Hieronder kun je alle uitslagen vinden van de wedstrijden die AV’56 zelf organiseert (button 1). Verder vind je er alle resultaten van AV’56-leden die -waar dan ook- aan wedstrijden hebben meegedaan (button 2). De volledige uitslagen van alle wedstrijden in Zeeland vind je onder button 3.

Mocht je een uitslag missen of hij staat er wel maar werkt de link niet, aarzel dan niet en stuur even een berichtje naar webmaster@av56.nl.

Seizoen 2018

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
14 okt 35e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 3
14 okt Werpfestival Sprint 2
14 okt Linker Oevert Marathon Linker Oevert 2
13 okt Poelbosloop AV '56 0
07 okt Trailrun TrailRun Terschelling 1
07 okt Kampenmeeting AC Lyra 3
07 okt 33e Singelloop Breda Bredase Singelloop 11
06 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 18
06 okt 16e Kustmarathon Marathon Zeeland 43
05 okt Ladiesrun Marathon Zeeland 35
30 sep NK estafette Startbaan 5
29 sep Clubkampioenschappen AV '56 364
29 sep Wegwedstrijd 10 Engelse Mijl Scheldesport 2
29 sep werpersmeeting AC Meetjesland 3
28 sep Pump-up Run Runderground 7
23 sep 34e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 3
23 sep Kraaieloop Kraaieloop 11
23 sep Nature Trail Lampiris Leuven Nature Tr 1
23 sep Vestingloop Vestingloop Willemstad 11
23 sep Flex-meeting Energie 6
23 sep 10e Berenloop Beverhout AC 5
22 sep Kamp. Vlaanderen voor Masters Olse Merksem 2
22 sep Ouder-kind-dag AV '56 0
21 sep Vaart van Vlissingen Madman 6
19 sep Avondwedstrijd Leiden Atletiek 5
16 sep Marathon Berlijn Marathon Berlijn 1
15 sep Bosse Pielenoop VV Vogelwaarde 3
15 sep werpersmeeting AC Meetjesland 2
15 sep Athletics Champs Dynamica 0
14 sep 23e WEA - Stadsloop AV '56 58
09 sep Halve Marathon Halve Marathon Oostland 5
09 sep Bridge-to-bridge-loop Bridge-to-Bridge Arnhem 5
09 sep Münster Marathon Münster Marathon 2
09 sep Trailrun Vlaamse Ardennen Trailrun Vlaamse Ardennen 1
09 sep Halve Marathon Lopersgroep Deurne 2
09 sep 30 van Amsterdam Noord 30 van Amsterdam Noord 1
08 sep Jungfraumarathon Jungfrau Marathon 1
08 sep WK 100 km Int. Ass. Ultrarunners 1
08 sep Belgisch Kampioenschap Junioren LBFA Belgische Atl.Liga 2
08 sep Athletics Champs RKHAV 0
08 sep Fish Potato Run Fish Potato Run 4
08 sep Ecotrail Ecotrail 1
02 sep Ballonloop Ballonloop 2
02 sep Nationale D-spelen Phanos 15
02 sep 30e Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 6
01 sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Spirit 1
01 sep 12e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 28
28 aug 10km van Groot Steenbergen Diomedon 1
26 aug Nationale C-spelen AAC 11
26 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 8
25 aug Halve Marathon Delta Sport 36
25 aug blokmeerkamp GAC Gemert 15
24 aug 9e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 38
24 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 8
23 aug 3000 m meeting PAC 2
17 aug 1e Ganzestad baanwedstrijd AV '56 58
17 aug baanmeeting AC Waasland 4
15 aug We All Love Running We All Love Running 2
15 aug baanmeeting Vita 5
11 aug 15 van Wolphaartsdijk Kick Off Wolphaartsdijk 40
11 aug open meeting Racing Club Gent 0
10 aug Kemelrun Kemzeekse Dorpsfeesten 7
08 aug Internationale meeting AC Waasland 2
04 aug Meeting voor Mon Meeting voor Mon 1
03 aug 34e Strandloop AV Flakkee 2
03 aug Track Meeting Utrecht Track Meetings 1
02 aug 30e Polderloop Polderloop 2
02 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 25
01 aug 81e Boulevardloop Dynamica 53
28 jul Australian Outback Marathon Australië Marathon 1
25 jul stratenloop Delta Sport 27
20 jul 23e Cameradostocht Krekenlopers 2
18 jul stratenloop Dynamica 35
17 jul 3 Zomerloop Wielingen 1
15 jul baanmeeting AC Kapellen 2
14 jul NK studenten Asterix 1
11 jul 8e Sportvisserloop AV '56 59
08 jul Avantri Meerkampen Avantri 36
08 jul C/D-meerkamp AV '40 7
07 jul Chaamloop Chaamloop 2
07 jul Arena Games Hilversum GAC Hilversum 1
07 jul Running Center Classic Thor 7
07 jul Kadeloop De Hardloper 1
07 jul Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 3
05 jul Trackmeeting Rotterdam Rotterdam Atletiek 1
04 jul stratenloop Dynamica 53
01 jul Senioren competitiewedstrijd Energie 5
01 jul Internationaal Antwerps Atletiekgala Olse Merksem 1
30 jun C/D-junioren competitie wedstrijd Groene Ster 87
30 jun Sachsen Trail Sachsentrail 1
30 jun Athletics Champs AV Flakkee 0
29 jun Grachtenloop Grachtenloop 2
24 jun Grote Prijs Lokeren Grote Prijs Lokeren 3
24 jun Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 34
23 jun Zeeuwse Kampioenschappen Wielingen 100
23 jun Marathon rond Sneek en Meer Marathon rond Sneek&Meer 3
22 jun NK senioren Phoenix 1
21 jun 19e Molenloop StelleRunners 1
20 jun Coopertest AV '56 10
20 jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 28
17 jun Dwars door Geel Dwars door Geel 1
17 jun Vaderdaglopen SV Fortuna '67 1
16 jun Regio-ontmoeting AV Gouda 53
16 jun 31e Bavoloop Bavoloop 3
16 jun Belgisch kampioenschap Masters Vita 5
15 jun 10e Lepraloop Dynamica 8
15 jun NK A/B-junioren Atletiekunie 6
13 jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 6
12 jun Avondbaanwedstrijd Scheldesport 3
10 jun 2e B-junioren competitie Typhoon 24
10 jun Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 7
09 jun Athletics Champs Delta Sport 0
09 jun Baanwedstrijd Delta Sport 80
09 jun Gouden Spike Leiden Atletiek 1
09 jun Jan Dietvorst Memorial Spado 1
08 jun 10e Griffioenloop Dynamica 8
08 jun Avondwedstrijd DJA Zundert 4
05 jun Sasloop AV '56 54
05 jun werpmeerkamp Diomedon 11
03 jun Drie Dorpenloop Driedorpenloop 1
03 jun 8e Brabantse Wal Marathon Brabantse Wal Marathon 11
02 jun Putbosmeeting Putbosmeeting 4
02 jun NK Masters AV Gouda 2
02 jun Van Goghloop Van Goghloop Zundert 2
02 jun Spitsbergen Marathon Spitsbergen Marathon 1
02 jun Pupillenwedstrijd AV '56 108
02 jun 6e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 41
01 jun 3e Gaperloop González Running Team 10
27 mei Halve Marathon Halve van Hoogvliet 1
27 mei 28e Leiden Marathon Leiden Marathon 2
27 mei 2e Senioren competitiewedstrijd DJA Zundert 5
27 mei Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 6
26 mei 9e IFAM-meeting IFAM 2
25 mei 7e Schellachloop Dynamica 21
21 mei 25e Lelieloop Road Runners Etten-Leur 3
21 mei Pinksterwedstrijden RKHAV 46
21 mei Memorial Vertommen-Cuddy Duffel 6
19 mei Athletics Champs Wielingen 0
19 mei Elfsteden Ultraloop Elfsteden Ultraloop 1
19 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Thor 98
18 mei 18e Stadsloop Dynamica 25
17 mei Energie Mila Track Meeting Energie 5
16 mei Verkerkloop Verkerkloop 2
13 mei Dwars door Brugge Dwars door Brugge 2
13 mei B-junioren competitie wedstrijd Sprint 23
12 mei 22e Meidoornloop AV '56 64
12 mei ZK pupillen Scheldesport 81
10 mei Oost-Vlaams criterium AC Waasland 7
10 mei 15 km van Standdaarbuiten AVS '90 1
10 mei recordwedstrijden Typhoon 10
10 mei Jeugdcriterium VabcoMol 4
10 mei Harry Schultinggames Prins Hendrik 6
09 mei Stadsloop Kuitenbijters 6
06 mei Leeuwtjescriterium Olympic Brugge 5
06 mei 6e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 28
06 mei Koning van Spanje-trail Koning van Spanje Trail 4
05 mei Vrijgezellenloop Dynamica 5
01 mei 30e Jan Borremansmeeting Duffel 16
01 mei Knokke 10 KM Knokke 10k 1
27 apr Omloop van Menheerse AV Flakkee 3
22 apr Roermond City Run Roermond City Run 8
22 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 3
22 apr Zwaakse Weelloop ZR running team 22
22 apr Senioren competitiewedstrijd Groene Ster 6
21 apr 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zeeuws-Vlaandere 13
20 apr Oranjemuidenloop Dynamica 3
20 apr Avondbaanwedstrijd AV '56 108
19 apr 1e avondbaancircuitwedstrijd Spirit 3
15 apr Bergse monumentenloop Spado 6
14 apr Pupillenwedstrijd Dynamica 65
14 apr werpersmeeting AC Meetjesland 3
14 apr C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 98
11 apr Kika Run Walk & Run 12
08 apr Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 32
08 apr Halve Marathon Halve Marathon Berlijn 1
08 apr 24e Maratona di Roma Maratona Di Roma 2
07 apr 12e Oosterscheldeloop AV '56 73
07 apr open baanwedstrijd Diomedon 75
07 apr werpwedstrijd Atledo 1
02 apr Paasloop De Breskens Runners 6
02 apr Testwedstrijd Prins Hendrik 4
31 mrt Vrijburgloop Dynamica 6
31 mrt 25 km van Hulst RKHAV 2
31 mrt Openingswedstrijd Attila 4
25 mrt Venloop Venloop Venlo 7
25 mrt Halve Marathon AC Lyra 1
25 mrt 10 van Halsteren Olympia 8
24 mrt Half Marathon Valencia WHF Valencia 2
24 mrt blokmeerkamp Spado 5
24 mrt 7e Ronde van Bruinisse Delta Sport 6
24 mrt Crêtes de Spa Crêtes de Spa 1
24 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 284
18 mrt 25e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 4
18 mrt Kievitloop Spado 2
18 mrt 30e Parelloop Parelloop 7
17 mrt 51e Massaloop Dynamica 4
17 mrt indoorwedstrijd Fortius Drechtsteden 24
11 mrt 44e City-Pier-Cityloop CPC Loop 16
10 mrt Belgisch kamp. Masters indoor LBFA Belgische Atl.Liga 2
10 mrt Halve Marathon Hercules 1
10 mrt NK cross Phanos 8
10 mrt 46e Pannekoekloop Delta Sport 16
10 mrt Duits kampioenschap LG Ultralauf 1
04 mrt Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 32
04 mrt 20 van Alphen 20 van Alphen 1
03 mrt 29e Kustcross Dynamica 40
24 feb Halve Marathon van Axel Road Running Axel 7
24 feb Halve Marathon De Hardloper 1
18 feb 7e Kapelleloop JARO 32
17 feb 13e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 11
17 feb Scheldeloop Jogging Club Dow 1
17 feb indoormeeting HAKI-team 5
17 feb NK indoor senioren Atletiekunie 1
11 feb Groet uit Schoorlrun Groet Uit Schoorl 4
10 feb 24e Grevelingencross AV Flakkee 43
10 feb Erpelkappersloop Road Running Axel 3
10 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 7
10 feb IFAM indoor IFAM 1
10 feb Regio indoorwedstrijd Fortius Drechtsteden 3
04 feb 27e ZK halve marathon Wielingen 26
03 feb indoorwedstrijd Delta Sport 36
03 feb Rammekensloop Rammekensloop 17
02 feb NK indoor Masters Atletiekunie 1
30 jan 3000 m testloop AV '56 36
28 jan Kamp. van Vlaanderen indoor Vlaamse Atletiekliga 1
28 jan Mastboscross Mastboscross 8
27 jan 4e Scheldesportcross Scheldesport 37
27 jan marathon Sri Chinmoyraces 1
27 jan PEC indoor PEC 1910 3
21 jan Ruitenburg Halve Marathon AV Waterweg 2
21 jan 54e Abdijcross Abdijcross 5
20 jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 39
20 jan Dow-trimloop Jogging Club Dow 1
13 jan Leopoldsloop Krekenlopers 2
13 jan 46e Deltacross Delta Sport 66
13 jan Regio indoorwedstrijd Fortius Drechtsteden 21
07 jan Indoor Track Meeting Team Sotra 2
07 jan Scheidsrechtersloop Dynamica 2
06 jan 57e Wallenloop AV '56 95

Seizoen 2017

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec Tankloop Dynamica 27
31 dec Sylvestercross Sylvestercross 9
30 dec Oliebollenloop AV '56 99
26 dec open indoormeeting Racing Club Gent 1
26 dec Kerstloop Dynamica 39
26 dec Kerstcross Salland Cross Circuit 1
23 dec Eindejaarsindoor Vita 7
22 dec 1e BMI Loop AV '56 28
17 dec Spijkenisse marathon Spijkenisse marathon 4
16 dec Drielandenpunt Trail Drielandenpunt Trail 1
16 dec 18e Aagtekerkerun MC De Pekelinge 47
10 dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 22
09 dec Winterwerpwedstrijd Scheldesport 2
09 dec jeugdindoor Kaag (B) 2
03 dec Halve van Lissabon Halve van Lissabon 2
03 dec Kempen Trail Kempen Run 1
02 dec 25e Den Inkelcross AV '56 93
26 nov Halve van Tarragona Halve Marathon Tarragona 1
26 nov Firenze Marathon Firenze Marathon 3
26 nov 18e Zakloop AV '56 95
25 nov 33e Elderschanscross Wielingen 36
19 nov 34e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 12
19 nov Kievitloop Spado 3
19 nov Grote Prijzen van Duffel Duffel 18
18 nov 17e Hobbeldebobbelloop Dynamica 24
14 nov 3000 m testloop AV '56 33
12 nov Maraton de Tenerife Marathon Tenerife 5
11 nov 50e Mosselloop Delta Sport 37
11 nov Devil's Trail Devil's Trail Schierm'oog 1
05 nov Porto Marathon Porto Marathon 4
05 nov 21e Berenloop Terschelling Berenloop Terschelling 1
05 nov 7e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 10
05 nov Herbstlauf Adler-Langlauf Bottrop 1
04 nov Moerschanscross RKHAV 51
29 okt 35e Marathon Brabant Marathon Brabant 29
29 okt Devil's Trail Devil's Trail 4
29 okt 12e Drechtstadloop Drechtstadloop 5
28 okt Indoor Recordwedstrijd Fortius Drechtsteden 41
22 okt 10 van AVR AV Rucphen '90 2
21 okt Singelloop Dynamica 13
15 okt Linker Oevert Marathon Linker Oevert 3
15 okt 42e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 2
14 okt Poelbosloop AV '56 0
14 okt werpmeerkamp AC Waasland 2
14 okt Bamisrun Bamisfeesten 2
08 okt 34e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 2
08 okt 31e 4 Mijl van Groningen 4 Mijl van Groningen 1
08 okt Werpfestival Sprint 5
07 okt werpersmeeting AC Waasland 2
07 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 12
07 okt 15e Kustmarathon Marathon Zeeland 52
06 okt 10e Ladiesrun Marathon Zeeland 43
01 okt Krekentrail Joggingclub Moerbeke 1
01 okt 32e Singelloop Breda Bredase Singelloop 16
01 okt werpersmeeting AC Lyra 1
30 sep werpersmeeting AC Meetjesland 2
30 sep Clubkampioenschappen AV '56 393
24 sep Vestingloop Vestingloop Willemstad 4
24 sep NK estafette Startbaan 9
24 sep 1e Kraaieloop Kraaieloop 10
24 sep Dwars door de Zwingeul Wielingen 1
23 sep Ouder-kind-dag AV '56 186
23 sep Herbstlauf LG Decker Itter 1
23 sep 3e Halve Marathon Halve Marathon van Tholen 7
17 sep 33e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 4
17 sep Halve van Hoogland Halve van Hoogland 1
16 sep Athletics Champs Dynamica 0
16 sep Open Zuidhollandse Kampioenschappen Energie 4
15 sep 22e WEA - Stadsloop AV '56 52
11 sep Halve Marathon Achil '87 1
10 sep 32e Halve Marathon Lopersgroep Deurne 14
10 sep 2017 Quikrun Thor 1
10 sep 30 van Amsterdam Noord 30 van Amsterdam Noord 1
09 sep Winschoten Run Run Winschoten 1
09 sep Baanwedstrijd RKHAV 9
09 sep 2e Baanwedstrijd Energie 4
09 sep Athletics Champs RKHAV 0
09 sep Jeugdmeeting AC Lebbeke 3
09 sep d'Ossekoppenloop d'Ossekoppenloop 2
03 sep Nationale D-spelen Phanos 12
03 sep Halve Marathon Halve Marathon Oostland 1
03 sep Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 4
03 sep 1e wedstri Hoogspringcompetitie Thor 1
03 sep 5e Ballonloop Ballonloop 2
02 sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Spirit 10
02 sep Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 27
02 sep Dingle Marathon Dingle Marathon 1
01 sep Diamond League Memorial Van Damme Diamond Leage 1
29 aug 10e 10km van Groot Steenbergen Diomedon 7
27 aug Nationale C-spelen AAC 5
27 aug Dorpsloop Teteringen Dorpsloop Teteringen 2
26 aug Kampenmeeting AC Waasland 2
26 aug Baanwedstrijd Passaat 4
26 aug Ten Miles Veldhoven 10 Miles 2
25 aug 8e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 42
24 aug Trackmeeting Rotterdam PAC 1
23 aug Kermismeeting AS Rieme (B) 1
19 aug Halve Marathon Delta Sport 26
18 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 3
17 aug Seuterloop Seuterloop 1
13 aug Monschau Ultra-Marathon Monschau Marathon 1
13 aug baanmeeting ABES Edegem 2
12 aug The Roseland Trail The Roseland Trail 1
12 aug Jeugdmeerkamp Olse Merksem 9
11 aug 3e Goes on Track: Link 1, Link 2 AV '56 48
05 aug 2e Oud-Sabbingeloop Buurtver. 't Ouweland 23
05 aug Memorial Jos Verstockt AC Lyra 1
03 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 41
02 aug 80e Boulevardloop Dynamica 54
29 jul Internationaal Antwerps Atletiekgala Olse Merksem 1
29 jul VAL Jongerentrofee AC Waasland 15
27 jul Eur. Jeugd Ol.dagen EYOF 1
26 jul stratenloop Delta Sport 52
25 jul baanmeeting Volharding (B) 3
25 jul Zomerloop Wielingen 1
22 jul Nacht van de Atletiek Nacht van de Atletiek 3
22 jul werpwedstrijd GAC Hilversum 5
19 jul stratenloop Dynamica 49
16 jul 6 uur van Aalter 6 uur van Aalter 1
16 jul baanmeeting KAVVV-atletiek (B) 1
15 jul open meeting AC Kapellen 5
12 jul 7e Sportvisserloop AV '56 80
09 jul Arena Games Hilversum GAC Hilversum 2
09 jul Brussels Grand Prix Brussels Grand Prix 1
09 jul baanmeeting Essense Atletiek Club 6
08 jul Oosterhoutse Trail Oosterhoutse Trail 1
08 jul Zeeuwse Kampioenschappen Delta Sport 134
08 jul Voorthuizen loopt Voorthuizen loopt 2
08 jul Jan Dietvorst Memorial Spado 2
07 jul Scholiereninterland Vlaamse Atletiekliga 2
06 jul Track Meeting Rotterdam Atletiek 2
05 jul stratenloop Dynamica 50
02 jul Avantri Meerkampen Avantri 59
01 jul Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 3
01 jul Athletics Champs Scheldesport 0
01 jul NK A/B-junioren Prins Hendrik 12
01 jul Kadeloop De Hardloper 1
29 jun Avondbaanwedstrijd Spark 1
28 jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 16
25 jun 34e Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 25
24 jun 8e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 8
24 jun Regio-ontmoeting Spado 55
23 jun Track Meeting Utrecht Track Meetings 1
18 jun Vaderdaglopen SV Fortuna '67 2
18 jun 10 km van Nederland AV '56 36
18 jun Marathon Amersfoort Marathon Amersfoort 1
18 jun Senioren competitiewedstrijd Spark 9
18 jun Great Breweries Marathon Great Breweries Marathon 6
17 jun Gouden 3000 m AS Rieme (B) 3
17 jun Running Center Classic Thor 15
17 jun Athletics Champs Wielingen 0
16 jun Lepraloop Dynamica 3
13 jun Avondwedstrijd Generaal Michaelis 1
11 jun Brabantse Wal Marathon Spado 3
11 jun Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 4
11 jun Skeelerbaanwedstrijd JARO 8
11 jun B-junioren competitie wedstrijd Achilles 2
10 jun 35e Nationale Lenteloop Lenteloop Papendrecht 2
10 jun Flanderscup Olympic Essenbeek Halle 1
10 jun NK Masters AV Gouda 7
10 jun C/D-junioren competitie wedstrijd AV '56 77
10 jun NK studenten Kronos-studenten 1
09 jun Schellachloop Dynamica 21
08 jun Avondbaanwedstrijd Delta Sport 17
06 jun Sasloop AV '56 38
05 jun Pinksterwedstrijden RKHAV 47
05 jun Lelieloop Road Runners Etten-Leur 5
05 jun T-meeting Attila 3
03 jun Van Goghloop Van Goghloop Zundert 1
03 jun 26e Putbosmeeting Vlierzele Sportief (B) 3
03 jun Athletics Champs AV Flakkee 0
02 jun 17e Stadsloop Dynamica 18
01 jun 2017 Energie Mila Track Meeting Energie 4
28 mei Senioren competitiewedstrijd Achilles 16
28 mei marathon Marathon Tilburg 3
27 mei 50 km wedstrijd Sri Chinmoyraces 1
27 mei Breitenbacher Geländelauf SC LT Breitenbach 2
27 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 85
26 mei 2e Gaperloop González Running Team 5
25 mei Avondbaanwedstrijd Scheldesport 2
25 mei Harry Schultinggames Prins Hendrik 2
25 mei open meeting Racing Club Tienen 1
24 mei Stadsloop Kuitenbijters 10
22 mei Coopertest AV '56 66
21 mei Skeelerbaanwedstrijd JARO 8
21 mei 27e Leiden Marathon Leiden Marathon 6
21 mei Vestingloop Vestingloop Den Bosch 2
21 mei Stadtlauf Innsbruck Läuft 1
21 mei Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 14
21 mei Memorial Vertommen-Cuddy Duffel 1
21 mei werpersmeeting AC Meetjesland 2
21 mei marathon Copenhagen Marathon 1
21 mei B-junioren competitie Spirit 4
20 mei open baanwedstrijd Delta Sport 41
20 mei Vliegende Vrouwen Run Vliegende Vrouwen 1
20 mei Athletics Champs Delta Sport 0
19 mei 9e Griffioenloop Dynamica 14
19 mei Avondwedstrijd Achilles 9
18 mei 1500m meeting AV Flakkee 36
14 mei Dwars door Brugge Running Tour 1
13 mei 21e Meidoornloop AV '56 74
13 mei ZK pupillen AV '56 143
12 mei 1e editie Track Meeting Utrecht Phoenix 2
12 mei Avondje Sprint Sprint 10
07 mei 5e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 35
07 mei Masters Trophy AV Molenland Tielt (B) 0
07 mei Marathon Genève Marathon Genève 1
07 mei Koning van Spanje-trail Koning van Spanje Trail 7
06 mei Beertjesmeeting Beverhout AC 4
06 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 83
01 mei baanmeeting AC Herentals 1
30 apr Tiroler Meisterschaften TS Raika Schwaz 1
30 apr Senioren competitiewedstrijd Typhoon 15
29 apr Sol Half Marathon Halve Marathon Mallorca 1
29 apr Strandloop Marathon Zeeland 12
28 apr Avondbaanwedstrijd AV '56 122
27 apr Omloop van Menheerse AV Flakkee 2
23 apr Zwaakse Weelloop ZR running team 44
23 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 11
23 apr 10 km van Madrid Marathon Madrid 2
23 apr Roermond City Run Roermond City Run 4
22 apr Openingswedstrijd Spark 1
21 apr Oranjemuidenloop Dynamica 3
20 apr Baanwedstrijd Spirit 1
17 apr 60 van Texel Zestig van Texel 1
17 apr Bergse monumentenloop Spado 10
15 apr Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zeeuws-Vlaandere 10
15 apr 10 mijl van Zwolle Zuid 10 mijl van Zwolle Zuid 2
15 apr Open pupillen en C/D-junioren wedstrijd DJA Zundert 3
09 apr 37e Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 32
08 apr Roparun kustloop Dynamica 2
08 apr 8e Wolvenloop Joggingclub Moerbeke 1
08 apr Baanwedstrijd Diomedon 96
05 apr Kika Run Walk & Run 15
02 apr 5e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 52
02 apr 29e Parelloop Parelloop 3
02 apr 70e Dwars door Dordt Parthenon 10
01 apr Openingswedstrijd Attila 2
01 apr 1e pupillencompetitie Dynamica 26
01 apr 11e Oosterscheldeloop AV '56 79
26 mrt Zandvoortcircuit Run Zandvoortcircuitrun 6
26 mrt 36e Drunense Duinenloop DAK Drunen 3
25 mrt Orionloop Orionloop 11
25 mrt Brooklyn Run Dynamica 2
25 mrt Crêtes de Spa Crêtes de Spa 1
25 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 273
19 mrt 30 van Tilburg Attila 5
19 mrt 24e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 11
19 mrt 3e Stevensloop Stevensloop 1
18 mrt Massaloop Dynamica 5
14 mrt 3000 m testloop AV '56 31
12 mrt Oostenrijkse kamp. cross LG Decker Itter 1
12 mrt 43e City-Pier-Cityloop CPC Loop 18
12 mrt Nationale pupillen Indoor AV '34 16
11 mrt 2017 Halve van Oostvoorne Van Buurencircuit 3
11 mrt 45e Pannekoekloop Delta Sport 24
11 mrt Halve van Hercules Hercules 1
05 mrt Rico Salvettiloop Rico Salvettiloop 2
05 mrt NK cross Phanos 4
04 mrt Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 35
04 mrt 28e Kustcross Dynamica 33
26 feb 6e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 18
25 feb Halve Marathon Road Running Axel 2
19 feb Kievitloop Spado 7
19 feb Natuurloop Wielingen 1
18 feb Scheldeloop Jogging Club Dow 10
18 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 8
12 feb 40e Groet uit Schoorlrun Groet Uit Schoorl 1
11 feb Grevelingencross AV Flakkee 38
11 feb IFAM indoor IFAM 2
05 feb 26e ZK halve marathon Wielingen 31
05 feb Halve van Barcelona Halve van Barcelona 2
05 feb Midwinter Marathon Midwintermarathon 3
04 feb Rammekensloop Rammekensloop 26
04 feb 12e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 8
04 feb indoorwedstrijd Delta Sport 34
04 feb NK indoor Masters Atletiekunie 1
31 jan 3000 m testloop AV '56 50
29 jan 48e Mastboscross Mastboscross 12
28 jan PEC indoor PEC 1910 4
28 jan Scheldesportcross Scheldesport 41
28 jan Eugene Vink Memorial SSP 2
22 jan JARO-cross JARO 39
22 jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 40
21 jan Dow-trimloop Jogging Club Dow 1
21 jan Bostrail Bostrail Aalter 1
15 jan 53e Abdijcross Abdijcross 4
14 jan 45e Deltacross Delta Sport 60
14 jan 6e Cédric Van Brantegem meeting STAX 3
08 jan Scheidsrechtersloop Dynamica 2
08 jan 45e Halve van Egmond Egmond Halve Marathon 6
07 jan 56e Wallenloop AV '56 60

Seizoen 2016

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec Tankloop Dynamica 10
31 dec Sylvestercross Sylvestercross 13
31 dec Sylvesterloop Wielingen 1
31 dec Oliebollenloop AV '56 100
29 dec Vorsilvesterlauf Vorsilvesterlauf 1
27 dec Try Out Games AV '34 1
26 dec Kerstloop Dynamica 32
26 dec indoormeeting Racing Club Gent 5
23 dec 3e Serious Request Run AV '56 56
18 dec indoormeeting Vita 3
18 dec Spark marathon Spark 3
17 dec Pallandtloop AV Flakkee 1
17 dec Aagtekerkerun MC De Pekelinge 44
17 dec Sportivity Trail Run Sportivity Trailrun 1
11 dec Spadocross Spado 5
11 dec 29e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 26
10 dec Stelleplascross/jeugdcross AV '56 52
10 dec 7e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 17
10 dec indoormeeting Kaag (B) 9
04 dec stratenloop De Langstraat 2
03 dec 24e Den Inkelcross AV '56 88
27 nov 17e Zakloop AV '56 121
26 nov 58e Warandeloop Stichting Warandeloop 27
26 nov 32e Elderschanscross Wielingen 22
21 nov Coopertest AV '56 80
20 nov 64e Grote Prijzen van Duffel Duffel 13
20 nov Marathon Valencia Marathon Valencia 7
20 nov Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 16
19 nov 14e Reeuwijkse Houtcross Sportclub Reeuwijk 1
19 nov 16e Hobbeldebobbelloop Marathon Zeeland 17
19 nov Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 36
13 nov Maresiacross TV De Langstraat 5
13 nov Natuurloop Wielingen 1
12 nov 49e Mosselloop Delta Sport 38
06 nov New York Citymarathon New York City Marathon 3
06 nov Crosscup VabcoMol 6
06 nov Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 18
05 nov 31e Moerschanscross RKHAV 47
30 okt 11e Drechtstadloop Drechtstadloop 2
30 okt Parkcross JARO 60
30 okt Devil's Trail Devil's Trail 1
30 okt 34e Marathon Brabant Marathon Brabant 18
23 okt Kempen Trail Kempen Run 3
23 okt Blauwe Meer Cross Blauwe Meer cross 5
23 okt 10 van AVR AV Rucphen '90 1
23 okt Marathon Valencia Marathon Valencia 4
22 okt Singelloop Dynamica 22
16 okt 41e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 11
16 okt Devil's Trail DAK Drunen 3
10 okt 11e Kermisloop Kermisloop Putte 4
09 okt 33e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 12
09 okt Werpfestival Sprint 7
09 okt 4 Mijl van Groningen 4 Mijl van Groningen 1
08 okt Poelbosloop AV '56 0
08 okt Natuurloop Scheldesport 7
02 okt Krekentrail Joggingclub Moerbeke 1
02 okt 2016 Singelloop Breda Bredase Singelloop 12
01 okt 14e Kustmarathon Marathon Zeeland 39
01 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 9
30 sep 9e Ladiesrun Marathon Zeeland 18
30 sep Light Kustrun Marathon Zeeland 15
25 sep Vestingloop Vestingloop Willemstad 6
24 sep Kamp. Vlaanderen voor Masters Flac 3
24 sep Clubkampioenschappen AV '56 298
24 sep 13e Tielemanloop AV Flakkee 2
24 sep Herbstlauf LG Decker Itter 1
23 sep Trudonacht Tact 1
18 sep 32e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 1
18 sep Halve van Hoogland Altis 1
18 sep 37e Beekse marathon Beekse Marathon 3
17 sep baanmeeting Olse Merksem 3
17 sep 2e Havenrun Havenrun 4
17 sep ZK C/D-junioren individueel Delta Sport 58
17 sep 2e Halve Marathon Halve Marathon van Tholen 2
17 sep Open ZH kamp. pupillen Energie 4
11 sep Finale A-junioren competitie PAC 10
11 sep Flanders Fields Marathon In Flanders Fields Marath 3
09 sep 21e WEA - Stadsloop AV '56 63
08 sep instuifwedstrijd Olympus '70 1
08 sep Avondbaanwedstrijd Spark 7
04 sep Nationale D-spelen Phanos 2
04 sep Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 4
03 sep Halve Marathon Runners Evergem 7
03 sep 10e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 26
03 sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Spirit 6
03 sep Nacht van Volharding Volharding (B) 2
02 sep Track Meeting Utrecht Track Meetings 4
27 aug Baanwedstrijd Passaat 9
27 aug 49e Nationale C-spelen AAC 6
27 aug Masters Trophy AC Deinze 2
26 aug 7e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 35
25 aug 3e Havenloop Delta Sport 1
21 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 13
20 aug 30e Halve Marathon Delta Sport 32
20 aug 32e Internationaal Antwerps Atletiekgala Olse Merksem 1
20 aug Iroquoia Trail Test Burlington Runners 1
19 aug Hardloop3daagse Hardloop3daagse 15
18 aug Seuterloop Seuterloop 1
14 aug Monschau Marathon Monschau Marathon 1
13 aug Bradelierloop Olympus '70 1
12 aug 2e Goes on Track: Link 1, Link 2 AV '56 48
11 aug Baanwedstrijd PAC 4
05 aug 32e Strandloop AV Flakkee 2
04 aug Polderloop Polderloop 2
04 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 37
03 aug Boulevardloop Dynamica 53
30 jul VTM Loop VTM Telecomloop 1
30 jul Hoeve aan den wegloop SV Friesland 4
27 jul 32e stratenloop Delta Sport 41
26 jul Vakantiemeeting Volharding (B) 1
20 jul stratenloop Dynamica 48
17 jul Hoogspringcompetitie Thor 1
16 jul Nacht van de Atletiek Nacht van de Atletiek 3
16 jul Masters Trophy Scheldesport 2
16 jul 400 Titisee-Neustadt Funsports 2
16 jul instuifwedstrijd Spado 15
15 jul Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
13 jul 6e Sportvisserloop AV '56 76
10 jul 10 km Champions Run 10 km Champions Run 6
07 jul Vakantiemeeting Volharding (B) 2
07 jul Track Meeting Rotterdam Atletiek 8
06 jul stratenloop Dynamica 51
02 jul Regio-ontmoeting Energie 49
02 jul NK A/B-junioren Sprint 8
02 jul Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 7
02 jul Chaamloop Chaamloop 6
02 jul Kadeloop De Hardloper 1
26 jun Senioren competitiewedstrijd Nijmegen Atletiek 10
26 jun Stadtlauf Stadtlauf München 1
26 jun Ladiesrun Ladiesrun Utrecht 1
26 jun 33e Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 26
26 jun baanmeeting Olympic Brugge 2
25 jun Leeuwtjescriterium Olympic Brugge 9
25 jun 9e PZC familieloop Dynamica 36
25 jun C/D-junioren competitie wedstrijd Spado 75
24 jun Track Meeting Utrecht Phoenix 2
19 jun Veluwezoom Trail Veluwezoom Trail 4
18 jun NK baan senioren Atletiekunie 3
18 jun Running Center Classic Thor 10
18 jun Bavoloop Bavoloop 5
18 jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 96
17 jun Avondbaanwedstrijd Dynamica 7
16 jun Baanwedstrijd Attila 1
15 jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 1
12 jun Belgisch kampioenschap Masters AC Deinze 3
12 jun NK Masters Altis 3
11 jun 34e Nationale Lenteloop Lenteloop Papendrecht 2
10 jun Gaperloop González Running Team 3
10 jun Avondbaanwedstrijd Sprint 8
09 jun 4e avondbaancircuitwedstrijd Delta Sport 33
08 jun 8e Lepraloop Dynamica 2
07 jun Sasloop AV '56 59
05 jun 6e Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 16
05 jun Brabantse Wal Marathon Spado 4
05 jun 2e A-junioren competitie PAC 11
05 jun Open Brabants kampioenschap Meerkamp GAC Gemert 7
05 jun Sint Andriesrun Sint Andriesrun 4
05 jun 2e Masterscompetitiewedstrijd Groene Ster 2
05 jun Great Breweries Marathon Great Breweries Marathon 6
04 jun Kneesloop AV Dokev 2
29 mei 20 km door Brussel 20 Door Brussel 1
29 mei Senioren competitiewedstrijd Achilles 16
29 mei Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 5
28 mei 7e IFAM-meeting IFAM 3
28 mei Jeugdmeeting AC Deinze 2
28 mei Baanwedstrijd Wielingen 14
27 mei Avondbaanwedstrijd Haag Atletiek 10
27 mei Schellachloop Dynamica 15
22 mei werpersmeeting AC Meetjesland 3
22 mei Leiden Marathon Leiden Marathon 1
22 mei 4e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 33
21 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 68
21 mei ZK pupillen Dynamica 110
20 mei Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
20 mei 8e Griffioenloop Dynamica 13
20 mei Avondbaanwedstrijd AV '56 68
17 mei 3000 m testloop AV '56 50
16 mei Lelieloop Road Runners Etten-Leur 2
16 mei Pinksterwedstrijden RKHAV 29
16 mei Masters Trophy AV Molenland Tielt (B) 2
16 mei T-meeting Attila 3
14 mei Run van Gieten Run van Gieten 2
13 mei 16e Stadsloop Dynamica 26
12 mei 1000 meter wedstrijd Energie 14
08 mei 1e Masterscompetitiewedstrijd Scheldesport 2
08 mei 20e Meidoornloop AV '56 74
08 mei Rondehoeploop Rondehoeploop 1
08 mei Maas Marathon Maas Marathon 1
07 mei Jongerentrofee Machelen AC 8
06 mei Avondbaanwedstrijd Sprint 8
05 mei 1500m meeting AV Flakkee 22
01 mei 1e A-junioren competitie DAK Drunen 11
01 mei 13e Salzburg Marathon Salzburg Marathon 2
01 mei Jeugdcriterium Duffel 28
01 mei Knokke 10 KM Knokke 10k 1
30 apr Jeugdmeerkamp ARAC (B) 4
27 apr Vlietloop T'Veerke 5
24 apr Senioren competitiewedstrijd Prins Hendrik 15
24 apr Roermond City Run Roermond City Run 6
24 apr Koning van Spanje-trail Koning van Spanje Trail 6
24 apr Zwaakse Weelloop ZR running team 39
23 apr C/D-junioren competitie wedstrijd Groene Ster 69
22 apr 5e Oranjemuidenloop Dynamica 11
21 apr Baanwedstrijd Spirit 7
20 apr Zandvoortcircuit Run Zandvoortcircuitrun 3
17 apr Enschede marathon Enschede Marathon 2
17 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 7
16 apr 8e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zeeuws-Vlaandere 12
16 apr werpersmeeting AC Meetjesland 2
16 apr 31e Brixlegger Sparkassen Lauf BSV Brixlegg 1
16 apr Baanwedstrijd Delta Sport 30
10 apr 36e Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 34
09 apr 10e Oosterscheldeloop AV '56 117
09 apr Baanwedstrijd RKHAV 53
03 apr 4e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 41
03 apr 40e Marathon de Paris Marathon De Paris 2
03 apr 69e Dwars door Dordt Parthenon 5
03 apr 28e Parelloop Parelloop 4
02 apr Hechtsee Run Tri-X-Kufstein 1
02 apr Strandloop B4Sport 5
02 apr blokmeerkamp Spado 39
02 apr Testwedstrijd Scheldesport 9
28 mrt Paaswedstrijd AV Triathlon 7
28 mrt Paasloop De Breskens Runners 2
26 mrt Openingswedstrijd Passaat 8
26 mrt 10 van Bru Delta Sport 3
26 mrt 25 km van Hulst RKHAV 7
23 mrt 29e NK veldloop gemeente ambt. gemeente Nissewaard 2
22 mrt 3000 m testloop AV '56 34
20 mrt Halve Marathon AC Lyra 2
20 mrt 11e Venloop Venloop Venlo 1
20 mrt 23e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 13
19 mrt Orionloop Orionloop 10
19 mrt 7e Frühlings Crosslauf LSV 1990 Kitzbühel 1
19 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 247
13 mrt 30 van Tilburg Attila 3
13 mrt Hallensportfest KLA Dortmund (D) 39
12 mrt Hulsbeekcross NK cross 2016 1
12 mrt 44e Pannekoekloop Delta Sport 29
12 mrt Halve van Oostvoorne Van Buurencircuit 3
12 mrt Belgisch kamp. Masters indoor LBFA Belgische Atl.Liga 4
12 mrt NK cross NK cross 2016 9
06 mrt 42e City-Pier-Cityloop CPC Loop 18
06 mrt Nationale pupillen Indoor AV '34 12
05 mrt indoormeeting Racing Club Gent 3
05 mrt Massaloop Dynamica 13
28 feb Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 47
27 feb Halve Marathon Road Running Axel 2
27 feb 27e Kustcross Dynamica 46
21 feb 5e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 31
20 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 11
14 feb Halve Marathon ½BCN 3
14 feb NK indoor Masters Atletiekunie 5
13 feb Grevelingencross AV Flakkee 43
07 feb Voorne 10 Engelse Mijl Voorne Atletiek 3
07 feb Midwinter Marathon Midwintermarathon 3
07 feb 25e ZK halve marathon Wielingen 20
06 feb Indoor Amsterdam Phanos 1
06 feb indoorwedstrijd Delta Sport 26
06 feb Rammekensloop Rammekensloop 9
06 feb 11e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 7
31 jan Mastboscross Mastboscross 16
30 jan 8 indoorwedstrijd PEC 1910 9
26 jan 3000 m testloop AV '56 39
24 jan JARO-cross JARO 45
23 jan open indoormeeting AV Toekomst (B) 1
23 jan Nationale CD indoorwedstrijd Junioren C&D Indoor 14
17 jan indoorwedstrijd Olympus '70 2
16 jan 44e Deltacross Delta Sport 66
10 jan Achillescross Achilles 2
10 jan 44e Halve van Egmond Egmond Halve Marathon 4
10 jan Herculesloop Hercules 1
09 jan 55e Wallenloop AV '56 78
09 jan Regio indoorwedstrijd Regio Dordrecht 2
03 jan Halve van Westvoorne Voorne Atletiek 2
02 jan Nieuwjaarsloop Spirit 4
02 jan Cédric Van Brantegem meeting STAX 9

Seizoen 2015

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec Oliebollenloop AV '56 101
31 dec 35e Sylvestercross Sylvestercross 2
31 dec Tankloop Dynamica 9
26 dec indoormeeting Racing Club Gent 1
26 dec Kerstloop Dynamica 29
23 dec 2e Serious Request Run AV '56 90
20 dec indoor Senioren/ AB junioren AV '34 1
20 dec Crosscup Crosscup België 7
19 dec 5e JARO Kerstcross AV '56 50
19 dec 16e Aagtekerkerun Dynamica 34
19 dec Nieuwjaarsmeeting Vita 8
19 dec Trailrun Sportivity Trailrun 1
13 dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 14
13 dec 28e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 21
13 dec Spadocross Spado 4
12 dec indoor Senioren/ AB junioren Ilion 3
12 dec Indoor Gala Hylas 8
12 dec 6e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 11
11 dec Kerstloop Kerstloop Brugge 5
06 dec Kempen Trail Kempen Run 1
05 dec 23e Den Inkelcross AV '56 104
29 nov Firenze Marathon Firenze Marathon 2
29 nov Tis (voor) Niks Loop Tis (voor) Niks Loop 1
29 nov 16e Zakloop AV '56 125
28 nov 31e Elderschanscross Wielingen 47
23 nov Coopertest AV '56 61
21 nov 57e Warandeloop Stichting Warandeloop 22
21 nov 15e Hobbeldebobbelloop Marathon Zeeland 20
17 nov 3000 m testloop AV '56 60
15 nov Natuurloop Wielingen 2
15 nov 63e Grote Prijzen van Duffel Duffel 11
15 nov 32e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 23
14 nov 48e Mosselloop Delta Sport 16
08 nov Sparkloop Spark 3
08 nov Maresiacross TV De Langstraat 5
07 nov 30e Moerschanscross RKHAV 53
07 nov Appelloop Road Running Axel 1
07 nov marathon Marathon d. Alpes-Maritim 6
01 nov New York Citymarathon New York City Marathon 1
01 nov Lotto Crosscup VabcoMol 7
01 nov Drechtstadloop Drechtstadloop 7
25 okt Marathon Brabant Marathon Brabant 22
25 okt Devil's Trail Devil's Trail 1
24 okt indoorwedstrijd Parthenon 1
24 okt Singelloop Dynamica 16
18 okt 40e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 1
18 okt 10 van AVR AV Rucphen '90 1
18 okt Devil's Trail DAK Drunen 4
17 okt werpersmeeting AC Waasland 3
16 okt 3e Nighttrail by the Sea Nighttrail by the Sea 4
11 okt Werpfestival Sprint 9
11 okt 4 Mijl van Groningen 4 Mijl van Groningen 2
11 okt 32e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 1
11 okt 1e Halve van Bergen Spado 8
11 okt Midden Voorneloop Pallas '93 2
10 okt Rotterdam Ekiden Rotterdam Ekiden 6
10 okt Poelbosloop AV '56 0
10 okt veldloopestafette ZK Dynamica 18
03 okt baanmeeting AC Meetjesland 7
03 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 17
03 okt 13e Kustmarathon Marathon Zeeland 41
02 okt 8e Ladiesrun Marathon Zeeland 61
27 sep Posbankloop Posbankloop 1
27 sep NK estafette Startbaan 2
26 sep 1e Obstaclerun AV '56 0
26 sep Vlaamse kampioenschappen Vlaamse Atletiekliga 4
26 sep Clubkampioenschappen AV '56 309
20 sep Dwars door de Zwingeul Wielingen 1
20 sep 31e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 4
20 sep Beekse marathon Achil '87 1
20 sep finale B-junioren competitie Haag Atletiek 16
19 sep Open ZH kamp. pupillen Energie 16
19 sep 12e Tielemanloop AV Flakkee 10
18 sep Avondbaanwedstrijd Dynamica 33
12 sep ZK pupillen Dynamica 114
12 sep 40e Winschoten Run Run Winschoten 2
12 sep Havenrun Havenrun 4
11 sep 20e WEA - Stadsloop AV '56 58
10 sep baanmeeting Spark 1
06 sep Halve Marathon Halve Marathon Oostland 1
06 sep 3e Ballonloop Ballonloop 2
06 sep 27e Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 2
05 sep Halve Marathon Halve Marathon van Tholen 1
05 sep 9e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 28
05 sep Masters Trophy AC Deinze 2
05 sep Open Hoeksch Estafette en Werpen Energie 10
05 sep Stichting Jayden Obstakelrun Fitland Goes 5
05 sep ZK 10000 m en werpmeerkamp Scheldesport 5
29 aug Baanwedstrijd Passaat 27
29 aug Nationale C-spelen AAC 7
29 aug 29e Halve Marathon Delta Sport 18
28 aug 6e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 44
28 aug City Trail City Trail 7
25 aug 8e 10km van Groot Steenbergen Diomedon 2
23 aug Jeugdmeeting Racing Club Gent 16
23 aug Nationale D-spelen Phanos 4
22 aug Werpvijfkamp Volharding (B) 6
20 aug 2e Havenloop Delta Sport 8
14 aug 1e Goes on Track AV '56 55
12 aug WK Masters World Masters Athletics 5
11 aug baanmeeting AC Waasland 1
09 aug Halve Marathon Halve Marathon Vlieland 1
06 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 36
05 aug stratenloop Dynamica 36
02 aug NK baan senioren Atletiekunie 1
01 aug 1e Oud-Sabbingeloop Buurtver. 't Ouweland 17
01 aug Memorial Rasschaert Vita 2
30 jul Polderloop Polderloop 2
29 jul Boulevardloop Dynamica 49
25 jul VAL Jongerentrofee AC Waasland 8
22 jul 31e stratenloop Delta Sport 46
22 jul baanmeeting Dilbeek AC 1
19 jul open meeting AV Kontich Aartselaar 2
19 jul Coriotrail Corio Trail 1
18 jul Masters Trophy KASV Oudenaarde 2
16 jul 2015 Avondmeeting Rotterdam Atletiek 13
15 jul stratenloop Dynamica 51
11 jul ZK C/D-junioren individueel Dynamica 50
11 jul Running Center Classic Thor 6
10 jul Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
08 jul Stratenloop Domburg Dynamica 47
08 jul Midzomerrun Lopen voor het goede doel 2
02 jul Avondmeeting Delta Sport 10
28 jun Veluwezoom Trail Veluwezoom Trail 1
28 jun Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 17
28 jun Masters Trophy Olympic Brugge 2
27 jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd Wielingen 80
27 jun Baanwedstrijd Wielingen 24
26 jun NK A/B-junioren Sprint 9
24 jun 5e Sportvisserloop AV '56 58
21 jun Ladiesrun Ladiesrun Utrecht 1
21 jun 2e A-junioren competitie Achilles 5
20 jun Halve van Hoogvliet De Halve van Hoogvliet 1
20 jun C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 77
20 jun PZC familieloop Dynamica 38
20 jun 28e Bavoloop Bavoloop 5
17 jun Hardloopgala Hardloopgala Gilze 1
14 jun NK Masters Delta Sport 12
14 jun 9e Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 8
14 jun Rondje Voorne Rondje Voorne 1
14 jun Belgisch kampioenschap Masters LBFA Belgische Atl.Liga 3
14 jun 2e B-junioren competitie AV '40 16
13 jun Jeugdmeeting AC Meetjesland 7
07 jun 5e Brabantse Wal Marathon Brabantse Wal Marathon 6
07 jun Senioren competitiewedstrijd Nijmegen Atletiek 11
07 jun Loop Leeuwarden Loop Leeuwarden 1
06 jun Van Goghloop Van Goghloop Zundert 1
06 jun Regio-ontmoeting Scheldesport 54
04 jun Avondbaanwedstrijd AV Flakkee 5
03 jun 7e Lepraloop Dynamica 4
02 jun Sasloop AV '56 70
31 mei Jeugdmeeting Racing Club Gent 9
31 mei 1e A-junioren competitie ATV Venray 7
31 mei Hague Royal Ten Hague Royal Ten 1
31 mei Haagse Beemdenloop Haagse Beemdenloop 2
30 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Thor 70
29 mei Schellachloop Dynamica 4
25 mei Lelieloop Road Runners Etten-Leur 1
25 mei Pinksterwedstrijden RKHAV 18
25 mei Masters Trophy AVMO Tielt (B) 2
23 mei Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 104
22 mei 15e Stadsloop Dynamica 20
21 mei 2015 Track Meeting Energie 6
20 mei Avondbaanwedstrijd Groene Ster 4
18 mei Coopertest AV '56 34
17 mei Kaatsheuvelse Pleinloop Kaatsheuvelse Pleinloop 1
17 mei 3e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 35
17 mei Leiden Marathon Leiden Marathon 3
17 mei 13e Marikenloop Marikenloop 2
16 mei recordwedstrijden AV Hollandia 1
16 mei VAL Jongerentrofee AVZK 8
15 mei Baanwedstrijd AV '56 135
10 mei Rondehoeploop Rondehoeploop 1
10 mei 1e B-junioren competitie Scheldesport 16
10 mei 19e Meidoornloop AV '56 84
09 mei Ter Specke Bokaal De Spartaan 1
09 mei 2e pupillencompetitie Achilles 4
08 mei Track Meeting Utrecht Track Meetings 2
07 mei Avondbaanwedstrijd Dynamica 23
03 mei Senioren competitiewedstrijd De Keien 16
02 mei Jeugdmeerkamp ARAC (B) 8
02 mei Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 12
26 apr Marathon Madrid Marathon Madrid 1
26 apr Roermond City Run Roermond City Run 5
26 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 4
26 apr Zwaakse Weelloop ZR running team 19
25 apr Baanwedstrijd Delta Sport 31
24 apr 4e Oranjemuidenloop Dynamica 9
19 apr Spieren voor Spieren City Run Spieren Voor Spieren City 2
19 apr Senioren competitiewedstrijd Spado 16
18 apr C/D-junioren competitie wedstrijd Dynamica 77
18 apr 7e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zeeuws-Vlaandere 14
16 apr Avondbaanwedstrijd Spirit 5
12 apr 35e Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 20
11 apr 9e Oosterscheldeloop AV '56 83
11 apr Baanwedstrijd RKHAV 45
11 apr Baanwedstrijd Diomedon 12
06 apr Eeklo Run Eeklo Run 2
06 apr 60 van Texel Zestig van Texel 2
06 apr Paaswedstrijd AV Triathlon 9
29 mrt 68e Dwars door Dordt Parthenon 8
29 mrt open indoormeeting AV Toekomst (B) 2
29 mrt Trainingswedstrijd Sprint 4
29 mrt 3e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 64
29 mrt 27e Parelloop Parelloop 1
28 mrt Openingswedstrijd Passaat 12
28 mrt 10 van Bru Delta Sport 4
28 mrt 25 km van Hulst RKHAV 8
22 mrt Marathon Utrecht Marathon Utrecht 2
22 mrt Dwars door Dendermonde DVV Runningtour 1
22 mrt 10e Venloop Venloop Venlo 1
21 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 271
21 mrt Orionloop Orionloop 15
21 mrt Roparun kustloop Dynamica 1
15 mrt Drunense Duinenloop DAK Drunen 2
15 mrt Westeinderloop Westeinderloop 2
15 mrt Zwinstedenloop Zwinstedenloop 12
14 mrt Salland Trail Salland Trail 1
14 mrt 43e Pannekoekloop Delta Sport 21
14 mrt Belgisch kamp. Masters indoor LBFA Belgische Atl.Liga 4
08 mrt 41e City-Pier-Cityloop CPC Loop 12
08 mrt Open Stedenwedstrijd Indoor Apeldoorn 8
08 mrt 32e 30 van Tilburg 30 van Tilburg 1
07 mrt Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 34
07 mrt 26e Kustcross Dynamica 34
28 feb indoorwedstrijd Delta Sport 24
28 feb 49e Massaloop Dynamica 9
28 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 4
28 feb Halve Marathon Road Running Axel 2
21 feb NK senioren Atletiekunie 1
21 feb Scheldeloop Jogging Club Dow 2
21 feb 4e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 24
15 feb NK indoor meerkamp Atletiekunie 8
15 feb JARO-cross JARO 31
14 feb NK indoor Masters Atletiekunie 5
14 feb Grevelingencross AV Flakkee 46
07 feb 10e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 27
01 feb 46e Mastboscross Mastboscross 11
01 feb 24e ZK halve marathon Wielingen 19
01 feb Midwinter Marathon Midwintermarathon 7
31 jan Rammekensloop Rammekensloop 6
31 jan 9e Finlandcross Scheldesport 36
25 jan Superkrack 4 Hoboken Indoor 1
25 jan Gran Canaria Marathon Gran Canaria Marathon 1
24 jan 3e Indoor Trail Zeeland Indoor Trail Zeeland 48
24 jan PEC indoor PEC 1910 3
23 jan Ladies Trail Indoor Trail Zeeland 6
18 jan NK cross Abdijcross 9
18 jan Nationale C-spelen indoor AV '34 8
17 jan Nationale D-spelen indoor Junioren C&D Indoor 9
11 jan 43e Halve van Egmond Egmond Halve Marathon 7
11 jan indoorwedstrijd Olympus '70 2
10 jan VS Indoormeting Vlierzele Sportief (B) 21
10 jan indoorwedstrijd Regio Dordrecht 1
10 jan 43e Deltacross Delta Sport 60
04 jan indoorwedstrijd Dortmunder Leichtatletiek 2
03 jan 54e Wallenloop AV '56 102

Seizoen 2014

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec Tankloop Dynamica 4
31 dec Oliebollenloop AV '56 83
31 dec Sylvestercross Sylvestercross 10
31 dec Oudejaarsloop Achil '87 1
28 dec Cédric Van Brantegem meeting STAX 4
27 dec Urban Trail Sluis Urban Trail Sluis 1
27 dec JARO Kerstcross JARO 23
26 dec Kerstloop Dynamica 18
26 dec indoormeeting Racing Club Gent 1
23 dec 1e Serious Request Run AV '56 96
22 dec Meerkamp indoor AAV '36 16
21 dec indoorwedstrijd Unitas 4
20 dec Nieuwjaarsmeeting Vita 6
20 dec Jeugdcross AV '56 41
20 dec Aagtekerkerun MC De Pekelinge 30
14 dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 19
14 dec Jules Unlimitedloop Wielingen 1
13 dec 5e ZK 10 Engelse Mijl Delta Sport 18
13 dec Indoor Gala Hylas 8
07 dec 27e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 22
06 dec 22e Den Inkelcross AV '56 76
30 nov Curaçaomarathon Curaçaomarathon 1
30 nov Ringvaartloop Ringvaartloop 2
30 nov 15e Zakloop Zaklopers 96
22 nov 30e Elderschanscross Wielingen 36
22 nov WK 100 km Int. Ass. Ultrarunners 1
22 nov Warandeloop Stichting Warandeloop 16
16 nov 62e Grote Prijzen van Duffel Duffel 10
16 nov 31e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 14
15 nov 14e Hobbeldebobbelloop Marathon Zeeland 20
09 nov Kromslootparkcross Crosscup 1
09 nov Maresiacross TV De Langstraat 1
09 nov Lotto Crosscup VabcoMol 2
09 nov A4 Run Stonemountain Runners 19
08 nov 47e Mosselloop Delta Sport 22
02 nov Madd Dash 485 Madd Dash 1
01 nov 29e Moerschanscross RKHAV 43
26 okt 32e Marathon Brabant Marathon Brabant 9
26 okt Drechtstadloop Drechtstadloop 3
25 okt Singelloop Dynamica 14
25 okt Bear Trail Bear Sports 2
19 okt Devil's Trail DAK Drunen 1
19 okt 39e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 10
19 okt 10 van AVR AV Rucphen '90 3
18 okt werpersmeeting AC Waasland 5
17 okt Nighttrail by the Sea Nighttrail by the Sea 8
12 okt 7e Bergse Havenloop Spado 9
12 okt Vopakloop Pallas '93 2
12 okt 31e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 1
11 okt Poelbosloop AV '56 0
11 okt veldloopestafette ZK Dynamica 4
05 okt 29e Singelloop Breda Bredase Singelloop 4
04 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 22
04 okt 12e Kustmarathon Marathon Zeeland 40
04 okt werpersmeeting AC Meetjesland 4
03 okt Light Kustrun Marathon Zeeland 7
03 okt 7e Ladiesrun Marathon Zeeland 51
28 sep Singelloop Singelloop Utrecht 1
28 sep NK estafette Startbaan 4
27 sep Vlaamse kampioenschappen Vita 2
27 sep Spartathlon Spartathlon 1
27 sep Clubkampioenschappen Delta Sport 3
27 sep Clubkampioenschappen AV '56 325
21 sep 2e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 14
21 sep Hoogspringcompetitie Thor 1
21 sep 35e Beekse marathon Achil '87 1
21 sep 29e Halve Marathon Lopersgroep Deurne 7
21 sep 30e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 3
20 sep Natuurloop Scheldesport 3
20 sep 11e Tielemanloop AV Flakkee 1
20 sep Snoepzakkenmeeting Essense Atletiek Club 7
14 sep Bridge-to-bridge-loop Bridge-to-Bridge Arnhem 2
13 sep 39e Winschoten Run Run Winschoten 1
13 sep finale C/D-juniorencompetitie AV Triathlon 19
13 sep 6e Zeeuws baancircuitwedstrijd Scheldesport 27
13 sep Ir. Knaap pupillenwedstrijd Scheldesport 109
12 sep 19e WEA - Stadsloop AV '56 59
11 sep Avondbaanwedstrijd Spark 2
07 sep Nationale D-spelen Phanos 18
07 sep 26e Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 2
06 sep Hoekse Waards estafette- en werpkampioenschap Spirit 5
06 sep 5e Zeeuws baancircuitwedstrijd Delta Sport 19
06 sep 8e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 25
31 aug werpersmeeting AC Hamme 2
31 aug Dorpsloop Teteringen Dorpsloop Teteringen 1
31 aug Nationale C-spelen AAC 11
31 aug Hoogspringgala Ilion 1
30 aug 28e Halve Marathon Delta Sport 11
30 aug Meerkampen AAV '36 11
30 aug ZK pupillen en C/D-junioren Dynamica 147
29 aug 5e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 32
26 aug 7e 10km van Groot Steenbergen Diomedon 1
24 aug Hoogspringcompetitie Thor 1
24 aug Pupillenwedstrijd AV Edam 6
24 aug Jeugdmeeting Racing Club Gent 7
23 aug Werpvijfkamp Volharding (B) 3
23 aug Jeugdmeeting AC Kortenberg 8
21 aug 12e Akerhoekse Bokbokaalloop StelleRunners 2
21 aug 1e Havenloop Delta Sport 4
16 aug Trail des Fantomes Trail des Fantomes 6
15 aug Avondbaanwedstrijd AV '56 37
10 aug 38e Monschau Marathon Monschau Marathon 2
09 aug Meeting voor Mon DCLA Leuven 1
05 aug Sprintmeeting KASV Oudenaarde 1
02 aug Ereprijs Frans Laureyssens AC Break 2
31 jul Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 30
30 jul Vakantiemeeting Volharding (B) 5
30 jul Boulevardloop Dynamica 37
26 jul NK senioren Phanos 1
26 jul Masters Trophy KASV Oudenaarde 4
23 jul Beach Run Koksijde 1
23 jul 30e stratenloop Delta Sport 26
22 jul Zomerloop Wielingen 3
20 jul open meeting AV Kontich Aartselaar 6
16 jul stratenloop Dynamica 33
15 jul Zomerloop Wielingen 5
13 jul werpwedstrijd Scorpio 4
09 jul Stratenloop Domburg Dynamica 28
06 jul NK A/B-junioren AAC 6
05 jul Meerkampen AV Jahn 2 27
05 jul 23e Memorial Leon Buyle Memorial Leon Buyle 3
03 jul Vakantiemeeting Volharding (B) 3
03 jul Track Meeting Rotterdam Atletiek 2
02 jul stratenloop Dynamica 34
01 jul baanmeeting AC Break 3
01 jul Zomerloop Wielingen 1
29 jun Senioren competitiewedstrijd Nijmegen Atletiek 15
29 jun Senioren competitiewedstrijd Achilles 6
28 jun 3e Vrijburgloop Dynamica 1
28 jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd Wielingen 95
28 jun 4e Zeeuws baancircuitwedstrijd Wielingen 32
28 jun open baanwedstrijd Spirit 11
27 jun WK Trailrunning Mont Blanc Marathon 1
25 jun Avondwedstrijd Groene Ster 7
25 jun 4e Sportvisserloop AV '56 43
22 jun 31e Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 11
21 jun Marathon rond Sneek en Meer Marathon rond Sneek&Meer 1
21 jun werpersmeeting AC Meetjesland 5
21 jun Memorial Jos Verstockt AC Lyra 5
21 jun 7e PZC familieloop Dynamica 49
21 jun C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 86
20 jun Avondbaanwedstrijd Delta Sport 7
15 jun NK Masters U-Track 4
15 jun Belgisch kampioenschap Masters LBFA Belgische Atl.Liga 3
15 jun 2e B-junioren competitie AV '40 13
15 jun Marathon Amersfoort Marathon Amersfoort 1
14 jun Dwars door Dongen Atledo 1
14 jun Midsummer Night Trail Sportpromotion Zeeland 4
14 jun Regio-ontmoeting Typhoon 50
11 jun Nijmegen Global Athletics Nijmegen Global Athletics 1
09 jun NK meerkamp AV '34 11
07 jun Running Center Classic Thor 7
07 jun Memorial Vertommen-Cuddy Duffel 1
06 jun 14e Stadsloop Dynamica 7
06 jun Tartlétos Loopgala Tartlétos 1
05 jun Track Meeting Energie 4
03 jun Sasloop AV '56 57
01 jun Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 24
01 jun Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 1
01 jun Masters Trophy AVMO Tielt (B) 2
01 jun Open Brabants kampioenschap Meerkamp GAC Gemert 39
01 jun Brabantse Wal Marathon Brabantse Wal Marathon 6
31 mei 5e IFAM-meeting IFAM 1
31 mei VAL Jongerentrofee KVAC 10
30 mei ZK 10000 m en werpmeerkamp Scheldesport 9
29 mei recordwedstrijden Typhoon 5
26 mei Coopertest AV '56 51
25 mei Hague Royal Ten Hague Royal Ten 2
25 mei Senioren competitiewedstrijd AV Fortuna 14
25 mei Senioren competitiewedstrijd Scorpio 17
24 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 92
18 mei 2e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 13
18 mei 12e Marikenloop Marikenloop 5
18 mei werpersmeeting AC Meetjesland 7
18 mei 24e Leiden Marathon Leiden Marathon 1
18 mei 28e Terheijdenloop Terheijdenloop 1
18 mei Marathon Riga Rigas Maratons 2
18 mei 20 km door Brussel 20 Door Brussel 2
18 mei Kaatsheuvelse Pleinloop Kaatsheuvelse Pleinloop 1
17 mei Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 133
17 mei 3e Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 117
17 mei Flynth Recordwedstrijden AV Hollandia 1
11 mei Steenbergen 24 Hour Steenbergen 24 Hour 1
11 mei Ter Specke Bokaal De Spartaan 1
11 mei 18e Meidoornloop Zaklopers 59
11 mei 1e B-junioren competitie Sparta 15
10 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Scheldesport 91
10 mei Transvulcania Transvulcania 2
08 mei Avondbaanwedstrijd AV Flakkee 9
05 mei Liberty Run Liberty Run 1
04 mei Senioren competitiewedstrijd Spark 14
04 mei Senioren competitiewedstrijd Eindhoven Atletiek 16
04 mei Koning van Spanje-trail Koning van Spanje Trail 1
03 mei 2e Zeeuws baancircuitwedstrijd Dynamica 65
03 mei Ir. Knaap pupillenwedstrijd Dynamica 58
30 apr Baanwedstrijd Sportclub Reeuwijk 6
27 apr Zwaakse Weelloop ZR running team 22
27 apr Marathon Madrid Marathon Madrid 1
27 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 1
26 apr Vlietloop T'Veerke 1
26 apr Meerkampen AAV '36 10
25 apr 3e Oranjemuidenloop Dynamica 19
21 apr Paaswedstrijd AV Triathlon 3
20 apr 18e Bergse monumentenloop Spado 4
19 apr Jan Knippenberg Memorial Ultraned 1
19 apr Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zeeuws-Vlaandere 8
17 apr Avondbaanwedstrijd Spirit 4
13 apr 34e Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 18
12 apr 1e Zeeuws baancircuitwedstrijd RKHAV 47
12 apr 8e Oosterscheldeloop AV '56 95
12 apr werpersmeeting AC Meetjesland 3
12 apr Ir. Knaap pupillenwedstrijd RKHAV 112
06 apr 67e Dwars door Dordt Parthenon 2
06 apr Marathon de Paris Marathon De Paris 1
05 apr Testwedstrijd Scheldesport 58
05 apr pupillen en C/D-wedstrijd Diomedon 7
30 mrt 2e Ladiesrun Goes Ladiesrun Goes 68
29 mrt WK indoor Masters World Masters Athletics 3
29 mrt 25 km van Hulst RKHAV 10
29 mrt Openingswedstrijd Passaat 4
29 mrt Crêtes de Spa Crêtes de Spa 1
22 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 286
16 mrt Baanwedstrijd Sprint 2
16 mrt Zwinstedenloop Zwinstedenloop 9
16 mrt Westeinderloop Westeinderloop 2
15 mrt Binnenmaas Marathon Hoekse Waardrunners 2
15 mrt Roparun kustloop Dynamica 7
15 mrt Orionloop Orionloop 21
09 mrt 40e City-Pier-Cityloop CPC Loop 8
08 mrt Pupillenindoor RKHAV 15
08 mrt 42e Pannekoekloop Delta Sport 21
08 mrt Belgisch kamp. Masters indoor LBFA Belgische Atl.Liga 2
02 mrt 4e Natuurloop Wielingen 1
02 mrt Pupillenindoor AV '34 4
01 mrt 25e Kustcross Dynamica 41
01 mrt Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 28
23 feb 3e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 9
22 feb Massaloop Dynamica 15
22 feb indoorwedstrijd Hercules 45
22 feb NK indoor senioren Atletiekunie 1
16 feb NK indoor meerkamp Atletiekunie 8
16 feb Kievitloop Spado 10
16 feb NK indoor Masters Atletiekunie 2
15 feb Grevelingencross AV Flakkee 44
09 feb Voorne 10 Engelse Mijl Voorne Atletiek 1
09 feb JARO-cross JARO 34
09 feb 37e Groet uit Schoorlrun Groet Uit Schoorl 2
08 feb indoorwedstrijd Delta Sport 50
08 feb NK indoor A/B-junioren Atletiekunie 6
08 feb 9e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 5
02 feb 23e ZK halve marathon Wielingen 15
02 feb Mastboscross Mastboscross 8
02 feb Midwinter Marathon Midwintermarathon 3
25 jan indoorwedstrijd PEC 1910 12
25 jan 8e Finlandcross Scheldesport 33
19 jan Nationale C-spelen indoor Junioren C&D Indoor 13
19 jan 50e Abdijcross Abdijcross 2
18 jan Nationale D-spelen indoor Junioren C&D Indoor 24
18 jan 42e Deltacross Delta Sport 56
12 jan 42e Halve van Egmond Egmond Halve Marathon 1
12 jan Strandmarathon Den Haag Strandmarathon 1
12 jan Midden Voorneloop Pallas '93 1
11 jan VS Indoormeting Vlierzele Sportief (B) 26
11 jan 2e Indoor Trail Zeeland Indoor Trail Zeeland 48
11 jan indoorwedstrijd Regio Dordrecht 1
10 jan Ladies Trail Indoor Trail Zeeland 8
04 jan 53e Wallenloop AV '56 86

Seizoen 2013

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec Sylvestercross Sylvestercross 5
31 dec Oliebollenloop AV '56 89
31 dec Tankloop Dynamica 7
28 dec Cédric Van Brantegem meeting STAX 4
28 dec Sportivity Trail Run Altena Road Circuit 1
28 dec JARO Kerstcross JARO 17
26 dec Kerstloop Dynamica 11
23 dec 2e Serious Request Run Dynamica 1
22 dec Lotto Crosscup Crosscup België 1
22 dec Brussels 10km Brussels 10km 1
21 dec Jeugdcross AV '56 49
21 dec 14e Aagtekerkerun MC De Pekelinge 23
21 dec Nieuwjaarsmeeting Vita 23
15 dec Winterloop Gent loopt 1
15 dec Kievitloop Spado 4
14 dec 21e Den Inkelcross AV '56 71
14 dec indoorwedstrijd polsstokhoog Parthenon 2
08 dec Hallensportfest SC Bayer 05 Uerdingen 21
08 dec 26e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 10
08 dec EK cross European Athletics 1
08 dec Spadocross Spado 6
07 dec 4e Sport2000 Ten Miles Delta Sport 13
01 dec Surpriseloop Olympia 4
24 nov NK cross Stichting Warandeloop 17
24 nov 14e Zakloop Zaklopers 122
24 nov Ringvaartloop Ringvaartloop 2
23 nov indoorwedstrijd polsstokhoog Parthenon 3
18 nov Coopertest AV '56 71
17 nov 30e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 12
17 nov 61e Grote Prijzen van Duffel Duffel 6
16 nov 13e Hobbeldebobbelloop Marathon Zeeland 13
16 nov Pupillenindoor RKHAV 21
10 nov Maresiacross TV De Langstraat 1
09 nov Herfstindoor Hellas 13
09 nov 46e Mosselloop Delta Sport 22
03 nov New York Citymarathon New York City Marathon 1
03 nov Lotto Crosscup VabcoMol 2
03 nov Drunense Duinen cross DAK Drunen 1
02 nov 28e Moerschanscross RKHAV 38
27 okt Drechtstadloop Drechtstadloop 1
27 okt 31e Marathon Brabant Marathon Brabant 14
26 okt 52e Singelloop Dynamica 12
26 okt indoorwedstrijd Parthenon 5
20 okt Blauwe Meer Cross Blauwe Meer cross 1
20 okt 38e Amsterdam marathon Amsterdam Marathon 1
19 okt 29e Elderschanscross Wielingen 29
18 okt Nighttrail by the Sea Nighttrail by the Sea 10
13 okt 6e Bergse Havenloop Spado 3
13 okt 27e 4 Mijl van Groningen 4 Mijl van Groningen 1
13 okt Trail du Barrage Trail du Barrage 1
13 okt 30e Marathon Eindhoven Marathon Eindhoven 4
12 okt veldloopestafette ZK Dynamica 4
12 okt Poelbosloop AV '56 0
06 okt 28e Singelloop Breda Bredase Singelloop 1
05 okt 11e Kustmarathon Marathon Zeeland 42
05 okt Mini-marathon Marathon Zeeland 21
04 okt 6e Ladiesrun Marathon Zeeland 49
29 sep baanmeeting Essense Atletiek Club 4
29 sep NK 10 km weg Singelloop Utrecht 2
29 sep NK estafette NK estafette 1
28 sep Clubkampioenschappen AV '56 451
28 sep Provinciale Kampioenschappen (B) Vlaamse Atletiekliga 2
22 sep 29e Dam tot Damloop Dam Tot Damloop 1
22 sep Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 17
21 sep Brabantse Parel Brabantse Parel 5
21 sep NK Meerkamp CD-junioren Groningen Atletiek 14
15 sep Beekse marathon Beekse Marathon 2
15 sep promotie/degratiewedstrijd AAV '36 30
14 sep Ir. Knaap pupillenwedstrijd Dynamica 78
14 sep 38e Winschoten Run Run Winschoten 1
14 sep landelijke finale C/D-juniorencompetitie PAC 19
14 sep Sint Pietersberg Trail Sint Pietersberg Trail 2
13 sep 18e WEA - Stadsloop AV '56 50
12 sep Avondbaanwedstrijd Spark 1
08 sep Xtrails Xtrails 10
08 sep Halve Marathon Lopersgroep Deurne 8
08 sep Nationale D-spelen Phanos 4
07 sep Kramp Run Kramp Run 1
07 sep Masters Trophy AC Deinze 2
07 sep ZK pupillen en C/D-junioren Delta Sport 187
07 sep Interland Nederland-Westfalen AAV Sisu 1
07 sep 7e Kustloop Kustloop Vrouwenpolder 24
01 sep 9e Haarlemmermeerrun Haarlemmermeerrun 1
01 sep 25e Tilburg Ten Miles Tilburg Ten Miles 4
31 aug 6e Zeeuws baancircuitwedstrijd Wielingen 25
31 aug Ir. Knaap pupillenwedstrijd Wielingen 83
30 aug 4e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 34
26 aug Dorpsloop Teteringen Dorpsloop Teteringen 1
26 aug Nationale C-spelen AAC 9
24 aug 27e Halve Marathon Delta Sport 22
24 aug Ir. Knaap pupillenwedstrijd Scheldesport 80
24 aug 5e Zeeuws baancircuitwedstrijd Scheldesport 31
17 aug 4e Trail des Fantomes Trail des Fantomes 4
16 aug open baanwedstrijd AV '56 27
10 aug Provinciaal kamp. Meerkamp Looise Atletiek 9
09 aug open baanwedstrijd AV '56 26
09 aug 29e Strandloop AV Flakkee 1
06 aug Sprintmeeting Vlierzele Sportief (B) 6
04 aug Meerkamp Kampioenschap van Vlaanderen Dilbeek AC 12
01 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 22
31 jul Boulevardloop Dynamica 37
27 jul Jeugdmeeting AC Lyra 11
27 jul Trans d'Havet Trans d'Havet 1
27 jul Grote Prijs De Wallen Zwijndrecht Atletiek Team 1
24 jul 29e Bombokaalloop Delta Sport 32
21 jul NK baan senioren Phanos 3
18 jul European Junior Championships European Athletics 1
17 jul stratenloop Dynamica 29
10 jul Stratenloop Domburg Dynamica 34
07 jul ZonSpark wedstrijd Spark 9
06 jul 22e Memorial Leon Buyle Memorial Leon Buyle 2
03 jul stratenloop Dynamica 42
30 jun Trierer Stadtlauf Trierer Stadtlauf 1
30 jun NK A/B-junioren Eindhoven Atletiek 8
27 jun Avondbaanwedstrijd Delta Sport 7
26 jun 3e Sportvisserloop AV '56 46
26 jun Avondwedstrijd Groene Ster 10
23 jun 30e Halve Marathon Roosendaal Halve Marathon Roosendaal 5
23 jun Open Zuidhollandse Kampioenschappen Energie 11
22 jun Open Antwerps Jeugdcriterium AVZK 4
22 jun Trail de la Cedrogne Trail Montleban 3
22 jun B-meeting Sparta Vilvoorde 2
22 jun 6e PZC familieloop Dynamica 29
22 jun C/D-junioren competitie wedstrijd Achilles 109
16 jun Senioren competitiewedstrijd Sprint 33
15 jun Ir. Knaap pupillenwedstrijd Delta Sport 93
15 jun 4e Zeeuws baancircuitwedstrijd Delta Sport 36
15 jun 4e Patrijzenloop St Patrijzenjacht 3
15 jun 26e Bavoloop Bavoloop 5
14 jun Running Center Classic Thor 1
13 jun Track Meeting Energie 1
12 jun Nijmegen Global Athletics Nijmegen Global Athletics 1
11 jun Sasloop AV '56 49
09 jun Ladiesrun Ladiesrun Rotterdam 4
09 jun Open Brabants kampioenschap Meerkamp GAC Gemert 26
09 jun NK Masters Cialfo 5
08 jun Night Marathon Luxemburg Night Marathon Luxemburg 1
08 jun Scholierenwedstrijd AV '56 0
08 jun Meeting voor Mon DCLA Leuven 2
05 jun Tartlétos Loopgala Tartlétos 1
03 jun Coopertest AV '56 42
02 jun Senioren competitiewedstrijd AV '56 32
02 jun 3e Brabantse Wal Marathon Brabantse Wal Marathon 7
01 jun Regio-ontmoeting AAV '36 61
01 jun 4e IFAM-meeting IFAM 2
01 jun 3e Halve van Renesse Sportpromotion Zeeland 23
26 mei 2e B-junioren competitie PAC 5
26 mei Internationale meeting Duffel 2
26 mei Hague Royal Ten Hague Royal Ten 1
26 mei 11e Marikenloop Marikenloop 1
26 mei 23e Leiden Marathon Leiden Marathon 1
25 mei C/D-junioren competitie wedstrijd Dynamica 109
20 mei Masters Trophy AV Molenland Tielt (B) 1
20 mei Losse Veter T-meeting Attila 1
20 mei Jeugdmeeting Racing Club Gent 12
20 mei Pinksterwedstrijden RKHAV 16
19 mei 27e Terheijdenloop Terheijdenloop 2
18 mei Flynth Recordwedstrijden AV Hollandia 1
18 mei Ir. Knaap pupillenwedstrijd AV '56 94
18 mei 3e Zeeuws baancircuitwedstrijd AV '56 77
17 mei 13e Stadsloop Dynamica 7
16 mei 1500m meeting AV Flakkee 1
12 mei 17e Meidoornloop Zaklopers 48
12 mei Koning van Spanje-trail Koning van Spanje Trail 3
11 mei 31e Ter Specke Bokaal De Spartaan 1
10 mei Meerkampen Dynamica 70
05 mei 1e Ladiesrun Goes AV '56 53
05 mei 24e Haagse Beemdenloop Haagse Beemdenloop 1
05 mei Rondje Tilburg Rondje Tilburg 3
28 apr Zwaakse Weelloop ZR running team 27
28 apr Hurdles Special Hortas 12
27 apr La Bouillonnante Grand Trail de Bouillon 1
27 apr 2e Zeeuws baancircuitwedstrijd Dynamica 35
25 apr Avondbaanwedstrijd Spirit 2
21 apr Marathon Antwerpen Antwerp Marathon 1
21 apr Cascaderun Cascaderun 1
21 apr Senioren competitiewedstrijd Groene Ster 31
21 apr 1e Worstel en kom bovenloop Worstel en kom boven 15
20 apr C/D-junioren competitie wedstrijd Delta Sport 110
20 apr 5e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Marathon Zeeuws-Vlaandere 14
14 apr 33e Marathon Rotterdam Marathon Rotterdam 16
14 apr 1e B-junioren competitie Achilles 2
13 apr Ir. Knaap pupillenwedstrijd RKHAV 83
13 apr 1e Zeeuws baancircuitwedstrijd RKHAV 47
07 apr Slotloop van Buurencircuit Voorne Atletiek 1
07 apr 66e Dwars door Dordt Parthenon 3
06 apr Testwedstrijd Scheldesport 18
06 apr 7e Oosterscheldeloop AV '56 91
01 apr Paaswedstrijd AV Triathlon 31
01 apr 60 van Texel Zestig van Texel 2
31 mrt Run into the Sea Sportpromotion Zeeland 7
30 mrt 25 km van Hulst RKHAV 6
24 mrt 8e Venloop Venloop Venlo 2
23 mrt Onderlinge oefenwedstrijd AV '56 255
17 mrt 20e Zwinstedenloop Zwinstedenloop 2
17 mrt Halve Marathon Hoekse Waardrunners 1
16 mrt Orionloop Orionloop 13
10 mrt 39e City-Pier-Cityloop CPC Loop 5
09 mrt Halve van Oostvoorne Voorne Atletiek 2
09 mrt 41e Pannekoekloop Delta Sport 19
09 mrt Belgisch kamp. Masters indoor Vlaamse Atletiekliga 2
03 mrt Westeinderloop Westeinderloop 1
02 mrt Hallensportfest ASC 23
02 mrt 24e Kustcross Dynamica 40
24 feb 2e Trail by the Sea Sportpromotion Zeeland 11
23 feb NK indoor A/B-junioren PEC 1910 6
23 feb Pupillenindoor RKHAV 27
23 feb Massaloop Dynamica 10
17 feb NK indoor senioren AV '34 3
16 feb Grevelingencross AV Flakkee 33
16 feb Eindstand crosscompetitie Zeeland Atletiek 32
10 feb 8e Voorne 10 Engelse Mijl Voorne Atletiek 1
10 feb JARO-cross JARO 23
10 feb 36e Groet uit Schoorlrun Groet Uit Schoorl 1
09 feb Hallensportfest SV Brackwede 15
09 feb 8e Zwaarste 10 van Zeeland Delta Sport 10
03 feb 40e Midwinter Marathon Midwintermarathon 2
03 feb 22e ZK halve marathon Wielingen 8
03 feb Mastboscross Mastboscross 1
02 feb indoorwedstrijd Delta Sport 46
27 jan Marathon Marrakech Marathon Marrakech 1
26 jan 7e Finlandcross Scheldesport 30
20 jan 49e Abdijcross Abdijcross 1
20 jan Nationale C-spelen indoor Junioren C&D Indoor 6
19 jan 41e Deltacross Delta Sport 44
19 jan Hallensportfest Dortmunder Leichtatletiek 2
19 jan Nationale D-spelen indoor Junioren C&D Indoor 4
13 jan 41e Halve van Egmond Egmond Halve Marathon 2
12 jan Indoor Trail Zeeland Indoor Trail Zeeland 43
12 jan indoorwedstrijd Regio Dordrecht 31
12 jan indoormeeting Vlierzele Sportief (B) 6
05 jan 52e Wallenloop AV '56 63
05 jan indoorwedstrijd PEC 1910 2

Seizoen 2012

DatumWedstrijdVerenigingAantal prestaties AV56
31 dec Tankloop Dynamica 3
31 dec Oliebollenloop AV '56 85
29 dec indoormeeting STAX 4
26 dec Kerstloop Dynamica 13
23 dec Brussels 10km Brussels 10km 1
22 dec 19e Pallandtloop AV Flakkee 2
22 dec Eindejaarsindoor Vita 15
22 dec JARO Kerstcross JARO 22
15 dec 13e Aagtekerkerun MC De Pekelinge 24
15 dec clubcross AV '56 59
09 dec 25e Bruggenloop Bruggenloop Rotterdam 8
09 dec indoorwedstrijd SC Bayer 05 Uerdingen 32
08 dec indoorwedstrijd Ilion 6
08 dec 20e Den Inkelcross AV '56 53
01 dec 3e Sport2000 Ten Miles Delta Sport 12
01 dec Aflossingsmarathon Jogging Club Dow 1
25 nov 13e Zakloop Zaklopers 98
24 nov 28e Elderschanscross Wielingen 26
24 nov indoorwedstrijd Phanos 26
24 nov NK cross Stichting Warandeloop 11
18 nov 29e Zevenheuvelenloop Zevenheuvelenloop 8
17 nov Pupillenindoor RKHAV 21
17 nov 12e Hobbeldebobbelloop Marathon Zeeland 10
10 nov 45e Mosselloop Delta Sport 12
05 nov Lotto Crosscup VabcoMol 1
03 nov 27e Moerschanscross RKHAV 35
31 okt Coopertest AV '56 56
28 okt 30e Marathon Brabant Marathon Brabant 13
27 okt indoorwedstrijd Parthenon 9
27 okt Bear Trail Bear Sports 2
27 okt indoorwedstrijd Spado 3
27 okt 51e Singelloop Dynamica 4
14 okt Vopakloop Pallas '93 1
14 okt werpwedstrijd Sprint 3
14 okt 5e Bergse Havenloop Spado 3
13 okt veldloopestafette ZK Dynamica 1
13 okt Poelbosloop AV '56 0
06 okt 10e Kustmarathon Marathon Zeeland 64
05 okt 5e Ladiesrun Marathon Zeeland 29
30 sep NK 10 km weg Singelloop Utrecht 3
29 sep Clubkampioenschappen AV '56 387
22 sep 9e Tielemanloop AV Flakkee 1
22 sep Zeeuws baancircuitwedstrijd Dynamica 63
21 sep Track Meeting Pallas '67 5
16 sep 33e Beekse marathon Achil '87 5
16 sep Halve Marathon Lopersgroep Deurne 6
16 sep 1e Biermarathon Kasteellopers 2
15 sep ZK pupillen en C/D-junioren RKHAV 128
13 sep Avondbaanwedstrijd Delta Sport 7
09 sep Meerkampen Dynamica 26
07 sep 17e WEA - Stadsloop AV '56 47
02 sep Nationale D-spelen Phanos 4
01 sep Halve Marathon Runners Evergem 1
01 sep Ir. Knaap pupillenwedstrijd Delta Sport 60
01 sep Zeeuws baancircuitwedstrijd Delta Sport 71
01 sep 6e Kustloop Dynamica 26
30 aug Avondbaanwedstrijd AV Flakkee 1
26 aug Nationale C-spelen AAC 5
26 aug open meeting Kaag (B) 1
25 aug 26e Halve Marathon Delta Sport 17
25 aug Nationale C-spelen AAC 2
25 aug 32e Dwars door Grijsloke Dwars Door Grijsloke 2
24 aug 3e Kapelsedag Loop Kapelle Promotion 19
21 aug Avondwedstrijd Spado 8
19 aug 3e Trail des Fantomes Trail des Fantomes 14
19 aug instuifwedstrijd Olympus '70 11
17 aug Avondbaanwedstrijd AV '56 47
12 aug open meeting AC Lierse 2
10 aug Avondbaanwedstrijd AV '56 24
10 aug 28e Strandloop AV Flakkee 1
05 aug baanmeeting AC Lebbeke 1
02 aug Eindstand stratenloopcircuit Zeeland Atletiek 29
31 jul Exeter Open Exeter Harriers 3
30 jul 3e Aemstierun Delta Sport 1
25 jul Vakantiemeeting Volharding (B) 3
25 jul 28e Bombokaalloop Delta Sport 25
21 jul Grote Prijs De Wallen Zwijndrecht Atletiek Team 1
21 jul Wegwedstrijd 20 km Diever Sportief 1
15 jul Eef Kamerbeekgames Eindhoven Atletiek 1
14 jul open meeting VabcoMol 1
11 jul 32e stratenloop Dynamica 31
07 jul Meerkampen AV Jahn 2 44