannen Masters speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Rob Dekker AV '56 31.92 M
2 Martijn Lavooij AV '56 25.50 M
3 Piet Verbeek AV '56 17.28 M

Vrouwen Senioren speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Marieke Riemens AV '56 30.75 M

Vrouwen Masters 100m
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nathalie Lotthrinkx AV '56 14.0 Sec.

Vrouwen Masters hoog
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nathalie Lotthrinkx AV '56 1.25 M

Vrouwen Masters speer
Plaats Naam Vereniging Prestatie
1 Nathalie Lotthrinkx AV '56 20.61 M