Corveerooster 2023

De Wedstrijd- en Technische Commissie (WTC) van AV’56, die onze wedstrijden organiseert , kan dit niet zonder corveeërs (vrijwilligers die beurtelings werkzaamheden verrichten).

Die vrijwilligers doen dat corveewerk bij baanwedstrijden en wegwedstrijden. Dat werk ziet er ongeveer als volgt uit.

  • Baanwedstrijden: gereedzetten materialen en inrichting wedstrijdonderdelen
  • Wegwedstrijden: parcours uitzetten d.m.v. linten, hekken en borden, start-/finishgeluidsinstallatie opstellen/aanbrengen, parcoursbeveiliging verzorgen.

De werkzaamheden duren  ongeveer 2 uur voor aanvang en een 1 uur na afloop van een wedstrijd.

De vraag aan iedereen is (met name voor mensen die nog geen vrijwilligerswerk doen bij de vereniging) om je op te geven, met je voorkeur voor welke wedstrijd(den) via het formulier en zend het naar [email protected]

Kijk in het overzicht hieronder of je ingedeeld ben.

Bij voorbaat dank,

Namens de WTC

Hans Vermeulen (corveecoördinator)

 


 

Oproep van de corveecoördinator aan alle AV’56 leden!

Mag ik jullie medewerking vragen bij het inrichten van de atletiekbaan c.q. het weg- of crossparcours vóór de wedstrijd en bij het opruimen na de wedstrijd.
Een vriendelijk verzoek om bij verhindering ZELF voor een vervanger te zorgen en dit aan mij te melden.
In de week voorafgaand aan de wedstrijd neem ik nog even contact met jullie op. Alvast bedankt voor de inzet!

Hans Vermeulen,
corveecoördinator,
tel. 0113-220385

  

Corveerooster 2024

Zaterdag 06 januari                                               corvee           09.30 uur

61e Wallenloop (weg)                                            aanvang        13.00 uur

  • Wil Zweemer (leiding Corvee Wallenloop)
  • Wim de Jonge
  • Ko van Damme
  • Hans Vermeulen
  • Gert Kruitbosch
  • Rien de Wilde

 

Zaterdag  16 maart                                    corvee           10.00 uur

Ond. Oefenwedstrijd (baan)                                aanvang        13.00 uur

selectie wedstrijd regio

  • Peter Balkenende (leiding Corvee baanwedstrijd)
  • Bram Leenhouts
  • Wim van Elsacker
  • Wim van de Kreeke
  • (reserve) Hans Vermeulen

 

Zaterdag 02 april                                                    corvee           10.00 uur

16e Oosterscheldeloop (weg)                              aanvang        14.00 uur

  • Wim de Jonge (leiding Corvee wegwedstrijd)
  • Theo den Herder
  • Jan Willem Meeuwse
  • Jos Walrave
  • Wim van de Kreeke
  • Hans Vermeulen
  • Piet Sonke

 

Zaterdag 20 april  

Blokmeerkamp (baan)

 

Zondag 28 april

11e Zwaakse Weelloop (weg)

 

Zaterdag 11 mei

25e Meidoornloop Nisse (weg)

 

Vrijdag 24 mei

Avondbaanwedstrijd + 1000m

  • Boris de Bruijn
  • Joni Boudewijns 

 

Zaterdag 1 juni                                                       corvee           8.30 uur

2e Onderlinge Duo-wedstrijd (baan)                  aanvang        10.30uur

  • Peter Balkenende (leiding Corvee baanwedstrijd)
  • Johan Karelse
  • John Nieuwenhuize 
  • Wim van de Kreeke

 

Dinsdag 04 juni                                                      corvee           18.00 uur

Sasloop (weg)                                                         aanvang        19.00 uur

 

Vrijdag 30 juni

3e Uurloop (baan)

 

Vrijdag 5 juli

7e Goes on Track (baan) 

 

Woensdag 12 juli

13e Sportvisserloop Yerseke (weg)

 

Zaterdag 10 augustus

15 van Wolfaartsdijk (Z.K.weg)

  

Vrijdag 30 augustus

14Fysio Kapelle loop (weg)

 

Zaterdag 31 augustus

Atletics Champs

 

Vrijdg 6 september                                                corvee           17.00 uur

27e WEA Stadsloop (weg)                        aanvang        19.15 uur

  • Wim de Jonge(leiding Corvee wegwedstrijd)
  • Acronius Kramer
  • Hans Vermeulen
  • Rene Nijsse
  • Kees van Sluijs
  • Gert Kruitbosch
  • Wim van de Kreeke
  • Theo den Herder

 

Vrijdag 20 September                                           corvee           10.00  uur

Scholieren Poelbosloop  (cross)                       aanvang        12.30  uur

 

Zaterdag 28 September                                        corvee           10.30uur

Clubkampioenschap (baan)                                aanvang       13.00uur

  • Peter Balkenende (leiding Corvee baanwedstrijd)
  • Bram Leenhouts
  • Wim van Elsacker
  • Wim van de Kreeke

 

Zondag 24 November

24eZakloop Nisse (weg)

 

Zaterdag 07 December                                         corvee           09.30 uur

31e Den Inkelcross Kruiningen                           aanvang        13.00 uur

  • Dagmar Dees          
  • Ronald Dekker         
  • Pim de Jonge
  • Acronius kramer      

 

Zaterdag 30 December                                         corvee           12.30 uur

53e Oliebollenloop uur (weg)                              aanvang        14.00 uur