2e Oud-Sabbingeloop

Uitslag Sabbingeloop 2017

3 km

Startnr.

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

Tijd

305

Lode

Wuyps

Werchter

11:49:00

304

Fons

van Oosterwijck

Keerbergen

14:01:00

303

Jack

Vissers

Prinsenbeek

14:40:00

307

Liam

Houtekamer

Oud-Sabbinge

15:24:00

320

Nino

van de Berg

Goes

15:24:00

317

Lotte

Elsgeest

s-Heerenhoek

15:29:00

310

Lukas

Fluijt

Wolphaartsdijk

16:20:00

311

Melissa

de Jong

Oud-Sabbinge

17:11:00

313

Marcel

Mohr

Kortgene

18:32:00

301

Sieb

Van Manen

Roosendaal

18:59:00

312

Zoe

De Haze

Kamperland

19:49:00

318

Annewil

Speelman

Wolphaartsdijk

20:09:00

302

Sanne

Zuijderduin

Oud-Sabbinge

20:38:00

319

Angelina

Houterman

Wolphaartsdijk

21:39:00

306

Bente

Decorte

Wolphaartsdijk

22:22:00

314

 

Vermeijden

Vlissingen

23:35:00

315

 

Peters

Vlissingen

23:35:00

316

Elma

Flipse

Kloetinge

25:19:00

308

Miki

Den Boon

Oud-Sabbinge

31:24:00

309

Gerdo

Den Boon

Oud-Sabbinge

31:24:00

6 km

Nr

Naam

Naam

Woonplaats

Tijd

608

Jan

Treur

Ommen

24:46:00

609

Wim

Wuyps

Werchter

25:43:00

627

Youri

Elsgeest

s-Heerenhoek

29:39:00

626

Erwin

Scheve

Zwolle

30:35:00

606

Peter

Gommers

Roosendaal

30:40:00

624

Linda

Alexandra

s-Gravenzande

31:09:00

633

Arjan

Meijer

Kapelle

31:34:00

629

Stefan

Van den Dries

Heinkenszand

31:37:00

619

Hans

Westveer

Kruiningen

31:41:00

612

Damian

Vermaat

Oost-Souburg

32:31:00

601

Ruben

Walhout

Oud-Sabbinge

32:33:00

604

Yordi

Wisse

Oud-Sabbinge

33:28:00

611

Michael

Vermaat

Oost-Souburg

33:32:00

622

Marie José

Janse

Goes

33:44:00

630

Wouter

Van den Dries

Heinkenszand

34:43:00

613

Koos

de Kam

Oud-Sabbinge

35:28:00

634

Jenny

Metske

Goes

35:29:00

617

Quinten

Geijs

Goes

35:50:00

603

Maurice

Van der Pluijm

Boxtel

36:06:00

614

Tristan

Decorte

Wolphaartsdijk

36:06:00

615

Jostein

Decorte

Wolphaartsdijk

36:06:00

620

Marco

Wagenaar

Goes

36:16:00

621

Marlies

Jeremiasse

Wemeldinge

36:38:00

607

Arjan

De Vrieze

Wolphaartsdijk

36:40:00

628

Rosan

Boonman

s-Heerenhoek

36:56:00

623

Jacqeline

Meijers

Hoedekenskerke

38:50:00

602

Helen

Grootjans

Oud-Sabbinge

39:07:00

616

Gisela

Nijsse

Oud-Sabbinge

39:19:00

632

Wilma

Van de Gruiter

Arnemuiden

39:29:00

635

Marleen

Hozee

Wolphaartsdijk

39:41:00

605

Eveline

Van Manen

Roosendaal

39:45:00

618

Mirjam

Bijl

Zuid-Beijerland

39:50:00

636

Jolanda

Zuidhof

Heinkenszand

39:57:00

625

Bianca

De Rijke

Lewedorp

43:23:00

610

Evy

de Luyck

Begijnendijk

49:56:00

631

Maroes

Ars

Goes

1:05:35

10 km

Startnr. Voornaam

Achternaam

Woonplaats

Tijd

UITSLAG 10 KILOMETER

 

 

 

121

Patrick

de Vos

Kattendijke

36:02:00

120

Wilko

De Vos

Kattendijke

38:15:00

129

Arjo

Verhage

Aagtekerke

38:30:00

142

John

Slabbekoorn

Kapelle

39:24:00

155

Yann

Sinke

Goes

40:24:00

160

Arnoud

Rijk

Heinkenszand

41:51:00

145

Gijsbert

Elsgeest

s-Heerenhoek

42:20:00

140

Ronald

Geertse

Serooskerke

42:52:00

126

Bram

Verhage

Aagtekerke

42:59:00

133

Andre

Meijers

Hoedekenskerke

43:04:00

124

Mart

Goudzwaard

Zonnemaire

43:05:00

157

Lion

Baas

Vlissingen

43:21:00

147

Rick

de Smit

Goes

44:20:00

159

Anke

van Mil

Vlaardingen

44:28:00

139

Merijn

Van den Berg

Middelburg

45:51:00

117

Petra

Bruijs

Hoogerheide

46:05:00

128

Maurice

Steketee

Middelburg

46:58:00

141

DirkJan

Lukasse

Goes

47:35:00

111

Maurice

Rentmeester

Wolphaartsdijk

47:55:00

119

Adrie

Jansen

Arnemuiden

47:58:00

143

Jan

de Jager

Oud-Sabbinge

48:11:00

152

Stefan

de Weert

Wolphaartsdijk

48:33:00

118

Martijn

Ruissen

Oud-Sabbinge

48:39:00

131

Cyril

Schetters

Bergen op Zoom

48:43:00

144

Edwin

Schoe

Middelburg

49:00:00

108

Kees

Kloosterman

Wolphaartsdijk

49:07:00

116

Leonhard

Van Egeraat

Bergen op Zoom

49:28:00

156

Willem

Houterman

Wolphaartsdijk

49:45:00

153

Hans

Gijzel

s-Heer Arendskerke

49:51:00

115

Tomasz

Murzyniec

Oudenbosch

50:04:00

102

René

Goetheer

Oud-Sabbinge

50:23:00

138

Mariska

Kroo

Nieuw en St Joosland

50:26:00

150

Marco

van t Westeinde

Arnemuiden

50:27:00

137

Frances

Heslop

Arnemuiden

50:29:00

132

John

Nout

Halsteren

50:42:00

136

Ad

Van den Berg

Goes

50:48:00

122

Jelle

Wisselink

Goes

51:12:00

113

Kamilla

Nadarzynska

s-Gravendeel

51:30:00

127

John

Gueqierre

Middelburg

51:51:00

146

Jurgen

Philipsen

Middelburg

51:51:00

161

Max

Van Lare

Bergen op Zoom

51:59:00

148

Leon

Tavenier

Wolphaartsdijk

52:22:00

135

Esther

Van Sluijs-Kole

Kloetinge

52:50:00

112

Tom

Kloet

Wolphaartsdijk

53:17:00

130

Rob

Bourgogne

Driewegen

53:42:00

109

René

Nijsse

Oud-Sabbinge

53:43:00

149

Monique

Kokke

Westdorpe

53:43:00

134

Jan

Dalebout

Biezelinge

53:59:00

104

Arthur

Stijns

Oudelande

54:43:00

106

Wendy

Beens

Roosendaal

54:43:00

114

Karolina

Kosmyk

Przemysl (Polen)

54:44:00

107

Ramon

Groen

Goes

55:01:00

110

Wijnand

van Zweeden

Wilhemadorp

55:53:00

158

Maud

van Leening

Sluis

55:56:00

105

Henk

De Kiewit

Kapelle

59:24:00

125

Karin

De Rijke

Colijnsplaat

59:52:00

162

Eri

Van Lare

Bergen op Zoom

1:00:05

151

Mirjam

Verhulst

Oud-Sabbinge

1:02:28

101

Bas

de Koeier

Wolphaartsdijk

1:02:44

154

Jacco

Van de Gruiter

Arnemuiden

1:05:37

103

Jeanette

Geijtemsn

Mechelen (Be)

1:06:44

123

Tamara

Schönigh

Middelburg

1:08:19