Trainingsschema

Wilt u contact over de jeugdtrainingen? Gebruik dan het speciale contactformulier HIER.

Winterrooster 2023

Jeugd

maandag    
U8 en U9 (Pupillen mini en C) 17.45-18.45 baan algemeen Patrick en Yara
U10 (Pupillen B) 17.45-18.45 baan algemeen Simon en Zoë
U14 en U16 (Junioren C/D) 19.00-20.30 baan algemeen Simon en Corina
Vanaf U16 (Junioren C) 19.00-20.30 baan specialisatie horden/sprint Sebastiaan
Vanaf U16 (Junioren C) 19.00-20.30 baan specialisatie werpen Ad
Vanaf U18 (Junioren B) 19.00-20.30 baan MILA algemeen Brigit
Vanaf U16 (Junioren C) 19.00-20.30 baan MILA algemeen Rachid
         
dinsdag        
Vanaf U16 (Junioren C) 19.00-20.30 baan krachttraining / specialisatie werpen: speer Art (op aanvraag)
         
woensdag    
U12 (Pupillen A) 17.30-18.45 baan algemeen Robin en Simon
U14 en U16 (Junioren C/D) 19.00-20.30 baan algemeen Marije, Martijn en Marieke
Vanaf U18 (Junioren B) 19.00-20.30 baan specialisatie sprint Sebastiaan (in overleg met de trainer, geen vast trainingsmoment)
Vanaf U18 (Junioren B) 19.00-20.30 baan specialisatie springen Robin
Vanaf U18 (Junioren B) 19.00-20.30 baan circuit/krachttraining Rachid en Vivian
         
donderdag    
U8 t/m U12 (Pupillen B en A) 16.00-17.00 baan MILA algemeen Sandra (om de 2 weken)
Junioren B, A en senioren 19.00-20.30 baan MILA algemeen Brigit
         
vrijdag    
U12 (Pupillen A) 16.00-17.00 baan algemeen Simon en Robin (om de 2 weken, alleen wedstrijdatleten)
         

 

Zorg dat je ongeveer 10 minuten voor aanvangstijd aanwezig bent i.v.m. omkleden etc. zodat de training op tijd kan beginnen.
Als je een keer niet kunt trainen, geef dit dan tijdig door aan je trainer.

Tijdens de schoolvakanties is er geen training voor pupillen.
In de kerst‐ en zomervakantie is er geen algemene training voor junioren.
Specialisatietrainingen gaan in principe altijd door, tenzij je trainer anders aangeeft.

 

Senioren 

       
       
Senioren      
Recreanten Trainer    
Maandag 19.00-20.00 vacant

Frank Houweling, Birgen Meynckens, Marlies Jeremiasse

Looptraining / Starters vervolggroep baan
Maandag 20.00-21.00 vacant Frank Houweling, Birgen Meynckens, Marlies Jeremiasse Looptraining / Starters vervolggroep baan
Woensdag 9.30-10.30 Adrie Mathijssen Marcel Mohr Looptraining baan
       
       
Donderdag 19.00-20.00 Danny Breen, Herman Abbink, Wilco de Vos, Adrie Mathijssen   Looptraining weg
       
       
Zaterdag 8.30-9.30 Adrie Mathijssen Marcel Mohr Looptraining Hollandse Hoeve
       
Specialisatie      
Dinsdag 19.00-20.30 Jos den Hollander   Looptraining baan (groep 1: < 43 min op 10 km)
  Jos den Hollander   Looptraining baan (groep 2: 43-50 min op 10 km)
  Adrie Mathijssen  

Looptraining baan/weg

(groep 3: > 50 min op 10 km)

Zondag 9:30 -11:00 uur Berry Simonse, Hans Verhaagen, Jan de Wilde en Robbert Meeuwse  

Heuveltraining Westenschouwen

Parkeerterrein bij de rotonde aan de Kraaijensteinweg. (navigatie: Duinpad 71, 4328 PK Burgh-Haamstede).

 

Aanvullend
  • De categoriëen gelden zoals die ook onder lidmaatschap staan
  • Er mag 3 maal gratis meegetraind worden om te bepalen of lidmaatschap u (uw kind) aanstaat

 


Nordic Walking

Kijk voor de Nordic Walking trainingen hier