18e WEA - Stadsloop



                   UITSLAGENLIJST - TEAM - BEDRIJVENLOOP
17-09-2013 21:42                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         WEA TRITEAM ZEELAND                                                   1:49:16
         270  Martijn de Kok                                                  2e      25:45   18,641     3:13 
         269  Adriaan van Keulen                                              4e      26:41   17,989     3:20 
         268  Leon Jacobse                                                   14e      28:19   16,951     3:32 
         267  Laurey vd Berge                                                16e      28:31   16,832     3:33 

    2         DE HULLU & CORNELIS A                                                 1:53:23
         209  Theo Rabout                                                    10e      27:46   17,287     3:28 
         208  Erik Goossen                                                   12e      28:02   17,122     3:30 
         207  Erik Cappon                                                    13e      28:12   17,021     3:31 
         206  Frederique Versluys                                            21e      29:23   16,336     3:40 

    3         JOIN2TRAIN FYSIOTH. ZLD 1                                             1:53:32
          47  Tim vd Broeke                                                   5e      27:02   17,756     3:22 
          46  Jethro                                                         15e      28:25   16,891     3:33 
          48  Ralph Wiesner                                                  17e      28:47   16,676     3:35 
          49  Anjolie Engels-Wisse                                           20e      29:18   16,382     3:39 

    4         PWG 2 BEDRIJFSVEILIGE KLEDING                                         1:54:38
         140  Tommy Staal                                                     1e      25:04   19,149     3:08 
         138  Alwin Vermeulen                                                 6e      27:13   17,636     3:24 
         139  Peter Limbergen                                                 9e      27:37   17,381     3:27 
         145  Renate de Wilde                                                74e      34:44   13,820     4:20 

    5         PWG 3 BEDRIJFSVEILIGE KLEDING                                         2:01:08
         146  Arjan Beije                                                     7e      27:14   17,625     3:24 
         148  Robbert Meeuwse                                                11e      27:53   17,215     3:29 
         147  Joél Aafjes                                                    36e      30:48   15,584     3:51 
         149  Jeannine Overveld                                              79e      35:13   13,630     4:24 

    6         EPZ 1                                                                 2:01:31
          27  Wouter van Caspel                                               3e      26:29   18,125     3:18 
          29  John Slabbekoorn                                               22e      29:41   16,171     3:42 
          28  Martin Pruijssers                                              34e      30:43   15,627     3:50 
          26  Bianca de Regt                                                 73e      34:38   13,859     4:19 

    7         DE SPORTVISSER 1                YERSEKE                               2:02:51
          22  Dennis Verschuure                                              25e      30:00   16,000     3:45 
          24  Chris Koole                                                    29e      30:16   15,859     3:47 
          25  Monique Verschuure                                             38e      30:52   15,551     3:51 
          23  Martijn Koole                                                  42e      31:43   15,134     3:57 

    8         JOIN2TRAIN FYSIOTH. ZLD 2                                             2:07:36
          57  Marianne de Kok                                                23e      29:50   16,089     3:43 
          50  Ivar vd Bos                                                    32e      30:30   15,738     3:48 
          55  Pascal Eltink                                                  53e      32:17   14,868     4:02 
          56  Anton Engels                                                   75e      34:59   13,721     4:22 

UITSLAGENLIJST - TEAM - BEDRIJVENLOOP 17-09-2013 21:42 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 DE HULLU & CORNELIS B 2:08:15 215 Edwin de Jaeger 19e 28:57 16,580 3:37 216 Hans van de Griendt 28e 30:11 15,903 3:46 217 Patrick de Boevere 39e 31:17 15,344 3:54 210 Marion Goossen 99e 37:50 12,687 4:43 10 PWG 4 BEDRIJFSVEILIGE KLEDING 2:09:01 150 Danny de Leeuw 24e 29:51 16,080 3:43 155 Michel Bekink 26e 30:03 15,973 3:45 156 Jan de Wilde 27e 30:05 15,956 3:45 157 Marieke Padmoes 112e 39:02 12,297 4:52 11 LOOPGROEP ZO1 2:09:12 59 Dennis Bootsgezel 30e 30:21 15,815 3:47 60 Erik de Kraker 35e 30:44 15,618 3:50 58 Sandra Joziasse 63e 34:02 14,104 4:15 65 Jurjen Swiers 64e 34:05 14,083 4:15 12 DE SPORTVISSER 2 YERSEKE 2:15:45 219 Peter Meeuwsen 40e 31:23 15,295 3:55 218 Kees de Rooij 44e 31:47 15,102 3:58 220 Peter Janse 57e 33:21 14,393 4:10 225 Annemarie Verschuure 116e 39:14 12,234 4:54 13 ZLM VERZEKERINGEN 2:16:26 170 Marius Besujien 18e 28:51 16,638 3:36 175 Emiel Flipse 31e 30:26 15,772 3:48 176 Albert Schrijver 51e 32:00 15,000 4:00 177 Wilma Oosterveld 165e 45:09 10,631 5:38 14 EPZ 2 2:18:18 31 John Overweel 41e 31:38 15,174 3:57 33 Remi Louwerse 43e 31:46 15,110 3:58 32 Peter de Lange 84e 36:41 13,085 4:35 30 Nathalie Slabbekoorn 104e 38:13 12,560 4:46 15 OSTREA LYCEUM 6 GOES 2:20:25 126 Sjoerd Kastelein 45e 31:50 15,079 3:58 127 Bart Balkenende 50e 31:59 15,008 3:59 129 Lieve van Vliet 105e 38:14 12,554 4:46 128 Thijs de Gijsel 107e 38:22 12,511 4:47 16 LOOPGROEP ZO2 2:20:28 67 Marjo Hamelink 61e 33:58 14,132 4:14 69 Edwin van Alphen 65e 34:06 14,076 4:15 68 Nick Paulusse 67e 34:15 14,015 4:16 66 Shirley de Graaff 101e 38:09 12,582 4:46
UITSLAGENLIJST - TEAM - BEDRIJVENLOOP 17-09-2013 21:42 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 17 OSTREA LYCEUM 5 GOES 2:22:24 119 Mark Sinke 46e 31:51 15,071 3:58 120 Gijs Schipper 48e 31:55 15,039 3:59 125 Roel Minnaard 100e 37:52 12,676 4:44 118 Viola Kuipers 128e 40:46 11,774 5:05 18 PWG 1 BEDRIJFSVEILIGE KLEDING 2:29:25 136 Ronald de Vlieger 55e 32:40 14,694 4:05 135 Hans Geus 80e 35:21 13,579 4:25 137 Marieke Nelis 113e 39:03 12,292 4:52 130 Rachid Guigui 141e 42:21 11,334 5:17 19 FITNESS FITAAL/KOOLE SPORT 2:30:00 70 Michel Labeur 72e 34:37 13,866 4:19 76 Christel Verbeek 77e 35:10 13,649 4:23 77 Robin van't Westeinde 91e 37:25 12,829 4:40 75 Fons Verbunt 144e 42:48 11,215 5:21 20 PWG 6 BEDRIJFSVEILIGE KLEDING 2:30:55 166 Berry Simonse 52e 32:01 14,992 4:00 168 Tim de Vlieger 95e 37:42 12,732 4:42 167 Mario de Vlieger 96e 37:46 12,710 4:43 169 Marielle Simonse 151e 43:26 11,051 5:25 21 OSTREA LYCEUM 4 GOES 2:33:05 100 Wijbrand Boonstra 33e 30:41 15,644 3:50 99 Patrick Rijk 58e 33:51 14,180 4:13 98 Kees vd Pol 134e 41:31 11,562 5:11 105 Gina Boonstra 171e 47:02 10,206 5:52 22 WATERSCHAP SCHELDESTROMEN 2:34:30 199 Arjen Griep 85e 36:47 13,049 4:35 200 Acronius Kramer 86e 36:49 13,038 4:36 205 Marlou Eckhart 121e 40:05 11,975 5:00 198 Walter Oomen 129e 40:49 11,760 5:06 23 CDA GOES 2:34:36 37 Gino Lamers 59e 33:52 14,173 4:14 35 Leen Moerland 92e 37:27 12,817 4:40 36 Cora Moerland 114e 39:12 12,245 4:54 34 Joost de Goffau 156e 44:05 10,888 5:30 24 OSTREA LYCEUM 1 GOES 2:35:00 80 Ruud Rijk 66e 34:14 14,021 4:16 78 Maarten Adema 78e 35:12 13,636 4:24 85 Femke Bijlsma 131e 40:53 11,741 5:06 79 Coen Raas 162e 44:41 10,742 5:35
UITSLAGENLIJST - TEAM - BEDRIJVENLOOP 17-09-2013 21:42 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 25 WEA GOES 2 GOES 2:36:09 258 Ramon vd Gruiter 70e 34:25 13,947 4:18 256 Xander Kentin 82e 35:34 13,496 4:26 255 Carolien Ganseman 135e 41:37 11,534 5:12 257 Ferdy Weemaes 161e 44:33 10,774 5:34 26 DIET.PRAKT. ILONA SONKE 2 2:37:33 117 Ilona Sonke 90e 37:20 12,857 4:40 110 Hedy van Eck 109e 38:39 12,419 4:49 116 Lenneke Rozendaal 126e 40:42 11,794 5:05 115 Eva Vierenhalm 130e 40:52 11,746 5:06 27 OSTREA LYCEUM 2 GOES 2:37:51 88 Thonie Bye 60e 33:54 14,159 4:14 86 Adjan Honkoop 108e 38:25 12,495 4:48 89 Petra Reintjes 136e 41:41 11,515 5:12 793 Floor van Lamoen 153e 43:51 10,946 5:28 28 MENS EN HOUDING 2:37:55 18 Judith Goetheer 102e 38:11 12,571 4:46 20 Bianca Davidse 103e 38:12 12,565 4:46 21 Muriel Hofman 125e 40:29 11,857 5:03 19 Karin Westhuis 132e 41:03 11,693 5:07 29 RONTGENAFDELING ADRZ GOES 2:38:14 41 Roely Prenger 81e 35:23 13,566 4:25 39 Remco Brandsma 94e 37:41 12,738 4:42 38 Rob Highet 110e 38:46 12,382 4:50 40 Nadia Wijkhuis 170e 46:24 10,345 5:48 30 DRV ACCOUNTANTS & ADVISEURS GOES 2:38:31 277 Pieter Poortvliet 37e 30:49 15,576 3:51 278 Kristian Aarnoutse 88e 37:05 12,944 4:38 276 Willeke Prevost 149e 43:18 11,085 5:24 275 Frank Houweling 172e 47:19 10,144 5:54 31 GEM. 3 SCHOUWEN-DUIVELAND 2:41:25 190 Paul van Tuil 62e 34:00 14,118 4:15 197 Rudi Ravia 68e 34:21 13,974 4:17 195 Peter Castel 142e 42:27 11,307 5:18 196 Rian de Jonge 183e 50:37 9,483 6:19 32 LOOPGROEP FYSIOKAPELLE 2 2:41:41 280 Gerwin Zondervan 76e 35:09 13,656 4:23 286 Alfred Sturm 115e 39:13 12,240 4:54 285 Marjolein Mol 150e 43:20 11,077 5:25 279 Wilma Everdsdijk 155e 43:59 10,913 5:29
UITSLAGENLIJST - TEAM - BEDRIJVENLOOP 17-09-2013 21:42 Pag: 5 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 33 PWG 5 BEDRIJFSVEILIGE KLEDING 2:43:48 160 Mia Eversdijk 106e 38:17 12,538 4:47 158 Jantien vd Dries 111e 38:53 12,345 4:51 165 Wendy Vermeulen 140e 42:19 11,343 5:17 159 Ingrid Rijk 157e 44:19 10,831 5:32 34 LOOPGROEP FYSIOKAPELLE 1 2:44:51 289 Huibert Pietjouw 118e 39:43 12,086 4:57 290 Henk Boudewijn 123e 40:14 11,930 5:01 288 Anita Lukassa 124e 40:25 11,876 5:03 287 Rien Quist 159e 44:29 10,791 5:33 35 WISSE BV 2:47:04 44 Marcel 56e 33:07 14,494 4:08 45 Wisse 87e 36:50 13,032 4:36 42 Martijn 169e 45:38 10,519 5:42 43 Natascha 184e 51:29 9,323 6:26 36 GEM. 2 SCHOUWEN-DUIVELAND 2:47:10 188 Johan Walpot 69e 34:22 13,967 4:17 187 Jasper vd Berg 71e 34:31 13,906 4:18 186 Janny de Jonge 176e 47:41 10,066 5:57 189 Nicolette Graver 182e 50:36 9,486 6:19 37 OBS MOOLHOEK KAPELLE 2:48:36 239 Ivo Flipse 83e 36:17 13,229 4:32 240 Marjan de Graaf 152e 43:40 10,992 5:27 246 Chantal Kentin 154e 43:56 10,926 5:29 245 Emma de Koeijer 163e 44:43 10,734 5:35 38 DIET.PRAKT. ILONA SONKE 1 2:48:39 109 Veronique Geijs 122e 40:08 11,960 5:01 107 Corina Mackloet 137e 41:42 11,511 5:12 106 Hennie Sheilds 138e 41:46 11,492 5:13 108 Simone Nieuwenhuize 164e 45:03 10,655 5:37 39 TIMESAVERS 1 GOES 2:50:45 5 Jeroen van Zee 47e 31:52 15,063 3:59 3 Daniel Jansen 120e 39:54 12,030 4:59 2 Annemarie van de Velde 158e 44:23 10,815 5:32 4 Marco Steketee 186e 54:36 8,791 6:49 40 TIMESAVERS 2 GOES 2:51:36 7 Arno van Bliek 117e 39:41 12,096 4:57 8 Bram Boone 145e 43:08 11,128 5:23 9 Jan Looij 146e 43:10 11,120 5:23 6 Gerry Trimpe 168e 45:37 10,522 5:42
UITSLAGENLIJST - TEAM - BEDRIJVENLOOP 17-09-2013 21:42 Pag: 6 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 41 GEM. 1 SCHOUWEN-DUIVELAND 2:52:03 178 Co de Feijter 54e 32:38 14,709 4:04 180 Harry Davidse 148e 43:17 11,090 5:24 185 Ingrid Hildenbrant 177e 47:42 10,063 5:57 179 Cor Dekker 179e 48:26 9,911 6:03 42 TIMESAVERS 4 GOES 2:59:48 17 Peter de Regt 139e 42:04 11,410 5:15 14 Maaike Nieuwenhuijze 160e 44:31 10,782 5:33 16 Eddy de Waal 167e 45:29 10,553 5:41 15 Marcel Steenbakker 178e 47:44 10,056 5:58 43 TIMESAVERS 3 GOES 3:05:37 10 Marloes Rijk 89e 37:10 12,915 4:38 12 Piet Kooman 174e 47:30 10,105 5:56 13 Tevfik Gus 175e 47:31 10,102 5:56 11 Loc Truong 185e 53:26 8,983 6:40 WEA GOES 1 GOES DNF 250 Wim van Sparrentak 8e (27:26) 17,497 3:25 249 Robbert Vleugel 49e (31:57) 15,023 3:59 247 Tanita van Belzen 93e (37:28) 12,811 4:41 RABOBANK OOSTERSCH. 1 DNF 229 Ronald vd Swaluw 97e (37:48) 12,698 4:43 228 Robert van Noord 98e (37:49) 12,693 4:43 226 Fauve Kuijpers 133e (41:17) 11,627 5:09 RABOBANK OOSTERSCH. 2 DNF 237 Ferdy van Giesen 119e (39:52) 12,040 4:59 236 Tenno van Noord 166e (45:19) 10,592 5:39 235 Kim vd Broeke 173e (47:22) 10,134 5:55 OSTREA LYCEUM 3 GOES DNF 90 Lars Steenbakker 127e (40:44) 11,784 5:05 96 Damian van Gastel 180e (48:36) 9,877 6:04 95 Sibbe Schipper 181e (49:04) 9,783 6:08 WEA GOES 3 GOES DNF 266 Tom Weemaes 143e (42:39) 11,254 5:19 260 Anneloes Jeremiasse 147e (43:12) 11,111 5:24 UITSLAGENLIJST - WEA LOOP - 17-09-2013 22:06 Pag: 1 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 267 Laurey vd Berge WEA Triteam Zeeland 16e Team 28:31 16,832 3:33 2 49 Anjolie Engels-Wisse Join2Train Fysioth. 20e Team 29:18 16,382 3:39 3 206 Frederique Versluys De Hullu & Cornelis 21e Team 29:23 16,336 3:40 4 57 Marianne de Kok Join2Train Fysioth. 23e Team 29:50 16,089 3:43 5 25 Monique Verschuure De Sportvisser 1 38e Team 30:52 15,551 3:51 6 67 Marjo Hamelink Loopgroep ZO2 61e Team 33:58 14,132 4:14 7 58 Sandra Joziasse Loopgroep ZO1 63e Team 34:02 14,104 4:15 8 770 Gertrud van Noorden 1e Vrouw 34:09 14,056 4:16 9 26 Bianca de Regt EPZ 1 73e Team 34:38 13,859 4:19 10 145 Renate de Wilde PWG 2 Bedrijfsveilig 74e Team 34:44 13,820 4:20 11 705 Lindy van Anrooij 2e Vrouw 34:47 13,800 4:20 12 76 Christel Verbeek Fitness Fitaal/Koole 77e Team 35:10 13,649 4:23 13 149 Jeannine Overveld PWG 3 Bedrijfsveilig 79e Team 35:13 13,630 4:24 14 41 Roely Prenger Rontgenafdeling ADRZ 81e Team 35:23 13,566 4:25 15 10 Marloes Rijk Timesavers 3 89e Team 37:10 12,915 4:38 16 651 Denise van Weelden Rotterdam 3e Vrouw 37:11 12,909 4:38 17 117 Ilona Sonke Diet.prakt. Ilona So 90e Team 37:20 12,857 4:40 18 247 Tanita van Belzen WEA Goes 1 93e Team 37:28 12,811 4:41 19 210 Marion Goossen De Hullu & Cornelis 99e Team 37:50 12,687 4:43 20 66 Shirley de Graaff Loopgroep ZO2 101e Team 38:09 12,582 4:46 21 18 Judith Goetheer Mens en houding 102e Team 38:11 12,571 4:46 22 20 Bianca Davidse Mens en houding 103e Team 38:12 12,565 4:46 23 30 Nathalie Slabbekoorn EPZ 2 104e Team 38:13 12,560 4:46 24 129 Lieve van Vliet Ostrea Lyceum 6 105e Team 38:14 12,554 4:46 25 160 Mia Eversdijk PWG 5 Bedrijfsveilig 106e Team 38:17 12,538 4:47 26 691 Evelien Capello 's-Heerenhoek 4e Vrouw 38:24 12,500 4:48 27 110 Hedy van Eck Diet.prakt. Ilona So 109e Team 38:39 12,419 4:49 28 158 Jantien vd Dries PWG 5 Bedrijfsveilig 111e Team 38:53 12,345 4:51 29 157 Marieke Padmoes PWG 4 Bedrijfsveilig 112e Team 39:02 12,297 4:52 30 137 Marieke Nelis PWG 1 Bedrijfsveilig 113e Team 39:03 12,292 4:52 31 36 Cora Moerland CDA 114e Team 39:12 12,245 4:54 32 225 Annemarie Verschuure De Sportvisser 2 116e Team 39:14 12,234 4:54 33 761 Lisette de Jong 5e Vrouw 39:42 12,091 4:57 34 205 Marlou Eckhart Waterschap Scheldest 121e Team 40:05 11,975 5:00 35 109 Veronique Geijs Diet.prakt. Ilona So 122e Team 40:08 11,960 5:01 36 288 Anita Lukassa Loopgroep FysioKapel 124e Team 40:25 11,876 5:03 37 21 Muriel Hofman Mens en houding 125e Team 40:29 11,857 5:03 38 116 Lenneke Rozendaal Diet.prakt. Ilona So 126e Team 40:42 11,794 5:05 39 118 Viola Kuipers Ostrea Lyceum 5 128e Team 40:46 11,774 5:05 40 115 Eva Vierenhalm Diet.prakt. Ilona So 130e Team 40:52 11,746 5:06 41 85 Femke Bijlsma Ostrea Lyceum 1 131e Team 40:53 11,741 5:06 42 766 Rianne Kok 6e Vrouw 40:55 11,731 5:06 43 19 Karin Westhuis Mens en houding 132e Team 41:03 11,693 5:07 44 226 Fauve Kuijpers Rabobank Oostersch. 133e Team 41:17 11,627 5:09 45 255 Carolien Ganseman WEA Goes 2 135e Team 41:37 11,534 5:12 46 89 Petra Reintjes Ostrea Lyceum 2 136e Team 41:41 11,515 5:12 47 107 Corina Mackloet Diet.prakt. Ilona So 137e Team 41:42 11,511 5:12 48 106 Hennie Sheilds Diet.prakt. Ilona So 138e Team 41:46 11,492 5:13 49 749 Maartje Kastelein 7e Vrouw 42:03 11,415 5:15 50 673 Hester Kraaijeveld 8e Vrouw 42:10 11,383 5:16
UITSLAGENLIJST - WEA LOOP - 17-09-2013 22:06 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 165 Wendy Vermeulen PWG 5 Bedrijfsveilig 140e Team 42:19 11,343 5:17 52 260 Anneloes Jeremiasse WEA Goes 3 147e Team 43:12 11,111 5:24 53 276 Willeke Prevost DRV Accountants & Ad 149e Team 43:18 11,085 5:24 54 285 Marjolein Mol Loopgroep FysioKapel 150e Team 43:20 11,077 5:25 55 169 Marielle Simonse PWG 6 Bedrijfsveilig 151e Team 43:26 11,051 5:25 56 671 Ilse Claassen 9e Vrouw 43:31 11,030 5:26 57 240 Marjan de Graaf OBS Moolhoek 152e Team 43:40 10,992 5:27 58 670 Marijana Pajovic 10e Vrouw 43:44 10,976 5:28 59 246 Chantal Kentin OBS Moolhoek 154e Team 43:56 10,926 5:29 60 279 Wilma Everdsdijk Loopgroep FysioKapel 155e Team 43:59 10,913 5:29 61 752 Jolanda Burgs 11e Vrouw 44:17 10,839 5:32 62 772 Corien van Eekelen 12e Vrouw 44:18 10,835 5:32 63 159 Ingrid Rijk PWG 5 Bedrijfsveilig 157e Team 44:19 10,831 5:32 64 722 Wendy de Vos Heinkenszand 13e Vrouw 44:20 10,827 5:32 65 731 Nicole Sturm 14e Vrouw 44:21 10,823 5:32 66 2 Annemarie van de Velde Timesavers 1 158e Team 44:23 10,815 5:32 67 14 Maaike Nieuwenhuijze Timesavers 4 160e Team 44:31 10,782 5:33 68 245 Emma de Koeijer OBS Moolhoek 163e Team 44:43 10,734 5:35 69 716 Margo van 't Westeinde 15e Vrouw 45:02 10,659 5:37 70 108 Simone Nieuwenhuize Diet.prakt. Ilona So 164e Team 45:03 10,655 5:37 71 177 Wilma Oosterveld ZLM verzekeringen 165e Team 45:09 10,631 5:38 72 259 Pauline van Belzen WEA Goes 3 16e Vrouw 45:28 10,557 5:41 73 6 Gerry Trimpe Timesavers 2 168e Team 45:37 10,522 5:42 74 689 Chantal Davidse 17e Vrouw 45:47 10,484 5:43 75 778 Carin Sturm 18e Vrouw 45:56 10,450 5:44 76 678 Wendy Rijk 19e Vrouw 46:16 10,375 5:47 77 40 Nadia Wijkhuis Rontgenafdeling ADRZ 170e Team 46:24 10,345 5:48 78 105 Gina Boonstra Ostrea Lyceum 4 171e Team 47:02 10,206 5:52 79 723 Yvonne Houweling 20e Vrouw 47:15 10,159 5:54 80 771 Kim Ventevogel 21e Vrouw 47:20 10,141 5:55 81 235 Kim vd Broeke Rabobank Oostersch. 173e Team 47:22 10,134 5:55 82 717 Anouk Emonts 22e Vrouw 47:35 10,088 5:56 83 707 Inger van Boven 23e Vrouw 47:37 10,081 5:57 84 186 Janny de Jonge Gem. 2 Schouwen-Duiv 176e Team 47:41 10,066 5:57 85 185 Ingrid Hildenbrant Gem. 1 Schouwen-Duiv 177e Team 47:42 10,063 5:57 86 677 Steffanie Meijer 24e Vrouw 47:43 10,059 5:57 87 189 Nicolette Graver Gem. 2 Schouwen-Duiv 182e Team 50:36 9,486 6:19 88 196 Rian de Jonge Gem. 3 Schouwen-Duiv 183e Team 50:37 9,483 6:19 89 744 Natalie Pies 25e Vrouw 51:20 9,351 6:25 90 43 Natascha Wisse bv 184e Team 51:29 9,323 6:26 91 728 Dorotha Versprille 26e Vrouw 56:38 8,476 7:04 92 727 Tamara Uitterhoeve 27e Vrouw 57:16 8,382 7:09 UITSLAGENLIJST - WEA LOOP - 17-09-2013 21:43 Pag: 1 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 140 Tommy Staal PWG 2 Bedrijfsveilig 1e Team 25:04 19,149 3:08 2 270 Martijn de Kok WEA Triteam Zeeland 2e Team 25:45 18,641 3:13 3 27 Wouter van Caspel EPZ 1 3e Team 26:29 18,125 3:18 4 269 Adriaan van Keulen WEA Triteam Zeeland 4e Team 26:41 17,989 3:20 5 47 Tim vd Broeke Join2Train Fysioth. 5e Team 27:02 17,756 3:22 6 709 Ruden Grim 1e Man 27:11 17,658 3:23 7 138 Alwin Vermeulen PWG 2 Bedrijfsveilig 6e Team 27:13 17,636 3:24 8 146 Arjan Beije PWG 3 Bedrijfsveilig 7e Team 27:14 17,625 3:24 9 706 Maarten Harthoorn Kapelle 2e Man 27:20 17,561 3:25 10 250 Wim van Sparrentak WEA Goes 1 8e Team 27:26 17,497 3:25 11 139 Peter Limbergen PWG 2 Bedrijfsveilig 9e Team 27:37 17,381 3:27 12 209 Theo Rabout De Hullu & Cornelis 10e Team 27:46 17,287 3:28 13 148 Robbert Meeuwse PWG 3 Bedrijfsveilig 11e Team 27:53 17,215 3:29 14 208 Erik Goossen De Hullu & Cornelis 12e Team 28:02 17,122 3:30 15 207 Erik Cappon De Hullu & Cornelis 13e Team 28:12 17,021 3:31 16 268 Leon Jacobse WEA Triteam Zeeland 14e Team 28:19 16,951 3:32 17 46 Jethro Join2Train Fysioth. 15e Team 28:25 16,891 3:33 18 698 Arjo Verhage 3e Man 28:26 16,882 3:33 19 48 Ralph Wiesner Join2Train Fysioth. 17e Team 28:47 16,676 3:35 20 170 Marius Besujien ZLM verzekeringen 18e Team 28:51 16,638 3:36 21 215 Edwin de Jaeger De Hullu & Cornelis 19e Team 28:57 16,580 3:37 22 735 Yam Sinke 4e Man 29:08 16,476 3:38 23 687 Gerben van der Bliek 5e Man 29:21 16,354 3:40 24 29 John Slabbekoorn EPZ 1 22e Team 29:41 16,171 3:42 25 779 Bas de Nooijer 6e Man 29:47 16,116 3:43 26 150 Danny de Leeuw PWG 4 Bedrijfsveilig 24e Team 29:51 16,080 3:43 27 22 Dennis Verschuure De Sportvisser 1 25e Team 30:00 16,000 3:45 28 155 Michel Bekink PWG 4 Bedrijfsveilig 26e Team 30:03 15,973 3:45 29 156 Jan de Wilde PWG 4 Bedrijfsveilig 27e Team 30:05 15,956 3:45 30 216 Hans van de Griendt De Hullu & Cornelis 28e Team 30:11 15,903 3:46 31 24 Chris Koole De Sportvisser 1 29e Team 30:16 15,859 3:47 32 726 Jeroen Janse 7e Man 30:20 15,824 3:47 33 59 Dennis Bootsgezel Loopgroep ZO1 30e Team 30:21 15,815 3:47 34 175 Emiel Flipse ZLM verzekeringen 31e Team 30:26 15,772 3:48 35 50 Ivar vd Bos Join2Train Fysioth. 32e Team 30:30 15,738 3:48 36 100 Wijbrand Boonstra Ostrea Lyceum 4 33e Team 30:41 15,644 3:50 37 28 Martin Pruijssers EPZ 1 34e Team 30:43 15,627 3:50 38 60 Erik de Kraker Loopgroep ZO1 35e Team 30:44 15,618 3:50 39 147 Joél Aafjes PWG 3 Bedrijfsveilig 36e Team 30:48 15,584 3:51 40 277 Pieter Poortvliet DRV Accountants & Ad 37e Team 30:49 15,576 3:51 41 714 Dennis Heilbron 8e Man 30:51 15,559 3:51 42 768 Marcel Moerland 9e Man 30:58 15,501 3:52 43 788 Jan Kaas 10e Man 30:59 15,492 3:52 44 785 Harry Oostdijk 11e Man 31:09 15,409 3:53 45 692 Maurice Jacobse 12e Man 31:13 15,376 3:54 46 217 Patrick de Boevere De Hullu & Cornelis 39e Team 31:17 15,344 3:54 47 219 Peter Meeuwsen De Sportvisser 2 40e Team 31:23 15,295 3:55 48 31 John Overweel EPZ 2 41e Team 31:38 15,174 3:57 49 23 Martijn Koole De Sportvisser 1 42e Team 31:43 15,134 3:57 50 33 Remi Louwerse EPZ 2 43e Team 31:46 15,110 3:58
UITSLAGENLIJST - WEA LOOP - 17-09-2013 21:43 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 218 Kees de Rooij De Sportvisser 2 44e Team 31:47 15,102 3:58 52 126 Sjoerd Kastelein Ostrea Lyceum 6 45e Team 31:50 15,079 3:58 53 119 Mark Sinke Ostrea Lyceum 5 46e Team 31:51 15,071 3:58 54 5 Jeroen van Zee Timesavers 1 47e Team 31:52 15,063 3:59 55 120 Gijs Schipper Ostrea Lyceum 5 48e Team 31:55 15,039 3:59 56 249 Robbert Vleugel WEA Goes 1 49e Team 31:57 15,023 3:59 57 748 Remie Openeer 13e Man 31:58 15,016 3:59 58 127 Bart Balkenende Ostrea Lyceum 6 50e Team 31:59 15,008 3:59 59 176 Albert Schrijver ZLM verzekeringen 51e Team 32:00 15,000 4:00 60 166 Berry Simonse PWG 6 Bedrijfsveilig 52e Team 32:01 14,992 4:00 61 741 Arjan Boot 14e Man 32:04 14,969 4:00 62 787 Souverein vd Gaag 15e Man 32:11 14,915 4:01 63 694 Dick Saarloos 16e Man 32:12 14,907 4:01 64 732 Johan Spijk 17e Man 32:16 14,876 4:02 65 55 Pascal Eltink Join2Train Fysioth. 53e Team 32:17 14,868 4:02 66 776 Ruben Tissink 18e Man 32:31 14,762 4:03 67 178 Co de Feijter Gem. 1 Schouwen-Duiv 54e Team 32:38 14,709 4:04 68 136 Ronald de Vlieger PWG 1 Bedrijfsveilig 55e Team 32:40 14,694 4:05 69 762 Jan Willem Meeuwse 19e Man 32:49 14,627 4:06 70 700 Jeroen Boonman 20e Man 33:01 14,538 4:07 71 736 David van Vliet 21e Man 33:05 14,509 4:08 72 44 Marcel Wisse bv 56e Team 33:07 14,494 4:08 73 773 Peter Groenenberg 22e Man 33:19 14,407 4:09 74 220 Peter Janse De Sportvisser 2 57e Team 33:21 14,393 4:10 75 733 Reinier Spijk 23e Man 33:37 14,279 4:12 76 99 Patrick Rijk Ostrea Lyceum 4 58e Team 33:51 14,180 4:13 77 37 Gino Lamers CDA 59e Team 33:52 14,173 4:14 78 88 Thonie Bye Ostrea Lyceum 2 60e Team 33:54 14,159 4:14 79 680 Johan Fredriks 24e Man 33:56 14,145 4:14 80 738 Bas Hüsstege 25e Man 33:57 14,138 4:14 81 718 L Bostelaar 26e Man 33:58 14,132 4:14 82 190 Paul van Tuil Gem. 3 Schouwen-Duiv 62e Team 34:00 14,118 4:15 83 791 Ruud Fredriks 27e Man 34:01 14,111 4:15 84 65 Jurjen Swiers Loopgroep ZO1 64e Team 34:05 14,083 4:15 85 69 Edwin van Alphen Loopgroep ZO2 65e Team 34:06 14,076 4:15 86 769 Dominique Verlinde 28e Man 34:13 14,028 4:16 87 80 Ruud Rijk Ostrea Lyceum 1 66e Team 34:14 14,021 4:16 88 68 Nick Paulusse Loopgroep ZO2 67e Team 34:15 14,015 4:16 89 197 Rudi Ravia Gem. 3 Schouwen-Duiv 68e Team 34:21 13,974 4:17 90 188 Johan Walpot Gem. 2 Schouwen-Duiv 69e Team 34:22 13,967 4:17 91 258 Ramon vd Gruiter WEA Goes 2 70e Team 34:25 13,947 4:18 92 187 Jasper vd Berg Gem. 2 Schouwen-Duiv 71e Team 34:31 13,906 4:18 93 70 Michel Labeur Fitness Fitaal/Koole 72e Team 34:37 13,866 4:19 94 790 Marius Boonman 29e Man 34:48 13,793 4:21 95 739 Niek de Punder 30e Man 34:49 13,787 4:21 96 265 Jan Willem Poortvliet WEA Goes 3 31e Man 34:51 13,773 4:21 97 740 Johan Schouls 32e Man 34:53 13,760 4:21 98 697 Wim Roose 33e Man 34:54 13,754 4:21 99 56 Anton Engels Join2Train Fysioth. 75e Team 34:59 13,721 4:22 100 745 Arco vd Berge 34e Man 35:06 13,675 4:23
UITSLAGENLIJST - WEA LOOP - 17-09-2013 21:43 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 101 280 Gerwin Zondervan Loopgroep FysioKapel 76e Team 35:09 13,656 4:23 102 78 Maarten Adema Ostrea Lyceum 1 78e Team 35:12 13,636 4:24 103 135 Hans Geus PWG 1 Bedrijfsveilig 80e Team 35:21 13,579 4:25 104 666 Jos Put 35e Man 35:25 13,553 4:25 105 753 Jorick de Vries 36e Man 35:27 13,540 4:25 106 256 Xander Kentin WEA Goes 2 82e Team 35:34 13,496 4:26 107 786 Jeroen Oostdijk 37e Man 35:37 13,477 4:27 108 792 Jan de Jager 38e Man 35:47 13,414 4:28 109 663 Mike van der Vegt 39e Man 35:48 13,408 4:28 110 746 Bert Joosten 40e Man 35:55 13,364 4:29 111 675 Marnix Willems 41e Man 36:07 13,290 4:30 112 755 Siem Wigman 42e Man 36:09 13,278 4:31 113 239 Ivo Flipse OBS Moolhoek 83e Team 36:17 13,229 4:32 114 759 Rob van Dijk 43e Man 36:25 13,181 4:33 115 764 Peter Jobse 44e Man 36:26 13,175 4:33 116 763 Laurens Jobse 45e Man 36:27 13,169 4:33 117 32 Peter de Lange EPZ 2 84e Team 36:41 13,085 4:35 118 703 Giel Jan Looy 46e Man 36:45 13,061 4:35 119 199 Arjen Griep Waterschap Scheldest 85e Team 36:47 13,049 4:35 120 200 Acronius Kramer Waterschap Scheldest 86e Team 36:49 13,038 4:36 121 45 Wisse Wisse bv 87e Team 36:50 13,032 4:36 122 278 Kristian Aarnoutse DRV Accountants & Ad 88e Team 37:05 12,944 4:38 123 683 Boudewijn van Ouwerkerk 47e Man 37:08 12,926 4:38 124 729 Gertjan Bakker 48e Man 37:17 12,874 4:39 125 77 Robin van't Westeinde Fitness Fitaal/Koole 91e Team 37:25 12,829 4:40 126 35 Leen Moerland CDA 92e Team 37:27 12,817 4:40 127 783 Chris Koppejan 49e Man 37:30 12,800 4:41 128 39 Remco Brandsma Rontgenafdeling ADRZ 94e Team 37:41 12,738 4:42 129 168 Tim de Vlieger PWG 6 Bedrijfsveilig 95e Team 37:42 12,732 4:42 130 777 Joost Boonman 50e Man 37:45 12,715 4:43 131 167 Mario de Vlieger PWG 6 Bedrijfsveilig 96e Team 37:46 12,710 4:43 132 229 Ronald vd Swaluw Rabobank Oostersch. 97e Team 37:48 12,698 4:43 133 228 Robert van Noord Rabobank Oostersch. 98e Team 37:49 12,693 4:43 134 125 Roel Minnaard Ostrea Lyceum 5 100e Team 37:52 12,676 4:44 135 742 André Minnaard 51e Man 37:56 12,654 4:44 136 743 Christian Jobse 52e Man 38:15 12,549 4:46 137 128 Thijs de Gijsel Ostrea Lyceum 6 107e Team 38:22 12,511 4:47 138 86 Adjan Honkoop Ostrea Lyceum 2 108e Team 38:25 12,495 4:48 139 781 Ivo Krijnsen 53e Man 38:26 12,489 4:48 140 693 Rinus Joosse 54e Man 38:27 12,484 4:48 141 710 Jaap Oele 55e Man 38:30 12,468 4:48 142 652 Wouter Lokerse Rotterdam 56e Man 38:34 12,446 4:49 143 654 Hans van Dalen Yerseke 57e Man 38:36 12,435 4:49 144 695 Mart-Jan Delzenne Krabbendijke 58e Man 38:44 12,392 4:50 145 38 Rob Highet Rontgenafdeling ADRZ 110e Team 38:46 12,382 4:50 146 711 Henk Sandee 59e Man 38:47 12,376 4:50 147 765 Arno van Horssen 60e Man 38:50 12,361 4:51 148 158 Jantien vd Dries PWG 5 Bedrijfsveilig 111e Team 38:53 12,345 4:51 149 668 Marc Veenhoven 61e Man 39:07 12,271 4:53 150 684 Jo-Annes de Bat 62e Man 39:10 12,255 4:53
UITSLAGENLIJST - WEA LOOP - 17-09-2013 21:43 Pag: 4 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 151 286 Alfred Sturm Loopgroep FysioKapel 115e Team 39:13 12,240 4:54 152 780 Jan-Kees de Meester 63e Man 39:22 12,193 4:55 153 667 Alex de Jong 64e Man 39:25 12,178 4:55 154 789 Wim Govers 65e Man 39:31 12,147 4:56 155 7 Arno van Bliek Timesavers 2 117e Team 39:41 12,096 4:57 156 289 Huibert Pietjouw Loopgroep FysioKapel 118e Team 39:43 12,086 4:57 157 760 Jonathan Duinkerke 66e Man 39:49 12,055 4:58 158 681 Remco van de Waart 67e Man 39:51 12,045 4:58 159 237 Ferdy van Giesen Rabobank Oostersch. 119e Team 39:52 12,040 4:59 160 3 Daniel Jansen Timesavers 1 120e Team 39:54 12,030 4:59 161 290 Henk Boudewijn Loopgroep FysioKapel 123e Team 40:14 11,930 5:01 162 708 Jouri vd Broeke 68e Man 40:31 11,847 5:03 163 734 Jan van Schagen 69e Man 40:37 11,818 5:04 164 90 Lars Steenbakker Ostrea Lyceum 3 127e Team 40:44 11,784 5:05 165 737 Perry Kentin 70e Man 40:47 11,770 5:05 166 774 Piet Verwijs 71e Man 40:48 11,765 5:06 167 198 Walter Oomen Waterschap Scheldest 129e Team 40:49 11,760 5:06 168 699 Marius Leendertse 72e Man 40:51 11,750 5:06 169 674 Jan Wiedenhoff 73e Man 41:06 11,679 5:08 170 702 Laurens Anthonise 74e Man 41:16 11,632 5:09 171 754 Koen Hamelijnck 75e Man 41:24 11,594 5:10 172 98 Kees vd Pol Ostrea Lyceum 4 134e Team 41:31 11,562 5:11 173 690 Gerard Flikweert 76e Man 41:32 11,557 5:11 174 758 Menno Weber 77e Man 41:55 11,451 5:14 175 719 S Geensen 78e Man 41:57 11,442 5:14 176 17 Peter de Regt Timesavers 4 139e Team 42:04 11,410 5:15 177 676 Stanley Bernardus 79e Man 42:10 11,383 5:16 178 130 Rachid Guigui PWG 1 Bedrijfsveilig 141e Team 42:21 11,334 5:17 179 195 Peter Castel Gem. 3 Schouwen-Duiv 142e Team 42:27 11,307 5:18 180 266 Tom Weemaes WEA Goes 3 143e Team 42:39 11,254 5:19 181 75 Fons Verbunt Fitness Fitaal/Koole 144e Team 42:48 11,215 5:21 182 688 David Cijvat 80e Man 42:58 11,171 5:22 183 8 Bram Boone Timesavers 2 145e Team 43:08 11,128 5:23 184 9 Jan Looij Timesavers 2 146e Team 43:10 11,120 5:23 185 713 Hans Pluijlaar 81e Man 43:13 11,107 5:24 186 180 Harry Davidse Gem. 1 Schouwen-Duiv 148e Team 43:17 11,090 5:24 187 756 Joost Sprinkhuizen 82e Man 43:21 11,073 5:25 188 672 Martin van Gilst 83e Man 43:31 11,030 5:26 189 701 Justin Verrijzer 84e Man 43:45 10,971 5:28 190 793 Floor van Lamoen Ostrea Lyceum 2 153e Team 43:51 10,946 5:28 191 34 Joost de Goffau CDA 156e Team 44:05 10,888 5:30 192 767 Peter Neels 85e Man 44:15 10,847 5:31 193 757 Bernard Ruysink 86e Man 44:16 10,843 5:32 194 656 Rob Keurhorst 87e Man 44:25 10,807 5:33 195 696 Jan Roose 88e Man 44:28 10,795 5:33 196 287 Rien Quist Loopgroep FysioKapel 159e Team 44:29 10,791 5:33 197 257 Ferdy Weemaes WEA Goes 2 161e Team 44:33 10,774 5:34 198 79 Coen Raas Ostrea Lyceum 1 162e Team 44:41 10,742 5:35 199 782 Kees Verburg 89e Man 45:01 10,663 5:37 200 775 Wibo Lievense 90e Man 45:05 10,647 5:38
UITSLAGENLIJST - WEA LOOP - 17-09-2013 21:43 Pag: 5 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 201 236 Tenno van Noord Rabobank Oostersch. 166e Team 45:19 10,592 5:39 202 16 Eddy de Waal Timesavers 4 167e Team 45:29 10,553 5:41 203 655 Paul Hartendorp 91e Man 45:36 10,526 5:42 204 42 Martijn Wisse bv 169e Team 45:38 10,519 5:42 205 730 Hans de Bie 92e Man 46:11 10,393 5:46 206 750 Rens Baaijens 93e Man 46:49 10,253 5:51 207 275 Frank Houweling DRV Accountants & Ad 172e Team 47:19 10,144 5:54 208 12 Piet Kooman Timesavers 3 174e Team 47:30 10,105 5:56 209 13 Tevfik Gus Timesavers 3 175e Team 47:31 10,102 5:56 210 15 Marcel Steenbakker Timesavers 4 178e Team 47:44 10,056 5:58 211 784 Hans Bal 94e Man 47:59 10,003 5:59 212 179 Cor Dekker Gem. 1 Schouwen-Duiv 179e Team 48:26 9,911 6:03 213 96 Damian van Gastel Ostrea Lyceum 3 180e Team 48:36 9,877 6:04 214 95 Sibbe Schipper Ostrea Lyceum 3 181e Team 49:04 9,783 6:08 215 751 Sven Nieuwkoop 95e Man 49:27 9,707 6:10 216 11 Loc Truong Timesavers 3 185e Team 53:26 8,983 6:40 217 4 Marco Steketee Timesavers 1 186e Team 54:36 8,791 6:49 UITSLAGENLIJST - INDIVIDUEEL 13-09-2013 22:19 Pag: 1 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 709 Ruden Grim 1e Man 27:11 17,658 3:23 2 706 Maarten Harthoorn Kapelle 2e Man 27:20 17,561 3:25 3 698 Arjo Verhage 3e Man 28:26 16,882 3:33 4 735 Yam Sinke 4e Man 29:08 16,476 3:38 5 687 Gerben van der Bliek 5e Man 29:21 16,354 3:40 6 779 Bas de Nooijer 6e Man 29:47 16,116 3:43 7 726 Jeroen Janse 7e Man 30:20 15,824 3:47 8 714 Dennis Heilbron 8e Man 30:51 15,559 3:51 9 768 Marcel Moerland 9e Man 30:58 15,501 3:52 10 788 Jan Kaas 10e Man 30:59 15,492 3:52 11 785 Harry Oostdijk 11e Man 31:09 15,409 3:53 12 692 Maurice Jacobse 12e Man 31:13 15,376 3:54 13 748 Remie Openeer 13e Man 31:58 15,016 3:59 14 741 Arjan Boot 14e Man 32:04 14,969 4:00 15 787 Souverein vd Gaag 15e Man 32:11 14,915 4:01 16 694 Dick Saarloos 16e Man 32:12 14,907 4:01 17 732 Johan Spijk 17e Man 32:16 14,876 4:02 18 776 Ruben Tissink 18e Man 32:31 14,762 4:03 19 762 Jan Willem Meeuwse 19e Man 32:49 14,627 4:06 20 700 Jeroen Boonman Ostrea Lyceum 20e Man 33:01 14,538 4:07 21 736 David van Vliet 21e Man 33:05 14,509 4:08 22 773 Peter Groenenberg 22e Man 33:19 14,407 4:09 23 733 Reinier Spijk 23e Man 33:37 14,279 4:12 24 680 Johan Fredriks 24e Man 33:56 14,145 4:14 25 738 Bas Hüsstege 25e Man 33:57 14,138 4:14 26 718 L Bostelaar 26e Man 33:58 14,132 4:14 27 791 Ruud Fredriks 27e Man 34:01 14,111 4:15 28 770 Gertrud van Noorden 1e Vrouw 34:09 14,056 4:16 29 769 Dominique Verlinde 28e Man 34:13 14,028 4:16 30 705 Lindy van Anrooij 2e Vrouw 34:47 13,800 4:20 31 790 Marius Boonman 29e Man 34:48 13,793 4:21 32 739 Niek de Punder 30e Man 34:49 13,787 4:21 33 265 Jan Willem Poortvliet WEA Goes 3 31e Man 34:51 13,773 4:21 34 740 Johan Schouls 32e Man 34:53 13,760 4:21 35 697 Wim Roose 33e Man 34:54 13,754 4:21 36 745 Arco vd Berge 34e Man 35:06 13,675 4:23 37 666 Jos Put 35e Man 35:25 13,553 4:25 38 753 Jorick de Vries 36e Man 35:27 13,540 4:25 39 786 Jeroen Oostdijk 37e Man 35:37 13,477 4:27 40 792 Jan de Jager 38e Man 35:47 13,414 4:28 41 663 Mike van der Vegt 39e Man 35:48 13,408 4:28 42 746 Bert Joosten 40e Man 35:55 13,364 4:29 43 675 Marnix Willems 41e Man 36:07 13,290 4:30 44 755 Siem Wigman 42e Man 36:09 13,278 4:31 45 759 Rob van Dijk 43e Man 36:25 13,181 4:33 46 764 Peter Jobse 44e Man 36:26 13,175 4:33 47 763 Laurens Jobse 45e Man 36:27 13,169 4:33 48 703 Giel Jan Looy Ostrea Lyceum 46e Man 36:45 13,061 4:35 49 683 Boudewijn van Ouwerkerk 47e Man 37:08 12,926 4:38 50 651 Denise van Weelden Rotterdam 3e Vrouw 37:11 12,909 4:38
UITSLAGENLIJST - INDIVIDUEEL 13-09-2013 22:19 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 729 Gertjan Bakker 48e Man 37:17 12,874 4:39 52 783 Chris Koppejan 49e Man 37:30 12,800 4:41 53 777 Joost Boonman 50e Man 37:45 12,715 4:43 54 742 André Minnaard 51e Man 37:56 12,654 4:44 55 743 Christian Jobse 52e Man 38:15 12,549 4:46 56 691 Evelien Capello 's-Heerenhoek 4e Vrouw 38:24 12,500 4:48 57 781 Ivo Krijnsen 53e Man 38:26 12,489 4:48 58 693 Rinus Joosse 54e Man 38:27 12,484 4:48 59 710 Jaap Oele 55e Man 38:30 12,468 4:48 60 652 Wouter Lokerse Rotterdam 56e Man 38:34 12,446 4:49 61 654 Hans van Dalen Yerseke 57e Man 38:36 12,435 4:49 62 695 Mart-Jan Delzenne Krabbendijke 58e Man 38:44 12,392 4:50 63 711 Henk Sandee 59e Man 38:47 12,376 4:50 64 765 Arno van Horssen 60e Man 38:50 12,361 4:51 65 668 Marc Veenhoven 61e Man 39:07 12,271 4:53 66 684 Jo-Annes de Bat 62e Man 39:10 12,255 4:53 67 780 Jan-Kees de Meester 63e Man 39:22 12,193 4:55 68 667 Alex de Jong 64e Man 39:25 12,178 4:55 69 789 Wim Govers 65e Man 39:31 12,147 4:56 70 761 Lisette de Jong 5e Vrouw 39:42 12,091 4:57 71 780 Jan-Kees de Meester 66e Man 39:49 12,055 4:58 72 681 Remco van de Waart 67e Man 39:51 12,045 4:58 73 708 Jouri vd Broeke 68e Man 40:31 11,847 5:03 74 734 Jan van Schagen 69e Man 40:37 11,818 5:04 75 737 Perry Kentin 70e Man 40:47 11,770 5:05 76 774 Piet Verwijs 71e Man 40:48 11,765 5:06 77 699 Marius Leendertse 72e Man 40:51 11,750 5:06 78 766 Rianne Kok 6e Vrouw 40:55 11,731 5:06 79 674 Jan Wiedenhoff 73e Man 41:06 11,679 5:08 80 702 Laurens Anthonise Ostrea Lyceum 74e Man 41:16 11,632 5:09 81 754 Koen Hamelijnck 75e Man 41:24 11,594 5:10 82 690 Gerard Flikweert 76e Man 41:32 11,557 5:11 83 758 Menno Weber 77e Man 41:55 11,451 5:14 84 719 S Geensen 78e Man 41:57 11,442 5:14 85 749 Maartje Kastelein 7e Vrouw 42:03 11,415 5:15 86 673 Hester Kraaijeveld 8e Vrouw 42:10 11,383 5:16 87 676 Stanley Bernardus 79e Man 42:10 11,383 5:16 88 688 David Cijvat 80e Man 42:58 11,171 5:22 89 713 Hans Pluijlaar 81e Man 43:13 11,107 5:24 90 756 Joost Sprinkhuizen 82e Man 43:21 11,073 5:25 91 672 Martin van Gilst 83e Man 43:31 11,030 5:26 92 671 Ilse Claassen 9e Vrouw 43:31 11,030 5:26 93 670 Marijana Pajovic 10e Vrouw 43:44 10,976 5:28 94 701 Justin Verrijzer Ostrea Lyceum 84e Man 43:45 10,971 5:28 95 767 Peter Neels 85e Man 44:15 10,847 5:31 96 757 Bernard Ruysink 86e Man 44:16 10,843 5:32 97 752 Jolanda Burgs 11e Vrouw 44:17 10,839 5:32 98 772 Corien van Eekelen 12e Vrouw 44:18 10,835 5:32 99 722 Wendy de Vos Heinkenszand 13e Vrouw 44:20 10,827 5:32 100 731 Nicole Sturm 14e Vrouw 44:21 10,823 5:32
UITSLAGENLIJST - INDIVIDUEEL 13-09-2013 22:19 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 101 656 Rob Keurhorst Timesavers 87e Man 44:23 10,815 5:32 102 696 Jan Roose 88e Man 44:25 10,807 5:33 103 782 Kees Verburg 89e Man 44:43 10,734 5:35 104 716 Margo van 't Westeinde 15e Vrouw 45:01 10,663 5:37 105 775 Wibo Lievense 90e Man 45:03 10,655 5:37 106 259 Pauline van Belzen WEA Goes 3 16e Vrouw 45:19 10,592 5:39 107 655 Paul Hartendorp Tmesavers 91e Man 45:29 10,553 5:41 108 689 Chantal Davidse 17e Vrouw 45:38 10,519 5:42 109 778 Carin Sturm 18e Vrouw 45:47 10,484 5:43 110 730 Hans de Bie 92e Man 45:56 10,450 5:44 111 678 Wendy Rijk 19e Vrouw 46:11 10,393 5:46 112 750 Rens Baaijens 93e Man 46:24 10,345 5:48 113 723 Yvonne Houweling 20e Vrouw 47:02 10,206 5:52 114 771 Kim Ventevogel 21e Vrouw 47:19 10,144 5:54 115 717 Anouk Emonts Rabobank Oosterschel 22e Vrouw 47:31 10,102 5:56 116 707 Inger van Boven 23e Vrouw 47:35 10,088 5:56 117 677 Steffanie Meijer 24e Vrouw 47:42 10,063 5:57 118 784 Hans Bal 94e Man 47:44 10,056 5:58 119 751 Sven Nieuwkoop 95e Man 49:04 9,783 6:08 120 744 Natalie Pies 25e Vrouw 50:37 9,483 6:19 121 728 Dorotha Versprille 26e Vrouw 54:36 8,791 6:49 122 727 Tamara Uitterhoeve 27e Vrouw 56:38 8,476 7:04