Kader onderscheidingen

 

VAN AV'56 VOOR HAAR LEDEN

Ereleden AV'56

De heer J.B. Johannisse (sinds 1958, overleden)
De heer F.G.A. Huber (sinds 1967, overleden)
De heer E.J. Sinke (sinds 1960, overleden)
De heer A.L. De Munck (sinds 1971, overleden)
Mevrouw J. de Munck-Sinke (sinds 1971, overleden)
De heer G.W. Snel (sinds 1981, overleden)
De heer C. Kortleve (sinds 1988)
De heer J. Fraanje (sinds 1989)
Mevrouw A. Pieters-Hamelink (sinds 1994)
De heer P. Pieters (sinds 1994)
De heer J.M. Oggel (sinds 2006)

 

Lid van verdienste:

Mevrouw L.G.H.W. Polfliet- Zuijdweg (sinds 1997)

 

Familie de Munck-beker

Jaarlijkse beker voor een lid van de vereniging dat zich m.b.t. leiding, kader of anderszins op bijzondere wijze voor de vereniging verdienstelijk heeft gemaakt.

1978 Lenie Polfliet-Zuijdweg 2000 Acronius Kramer
1979 Saar Roose-de Dreu 2001 Hannie de Jager
1980 Gerrit Snel 2002 Johan en Joke Stokman
1981 J. den Boer 2003 Kees van den Pol
1982 Hans Goovers 2004 Rien de Wilde
1983 Paul Pieters 2005 Hans Vermeulen
1984 Koos Oggel 2006 Ria Trommel
1985 Jan Fraanje 2007 Ilona de Jong
1986 Commissie NK 25km 2008 Brigit Nuytinck
1987 Kees Kortleve 2009 Suus de Wilde
1988 Mineke de Feiter 2010 Jan de Wilde
1989 Adrie Verstelle 2011 Wim de Jonge
1990 Nellie Legemaate 2012 Huub Beelen
1991 Anneke van den Berg 2013 Wilko de Vos
1992 Anneke Pieters 2014 Frank Bakker
1993 Rinus Polderman 2015 John van Anrooij
1994 Niek Flipse 2016 Adrie Mathijssen
1995 Bert de Jonge    
1996 Ad Mol    
1997 Theo Fokke    
1998 Wil Zweemer    
1999 Johan Verbeem    

 

KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING voor leden van AV '56

Kees Kortleve Ridder in de orde van Oranje Nassau 2004  
Jan Fraanje Lid in de orde van Oranje Nassau 2009  
Koos Oggel Lid in de orde van Oranje Nassau 2012  
Piet Sonke Lid in de orde van Oranje Nassau 2013  
John de Klerk Ridder in de orde van Oranje Nassau 2014  
Niek Flipse Ridder in de orde van Oranje Nassau 2017  
Lenie Polfliet-Zuijdweg Lid in de orde van Oranje Nassau 2017  

 

ONDERSCHEIDINGEN VAN Vereniging Zeeland Atletiek (VZA) voor AV'ers

Adrie de Munck   Lid van verdiensten
Jan Eversdijk   Adrie de Munck-waarderingsbeker 1978
Niek Flipse   Adrie de Munck-waarderingsbeker 1981
Paul Pieters   Adrie de Munck-waarderingsbeker 1983
Koos Oggel   Lid van verdiensten 1985
Koos Oggel   Adrie de Munck-waarderingsbeker 1988
Kees Kortleve   Adrie de Munck-waarderingsbeker 1989
Wil Zweemer   Adrie de Munck-waarderingsbeker 1990
Niek Flipse   Lid van verdiensten 1991
Ko Roose   Lid van verdiensten 1991
Commissie NK halve marathon 1994 (Wolphaartsdijk) Adrie de Munck-waarderingsbeker 1994
Frank Bordui Lid van verdiensten 1999
Anneke van den Berg   Adrie de Munck-waarderingsbeker 1998
Marius Dek   Adrie de Munck-waarderingsbeker 1999
Team Zeeuwse Ranglijsten met Kees van den Pol Adrie de Munck-waarderingsbeker 2008

 

ONDERSCHEIDINGEN VAN KNAU district West 2 voor AV'ers

Koos Oggel Jan Kleyn-wisselbeker 1978
Koos Oggel Waarderingspeld 1985
Saar Roose-de Dreu Waarderingspeld 1987
Lenie Polfliet-Zuijdweg Waarderingspeld 1990

 

LANDELIJKE ONDERSCHEIDINGEN KNAU

Koos Oggel Unie Erekruis 1985
Gerrit Snel Waarderingspeld 1988
Ko Roose Unie Erekruis 1989
Jan Fraanje Unie Erekruis in brons 1997
5 leden Commissie Wolphaartsdijk (bij de 20e en laatste wedstrijd):
  Adrie Verstelle Waarderingspeld 1999
  Daaf Goedegebuur Waarderingspeld 1999
  Paul Pieters Waarderingspeld 1999
  Koos Oggel Waarderingspeld 1999
  Kees Kortleve Waarderingspeld 1999
Commissie Indoor Zeeland
  Paul en Anneke Pieters Waarderingspeld 2002

 

Sportprijs van de gemeente Goes

Gerrit Snel   1983  
Niek Flipse   1992  
Paul Pieters   1999  
Adrie Verstelle   2001  
Rien de Wilde   2004  
Kees Kortleve   2006  

 

Sport Stimuleringsprijs van de gemeente Goes

Marlon Dek   2005  
Marije Jansen   2005  

 

Speld van verdienste van de gemeente Goes

Anneke Pieters   1999  
Adrie Verstelle   1999  
Jan Fraanje   2001  
Jan Witkam   2001  
John de Klerk   2001  

 

Sportprijs van de gemeente Kapelle

Koos Oggel   1987  

Laatste update 2017-04-27 07:02:17 door Kees van den Pol



Sportieve onderscheidingen

 

Prestatiebekers van AV'56

Beker voor de beste atleet/atlete van het jaar.

1966 Joop de Looff
1967 Ella Deurloo
1968 Ella Deurloo
1969 Ella Deurloo
1970 Kees van Dalen
1971 Peter de Munck
1972 Jan Eversdijk
1973 Kees Markusse

 

  Heren Dames Jeugdaanmoedigingsprijs
1974 Niek Flipse Cora v.d. Boog-Hofman  
1975 Jan de Bart Marja Stoel  
1976 Niek Flipse Carla de Roo  
1977 Jan Roose Carla de Roo  
1978 Jan Eversdijk Ankie Weststrate  
1979 Jan Eversdijk Marja Stoel  
1980 Niek Flipse Rinke Steutel  
1981 Huib Dalebout niet uitgereikt Brian van Putten
1982 Huib Dalebout niet uitgereikt Andre Verwei
1983 Peter Catsman Monique Decorte Jacquelien van de Kreeke
1984 André Verwei Nicolet Adriaanse Anjolie Wisse
1985 André Verwei Ingrid Zoutewelle-Vader Arjan de Feiter
1986 Gert v.d. Weele Jolanda de Koning Sandra Huissoon
1987 Gert v.d. Weele Lonneke Versluys Miriam Antheunisse
1988 Leon v.d. Velden Marianne Provoost Rachel Stone
1989 Kees Houtepen Marianne Provoost Erwin Simpelaar
1990 Bert de Jonge Sandra Huissoon Astrid Pleunis
1991 Frank Zweedijk Annelies van Doorn Paul Reindersma
1992 Edwin de Leeuw Jacqueline van de Kreeke Annemarie Nooy
1993 Edwin de Leeuw Anjolie Wisse Rob Koole
1994 Erwin Simpelaar Anjolie Wisse Manon van Oosten
1995 Erwin Simpelaar Anjolie Wisse Maritza op 't Hof
1996 Erwin Simpelaar Anjolie Wisse Anne Ruijsink
1997 Erwin Simpelaar Maritza op 't Hof Dorien Dek
1998 Frans Roelofs Esther van den Pol Stefan Stokman
1999 Alwin Vermeulen Elma Noordzij Angela Bakker
2000 Alwin Vermeulen Esther van den Pol Marlon Dek
2001 Erwin Simpelaar Esther van den Pol Marije Jansen
2002 Alwin Vermeulen Marlies Jongerius-Kort  
2003 Erwin Simpelaar Marlies Jongerius-Kort  
2004 Niet uitgereikt Marije Jansen  
2005 Niet uitgereikt Marlon Dek  
2006 Niet uitgereikt Marlon Dek  
2007 Gert-Jan Smit Bo Klaassen  
2008 Steven Nuytinck Marlies Jongerius-Kort  
2009 Steven Nuytinck Marieke Riemens  
2010 Lars Paardekooper Marije Jansen  
2011 Steven Nuytinck Niet uitgereikt  
2012 Steven Nuytinck Niet uitgereikt  
2013 Steven Nuytinck Marieke Riemens  
2014 Tommy Staal Marieke Riemens  
2015 Martijn de Kok Marijntje Huige  
2016 Martijn de Kok Marieke Riemens  

De voormalige jeugdaanmoedigingsprijs (t/m junioren A/B) is over 2002 voor het eerst in twee categorieën uitgereikt; te weten een prijs voor de beste sportprestaties (prestatieprijs) en een prijs voor (voorbeeldig) sociaal gedag en omgang in de eigen leeftijdsgroep (jeugdaanmoedigingsprijs). Vanaf 2009 gesplitst in een prijs voor junioren en pupillen.

 

Jeugdprestatieprijs Jeugdaanmoedigingsprijs
2002 Competitieploeg meisjes C: Pim Abbink  
  Kimberly Catsman, Marlon Dek, Marleen Humme, Marije Jansen, Lindy Mans, Esther Vermue, Nadine de Wilde, Arlinde de Wolf, Madelon Dekker en Henrike Leendertse.
2003 Marije Jansen Richard Reijnhout  
2004 Marlon Dek Ilona Sonke  
2005 Alexandra Paszkowska Viktor Beelen  
2006 Bo Klaassen Michel Mans  
2007 Lars Paardekooper Guus de Jong  
2008 Bo Klaassen Danielle Flipse  
    voor junioren: voor pupillen:
2009 Edwin van Bemden Robin de Vos Stef Kapteijn
2010 Edwin van Bemden Patrick Looij Shirin van Anrooij
2011 Tommy Staal Iris Hoogesteger Iris de Nooijer
2012 Tommy Staal Luuk Balkenende Roan Hekkers
2013 Competitieploeg jongens C: Sanne Nijsse Tamar van Daalen
  Daan van Liere, Taco Blom, Pelle Gelderblom, Lars Dirkzwager, Jordi Bot, Olivier van Oeveren, Reinout Campfens, Marnick Los en Jorick de Vries
2014 Bezuayehu Petersen niet uitgereikt Marit Simonse
2015 Pelle Gelderblom Matthijs Roos niet uitgereikt
2016 Shirin van Anrooij Bereket en Bezuayehu Petersen niet uitgereikt

 

Sportieve onderscheidingen Vereniging Zeeland Atletiek (VZA) voor AV'ers.

Vroeger de KNAU afdeling Zeeland
       
1968 Ella Deurloo Prestatiebeker dames
1975 Competitieploeg heren Prestatiebeker ploegen
1976 Niek Flipse Prestatiebeker heren
1984 Estafetteploeg Prestatiebeker ploegen (Theo Dingemans, Rien Huige, Eric Stigter, Andre Verwei)
1985 Competitieploeg heren Prestatiebeker ploegen
1986 Gert van der Weele Prestatiebeker heren
1986 Competitieploeg heren Prestatiebeker ploegen
1987 Competitieploeg heren Prestatiebeker ploegen
1988 Competitieploeg heren Prestatiebeker ploegen
1991 Frank Zweedijk Prestatiebeker heren
1992 Competitieploeg dames Prestatiebeker ploegen
  (Jacqueline v.d. Kreeke, Mirjam Antheunisse, Anjolie Wisse, Fiona Zuidhof, Marieke Willemsen en Marieke Bordui)
1996 Floor van Lamoen Prestatiebeker heren
1996 Anjolie Wisse Prestatiebeker dames
1999 Jan de Wilde Zeeuwse Sportraadbeker (voor Masters)
2003 Meisjes A/B junioren Prestatiebeker ploegen
  (Arlinde de Wolf, Kimberley Catsman, Marije Jansen, Marlon Dek, Marieke Riemens, Ilona Sonke, Henrike Leendertse, Marleen Humme)
2005 Marlon Dek Prestatiebeker dames
2008 Marlies Jongerius Prestatiebeker dames
2009 Hermien Roggeband Prestatiebeker dames voor Masters
2010 4 x 800 m-ploeg Prestatiebeker ploegen (Steven Nuytinck, Lars Paardekooper, Tommy Staal, Thomas Beelen)
2011 Rinus Joosse Prestatiebeker heren voor Masters
2012 Steven Nuytinck Prestatiebeker heren
2013 Tommy Staal Prestatiebeker heren
2013 Competitieploeg Jongens C Prestatiebeker ploegen
  (Daan van Liere, Taco Blom, Pelle Gelderblom, Lars Dirkzwager, Jordi Bot, Olivier van Oeveren, Reinout Campfens, Marnick Los en Jorick de Vries)  
2014 Tommy Staal Prestatiebeker heren
2014 Nathalie Lotthrinkx Prestatiebeker dames voor Masters
2014 Estafetteteam Jongens B Prestatiebeker ploegen (Pelle Gelderblom, Evan de Schrijver, Lars Dirkzwager, Jordi Bot, Daan van Liere)
2015 Marieke Riemens Prestatiebeker vrouwen
2015 Combiploeg jongens A Prestatiebeker ploegen
  (Pelle Gelderblom, Daan van Liere, Leon van Aartsen, Evan de Schrijver, Lex van Aartsen, Jorick de Vries)
2016 Marieke Riemens Prestatiebeker vrouwen  
2016 Heddie Nieuwdorp Prestatiebeker heren voor Masters  
2016 4 x 400 m-ploeg VZA Prestatiebeker ploegen (Jorick de Vries, Evan de Schrijver, Pelle Gelderblom en Jordi Bot)  

 

Jeugdembleem/plaquette

Voor een goede prestatie op nationaal niveau voor A/B-junioren
1975 Eddy de Kort, Paul Sturm, Jan de Bart
1983 André Verwei, Theo Dingemans, Eric Stigter, Gert van der Weele
1984 Rien Huige
1986 Jolanda de Koning, Jacco Stigter, Marius Boogaard, Arjen Davidse, Pim Zuurveld
1987 Kees Jan Berman, Kees Houtepen
1988 Arjen de Boer
1989 Henk van den Berg
1990 Sandra Huissoon
1991 Annelies van Doorn, Sebastiaan Francke, Edwin de Leeuw
1994 Erwin Simpelaar
1997 Maritza op 't Hof
1998 Esther van den Pol, Antoinette van Wijck
2002 Dorien Dek
2003 Marije Jansen, Marlon Dek, Arlinde de Wolf, Marieke Riemens
2004 Esther Vermue, Marleen Humme
2005 Stefan Stokman
2007 Bo Klaassen, Steven Nuytinck
2008 4x800m-ploeg: Viktor Beelen, Lars Paardekooper, Steven Nuytinck en Alex Zwolle
2009 Viktor Beelen, Tommy Staal
2010 Edwin van Bemden
2012 Maarten Snoeken, Dwayn Akuoko Maclean
2014 Chiel bij de Vaate, Estafetteploeg JB: Pelle Gelderblom, Evan de Schrijver, Jorick de Vries, Lars Dirkzwager, Jordi Bot, Daan van Liere
2015 Pelle Gelderblom, Evan de Schrijver

Laatste update 2017-04-25 09:35:10 door Kees van den Pol