Ir. Knaap pupillenwedstrijd

Uitslag gouden jubileumwedstrijd

Uitslag Ir Knaap 1e competitiewedstrijd 2006

13-05-2006

Jongens pupillen C
PlaatsNaamVereniging40mVerspringenBalwerpenptn
1Pelle GelderblomDelta Sport7.602.7327.431107 ptn
2Jordi MalcontentRK HAV7.722.5516.80905 ptn
3Jouke de JongAV '567.682.7412.98888 ptn
4Timo PonnuthuraiADSV Dynamica7.762.6214.57877 ptn
5Floris HuighAV De Wielingen8.652.5823.98861 ptn
6Kevin Van den EedeDuffel8.202.5714.27787 ptn
7Bart BalkenendeAV '568.392.3414.61717 ptn
8Marnick LosAV '568.602.2813.38652 ptn
9Patrick van ZwedenAV '568.592.1310.24566 ptn
10Jesper van BerloADSV Dynamica25.652.2517.01442 ptn
600m10 deelnemer(s)
1Eede, Kevin Van denDuffel2.20.49min
2Gelderblom, Pelle Delta Sport2.24.30min
3Malcontent, Jordi RK HAV2.27.99min
4Jong, Jouke deAV '562.31.00min
5Balkenende, Bart AV '562.32.57min
6Los, Marnick AV '562.37.83min
7Huigh, Floris AV De Wielingen2.38.37min
8Zweden, Patrick vanAV '562.42.33min
9Ponnuthurai, Timo ADSV Dynamica2.42.48min
10Berlo, Jesper vanADSV Dynamica3.00.38min
Meisjes pupillen C
PlaatsNaamVereniging40mVerspringenBalwerpenptn
1Sofie Van de VeldeDuffel7.203.4713.691140 ptn
2Femke BunRK HAV7.693.0214.48967 ptn
3Simone WeijersAV '567.332.8411.66952 ptn
4Dafne Van DijckDuffel7.452.959.27904 ptn
5Caya MurreAV Scheldesport7.902.7714.78885 ptn
6Anouk ValkAV '567.802.9112.08884 ptn
7Jolijn EveleensAV '568.322.417.33601 ptn
8Tess de MendoncaDelta Sport8.742.229.85554 ptn
600m8 deelnemer(s)
1Velde, Sofie Van de Duffel2.19.19min
2Dijck, Dafne Van Duffel2.24.57min
3Murre, Caya AV Scheldesport2.28.80min
4Weijers, Simone AV '562.32.87min
5Eveleens, Jolijn AV '562.44.27min
6Bun, Femke RK HAV2.45.30min
7Mendonca, Tess deDelta Sport2.48.19min
8Valk, Anouk AV '563.16.52min
Jongens pupillen B
PlaatsNaamVereniging40mVerspringenBalwerpenptn
1Kris de KreekScheldesport7.293.4228.871323 ptn
2Finn de LengADSV Dynamica7.503.1923.241165 ptn
3JoŽl HillebrandDelta Sport7.423.0919.801115 ptn
4Melle MaasAV '567.263.0815.851086 ptn
5Dylan VinkRK HAV7.662.7622.001033 ptn
6Giovanni BoumanAV De Wielingen7.432.6618.781012 ptn
7Lars van LiereAV '567.772.6422.02989 ptn
8Franklin van AnrooyAV '568.152.7818.81907 ptn
9Jules HuismanAV'567.722.4514.57850 ptn
10Roel MinnaardAV '568.092.7614.57848 ptn
11Seppe BlommaertsDuffel8.262.6714.90807 ptn
12Arne SchotDelta Sport8.002.929.19796 ptn
13Timo MeyvischDuffel8.052.6510.23754 ptn
14Stijn van VoordeRK HAV8.112.2511.96697 ptn
15Luuk DijkersAV '568.122.419.50680 ptn
16Jochen MeyvischDuffel8.592.3114.02671 ptn
1000m16 deelnemer(s)
1Anrooy, Franklin vanAV '563.49.72min
2Kreek, Kris deScheldesport4.01.26min
3Meyvisch, Timo Duffel4.06.99min
4Schot, Arne Delta Sport4.07.35min
5Bouman, Giovanni AV De Wielingen4.12.81min
6Meyvisch, Jochen Duffel4.13.03min
7Maas, Melle AV '564.14.67min
8Vink, Dylan RK HAV4.14.94min
9Blommaerts, Seppe Duffel4.18.14min
10Hillebrand, JoŽl Delta Sport4.19.96min
11Leng, Finn deADSV Dynamica4.23.11min
12Dijkers, Luuk AV '564.24.31min
13Minnaard, Roel AV '564.40.57min
14Liere, Lars vanAV '564.55.45min
15Voorde, Stijn vanRK HAV5.00.41min
Meisjes pupillen B
PlaatsNaamVereniging40mVerspringenBalwerpenptn
1Luca MurreAV Scheldesport7.333.2616.651120 ptn
2Fieke de BrouwerRK HAV7.233.1216.091103 ptn
3Luka van DijkRK HAV7.443.2416.121086 ptn
4Mirthe van GastelDelta Sport7.513.3912.821047 ptn
5Nathalie van den EedeDuffel7.372.9815.761042 ptn
6Sarah van der VlietDelta Sport7.372.9615.251030 ptn
7Emma CuypersDuffel7.293.1412.111028 ptn
8Romy van DorsselaerRK HAV7.493.0513.42994 ptn
9Nele BlommaertsDuffel7.572.8516.01981 ptn
10Britt de MendoncaDelta Sport7.683.0213.95961 ptn
11Amber OreelAV '567.892.6915.61885 ptn
12Nele SteemansDuffel7.472.938.35876 ptn
13Anke WindelinckxDuffel7.572.829.63862 ptn
14Sanne van der WerffADSV Dynamica8.372.6514.82785 ptn
15Esther HillebrandADSV Dynamica8.322.8212.29784 ptn
16Mariska BouterseAV Scheldesport8.152.7510.76768 ptn
17Mette WagenvoortAV '567.932.608.58731 ptn
18Astrid van KleefADSV Dynamica8.992.537.44531 ptn
19Kim RaviaDelta Sport8.782.336.55497 ptn
1000m19 deelnemer(s)
1Eede, Nathalie van den Duffel3.52.07min
2Mendonca, Britt deDelta Sport4.04.96min
3Blommaerts, Nele Duffel4.11.67min
4Vliet, Sarah van derDelta Sport4.14.33min
5Brouwer, Fieke deRK HAV4.15.19min
6Cuypers, Emma Duffel4.16.69min
7Dorsselaer, Romy vanRK HAV4.23.44min
8Dijk, Luka vanRK HAV4.24.03min
9Windelinckx, Anke Duffel4.25.25min
10Steemans, Nele Duffel4.25.26min
11Hillebrand, Esther ADSV Dynamica4.27.43min
12Murre, Luca AV Scheldesport4.28.63min
13Gastel, Mirthe vanDelta Sport4.29.23min
14Wagenvoort, Mette AV '564.31.21min
15Werff, Sanne van derADSV Dynamica4.35.44min
16Oreel, Amber AV '564.43.54min
17Bouterse, Mariska AV Scheldesport4.46.89min
18Kleef, Astrid vanADSV Dynamica4.48.76min
19Ravia, Kim Delta Sport4.53.53min
Jongens pupillen A(1e jrs)
PlaatsNaamVereniging60mHoogspringenKogelstotenptn
1Siemen VanstreelsDuffel9.561.155.641384 ptn
2Tijs GelukDelta Sport10.151.156.891366 ptn
3Joshua de VriesAV Scheldesport9.661.056.201329 ptn
4Liam RuffDelta Sport9.911.204.311274 ptn
5Sven de VosDelta Sport10.111.105.581256 ptn
6Steven RoelseADSV Dynamica9.921.055.121218 ptn
7Niels ReijnhoutAV '5610.441.105.121178 ptn
8Randy RoelansRK HAV10.661.055.971166 ptn
9Tomas BakkerADSV Dynamica10.580.956.501136 ptn
10Sammy de JongAV '569.900.855.981131 ptn
11Hidde BolijnDelta Sport10.080.905.331098 ptn
12Nuno WestdorpAV '5610.520.955.111057 ptn
13Remco de BruijnRK HAV10.860.955.621044 ptn
14Yannick van BerloADSV Dynamica10.930.955.191007 ptn
15Wouter LeeftinkADSV Dynamica10.830.905.16981 ptn
16Thomas HuberDuffel10.490.903.88935 ptn
17Jan Willem MagnusAV '5611.440.904.73877 ptn
18Maurice FabryAV Scheldesport11.340.904.03837 ptn
19Jesse HamelinkAV '5612.750.904.95754 ptn
20Robin LeysenRK HAV11.930.953.23743 ptn
21Hobie TimmerAV '5611.810.80439 ptn
1000m21 deelnemer(s)
1Vos, Sven deDelta Sport3.41.77min
2Vanstreels, Siemen Duffel3.46.02min
3Roelse, Steven ADSV Dynamica3.50.33min
4Huber, Thomas Duffel3.54.32min
5Geluk, Tijs Delta Sport3.56.35min
6Westdorp, Nuno AV '564.08.08min
7Vries, Joshua deAV Scheldesport4.14.89min
8Bakker, Tomas ADSV Dynamica4.15.94min
9Ruff, Liam Delta Sport4.16.57min
10Berlo, Yannick vanADSV Dynamica4.21.82min
11Roelans, Randy RK HAV4.21.84min
12Magnus, Jan Willem AV '564.23.16min
13Leeftink, Wouter ADSV Dynamica4.26.50min
14Reijnhout, Niels AV '564.31.32min
15Fabry, Maurice AV Scheldesport4.32.55min
16Bruijn, Remco deRK HAV4.36.83min
17Leysen, Robin RK HAV4.37.98min
18Bolijn, Hidde Delta Sport4.42.91min
19Hamelink, Jesse AV '565.00.83min
20Timmer, Hobie AV '565.05.81min
Jongens pupillen A(2e jrs)
1000m16 deelnemer(s)
1Broeke, Tim van denADSV Dynamica3.22.44min
2Blommaerts, Toon Duffel3.27.31min
3Thomaes, Wouter AV De Wielingen3.29.04min
4Berg, Tom van deDelta Sport3.30.18min
5Murre, Dion AV Scheldesport3.32.26min
6Meyvisch, Pjotr Duffel3.35.90min
7Balkenende, Luuk AV '563.37.60min
8Gevaert, Joost AV '563.38.16min
9Bemden, Edwin vanDelta Sport3.43.11min
10Leestemaker, Wouter AV '563.51.51min
11Suij, Joris AV Scheldesport3.53.86min
12Klompe, Bas AV '563.57.94min
13Pluijlaar, Dion ADSV Dynamica4.03.56min
14Akuoko Maclean, Dwayn AV '564.17.78min
15Heijnen, Noah Delta Sport5.02.09min
PlaatsNaamVereniging60mHoogspringenKogelstotenptn
1Tom van de BergDelta Sport9.071.358.891803 ptn
2Wouter ThomaesAV De Wielingen9.531.357.881668 ptn
3Dwayn Akuoko MacleanAV '569.441.157.341506 ptn
4Edwin van BemdenDelta Sport9.241.107.091491 ptn
5Noah HeijnenDelta Sport9.041.155.651477 ptn
6Toon BlommaertsDuffel9.511.206.181463 ptn
7Wouter LeestemakerAV '569.501.206.131462 ptn
8Dion MurreAV Scheldesport9.661.206.531459 ptn
9Luuk BalkenendeAV '569.921.105.951309 ptn
10Tim van den BroekeADSV Dynamica9.841.056.301306 ptn
11Joost GevaertAV '569.961.105.701287 ptn
12Pjotr MeyvischDuffel9.771.105.191284 ptn
13Joris SuijAV Scheldesport10.311.205.261280 ptn
14David PonnuthuraiDynamica9.781.055.561270 ptn
15Bas KlompeAV '5610.541.055.761169 ptn
16Dion PluijlaarADSV Dynamica9.971.004.921161 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
PlaatsNaamVereniging60mHoogspringenKogelstotenptn
1Lies van DesselDuffel9.751.104.461236 ptn
2Emma van MourikDelta Sport9.811.005.431220 ptn
3Sanne NijsseAV '569.490.954.881200 ptn
4Wendel van MoortDelta Sport10.201.055.081174 ptn
5Maud van LiereDelta Sport9.811.004.701170 ptn
6Anouk SlabbekoornAV '5610.281.104.581164 ptn
7Krista LiplijnAV '5610.190.955.311117 ptn
8Valerie VollemanAV Scheldesport10.760.854.55911 ptn
9Annick GasselingADSV Dynamica11.000.953.34861 ptn
10Jo-Anne de MunckDelta Sport11.680.953.79816 ptn
11Emmy WesterweelAV '5612.100.953.93781 ptn
1000m11 deelnemer(s)
1Dessel, Lies van Duffel3.40.01min
2Mourik, Emma vanDelta Sport4.00.78min
3Volleman, Valerie AV Scheldesport4.04.99min
4Nijsse, Sanne AV '564.08.63min
5Moort, Wendel vanDelta Sport4.30.41min
6Liere, Maud vanDelta Sport4.31.56min
7Liplijn, Krista AV '564.55.24min
8Munck, Jo-Anne deDelta Sport4.57.31min
9Westerweel, Emmy AV '564.58.62min
10Gasseling, Annick ADSV Dynamica5.39.17min
Meisjes pupillen A(2e jrs)
1000m10 deelnemer(s)
1Leemans, Lisse Duffel3.24.16min
2Coussens, Anouck Duffel3.38.83min
3Eede, Julie Van den Duffel3.40.19min
4Gastel, Meike vanDelta Sport3.43.50min
5Pauwels, Sarah Duffel3.45.17min
6Wouters, Jennifer RK HAV3.54.71min
7Grutter, Marloes AV '564.04.08min
8Pieters, Doinne AV '564.04.98min
9Hugaerts, Ine Duffel4.11.84min
10Colpaert, Noortje AV '564.29.07min
PlaatsNaamVereniging60mHoogspringenKogelstotenptn
1Meike van GastelDelta Sport9.141.376.521677 ptn
2Jennifer WoutersRK HAV9.221.307.181646 ptn
3Lisse LeemansDuffel9.301.306.121569 ptn
4Ine HugaertsDuffel9.351.105.591381 ptn
5Noortje ColpaertAV '5610.361.155.761268 ptn
6Anouck CoussensDuffel10.221.005.761178 ptn
7Marloes GrutterAV '569.810.955.331177 ptn
8Doinne PietersAV '569.971.004.851156 ptn
9Julie Van den EedeDuffel10.061.054.491154 ptn
10Sarah PauwelsDuffel9.801.003.721099 ptn