Wedstrijdkalender voor op de baan en de weg

Hieronder vind je een overzicht van Zeeuwse wedstrijden die de komende tijd worden georganiseerd. Voor meer informatie linken wij door naar de website van de organiserende vereniging.

december 2019

DatumWedstrijdVerenigingInfo
07 dec 27e Den Inkelcross in Kruiningen AV '56 info
14 dec Halve Marathon in Terneuzen Scheldesport info
14 dec Winterwerpwedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
26 dec Kerstloop in Dishoek Dynamica info
28 dec Stratenloop Menheerse in Middelharnis AV Flakkee info
31 dec 51e Oliebollenloop in Goes AV '56 info
31 dec Tankloop in Westkapelle Dynamica info
31 dec Sylvestercross in Nieuwvliet Wielingen info

januari 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
04 jan 59e Wallenloop in Goes AV '56 info
05 jan Scheidsrechtersloop in Vlissingen Dynamica info
11 jan 48e Deltacross in Westenschouwen Delta Sport info
25 jan 6e Scheldesportcross in Westdorpe Scheldesport info

februari 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
01 feb indoorwedstrijd in Zierikzee Delta Sport info
02 feb Halve Marathon in Cadzand Wielingen info
08 feb 26e Grevelingencross in Bruinisse AV Flakkee info
15 feb Zwaarste 10 van Zeeland in Westenschouwen Delta Sport info
22 feb Halve Marathon van Axel in Axel Road Running Axel info
23 feb JARO-cross in Kapelle AV '56 info
23 feb Bosbokken Trail in Westenschouwen Delta Sport info
23 feb Natuurloop in Cadzand Wielingen info
29 feb Scheldeloop in Terneuzen Scheldesport info
29 feb 31e Kustcross in Vlissingen Dynamica info

maart 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
07 mrt Krokusloop in Hulst RKHAV info
07 mrt Massaloop in Oostkapelle Dynamica info
08 mrt Natuurloop in Cadzand Wielingen info
14 mrt Jeugdclubcross in Niet bekend Dynamica info
14 mrt Pannekoekloop in Westenschouwen Delta Sport info
21 mrt Ronde van Bruinisse in Bruinisse Delta Sport info
21 mrt Onderlinge oefenwedstrijd in Goes AV '56 info
28 mrt 25 km van Hulst in Hulst RKHAV info
28 mrt Zwemloop in Vlissingen Dynamica info

april 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
04 apr Oosterscheldeloop in Goes AV '56 info
04 apr Athletics Champs in Terneuzen Scheldesport info
13 apr Paaseiwedstrijd in Vlissingen Dynamica info
18 apr Marathon Zeeuws-Vlaanderen in Terneuzen Marathon Zeeuws-Vlaandere info
24 apr Oranjemuidenloop in Arnemuiden Dynamica info
24 apr Avondbaanwedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
26 apr Zwaakse Weelloop in Kwadendamme AV '56 info
26 apr Senioren competitiewedstrijd in Zierikzee Delta Sport info
27 apr Omloop van Menheerse in Middelharnis AV Flakkee info

mei 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
02 mei 5e Zwemloop in Hulst RKHAV info
03 mei A/B junioren competitiewedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
08 mei Schellachloop in Middelburg Dynamica info
09 mei 24e Meidoornloop in Nisse AV '56 info
09 mei C/D-junioren competitie wedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
09 mei Pupillenwedstrijd in Vlissingen Dynamica info
15 mei 5e Gaperloop in Gapinge González Running Team info
15 mei Avondbaanwedstrijd in Goes AV '56 info
16 mei Athletics Champs in Oostburg Wielingen info
16 mei Baanwedstrijd in Oostburg Wielingen info
17 mei 1e Masterscompetitiewedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
21 mei Avondbaanwedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
22 mei ZK Meerkamp in Zierikzee Delta Sport info
23 mei Athletics Champs in Middelharnis AV Flakkee info
23 mei ZK Meerkamp in Zierikzee Delta Sport info
29 mei Stadsloop in Middelburg Dynamica info
30 mei VB wedstrijd in Terneuzen Scheldesport info

juni 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
01 jun Pinksterwedstrijden in Hulst RKHAV info
05 jun 12e Griffioenloop in Middelburg Dynamica info
06 jun VB wedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
06 jun Pupillenwedstrijd in Goes AV '56 info
20 jun Regio-ontmoeting in Terneuzen Scheldesport info
26 jun Avondbaanwedstrijd in Vlissingen Dynamica info

juli 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
01 jul stratenloop in Zoutelande Dynamica info
04 jul Pupillenwedstrijd in Zierikzee Delta Sport info
04 jul Baanwedstrijd in Zierikzee Delta Sport info
07 jul Zomerloop in IJzendijke Wielingen info
08 jul Sportvisserloop in Yerseke AV '56 info
14 jul Zomerloop in Cadzand Wielingen info
15 jul stratenloop in Westkapelle Dynamica info
21 jul Zomerloop in Retranchement Wielingen info
22 jul stratenloop in Haamstede Delta Sport info
28 jul Zomerloop in Groede Wielingen info
29 jul Boulevardloop in Vlissingen Dynamica info

augustus 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
04 aug Zomerloop in Nieuwvliet-Bad Wielingen info
07 aug Strandloop in Ouddorp AV Flakkee info
08 aug 15 van Wolphaartsdijk in Wolphaartsdijk AV '56 info
11 aug Zomerloop in Zuidzande Wielingen info
14 aug Avondbaanwedstrijd in Goes AV '56 info
22 aug Halve Marathon in Westenschouwen Delta Sport info
26 aug Kreekloop in Terneuzen Scheldesport info
28 aug Kapelsedag Loop in Kapelle AV '56 info
28 aug Avondbaanwedstrijd in Terneuzen Scheldesport info

september 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
05 sep Kustloop in Vrouwenpolder Kustloop Vrouwenpolder info
05 sep Athletics Champs in Hulst RKHAV info
05 sep Baanwedstrijd in Hulst RKHAV info
11 sep WEA - Stadsloop in Goes AV '56 info
13 sep Dwars door de Zwingeul in Cadzand-Bad Wielingen info
13 sep 4e Kraaieloop in Lewedorp Kraaieloop info
18 sep Wemeldingeloop in Wemeldinge AV '56 info
19 sep Tielemanloop in Middelharnis AV Flakkee info
19 sep Athletics Champs in Vlissingen Dynamica info
20 sep Halve van Renesse in Renesse Sportpromotion Zeeland info
26 sep Clubkampioenschappen in Zierikzee Delta Sport info
26 sep Clubkampioenschappen in Vlissingen Dynamica info
26 sep Clubkampioenschappen in Goes AV '56 info
26 sep Clubkampioenschappen in Hulst RKHAV info
26 sep Clubkampioenschappen in Terneuzen Scheldesport info

oktober 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
02 okt Ladiesrun in Zoutelande Marathon Zeeland info
03 okt Clingse Bosloop in Clinge RKHAV info
03 okt Kustmarathon in Zoutelande Marathon Zeeland info
10 okt Poelbosloop in Goes AV '56 info
17 okt Singelloop in Middelburg Dynamica info
24 okt Stelleplascross in Heinkenszand AV '56 info

november 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
07 nov Moerschanscross in Hulst RKHAV info
14 nov Mosselloop in Westenschouwen Dynamica info
21 nov Hobbeldebobbelloop in Zoutelande Dynamica info
21 nov Elderschanscross in Aardenburg Wielingen info
28 nov Scheldesportloop in Terneuzen Scheldesport info
29 nov 21e Zakloop in Nisse AV '56 info

december 2020

DatumWedstrijdVerenigingInfo
05 dec Den Inkelcross in Kruiningen AV '56 info
12 dec Winterwerpwedstrijd in Terneuzen Scheldesport info
19 dec Aagtekerkerun in Aagtekerke Dynamica info
26 dec Kerstloop in Dishoek Dynamica info
31 dec Tankloop in Westkapelle Dynamica info