Trainingsschema

Winterrooster vanaf 31 oktober 2016

Jeugd

maandag    
Pupillen mini en C 16.30-17.30 baan algemeen Norma
Pupillen B 17.45-18.45 baan algemeen Norma
Junioren D 19.00-20.15 baan algemeen Peter, Rachid
Junioren C, B, A 18.30-20.30 baan specialisatie horden/sprint Marius
Junioren C, B, A 19.00-21.00 baan specialisatie werpen Daan
Junioren C, B, A 19.00-20.30 baan specialisatie middenafstand Brigit, Bernard
         
dinsdag    
Junioren C, B, A 19.30-20.30 baan core stability Brigit, Bernard, Astrid
         
woensdag    
Pupillen A 17.30-18.45 baan algemeen Robin
Junioren D 19.00-20.15 baan algemeen Peter, Rachid
Junioren C, B 19.00-20.30 baan algemeen Jerrel
Junioren C, B, A 18.30-20.30 baan specialisatie sprint Marius, Roland
         
donderdag    
Pupillen A 19.00-20.00 baan algemeen Rachid
Junioren C, B, A 19.00-21.00 baan specialisatie werpen Daan
Junioren C, B, A 19.00-20.30 baan specialisatie middenafstand Brigit, Bernard
         
vrijdag    
Junioren C, B, A 19.00-20.30 baan specialisatie springen Marieke, Ineke
         
zaterdag    
Junioren D 10.00-11.15 baan algemeen Peter, Rachid
Junioren C, B, A 10.00-12.00 baan specialisatie werpen Erwin
Junioren C, B, A 10.00-12.00 baan specialisatie middenafstand Brigit, Bernard

 

Senioren 

       
       
Senioren      
Recreanten Trainer    
Maandag 19.00-20.00 Laurent van Nieuwenhuijze Frank Houweling en Birgen Meynckens Looptraining / Starters vervolggroep baan
Maandag 20.00-21.00 Laurent van Nieuwenhuijze Frank Houweling en Birgen Meynckens Looptraining / Starters vervolggroep baan
Woensdag 9.30-10.30 Adrie Mathijssen   Looptraining baan
       
       
Donderdag 19.00-20.00 Piet Sonke Danny Breen, Herman Abbink, Wilco de Vos, Adrie Mathijssen Looptraining weg
       
       
Zaterdag 8.30-9.30 Adrie Mathijssen   Looptraining Hollandse Hoeve
       
Specialisatie      
Dinsdag 19.00-20.30 Jan de Wilde   Looptraining baan (groep 1: < 43 min op 10 km)
  Jos den Hollander   Looptraining baan (groep 2: 43-50 min op 10 km)
  Piet Sonke / Adrie Mathijssen  

Looptraining baan/weg

(groep 3: > 50 min op 10 km)

Heuveltraining Westenschouwen      
Zondag 9.30-11.15 Jan de Wilde Vertrek parkeerplaats atletiekbaan Goes om 9.00

doelgroep: < 50 min op 10 km

6 november 2016 tot maart 2017

Zondag 9.30-10.45 Jan Waltz/Adrie Matthijssen

Vertrek parkeerplaats atletiekbaan Goes om 9.00

Eerste zondag van de maand, behalve 1 jan wordt 8 jan.

doelgroep: > 50 min op 10 km

Data nader vermeld

 

Aanvullend
  • De categoriĆ«en gelden zoals die ook onder lidmaatschap staan
  • Er mag 3 maal gratis meegetraind worden om te bepalen of lidmaatschap u (uw kind) aanstaat

 


Nordic Walking

Kijk voor de Nordic Walking trainingen hier