57e Wallenloop op Saturday, 06 January 2018

- Ingeschreven atleten

57e WALLENLOOP

datum:             Zaterdag 6 januari 2018

programma:      13.00 uur         meisjes / jongens pup. C/                    1150 m.

                        13.10 uur         meisjes / jongens pup. B/               1150 m.

                        13.20 uur         meisjes  pup. A  jongens pup A                 1150 m.                                                                          

                        13.30 uur         meisjes/jongens D                                    1260 m.  1 ron

                       13.40 uur      meisjes C                                                    1260 m.  1 ron                  

                        13.50 uur         jongens C meisjes B                     2520 m.  2 ron                                                      jongens B  meisjes A                    3780 m.   3 ron

                        14.25 uur         vrouwen  - V35 – V45                    7560 m.   6 ron   

                                                jongens A                                                    7560m.    6 ron

                                                mannen / M35 /M45 /M55 /M65                   7560 m.   6 ron

                                               

Trimmers en scholieren kunnen in hun leeftijdscategorie deelnemen en doen mee voor de prijzen en worden in de uitslag vermeld.  

start/finish        :  hoek Oostsingel/Voorstad in centrum van Goes.

Parkoers          :  geheel verhard, straat en asfaltpad. (autovrij)

Secretariaat     :  Café Baarends, Voorstad 17-19, Goes. 0113 – 215960.

kleedruimte      :  gymnastieklokaal Reigerstraat.  NIET in café Baarends.

Inschrijven        :  voor 4 Januari 2018 via onderstaand formulier

                                            

Inschrijfgeld      :          senioren / veteranen                € 5,00

                                    junioren                                                € 3.00

                                    pupillen                                                € 2,00

NA-INSCHRIJVINGEN senioren / veteranen € 6.00 overige categorieën € 3,00. Inschrijfgeld voldoen bij afhalen startnummer.

prijzen                          : Voor alle categorieën ereprijzen en voor alle deelnemers een  herinnering

Prijsuitreiking                : Jeugd na afloop van elke wedstrijd bij de finish.

(Vrouwen Sen., V35,V45, Jongens A, Mannen Sen. M35, M45, M55, M65  om circa 16.00 uur in Cafe Baarends)

Bijzonderheden : A.V. ’56 kan niet aansprakelijk worden gesteld voor vermissingen en/of ongevallen.

 




De volgende mensen hebben zich al ingeschreven met het bovenstaande formulier


  • Abel Melse
  • Acronius Kramer
  • Alex de Putter
  • Andre Meijers
  • Annet van der Linde
  • Anouk Govers
  • Arnoud Rijk
  • Arthur Stijns
  • Berry Simonse
  • Bezuayehu Petersen
  • Boris de Bruijn
  • Co de Feijter
  • Coline van den Barselaar
  • Corrie Steijn
  • Crum van der Linden
  • daan van luijk
  • Danmar Dees
  • Danny van Kooten
  • Dylano de Jonge
  • Edwin Slabbekoorn
  • Elise Mol
  • Erwin Harmes
  • Esther Vermue
  • Everdien Vermeulen
  • Florian Berman
  • Frank Houweling
  • Frans Esser
  • Gert-Jan Verbrugge
  • Gisela Nijsse-Meertens
  • Guy Ceuppens
  • Hans Verhaagen
  • harald de bil
  • Herman Abbink
  • Herman van de Glind
  • Ilona Geluk
  • Ingrid de Kok
  • Ipe Verbrugge
  • Jaap Brederveld
  • Jaap Weststrate
  • Jacqueline de Bondt
  • Jakobus Meulenberg
  • Jan Dalebout
  • Jan de Wilde
  • Jan-Willem Roelse
  • Jedida Goedegebure
  • Jeffrey Boonman
  • Jeroen van Gent
  • Jerom Sinke
  • Jesse van den Dikkenberg
  • Jochem Rietveld
  • Johan Spruit
  • John Guequierre
  • Jordi Bot
  • Jos van Stee
  • Josa van der Vliet
  • Jostein Decorte
  • Jozias boone
  • Karlijn de Putter
  • Kees van den Pol
  • Lenie van Kleven
  • Leon Vermeulen
  • Lion Baas
  • Lucien Maat
  • Marcel Mohr
  • Mare Metske
  • Marina Mol-Krijger
  • marit simonse
  • Marius Leendertse
  • Maroeska Ars
  • Mart Kapteijn
  • Martje van Dixhoorn
  • Maud Pellaers
  • Maurice Steketee
  • Mees Verbrugge
  • Mette Verbrugge
  • Michel de Wee
  • Mirthe Bruijnes
  • Monica Sanderse
  • Monique Verschuure
  • Nathan Goedegebure
  • Nicolle Bierens
  • Niels Oele
  • Nikita van den Ouden
  • Peter van limbergen
  • Piet Verwijs
  • René den Toonder
  • René Goetheer
  • René Nijsse
  • Rens van Dalen
  • Rinus Paardekooper
  • Rob van \'t Veen
  • Robin de Vriend
  • Ron Dellebeke
  • Ronald Dekker
  • Stef Kapreijn
  • Stefan van den Dries
  • Sven Oele
  • Tess Bustraan
  • Tim Kramer
  • Tom Dees
  • Toon van der Weele
  • Veerle Bruijnes
  • Vincent Toutenhoofd
  • Wim de Jonge
  • Wim Huurman
  • Wim Wouters
  • Wolfgang Schäfer
  • Wouter Schets
  • Yann Sinke
  • Yvonne moerland
  • Zarah van der Putten